2022 liepos 3 d. sekmadienis, 8:48
Reklama  |  facebook

Išvengti šilumos tiltelių balkonuose itin paprasta

2022-02-01 07:01
Balkonų ir kitų iš fasado išsikišančių pastato elementų statyba šalyse, kuriose žiẽmos šáltos, – tikras iššūkis. Užkirsti kelią šiluminiams tilteliams, išlaikant konstrukcijos vientisumą, inžinieriams gali būti nelengva užduotis, ypač tada, kai pastato architektūra yra išskirtinė.
nuotrauka
„Peikko“ nuotr.


Minimos įmonės
Peikko Lietuva, UAB
PEIKKO BALKONŲ SANDARINIMAS

Tik 2020 metų rudenį Lietuvoje pradėtos gaminti „Peikko“ EBEA® balkonų jungtys greitai įsitvirtino mūsų šalyje – jos vis dažniau pasirenkamos modernių daugiabučių statyboms, o 2021 metais EBEA® pelnė ir „Lietuvos metų gaminio 2021“ apdovanojimą.

Kairėje – 
jungiamasis elementas
betoninėms konstrukcijoms
padeda sumažinti šilumos tiltelius

Šis jungiamasis elementas betoninėms konstrukcijoms padeda sumažinti šilumos tiltelius balkonuose ir kitose statinio dalyse, pavyzdžiui, sienose ir perdangos plokštėse.

Lengvas būdas taupyti energiją

Dėl paprasto montavimo ir universalių panaudojimo galimybių EBEA® balkonų jungtys yra ekonomiškas ir praktiškas sprendimas laikančiosioms konstrukcijoms.

„Gaminio dizainas sukurtas taip, kad būtų galima lengvai įgyvendinti visus energijos vartojimo efektyvumo standartus, taip pat užtikrinant konstrukcijos fizikines savybes. Suprantama, kad pašalinus dažnai ties balkonais susidarančius šiluminius tiltelius, sutaupoma ir energijos, kuri sunaudojama šildymui“, – teigia „Peikko Lietuva“ produktų pardavimų grupės vadovas Arnoldas Tumėnas.

Pasak A.Tumėno, EBEA® balkonų jungtys gali būti naudojamos tiek su surenkamojo, tiek su monolitinio gelžbetonio konstrukcijomis, todėl pritaikymas labai platus. „Taip pat turime sprendimų ir kampiniams balkonams ar net konstrukcijoms, kur jungties reikia visomis keturiomis kryptimis. Matome, kad vis dažniau investuojama į architektūrinę raišką, tuo pačiu pritaikant ir konstrukcinius sprendimus. Mūsų visos komandos tikslas – siekti, kad sprendiniai su „Peikko EBEA®“ termojungtimis būtų ir ekonomiškai pagrįsti“, – sako specialistas.

Dėl kruopščiai atrenkamų ir visapusiškai įvertinamų medžiagų EBEA® sistema leidžia pasiekti garso slopinimą iki 21 dB ir ugniai atsparumą iki REI 120.
 
Programinė įranga paprastesniam pasirinkimui

Kaip ir visi „Peikko“ gaminiai, EBEA® balkonų jungtys gali būti pritaikomos pagal kliento poreikius – galima rinktis skirtingą gaminio aukštį, plotį, termoizoliacinės medžiagos storį ir kitus parametrus.

PEIKKO BALKONO JUNGTISKairėje – 
EBEA® balkonų jungtys

„Visos balkonų jungtys gaminamos pagal užsakymą, todėl gali būti pritaikomos pagal konkretaus projekto reikalavimus. Nors galutinį kiekvienos detalės dizainą gamybai rengia „Peikko“ inžinieriai, tačiau bet kada galima pasirinkti pirminį modelį naudojant nemokamą projektavimo įrankį EBEA SELECT“, – apie gaminio pasirinkimo privalumus pasakoja A.Tumėnas.

Vis daugiau nekilnojamojo turto vystytojų ir statytojų skiria didelį dėmesį projekto unikalumui, jo gyventojų komfortui ir pačių aukščiausių kokybinių reikalavimų laikymuisi. Labai svarbu, kad EBEA® balkonų jungtys minimalizuoja šilumos praradimus ir apsaugo nuo vizualinių ir struktūrinių defektų betoninėse konstrukcijose. Taip pat užtikrinama, kad ties balkonais nesusidarys vandens garų kondensacija ar pelėsis.peikko

„Kalbėdami su daugiabučių namų projektų vystytojais, pastebime, kad visi balkonus vertina kaip būsto vertę keliančius elementus, tad tikime, kad su EBEA® balkonų jungtimis gyventojams suteikiame galimybę ne tik mėgautis panoraminiais vaizdais, bet ir daryti tai komfortiškai“, – mintimis dalijasi A.Tumėnas.

„Peikko“ iliustr. 

Statybunaujienos.lt
Metų nominacijos

nuotrauka
2022-07-01 14:04
Liepos 1-ąją, Tarptautinę architektų dieną, oficialiai pristatyti Nacionaliniai architektūros apdovanojimai’2023 (NAA), kuriuos inicijuoja Aplinkos ministerija. Ši diena pasirinkta neatsitiktinai – simboliška, kad lygiai po metų, šventinio renginio metu bus paskelbti pirmieji NAA laimėtojai.
nuotrauka
2022-06-07 10:53
BIM yra modernus įrankis, kuris vis labiau įsitvirtina statybos sektoriuje, apimdamas vis daugiau statybos proceso dalyvių. Apie BIM vertes ir neišnaudotas galimybes – konkurso „Lietuvos BIM projektai 2022“ komisijos nariai: Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prezidentas, VšĮ „Skaitmeninė staty...
nuotrauka
2022-06-01 07:42
Didžiausiame Lietuvos skaitmeninės statybos tematikos renginyje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2022. Vilnius“ – paskelbti ir apdovanoti geriausi 2022 m. BIM projektai.
nuotrauka
2022-05-20 07:38
Konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2022. Vilnius“ paskelbti geriausi Lietuvos BIM projektai. Geriausiu BIM projektu užsienyje pripažintas „Science Park Towers“ Švedijoje, kurį įgyvendino „INHUS Engineering“, „Peikko Lietuva“ ir „Staticus“.
nuotrauka
2022-05-18 11:02
Projektavimo įmonė „Atamis“ yra dalis komandos, projektavusios administracinės paskirties pastatą T.Ševčenkos g. 13, Vilniuje. Šis objektas pripažintas geriausiu visuomeniniu BIM projektu. Jam buvo suformuotas pirmasis Lietuvoje „Taip pastatyta“ BIM objekto elektroninis statinio pasas.
nuotrauka
2022-05-17 15:32
Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ kviečia Lietuvos mokslo ir verslo bendruomenes susipažinti su pirmąja Baltijos šalyse prie perdavimo tinklo prijungta 1 MW galios ir 1 MWh talpos baterija ir ją išmėginti.
nuotrauka
2022-05-17 07:15
Konkurse „Lietuvos BIM projektai 2022“ geriausiu visuomeniniu BIM projektu buvo pripažintas UAB „Naresta“, generalinio rangovo, rekonstruotas administracinis pastatas T.Ševčenkos g. 13, Vilniuje. Užsakovas – VĮ „Turto bankas“, projektavo įmonė „Atamis“.
nuotrauka
2022-05-11 07:29
„Raitininkų sodo“ projektas, kurį įmonė „YIT Lietuva“ įgyvendino dviem etapais, sulaukė svarbaus įvertinimo. Konkurse „Lietuvos BIM projektai 2022“ šis projektas pripažintas geriausiu gyvenamųjų pastatų BIM projektu.
nuotrauka
2022-05-10 07:32
KTU Statybos ir architektūros fakulteto Išmaniųjų miestų ir infrastruktūros centro sukurtas Kauno miesto skaitmeninis dvynys konkurse „Lietuvos BIM projektai 2022“ pripažintas geriausiu miesto modelio BIM projektu.
nuotrauka
2022-04-29 07:39
Vilniuje po dviejų metų priverstinės pertraukos įvyko jau antrasis tarptautinis pastolininkų čempionatas, kurį organizavo BSA Baltijos pastolininkų asociacija kartu su įmone „Layher Baltic“.
nuotrauka
2022-04-29 06:35
Europos Komisija, vykdydama Klimatui neutralių ir sumanių miestų misiją, prisidės prie 100 Europos miestų, sieksiančių iki 2030 m. neutralizuoti savo poveikį klimatui, plėtros. Tarp jų pateko du Lietuvos miestai – Vilnius ir Tauragė. Jie gaus paramą ir finansavimą, kad per šį dešimtmetį taptų klimat...
nuotrauka
2022-04-25 09:08
Balandžio 22 d., penktadienį, didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2022. Vilnius“ – paskelbti ir apdovanoti geriausi 2022 m. Lietuvos BIM projektai. VšĮ „Skaitmeninė statyba“ rengiamame kasmetiniame konkurse 6-iose kateg...
nuotrauka
2022-04-25 07:43
Penktadienį, balandžio 22 d., Viktoras Voroncovas, LAYHER BALTIC vadovas, buvo apdovanotas Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) auksiniu pasižymėjimo ženklu.
nuotrauka
2022-02-22 12:06
Paupys – pirmasis lietuviškas nekilnojamojo turto projektas, nominuotas prestižiniuose MIPIM apdovanojimuose. Šiemet jis pretenduoja tapti geriausiu urbanistiniu projektu pasaulyje – šioje kategorijoje apdovanojami projektai naujam gyvenimui prikėlę apleistas, nenaudojamas miesto teritorijas ar past...
nuotrauka
2022-02-22 07:02
Procesų skaitmenizavimas – neišvengiama statybų sektoriaus ateitis. GEALAN, viena iš pirmaujančių Europoje PVC langų ir durų profilių sistemų gamintojų, jau dabar siūlo nuoseklų langų gamybos skaitmeninimo procesą. Už geriausią architektų, projektuotojų ir langų gamintojų palaikymą BIM sprendimais į...
nuotrauka
2022-02-11 11:45
Medienos perdirbimo, baldų ir popieriaus pramonės bendrovė „Lauksva“ jubiliejiniuose apdovanojimuose „Lietuvos metų gaminys 2021“ buvo įvertinta aukso medaliu. Aukščiausią įvertinimą bendrovės gaminiai gauna jau penktą kartą. Lietuviškų baldų kokybė pripažinimo sulaukė ir užsienyje. Gaminiai eksport...
nuotrauka
2022-02-08 07:16
UAB „Gilesta“ pastatytas Kauno klinikų Ambulatorinis diagnostikos centras konkurse „Lietuvos metų gaminys 2021“ buvo įvertintas aukso medaliu. Pandemijos metu išaugus medicininių paslaugų poreikiui, šis pastatas tapo reikšmingas ne tik užsakovui ir generaliniam rangovui, bet ir visai Lietuvai.
nuotrauka
2022-02-07 07:10
Įmonė „Panevėžio statybos trestas“ (PST), kaip pagrindinis statybos rangovas, įgyvendino valstybei svarbų projektą – pastatė Kauno kogeneracinę jėgainę (Kauno KJ) ir pelnė „Lietuvos metų gaminys 2021“ aukso medalį.
nuotrauka
2022-02-03 07:11
Pirmasis miego SPA Šiaurės Europoje „Amberton Green SPA Druskininkai“ projektas „Lietuvos metų gaminio 2021“ konkurse pelnė aukso medalį. Objektą pastatė UAB „VA STATYBA“.
nuotrauka
2022-01-26 06:02
Šventinį Vilniaus gimtadienio vakarą 10 garbingų miestiečių Rotušėje iškilmingai apdovanoti Šv. Kristoforo statulėlėmis už idėjas ir darbus Vilniui, miesto puoselėjimą ir garsinimą. Reikšmingiausiam miesto apdovanojimui šįmet buvo nominuota per 50 kandidatų.

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos