2021 rugpjūčio 6 d. penktadienis, 7:41
Reklama  |  facebook

„VVARFF“ darbus matuoja ne apimtimis, bet sukurta verte gyventojams Fotogalerija

2014-12-24 08:56
Bendrovės „VVARFF“ įgyvendintas projektas – sutvarkytas Naujosios Akmenės senamiestis – buvo pripažintas geriausiai įgyvendintu projektu Vakarų Lietuvoje. Tačiau bendrovės generalinis direktorius Vilmantas Bučius sako, kad „VVARFF“ įgyvendino ne vieną tokį projektą, tad jiems patiems sunku būtų pasakyti, kuris projektų yra iš tiesų geriausias.
nuotrauka
Vienas iš didžiausių VVARFF įgyvendintų objektų šiemet buvo Klaipėdos LEZ įrengta Lypkių gatvė (pirmasis etapas), sujungsianti LEZ ir Klaipėdą. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
VVARFF, UAB
Klaipėdos LEZ,
Cementininkų miestas pateisino savo vardą

Naujosios Akmenės senamiesčiui sutvarkyti buvo skirta daugiau nei 3,6 mln. litų. „Projekto įgyvendinimo metu rekonstravome Nepriklausomybės gatvės atkarpą nuo sankryžos su Vytauto gatve iki sankryžos su Jodelės gatve. Rekonstruotos gatvės atkarpos ilgis – 679 metrai, važiuojamosios dalies plotis – 6,5-7,15 metro, o aikštėje ties Kultūros namais – iki 20 metrų“, – vardino UAB „VVARFF“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Jonas Virbickas, vadovavęs projekto įgyvendinimui.

Atliekant šiuos darbus, bendrovė rekonstravo gatvės dangą , abiejose gatvės pusėse įrengė šaligatvius bei techninius šaligatvius, įrengtos nuovažos į kiemus ir šalutines gatves.

Skveras priešais kultūros rūmus buvo įrenginėjamas siekiant išryškinti jų unikalią architektūrą. Dangai buvo pasirinktos spalvotos – rudai raudonos ir pilkos granitinės trinkelės, išlaikant 1950-1960 metų stilių – juo sekant buvo pastatyti ir kultūros rūmai. Kaip sakė J. Virbickas, bendrovei teko įrengti apie 9 tūkst. kv. m trinkelių dangos, tai reiškia, kad įgyvendintas projektas buvo imlus rankų darbo. Projekto įgyvenimo darbuose dalyvavo apie 50 darbuotojų.

Taip pat projekto metu „VVARFF“ įrengė gatvės ir šaligatvių apšvietimą, sutvarkė aplinką. „Skvere įrengtas apšvietimas, koncentruotai apšviečiant kultūros rūmus ir priešais juos esantį paminklą“, – pasakojo J. Virbickas.

Įrengta 1343 metrai naujų lietaus nuotekų tinklų, pastatyti suoleliai ir šiukšliadėžės, pasodinta želdinių.

Projekto darbus bendrovė pradėjo 2011 m. gruodžio 5 dieną, o užbaigė 2012 birželį. „Dirbome nepertraukiamu grafiku – dviem pamainomis“, – sakė J. Virbickas. Absoliučią daugumą darbų bendrovė atliko savo jėgomis, išskyrus lietaus vandens nutekėjimo įrengimo darbus, kuriems buvo pasitelkti subrangovai.

Kalbėdamas apie problemas, su kuriomis teko susidurti bendrovei, generalinio direktoriaus pavaduotojas paminėjo, kad pirmiausia jiems teko įveikti 15-20 cm storio cemento sluoksnį, kurį jie aptiko tvarkydami gatvę ir skverą. Cementininkų miestas pateisino savo vardą – visos komunikacijos anuomet buvo tiestos ant cementinio pagrindo.

Kaip pažymėjo Naujosios Akmenės rajono savivaldybė, įgyvendinat projektą kompleksiškai sutvarkyta Nepriklausomybės alėja, kuri yra viena pagrindinių Naujosios Akmenės senamiesčio gatvių. Sutvarkius ją pagerinta Naujosios Akmenės miesto aplinkos infrastruktūra: sukurta saugi ir jauki gyvenamoji aplinka, sutvarkyta senamiesčio teritorija.

Viekšnių miestelio sutvarkymas – ne didžiausias, bet vienas iš įdomesnių projektų

UAB „VVARFF“ tvarkoma Viekšnių miesto centro teritorija yra Viekšnių miesto urbanistiniame draustinyje bei Ventos regioniniame parke. Įgyvendinant projektą, buvo įrengtas poilsio parkas bei skveras, įrengti kelių miestelio gatvių apšvietimo ir poilsio parko apšvietimo tinklai, rekonstruoti seni šaligatviai, rekonstruota centrinė aikštė, pastatytas viešasis tualetas, autobusų stotelė, pastatyta dengta vasaros estrada. Bendrovė dirbo kone visame miestelyje.

Pagrindinį grožį, dalijosi J. Virbickas, sukūrė skveras, esantis miestelio centre, priešais savivaldybę. Skvero dangai buvo pagamintos specialios, vietomis sendintos įvairiaspalvės trinkelės, pritaikant jas prie miestelio urbanistikos. Bendrovės darbininkams teko pakloti apie 9000 kv. m trinkelių. Parinkti specialūs šviestuvai – stilistiškai tinkantys prie miestelio aplinkos. Bendrovė įrengė suoliukus, autobusų stotelės paviljoną.

Viekšniuose UAB „VVARFF“ rūpesčiu gėlynuose atsirado šalavijų, viksvų, buvo pasodinta liepų.

„Naujai įrengėme poilsio parką, skirtą rekreacijai ir pramogoms. Jam parinkta vieta vietoj nugriautos senos mokyklos, kultūros namų, sklypą riboja Kalupio upelio slėnis, cerkvės ir Viekšnių ambulatorijos sklypai, – pasakojo generalinio direktoriaus pavaduotojas J. Virbickas. – Parko plotas siekia 9,3 tūkst. kv. metrų.“ Parke buvo įrengta dengta estrada, takai, apšvietimas, vaikų žaidimo bei automobilių stovėjimo aikštelės. Atlikti infrastruktūros darbai – įrengta elektra ir lietaus vandens nutekėjimo sistema.

Pasak J. Virbicko, Viekšnių miestelio sutvarkymas buvo ne didžiausias, bet vienas iš įdomesnių bendrovės įgyvendintų projektų. „Darai ir matai, kad gražu, pačiam širdis džiaugiasi, – neslėpė J. Virbickas. – Mūsų darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos, mylintys savo darbą, todėl stengiasi dirbti, neskaičiuodami kiekvieno lito. Svarbiausia, kad būtų padaryta gražiai, kad galėtume didžiuotis savo darbu.“

Mažeikiuose įrengė stadioną pagal UEFA reikalavimus

Mažeikiuose bendrovė vykdė projektą „Juodpelkio parko ir stadiono kompleksinis sutvarkymas, įrengiant pagrindinę miesto rekreacinę ir aktyvaus laisvalaikio zoną“. Įgyvendinant projektą, buvo sutvarkyta 15,516 ha ploto Juodpelkio parko ir stadiono teritorija.

Bendrovei „VVARFF“ naujas darbas buvo stadiono įrengimas pagal Europos futbolo federacijų asociacijos (UEFA) reikalavimus. Įrenginėjant kiekvieną pagrindų sluoksnį, drenažą, juos tikrindavo UEFA atstovai. UEFA pateikė ir dirbtinę stadiono dangą.

„Mes iš karto darbą atlikome kaip reikia“, – sakė J. Virbickas, o „VVARFF“ sulaukė įvertinimo kaip bendrovė, kuri šiuos darbus atliko kaip viena iš geriausiai tokias dangas įrenginėjančių bendrovių Lietuvoje.

Tvarkant stadioną, buvo įrengta ne tik futbolo aikštė, bet ir tribūnos ,vaikų futbolo treniruočių aikštė, konteinerinės patalpos tualetams ir operatoriams, suoliukai, įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, stadiono apšvietimas bei vaizdo stebėjimo sistema.

Parkas buvo tvarkomas kompleksiškai. Čia buvo sukurta poilsio zona, o joje įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, poilsio ir vaikų žaidimų aikštelės, lauko treniruoklių aikštelės, medinės terasos poilsiui ir kt. Taip pat buvo įrengtas apšvietimas, pastatyti suoliukai, apželdinta visa parko teritorija. Viso projekto vertė – daugiau kaip 5,1 mln. litų.

Bendrovės atstovas pasidžiaugė, kad gyventojai parke ėmė lankytis jau baiginėjant darbus – žmonių čia daugėjo kasdien. „Matome, kad padarėme tikrai reikalingą darbą, – džiaugėsi J. Virbickas. – Sukūrėme tai, ko gyventojai ir tikėjosi.“

Vienas iš didžiausių objektų – Lypkių gatvė Klaipėdos LEZ

O vienas iš didžiausių bendrovės įgyvendintų objektų šiais metais buvo – Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) įrengta Lypkių gatvė (įgyvendintas pirmasis etapas), sujungsianti LEZ ir Klaipėdą. Šio objekto vertė – 8 mln. litų. Tai yra B kategorijos gatvė, kurios vienos važiuojamosios dalies plotis – nuo 8 iki 15 metrų, 4 eismo juostos, kurių vienos plotis – 3,5 metro. Gatvės ilgis –571 m. Taip pat įrengti 2,5 m pločio pėsčiųjų – dviratininkų takai.

Vien lietaus nuotekų tinklų įrengta beveik 1 km, t.y. 927 metrai. Vandentiekio tinklai tęsiasi 392 m, buitinių nuotekų – 455 m, apšvietimo tinklai – 1580 metrų. Dujotiekio tinklus perkėlė subrangovai. Pramonės ir Lypkių gatvių sankryžoje įrengta šviesoforais reguliuojama moderni sankryža. Gatvė apsodinta medžiais, sutvarkyta aplinka.

Reklama

Bendrovės nuotr. 

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Metų nominacijos

nuotrauka
2021-06-02 18:07,      papildyta 2021-08-20 08:00, Pratęstas paraiškų teikimas
Birželio 2 d. startavo paraiškų dalyvauti „Geriausio metų statybos inžinieriaus“ rinkimuose pildymas. Paraiškas galima teikti iki rugpjūčio 20 d.
nuotrauka
2021-05-13 07:41
Riboto judumo asmenys dėl įvairiausių priežasčių vis dar susiduria su jų poreikiams nepritaikyta aplinka. Viena iš dažniausiai pasitaikančių kliūčių – nepritaikyti viešojo susisiekimo stotelių peronai (aikštelės), keleivių paviljonai, nuo kurių didžiąja dalimi priklauso viešojo transporto saugumas i...
nuotrauka
2021-04-30 11:22
Balandžio 22 d. tarptautiniame Europos fasadų konkurse „Baumit Life Challenge“ absoliučiu nugalėtoju išrinktas MO muziejus. Vilniuje įkurtas modernaus meno muziejus nurungė beveik 400 konkurentų iš 26 Europos šalių.
nuotrauka
2021-04-30 07:46
Būsto energijos taupymo agentūros „Metų renovacijos projekto 2020“ rinkimuose Klaipėdoje renovuotas namas (adresas – Taikos pr. 3) tapo absoliučiu lyderiu. UAB „Lankstinys“ įgyvendintas projektas laimėjo su didele persvara aplenkęs konkurentus.
nuotrauka
2021-04-28 08:56
Sostinės Šeškinės, Pašilaičių ir Fabijoniškių gyvenamuosiuose rajonuose lietaus nuotekų tinklai bus rekonstruojami pritaikant tvarios vandentvarkos, procesų skaitmenizavimo ir žaliosios infrastruktūros principus. Šis projektas – Lietuvoje vienas iš pirmųjų vandentvarkos srities projektų, parengtų va...
nuotrauka
2021-04-26 09:15
Vienybės aikštė Kaune pelnė pasaulyje pripažintą, tarptautinį „iF Design“ apdovanojimą architektūros kategorijoje. Tai – istorinis laimėjimas, kadangi tokio įvertinimo užbaigtas architektūros objektas sulaukė pirmą kartą ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.
nuotrauka
2021-04-26 08:14
Didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje virtualioje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2021. Vilnius“ balandžio 23 d., penktadienį, – paskelbti geriausi 2021 m. Lietuvos BIM projektai.
nuotrauka
2021-04-21 07:33,      papildyta 2021-04-23 14:50, Projektas pelnė konkurso „Lietuvos BIM projektai 2021“ apdovanojimą
Metų pradžioje Visagino pramonės parke buvo užbaigta statyti Jungtinės Karalystės medicinos prietaisų kompanijos „Intersurgical“ gamykla. Tai jau antroji Lietuvoje veikianti jos gamykla. Ir pirmoji, kurią generalinis rangovas „Raseinių statyba“ statė BIM aplinkoje.
nuotrauka
2021-02-11 07:31
„Magnum“ verslo centras yra ne tik didžiausias verslo centras Kaune. Šis projektas išsiskiria ir statybų, ir inžinerinių sprendimų prasme – tai didžiulis A+ klasės pastatas su daugybe techninių inovacijų. „Magnum“ įkūnija aukščiausius kokybės reikalavimus, būtent todėl tapo svarbiu pokyčiu formuojan...
nuotrauka
2021-02-09 07:15
Šių dienų statybų sektoriaus profesionalai ne tik statydami naujus statinius ieško inovatyvių sprendimų, siekia aukščiausių kokybės standartų. Tokius aukštus reikalavimus jie kelia ir tada, kai atnaujina bei pritaiko visuomenės poreikiams senus, turinčius neįkainojamą istorinę vertę, pastatus.
nuotrauka
2021-02-08 07:03
Naujasis „Architektūros parko“ Vilniuje namų kvartalas „Svečių namai“ arba P9 įvardintas šiuolaikišku, moderniu ir geros architektūros projektu. Kvartalą, įkurdintą istoriškai ir gamtos požiūriu išskirtinoje vietoje, kaip generalinis rangovas pastatė AB „Panevėžio statybos trestas“ (PST).
nuotrauka
2021-02-04 07:23
„Sudėtingiausiais šaliai laikais, kokie yra ir šis pandemijos laikotarpis, mūsų įmonė mobilizuojasi ir įveikia iššūkius“, – sako UAB „Elektrifikacijos paslaugos“ direktorius Aivaras Pranauskas, kurio vadovaujama įmonė mažųjų įmonių grupėje pelnė „Sėkmingai dirbančios įmonės 2020“ vardą.
nuotrauka
2021-01-22 06:58
Daugiau nei 50 metų veikianti AB „Panevėžio butų ūkis“ yra viena iš didžiausių paslaugas teikiančių šalies įmonių. 2020 m. pabaigoje ji pelnė Panevėžio apskrities geriausios paslaugų įmonės vardą.
nuotrauka
2021-01-14 11:01
„Grinduva“, bendra Lietuvos ir Čekijos įmonė, kone kasmet pelno sėkmingai dirbančios įmonės vardą. Jos vadovas Tomas Vailionis sako, kad nėra jokių formulių – yra kasdienis darbas ir aiškus žinojimas, kad geras įmonės vardas yra didžioji vertybė.
nuotrauka
2021-01-05 10:18
Ąžuolyno giraitėje Klaipėdoje intensyviai vykę atnaujinimo darbai jau baigti. Liko pastatyti informacinius ženklus, nuimti tvoras ir apsaugines medžiagas nuo naujų objektų. Tarp Kauno ir Paryžiaus Komunos gatvių esančiame parke suformuotos skirtingos zonos tiek ramiam poilsiui, tiek aktyviam laisval...
nuotrauka
2020-12-17 14:41
Gruodžio 17 d. 21-ą kartą paskelbti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Sėkmingai dirbanti įmonė“ nugalėtojai. Sėkmingai dirbančiomis įmonėmis šiais metais tapo 9 įmonės trijose grupėse pagal jų dydį.
nuotrauka
2020-12-17 13:25
Gruodžio 17 d. 24-ą kartą skelbiami Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys” nugalėtojai. Apdovanojimams buvo nominuotos 76 įmonės penkiolikoje vertinimo grupių iš 24-ių šalies ūkio šakų. Lyderio pozicijas kaip ir kasmet išlaikė maisto pramonės ...
nuotrauka
2020-12-02 12:03
Pirmą kartą 14 Lietuvos savivaldybių įteiktas Europos Tarybos ženklas (ELoGE) už nepriekaištingą valdymą ir gerojo valdymo principų diegimą.
nuotrauka
2020-10-23 14:29
Spalio 23 d. įvyko Vidaus reikalų ministerijos inicijuoto projekto „Regionų magnetai“ iškilmingas renginys – VRM finansuojamų regioninės plėtros projektų 2014–2020 apdovanojimai. Renginio metu apdovanoti geriausi infrastruktūros projektai šalies regionuose.
nuotrauka
2020-10-23 14:17
Vidaus reikalų ministerijos inicijuoto projekto „Regionų magnetai“ iškilmingame renginyje įteikti VRM finansuojamų regioninės plėtros projektų 2014-2020 apdovanojimai.

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos