2022 rugpjūčio 19 d. penktadienis, 4:22
Reklama  |  facebook

Šildantys langai – išmani alternatyva tradiciniam šildymui

2016-04-04 07:51
Šildantys langai. Ar tai įmanoma? Skamba kaip fantastika? Kiekvienam, kuris bent kiek prisimena mokyklinį fizikos kursą, yra žinoma: jeigu temperatūra patalpoje yra aukštesnė negu gatvėje, stiklas išspinduliuoja sukauptą šilumą į išorę, kadangi pasižymi labai žemu šiluminės varžos koeficientu. Taip, tai tiesa, kaip ir šildantys langai, atveriantys naują požiūrį ir naujas energijos taupymo ir šildymo galimybes.
nuotrauka
Šildantys langai teikia galimybių ne tik apšildant būstą, bet ir pagražinant buitį. UAB „Infrašiluma“ iliustr.


Minimos įmonės
Infrašiluma, UAB
Moderniame pasaulyje šildantys langai jau tapo realybe. Architektūroje ir statyboje tai yra tikra revoliucija, atverianti plačias galimybes ir žadanti iš esmės pakeisti mūsų įsivaizdavimą apie tai, kas yra jaukus ir energiškai efektyvus namas.

Ką gali į stiklo kristalinę gardelę įlieti metalų oksidai

Šildantys langai – tai visiškai nauja sąvoka, atsiradusi dėl technologinio proveržio, leidžiančio gamybos procese į stiklo kristalinę gardelę įlieti plonus ir nematomus, – nes jie yra visiškai permatomi, – srovę praleidžiančių metalų oksidų sluoksnius.

Galbūt kažkas šildančius langus vis dar suvokia kaip beprasmišką ir keistą prabangą, nulemtą tik siekio išsiskirti ir pabrėžti savo socialinį statusą, pastačius iš tiesų ypatingą, originalų ir ekstravagantišką namą. Tačiau praktiškai ir racionaliai mąstantys žmonės, kurie geba tinkamai įvertinti šią techninę naujovę, jau suprato paprastą tiesą. Jos esmė ta, kad šildantys langai – tai didelis patogumas, funkcionalumas ir nauda, ne tik drąsa ir estetika.

Tokie langai įšildo patalpą pasitelkiant infraraudonuosius spindulius, o analogišku principu veikiantys šildytuvai tapo paklausūs ir triumfuodami užkariavo šildymo technikos rinką.

Tačiau inžinerinė mintis nestovi vietoje, todėl šildantys langai – tai kitas žingsnis link jaukių namų. Tai labai paprastas naudoti ir visiškai saugus įrenginys, kurio eksploatavimas nė kiek ne sudėtingesnis už bet kurio įprastinio elektros prietaiso, o montavimas panašus į įprastinių plastikinių langų. Šildantys langai teikia tokį komforto lygį, kurio nė negalėjote įsivaizduoti. Tai ryžtingas „ne“ skersvėjams, šalto oro srautams, kondensatui ir šilumos nuostoliams, kuriuos iš anksto apmokėjote iš savo piniginės.

Šildantys langai – alternatyva tradicinėms šildymo sistemoms

Visiškai atsakingai galima pasakyti, kad šildantys langai – tai puiki alternatyva tradicinėms šildymo sistemoms, bet daug tobulesnė, ekonomiškesnė ir, be to, išmani. Nustebsite, kodėl ekonomiška. Juk elektros energija toli gražu nėra pigus malonumas. Esmė ta, kad šildančiuose languose sumontuojami davikliai ir termoreguliatoriai, kuriais galima lengvai ir greitai, tačiau labai tiksliai keisti temperatūrą kiekvienoje pastato patalpoje pagal poreikius. Todėl šildantys langai ne tik visiems laikams išgelbės nuo temperatūros diskomforto, bet ir leis sutaupyti, juk nebūtina šildyti kambarių, kuriuose nieko nėra, naktį palaikyti tokią pat temperatūrą kaip ir dieną arba šildyti namą, išvažiavus atostogauti.

Pagaliau pamiršite papildomus šildytuvus tarp sezonų ir visiškai atidarytus langus, kai žiemą, netikėtai pakilus lauko temperatūrai, name tvyro subtropinis karštis. Šildantys langai – tai visiška jūsų nepriklausomybė nuo neprognozuojamų Lietuvos orų, šilumos tinklų avarijų, oficialiai skelbiamų šildymo sezonų – jų pradžios ir pabaigos.  

Stiklinė oranžerija apsnigtame peizaže

Suprantama, kad šildantys langai naudojami pagal jų tiesioginę paskirtį butuose arba privačiuose namuose, biuruose arba pramonės objektuose, žodžiu, visur, kur tik yra langų angos. Tačiau galimas ir tikrasis nestandartinis jų panaudojimas bet kuriose šviesai laidžiose konstrukcijose. Vienas tokių – lodžija-oranžerija su egzotiškais augalais įprastiniame miesto bute. Arba šildoma pavėsinė iš stiklo užmiesčio sklype – tikroji šilumos ir jaukumo oazė apsnigtame peizaže. Dabar tai ne tik įmanoma, bet ir prieinama!

Dar praeitais metais parodoje „Resta“ lankytojai galėjo susipažinti su šiuo unikaliu gaminiu. O dabar, užbaigus sertifikavimo procedūras, oficialus kompanijos „ThermoGlass EU“ SRL atstovas Lietuvoje UAB „Infrašiluma“ pradeda prekybą šildančiais langais.
Reklama
 
 
 
 
UAB „Infrašiluma
J. Kubiliaus g. 23, Vilnius
www.infrasiluma.lt
www.thermoglass.lt
 
Statybunaujienos.lt
RESTA

nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.

Statybunaujienos.lt » RESTA