2024 birželio 14 d. penktadienis, 6:39
Reklama  |  facebook

GALIO GROUP pradeda modernaus logistikos centro statybas

2024-06-06 09:15
Vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ užsakymu nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ Vilniuje, Zigmantiškių g., pradeda naujo logistikos centro statybas. Planuojama, jog naujajame 11,8 tūkst. kv. m ploto A++ energinės efektyvumo klasės pastate ateinančių metų vasarą įsikurs kone moderniausias farmacinės paskirties logistikos centras Baltijos šalyse. Projekto investicija sieks 22 mln. Eur.
nuotrauka
Bendrovės „Galio Group" vizualizacija


Minimos įmonės
Conres (iki 2023 m. Conresta), UAB
Galio Group (buvusi M.M.M. projektai), UAB
Tvarūs sprendimai padės užtikrinti atitikimą farmacinės veiklos standartams

Projektą vystanti nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ naują „Eurovaistinės“ logistikos centrą apibūdina kaip built-to-suit projektą, pritaikytą specifiniams užsakovo poreikiams. Didžioji dalis ploto numatyta sandėliavimo patalpoms, įgyvendinant inovatyvius vaistų, maisto papildų, kosmetikos ir kitų panašių kategorijų produktų priėmimo, laikymo, automatizuoto surinkimo, skirstymo ir išdavimo sprendimus. Tuo pačiu, planuojant projektą ir užsakovas, ir projekto vystytojas didelį dėmesį teikė ilgalaikiams, gamtos išteklius tausojantiems sprendimams.

„Šis logistikos centras bus statomas siekiant laikytis aukščiausių tvarumo standartų. Pastato energinė klasė – A++. Kone tvariausias logistikos centro funkcionalumas, jog pastatas bus šildomas naudojant geoterminius gręžinius, taip pat numatyta galimybė įrengti saulės jėgainę. Nuomininkui keliant itin griežtus reikalavimus temperatūros ir drėgmės palaikymui ir kontrolei, suprojektuotos pažangios ir itin tikslios šildymo, šaldymo, vėsinimo, vėdinimo ir sandarumą užtikrinančios sistemos, leisiančios užtikrinti tinkamą temperatūrą, drėgmę ir švarą viso proceso – tiek produktų iškrovimo ar pakrovimo metu, tiek, žinoma, juos sandėliuojant. Paminėtinas ir šviesus stogas su fasadu, leisiantys sunaudoti dar mažiau energijos vėsinimui. Pastatas statomas siekiant gauti „BREEAM In-Use Excellent“ įvertinimą“, – sako pranešime cituojamas Nerijus Maknevičius, „Galio Group“ generalinis direktorius.

Galio Group, Conres„Galio Group"
vizualizacija
 
Technologinis pažangumas siekiant užtikrinti reikalingų vaistų prieinamumą

Anot „Eurovaistinės“ valdybos pirmininko Tomo Kibildžio, naujajame logistikos centre bus taikomi pažangūs technologiniai sprendimai, reikalingi vaistų ir medicinos priemonių logistikai.

„Pradėdami naujo logistikos centro statybas, sieksime būti pasirengę atitikti farmacinės veiklos vykdymo reikalavimams ir dabar, ir ateityje. Taip pat užtikrinti reikalingų vaistų prieinamumą visoje šalyje – planuojame, jog naujasis logistikos centras įgalins mus importuoti platų įvairių vaistų ir kitų medicinos priemonių, kurios yra gabenamos ir laikomos itin specifinėmis sąlygomis, asortimentą. Be abejonės, mums labai svarbu ir tai, jog naujasis logistikos centras taip pat leis užtikrinti patogias, šiuolaikiškas ir ergonomiškas darbo sąlygas mūsų komandai“, – pasakoja pranešime cituojamas T. Kibildis.

Automatizuota zoninio konvejerinio surinkimo sistema aptarnaus skirtingų technologijų ir pralaidumo saugojimo, surinkimo, papildymo zonas ir leis itin sparčiai ir tiksliai apdoroti prekių srautą, efektyviai išnaudoti sandėlio erdvę. Kombinuotos konvejerinės, A-frame ir Pick to light sistemos užtikrins greitą ir tikslų prekių surinkimą, o tai ypač svarbu apdorojant didelius populiariausių vaistų srautus. Sandėlio valdymo sistema „Equinox Vision 7“ leis planuoti ir optimizuoti visus sandėlio procesus, mažinant darbo sąnaudas ir klaidų riziką. Šiuos modernius sprendimus vaistinių tinklui kuria ir įgyvendins tarptautinės logistikos procesų optimizavimo tiekimo bendrovė „Equinox Europe“.

„Eurovaistinės“ logistikos centras iškils 4,6 ha ploto sklype sostinės Zigmantiškių gatvėje, šalia Vilniaus miesto ir Trakų rajono ribos. Logistikos centro darbus įgyvendins generalinės statybų rangos bendrovė „Conres“.

Galio Group, Conres

„Galio Group" vizualizacija

„Esame įgyvendinę ne vieną logistikos centro projektą, tad esu tikras, kad sukaupta ilgametė patirtis ir mūsų komandos kompetencijos leis užtikrinti sklandų šio projekto įgyvendinimą. Darbus užbaigsime jau kitų metų pirmoje pusėje. Mūsų tikslas, pastatyti erdves, kurios atitiktų aukščiausius statybos standartus ir leistų dirbti ne tik kokybiškai, bet ir komfortiškai“, – dalinasi pranešime cituojamas Ernestas Šeženis, „Conres“ vadovas.

Iš viso naujame logistikos centre dirbs apie 200 sandėlio ir 30 „Eurovaistinės“ administracijos darbuotojų. 
Statybunaujienos.ltPramoninė statyba

nuotrauka
2024-06-10 15:28
Vilniuje vystomame „Teltonika High-Tech Hill“ technologijų parke iškils plastiko ir mechanikos komponentų gamykla su sandėliu – šiam projektui išduotas statybos leidimas. Tai bus viena didžiausių tokio tipo gamyklų Lietuvoje.
nuotrauka
2024-06-06 09:56
Gargžduose į statybinių sausų mišinių gamyklos plėtrą investuojanti Prancūzijos statybinių medžiagų gamintoja „Saint Gobain“ projekto generaliniais rangovais pasirinko Vakarų Lietuvos statybos darbų bendrovę „Mirigita“.
nuotrauka
2024-06-06 09:30
„Vilniaus duona" pradėjo įgyvendinti šilumogrąžos sistemos projektą Panevėžio kepykloje. Duonos gamybos metu susidaranti energija, anksčiau leidžiama per kaminus vėjais, virs nauda: šildys karštą vandenį ir patalpas. Taip bus taupoma šilumos reikmėms skirta energija ir mažinama CO2 emisija. Į projek...
nuotrauka
2024-06-05 11:05
Pasvalio rajone veikianti bioetanolio ir biodujų gamintoja „Kurana“ įrengs gamyklą, kurioje iš maisto ar pašarų tiekimo grandinėje netinkamų naudoti pramoninių atliekų, pavyzdžiui, krakmolo suspensijos atliekų bei maisto atliekų, bus gaminamas antros kartos bioetanolis. Gamykla turėtų pradėti veikti...
nuotrauka
2024-06-05 09:49
Vilniaus paukštyną pasiekė dar pernai gruodį įsigyta mobilioji oro taršos ir kvapų stebėjimo stotis, į kurią investuota daugiau kaip 30 tūkst. eurų. Stotis šiuo metu įrengiama ir testuojama. Planuojama, kad ji įmonės teritorijoje visa apimtimi veikti pradės liepą.
nuotrauka
2024-06-03 10:30
Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė pasirašė susitarimą su Vokietijos karinės pramonės milžine „Rheinmetall“ dėl jos plėtros Lietuvoje. Projektui suteiktas stambaus projekto statusas.
nuotrauka
2024-06-03 09:33
Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) duotas oficialus startas biodyzelino gamintojos UAB „Mestilla“ 60 mln. Eur investicijai į naują modernią rapsų perdirbimo gamyklą ir pažangių biodegalų technologiją esamos gamyklos teritorijoje. Iki 2025 m. pabaigos įgyvendinus šiuos projektus, „Mestilla...
nuotrauka
2024-05-27 09:40
Generalinė rangos įmonė „Conres“ pradėjo „Ukmergės pramonės parko“ plėtros I etapo statybos darbus. Penktadienį, simbolinės laiko kapsulės įkasimu, pažymėta šio projekto pradžia. Naujose gamybinėse patalpose įsikurs viena iš grupės įmonių – „Stansefabrikken“.
nuotrauka
2024-05-17 08:39
Ketvirtadienį, gegužės 16 d., Seime pritarta Krašto apsaugos ministerijos inicijuotam Gynybos ir saugumo pramonės įstatymo projektui, sudarančiam palankesnes sąlygas šios srities pramonės augimui, kartu stiprinant šalies saugumą, gynybos technologijų pažangą ir Lietuvos pramonės tarptautinį konkuren...
nuotrauka
2024-05-14 13:28
Kauno oro uoste oficialiai atidarytas jau antrasis kompanijos „Ryanair“ valdomas orlaivių techninės priežiūros ir remonto (angl.: „Maintenance, Repair, and Overhaul (MRO)“) paslaugų angaras. Teigiama, kad šis oro bendrovės sprendimas sustiprins antrojo pagal dydį Lietuvoje oro uosto esamą lyderystę ...
nuotrauka
2024-05-08 13:32
Pagiriuose netrukus testavimo rėžimu veiklą ketinanti pradėti medžio plokščių gamykla „Homanit Lietuva" palaiko glaudų ryšį su vietos bendruomenės lyderiais. Gamyklos administracijos teigimu, susitikimuose viena pagrindinių temų – pramoninio objekto skleidžiamas triukšmas, kuris neišvengiamai atsira...
nuotrauka
2024-05-08 09:33
Ekonomikos ir inovacijų ministerija skirs 13,4 mln. eurų finansavimą laisvosioms ekonominėms zonoms, pramonės parkams ir kitoms pramoninėms teritorijoms vystyti. Savivaldybės kviečiamos teikti paraiškas šiems projektams įgyvendinti.
nuotrauka
2024-05-07 12:37
„EIKA" įmonių grupei priklausanti nekilnojamojo turto projektų plėtojimo ir valdymo įmonė UAB „EIKA Development" Klaipėdoje pradėjo aliejinių augalų perdirbimo ir biodyzelino gamintojos UAB „MESTILLA" gamyklos statybos darbus. Planuojama, kad darbai bus baigti 2025 metų rudenį.
nuotrauka
2024-04-29 17:16
Bendrovė „YIT Lietuva“ Radviliškio rajone, Bebrujų kaime, statys modernų 52,6 mln. eurų vertės „Agrokoncerno grupės“ karvių fermų kompleksą. 53 ha ploto sklype plėtojamas kompleksas apims skirtingos paskirties pastatus bei infrastruktūros objektus ir bus aprūpintas moderniais inžineriniais sprendima...
nuotrauka
2024-04-22 10:06
Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos (LEZ) įsteigta NT vystymo įmonė UAB „Flex Start Three“ gavo statybą leidžiantį dokumentą 8,8 tūkst. kv. m ploto šešių segmentų nuomininkų poreikiams itin greitai pritaikomam gamybiniam pastatui „FlexStart 03“. Tai – jau trečias tarptautinius apdovanojimus pelni...
nuotrauka
2024-04-17 14:26
Vilniaus paukštyno akcininkai patvirtino investicijų į poveikio aplinkai mažinimą planą. Šiam planui įgyvendinti įmonė skirs 852 tūkst. eurų. Skaičiuojama, kad įgyvendinus numatytas priemones Vilniaus rajone, Rudaminoje, veikiančiuose bendrovės objektuose kvapų sklaida gali mažėti 40 proc.
nuotrauka
2024-04-17 08:01
Antradienį pasirašytas Lietuvos institucijų ir Vokietijos gynybos pramonės įmonės „Rheinmetall“ ketinimo protokolas dėl amunicijos gamyklos Lietuvoje statybų. Dokumentą, rodantį Lietuvos pasirengimą stiprinti savo ir regiono saugumą bei glaudžią partnerystę su Vokietija, pasirašė ekonomikos ir inova...
nuotrauka
2024-04-11 10:09
2023 m. vasarį Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) pradėtos gerai žinomos pasaulyje dviračių gamintojos „Pon.Bike" gamyklos statybos pasiekė finišo tiesiąją. Beveik 40 tūkst. kv. metrų ploto pastatą per vienerius metus užbaigė tvarios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva".
nuotrauka
2024-04-08 11:02
Gegužės 15-17 d. Vilnius vėl taps inžinerijos ir technologijų inovacijų epicentru – čia vyks jau 32-oji LITEXPO tarptautinė specializuota technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda „Balttechnika 2024“. Organizatoriai tvirtina – renginys ne tik suburs specialistus iš šalies ir užsienio, ...
nuotrauka
2024-03-14 15:12
Kaune tęsiant „SBA Urban“ vystomo naujos koncepcijos prekybos ir verslo miesto „Urban HUB“ pirmojo etapo statybos darbus, pradedamas antrasis etapas. Jį už 11 mln. EUR įgyvendina tvarios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“. Biurų, prekybos ir logistikos projekto Kaune naujajame ...

Statybunaujienos.lt » Pramoninė statyba