2021 rugsėjo 28 d. antradienis, 13:17
Reklama  |  facebook

„Megrame“ šilti langai – daugiau galimybių taupyti

2014-03-12 12:58
Madas diktuoja didžiausi – ši tendencija pasitvirtina bemaž visuose sektoriuose. Bendrovė „Megrame langai“ kokybės kartelę kelia vis aukščiau ir taip diktuoja naujus gamybos standartus kokybiškai ir sertifikuotai produkcijai.
nuotrauka
„Megrame“ langai. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
MEGRAME, UAB

Žvelgia į priekį

„Vartotojas šiandien jau pakankamai brandus, jaučiamas vis didesnis susidomėjimas energijos taupymu ir inovatyviais produktais, leidžiančiais tai daryti. Besikeičiantis požiūris į kokybę ir buvo paskata plėsti siūlomų gaminių asortimentą. Jį praplėtėme naujais ypač šiltais, saugiais ir ilgaamžiais gaminiais, kurie padeda sumažinti šildymui naudojamą energijos kiekį ir atitinka aukščiausius garso izoliacijos, įsilaužimo prevencijos reikalavimus“, – naujoves apibūdino bendrovės „Megrame langai“ generalinis direktorius Šarūnas Magelinskas.

Viena iš bendrovės „Megrame langai“ naujienų – plastikinis langas S9000 ir medinis langas EURO110M, pelnę aukso medalius konkurse „Metų gaminys“. Taip tarsi dar kartą patvirtinamas šūkis „Megrame“ langai – visam gyvenimui!“.

Anot „Megrame langų“ generalinio direktoriaus Š. Magelinsko, naudodama „Metų gaminio“ vardą pelniusius langus, didžiausius projektus pastaruoju metu įmonė yra įgyvendinusi užsienio šalyse. Tačiau pažangiausios technologijos skinasi kelią ir Lietuvoje, kur šilumos taupymas tampa vis aktualesnis. Jau per pirmąjį šių metų pusmetį, bendrovės tvirtinimu, naujieji „Megrame“ langai tapo vieni populiariausių ir perkamiausių langų mūsų šalyje.

Siūlo ir pasyviesiems namams

Novatoriško plastikinio lango S9000 pranašumas – triguba tarpinių sandarinimo sistema, užtikrinanti nepriekaištingą vidinį, centrinį ir išorinį lango sandarumą. Platus 83 milimetrų rėmo profilis, šešios vidinės kameros lango varčioje ir rėme, trijų tarpinių sandarinimo sistema ne tik garantuoja geresnę šilumos bei garso izoliaciją, bet ir patikimai saugo lango varstymo mechanizmą nuo išorės drėgmės. Šiltojo lango S9000 atsiradimas yra ekologiškų langų gamybos tąsa – jo profiliuose nėra švino stabilizatorių. Tokie bešviniai langai yra patvaresni, stabilesni, atsparesni išorės poveikiui, ilgiau išlieka balti ir blizgūs.

Išanalizavus visas galimybes gaminti tobulesnius langus ir sujungus geriausias kelių skirtingų sistemų ypatybes, buvo pasiekta, kad net jei plastikiniai langai S9000 yra pagaminti su plienine armatūra, jų šilumos laidumo koeficientas Uf lygus net 0,77 W/m²K.
Kitas „Metų gaminio 2012“ apdovanojimą pelnęs gaminys – ypač šiltas medinis langas EURO 110M. Jis ypatingas tuo, kad išskirtinės medžio ir aliuminio ypatybės sujungiamos į vieną bendrą nepakartojamą ir savo privalumais už kitas langų sistemas pranašesnį gaminį.

Šiltojo medinio lango pranašumai – tai itin platus 110 milimetrų profilis, 3 stiklų novatoriški 50 milimetrų pločio stiklo paketai, ypač geras mechaninis patvarumas. Profilio viduje esantis papildomas termoizoliacinis užpildas lemia ypač gerą šilumos ir garso izoliaciją. Pasiekta, kad lango šilumos laidumo koeficientas Uf būtų lygus net 0,78 W/m²K. Tokie langai, bendrovės tvirtinimu, tinkami energiškai ypač efektyviems, pasyviesiems namams.

Gamintojai tikisi, kad naujasis „Megrame“ plastikinis langas S9000 bei medinis langas EURO 110M ir mūsų šalyje taps kiekvieno gyventojo, kuriančio būstą, siekiamybe, skelbia bendrovė.


Statybunaujienos.lt
Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2021-09-23 06:51
Pristatyta Kauno centrinio pašto įveiklinimo galimybių studija, kurioje pateiktos rekomendacijos dėl šio unikalaus pastato išsaugojimo ir pritaikymo visuomenės reikmėms. Pagrindinė rekomendacija – čia įsteigti Architektūros centrą (institutą), vykdantį ir muziejaus funkcijas.
nuotrauka
2021-09-23 06:49
„Vilniaus vandenys“ eksploatuojamiems vandentiekio tinklams sukūrė ir jau sėkmingai naudoja skaitmeninį „dvynį“. Keli šimtai vamzdyne įrengtų specialių jutiklių ne tik leidžia į skaitmeninę erdvę perkelti visą Vilniaus miesto vandentiekį, realiu laiku vertinti vandens tiekimo situaciją sostinėje, be...
nuotrauka
2021-09-22 11:22
Su Rinktinės gatve Vilniuje besiribojančiame sklype Ceikinių g. 2 planuojamas naujas daugiafunkcis administracinių ir viešbučio pastatų kvartalas.
nuotrauka
2021-09-21 07:22
UAB „INSTITA“ įgyvendino unikalų projektą Lietuvoje. Pirmą kartą vandens valymo įrenginiai buvo pastatyti ežero dalyje. Šis projektas, įgyvendintas bendrovės „Dzūkijos vandenys“ užsakymu, Alytaus miestui yra itin svarbus gamtosauginiu požiūriu.
nuotrauka
2021-09-17 13:37
Klaipėdos centrinio pašto rūmų komplekse tikslingiausia yra įkurti daugiafunkcę kultūros erdvę – Klaipėdoje gimusio pasaulinio garso mokslininko astronomo F. W. Argelanderio vardo mokslo ir meno centrą su muziejinėmis, renginių, rezidencijų funkcijomis, įprasminant istorinį palikimą ir orientuojanti...
nuotrauka
2021-09-17 13:30
NT plėtros bendrovė „Sirin Development“ užbaigė Kauno logistikos centro antrąjį statybų etapą. Martinavos kaime, Kauno rajone, greta automagistralės Vilnius-Kaunas, atidaryta 16 tūkst. kv. m ploto sandėlių su administracinėmis patalpomis.
nuotrauka
2021-09-16 12:14
Didžiausio Baltijos šalyse ir Suomijoje greitojo maisto restoranų tinklo „Hesburger“, gavęs reikiamus statybos leidimus, pradeda statyti pirmąjį savo restoraną Druskininkuose, M.K. Čiurlionio g. 78. Naujasis restoranas turėtų pradėti veikti po metų, iš viso į šį projektą planuojama investuoti 1,3 ml...
nuotrauka
2021-09-16 12:00
Rugsėjo 15 d. gautas Vilniaus m. savivaldybės leidimas DHL skubių siuntų terminalo statyboms Vilniaus oro uosto teritorijoje. Terminalo statybų build-to-suit tipo projektą valdo investicinės bendrovės UAB „Eika Asset Management“ (EAM) fondas UAB „Eika Real Estate Fund“ (EREF), kuris per II platinimo...
nuotrauka
2021-09-16 11:48
Ant Tauro kalno sostinėje kuriamo naujo, modernaus ir daugiafunkcio meno centro – Nacionalinė koncertų salės „Tautos namai“ naujienos – projekto eiga ir tikslai nuo šiol bus skelbiami naujoje interneto svetainėje.
nuotrauka
2021-09-16 10:21
Įmonių grupė „Panevėžio keliai“, efektyvindama veiklą ir reaguodama į rinką, pertvarko dalį įmonių. Per artimiausius mėnesius bus įgyvendinti Grupei priklausančių kelių infrastruktūros įmonių pokyčiai, po kurių bus išgrynintas veikiančių įmonių portfelis, konsoliduotos kompetencijos ir atsakomybės.
nuotrauka
2021-09-16 10:00
Rugsėjo pradžioje rekonstrukcijai uždarytame Palangos oro uoste bus atnaujintas ne tik kilimo ir tūpimo takas, peronas ir riedėjimo takas – rekonstrukcijos metu diegiami tvarūs inžineriniai sprendimai, dėl kurių visi procesai taps draugiškesni aplinkai.
nuotrauka
2021-09-15 11:42
Aplinkos ministerija sugriežtino atliekų deginimo metu susidariusių nepavojingųjų pelenų ir šlako atliekų tvarkymo reikalavimus. Nuo šiol šias atliekas bus galima saugiai panaudoti keliams tiesti, pastatų pamatams, šalinamų atliekų sluoksniams perdengti, sąvartynų uždarymui ir laikiniems keliams juo...
nuotrauka
2021-09-15 10:12
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ prekybinių biuro sandėlių plėtrai (angl. stock office) įsigijo 1,7 ha sklypą sostinės Gariūnų gatvėje.
nuotrauka
2021-09-15 07:00
„Naresta“ pranešė pasirašiusi rangos sutartį su įmonės „Lords LB Asset Management“ valdomam fondui „LB Special Fund IV“ priklausančia bendrove „Orkela“.
nuotrauka
2021-09-14 06:32
Klaipėdoje atidaryta atnaujinta, šiuolaikinius reikalavimus atitinkanti ir moderni sporto bazė – Paryžiaus Komunos gatvėje esanti Klaipėdos futbolo mokykla.
nuotrauka
2021-09-13 05:56
Balta stogo danga dengtas žaliausias Lietuvoje logistikos centras WESTHUB visą eksploatacijai reikalingą energiją planuoja gauti iš saulės elektrinės, sumontuotos ant stogo. Dėl specialios stogo dangos „RENOLIT ALKORPLAN Bright“ šio pastato energinis naudingumas yra kur kas aukštesnis – tokie stogai...
nuotrauka
2021-09-07 14:19
Įmonių grupė „KG Constructions Group“ įsteigė dvi antrines įmones – „KGC Facades UK Ltd“ Jungtinėje Karalystėje, kuri atsakinga už pardavimų plėtrą ir projektų įgyvendinimą, bei projektavimo įmonę „KGC Switzerland AG“ Šveicarijoje, kuri atsakinga už projektavimą, o ateityje ir už projektų vykdymą vi...
nuotrauka
2021-09-07 10:12
Pramoninėms sostinės vietoms transformuojantis į darnias miesto zonas, Drujos g. 2 esantį pramoninės paskirties pastatą rengiamasi rekonstruoti į administracinį, o jo projektiniai pasiūlymai netrukus nuotoliniu būdu bus pristatyti visuomenei.
nuotrauka
2021-09-06 13:56
Tarptautinis viešbučių tinklas „Accor“ plečia visame pasaulyje žinomų prekių ženklų portfelį Baltijos regione. Tinklas pasirašė sutartį su UAB „Ramusis pamarys“ dėl naujo „Mercure“ viešbučio Klaipėdoje.
nuotrauka
2021-09-06 07:00,      papildyta 2021-09-14 21:36, Papildyta nuotraukomis
Visi pokyčiai – dideli ar mažesni, esminiai ar mažareikšmiai – turi turėti patikimą, išbandytą atramą. 25-tus metus rinkoje veikiančioje UAB „Empower-Fidelitas“ pasikeitė vadovai. Generaliniu direktoriumi tapęs Artūras Lapinskas sako, kad didelių pokyčių artimiausiu laiku neplanuoja, tačiau perspekt...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos