2024 birželio 16 d. sekmadienis, 11:22
Reklama  |  facebook

„Paroc“. Kas slepiasi už „Lietuvos metų gaminio“ medalių?

2016-02-04 13:58
Izoliacinių sprendimų kompanija „Paroc“ yra viena iš nedaugelio Lietuvos įmonių, kuri per visą savo veiklos istoriją sukaupė gausią „Lietuvos metų gaminys“ medalių kolekciją. Kas išties slepiasi už tų apdovanojimų? Apie tai kalbamės su „Paroc“ rinkodaros vadove Baltijos šalims dr. Audrone Endriukaityte.
nuotrauka
Izoliacinių sprendimų kompanija „Paroc“ yra viena iš nedaugelio Lietuvos įmonių, kuri per visą savo veiklos istoriją sukaupė gausią „Lietuvos metų gaminys“ medalių kolekciją. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
Paroc, UAB
Mes suskaičiavome, kad „Paroc“ per visą savo veiklos istoriją sukaupė net dešimties nacionalinio konkurso „Lietuvos metų gaminys“ aukso medalių kolekciją. Ką jums tai reiškia?

Taip, išties mūsų gaminami akmens vatos izoliaciniai gaminiai jau dešimt kartų buvo įvertinti „Lietuvos metų gaminio“ aukso medaliais. Tai ir universalios, vėdinamų, bei tinkuojamų atitvarų plokštės, šaltų rūsių ir garažų lubų plokštės, smūgio garso izoliacijos plokštės bei plokščiųjų stogų plokštės. Daugelyje šių grupių yra po keletą gaminių, kurių naudojimą lemia konkrečios konstrukcijos sprendimas ir sąlygos.

Išties, kolekcija, galima sakyti, solidi, tačiau ne apie medalių kolekcionavimą turbūt čia reikėtų kalbėti, bet apie tai, kas išties slepiasi po tokiais įvertinimais.

Kaip Jūs manote, ar tokie apdovanojimai yra tik rinkodaros triukas ar kažkas daugiau? Kas po tais medaliai slepiasi išties?

„Paroc“, kaip inovatyvi, dinamiška ir nuolat naujovių ieškanti kompanija savo gaminius nuolatos tobulina atsižvelgdama į rinkos poreikius ir laikmečio iššūkius. Pastatų energinio efektyvinimo didinimas mus įpareigoja ir šiame procese mes visada stengėmės būti bent vienu žingsneliu priekyje. Todėl kurdami naujus ir tobulindami senuosius savo gaminius ir sprendimus mes orientuojamės į tendencijas rinkoje, o įmonės asortimentą plečiame įvertindami klientų poreikius.

Pavyzdžiui, 2011 metais apdovanota PAROC eXtra plokštė. Efektyvūs sprendimai, kokybiškas, greitas ir patogus montavimas, dėl 60 procentų suspausto pakuočių tūrio sumažėjusios gaminio transportavimo ir sandėliavimo sąnaudos bei itin palengvėję pakrovimo ir iškrovimo darbai yra palankiai vertinami ir statybininkų, ir statybos verslo vystytojų, ir galutinio vartotojo. Šio gaminio universalumas ir ypač paprastas ir patogus šiltinimo darbų atlikimas statybininkams padeda įvykdyti darbus greitai ir labai kokybiškai, o statybų vystytojai sutaupo papildomo laiko ir lėšų dėl itin patogaus gaminio pristatymo į statybų aikšteles.

PAROC eXtra naudojama praktiškai visų – renovuojamų ir naujai statomų daugiaaukščių ir individualių gyvenamųjų, komercinių, administracinių, gamybinių bei kitos paskirties – pastatų šilumos izoliacijai ir apsaugai nuo ugnies bei garso, kai šilumos izoliacija yra neveikiama apkrovų.

Savo populiarumo ji nepraranda ir šiandien. PAROC eXtra plokštėmis buvo apšiltinta ir į A klasę renovuojamo daugiabučio Mickevičiaus g. 9, Vilniuje, palėpė.

Kokie „Paroc“ gaminiai pastaraisiais metais susilaukė daugiausia nacionalinio konkurso „Lietuvos metų gaminys“ organizatorių dėmesio?

2014 metų konkursui buvo pristatytas sparčiai populiarėjantis ir visų statybos proceso dalyvių itin vertinamas gaminys – tinkuojamų fasadų akmens vatos plokštė PAROC Linio 10. Šį gaminį, tiekiamą puikiai vartotojų atpažįstamoje raudonai ir baltai dryžuotoje pakuotėje, galima pamatyti daugumoje Lietuvos statybviečių. Nuo pat pasirodymo – 2014 metų balandžio mėnesį – Lietuvos rinkoje šis gaminys įgijo vartotojų pasitikėjimą ir yra noriai pasirenkamas.

Jo naudojimo sritis – praktiškai visų – renovuojamų ir naujai statomų daugiaaukščių ir individualių gyvenamųjų, komercinių, administracinių, bei kitos paskirties – pastatų tinkuojamų fasadų konstrukcijų šilumos izoliacijai, apsaugai nuo ugnies bei oru sklindančio garso.
Subalansuotas aukštos gaminio kokybės bei savybių derinys, kokybiškas, greitas ir patogus montavimas yra palankiai vertinami statybininkų ir statybos verslo vystytojų bei galutinio vartotojo. Šio gaminio ypač paprastas ir patogus šiltinimo darbų atlikimas statybininkams padeda įvykdyti darbus greitai ir labai kokybiškai, o statybų vystytojai sutaupo papildomo laiko ir lėšų.

Galutinis vartotojas, apšiltinęs savo būstą „Paroc“ akmens vatos gaminiais, gali džiaugtis triguba, kompleksine nauda.

Visų pirma – tai efektyvi šilumos izoliacija, kuri prisideda prie energinių resursų bei lėšų taupymo, gamtos apsaugos ir taršos mažinimo bei lemia vidaus patalpų sveiką mikroklimatą ir aukštą gyvenimo bei darbo sąlygų komforto lygį.

Antra – garso ar triukšmo izoliavimo problemos tiek senuose, tiek naujos statybos namuose yra aktualios. O kaip tik konstrukcijų su porėtos struktūros akmens vatos plokštėmis kokybiškas įrengimas užtikrina patikimą apsaugą nuo triukšmo.

Na, ir trečia – akmens vatos gaminiai yra nedegūs ir priskiriami A1 degumo Euro klasei. Todėl tinkamai pasirinkus gaminį ar sprendinį – šilumą izoliuojantis sluoksnis, įrengtas iš nedegių PAROC plokščių, sumažina ugnies plitimą, taip suteikdamas neįkainojamo laiko evakuojant žmones.

Reklama

Statybunaujienos.ltMetų nominacijos

nuotrauka
2024-06-05 14:00
Aplinkos ministerija trečiadienį Prezidentūroje įteikė apdovanojimus žaliausiai Lietuvos savivaldybei. Šiemet ja tapo Panevėžio miesto savivaldybė. Taip pat apdovanota Jurbarko rajono savivaldybė. Ji per metus padarė didžiausią pažangą ir reitinge pakilo per 34 pozicijas, lyginant su 2023 m. rezulta...
nuotrauka
2024-05-29 15:32
Jau 23-iąjį kartą paskelbti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų eksportuotojas“ nominantai. 2023 m. eksporto lyderiais pripažintos 7 įmonės dvejose įmonių grupėse pagal jų dydį.
nuotrauka
2024-04-29 17:04
Lietuvos architektų rūmų Tarybos sprendimu šiais metais rūmų garbės ženklas „Žiedas" skiriamas architektui, architektūros istorikui, profesoriui Jonui Minkevičiui. Apdovanojimas įteiktas Vilniuje, visuotinio Lietuvos architektų rūmų susirinkimo metu.
nuotrauka
2024-04-29 16:39
Balandžio 26 d. didžiausiame skaitmeninės statybos forume Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius" – paskelbti ir apdovanoti geriausi praėjusiais metais Lietuvos įmonių įgyvendinti skaitmeninės statybos projektai.
nuotrauka
2024-04-17 10:48
Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Viešųjų pirkimų tarnyba penktąjį kartą kviečia organizacijas dalyvauti konkurse – pristatyti savo pasiektus rezultatus šių metų efektyviausių viešųjų pirkimų rinkimuose.
nuotrauka
2024-04-11 15:22
Balandžio 16 d. visi BIM entuziastai turi galimybę iš arti susipažinti su Lietuvos skaitmeninės statybos lyderiais: jau devintus metus „Skaitmeninė statyba“ drauge su Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) kviečia į konkurso „Lietuvos BIM projektai“ dalyvių projektų pristatymo renginį.
nuotrauka
2024-04-10 13:46
Ketvirtus metus vykstančios kampanijos „Ateitis – elektronikams" iniciatoriai, vienijantys lyderiaujančias sektoriaus įmones ir aukštąsias mokyklas Kaune, skelbia konkursą mokytojams-elektronikos entuziastams. Konkursu siekiama įvertinti mokytojų, skatinančių moksleivius domėtis perspektyvia elektro...
nuotrauka
2024-03-26 15:09
Mančesteryje vykusioje „Civic Trust Awards“ apdovanojimų ceremonijoje verslo ir laisvalaikio kompleksas „Bokšto skveras“ pripažintas nugalėtoju ir specialaus prizo laimėtoju, kuris įteikiamas išskirtiniams rekonstrukcijos projektams, įgyvendintiems saugomose teritorijose.
nuotrauka
2024-03-21 10:30
Kovo 20 d. paskelbtas kvietimas teikti paraiškas Žaliųjų pirkimų lyderių apdovanojimams, kurie skirti viešojo sektoriaus įmonėms, organizacijoms ir institucijoms, taip pat prekių ir paslaugų tiekėjams, tiekėjus vienijančioms organizacijoms ar viešuosiuose pirkimuose dalyvaujančioms organizacijoms, į...
nuotrauka
2024-03-13 09:28
Didžiausioje pasaulyje nekilnojamojo turto parodoje „MIPIM" Kanuose, Vilniui įteikti iš viso 5 apdovanojimai už pasiekimus Europos perspektyviausio miesto rinkimuose. Bendroje vidutinio dydžio miestų kategorijoje sostinė užėmė 3-ją vietą. Apdovanojimus kasmet rengia dienraščio „Financial Times" inve...
nuotrauka
2024-02-22 09:17
Devintus metus „Skaitmeninė statyba“ drauge su Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) organizuoja unikalų konkursą „Lietuvos BIM projektai“. Konkursu siekiama išrinkti geriausią šalies įmonių praktiką skaitmeninės statybos srityje – taikant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir me...
nuotrauka
2024-01-26 07:59
Jau daugiau nei 20 metų sostinės gimtadienį vainikuoja Vilniaus garsinančių lyderių apdovanojimai. Už idėjas ir darbus Vilniui, miesto puoselėjimą ir garsinimą kasmet Šv. Kristoforo statulėlėmis apdovanojami iškiliausi vilniečiai. Reikšmingiausi miesto apdovanojimai įteikt dešimt laureatų.
nuotrauka
2024-01-19 14:46
Baltijos-Amerikos laisvės fondas (BAFF) ir JAV ambasada Lietuvoje kartu su Inovacijų agentūra kviečia teikti paraiškas Lietuvos-Amerikos inovacijų apdovanojimui laimėti. Pretenduoti gali Lietuvos verslai, aukštojo mokslo įstaigos ir kitos organizacijos ar fiziniai asmenys, kurie bendradarbiaudami su...
nuotrauka
2024-01-19 07:58
Vienas ambicingiausių 2023 m. projektų – daugiau nei 500 bunų, įrengtų Nemuno vagoje. Pagrindinė bunų įrengimo Nemuno atkarpoje paskirtis – išlaikyti gilią ir laivybai tinkamą upės vagą. Specialiai šiam svarbiam Vidaus vandens kelių direkcijos vykdytam projektui įmonių grupė „Milsa“ sukūrė naują gam...
nuotrauka
2023-12-15 09:03
Kasmet pasitikdama didžiąsias metų šventes Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) sukviečia verslo bendruomenę, visuomenės, politikos ir mokslo lyderius į kalėdinį LPK vakarą. Gruodžio 13 d. iškilmingoje „Pirklių klube“ vykusioje apdovanojimų ceremonijoje skambėjo ne tik padėkos ir sveikinimai ar...
nuotrauka
2023-12-13 17:48
Gruodžio 13 d., Vilniuje 27-ąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimai. Šiais metais konkurse dalyvavo 50 lietuvišką produkciją gaminančių įmonių. Aukščiausio įvertinimo aštuoniose vertinimo kategorijose siekė 81 ga...
nuotrauka
2023-12-07 15:43
Trečiadienį Vilniuje iškilmingoje konkurso „Už darnią plėtrą“ ceremonijoje paskelbti ir apdovanoti geriausi 2023 metų NT projektai Lietuvoje. Geriausiųjų NT projektų rinkimus Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) ir Darnios plėtros akademija organizuoja jau 16 metus.
nuotrauka
2023-12-07 14:24
Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje pastatas pripažintas geriausiu 2022 metais šalyje pastatytu visuomeniniu objektu. Apie tai gruodžio 6 d. paskelbė Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija su Darnios plėtros akademija ir Tarptautinei Amerikos mokyklai Vilniuje (AISV) įteikė pagrindinį m...
nuotrauka
2023-12-04 16:23
Aplinkos ministerija pirmadienį įteikė apdovanojimus žaliausioms Lietuvos savivaldybėms. Jomis tapo Utenos rajono, Vilniaus ir Klaipėdos miestų savivaldybės. Visos trys tapo jau antrą kartą sudaryto Lietuvos savivaldybių aplinkosaugos reitingo lyderėmis.
nuotrauka
2023-11-28 10:10
Šiandien vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius įteikė apdovanojimus savivaldybių administracijų atstovams už sėkmingiausiai įgyvendintus VRM administruojamus 2014-2020 metų laikotarpiu ir Europos Sąjungos lėšomis finansuotus infrastruktūros projektus regionuose.

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos