2024 gegužės 31 d. penktadienis, 0:57
Reklama  |  facebook

Kaip „Europa“ atrodys po atsinaujinimo

2021-11-08 13:10
Prekybos centras „Europa“ šiuo metu įgyvendina didžiausią ir svarbiausią atnaujinimą nuo atidarymo dienos. „Europa“ keičiasi iš esmės – paviešintos vizualizacijos atskleidžia ne tik atnaujinamas erdves, bet ir koncepcinius prekybos centro pokyčius. Atnaujinimo darbai derinami su kasdiene veikla, todėl prekybos centras ir jame esančios parduotuvės, paslaugų vietos dirba įprastu ritmu.
nuotrauka
Prekybos centro „Europa“ vizualizac.


Minimos įmonės
Baltic Horizon Fund, NT fondas,
Bolder Development Oy, Suomijos architektūros ir interjero studija,
Viconus, UAB
Agentus, UAB
„Pandeminiai metai paspartino vartotojų poreikių ir įpročių kaitą visame pasaulyje, Lietuva – ne išimtis. Išaugo nuotolinio darbo mastai, pakito darbo ir poilsio režimas, nusistovėjo pirkimo internetu įpročiai, tačiau tuo pačiu išryškėjo ir išsigrynino fizinių vietų poreikis bei svarba. Prireikus konkrečių prekių, šiuolaikinis vartotojas vis dažniau jas įsigyja internetu, tačiau susitikti su draugais, patirti naujų įspūdžių, renkasi prekybos centrą“, – pranešime cituojama Eglė Juškienė, prekybos centro „Europa“ generalinė direktorė.

Pasak E. Juškienės, prekybos vietose pagrindiniu akcentu tampa potyriai, o ne tiesioginis prekių pateikimas, todėl būtent šis laikas yra tinkamiausias įgyvendinti prekybos centro atnaujinimą, kurio pagrindine ašimi yra žmogus, jo jausmai ir troškimai. Išgyvename vadinamojo „gero gyvenimo“ amžių, vartojame ne tik tam, kad patenkintume pagrindinius poreikius, tačiau dažnai iš malonumo, emocinio pasitenkinimo ar tiesiog džiaugdamiesi diena, švęsdami gyvenimą. Itin svarbūs ir tvarumo, natūralumo, žaliosios krypties elementai.

Vilniuje įsikūręs prekybos centras „Europa“ išsiskiria savo lokacija – plečiantis aplinkiniams verslo centrams, susiformavo naujasis miesto centras. E. Juškienės teigimu, išsilavinusiai, aktyviai, inovatyviai ir žingeidžiai verslo centrų bendruomenei aktualus prekybos centras, kuris veiktų jų ritmu – čia jie rastų ryto kavą, greitus ar ilgesniam verslo susitikimui tinkamus pietus, turėtų galimybę per pertrauką pailsinti akis ar čia pat įsigyti tai, be ko diena netaptų tobula – švarką popietės susitikimui, aromatą įtemptai dienai praskaidrinti, aksesuarą neplanuotam pasimatymui ar knygą jaukiai dienos pabaigai, taip pat galėtų po darbų čia pat susitikti su kolega vakaro dialogui.
EUROPA
Į visus šiuos poreikius atsižvelgiama, kaip rašoma pranešime, įgyvendinant prekybos centro „Europa“ atnaujinimą – pirmajame aukšte įrengiama maisto aikštė, taip pat kuriama susitikimų, darbo ir poilsio erdvė, atnaujinami liftai, eskalatoriai, numatytas amfiteatro ir lauko terasų įrengimas. Nauji vidaus interjero sprendimai suplanuoti visuose trijuose prekybos centro aukštuose – keičiasi parduotuvių fasadai, grindys, lubos, taip pat visi koridoriai, tualetai. Naujajame interjere dominuoja žemiškos spalvos, medžio ir žalumos motyvai.

Įgyvendinus prekybos centro „Europa“ atnaujinimą, čia lankytojai ras daugiau funkcionalumo, subalansuotą prekių ir paslaugų pasiūlą, jaukias, diversifikuotas erdves susitikimams, pasimatymams, darbui ir poilsiui.

Atnaujinimas vyksta iš anksto suplanuotais etapais, įgyvendinti visą projektą planuojama iki 2022 m. vidurio. Iš viso prekybos centro „Europa“ savininkas „Baltic Horizon Fund“ į atnaujinimą investuoja 5 mln. eurų.

Už naujos prekybos centro „Europa“ koncepcijos kūrimą ir įgyvendinimą, interjerą atsakinga architektūros ir interjero studija „BolderDevelopment Oy“, projekto valdymo ir techninės priežiūros paslaugas teikia bendrovė „Viconus“, generalinis rangovas – bendrovė „Agentus“.
Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-05-30 08:03
Čerpės daugeliui asocijuojasi su raudonais senamiesčių stogais ir istoriniais objektais. Privačių namų savininkams čerpės atrodo patraukliai, bet kai kurie vengia jų dėl esą aukštos kainos ir apkrovos stogui. Tačiau čerpės būna ne tik keraminės, bet ir betoninės, kurios vizualiai nesiskiria nuo moli...
nuotrauka
2024-05-29 09:56
Šią savaitę užbaigti konstrukciniai „Sand Offices" verslo centro statybų darbai. Ta proga, tradiciškai, virš pastato iškeltas vainikas. Vilniaus Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankirtoje kylančio verslo centro statybos prasidėjo šių metų sausio mėnesį.
nuotrauka
2024-05-28 10:40
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ didina dukterinės bendrovės „Lvovo projektai“ įstatinį kapitalą nuo 300 tūkst. iki 50 mln. eurų. Šiuo žingsniu siekiama efektyvinti įmonių grupės struktūrą ir Latvijoje uždirbtą kapitalą reinvestuoti Lietuvoje.
nuotrauka
2024-05-28 09:57
Apsaugos paslaugas teikianti bendrovė „Eurocash1" ir „Panevėžio statybos tresto" (PST) valdoma įmonė „Šeškinės projektai" pasirašė sutartį dėl daugiau nei 800 kv. m ploto biuro erdvių verslo centre „U219", Vilniuje. Jose įsikurs „Eurocash1" pagrindinė būstinė Baltijos šalyse.
nuotrauka
2024-05-27 14:50
Investicijų valdymo įmonė „Demus Asset Management“ valdomas uždarojo tipo fondas „Victory Development Venture“ įsigijo naują projektą – „Ežero takais by Citus“. Iš viso į projektą ketinama investuoti 8 mln. eurų, iš informuotųjų investuotojų „Demus Asset Management“ pritraukė 2 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-27 10:26
Naujausia, šių metų gegužės mėnesį atlikta Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių apklausa rodo, kad nekilnojamojo turto (NT) verslas labiausiai tiki būsto rinka ir būtent šiame sektoriuje kreips didesnę dalį savo investicijų. Neapibrėžtumo kupinoje rinkoje NT plėtotojai vis ...
nuotrauka
2024-05-27 09:40
Generalinė rangos įmonė „Conres“ pradėjo „Ukmergės pramonės parko“ plėtros I etapo statybos darbus. Penktadienį, simbolinės laiko kapsulės įkasimu, pažymėta šio projekto pradžia. Naujose gamybinėse patalpose įsikurs viena iš grupės įmonių – „Stansefabrikken“.
nuotrauka
2024-05-24 11:36
Per pirmąsias tris savaites nuo finansinės priemonės „Milijardas verslui" starto įmonės suskubo aktyviai teikti paraiškas finansavimui gauti. Nacionalinė plėtros įstaiga INVEGA sulaukė 25 paraiškų paskoloms, kurių bendra prašoma suma viršija 1 mlrd. eurų, tad nuo šiol klientų teikiamos paraiškos sko...
nuotrauka
2024-05-23 13:36
Didžiausia pasaulyje lanksčiai nuomojamų įrengtų darbo vietų kompanija IWG, kuriai priklauso biurų nuomos tinklas „Regus", verslo centre „U219" Vilniuje steigia naują darbo erdvę. Joje bus sukurtos hibridiniam darbui pritaikytos darbo vietos, privatūs biurai, posėdžių salės ir kūrybinės erdvės. Biur...
nuotrauka
2024-05-23 10:47
„Pro Kapital Lietuva" pasirinko finansinį partnerį plėtojamo aukščiausios klasės NT projekto Vilniaus senamiestyje įgyvendinimui – pasirašyta sutartis su „Šiaulių banku" dėl 13,2 mln. eurų paskolos.
nuotrauka
2024-05-22 17:24
„EIKA Development" valdomame, naujai statomame verslo centre „Jasinskio 2" daugiau nei pusė ploto jau yra išnuomota: čia įsikurs advokatų kontora „Ellex Valiūnas" bei į kokybiškas, modernias patalpas kelsis ir Nyderlandų karalystės ambasada, kuri sudarė sutartį dėl 552 kv. m ploto patalpų nuomos.
nuotrauka
2024-05-22 09:29
Panevėžio miesto savivaldybės užsibrėžta ambicija mieste įkurti profesionalaus, šiuolaikinio meno erdvę, virsta realybe: jau kitą savaitę duris atvers pasaulinio garso menininko, daugiafunkcionalisto Stasio Eidrigevičiaus menų centras, pavadintas Stasys Museum.
nuotrauka
2024-05-21 14:36
Investicija į nekilnojamąjį turtą (NT) lietuviams visada buvo viliojantis pasirinkimas, tai atskleidė ir pandemija, kai dažnas puolė ieškoti antro būsto pajūryje ar sodybos užmiestyje. Pranešime cituojamas NT ekspertas Marius Bružas sako, kad nors šis bumas jau praėjo, išskirtinio būsto poreikis yra...
nuotrauka
2024-05-21 13:13
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ verslo centro „Business Stadium Central“ vidaus inžinerinių sistemų montavimo rangovais pasirinko Lietuvos įmones „Aktinis“, „Todera“, „Ivalta“, „PoolPro“. Bendra su rangovais sudarytų sutarčių vertė – 5,6 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-21 12:56
Kada prekybos centras gali vadintis tvariu? Ar tam užtenka deramai surūšiuoti atliekas ir pakeisti lemputes? Vienas iš technologiškai pažangiausių „Nordika“ tvarumo aspektų – R8 tech įrankio, kuris paremtas dirbtiniu intelektu, naudojimas. Ši automatizavimo sistema valdo prekybos centro šildymo, vė...
nuotrauka
2024-05-21 09:50
Dar prieš kelerius metus prie rekordinio efektyvumo saulės elementų kūrimo prisidėję Kauno technologijos universiteto (KTU) chemikai šiemet išradimą dar patobulino. Pasak jų, tai – itin svarbus žingsnis link naujos kartos saulės elementų gamybos.
nuotrauka
2024-05-21 07:11
Apie 40 % visų šalčio tiltų pastate susidaro dėl sienų ir kolonų. Ir tai lemia apie 10 % šildymo energijos nuostolių. Vokietijos įmonė SCHÖCK BAUTEILE GmbH sukūrė ir rinkai pasiūlė tvarių, patogių ir aukštos kokybės sprendimų – SCHÖCK SCONNEX gaminių asortimentą, prisidedantį prie tvaraus pastato ko...
nuotrauka
2024-05-20 14:25
Tankiai gyvenamame Vilniaus Pašilaičių rajone atsiras dar vienas valstybinis lopšelis-darželis, kurį galės lankyti 280 vaikų. Projektui jau išduotas statybą leidžiantis dokumentas ir, jei procesas vyks sklandžiai, statyba turėtų prasidėti iki kitų metų ir trukti apie dvejus metus. Priimti vaikus dar...
nuotrauka
2024-05-20 11:09
Oficialiai pažymėtas Tauragės daugiafunkcės arenos antrasis statybų etapas – į būsimus sporto ir kultūros centro pamatus įkasta simbolinė laiko kapsulė ateities kartoms. Tikimasi, kad itin laukta ir regionui svarbi arena įneš dar daugiau kultūros ir galimybių sportuoti į visos apskrities gyvenimą. ...
nuotrauka
2024-05-20 10:51
Ekonomikos ir inovacijų ministerija investuoja į Lietuvoje veikiančių verslo paslaugų centrų modernizavimą. Skelbiamas 2,4 mln. eurų kvietimas teikti projektų įgyvendinimo planus verslo paslaugų centrams, norintiems automatizuoti savo veiklos procesus.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas