2023 rugsėjo 27 d. trečiadienis, 2:17
Reklama  |  facebook

WIENERBERGER žengia į plokščių stogų rinką su išskirtine medžiaga „Leadax Roov“

2023-08-30 07:33
Aplinkai palankių sprendimų poreikis kasmet auga. Europos žaliasis kursas skatina tvarių, mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių sprendimų poreikį gyvenamiesiems namams statyti ir renovuoti. Siekdamas sumažinti atliekų kiekius ir užtikrinti atsakingą bei tvarią gamybą, panaudodamas išskirtinę medžiagą, „Wienerberger“ koncernas sukūrė naują lanksčią plokščių stogų dangą.
nuotrauka
„Wienerberger“ iliustr.


Minimos įmonės
Wienerberger atstovybė Lietuvoje,
Išmaniųjų sprendimų visai pastato konstrukcijai ir inovatyvių infrastruktūros sprendimų tiekėja „Wienerberger“ pristato rinkai itin tvarią dangą, pagamintą iš 100 proc. perdirbto plastiko PVB atliekų. Šiuo metu vien Europoje kasmet susidaro daugiau nei 1,5 mlrd. kg PVB atliekų – tai 150 kartų viršija Eifelio bokšto svorį. Nauja išmanioji „Leadax Roov“ medžiaga plokštiems stogams dengti gaminama panaudojant šias atliekas. Minėta sistema yra žymiai ekologiškesnė lyginant su kitais šiuo metu siūlomais sprendimais plokštiems stogams dengti, nes jos paliekamas anglies dioksido pėdsakas yra daug mažesnis.

Unikali plokščio stogo danga „Leadax Roov“ yra išmanus, mažai priežiūros reikalaujantis ir ilgaamžis sprendimas. Įvairūs laboratoriniai senėjimo bandymai rodo, kad Europos klimato sąlygomis danga tinkama eksploatuoti apie 50 metų, o šiam laikui pasibaigus nearmuotą dangą galima perdirbti ir perdaryti į naują stogo dangą, taip išlaikant medžiagų cirkuliaciją ir užbaigiant žiedinės ekonomikos ciklą.

Viena medžiaga universaliam naudojimui

Wienerberger„Leadax Roov“ yra 1,5 mm storio ir gali būti naudojama visų tipų stogams: žaliesiems, stogams su saulės moduliais, rekreaciniams, mėlyniesiems. Tereikia turėti tik vieną produktą. „Wienerberger“ sprendimas puikiai tinka ne tik plokštiesiems, bet ir energetiniams stogams. Balta stogo danga po saulės moduliais užtikrina, kad stogas neįkaistų, mažesnė temperatūra padeda išlaikyti saulės modulių laidumą ir gaminti daugiau energijos. Prireikus atlikti saulės baterijų priežiūros darbus, tą galima padaryti lengvai, patogiai ir saugiai vaikštant stogu.

Balta – naujoji žalia

Wienerberger

Balta spalva pasirinkta neatsitiktinai. Šviesi stogo danga pasižymi itin aukštu saulės spinduliuotės atspindėjimo laipsniu (~86 proc.), todėl patalpose būna vėsiau ir taupoma energija. Be to, balta danga padeda sumažinti karštį miestuose. Daugumos stogų, dengtų juoda medžiaga, paviršiaus temperatūra gali siekti 80 °C, o balti stogai įšyla tik iki maždaug 45 °C.

Paprastas ir saugus naudojimas

Dangos ritiniai, kurių plotis 1 m, yra lengvi, juos paprasta montuoti – gali būti klojami iš karto išvyniojus. Labai paprasta sujungti siūles ir atlikti apdailos darbus. Montavimo metu galima atlikti pataisymus. Be to, „Wienerberger“ asortimente visada galima rasti įvairių priedų. Danga klijuojama nenaudojant atviros ugnies ar šilumos.

WienerbergerDanga gali būti montuojama trimis būdais: tvirtinama mechaniškai, laisvai klojama ir klijuojama. Dėl puikaus garų pralaidumo klojant lanksčią stogo dangą pakanka vieno sluoksnio skystų klijų. Kad ir kurią stogo sistemą pasirinktumėte, yra daugybė priedų ir įrankių, kurie padės lengvai ir be rūpesčių sumontuoti šią modernią dangą.

„Leadax Roov“ sistemą sudaro: lanksti stogo danga, LRS montavimo juostos, rišamoji medžiaga, sandariklis, hermetikas, skysti klijai vandens pagrindu, vidiniai ir išoriniai kampai, įlajos. Norinčius tapti sertifikuotais „Leadax Roov“ montuotojais, „Wienerberger“ kompanija kviečia į nemokamus mokymus.Wienerberger

Kartu su rangovais ir partneriais „Wienerberger“ nuolat ieško naujų sprendimų, kurie padėtų formuoti gyvenamąją aplinką. „Wienerberger“ strategija orientuota į eksploatavimo trukmės pailginimą ir nuolatinį perdirbamų medžiagų naudojimą. Kompanija siekia, kad ateityje visi nauji produktai būtų 100 proc. pakartotinai naudojami arba perdirbami. 

„Wienerberger“ iliustr.

Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2023-09-26 11:49
Žaliakalnio karūna tituluojamoje laikinosios sostinės vietoje išskirtinių būsto projektų ir NT paslaugų kompanijos „Citus“ valdomame projekte „Radio City by CITUS“ baigtas pirmasis etapas. Į jį investuota daugiau nei 8,3 mln. eurų.
nuotrauka
2023-09-26 08:36
Užsienio kapitalo įmonė LAYHER BALTIC jau 11 metų dalyvauja Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA), kuriai šiemet suėjo 30 metų, veikloje. Įmonės vadovas Viktoras Voroncovas sako, kad tapusi įtakinga, LSA turi žengti dar toliau – jungti kuo daugiau statybininkų: ne tik statybos ir susijusias įmones...
nuotrauka
2023-09-22 12:59
Diskusijose apie kvalifikuotų darbuotojų stoką bei jų pritraukimo galimybes vis dažniau atsigręžiama į emigracijoje gyvenančius ir į Lietuvą sugrįžti svajojančius mūsų piliečius. Juolab, kad grįžtančių į gimtinę ar rimtai ketinančių tai daryti skaičiai kasmet auga. Emigrantų, ypač kvalifikuotų darbu...
nuotrauka
2023-09-22 11:30
Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Homa Group“ keičia 2021 m. įsigyto viešbučio „Simple Plus“ pastato koncepciją ir pavadinimą. Šiuo metu Ševčenkos g. 21, Vilniaus Naujamiesčio rajone, atliekami paprastojo remonto darbai.
nuotrauka
2023-09-21 09:30
Pasaulyje gerai žinomas SIKA prekinis ženklas, kuriuo žymimos specifinės cheminės medžiagos, skirtos statybai, turi 113 metų patirtį, kuri prasidėjo Šveicarijoje. Šimtametė kompanijos istorija yra pagrindas, ant kurio kuriami modernios rinkos produktai ir kuris liudija šimtmečio patikrintą patikimum...
nuotrauka
2023-09-20 13:35
Tvarių miestų plėtros ir statybų bendrovės „YIT Lietuva“ sostinės Viršuliškių rajone baigiamą vystyti naują 18 aukštų „Sky Office“ verslo centrą savo naujiesiems biurams jau pasirinko keletas nuomininkų.
nuotrauka
2023-09-19 20:06
Viena didžiausių šalies statybos bendrovių „Naresta“ pasirašė generalinės rangos sutartį dėl nacionalinio stadiono komplekso Vilniuje pirmojo etapo statybų. Sutartis pasirašyta su stadiono projektą įgyvendinančiu koncesininku – „BaltCap Infrastructure Fund“ valdoma įmone „Vilniaus daugiafunkcinis ko...
nuotrauka
2023-09-18 13:47
Turto bankas paskelbė du aukcionus ir siūlo įsigyti patalpas Vilniaus Naujamiesčio rajone – Algirdo ir Vytenio gatvėse esančiuose pastatuose – iš viso daugiau nei 1,6 tūkst. kv. m ploto.
nuotrauka
2023-09-18 07:17
Statyba tradiciškai laikoma inertiška, ją sunku įsivaizduoti be sunkiasvorės technikos, kalno medžiagų. Bet statyba taip pat įgyja vis daugiau lankstumo, kurio jai suteikia naujos technologijos. Viena tokių – geopolimerų injekcijų technologija.
nuotrauka
2023-09-15 15:41
2022 m. pabaigoje Lietuvos banko licenciją gavęs Uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtas investicinis fondas „Reverest Baltic Opportunity Fund“ pradėjo įgyvendinti nekilnojamojo turto projektus, siekdamas skirti išskirtinį dėmesį miesto pridėtinės vertės kūrimui ir objektų plėtrai be...
nuotrauka
2023-09-15 11:17
Visuomenės nuomonės tyrimai rodo, kad Lietuvos verslui pavyksta auginti pasitikėjimą darbdaviais. Šalies vadybos ekspertai sako, kad šis laimėjimas džiugina, bet kartu ir užkrauna didesnes atsakomybes.
nuotrauka
2023-09-14 14:17
Turto valdymo bendrovės „BRAITIN" valdomai investicijų bendrovei „Verslo trikampis" Šiaulių bankas skolina 25,7 mln. eurų. Bendrovė, Vilniuje valdanti to paties pavadinimo biurų kompleksą, naujai gautas lėšas naudos anksčiau prisiimtų įsipareigojimų refinansavimui bei kasdienės veiklos poreikiams.
nuotrauka
2023-09-14 14:01
Pradedamas įgyvendinti naujas tvarus projektas „Sand Offices". Naujas verslo centras iškils sostinės Žalgirio ir Linkmenų gatvėse esančio seno administracinio pastato vietoje ir pasiūlys modernius inovatyvaus dizaino biurus.
nuotrauka
2023-09-14 13:31
Šią vasarą vos per du mėnesius – liepą ir rugpjūtį – investuotojai į naujus „Estateguru" sutelktinio finansavimo projektus investavo 18,9 mln. eurų.
nuotrauka
2023-09-14 07:57
Nuo praėjusių metų gegužės atsisakyta deklaracijų apie neypatingų statinių statybos užbaigimą tvirtinimo Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje (Statybos inspekcija), perduodant šią funkciją statinio ekspertizės rangovams. Tačiau pokyčiai įnešė į rinką sumaišties.
nuotrauka
2023-09-12 16:47
Modernizuodama verslo centrą „Europa“, nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ atnaujina ir daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikštelę. Tūkstančio parkavimo vietų aikštelės atnaujinimo darbus planuojama užbaigti iki šių metų pabaigos, investicijos sieks apie 6 mln. eurų.
nuotrauka
2023-09-12 16:38
Šalia Vilniaus, Avižieniuose oficialiai pradėtos prekybinių sandėlių (angl. stock-office) projekto „Urban HUB" statybos.
nuotrauka
2023-09-11 12:28
Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje pristatytas NATO itin aukštos parengties greitojo reagavimo pajėgų poreikiams skirtos infrastruktūros vystymo projektas.
nuotrauka
2023-09-08 07:10
UKMERGĖS GELŽBETONIS – įmonė, gaminanti ne tik gelžbetonio gaminius, bet ir polistireninį putplastį, kurio gaminimo patirtis – 27 metai. Anksčiau didžiausios įmonės apyvartos buvo susijusios su polistireniniu putplasčiu, o per pastaruosius 5 metus gelžbetonio gaminių gamyba išaugo apie 3 kartus ir d...
nuotrauka
2023-09-07 08:08
Siekiant sudaryti tinkamas tarnybos ir gyvenimo sąlygas sąjungininkams ir Lietuvos kariams Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione Marijampolėje atidaryta nuolatinė modulinė stovykla, kurioje įrengta visa jai reikalinga karinė infrastruktūra. Ši stovykla bus na...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas