2021 rugpjūčio 3 d. antradienis, 14:35
Reklama  |  facebook

„Newsec“ atskiria veiklas steigia holdingą

2020-11-27 11:34
Nekilnojamojo turto (NT) paslaugų įmonių grupė „Resolution Holdings“, valdanti NT konsultacijų, vertinimo bei turto valdymo bendroves Baltijos šalyse, veikiančias po „Newsec“ prekės ženklu, atskiria veiklas ir praneša apie naujai steigiamą holdingą „Newsec PAM Baltics“. Šis holdingas apims turto valdymo ir su tuo susijusias paslaugas, o dabartinis holdingas „Resolution Holdings“ keičia pavadinimą į „Newsec Advisory Baltics“ ir teiks visas NT konsultacijų paslaugas.
nuotrauka
NEWSEC/FB iliustr.


Minimos įmonės
Newsec, UAB
Anot UAB „Resolution Holdings“ generalinio direktoriaus Ugniaus Meidaus, cituojamo pranešime, tai strateginis įmonių grupės žingsnis Baltijos šalyse, priimtas remiantis „Newsec“ grupės pavyzdžiu Skandinavijos šalyse, siekiant atskirti turto valdymo ir konsultacijų teikiamas paslaugas.

„Šie pokyčiai – naujas etapas įmonių grupės veiklos etape. Į jį žengiame ne tik atskyrę veiklas, bet ir išskirstę skirtingas daugiau nei 100 mūsų komandos narių kompetencijas, taip galėdami ne tik optimizuoti veiklą ir efektyviau teikti paslaugas klientams, bet ir stiprinti savo pozicijas rinkoje bei suteikti įmonių grupei impulsą tolesniam augimui“, – cituojamas U. Meidus.

Naujai steigiamam holdingui UAB „Newsec PAM Baltics“ priklausys „Newsec Property Management“ įmonės Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei UAB „Newsec Finance“, o teikiamos turto valdymo paslaugos apims NT objektų valdymą, jų priežiūrą, santykių su nuomininkais valdymą bei buhalterinę apskaitą ir finansų valdymą.

Pasak U. Meidaus, Baltijos šalyse „Newsec“ valdo 32 komercinius objektus, kurių plotas viršija 485 tūkst. kvadratinių metrų, o komandoje dirba 53 profesionalai, kurie yra atsakingi už komercinių objektų valdymą ir jų vertės didinimą. Visoje Šiaurės Europoje „Newsec“ valdo 60 milijardų eurų vertės turtą, o pagal valdomą plotą yra antra Europoje.

Tuo tarpu UAB „Resolution Holdings“ keičia pavadinimą į UAB „Newsec Advisory Baltics“ ir jai priklausys tokios įmonės kaip: „Newsec Advisers LT“, „Newsec Valuations“, „Newsec Project Management“, „Resolution LT“, „Newsec LV“, „Newsec Valuations LV“, „Newsec Advisers EE“ ir „Newsec Valuations EE“. Šio holdingo komanda dirbs su NT konsultacijų paslaugomis – komercinio NT nuoma ir pardavimais, investiciniais sandoriais, rinkos tyrimais ir analize, NT vertinimu bei taip pat teiks statybos projektų valdymo paslaugas.

„Praeitais metais Baltijos šalyse „Newsec“ sudaromų sandorių vertė sudarė 493 mln. Eur, o 2,4 tūkst. atliktų turto vertinimų suma siekė 3,2 mlrd. Eur, šiuo metu užimame beveik 70 proc. biurų nuomos rinkos, o per metus išnuomotas biurų plotas siekia 76 tūkst. kv. m. Praeitais metais tarptautinis kapitalo ir finansų rinkų žurnalas „Euromoney“ mus paskelbė geriausia nekilnojamo turto konsultacinių paslaugų įmone Lietuvoje, o šiais metais – kaip stipriausia turto vertinimo paslaugų įmone Skandinavijos ir Baltijos šalyse. Mūsų konsultacijų komandą sudaro 63 specialistų, kurie įsigilina į kliento poreikius, išmano komercinio NT rinką bei aktyviai įsitraukia į visus bendradarbiavimo etapus nuo strategijos sukūrimo iki jos įgyvendinimo“, – pažymi U. Meidus.

Abiejų holdingų akcininkais ir toliau lieka Švedijos bendrovė „Newsec AB“, Neringa Rastenytė-Jančiūnienė, Giedrius Ragaišis, Martynas Babilas, Rida Kalvaitienė bei Ugnius Meidus, kuris eis abiejų holdingų generalinio direktoriaus pareigas.

Statybunaujienos.lt
Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2021-08-02 16:52
Viena didžiausių pastatų priežiūros ir inžinierinių sprendimų grupių Baltijos šalyse „Civinity“ ir pastatų priežiūros paslaugas teikianti bendrovė „Servico“ planuoja apjungti valdomas gyvenamųjų pastatų administravimo bei priežiūros veiklas Vilniuje. Bendrovės jau kreipėsi į Konkurencijos tarybą pra...
nuotrauka
2021-08-02 08:38
Europos Komisija pagal Europos Sąjungos valstybės pagalbos taisykles patvirtino viešosios paramos priemonę Palangos oro uostui Lietuvoje. Planuojama skirti 10,25 mln. eurų investicinę pagalbą oro uosto infrastruktūrai modernizuoti: oro uosto kilimo ir tūpimo tako, riedėjimo tako, pietinių ir šiaurin...
nuotrauka
2021-07-29 11:36
Gautas statybą leidžiantis dokumentas vykdyti vieno didžiausio uždarų teniso kortų komplekso Baltijos šalyse – „SEB arenos“ Vilniuje rekonstrukciją. Tai bus jau antroji 2008 m. pastatyto komplekso plėtra, po kurios arena taps viena didžiausių Europoje. Statybos darbus planuojama baigti iki kitų metų...
nuotrauka
2021-07-29 09:31
Darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ dešiniojoje Neries krantinėje Kaune, kitapus senamiesčio, įsigijo 5,3 ha ploto teritoriją. Joje bus toliau plėtojamas didelio pasisekimo sulaukęs Piliamiesčio kvartalas, pakeitęs šios miesto vietos veidą ir sugrąžinęs į ją gyvybę.
nuotrauka
2021-07-26 16:39
„Citus“ Vilniuje, šalia Aušros vartų, aukciono būdu įsigijo anksčiau Jeruzalės darbo rinkos mokymo centrui priklausiusių pastatų kompleksą, esantį Tyzenhauzų g. 17. Maždaug 0,75 ha ploto valstybinės žemės sklype planuojamas būsto projektas, į kurį numatoma investuoti 17,5–18,5 mln. eurų.
nuotrauka
2021-07-26 16:30
Lietuvos zoologijos sodo rekonstrukcija prasidės jau netrukus – liepos 26 d. pasirašyta sutartis su statybos darbų viešųjų pirkimų konkursą laimėjusiu rangovu – UAB „Statybos ritmas“. Zoologijos sodo infrastruktūros atnaujinimo projektas turėtų būti užbaigtas 2023 m. viduryje. Jo vertė – 18,3 mln. e...
nuotrauka
2021-07-23 10:38
Šiuo metu remontuojamas ir restauruojamas vienas iš ilgiausių bei aukščiausių Lietuvoje Lyduvėnų geležinkelio tiltas Raseinių rajone. Kauno apskrityje šiemet taip pat vyksta Jonavos geležinkelio tilto rekonstrukcija. Šie darbai sutapo su Europos Sąjungos Tarybos paskelbtais Europos geležinkelių meta...
nuotrauka
2021-07-20 14:15
Vilniaus miesto savivaldybei ir UAB „Vilniaus vystymo kompanijai“ bendradarbiaujant su naujai atrinktu Lazdynų baseino rangovu AB „Panevėžio statybos trestu“, baseino statybos darbai persirito į antrą pusę. Objekte ištaisyta didžioji dalis defektų ir atlikta apie du trečdalius visų rangos darbų, o j...
nuotrauka
2021-07-19 10:09
Sėkmingai realizuojant investuotojų patikėtas lėšas, turto valdymo įmonė „Orion Asset Management“ pardavė verslo centrą „Manto namai“, įsikūrusį H. Manto g. 7, Klaipėdoje. Sandorio metu pardavėjui atstovavo tarptautinė nekilnojamojo turto (NT) konsultacijų bendrovė „Newsec“. Sandorio suma šalių susi...
nuotrauka
2021-07-19 08:05
Pokyčiai Kauno senamiestyje aprėpė ne tik Vilniaus gatvę bei Pilies žiedą su prieigomis, bet ir miestui reikšmingus pastatus. Pastoliai grįžta į Kauno Šv. Mikalojaus bažnyčios ir benediktinių vienuolyno ansamblį. Autentiškas spalvas netrukus atgaus šio komplekso klebonijos fasadas. Planuojama, kad p...
nuotrauka
2021-07-16 08:41
Ekonomikos ir inovacijų ministerija patenkino paraišką pirmojo investicinio projekto, kuris bus įgyvendinamas pasinaudojus ministerijos iniciatyva atvertu Žaliuoju koridoriumi stambiems investuotojams. Projektą įgyvendins SBA grupė, kuri per pustrečių metų planuoja investuoti 91,7 mln. eurų į naują ...
nuotrauka
2021-07-16 08:09
Architektūrinio stiklo gamintoja UAB „Glassbel Baltic“ Klaipėdos LEZ teritorijoje išplėtė savo sklypą ir jame planuoja plėtrą dviem etapais. Per artimiausius kelis metus bendrovė išplės savo esamą stiklo rūšiavimo ir kitą gamybinę infrastruktūrą, o antrojo etapo metu „Glassbel“ ketina investuoti į n...
nuotrauka
2021-07-13 14:37
Atnaujinami tvarkymo darbai tarp Vingrių ir Mindaugo gatvių, šalia MO muziejaus, kur atsivers nauja viešoji erdvė – Vingrių šaltinių skveras.
nuotrauka
2021-07-13 10:36
Dėl aplinkos poveikio betoninių konstrukcijų – tiltų atramų, sijų, kolonų – paviršiuje gali atsirasti mikroįtrūkimų. Toks pavojus kyla visoms – tiek sausumoje, tiek jūroje esančioms konstrukcijoms. Tačiau ankstyvas mikrotrūkių aptikimas betoninėse konstrukcijose padeda išvengti gedimų, turtinės žalo...
nuotrauka
2021-07-12 09:09
Vilniuje, greta Molėtų plento, pradėta Gamybos inovacijų slėnio pastato statyba. Čia gamybos įmonės, startuoliai, technologijų kūrėjai ir tyrėjai galės testuoti inovatyvias savo idėjas, kurti skaitmenines inovacijas ir prototipus, vykdyti mažaserijinę gamybą.
nuotrauka
2021-07-12 06:52
Olandų gatvėje 21A, baigus senų teritorijos statinių griovimo darbus, prasideda Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) studijų miestelio statyba – čia iškils „Paleko Archstudijos“ suprojektuotas aštuonių meno ir mokslo veiklai skirtų pastatų kompleksas.
nuotrauka
2021-07-09 15:53
Vilniuje kylančio daugiafunkcio Lazdynų baseino rangos konkursą laimėjusi AB „Panevėžio statybos trestas“ tęsia darbus – prasidėjo plaukimo baseino įrengimas ir kiti vidaus paruošiamieji darbai.
nuotrauka
2021-07-09 11:57
„Galio Group“ pranešė sudariusi sandorį su AB Panevėžio statybos trestas (PST) dėl gyvenamųjų namų „reVINGIS“ vieno iš kvartalų statybų Geležinio Vilko g. 2, Vilniuje. Bendra sutarties vertė siekia per 16 mln. eurų (įskaitant PVM).
nuotrauka
2021-07-09 11:35
Girteka Logistics“ administracijos padalinių darbuotojai Lietuvoje persikels į naują centrinę būstinę – bendrovė pasirašė biuro nuomos sutartį su nekilnojamojo turto plėtros bendrove „Galio Group“.
nuotrauka
2021-07-09 08:17
Etapais restauruotas nacionalinio lygmens, paminklo statusą turintis kultūros paveldo objektas – Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo mažoji bazilika, esanti Žemaitijos miestelyje, garsėjančiame Didžiaisiais Žemaičių Kalvarijos atlaidais.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos