2022 rugpjūčio 19 d. penktadienis, 5:00
Reklama  |  facebook

„Rheinzink schiefergrau“ cinko skarda – tvariai statybai

2022-02-28 07:19
Aukso medalį „Lietuvos metų gaminio 2021“ apdovanojimuose pelnęs „Amberton Green SPA Druskininkai“ pastatas išsiskiria ypatinga fasado ir stogo apdaila. Vokiečių gamintojo „Rheinzink schiefergrau“ cinko skarda panaudota ne tik pastato išorėje, bet ir interjere.
nuotrauka
Norbert Tukaj nuotr.


Minimos įmonės
RHEINZINK Polska Sp. z o.o., Lenkijos įmonė,
VA Statyba, UAB
Viešbučio apdailai cinko skardas tiekė gamintojui Lenkijoje ir Rytų Europoje atstovaujanti įmonė „RHEINZINK Polska Sp. z o.o.“. Pasirinkta „RHEINZINK-prePATINA“ produktų linija išsiskiria natūraliu paviršiumi, kuriam spalvą suteikia pats metalo lydinys. Didesnio vario kiekio lydinyje dėka tamsiai pilka spalva skardai suteikiama dar gamykloje, o laikui bėgant paviršius įgauna žalsvą atspalvį. Tokiu būdu nauji pastatai su skardine apdaila organiškai įsilieja į juos supančią aplinką.

Ekologiška žaliava ir tvari gamyba

Vis daugiau kalbant apie atsakingą išteklių naudojimą ir palikimą ateities kartoms, architektai siekia formuoti naują požiūrį į tvarumą ir jį efektyviai įgyvendinti.

RHEINZINK Polska Sp. z o.o.Vokiečių gamintojo
„Rheinzink schiefergrau“
cinko skarda panaudota
ne tik pastato išorėje,
bet ir interjere. 
Norbert Tukaj nuotr.

Vienas iš kylančių iššūkių – sujungti tvarumą ir estetiką, projektuojant ilgaamžius, funkcionalius, aplinkai draugiškus ir vizualiai patrauklius pastatus. Natūralūs „RHEINZINK“ gaminiai patenkina abu reikalavimus. Jie tarsi nepastebimai įsilieja į aplinką, tačiau puikiai tinka ir išskirtinių, akį traukiančių dizaino idėjų įgyvendinimui.

Produktų ekologiškumą, tvarumą ir atsakingą kompanijos požiūrį patvirtina ir pasaulyje pripažinti sertifikatai ir apdovanojimai: EPD, „Quality Zinc“, „Cradle 2 Cradle“, „Leed“, ISO ir „Ecovadis“. Jau daugiau nei 50 metų Vokietijoje gaminamos cinko skardos taip pat išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir kokybe, kuriai vienadieniais produktais nusivylę vartotojai kelia vis aukštesnius reikalavimus.

Galima naudoti iki 200 metų, o po to perdirbti

Iš cinko pagamintų statybinių medžiagų gyvavimo laikas siekia net iki 200 metų. Taip pat visi šie gaminiai yra 100 proc. perdirbami. Tad jei cinko skardų ar kitų gaminių tarnavimo laikas baigiamas anksčiau, pavyzdžiui, renovuojant ar griaunant pastatą, jas galima nesunkiai išmontuoti ir perdirbti.

Vienintelis pasaulyje natūraliai patinuotas cinko skardų paviršius tarsi oda turi savigydos savybių. Įbrėžus, įpjovus ar įlenkus skardą, paviršiaus pažeidimai oksiduojasi ir ilgainiui tampa nepastebimi. Cinko paviršius savaime pasidengia oksido plėvele, kuri patikimai saugo metalą nuo korozijos. Taip pat ši skarda pasižymi atsparumu atmosferos poveikiui, tad ją galima drąsiai naudoti ne tik stogui bei fasadui, bet ir kritinėms pastato vietoms apsaugoti. Tinkamai įrengus ši statybinė medžiaga yra itin ilgaamžė ir labai ekonomiška viso gyvavimo ciklo metu, be to, jai nereikalinga priežiūra.

Lengvi, natūralūs ir plačiai pritaikomi gaminiai

Kompanija „Rheinzink“ rinkai ne tik tiekia atmosferos poveikiui atsparią natūralią fasadų bei stogų medžiagą, bet ir siūlo laiko patikrintus jos lankstymo, tvirtinimo, litavimo, jungimo sprendinius. Speciali montavimo technologija leidžia sumontuoti skardą įvairiausiais būdais, įgyvendinant drąsiausius architektų sumanymus ir paslepiant tvirtinimo elementus.RHEINZINK Polska Sp. z o.o.

Dėl mažo svorio ši žaliava puikiai tinka jau pastatytų objektų apsaugai ar atnaujinimui. Užsakovai vertina cinko skardas dėl estetinių savybių, natūralumo ir universalumo. Šis produktas puikiai tinka fasadų, stogų apdailai, stogų drenažo sistemoms ir netgi gali būti pritaikytas interjere. Kompanija „Rheinzink“ siūlo ne tik gaminį, bet pilną sprendimą, o profesionali komanda yra pasiruošusi atsakyti pasiūlyti optimaliausią sprendimą kiekvienu individualiu atveju.

Viešbučio generalinis rangovas – įmonė „VA Statyba“.  

Norbert Tukaj nuotr. 

Statybunaujienos.lt
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2022-08-16 10:31
Pasauliniai tyrimai rodo 5 biurų rinkos tendencijas: verslų vadovai toliau skatins darbuotojų grįžimą į biurus, geriausius talentus norintys pritraukti verslai didins biurų plotą, turėsime atsižvelgti į darbuotojų kartų skirtumus, augs lanksčių biurų paklausa, o vidutiniškai dešimtadaliu smuktelėsia...
nuotrauka
2022-08-11 13:05
Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organi...
nuotrauka
2022-08-10 10:09
Tankiai gyvenamame Vilniaus Pašilaičių rajone bus statomas lopšelis-darželis, kurį galės lankyti 280 vaikų. Naujasis darželis atitiks šiuolaikinės ugdymo įstaigos standartus, bus universalaus dizaino, kompleksiškas ir funkcionalus, pastate bus projektuojamas ir nedidelis baseinas vaikams.
nuotrauka
2022-08-09 13:28
Arkikatedros bazilikos, Žemutinės ir Aukštutinės pilių pastatų, jų liekanų ir kitų statinių komplekso Pilininko namas stovi šiaurės vakarinėje Pilies kalno papėdėje, teritorijos dalyje, kurioje, kaip manoma, XVI a. viduryje stovėję tarnybiniai kunigaikščių rūmų pastatai. Pilininko namas su keturiais...
nuotrauka
2022-08-09 08:12
UAB Merko statyba apyvarta iš generalinės rangos sutarčių 2022 metų pirmą pusmetį pasiekė 34 mln. eurų ir buvo 42 proc. didesnė nei pernai tuo pačiu laiku (24 mln. eurų).
nuotrauka
2022-08-05 10:11
Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai vykdant uosto kanalo gilinimo darbus, dalis smėlio bus panaudota povandeniniam pylimui ties I Melnrage suformuoti. Šios krantotvarkos priemonės įgyvendinimas jau įgavo pagreitį, beveik pusė planuojamo supilti smėlio kiekio nugulė formuojamame povandeniniam...
nuotrauka
2022-08-04 14:01
2022 m. rugpjūčio 2 d. Lietuvos banko Priežiūros tarnyba pritarė uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirto fondo „Eika Green Energy Fund“ (toliau EGEF) steigimo dokumentams. Tai bus jau ketvirtasis UAB „Eika Asset Management“ (toliau EAM) valdomas investicinis fondas, steigiamas siekiant ...
nuotrauka
2022-08-04 09:48
Sostinės savivaldybė netrukus pradės Vilniaus miesto moksleivių sveikatos centro rekonstrukciją. Savivaldybės valdoma įmonė „Vilniaus vystymo kompanija" paskelbė Žirmūnuose esančio baseino rangos darbų konkursą.
nuotrauka
2022-08-04 09:37
SBA grupės investicijų valdymo įmonė „Capitalica Asset Management“ įkūrė naują uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtą komercinio nekilnojamojo turto fondą „Capitalica Z114 Real Estate Fund“. Jo veiklai liepos mėn. pritarė Lietuvos Bankas.
nuotrauka
2022-08-03 16:46
Gerindama ir plėsdama Lietuvos kariuomenės infrastruktūrą, Krašto apsaugos ministerija įgyvendina ypatingos svarbos projektus – Lietuvoje statys tris naujus karinius miestelius. Jau gautas statybų leidimas kariniam miesteliui Šilalės rajone, o artimiausiu metu statybos prasidės ir Vilniaus rajone be...
nuotrauka
2022-08-03 11:26
AB „Panevėžio statybos trestas“ per Nasdaq Baltic šiandien, rugpjūčio 3 d., pranešė apie naujai gautą užsakymą AB „ORLEN Lietuva“ naftos perdirbimo gamykloje.
nuotrauka
2022-08-02 10:37
Didysis baseinas Lazdynų daugiafunkciame komplekse pilnai užpildytas vandeniu ir pradėtas šildyti. Vilniaus miesto savivaldybė skelbia, kad užbaigta didžioji dalis – 90 proc. – komplekso rangos darbų.
nuotrauka
2022-08-02 08:43
Plėtojant žaliausią Rygos biurų kompleksą „Verde“ pasiektas šiuo metu svarbiausias projekto plėtros etapas – užbaigtas statyti ir jau atiduotas eksploatuoti pirmasis komplekso pastatas. Komplekso vystytoja SBA grupės bendrovė „Capitalica Asset Management“ įgyvendino pirmąją investicinio Latvijos sos...
nuotrauka
2022-08-01 11:24
Liepos mėnesį Tvarkybos darbų priėmimo komisija priėmė Veliuonos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčios tvarkybos darbus.
nuotrauka
2022-07-29 12:02
Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą, investavimo periodu pasirašė 2 mln. eurų vertės finansavimo sutartį su inžinerinius sprendimus pramonės ir šilumos gamybos įmonėms teikiančia bendrove „Energijos taupymo centras“.
nuotrauka
2022-07-28 14:50
Trys Krašto apsaugos ministerijai pavaldžios įstaigos – Gynybos resursų agentūra, Infrastruktūros valdymo agentūra bei Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas – persikėlė į naujas patalpas „Cloud Offices“ biurų pastate, Vilniaus Šnipiškių mikrorajone.
nuotrauka
2022-07-28 11:42
Šiaulių bankas suteikė 3,6 mln. eurų kreditą Klaipėdos Malūno parko teritorijoje plėtojamam „Parko pakrantės" daugiabučių namų kompleksui. Projektą vystanti nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eriadas" uostamiesčio būsto rinkai pasiūlys 100 įvairaus ploto butų.
nuotrauka
2022-07-27 14:57
Valstybės turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas jau netrukus pradės pastato, esančio Vytauto g. 28, Marijampolėje kapitalinį remontą bei modernizaciją. Bendros investicijos, kurios dengiamos Turto banko bei Europos Sąjungos fondų lėšomis, sieks 2,7 mln. eurų, o ats...
nuotrauka
2022-07-27 08:46
Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą (Fondą), suteiks papildomą 5 mln. eurų finansavimą vienai didžiausių inžinerinių sprendimų, pramoninių įrenginių gamybos ir statybos įmonei „Montuotojas“. Remiantis Fondo investavimo periodu pasirašyta sutartimi, Fondas p...
nuotrauka
2022-07-26 08:42
SBA grupės investicijų valdymo įmonė „Capitalica Asset Management“ įsigijo logistikos centrą Rygoje, šalia oro uosto. Tai jau trečioji fondo „Capitalica Green Logistics Fund“ investicija pastaraisiais metais. Fondas ir toliau tęsia plėtrą Baltijos šalių logistikos rinkoje ir per ateinančius metus ke...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas