2019 rugpjūčio 22 d. ketvirtadienis, 5:56
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Skverai

nuotrauka
Šiaulių miesto savivaldybė, įgyvendindama Šiaulių miesto integruotą teritorijų vystymo programą, pradeda projekto „Pasaulio teisuolių skvero Vilniaus-Ežero gatvių sankirtoje, Ežero g. 18, Šiauliuose, ir jo prieigų kompleksinis sutvarkymas“ įgyvendinimą.
nuotrauka
Mindaugas Pakalnis, vyriausiasis Vilniaus architektas, laikosi nuostatos, kad būtina gyventojus, o ypatingai jaunas šeimas, pritraukti kurtis arčiau centro. Tam turi būti sukurta ir atitinkama infrastruktūra, kuri leistų gyventojams gauti būtinas miestietiškas paslaugas.
nuotrauka
Danės skveras turi tapti miesto bendruomenės parku – teigia Danės skvero bei Danės krantinių nuo Biržos iki būsimojo Bastionų tilto sutvarkymo techninį projektą rengsiantys specialistai.
nuotrauka
„Oho, o čia kas vyksta?“ – klausimu į žurnalistės klausimą atsakė vos automobilio duris užvėręs vieno iš Šeškinės daugiabučių gyventojas Genadijus. Kiemo pravažiavimus jau gremžė statybininkų technika. Apie darbus Genadijus prisipažino negirdėjęs. Juo labiau, dar nebuvo savo kiem...
nuotrauka

Naujos CAT® technikos paklausa Baltijos šalyse didėja

Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės...