2021 gruodžio 5 d. sekmadienis, 4:25
Reklama  |  facebook

„MEGRAME“ – energiškai efektyvių langų gamybos lyderė

2016-04-18 10:51
„MEGRAME“ – plastikinių, medinių, aliuminio langų ir durų gamybos lyderė Baltijos šalyse. Bendrovė, kuri sėkmingai veikia ir džiugina savo klientus kokybiškais gaminiais daugiau kaip dvidešimt metų, ypač didelį dėmesį skiria energiškai efektyvių produktų kūrimui ir tobulinimui.
nuotrauka
„MEGRAME“ langai. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
MEGRAME, UAB
ES direktyvos numato, kad nuo šių metų naujos statybos pastatai turi atitikti A, 2018 m. – A+, o 2020 m. – A++ klases. Taigi nuo 2018 m. pastatai privalės atitikti vadinamojo pasyviojo namo energijos suvartojimo standartus, o tai reiškia, kad juose turės būti montuojami tik energiškai efektyvūs langai ir durys.

Megrame aukščiausi standartaiKuo aukštesni standartai, tuo kokybiškesnė turi būti produkcija. „MEGRAME“ visada taikė pačius aukščiausius kokybės standartus, todėl, artėjant naujiems ES reikalavimams, įmonė jau yra pasiruošusi naujovėms.

„Mes visada numatome rinkos tendencijas ir rengiamės tam iš anksto. Dar 2006 m. „MEGRAME“ pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti langus iš bešvinio plastikinio profilio – tai buvo ypatinga inovacija, dėl kurios švinas buvo pakeistas kalciu, o tai leido gaminti ypač patvarius, sveikatą ir aplinką tausojančius langus ir duris. „MEGRAME“ taiko itin griežtą produkcijos kokybės kontrolę: mūsų gaminiai testuojami ir sertifikuojami notifikuotose laboratorijose, kas yra ypač svarbu šiuolaikinei statybai“, – teigia daugiau kaip du dešimtmečius patirties sukaupusios plastikinių, medinių, aliuminio langų ir durų gamybos lyderės Baltijos šalyse „MEGRAME“ generalinis direktorius Šarūnas Magelinskas (nuotraukoje).

Ekspertai skaičiuoja, kad dėl nesandarių langų bei durų vienas gyventojas gali patirti sunaudojamos šilumos nuostolių iki 50 proc., o atskirais atvejais – net ir iki 70 procentų. 

Vis labiau aktualėjant energiniam efektyvumui ir augant klientų lūkesčiams, „MEGRAME“ išvystė į maksimalų šilumos taupymą nukreiptą produktų liniją „MEGRAME ŠILTAS LANGAS“. Šis produktas atitinka aukščiausius šilumos laidumo reikalavimus (mažiausia koeficiento vertė U yra 0,77 W/m²K).

Megrame aukščiausi standartaiKaip teigia įmonės atstovas „MEGRAME“ nuolat kuria naujus bei gerina jau išvystytus produktus, o svarbiausi pastarojo meto patobulinimai skirti šilumos izoliacijos rodiklio U vertės mažinimui. Paprastai tariant, kuo mažesnė U vertė, tuo didesnė šilumos dalis sulaikoma, tuo šiltesni yra langai ir durys

Dabar įmonė valdo vieną iš moderniausių langų gamybos linijų Baltijos šalyse.

„Įsigijus naujausią gamybos įrangą ir optimizavus gamybos ciklus, dar labiau išaugo produkcijos kokybė, pagreitėjo užsakymų atlikimas, išsiplėtė nestandartinės gamybos galimybės“, – dėsto įmonės generalinis direktorius Šarūnas Magelinskas.

Išskirtinės kokybės „MEGRAME“ langai buvo įvertinti ir šalies mastu. Produktų linija „MEGRAME ŠILTAS LANGAS“ apdovanota „Lietuvos metų gaminio“ aukso medaliu. Taip pat paminėtina, kad dėmesys langų sandarumui aktualus ne tik šilumos sulaikymui. „MEGRAME“ langai užtikrina aukštą garso izoliaciją, patalpų vėdinimo standartus, atlieka įsilaužimo prevencijos funkciją.

Nestandartinių sprendimų galimybės

„MEGRAME“ gamina ne tik langus bei duris, bet ir vitrinas, žiemos sodus bei kitas nestandartines konstrukcijas. Kuo išskirtinesnis objektas, tuo sudėtingiau rasti būdų, kaip užtikrinti norimą šiluminę varžą. Ypatingą dėmesį reikia skirti itin didelių gabaritų langams, nestandartinės architektūros projektams. Imantis tokių darbų, pirmiausia būtina profesionaliai paskaičiuoti ir įvertinti šilumos rodiklius, šviesos šaltinius. Tik kruopščiai atlikus namų darbus ir atsižvelgiant į kiekvieno atvejo specifinius duomenis, parengiamas optimalus gamybos projektas, juolab kad neretai norus gali apriboti klimato ypatybės.

Tarkime, įstatant didžiulius stiklo paketus, pastarieji dėl temperatūrų skirtumo statinių viduje ir išorėje yra veikiami didelio slėgio, taigi, juos gaminant ir įrengiant, būtinas ypatingas atidumas.

Atkreiptinas dėmesys, kad „MEGRAME“ langai gali būti sėkmingai pritaikyti ne tik šiuolaikinei moderniai architektūrai, bet ir atitikti specifinius paveldo statinių reikalavimus. Jau įprasta praktika tapo gaminti aukštą energinį efektyvumą užtikrinančius, tačiau nestandartine išvaizda pasižyminčius langus. Netradicinės langų formos, papuošimai, kuriuos anksčiau žmonės kurdavo rankomis, – jau įgyvendinamas uždavinys.

Profesionalus montavimas – langų kokybės garantija

Megrame aukščiausi standartaiMegrame aukščiausi standartaiMegrame aukščiausi standartai

 

Langai ir durys gali būti aukščiausios kokybės, tačiau visos pastangos nueis veltui, jeigu šie nebus tinkamai sumontuoti. Gali pasitaikyti, kad dėl netinkamai sumontuotų langų net ir pati geriausia produkcija praras vertę, atsiras įvairių deformacijų.

Skaičiuojama, kad langų ir durų montavimas nulemia maždaug 60 proc. būsto energinio efektyvumo.

Žinant statistiką, montavimo darbų kokybei taip pat skiriamas itin didelis dėmesys. „MEGRAME“ turi ilgametę montavimo patirtį, pasitelkia naujausias technologijas ir naudoja itin kokybiškas langų montavimo medžiagas. Tuo metu atskirai veikiantis serviso skyrius užtikrina įmonės gaminiams kokybišką penkerių metų garantinį aptarnavimą bei profesionalią pagalbą garantijai pasibaigus.

Dėmesys ekologijai

Bendrovė gali pasigirti, jog prioritetą teikia ekologiškai švarioms medžiagoms bei užtikrina ekologiškai švarią langų ir durų gamybą. Plastikiniai „MEGRAME“ langai gaminami be švino, o mediniai – tik iš natūralios ekologiškos medienos. Tokia produkcija tausoja ne tik aplinką, bet ir žmonių sveikatą.

Naudoti plastiko produktai gali būti visiškai perdirbami. Perdirbtus iš bešvinio polivinilchlorido (PVC) profilio pagamintus senus langus ar langų gamybos atliekas galima naudoti kitų produktų, kaip maisto pakuočių, medicinos reikmenų, žaislų, gamybai.

„MEGRAME“ mediena, naudojama langų ir durų gamybai, turi tarptautinį FSC sertifikatą, patvirtinantį, kad produkcija gaminama laikantis griežtų reikalavimų, o žaliavos yra gautos tik iš sertifikuotų atsakingai tvarkomų miškų. Medinių langų, durų ir fasadų gamybos procese naudojamos tik ekologiškos bei visus aplinkosaugos reikalavimus atitinkančios žaliavos. Tekste – „MEGRAME“ nuotr.

Megrame aukščiausi standartai
Architektūra. Interjeras

nuotrauka
2021-12-02 14:16
Naują nekilnojamąjį turtą įsigiję gyventojai susiduria su klausimu, kaip susikurti patogų ir praktišką namų interjerą. Atsakymus jiems pateikia ekspertai, kurie pabrėžia: pagrindinės būsto erdvės turi skirtingas paskirtis, lemiančias, kaip šiose zonose išdėstomi baldai, projektuojamas apšvietimas, į...
nuotrauka
2021-12-02 11:33
Nordhavn rajonas Kopenhagoje dar visai neseniai buvo žinomas kaip pramoninė uosto teritorija su laivų statyklomis, remonto dokais, sandėliais ir logistikai skirtais pastatais. Šiandien čia vykdoma konversija leidžia teritorijai atgimti nauju traukos tašku – statomi gyvenamieji namai ir verslo centra...
nuotrauka
2021-11-26 10:55
Minimalistinis, neperkrautas stilius vis labiau įsitvirtina ne tik atskirose gyvenimo srityse, bet ir mūsų namuose. Dizaineriai taisyklę „mažiau yra daugiau“, kaip, beje, ir naujakuriai, siekia pritaikyti ne tik bendrose, dažnai naudojamose erdvėse, bet ir labiau intymiose zonose, pavyzdžiui, vonios...
nuotrauka
2021-11-22 14:09
Anksčiau pajusti šventinę nuotaiką ir namuose sukurti jaukią atmosferą padeda kalėdinės dekoracijos. Namų ir eglutės puošimas, šventinio stalo dekoro planavimas palengvina švenčių laukimą.
nuotrauka
2021-11-22 07:03
Jonušo Radvilos rūmų pastatų komplekso ir jo prieigų Vilniaus g. 24, Vilniuje, tarptautinio atviro architektūrinio projekto konkursas artėja prie galutinės vertinimo eilės sudarymo. Vertinimo komisija iš konkursui pateiktų darbų, kurie nebuvo atmesti pagal konkurso sąlygas, sudarė preliminarią archi...
nuotrauka
2021-11-19 11:10
Kultūros ministerijos teikimu Vyriausybė pritarė, kad Kauno centrinio pašto rūmai būtų įrašyti į Valstybinės reikšmės istorijos, archeologijos ir kultūros objektų sąrašą. Tai reiškia, kad šis kultūros paminklas įgyja nacionalinio reikšmingumo lygmens apsaugą.
nuotrauka
2021-11-19 07:13
Architektų ir teritorijų planavimo vadovų profesinis atestavimas nuo šiol bus skaidresnis ir aiškesnis. Už tai atsakingi Architektų rūmai privalo užtikrinti, kad Architektų profesinio atestavimo komisijos sprendimai būtų objektyvūs ir nešališki, ji prisiimtų atsakomybę už savo išvadų pagrįstumą.
nuotrauka
2021-11-17 11:39
Pasaulyje ir Lietuvoje išpopuliarėję loftai turi ir privalumų, ir trūkumų, bet gerai apgalvotas jo interjeras gali nustebinti kiekvieną. „Citus“ interjero architektė Vilė Kasperavičiūtė kūrė demonstracinių loftų „Radio City“ projektą, interjerus ir turi ką patarti.
nuotrauka
2021-11-16 10:53
Kompanija „Tikkurila“ metų spalva išrinko spalvą „Kestrel“ (L478). Tai ramybę spinduliuojanti ruda spalva su šaltos raudonos spalvos atspalviu – klasika su netikėtumo elementu. Ji sukuria pažįstamos, bet ir naujos žavios aplinkos jausmą ir dera tiek modernaus, tiek tradicinio stiliaus interjere.
nuotrauka
2021-11-15 10:57
Taline paaiškėjo tradicinio geriausio Baltijos šalių architektūros studentų baigiamojo darbo konkurso BAUA Award rezultatai. Konkurse ryškiai matomos tapo dvi Lietuvos atstovės.
nuotrauka
2021-11-12 10:13
Kaip rodo Lietuvos Statistikos departamento duomenys, daugiabučiams tenka 45 proc. viso šalyje registruoto gyvenamojo būsto ploto. Tačiau didelė dalis butų, kuriuose gyvena lietuviai, yra pastatyti dar prieš kelis dešimtmečius, vadovaujantis visai kitais standartais nei šiandien.
nuotrauka
2021-11-08 06:56
Panevėžys rengiasi statyti naują miesto savivaldybės pastatą, kuriam parinktas neužstatytas sklypas miesto centrinėje dalyje, Savanorių a. 3A, greta autobusų stoties.
nuotrauka
2021-11-08 06:37
Kuriant namų viziją ir planuojant interjero sprendimus, itin svarbu numatyti kiekvienam daiktui savo vietą – neapkrauta erdvė atrodo kur kas tvarkingiau.
nuotrauka
2021-11-05 12:30
Garsus dušo kabinų ir padėklų gamintojas „Radaway“ žinomas dėl kokybiškų, funkcionalių ir patogių sprendimų, pritaikytų nuolat kintantiems vartotojų poreikiams.
nuotrauka
2021-11-05 11:01
Vilnius kuria naują įrankį unikalios medinės architektūros fiksavimui ir priežiūrai. Jis bus nuolat pildomas medinių pastatų 3D modeliais, brėžiniais, nuotraukomis, archyvine ir kita medžiaga. Tikimasi, kad duomenų bazė vilniečiams padės geriau rūpintis istoriniais pastatais ir jų detalėmis.
nuotrauka
2021-11-04 10:30
Planuojantiems įsirengti ar atnaujinti savo būstą žinoma „instagramerė“, grožio bei gyvenimo būdo tinklaraštininkė Greta Bitinaitė pataria neskirstyti užduočių į vyriškas ar moteriškas, įveikiamas savarankiškai ar paliekamas tik tos srities žinovams. Priešingai – pačiam įsitraukus į būsto įrengimo p...
nuotrauka
2021-11-02 07:02
Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Vyriausiojo miesto architekto skyrius, išnagrinėjęs gyvenamųjų namų Žirmūnų g. 109 projektinius pasiūlymus, nusprendė jiems nepritarti ir grąžino projektą taisyti iš esmės.
nuotrauka
2021-10-06 07:09
Baigėsi Lietuvos architektų sąungos vykdytas VšĮ Centro poliklinikos diagnostikos centro priestato Pylimo g. 3, Vilniuje, tarptautinės vertės atviras architektūrinis projekto konkursas.
nuotrauka
2021-09-28 06:06
VŠĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija būstinės S. Konarskio g. 49, Vilniuje, atviro architektūrinio projekto konkursui pateikti 5 projekto pasiūlymai, kurie bus eksponuojami LRT pagrindinio pastato foje (S. Konarskio g. 49, Vilnius).
nuotrauka
2021-09-27 15:31
Norint, kad Jūsų namai būtų šviesūs, jaukūs, kupini šilumos, labai svarbu sukurti gerą apšvietimą įvairiose namų erdvėse. Šviestuvai turėtų būti tinkamai apgalvoti, ne tik kaip interjero grožio detalė, kuri suteikia elegancijos ir subtilumo, bet ir būtų funkcionali Jūsų namų investicija.

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras