2021 spalio 17 d. sekmadienis, 9:22
Reklama  |  facebook

Naujakuriai pasirinko LED paneles Fotogalerija

2016-09-30 10:12
Esame naujakuriai. Kai atėjo laikas spręsti dėl apšvietimo, aplankėme kelis draugus, dar pašniukštinėjome šen bei ten ir nusprendėme, kad svetainės ir virtuvės zoną, kadangi ji yra bendra, apšviesime LED panelėmis.
nuotrauka
Naujakurių nuotr.


Minimos įmonės
Elmo technologijos, UAB

Matyt, visiems aišku, jog pirminis susipažinimas su situacija prasidėjo interneto platybėse – ieškojome, kas Lietuvoje užsiima LED sprendimais ir pardavinėja mums patinkančias prekes. Prisipažinsiu, kad iš pradžių neturėjau jokio supratimo, koks tai yra technologinis sprendimas – į ką reikėtų atkreipti dėmesį, ką žinoti, – tad internetas padėjo susidaryti šiokį tokį įspūdį, kad bent jau su konsultantu pavyktų šnekėti ta pačia kalba.

Visų pirma, atsirinkome keletą pardavėjų (akivaizdu, jog visi jie turėjo savo elektronines parduotuves), kurie prekiauja būtent LED panelėmis. Solidžiausia ir patikimiausia pasirodė www.elmo.lt elektroninė parduotuvė, tad čia ir pradėjome ieškoti atsakymų į mūsų klausimus. Be to, teko tuo pačiu pabendrauti su draugais, kurie savo apšvietimui pasirinko taipogi LED paneles, – jie vienareikšmiškai rekomendavo šį pardavėją.

Taigi, atlikę pirminę ekspertizę, nusprendėme, kad metas važiuoti ir gyvai pamatyti, kaip tai atrodo, be to, papildomai pasitarti su specialistais.

Jeigu galima taip sakyti, pirmasis blynas prisvilo, bet tikrai nenuliūdome. O prisvilo todėl, kad tiesiog nežinojome to, ką reikėtų žinoti, juk ne viskas šiuo atveju taip paprasta. Profesionaliai „Elmo light“ specialistų pakonsultuoti gavome atlikti namų darbus – sužinoti patalpų dydžius, lubų aukštį, pageidaujamą LED panelių išdėstymą, sienų spalvas ir dar daug kitų smulkių, bet reikšmingų dalykų. Taip pat sutarėme, jog kitą kartą atvykus atsivešime patalpų planą – pagal planą skaičiuosime, kiek ir kokio galingumo LED panelių reikia.

Praėjus šiek tiek laiko ir atitrūkus nuo kitų rūpesčių, grįžome prie mūsų apšvietimo klausimų. Kaip ir buvom paliepti, sėdom daryti namų darbų bei rinkti visą informaciją.

Pasitikslinę visas detales su apdailą atliekančiais specialistais ir atsispausdinę patalpų planą, antrą kartą nuvykome į „Elmo light“ prekybos saloną, esantį Vilniaus „Akropolyje“. Šį kartą jau ir mes buvome pasiruošę rimčiau bei žinojome, ko norime.

led panelės

Viskas vyko labai operatyviai ir produktyviai – nieko nelaukę iškart su „Elmo light“ specialistu kibome į skaičiavimus dėl LED panelių galingumo. Kadangi elektros laidai jau buvo išvedžioti, t. y. LED panelių įstatymo vietos ir skaičius buvo aiškus, rinktis tarp LED panelių kiekio ir galingumo neteko – gavome aiškius atsakymus, kokio galingumo LED paneles reikia turėti, kad pasiektume norimą apšvietimo rezultatą.

Svetainės zonai, kuri yra maždaug 30 kv. m, išsirinkome šešias 18 W LED paneles su stikliniu rėmeliu – užbėgsiu įvykiams už akių, šiuo pasirinkimu džiaugiuosi bene labiausiai, nes labai gražiai yra apšviečiamas stikliukas palei LED panelės perimetrą, o virtuvės zonai, kurios plotas yra apie 8 kv. m, išsirinkome keturias 9 W įleidžiamas baltu rėmeliu LED paneles. Spalvines temperatūras, atsižvelgdami į „Elmo light“ specialistų rekomendacijas, rinkomės artimesnes šiltai šviesai, toks apšvietimas yra malonesnis, suteikia jaukumo namuose.

Dar kartą viską perskaičiavę ir sudėlioję visus taškus ant i, išvykome rankose nešini savo pirkiniais ir jau kitą dieną viskas buvo pristatyta meistrams sumontuoti. Pasiteiravus meistrų, kaip sekėsi montuoti LED paneles, išgirdome atsakymą, jog viskas vyko sklandžiai, greitai ir labai paprastai (darbų eigoje spėjome padaryti ir keletą nuotraukų). Galutiniu rezultatu esame labai patenkinti, nekantraujame įsikelti į naujus namus.


Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Inžinerinės sistemos

nuotrauka
2021-10-08 07:18
Santechnikai ieško būdų, kaip greičiau ir su minimaliomis rizikomis sumontuoti priešgaisrines sistemas. Gamintojas „Victaulic“, kurio atstovai Lietuvoje yra UAB „Dahlgera“, pasiūlė efektyvias ir inovatyvias vamzdynų sujungimo movas 009n ir 109 su patentuota technologija „Installation-ready™“.
nuotrauka
2021-09-01 15:46
Mažas pajamas gaunantys gyventojai nuo trečiadienio, rugsėjo 1 d., jau gali teikti paraiškas kompensacijoms atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimui elektros energijos reikmėms ir iškastinį kurą naudojančių šilumos įrenginių pakeitimui.
nuotrauka
2021-08-19 14:46
Gaisrai pramonės įmonėse ir komerciniuose pastatuose kasmet sukelia milžiniškų nuostolių visame pasaulyje. Ekspertų skaičiavimais, tokiuose objektuose įsiplieskusi ugnis vidutiniškai padaro nuostolių už 100 tūkst. eurų, tačiau kilęs gaisras neretai gali baigtis visišku verslo žlugimu.
nuotrauka
2021-06-30 09:32
Efektyviau ir tvariau: sostinėje startavo pilotinis AB Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) projektas, kurio pirmame etape temperatūra centrinio šildymo tinkle bus palaipsniui žeminama nuo 70 iki 65 laipsnių, o antrame – tol, kol temperatūra tolimiausiose tinklo vietose pasieks 55 laipsnius.
nuotrauka
2021-05-27 18:17
„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) ir Prancūzijos bendrovė „Sagemcom Energy and Telecom“ SAS pasirašė išmaniosios apskaitos infrastruktūros pirkimo sutartį, kuria bus įsigyjama ir diegiama apie 1,2 mln. naujos kartos – išmaniųjų – elektros energijos skaitiklių bei sistemos duomenų valdymo ir ry...
nuotrauka
2021-05-13 16:27
Vilniuje, Lvovo g. 37 duris jau atvėrė vienas inovatyviausių verslo centrų Lietuvoje. Šiuolaikiškiems A+ energinės klasės pastato reikalavimams, užsakovo bei nuomininkų poreikiams ir lūkesčiams atliepti, „Caverion Lietuva“ 8 aukštų, 23.000 kv. m bendro ploto pastate įrengė didelės apimties ateities ...
nuotrauka
2021-04-21 11:54
Didžiausia Lietuvoje vandentvarkos bendrovė „Vilniaus vandenys“, kurianti išmanųjį vandentiekį, artėja prie pirmojo etapo darbų pabaigos. Jau įdiegta daugiau nei 6 300 vnt. išmaniųjų nuotolinio nuskaitymo skaitiklių šuliniuose ir daugiabučių pastatų įvaduose.
nuotrauka
2021-01-25 07:34
Specifiniai virtuvės kvapai ir gaisru gresiantys ortakiuose susikaupę riebalai yra nuolatinės maitinimo įstaigų problemos. Rinkoje esama ir nemažai sprendimų. Tačiau tiek inžinerinių sistemų montuotojai, tiek pačios maitinimo įstaigos ieško būdų, kad problemos būtų sprendžiamos kuo paprasčiau, bet e...
nuotrauka
2021-01-21 11:26
Kiekviena būsto apdailos smulkmena ar, atrodytų, pakoreguota nereikšminga detalė gali būsto šeimininkams sukelti įvairių nepatogumų. Nekilnojamojo turto plėtotojai naujakuriams rekomenduoja būsto apdailos projektą parodyti statybų inžinieriams ir pasikonsultuoti su jais dėl techninių galimybių.
nuotrauka
2020-11-24 10:44
Aplinkos apsaugos departamento (AAD) Panevėžio valdybos pareigūnai, tikrindami, kaip gyventojai tvarko buitines nuotekas, Panevėžio, Kupiškio, Rokiškio, Pasvalio, Biržų rajonuose jau atliko 22 reidus ir aplankė per 200 privačių namų valdų. Rezultatai ne itin džiugina – nustatytas 41 nuotekų tvarkymo...
nuotrauka
2020-10-20 07:45
Dėl nuolat griežtėjančių standartų ir tobulėjančių technologijų kiekvienais metais nauji pastatai tampa vis taupesni. Siekiant atitikti augančius reikalavimus, statomuose objektuose naudojami vis efektyvesni izoliavimo sprendimai. Taip pastatai tampa vis sandaresni, bet dažnai ima kelti asociacijų s...
nuotrauka
2020-10-19 07:30
Pasirenkant pastato vidaus vamzdynų sistemas, svarbi ne tik jų kokybė, kuri užtikrintų efektyvų ir nepriekaištingą veikimą. Aktualu, kad tokios sistemos būtų paprastai ir greitai montuojamos, lengvai aptarnaujamos ir nekeltų rūpesčių bent keliasdešimt metų. „Wavin“ siūlo kaip tik tokius variantus, k...
nuotrauka
2020-10-08 10:04
Netrukus dalyje Vilniaus pastatų karštas vanduo gali nusidažyti skaisčiai žalia spalva – tai reiškia, kad pastate įrengtas šilumokaitis nesandarus ir jį reikia nedelsiant keisti, siekiant užtikrinti kokybišką karšto vandens tiekimą.
nuotrauka
2020-09-10 07:30
Covid-19 priminė, kad virusai ir bakterijos yra pavojingi. Jeigu nuo koronaviruso ginamės kaukėmis, tai legionelės, sukeliančios sunkią plaučių uždegimo formą, gali tykoti kiekvienuose namuose ir bet kur, kur įrengtas vandentiekis.
nuotrauka
2020-09-08 10:31
Ar taupote energiją, vandenį kavai šildydami ant dujinės viryklės, o ne elektriniu arbatiniu? O galbūt jau renkate parašus savo daugiabučio renovacijai, nepaisydami nemažų išlaidų?
nuotrauka
2020-08-28 11:44
Vasarą, gulėdami ant lieptelio prie ežero, turbūt daugelis pasvajoja apie tai, kaip būtų galima vasaros šilumą ir energiją išsaugoti žiemos šildymo laikotarpiui. Pasak KTU Elektros ir elektronikos fakulteto (EEF) dėstytojo dr. Artūro Barono, toks uždavinys išsprendžiamas tiek teoriškai, tiek praktiš...
nuotrauka
2020-08-20 11:46
Rugsėjo mėnesį moksleiviai grįžta į mokyklas, tačiau šis grįžimas bus ne toks, kaip kiekvienais metais. SARS-COV-2 viruso plitimas įveda nemažai apribojimų, siekiant minimizuoti viruso sklidimo tarp moksleivių riziką. Apie virusų plitimą, oro užterštumą mokyklose ir priemones šioms rizikoms valdyti ...
nuotrauka
2020-05-07 08:32
Ketverius metus veikiančių ozono technologijų profesionalų „AirPLUS1 Lituanica“ klientai – nuo vandenvalos įmonių, pramonės objektų, iki didžiųjų prekybos centrų ir valstybinių įstaigų. Vienas pagrindinių ozono panaudojimo tikslų iki šiol buvo kvapų naikinimas, o pastaruoju metu išmanias ozonavimo s...
nuotrauka
2020-04-20 09:20
Aplinkos ministerija skirs kompensacines išmokas individualių gyvenamųjų namų savininkams, keičiantiems iškastinį kurą naudojančius šildymo katilus atsinaujinančius energijos išteklius naudojančiais įrenginiais.
nuotrauka
2020-03-31 10:51
Mokslininkai jau seniai yra įrodę, kad biurų pastatuose, kurie vėdinami prasčiau, žmonės serga dažniau. Tas pats galioja ir namams bei butams. Šiandieninės pandemijos akivaizdoje, siekiant likti sveikiems bei nesukelti pavojaus kitiems, norime paraginti daugiau dėmesio skirti patalpų vėdinimui ir at...

Statybunaujienos.lt » Inžinerinės sistemos