2021 rugsėjo 24 d. penktadienis, 22:12
Reklama  |  facebook

„Klaipėdos monolitas“. Bendrovėje per 20 metų įkūnytos žmonių idėjos ir eneregija Fotogalerija

2014-10-01 07:59
Prieš du dešimtmečius vietoj buvusios Statybos valdybos įkurta bendrovė „Klaipėdos monolitas“ šiandien užima svarbią vietą Lietuvos monolitinių gelžbetoninių statinių industrijos žemėlapyje. Įmonės įkūrimo data laikoma 1993 m. rugpjūčio 3 d., kuomet iš respublikinio statybos tresto „Monolitas“ padalinio Klaipėdoje ji tapo privačia bendrove.
nuotrauka
2014 m. Suskystintų gamtinių dujų terminalas Klaipėdoje. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
Klaipėdos monolitas, UAB

Per 20 metų įmonė tapo neatsiejama uostamiesčio dalimi – nors įmonės kolektyvo profesionalumo vaisiai išsibarstę po įvairius šalies miestus, didžioji dalis atliktų darbų visgi susiję su gimtuoju miestu, o jam ištikima įmonė visuomet orientavosi į visai Lietuvai svarbaus strateginio objekto – uosto – poreikius. Atlikti svarbūs darbai beveik visose uosto įmonėse. Terminalais, sandėliais ir kitokiais uosto veiklai būtinais statiniais gali didžiuotis tokie uosto gigantai, kaip AB „Klasco“, UAB „Bega“, UAB „Krovinių terminalas“ ir kiti.  

 

 

Rimantas Taraškevičius
UAB „Klaipėdos monolitas“ valdybos pirmininkas:

„Klaipėdos monolitas“ jungia ne tik atsakingus, savo profesiją mylinčius bei jos subtilybes išmanančius specialistus. Galiu drąsiai pasakyti: čia dirba tikrai geri žmonės. Ir tai – didžiausias mūsų bendrovės turtas. Šioje bendrovėje įkūnytos daugybės žmonių idėjos ir energija, inžinierių, projektų autorių ir kitų specialistų išmintis bei nuoširdžios įmonės darbininkų pastangos.“

  

Donatas Valaitis
UAB „Klaipėdos monolitas“ direktorius:

„Šiuolaikiniai architektūriniai sprendimai diktuoja visai kitokį įprastų technologijų pritaikomumą ir verčia ieškoti kūrybiškų sprendimų, nes šablonų monolitinėje statyboje jau seniai nebėra. Džiaugiuosi, kad turime kūrybišką ir profesionalią komandą, bet kokioje situacijoje randančią autentiškus sprendimus. Tai mūsų stiprioji pusė – gebėjimas būti stipriems visiems kartu ir kiekvienam atskirai.“

   

UAB „Klaipėdos monolitas“ kolektyvas

Nemaža dalis bendrovėje dirbančių žmonių – čia nuo pat pirmųjų įkūrimo dienų. Viena labiausiai laukiamų švenčių – įmonės gimtadienis, sutampantis su respublikine Statybininko diena, kai susirenka visi bendrovės kolektyvo nariai su šeimomis.

Projektai

Per dvidešimt veiklos metų pastatyta nemažai gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų, viešbučių. Dvidešimt dviejų aukštų D raidės formos daugiaaukštis – aukščiausias bendrovės pastatytas pastatas. Šiame gyvenamajame name Naujojo Sodo gatvėje „Klaipėdos monolitas“ iškėlė vieną aukščiausių uostamiestyje nestandartinės formos monolitinį gelžbetonio karkasą ir sėkmingai panaudojo sudėtingus technologinius sprendimus. metų įmonės dėka atsirado per 100 įvairios paskirties pastatų.

UAB „Klaipėdos monolitas“ metinės darbų apimtys savo jėgomis siekia apie 30 mln. litų. Bendrovė skaičiuoja, jog šiuo metu per mėnesį sunaudoja apie 200 tonų armatūros ir jos gaminių, apie 1500 kubinių metrų betono.

Galima drąsiai teigti, jog „Klaipėdos monolitas“ prisidėjo prie didžiosios dalies pačių įdomiausių, gražiausių, sudėtingiausių ir šiandien miesto veidą puošiančių statinių atsiradimo.

 Fotogalerijoje – bendrovės nuotr. 

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2021-09-23 06:51
Pristatyta Kauno centrinio pašto įveiklinimo galimybių studija, kurioje pateiktos rekomendacijos dėl šio unikalaus pastato išsaugojimo ir pritaikymo visuomenės reikmėms. Pagrindinė rekomendacija – čia įsteigti Architektūros centrą (institutą), vykdantį ir muziejaus funkcijas.
nuotrauka
2021-09-23 06:49
„Vilniaus vandenys“ eksploatuojamiems vandentiekio tinklams sukūrė ir jau sėkmingai naudoja skaitmeninį „dvynį“. Keli šimtai vamzdyne įrengtų specialių jutiklių ne tik leidžia į skaitmeninę erdvę perkelti visą Vilniaus miesto vandentiekį, realiu laiku vertinti vandens tiekimo situaciją sostinėje, be...
nuotrauka
2021-09-22 11:22
Su Rinktinės gatve Vilniuje besiribojančiame sklype Ceikinių g. 2 planuojamas naujas daugiafunkcis administracinių ir viešbučio pastatų kvartalas.
nuotrauka
2021-09-21 07:22
UAB „INSTITA“ įgyvendino unikalų projektą Lietuvoje. Pirmą kartą vandens valymo įrenginiai buvo pastatyti ežero dalyje. Šis projektas, įgyvendintas bendrovės „Dzūkijos vandenys“ užsakymu, Alytaus miestui yra itin svarbus gamtosauginiu požiūriu.
nuotrauka
2021-09-17 13:37
Klaipėdos centrinio pašto rūmų komplekse tikslingiausia yra įkurti daugiafunkcę kultūros erdvę – Klaipėdoje gimusio pasaulinio garso mokslininko astronomo F. W. Argelanderio vardo mokslo ir meno centrą su muziejinėmis, renginių, rezidencijų funkcijomis, įprasminant istorinį palikimą ir orientuojanti...
nuotrauka
2021-09-17 13:30
NT plėtros bendrovė „Sirin Development“ užbaigė Kauno logistikos centro antrąjį statybų etapą. Martinavos kaime, Kauno rajone, greta automagistralės Vilnius-Kaunas, atidaryta 16 tūkst. kv. m ploto sandėlių su administracinėmis patalpomis.
nuotrauka
2021-09-16 12:14
Didžiausio Baltijos šalyse ir Suomijoje greitojo maisto restoranų tinklo „Hesburger“, gavęs reikiamus statybos leidimus, pradeda statyti pirmąjį savo restoraną Druskininkuose, M.K. Čiurlionio g. 78. Naujasis restoranas turėtų pradėti veikti po metų, iš viso į šį projektą planuojama investuoti 1,3 ml...
nuotrauka
2021-09-16 12:00
Rugsėjo 15 d. gautas Vilniaus m. savivaldybės leidimas DHL skubių siuntų terminalo statyboms Vilniaus oro uosto teritorijoje. Terminalo statybų build-to-suit tipo projektą valdo investicinės bendrovės UAB „Eika Asset Management“ (EAM) fondas UAB „Eika Real Estate Fund“ (EREF), kuris per II platinimo...
nuotrauka
2021-09-16 11:48
Ant Tauro kalno sostinėje kuriamo naujo, modernaus ir daugiafunkcio meno centro – Nacionalinė koncertų salės „Tautos namai“ naujienos – projekto eiga ir tikslai nuo šiol bus skelbiami naujoje interneto svetainėje.
nuotrauka
2021-09-16 10:21
Įmonių grupė „Panevėžio keliai“, efektyvindama veiklą ir reaguodama į rinką, pertvarko dalį įmonių. Per artimiausius mėnesius bus įgyvendinti Grupei priklausančių kelių infrastruktūros įmonių pokyčiai, po kurių bus išgrynintas veikiančių įmonių portfelis, konsoliduotos kompetencijos ir atsakomybės.
nuotrauka
2021-09-16 10:00
Rugsėjo pradžioje rekonstrukcijai uždarytame Palangos oro uoste bus atnaujintas ne tik kilimo ir tūpimo takas, peronas ir riedėjimo takas – rekonstrukcijos metu diegiami tvarūs inžineriniai sprendimai, dėl kurių visi procesai taps draugiškesni aplinkai.
nuotrauka
2021-09-15 11:42
Aplinkos ministerija sugriežtino atliekų deginimo metu susidariusių nepavojingųjų pelenų ir šlako atliekų tvarkymo reikalavimus. Nuo šiol šias atliekas bus galima saugiai panaudoti keliams tiesti, pastatų pamatams, šalinamų atliekų sluoksniams perdengti, sąvartynų uždarymui ir laikiniems keliams juo...
nuotrauka
2021-09-15 10:12
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ prekybinių biuro sandėlių plėtrai (angl. stock office) įsigijo 1,7 ha sklypą sostinės Gariūnų gatvėje.
nuotrauka
2021-09-15 07:00
„Naresta“ pranešė pasirašiusi rangos sutartį su įmonės „Lords LB Asset Management“ valdomam fondui „LB Special Fund IV“ priklausančia bendrove „Orkela“.
nuotrauka
2021-09-14 06:32
Klaipėdoje atidaryta atnaujinta, šiuolaikinius reikalavimus atitinkanti ir moderni sporto bazė – Paryžiaus Komunos gatvėje esanti Klaipėdos futbolo mokykla.
nuotrauka
2021-09-13 05:56
Balta stogo danga dengtas žaliausias Lietuvoje logistikos centras WESTHUB visą eksploatacijai reikalingą energiją planuoja gauti iš saulės elektrinės, sumontuotos ant stogo. Dėl specialios stogo dangos „RENOLIT ALKORPLAN Bright“ šio pastato energinis naudingumas yra kur kas aukštesnis – tokie stogai...
nuotrauka
2021-09-07 14:19
Įmonių grupė „KG Constructions Group“ įsteigė dvi antrines įmones – „KGC Facades UK Ltd“ Jungtinėje Karalystėje, kuri atsakinga už pardavimų plėtrą ir projektų įgyvendinimą, bei projektavimo įmonę „KGC Switzerland AG“ Šveicarijoje, kuri atsakinga už projektavimą, o ateityje ir už projektų vykdymą vi...
nuotrauka
2021-09-07 10:12
Pramoninėms sostinės vietoms transformuojantis į darnias miesto zonas, Drujos g. 2 esantį pramoninės paskirties pastatą rengiamasi rekonstruoti į administracinį, o jo projektiniai pasiūlymai netrukus nuotoliniu būdu bus pristatyti visuomenei.
nuotrauka
2021-09-06 13:56
Tarptautinis viešbučių tinklas „Accor“ plečia visame pasaulyje žinomų prekių ženklų portfelį Baltijos regione. Tinklas pasirašė sutartį su UAB „Ramusis pamarys“ dėl naujo „Mercure“ viešbučio Klaipėdoje.
nuotrauka
2021-09-06 07:00,      papildyta 2021-09-14 21:36, Papildyta nuotraukomis
Visi pokyčiai – dideli ar mažesni, esminiai ar mažareikšmiai – turi turėti patikimą, išbandytą atramą. 25-tus metus rinkoje veikiančioje UAB „Empower-Fidelitas“ pasikeitė vadovai. Generaliniu direktoriumi tapęs Artūras Lapinskas sako, kad didelių pokyčių artimiausiu laiku neplanuoja, tačiau perspekt...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos