2021 rugpjūčio 6 d. penktadienis, 7:26
Reklama  |  facebook

NT valdytojas „BPT Real Estate“ perima prestižinio Rygos prekybos centro valdymą

2016-08-22 14:05
Baltijos šalių NT rinka pastaraisiais metais sparčiu žingsniu vejasi Vakarų šalis – formuojamas naujas NT paslaugų segmentas, kai investuotojai NT regi kaip finansinį objektą, o jo valdymo ir administravimo paslaugas labiau linkę pirkti iš trečiųjų šalių. Šią tendenciją patvirtina neseniai pasirašyta sutartis tarp NT valdymo paslaugų bendrovės „BPT Real Estate“ ir Latvijos NT vystymo įmonės SIA „Patollo“ dėl Rygos centre esančio prestižinio prekybos centro „Galleria Riga“ ir šalia esančio biurų komplekso „Blaumana 10“ valdymo bei nuomos paslaugų. Naujasis valdytojas rūpinsis 23 500 kv. m pastatų kompleksu.
nuotrauka
NT valdymo paslaugų bendrovė „BPT Real Estate“ ir Latvijos NT vystymo įmonė SIA „Patollo“ susitarė dėl Rygos centre esančio prestižinio prekybos centro „Galleria Riga“ ir šalia esančio biurų komplekso „Blaumana 10“ valdymo bei nuomos paslaugų. „BPT Real Estate“ nuotr.


Minimos įmonės
BPT Real Estate, UAB
„Įmonė pastaruosius keletą metų demonstravo nuoseklų augimą užimdama pirmaujančią poziciją NT valdymo paslaugų rinkoje Baltijos šalyse. Šiuo metu vien mūsų valdomas prekybos portfelis sudaro 150 000 kv. m. Pastaruoju metu mūsų valdomuose objektuose sudarėme nuomos sutarčių, kurių bendras plotas siekia beveik 75 000 kv. m. Džiaugiamės, kad SIA „Patollo“ įvertino mūsų pridėtinę vertę kuriančią patirtį, reputaciją bei įdirbį regione ir dėl to būtent mums patikėjo šį objektą“, – sako „BPT Real Estate Group“ generalinis direktorius Indrek Hääl.

2010 m. atidarytą prekybos centrą kasmet aplanko per 4 mln. lankytojų. Bendras 8 aukštų pastato plotas – 23 500 kv. m, jame veikia 120 parduotuvių, tarp kurių pasaulyje žinomi ir populiarūs prekiniai ženklai – „Max&Co“, „Marella“, „Stefanel“, „Suit Supply“, „Springfield“, „IBlues“, „Parfois“, „Ivo Nikkolo“, „Cortefiel“, „Mohito“ ir kt. Rudenį nuomininkų sąrašą papildys pirmoji Baltijos šalyse „COS“ drabužių parduotuvė, didžiausios Rygoje „H&M“ bei „Mango“ firminės parduotuvės.

Prekybos centre taip pat veikia 10 restoranų ir kavinių bei stogo terasa su panoraminiais Rygos senamiesčio vaizdais.

Pagal išgrynintą koncepciją, prekybos centras siekia tapti pirmaujančia Latvijoje parduotuvių galerija, skirta racionalios prabangos madai, sveikos gyvensenos įpročių puoselėjimui ir bendravimui.

Šiuo metu vykdoma esminė patalpų rekonstrukcija, siekiant, kad prekybos centras taptų dar patrauklesnis miesto gyventojams ir svečiams iš užsienio.

Naujieji prekybos centro valdytojai ypatingą dėmesį skirs patrauklios nuomininkų struktūros formavimui, tokiu būdu siekdami patenkinti tikslinio kliento poreikius. 

„Didžiuojuosi, kad kartu su komanda pavyko sėkmingai užbaigti derybas su SIA „Patollo“, o mūsų valdomų prekybos objektų portfelis pasipildė tokiu Rygos mieste matomu ir populiariu objektu. Įžvelgiu netgi tam tikrų paralelių tarp „Galleria Riga“ ir Vilniuje esančio PC „Europa“, kurio konversiją sėkmingai užbaigėme 2015 metais, – teigia Gintarė Žemaitė, „BPT Real Estate“ Prekybos centrų portfelio vadovė Baltijos šalims. – Tikiu, kad sukaupta vertinga praktinė patirtis ir realiai rinkoje matomas teigiamas rezultatas neabejotinai padės siekiant plėtoti „Galleria Riga“ prekybos centro išskirtinumą.“

Baltijos šalyse „BPT Real Estate“ administruoja tokius žinomus prekybos objektus, kaip PC „Europa“, „Gedimino 20“ prekybos ir biurų kompleksą ir „DomusPro“ Vilniuje, PC „BIG“ Klaipėdoje, PC „Olimpia“ Rygoje, „Vesse“ prekybos parką Taline.  

„BPT Real Estate“ iliustr. 

Statybunaujienos.lt
Aktualijos

nuotrauka
2021-08-05 17:26
Klaipėdos apygardos teismas Specialiųjų tyrimų tarnybos Klaipėdos valdybos pareigūnų tirtoje byloje priėmė apkaltinamąjį teismo nuosprendį. Byla susijusi su statybos rangos darbais.
nuotrauka
2021-08-05 17:16
Įmonių finansiniai rodikliai yra vieni aktualiausių Registrų centre kaupiamų duomenų, leidžiantys atlikti įvairiausias analizes, jų pagrindu priimti svarbius sprendimus, bendrovėms įsivertinti potencialius verslo partnerius, galiausiai, visuomenei susipažinti su dominančių įmonių ar organizacijų vei...
nuotrauka
2021-08-05 11:35
Karantino metu išaugusi buitinės įrangos bei elektronikos prekių paklausa privertė vartotojus dažniau pagalvoti apie jų namų elektros energijos galios keitimą. Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) kas mėnesį sulaukia daugiau nei 2,8 tūkst. gyventojų prašymų dėl elektros galios įvado didi...
nuotrauka
2021-08-05 11:27
Valstybės nekilnojamąjį turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas pradeda skelbti sutartis, susijusias su valstybės nekilnojamuoju turtu. Tikimasi, kad toks sutarčių viešinimas prisidės prie skaidresnių sandorių dėl valstybės nekilnojamojo turto, didins pasitikėjimą va...
nuotrauka
2021-08-05 10:33
Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos (Statybos inspekcija) neretai teiraujamasi, ar pagalbiniame ūkio paskirties pastate galima gyventi? Statybos inspekcija primena, kad pagalbinis ūkio paskirties pastatas, kaip ir bet kuris kitas statinys, turi aiškiai reglamentuotą paskirtį ir ...
nuotrauka
2021-08-04 15:39
Vyriausybė pritarė Energetikos ministerijos išvadai, kuri turėtų atverti geresnes jūrinio vėjo energetikos Baltijos jūroje plėtros sąlygas. Joje įtvirtinti siūlymai, kurie iš esmės susiję su būsimo parko konkurso sąlygomis, laimėtojo atsakomybės ribomis.
nuotrauka
2021-08-04 15:20
Rugpjūčio 4 d. Vyriausybei pritarus Statybos įstatymo ir Teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros įstatymo pakeitimų projektams, statybos užbaigimo procedūros bus skaidresnės, paprastesnės ir ne taip ilgai truks. Dalis statybos priežiūros funkcijų perduodamos statinio ekspertizės rang...
nuotrauka
2021-08-04 14:18
Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kreipėsi į Ekonomikos ir inovacijų ministeriją su pasiūlymais, kaip sumažinti reguliavimo sukeliamus sunkumus pramonei.
nuotrauka
2021-08-04 13:55
Didelė dalis Klaipėdos švietimo įstaigų naujus mokslo metus pradės atnaujintose patalpose. Įvairiems švietimo įstaigų remonto darbams Klaipėdos miesto savivaldybė šiemet skyrė beveik 4 mln. Eur.
nuotrauka
2021-08-04 09:54
Vilniaus Gedimino technikos universitete (VILNIUS TECH) stojantiesiems į bakalauro studijas siūloma nauja studijų programa Statybos fakultete (SF) – Statinio informacinis modeliavimas.
nuotrauka
2021-08-04 06:46
Kairioji Neries krantinė Vilniuje jau greitai taps dar viena patogia jungtimi pėstiesiems ir dviratininkams. Užbaigtas viešasis pirkimas upės krantinei sutvarkyti atkarpose tarp Šilo tilto ir Vileišių skvero, taip pat tarp Baltojo ir Žvėryno tiltų.
nuotrauka
2021-08-02 16:32
Bendrovės „Vilniaus apšvietimas“ direktoriumi paskirtas Andrius Deimantas, šias pareigas kaip laikinasis įmonės vadovas ėjęs nuo šių metų kovo mėnesio. Iki šio paskyrimo A. Deimantas bendrovėje dirbo Finansų tarnybos vadovu.
nuotrauka
2021-08-02 10:54
Užimtumo tarnyba fiksuoja rekordinį kvalifikuotos darbo jėgos trūkumą, o neseniai atlikta Lietuvos profesinio mokymo įstaigų vadovų apklausa atskleidė, jog mokykloms trūksta sėkmingo bendradarbiavimo su verslo atstovais. Rugpjūtį startuoja Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) inicijuota profe...
nuotrauka
2021-08-02 08:22
Energetikos ministerija, siekdama užtikrinti sklandų išlaidų kompensavimo, nedidelių, iki 10 KW galios saulės elektrinių įsigijimui iš elektrinių parkų procesą, pratęsė išlaidų kompensavimo prašymų teikimo terminą dviem mėnesiams iki 2021 metų rugsėjo 30 d.
nuotrauka
2021-07-31 06:59
Rugsėjo 10 d. Vytautas Mineral Spa, Birštone, įvyks vienas didžiausių ir svarbiausių metų renginių Lietuvos statybų sektoriaus bendruomenei – Statybininkų dienos šventė, organizuojama Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) kartu su Aplinkos ministerija.
nuotrauka
2021-07-30 11:43
Vilniaus vystymo kompanija turi naują vadovą – atvirą konkursą laimėjo Saulius Barauskas. Darbą savivaldybės įmonėje Vilniaus vystymo kompanija jis pradės rugpjūčio 2 d.
nuotrauka
2021-07-30 11:29
Įvyko buvusios Vilniaus infekcinės ligoninės, esančios prestižiniame sostinės rajone Žvėryne, aukcionas. Jame varžėsi 8 dalyviai, o nugalėtoju paskelbtas dalyvis, už šį kultūros paveldo objektą pasiūlęs 12,1 mln. eurų. Gautos lėšos bus nukreiptos Vilniaus universiteto Santaros klinikų Pediatrijos ko...
nuotrauka
2021-07-30 07:08
Įmonės, viešos ir privačios įstaigos, organizacijos, norinčios įgyvendinti projektus gamtos ir biologinės įvairovės, žiedinės ekonomikos ir gyvenimo kokybės, klimato kaitos švelninimo ir prisitaikymo prie jos bei perėjimo prie švarios energijos srityse, jau gali teikti paraiškas finansavimui iš LIFE...
nuotrauka
2021-07-30 06:40
Užsienio valstybėje registruotam darbdaviui, komandiruojančiam darbuotoją laikinai dirbti Lietuvos Respublikos teritorijoje, reikės teikti mažiau informacijos apie darbuotoją, paprastinamos dokumentų pateikimo procedūros, praneša Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
nuotrauka
2021-07-29 10:52
Net 7 iš 10 (69%) apklaustų įmonių trūksta darbuotojų, rodo „ManpowerGroup“ tarptautinis tyrimas. Tai yra 15 metų rekordas. Liepą-rugsėjį Europoje atsigauna pandemijos pristabdytos pramonės šakos, taip pat auga ir specifinių įgūdžių poreikiai, todėl įmonės, siekdamos pritraukti ir išlaikyti kvalifik...

Statybunaujienos.lt » Aktualijos