2021 birželio 25 d. penktadienis, 16:39
Reklama  |  facebook

Statybų sezono pradžia parodoje „Namų pasaulis“

2017-03-13 16:03
Šiais metais statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų parodos „Namų pasaulis“ metu pirmą kartą vyksiančioje „Būsto mugėje“ bus pristatyti kone visi Kaune vystomi gyvenamojo būsto projektai.
nuotrauka
Asociatyvi bendrovės „Fakro“ nuotr.


Minimos įmonės
YIT, AB
Nuova, AB
Biotechnologijos grupė, UAB
RE/MAX, UAB

Kovo 16-19 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje parodoje „Namų pasaulis“ tradiciškai rinkos naujienas pristatys per 200-tai statybinių medžiagų, baldų, gyvenamosios aplinkos tvarkymo, namų apyvokos reikmenų ir kt. gamintojų bei pardavėjų. Šiemet itin daug naujienų pristatys NT vystytojai, o, išsirinkus naujus namus ar sklypą namo statybai, iš karto parodoje bus galimybė susipažinti ir su viskuo, ko tik gali prireikti namams – nuo plytų iki interjero detalių.

Daug naujienų namams

Kaip ir kasmet, paroda „Namų pasaulis“ atspindi Lietuvos statybų rinkos situaciją ir tendencijas. Kai statybų sektorius nebūna toks aktyvus – parodoje dominuoja namų vidaus apdailai, interjerui skirti produktai, kai šalyje statybos klesti – gausu statybai skirtų pasiūlymų.

Parodos metu bus galima išvysti realiai veikiantį biologinį nuotėkų valymo įrenginį „Bioclar B-6“, kurį pristatys bendrovė „Biotechnologijos grupė“, pasikonsultuoti, o nusprendę įsigyti biologinių nuotekų valymo įrenginius gaus iki 10 proc. nuolaidą.

Ilgalaikę stogų dangos gamybos patirtį turinti įmonė „Vyto stogai“ įsigijo moderniausią įrangą klasikinei stogo dangai gaminti ir pristatys naujus savo gaminius. Gamintojas „Vyto stogai“ Lietuvos statybos rinkai pateikia tris „Max class STRONG“ stogo dangos modelius, kokybę ir ilgaamžiškumą už tinkamą kainą.

Vienintelio oficialaus „Mitsubishi Electronic“ atstovo Lietuvoje bendrovės „Eko2šiluma“ parodoje pristatoma naujiena – įspūdingo dizaino ir itin aukštų techninių parametrų pažangusis sieninis oras-oras šilumos siurblys (kondicionierius) MSZ-LN-VGHZ. Tai vienas pažangiausių šilumos siurblių rinkoje su įdiegtu išmaniuoju 3D „I-see“ temperatūriniu jutikliu, wifi, itin efektyvia filtrų sistema, „Hyper Heating“ technologija.

„Skandinaviškų grindų“ stende parodos lankytojai sužinos pagal kokius kriterijus išsirinkti grindis, kas sudaro grindų kainą ir kas dar kainuos arba nekainuos papildomai. Lankytojai taip pat pamatys grindis, kurioms gamintojas duoda viso gyvenimo garantiją, kurios yra aukščiausios pasaulyje 34 atsparumo klasės (laminatas) – nebijo žiežirbų, aukštakulnių, vandens, ratukų, augintinių nagų, taip pat tokias, kurios yra laminuotos, iš medžio ir aprobuotos kaip tinkamos astma ir alerginėmis ligomis sergantiems bei turinčios kitų privalumų.

Baldų ir interjero detalių salonai „Berry“ parodoje pristatys naujausias tendencijas atitinkančius interjerus svetainės ir miegamojo kambariui. Lankytojai galės ne tik pasisemti idėjų, bet ir išbandyti visus pristatomus baldus. Visi aplankę „Berry“ stendą galės sudalyvauti loterijoje, o labiausiai susidomėjusius džiugins specialūs pasiūlymai.

Parodos metu vykstantys seminarai pritrauks tiek statybų verslo atstovų, tiek galutinių vartotojų dėmesį. Taip pat vyks portalo interjeras.lt konkurso „Metų interjeras / Auksinė paletė‘16“ geriausių interjerų paroda ir antrinio dizaino objektų paroda KK360°.

Gyvenimas pilies mieste

Šiemet parodoje „Namų pasaulis“ bus pristatoma kaip niekada daug naujų gyvenamosios paskirties būstų objektų. Bendrovė „YIT Kausta“ pristatys du unikalius projektus – „Piliamiestis“ ir „Šilo namai“. Piliamiestis – unikali ir istorinė Kauno vieta, kurioje šiuo metu statomas gyvenamųjų namų kompleksas su administracinėmis bei komercinėmis patalpomis. Per artimiausius penkerius metus čia bus sukurta išskirtinė 11 namų gyvenamoji erdvė komfortą ir miesto ritmą vertinantiems žmonėms.

Tuo tarpu „Šilo namų“ gyvenvietė kuriasi vienoje vaizdingiausių Kauno vietų, tylioje Biržiškų g., atokiau nuo pagrindinių miesto arterijų, ant Nemuno šlaito su atsiveriančiu vaizdu į Panemunės šilą. Naujieji namai dėmesį traukia grakščiais architektūros sprendimais, modernia stilistika, išpuoselėta aplinka.

Nauji ir neskelbti

NT brokerių kompanija „RE/MAX ELITE GROUP“ parodoje pristatys ne tik naujus, bet ir iki šiol viešai neskelbtus objektus. Vienas tokių – Vila Rozalija. Tai aštuonių butų projektas prestižiniame Kauno rajone – Žaliakalnyje. Vieta, kurioje stovi daugiabutis namas yra vos 5 – 10 minučių iki miesto centro.

„RE/MAX“ stende taip pat bus galima susipažinti su Domeikavoje statomų naujų kvartalų „Įgulos namai“ ir „Įgulos butai“ pasiūlymais. „Įgulos namai“ - tai naujas A energinio naudingumo klasės vienaukščių namų kvartalas Domeikavoje. Naujakurių čia laukia rami, jauki ir saugi kaimynystė, bei patogi infrastuktūra ir susisiekimas su kitais miesto rajonais. Dar vienas objektas šalia – „Įgulos butai“.

Kiekvienam pagal poreikius

Nekilnojamojo turto agentūra „011 nekilnojamas turtas“ parodoje pristatys net 8 NT objektus – 7 gyvenamosios statybos projektus ir 1 pasiūlymą ketinantiems patiems statytis namą.

22-jų sklypų kvartalas „Kačerginės slėnis“ patrauks Nemuno kaimynyste bei pilna infrastruktūra. Tuo tarpu ieškantys namų turi galimybę rinktis ir būtų ir kotedžų skirtingose Kauno miesto ir priemiesčio vietovėse. Tai ir Domeikavoje išskirtinio dizaino, dešimties kotedžų kompleksas „Slėnio namai“, namai Vijūkuose kvartale „Geri kaimynai“, arba naujas 12-os patogių butų namas „12 prancūzų“ Aukštuosiuose Šančiuose.

Dainavos rajono pakraštyje naujakurių laukia naujos statybos butų oazė „Parkelis“ bei skandinaviško tipo kvartalas „Skandea“, kur pilnos apdailos butuose galima apsigyventi iš karto. Gyvenimui tarp Kauno ir Garliavos – unikalus nedidelės kvadratūros namelių kvartalas „Vaivorykštės alėja“. Dar vienas įdomus agentūros „011 nekilnojamas turtas“ pasiūlymas Kaune – namų kvartalas „Ko nori moterys“.  

Daug erdvės ir laisvės

Nekilnojamo turto valdymo ir vystymo įmonė „Nuova“ šiuos metus pradėjo dviem naujais projektais.

Naujas individualių namų kvartalas „Garšvės slėnis“ kuriasi Kauno marių regioninio parko kaimynystėje, Vaišvydavoje. Kvartale bus pastatyti 19 trijų skirtingų dydžių individualūs namai. Kvartalas išsiskirs neįprastai erdviais 7 – 8 arų sklypais, kuriuose tilps visos gyventojų užmačios – nuo vaikų žaidimo aikštelių iki pirčių, baseinų, sodų ir daržovių lysvių.

Kitas bendrovės projektas „Lampėdžio takas“  – tai mažaaukščių namų kvartalas Kaune. Aštuonių namų kvartale bus didelis 2 – 5 kambarių  butų išplanavimo pasirinkimas. 47 – 109  kv.m. dydžio būstai su lodžijomis, terasomis.

Butuose  suprojektuotas autonominis šildymas individualiais dujiniais katilais, todėl tik būsto šeimininkas galės nuspręsti, kada pradėti ir baigti šildymo sezoną.

Statybunaujienos.lt
Aktualijos

nuotrauka
2021-06-23 15:01
Sinoptikai prognozuoja, kad po ilgiau nei savaitę trukusių tropinių karščių Lietuvą šiomis dienomis turėtų nuplauti liūtys, lydimos gūsingo vėjo, perkūnijų ir audrų. Atokvėpio nuo kaitros laukiantys gyventojai raginami neatsipalaiduoti ir tinkamai pasiruošti galimai gamtos stichijai.
nuotrauka
2021-06-23 11:32
Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) specialistai parengė ir NŽT direktorius savo įsakymu patvirtino Sutikimų perleisti nuomos teisę į valstybinės žemės sklypą, reikalingą perleidžiamam statiniui ar įrenginiui eksploatuoti, išdavimo taisykles.
nuotrauka
2021-06-23 10:58
Buvusios pabėgių mirkymo gamyklos teritorija Kaune, A. Juozapavičiaus prospekte, jau kelis dešimtmečius išlieka Kauno piktžaizde. Skalūnų alyva bei kiti naftos produktai iki šiol plūsta į aplinką.
nuotrauka
2021-06-23 10:22
Per pastaruosius penkerius metus sergamumas profesinėmis ligomis šalyje mažėjo, rodo Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) parengta sergamumo profesinėmis ligomis analizė. Tačiau pastebimi keli nauji pokyčiai.
nuotrauka
2021-06-23 06:42
Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ paskelbė naujos 330 kV skirstyklos Darbėnuose projektavimo ir rangos darbų viešąjį pirkimą. Ši skirstykla – vienas svarbiausių sinchronizacijos projektų, kurio įgyvendinimas padidins elektros perdavimo sistemos patikimumą ir užtikrins naujos n...
nuotrauka
2021-06-23 06:36
Seimas priėmė Darbo kodekso pataisas, kuriomis nuspęsta nuo 2022 m. sausio 1 d. apriboti galimybę darbo užmokestį ir dienpinigius išmokėti grynaisiais pinigais.
nuotrauka
2021-06-23 06:35
Seimas priėmė Valstybės paramos daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti) įstatymo pataisas, kuriomis nutarta panaikinti Būsto energijos taupymo agentūrą (BETA), o jos funkcijas perduoti Aplinkos projektų valdymo agentūrai (APVA). Tokiu būdu mažinant administracinį reguliavimą siekiama spartint...
nuotrauka
2021-06-22 12:44
Gatvių remontas atliekamas ne dieną, o naktį. Keliai barstomi pagal orų prognozes, o ne pagal pranešimus apie avarijas. Aukščiausius tarptautinius standartus atitinkantys mėlynosios vėliavos paplūdimiai. Kasmet mokami dividendai ir dvigubai išaugęs našumas. Tai tik dalis proveržio, kurį pavyko pasie...
nuotrauka
2021-06-22 09:46
AB „Panevėžio keliai“ kreipėsi į Vilniaus apygardos teismą su ieškiniu Vilniaus miesto savivaldybės administracijai dėl pastarosios neteisėtų veiksmų, kaip rašoma įmonės išplatintame pranešime, organizuojant sostinės Liepkalnio g. sankryžos rekonstrukcijos pirkimą ir siekia 2,7 mln. Eur žalos atlygi...
nuotrauka
2021-06-22 08:04
„Atsižvelgiant į viešojoje erdvėje pateiktą informaciją apie tai, kad bunų statyboms UAB „Tilsta“ naudoja ne ilgaamžį akmenį dolomitą, o prastesnėmis savybėmis pasižyminčią klintį, valstybinė įmonė Vidaus vandens kelių direkcija nedelsiant ėmėsi veiksmų informacijai patikrinti“, – pranešė direkcija.
nuotrauka
2021-06-21 16:29
Susisiekimo ministerija informuoja, kad vienintelį šalies magistralinį kelią su betono danga – A14 Vilnius–Utena – siekiama visiškai rekonstruoti iki 2025 m. pabaigos. Šio kelio rekonstravimo planą ir numatomus darbų etapus susisiekimo ministras Marius Skuodis pristatė Utenoje vykusiame susitikime s...
nuotrauka
2021-06-21 14:38
Norintieji gauti subsidijas atsinaujinantiems energijos ištekliams diegti jau gali teikti paraiškas kompensacijoms. Šiemet įmonių ir organizacijų skatinimui pereiti prie švarios energetikos, populiarinti technologines inovacijas ir taip siekiant sumažinti išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų k...
nuotrauka
2021-06-21 14:24
Pirmadienį, birželio 21 d., Vyriausybė nutarė padidinti žaliųjų viešųjų pirkimų dalį, kad pirkimų vykdytojai įsigytų daugiau prekių, paslaugų ar darbų, darančių kuo mažesnį poveikį aplinkai, ir patvirtino nacionalinius šių pirkimų įgyvendinimo 2021-2023 m. tikslus.
nuotrauka
2021-06-18 18:01
Prasidėjus itin karštoms dienoms, Valstybinė darbo inspekcija atkreipia darbdavių ir darbuotojų dėmesį dėl karščio keliamo pavojaus dirbant. Vyraujant karštiems orams didėja ir nelaimingų atsitikimų darbe rizika, taip pat atidžiau reikėtų rūpintis sveikata.
nuotrauka
2021-06-18 08:00
Seimas priėmė Atliekų tvarkymo ir Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymų pataisas, kuriomis siekiama lengviau pereiti prie žiedinės ekonomikos užtikrinant, kad atliekos virstų ištekliais ir maksimaliai sumažėtų jų kiekis.
nuotrauka
2021-06-18 07:50
Ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo nutraukimo procese yra tobulintinų veiklų: elektrinės uždarymo darbai ne visada atliekami laikantis grafiko, o giluminio atliekyno įrengimui būtina užsitikrinti reikiamus finansinius išteklius, rodo Valstybės kontrolės audito „Ignalinos atominės elektrinės...
nuotrauka
2021-06-17 13:31
Vilniaus miesto savivaldybė paskelbė konkursą viešųjų sporto aikštynų atnaujinimo darbams ir visai šiose objektuose reikalingai įrangai įsigyti. Iš viso antram gyvenimui planuojama prikelti 10 įvairių sporto erdvių Vilniaus seniūnijose.
nuotrauka
2021-06-17 06:51
2021 m. pirmąjį ketvirtį Lietuvoje veikiantys bankai daugiau skolino gyventojams būstui įsigyti ir verslo įmonėms, tačiau paskolų srautas dar nepasiekė priešpandeminio lygio. Klientų indėliai bankuose toliau augo.
nuotrauka
2021-06-17 06:22
Aplinkos ministerijai atnaujinus apdoroto nuotekų dumblo reikalavimus, suvienodintos galimybės jį panaudoti tręšimui, pažeistoms teritorijoms rekultivuoti arba energijai gauti. Dabar vandentiekininkams nebereikės šitos žaliavos kaupti, kai nėra galimybių jos, pavyzdžiui, panaudoti kaip trąšą.
nuotrauka
2021-06-16 08:59
„EfTEN Real Estate Fund III“ sudarė 10 mln. eurų pardavimo sandorį ir įsigijo 2 pramoninius pastatus Panevėžyje.

Statybunaujienos.lt » Aktualijos