2022 sausio 20 d. ketvirtadienis, 0:53
Reklama  |  facebook

UAB „Betono mozaika“ kolektyvą džiugina rimti ir motyvuoti lankytojai

2015-04-26 07:04
Betonines trinkeles, plyteles ir bordiūrus gaminančios bendrovės „Betono mozaika“ generalinis direktorius Romas Venckus pasakojo, kad įmonė dalyvauja beveik visose RESTA parodose. Paklaustas apie pagrindinius lūkesčius, susijusius su dalyvavimu šiame renginyje, R. Venckus pirmiausia akcentavo siekį parodyti visuomenei, kad jų aplinka, o tuo pačiu ir gyvenimas, neturi būti nuobodūs – pilki.
nuotrauka
Bendrovės „Betono mozaika“ generalinis direktorius Romas Venckus džiaugėsi, kad, nors lankytojų šiek tiek mažiau nei ankstesnėse parodose, dabar atvyksta labiau motyvuoti, turintys konkrečių klausimų. Portalo nuotr.


Minimos įmonės
Betono mozaika, UAB
RESTA 2015,

Pasak pašnekovo, Lietuvoje pastebėta tendencija: net 80 proc. žmonių savo kiemuose ar prie įstaigų kloja pilkos spalvos betoninius gaminius, ir tik apie 20 proc. renkasi spalvotus. Tuo tarpu kitose Europos šalyse, pavyzdžiui, Vokietijoje, atvirkščiai – pilkos trinkelės sudomina tik kas penktą. O juk pilka spalva, niekuo neišsiskirianti aplinka mūsų dažnai darganotame, trumpai gamtos spalvomis lepinamame krašte gyvenimą daro niūresnį, nuobodesnį. Ar mūsų žmonės konservatyvūs, ar yra kitų priežasčių vengti spalvoto betono gaminių? Pašnekovas įvardino dvi tokio reiškinio priežastis.

Viena iš jų – nuo sovietmečio susiklosčiusios pilko gyvenimo tradicijos. Žmonės mėgsta kopijuoti kitus ir, matydami aplink daug pilkos spalvos, jie nedrįsta išsiskirti ir renkasi tokią pačią.

Kitus galbūt nuo spalvotų trinkelių įsigijimo sulaiko šiek tiek didesnė jų kaina. Tačiau ši spalvotų trinkelių vengimo priežastis, R.Venckaus manymu, ne itin racionali. Juk klojant kiemą ar kitą teritoriją betono trinkelėmis, pastarųjų kaina sudaro ne didžiąją dalį tam reikalingų investicijų. Susumavus pagrindo paruošimo, trinkelių klojimo ir pačių trinkelių kainas, paaiškėja kainų skirtumas tarp kiemo įrengimo panaudojant pilkas trinkeles ir spalvotas: vidutiniškai jis sudaro 250 eurų nuo visos investicijos. O tai, pasak R.Venckaus, ne tokie dideli pinigai, kad vertėtų taupyti, pasmerkiant save kelias dešimtis metų (tiek – tikėtina – laikys trinkelės) gyventi pilkoje aplinkoje.

Įmonė, Lietuvoje turinti 4 modernia vokiška įranga aprūpintas trinkelių gamyklas, parodoje RESTA dalyvauja, norėdama pristatyti įvairias trinkelių sudėliojimo, spalvų derinimo galimybes. „Kai žmogus prekybos vietoje mato vieną trinkelę ar jų pakuotę, jam sunku įsivaizduoti, kokį grindinį iš jų galima sukurti. Mūsų stende galima pamatyti keletą skirtingų variantų, potencialiems klientams esame paruošę ir gražiai iliustruotų katalogų su aplinkos įrengimo, panaudojant betonines trinkeles, pavyzdžiais. Stendą aplankę architektai, kiti specialistai ir patys tvarkytis aplinką pasiryžę lankytojai pateikiamus pavyzdžius fotografavo, bendrovės atstovams pateikė daug klausimų“, – sakė UAB „Betono mozaika“ generalinis direktorius. Paprašytas apibūdinti lankytojus ir jų poreikius, R. Venckus džiaugėsi, kad, nors lankytojų šiek tiek mažiau nei ankstesnėse parodose, dabar atvyksta labiau motyvuoti, turintys konkrečių klausimų. Jei anksčiau pirmas klausimas būdavo, kiek kainuoja trinkelės, dabar žmonės pirmiau renkasi patikusius variantus, o tik paskiausiai domisi kaina. Sumažėjo tų, kurie užsukdavo tik save parodyti ir šiaip pasižmonėti – su šeimomis, vaikais, bet, pasirinkę atributikos su įmonių rekvizitais, pavyzdžiui, rašiklių, arba paragavę ant stalo padėtų saldainių, apie gaminius nesiteiraudavo ir traukdavo prie kitų stendų – tikriausiai tokiu pat tikslu. 
Statybunaujienos.lt
RESTA

nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.
nuotrauka
2019-04-25 07:48
Statybinės medžiagos, kurias RESTOJE pristato įmonė BAUROC, nesikeičia jau kurį laiką. Tačiau, kaip sako įmonės direktorius Alvidas Musius, keičiasi technologijos ir pasiūlymai.
nuotrauka
2019-04-24 18:46
Jungiklių ir išmaniųjų namų sistemų centras „Jung Vilnius“ RESTOJE pristato itin praktiškų produktų, kurie taupo namus įsirenginėjančių žmonių ir interjero dizainerių laiką, pinigus, tuo pat metu suteikdami galimybių rinktis, derinti ir lyginti kainas.
nuotrauka
2019-04-24 16:03
Kaip dekoruoti namų sienas ir lubas? Kokios statybų sektoriaus naujienos pasiekė Lietuvos rinką, kokios tendencijos įsitvirtina? Kaip nesuklysti renkantis augalus ir įsirengiant žalią plotą prie namų ar balkone? Atsakymų visi statybų sektoriaus profesionalai, naujakuriai bei savo būstą statyti, įsir...
nuotrauka
2019-04-24 07:27
Saulei kylant laikas susimąstyti apie namų eksterjerą, nes jaukus rytas su kavos puodeliu, savaitgalio pietūs arba nuostabi vakarienė lauko terasoje – tikras malonumas. Tačiau subjuręs oras ar, atvirkščiai, pernelyg intensyvūs, varginantys saulės spinduliai gali sugriauti planus ir pasisėdėjimas gry...
nuotrauka
2019-04-19 10:34
Ar žinote, kokios interjero tendencijos šiuo metu madingiausios? Kaip įsirengti mažą erdvę? Kaip atnaujinti vienspalves namų sienas ir papuošti jas, pavyzdžiui, žydinčiomis gėlėmis? Visi atsakymai parodoje RESTA.
nuotrauka
2019-04-17 07:33
Tarptautinėje statybų parodoje „RESTA 2019“ balandžio 24–27 d. parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rasite visas jungiklių ir išmanių namų centro „JUNG Vilnius“ naujienas.

Statybunaujienos.lt » RESTA