2024 gegužės 24 d. penktadienis, 4:13
Reklama  |  facebook

Išvengti šilumos tiltelių balkonuose itin paprasta

2022-02-01 07:01
Balkonų ir kitų iš fasado išsikišančių pastato elementų statyba šalyse, kuriose žiẽmos šáltos, – tikras iššūkis. Užkirsti kelią šiluminiams tilteliams, išlaikant konstrukcijos vientisumą, inžinieriams gali būti nelengva užduotis, ypač tada, kai pastato architektūra yra išskirtinė.
nuotrauka
„Peikko“ nuotr.


Minimos įmonės
Peikko Lietuva, UAB
PEIKKO BALKONŲ SANDARINIMAS

Tik 2020 metų rudenį Lietuvoje pradėtos gaminti „Peikko“ EBEA® balkonų jungtys greitai įsitvirtino mūsų šalyje – jos vis dažniau pasirenkamos modernių daugiabučių statyboms, o 2021 metais EBEA® pelnė ir „Lietuvos metų gaminio 2021“ apdovanojimą.

Kairėje – 
jungiamasis elementas
betoninėms konstrukcijoms
padeda sumažinti šilumos tiltelius

Šis jungiamasis elementas betoninėms konstrukcijoms padeda sumažinti šilumos tiltelius balkonuose ir kitose statinio dalyse, pavyzdžiui, sienose ir perdangos plokštėse.

Lengvas būdas taupyti energiją

Dėl paprasto montavimo ir universalių panaudojimo galimybių EBEA® balkonų jungtys yra ekonomiškas ir praktiškas sprendimas laikančiosioms konstrukcijoms.

„Gaminio dizainas sukurtas taip, kad būtų galima lengvai įgyvendinti visus energijos vartojimo efektyvumo standartus, taip pat užtikrinant konstrukcijos fizikines savybes. Suprantama, kad pašalinus dažnai ties balkonais susidarančius šiluminius tiltelius, sutaupoma ir energijos, kuri sunaudojama šildymui“, – teigia „Peikko Lietuva“ produktų pardavimų grupės vadovas Arnoldas Tumėnas.

Pasak A.Tumėno, EBEA® balkonų jungtys gali būti naudojamos tiek su surenkamojo, tiek su monolitinio gelžbetonio konstrukcijomis, todėl pritaikymas labai platus. „Taip pat turime sprendimų ir kampiniams balkonams ar net konstrukcijoms, kur jungties reikia visomis keturiomis kryptimis. Matome, kad vis dažniau investuojama į architektūrinę raišką, tuo pačiu pritaikant ir konstrukcinius sprendimus. Mūsų visos komandos tikslas – siekti, kad sprendiniai su „Peikko EBEA®“ termojungtimis būtų ir ekonomiškai pagrįsti“, – sako specialistas.

Dėl kruopščiai atrenkamų ir visapusiškai įvertinamų medžiagų EBEA® sistema leidžia pasiekti garso slopinimą iki 21 dB ir ugniai atsparumą iki REI 120.
 
Programinė įranga paprastesniam pasirinkimui

Kaip ir visi „Peikko“ gaminiai, EBEA® balkonų jungtys gali būti pritaikomos pagal kliento poreikius – galima rinktis skirtingą gaminio aukštį, plotį, termoizoliacinės medžiagos storį ir kitus parametrus.

PEIKKO BALKONO JUNGTISKairėje – 
EBEA® balkonų jungtys

„Visos balkonų jungtys gaminamos pagal užsakymą, todėl gali būti pritaikomos pagal konkretaus projekto reikalavimus. Nors galutinį kiekvienos detalės dizainą gamybai rengia „Peikko“ inžinieriai, tačiau bet kada galima pasirinkti pirminį modelį naudojant nemokamą projektavimo įrankį EBEA SELECT“, – apie gaminio pasirinkimo privalumus pasakoja A.Tumėnas.

Vis daugiau nekilnojamojo turto vystytojų ir statytojų skiria didelį dėmesį projekto unikalumui, jo gyventojų komfortui ir pačių aukščiausių kokybinių reikalavimų laikymuisi. Labai svarbu, kad EBEA® balkonų jungtys minimalizuoja šilumos praradimus ir apsaugo nuo vizualinių ir struktūrinių defektų betoninėse konstrukcijose. Taip pat užtikrinama, kad ties balkonais nesusidarys vandens garų kondensacija ar pelėsis.peikko

„Kalbėdami su daugiabučių namų projektų vystytojais, pastebime, kad visi balkonus vertina kaip būsto vertę keliančius elementus, tad tikime, kad su EBEA® balkonų jungtimis gyventojams suteikiame galimybę ne tik mėgautis panoraminiais vaizdais, bet ir daryti tai komfortiškai“, – mintimis dalijasi A.Tumėnas.

„Peikko“ iliustr. 

Statybunaujienos.ltMetų nominacijos

nuotrauka
2024-04-29 17:04
Lietuvos architektų rūmų Tarybos sprendimu šiais metais rūmų garbės ženklas „Žiedas" skiriamas architektui, architektūros istorikui, profesoriui Jonui Minkevičiui. Apdovanojimas įteiktas Vilniuje, visuotinio Lietuvos architektų rūmų susirinkimo metu.
nuotrauka
2024-04-29 16:39
Balandžio 26 d. didžiausiame skaitmeninės statybos forume Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius" – paskelbti ir apdovanoti geriausi praėjusiais metais Lietuvos įmonių įgyvendinti skaitmeninės statybos projektai.
nuotrauka
2024-04-17 10:48
Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Viešųjų pirkimų tarnyba penktąjį kartą kviečia organizacijas dalyvauti konkurse – pristatyti savo pasiektus rezultatus šių metų efektyviausių viešųjų pirkimų rinkimuose.
nuotrauka
2024-04-11 15:22
Balandžio 16 d. visi BIM entuziastai turi galimybę iš arti susipažinti su Lietuvos skaitmeninės statybos lyderiais: jau devintus metus „Skaitmeninė statyba“ drauge su Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) kviečia į konkurso „Lietuvos BIM projektai“ dalyvių projektų pristatymo renginį.
nuotrauka
2024-04-10 13:46
Ketvirtus metus vykstančios kampanijos „Ateitis – elektronikams" iniciatoriai, vienijantys lyderiaujančias sektoriaus įmones ir aukštąsias mokyklas Kaune, skelbia konkursą mokytojams-elektronikos entuziastams. Konkursu siekiama įvertinti mokytojų, skatinančių moksleivius domėtis perspektyvia elektro...
nuotrauka
2024-03-26 15:09
Mančesteryje vykusioje „Civic Trust Awards“ apdovanojimų ceremonijoje verslo ir laisvalaikio kompleksas „Bokšto skveras“ pripažintas nugalėtoju ir specialaus prizo laimėtoju, kuris įteikiamas išskirtiniams rekonstrukcijos projektams, įgyvendintiems saugomose teritorijose.
nuotrauka
2024-03-21 10:30
Kovo 20 d. paskelbtas kvietimas teikti paraiškas Žaliųjų pirkimų lyderių apdovanojimams, kurie skirti viešojo sektoriaus įmonėms, organizacijoms ir institucijoms, taip pat prekių ir paslaugų tiekėjams, tiekėjus vienijančioms organizacijoms ar viešuosiuose pirkimuose dalyvaujančioms organizacijoms, į...
nuotrauka
2024-03-13 09:28
Didžiausioje pasaulyje nekilnojamojo turto parodoje „MIPIM" Kanuose, Vilniui įteikti iš viso 5 apdovanojimai už pasiekimus Europos perspektyviausio miesto rinkimuose. Bendroje vidutinio dydžio miestų kategorijoje sostinė užėmė 3-ją vietą. Apdovanojimus kasmet rengia dienraščio „Financial Times" inve...
nuotrauka
2024-02-22 09:17
Devintus metus „Skaitmeninė statyba“ drauge su Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) organizuoja unikalų konkursą „Lietuvos BIM projektai“. Konkursu siekiama išrinkti geriausią šalies įmonių praktiką skaitmeninės statybos srityje – taikant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir me...
nuotrauka
2024-01-26 07:59
Jau daugiau nei 20 metų sostinės gimtadienį vainikuoja Vilniaus garsinančių lyderių apdovanojimai. Už idėjas ir darbus Vilniui, miesto puoselėjimą ir garsinimą kasmet Šv. Kristoforo statulėlėmis apdovanojami iškiliausi vilniečiai. Reikšmingiausi miesto apdovanojimai įteikt dešimt laureatų.
nuotrauka
2024-01-19 14:46
Baltijos-Amerikos laisvės fondas (BAFF) ir JAV ambasada Lietuvoje kartu su Inovacijų agentūra kviečia teikti paraiškas Lietuvos-Amerikos inovacijų apdovanojimui laimėti. Pretenduoti gali Lietuvos verslai, aukštojo mokslo įstaigos ir kitos organizacijos ar fiziniai asmenys, kurie bendradarbiaudami su...
nuotrauka
2024-01-19 07:58
Vienas ambicingiausių 2023 m. projektų – daugiau nei 500 bunų, įrengtų Nemuno vagoje. Pagrindinė bunų įrengimo Nemuno atkarpoje paskirtis – išlaikyti gilią ir laivybai tinkamą upės vagą. Specialiai šiam svarbiam Vidaus vandens kelių direkcijos vykdytam projektui įmonių grupė „Milsa“ sukūrė naują gam...
nuotrauka
2023-12-15 09:03
Kasmet pasitikdama didžiąsias metų šventes Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) sukviečia verslo bendruomenę, visuomenės, politikos ir mokslo lyderius į kalėdinį LPK vakarą. Gruodžio 13 d. iškilmingoje „Pirklių klube“ vykusioje apdovanojimų ceremonijoje skambėjo ne tik padėkos ir sveikinimai ar...
nuotrauka
2023-12-13 17:48
Gruodžio 13 d., Vilniuje 27-ąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimai. Šiais metais konkurse dalyvavo 50 lietuvišką produkciją gaminančių įmonių. Aukščiausio įvertinimo aštuoniose vertinimo kategorijose siekė 81 ga...
nuotrauka
2023-12-07 15:43
Trečiadienį Vilniuje iškilmingoje konkurso „Už darnią plėtrą“ ceremonijoje paskelbti ir apdovanoti geriausi 2023 metų NT projektai Lietuvoje. Geriausiųjų NT projektų rinkimus Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) ir Darnios plėtros akademija organizuoja jau 16 metus.
nuotrauka
2023-12-07 14:24
Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje pastatas pripažintas geriausiu 2022 metais šalyje pastatytu visuomeniniu objektu. Apie tai gruodžio 6 d. paskelbė Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija su Darnios plėtros akademija ir Tarptautinei Amerikos mokyklai Vilniuje (AISV) įteikė pagrindinį m...
nuotrauka
2023-12-04 16:23
Aplinkos ministerija pirmadienį įteikė apdovanojimus žaliausioms Lietuvos savivaldybėms. Jomis tapo Utenos rajono, Vilniaus ir Klaipėdos miestų savivaldybės. Visos trys tapo jau antrą kartą sudaryto Lietuvos savivaldybių aplinkosaugos reitingo lyderėmis.
nuotrauka
2023-11-28 10:10
Šiandien vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius įteikė apdovanojimus savivaldybių administracijų atstovams už sėkmingiausiai įgyvendintus VRM administruojamus 2014-2020 metų laikotarpiu ir Europos Sąjungos lėšomis finansuotus infrastruktūros projektus regionuose.
nuotrauka
2023-10-18 11:16
Jeigu jūs rūpinatės savo įmonės darbuotojų saugumu ir gerove, emocine būsena ir palankia atmosfera kolektyve, skatinate įvairovę, tausojate aplinką ar stiprinate bendruomenes – jūsų įmonę kviečiame dalyvauti Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų 2023 konkurse ir iki lapkričio 21 d. teikti parai...
nuotrauka
2023-10-16 11:21
Ilgalaikė Lietuvos medinės statybos patirtis ir tradicija sėkmingai pasireiškia ir šiuolaikinėje architektūroje. Vienas tokių pavyzdžių – architektūros estetikos studijos „Arches“ projektuotas gyvenamasis namas vienai šeimai – „Kedro namai“. Slovėnijoje rengiamame BIG SEE Wood Design Award’23 šis pr...

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos