2022 rugpjūčio 9 d. antradienis, 16:28
Reklama  |  facebook

„Kam-Bud system“ sėkmės modelis – darbas su inovatyviausiais pasaulio gamintojais Fotogalerija

2022-02-24 07:08
Aukso medalį konkurse „Lietuvos metų gaminys 2021“ pelniusiam projektui – Kauno baldų gamybos įmonės „Freda“ gamyklai su logistikos sandėliu – stogo dengimo darbams bendrovė „YIT Lietuva“ pasirinko „Adam Arkadiuš Kaminski KAM-BUD SYSTEM“. Didžiausia Rytų Europoje stogų įrengimo kompanija dirba su geriausiais pasaulio gamintojais ir siūlo naujos kartos sprendimus.
nuotrauka
„Fredos“ gamykla. Adam Arkadiuš Kaminski KAM-BUD SYSTEM nuotr.


Minimos įmonės
Adam Arkadiuš Kaminski KAM-BUD SYSTEM,
YIT Lietuva, UAB
Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) pastatytas baldų fabrikas yra pirmasis gamybinis pastatas Lietuvoje, pasiekęs A++ energinio naudingumo klasę. Vienas iš aukščiausią šiluminę klasifikaciją pasiekti leidusių elementų – stogui panaudota PIR termoizoliacija. Naujos kartos izoliacija yra lengvesnė ir dvigubai plonesnė. Dėl puikių izoliacinių savybių PIR veikia taip pat kaip dvigubai storesnis tradicinių medžiagų sluoksnis.

„Kuo toliau, tuo labiau šia technologija patiki architektai, projektuotojai, vystytojai. Pradėjus dirbti Lietuvos rinkoje 2014 m., mums teko įrodinėti, kad PIR+PVC kombinacija yra našiausias pasirinkimas, o kaina beveik nesiskiria nuo alternatyvių medžiagų. Džiugu, kad tikėjimas produktu auga ir mentalitetas pamažu keičiasi. XXI a. turi siekti būti pirmas, o ne sėdėti ir galvoti, kad senos technologijos vis dar tinka. Senosios technologijos gal ir geros, bet nenašios“, – inovatyvių sprendimų būtinumą modernioje rinkoje akcentuoja „Adam Arkadiuš Kaminski KAM-BUD SYSTEM“ kompanijos atstovas Lietuvoje.

Stogą dengia 4 kartus greičiau

Dengiant 33 tūkst. kv. metrų gamyklos stogą, buvo tiesiamas profiliuotas paklotas, naujos kartos šiltinamoji medžiaga PIR ir „Protan“ gamintojo PVC danga. Vienas iš pagrindinių tokio sprendimo privalumų – keturis kartus greitesnis stogo dengimo procesas, lyginant su alternatyvia stogo dėjimo sistema. Tai leidžia greičiau duoti darbo kitiems subrangovams ir sutrumpinti bendrą pastato pastatymo laiką. Lenkijoje bet kokio dydžio pastatas statomas pusę metų. Lietuvoje statybos taip pat greitėja ir jau yra per 8–9 mėnesius užbaigtų didelių objektų, kurių statyba anksčiau būtų trukusi 2–3 metus.

HOLISTER LIETUVA„Hollister Lietuva“ gamykla
Kauno LEZ

Baldų fabriko stogo projektui buvo atvežta apie 150 sunkvežimių medžiagų. Sklandžiai suvaldyti tiekimo srautus ir kitus darbinius iššūkius įmonei padėjo solidi patirtis dirbant su didžiausiais pastatais Lenkijoje, Baltijos šalyse ir visoje Rytų Europoje. Kompanija kasmet uždengia apie 2 mln. kv. m stogo, o Lietuvoje pakloja apie 400–600 tūkst. kv. m PVC stogo dangos per metus. Naudojama vieno sluoksnio PVC danga ir vieno sluoksnio, nedegi, kieta PIR termoizoliacija, ant kurios galima drąsiai vaikščioti. Tad vykstant darbams nereikia papildomų įrengimų ar specialių takų, skirtų įrengimų priežiūros darbams.

Adam Arkadiuš Kaminski įkurta „KAM-BUD SYSTEM“ kompanija veikia jau 17 metų ir vienija kelias darbus atliekančias ir medžiagas tiekiančias kompanijas. Didžiausias Lietuvoje įgyvendintas projektas – 72 tūkst. kv. m „Vilniaus baldų“ stogas, įrengtas per 2,5 mėnesio. Tokį stogą, kaip „Fredos“ gamyklos, įmonės pajėgumai leidžia uždengti per mėnesį, tačiau dėl kitų statybos darbų trukmės ar vėlavimų Lietuvoje retai pasitaiko proga parodyti savo darbų greitį. 

Dengia didžiausius objektus Lietuvoje ir Lenkijoje

Lietuvoje stogo įrengimo darbus atlieka 70 žmonių komanda, o iš viso įmonės kolektyvą sudaro 360 darbuotojų. Apie darbų kokybę kalba rekomendacijos ir grįžtantys klientai. Uždengus gamyklos stogą (2019 m.), baldų pramonės grupės „Freda“ įmonė „Gerų baldų fabrikas“ kompaniją samdė ir 2021 m. statydami naują naujas A++ energinės klasės sandėlį.

LIETUVOS PAŠTAS„Lietuvos pašto“ pastatai

UAB „Dominari“ baldų fabrikai Panevėžyje, UAB „VPA Logistics“ logistikos sandėliai Klaipėdos rajone, „Hollister Lietuva“ gamykla Kauno LEZ, SBA grupės technologiniai parkai Klaipėdoje, „Girteka“ sandėliai – tai tik dalis užsakovų, su kuriais dirba kompanija „KAM-BUD SYSTEM“.

Įmonė ne tik atlieka stogų įrengimo darbus, bet ir atstovauja inovatyviausiems gamintojams. Paslaugų spektras apima stogo dengimo darbus, projektų korekcijas (kartu su projektuotojais), vėjo zonų skaičiavimus. Be to, išskirtinės kokybės PVC dangos gamintoja Norvegijos įmonė „Protan“ atlieka darbų monitoringą, kurio pagrindu suteikiama garantija. Įmonė atlieka ir stogų aptarnavimo darbus. Darbus su specifinėmis PVC dangomis vykdo gamintojo parengti ir sertifikuoti darbuotojai.

Jau 70 metų PVC dangą gaminanti norvegų kompanija atlikusi monitoringą stogui suteikia papildomą 15 metų garantiją. „Galime pasiūlyti geriausią produktą, konkurencingą kainą, darbų greitį ir procesų valdymo patirtį nepriklausomai nuo projekto dydžio“, – sėkmės modelio elementus vardija įmonės atstovas Lietuvoje.

Kėlimo įrengimai pagal individualius poreikius

Būnant ne tik rangovu, bet ir gamintojo atstovu, išauga techninių sprendimų galimybės. Tai itin aktualu dirbant ne tik su stogais, bet ir su kėlimo įrengimais. Dar viena įmonės veiklos grandis – atstovavimas krovos įrengimų srityje pasaulyje lyderiaujančiai kompanijai „Rite-Hite“ Baltijos šalyse.

sba logistikos pastatasSBA grupės
technologiniai parkai
Klaipėdoje

Nuolat inovatyvių sprendimų, maksimaliai užtikrinančių saugumo reikalavimus įvairiose pramonės srityse, ieškanti kompanija gamina rampas, rampų namelius, šelterius, sunkvežimių ratų gaudytuvus (šį produktą, kuris užblokuoja ratus ir neleidžia sunkvežimiui krovos darbų metu pasislinkti, įmonė siūlo vienintelė pasaulyje) ir kitus saugos sprendimus. „Rite-Hite“ yra gamintojas, kuris įsiklauso į vartotojo poreikius ir duoda produktą būtent pagal individualius reikalavimus.

Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, vis daugiau dėmesio skiriama krovos darbų saugai ir vis daugiau investuojama į specialią įrangą. Tokių produktų poreikis auga. Deja, įmonei vis dar tenka susidurti su atvejais, kai projektavimo ir statybų metu patenkinami tik bendri saugumo reikalavimai, neatsižvelgiant į individualius užsakovo poreikius. Taip iššvaistomi pinigai ir vėliau tenka didžiules sumas investuoti keičiant įrengimus į tuos, kurie geriausiai tiktų konkrečioje pramonėje.

Specifinės technikos tiekėjai dažnai gauna tik projektą, kuriame nurodyti standartiniai duomenys – kėlimo tonažas ir dydis, nesigilinant į kliento pageidavimus. Viską sureguliuoti dar statybų metu yra gerokai pigiau ir efektyviau nei taisyti klaidas vėliau.

Statant „Gerų baldų fabriką“ Kauno LEZ generalinis rangovas „YIT Lietuva“ suteikė galimybę bendrauti tiesiogiai su užsakovu. Išsiaiškinus visus poreikius ir planus, gamykloje įrengti „Rite-Hite“ tilteliai ir šelteriai. Kompanija vienintelė pasaulyje siūlo visiškai sandarius šelterius, kurie ne tik apsaugo nuo lietaus ar sniego, bet ir padeda palaikyti temperatūrą. Naujos kartos Eclipse šelteriai padeda eikvoti mažiau energijos ir taip pat prisidėjo prie to, kad gamybinis pastatas pasiekė A++ energinę klasę.

Įmonės atstovas džiaugiasi, kad „Rite-Hite“ krovos įranga patenkina visus užsakovų lūkesčius ir leidžia dirbti maksimaliai saugiai ir efektyviai.

Adam Arkadiuš Kaminski KAM-BUD SYSTEM nuotr. 

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Žymės  Stogo danga, Gamykla
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2022-08-09 13:28
Arkikatedros bazilikos, Žemutinės ir Aukštutinės pilių pastatų, jų liekanų ir kitų statinių komplekso Pilininko namas stovi šiaurės vakarinėje Pilies kalno papėdėje, teritorijos dalyje, kurioje, kaip manoma, XVI a. viduryje stovėję tarnybiniai kunigaikščių rūmų pastatai. Pilininko namas su keturiais...
nuotrauka
2022-08-09 08:12
UAB Merko statyba apyvarta iš generalinės rangos sutarčių 2022 metų pirmą pusmetį pasiekė 34 mln. eurų ir buvo 42 proc. didesnė nei pernai tuo pačiu laiku (24 mln. eurų).
nuotrauka
2022-08-05 10:11
Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai vykdant uosto kanalo gilinimo darbus, dalis smėlio bus panaudota povandeniniam pylimui ties I Melnrage suformuoti. Šios krantotvarkos priemonės įgyvendinimas jau įgavo pagreitį, beveik pusė planuojamo supilti smėlio kiekio nugulė formuojamame povandeniniam...
nuotrauka
2022-08-04 14:01
2022 m. rugpjūčio 2 d. Lietuvos banko Priežiūros tarnyba pritarė uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirto fondo „Eika Green Energy Fund“ (toliau EGEF) steigimo dokumentams. Tai bus jau ketvirtasis UAB „Eika Asset Management“ (toliau EAM) valdomas investicinis fondas, steigiamas siekiant ...
nuotrauka
2022-08-04 09:48
Sostinės savivaldybė netrukus pradės Vilniaus miesto moksleivių sveikatos centro rekonstrukciją. Savivaldybės valdoma įmonė „Vilniaus vystymo kompanija" paskelbė Žirmūnuose esančio baseino rangos darbų konkursą.
nuotrauka
2022-08-04 09:37
SBA grupės investicijų valdymo įmonė „Capitalica Asset Management“ įkūrė naują uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtą komercinio nekilnojamojo turto fondą „Capitalica Z114 Real Estate Fund“. Jo veiklai liepos mėn. pritarė Lietuvos Bankas.
nuotrauka
2022-08-03 16:46
Gerindama ir plėsdama Lietuvos kariuomenės infrastruktūrą, Krašto apsaugos ministerija įgyvendina ypatingos svarbos projektus – Lietuvoje statys tris naujus karinius miestelius. Jau gautas statybų leidimas kariniam miesteliui Šilalės rajone, o artimiausiu metu statybos prasidės ir Vilniaus rajone be...
nuotrauka
2022-08-03 11:26
AB „Panevėžio statybos trestas“ per Nasdaq Baltic šiandien, rugpjūčio 3 d., pranešė apie naujai gautą užsakymą AB „ORLEN Lietuva“ naftos perdirbimo gamykloje.
nuotrauka
2022-08-02 10:37
Didysis baseinas Lazdynų daugiafunkciame komplekse pilnai užpildytas vandeniu ir pradėtas šildyti. Vilniaus miesto savivaldybė skelbia, kad užbaigta didžioji dalis – 90 proc. – komplekso rangos darbų.
nuotrauka
2022-08-02 08:43
Plėtojant žaliausią Rygos biurų kompleksą „Verde“ pasiektas šiuo metu svarbiausias projekto plėtros etapas – užbaigtas statyti ir jau atiduotas eksploatuoti pirmasis komplekso pastatas. Komplekso vystytoja SBA grupės bendrovė „Capitalica Asset Management“ įgyvendino pirmąją investicinio Latvijos sos...
nuotrauka
2022-08-01 11:24
Liepos mėnesį Tvarkybos darbų priėmimo komisija priėmė Veliuonos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčios tvarkybos darbus.
nuotrauka
2022-07-29 12:02
Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą, investavimo periodu pasirašė 2 mln. eurų vertės finansavimo sutartį su inžinerinius sprendimus pramonės ir šilumos gamybos įmonėms teikiančia bendrove „Energijos taupymo centras“.
nuotrauka
2022-07-28 14:50
Trys Krašto apsaugos ministerijai pavaldžios įstaigos – Gynybos resursų agentūra, Infrastruktūros valdymo agentūra bei Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas – persikėlė į naujas patalpas „Cloud Offices“ biurų pastate, Vilniaus Šnipiškių mikrorajone.
nuotrauka
2022-07-28 11:42
Šiaulių bankas suteikė 3,6 mln. eurų kreditą Klaipėdos Malūno parko teritorijoje plėtojamam „Parko pakrantės" daugiabučių namų kompleksui. Projektą vystanti nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eriadas" uostamiesčio būsto rinkai pasiūlys 100 įvairaus ploto butų.
nuotrauka
2022-07-27 14:57
Valstybės turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas jau netrukus pradės pastato, esančio Vytauto g. 28, Marijampolėje kapitalinį remontą bei modernizaciją. Bendros investicijos, kurios dengiamos Turto banko bei Europos Sąjungos fondų lėšomis, sieks 2,7 mln. eurų, o ats...
nuotrauka
2022-07-27 08:46
Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą (Fondą), suteiks papildomą 5 mln. eurų finansavimą vienai didžiausių inžinerinių sprendimų, pramoninių įrenginių gamybos ir statybos įmonei „Montuotojas“. Remiantis Fondo investavimo periodu pasirašyta sutartimi, Fondas p...
nuotrauka
2022-07-26 08:42
SBA grupės investicijų valdymo įmonė „Capitalica Asset Management“ įsigijo logistikos centrą Rygoje, šalia oro uosto. Tai jau trečioji fondo „Capitalica Green Logistics Fund“ investicija pastaraisiais metais. Fondas ir toliau tęsia plėtrą Baltijos šalių logistikos rinkoje ir per ateinančius metus ke...
nuotrauka
2022-07-22 13:48
Rudenį į KTU studentų miestelį sugrįžtantys studentai ir pirmakursiai galės mėgautis modernizuotomis universiteto erdvėmis: šiemet duris atvėrė naujasis studentų infocentras, daugiafunkcis centras su integruota biblioteka, o dvylikaaukščio bendrabučio atnaujinimo darbų pabaiga – ranka pasiekiama.
nuotrauka
2022-07-22 09:46
Fondų valdymo įmonės UAB „Eika Asset Management“ (EAM) valdomas nekilnojamojo turto fondas UAB „Eika Real Estate Fund“ (EREF) užbaigė sandorį dėl prekybos centro įsigijimo Rygoje, tai yra pirmoji fondo investicija kaimyninėje Latvijoje. Prekybos centre įsikūrę trys inkariniai nuomininkai – Maxima, P...
nuotrauka
2022-07-21 10:49
SEB bankas finansavo biurų komplekso „Verde” statybą Latvijos sostinės Skanstes verslo rajone. Projektą įgyvendinančiai SBA grupės investicijų valdymo įmonei „Capitalica Asset Management“ suteiktas 60 mln. eurų kreditas penkerių metų terminui.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas