2023 gruodžio 4 d. pirmadienis, 8:46
Reklama  |  facebook

Išvengti šilumos tiltelių balkonuose itin paprasta

2022-02-01 07:01
Balkonų ir kitų iš fasado išsikišančių pastato elementų statyba šalyse, kuriose žiẽmos šáltos, – tikras iššūkis. Užkirsti kelią šiluminiams tilteliams, išlaikant konstrukcijos vientisumą, inžinieriams gali būti nelengva užduotis, ypač tada, kai pastato architektūra yra išskirtinė.
nuotrauka
„Peikko“ nuotr.


Minimos įmonės
Peikko Lietuva, UAB
PEIKKO BALKONŲ SANDARINIMAS

Tik 2020 metų rudenį Lietuvoje pradėtos gaminti „Peikko“ EBEA® balkonų jungtys greitai įsitvirtino mūsų šalyje – jos vis dažniau pasirenkamos modernių daugiabučių statyboms, o 2021 metais EBEA® pelnė ir „Lietuvos metų gaminio 2021“ apdovanojimą.

Kairėje – 
jungiamasis elementas
betoninėms konstrukcijoms
padeda sumažinti šilumos tiltelius

Šis jungiamasis elementas betoninėms konstrukcijoms padeda sumažinti šilumos tiltelius balkonuose ir kitose statinio dalyse, pavyzdžiui, sienose ir perdangos plokštėse.

Lengvas būdas taupyti energiją

Dėl paprasto montavimo ir universalių panaudojimo galimybių EBEA® balkonų jungtys yra ekonomiškas ir praktiškas sprendimas laikančiosioms konstrukcijoms.

„Gaminio dizainas sukurtas taip, kad būtų galima lengvai įgyvendinti visus energijos vartojimo efektyvumo standartus, taip pat užtikrinant konstrukcijos fizikines savybes. Suprantama, kad pašalinus dažnai ties balkonais susidarančius šiluminius tiltelius, sutaupoma ir energijos, kuri sunaudojama šildymui“, – teigia „Peikko Lietuva“ produktų pardavimų grupės vadovas Arnoldas Tumėnas.

Pasak A.Tumėno, EBEA® balkonų jungtys gali būti naudojamos tiek su surenkamojo, tiek su monolitinio gelžbetonio konstrukcijomis, todėl pritaikymas labai platus. „Taip pat turime sprendimų ir kampiniams balkonams ar net konstrukcijoms, kur jungties reikia visomis keturiomis kryptimis. Matome, kad vis dažniau investuojama į architektūrinę raišką, tuo pačiu pritaikant ir konstrukcinius sprendimus. Mūsų visos komandos tikslas – siekti, kad sprendiniai su „Peikko EBEA®“ termojungtimis būtų ir ekonomiškai pagrįsti“, – sako specialistas.

Dėl kruopščiai atrenkamų ir visapusiškai įvertinamų medžiagų EBEA® sistema leidžia pasiekti garso slopinimą iki 21 dB ir ugniai atsparumą iki REI 120.
 
Programinė įranga paprastesniam pasirinkimui

Kaip ir visi „Peikko“ gaminiai, EBEA® balkonų jungtys gali būti pritaikomos pagal kliento poreikius – galima rinktis skirtingą gaminio aukštį, plotį, termoizoliacinės medžiagos storį ir kitus parametrus.

PEIKKO BALKONO JUNGTISKairėje – 
EBEA® balkonų jungtys

„Visos balkonų jungtys gaminamos pagal užsakymą, todėl gali būti pritaikomos pagal konkretaus projekto reikalavimus. Nors galutinį kiekvienos detalės dizainą gamybai rengia „Peikko“ inžinieriai, tačiau bet kada galima pasirinkti pirminį modelį naudojant nemokamą projektavimo įrankį EBEA SELECT“, – apie gaminio pasirinkimo privalumus pasakoja A.Tumėnas.

Vis daugiau nekilnojamojo turto vystytojų ir statytojų skiria didelį dėmesį projekto unikalumui, jo gyventojų komfortui ir pačių aukščiausių kokybinių reikalavimų laikymuisi. Labai svarbu, kad EBEA® balkonų jungtys minimalizuoja šilumos praradimus ir apsaugo nuo vizualinių ir struktūrinių defektų betoninėse konstrukcijose. Taip pat užtikrinama, kad ties balkonais nesusidarys vandens garų kondensacija ar pelėsis.peikko

„Kalbėdami su daugiabučių namų projektų vystytojais, pastebime, kad visi balkonus vertina kaip būsto vertę keliančius elementus, tad tikime, kad su EBEA® balkonų jungtimis gyventojams suteikiame galimybę ne tik mėgautis panoraminiais vaizdais, bet ir daryti tai komfortiškai“, – mintimis dalijasi A.Tumėnas.

„Peikko“ iliustr. 

Statybunaujienos.ltMetų nominacijos

nuotrauka
2023-11-28 10:10
Šiandien vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius įteikė apdovanojimus savivaldybių administracijų atstovams už sėkmingiausiai įgyvendintus VRM administruojamus 2014-2020 metų laikotarpiu ir Europos Sąjungos lėšomis finansuotus infrastruktūros projektus regionuose.
nuotrauka
2023-10-18 11:16
Jeigu jūs rūpinatės savo įmonės darbuotojų saugumu ir gerove, emocine būsena ir palankia atmosfera kolektyve, skatinate įvairovę, tausojate aplinką ar stiprinate bendruomenes – jūsų įmonę kviečiame dalyvauti Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų 2023 konkurse ir iki lapkričio 21 d. teikti parai...
nuotrauka
2023-10-16 11:21
Ilgalaikė Lietuvos medinės statybos patirtis ir tradicija sėkmingai pasireiškia ir šiuolaikinėje architektūroje. Vienas tokių pavyzdžių – architektūros estetikos studijos „Arches“ projektuotas gyvenamasis namas vienai šeimai – „Kedro namai“. Slovėnijoje rengiamame BIG SEE Wood Design Award’23 šis pr...
nuotrauka
2023-10-16 09:47
ARCHzona parodos metu paskelbtas trumpasis sąrašas architektų, patekusių į prestižinį geriausios Europos apdovanojimų EUmies Awards sąrašas.
nuotrauka
2023-10-06 05:55
Europos Komisijos įsteigtų Žaliosios sostinės apdovanojimų finale Vilnius tituluotas žaliąja Europos sostine 2025. Konkurso finale Taline Vilnius nugalėjo du finalininkus – Portugalijos Gimarainsą bei Austrijos Gracą.
nuotrauka
2023-09-22 07:39
Įveikęs pirmąjį rimtą karjeros iššūkį, konstruktorius Andrius Gudelis jautėsi geriausiu. Po 10 metų geriausiu jį pripažino ir statybos inžinierių bendruomenė: Lietuvos statybos inžinierių sąjungos (LSIS) apdovanojimuose Andrius Gudelis šiemet buvo išrinktas Metų statybos inžinieriumi-projektuotoju.
nuotrauka
2023-09-15 07:19
Karolis Kauklys yra UAB LAYHER BALTIC Finansų skyriaus vadovas (CFO). Prieš šešerius metus atėjęs į įmonę, jis įnešė naujovių, kurios buvo svarbios ne tik vokiško kapitalo įmonei, bet lemtingai pakeitė ir kelių LAYHER BALTIC klientų įmones.
nuotrauka
2023-09-11 07:08
Statybininkų dienos proga, kuri šiemet buvo švenčiama Druskininkuose, tradiciškai įteikti apdovanojimai geriausiems sektoriaus darbuotojams. Taip pat šiemet Lietuvos statybininkų asociacija švenčia 30-metį. Ta proga įteikti specialūs proginiai ženklai.
nuotrauka
2023-09-09 07:45
Lietuvos statybininkų asociacijos 30-mečio proga išleistas specialus proginis ženklas. Išskirtinei progai sukurta ribota – 50 – ženklų serija. Vakar, Statybininkų dienos šventės metu, buvo įteikti pirmieji ženklai.
nuotrauka
2023-07-21 06:40
Lietuvos architektų „Trimonis architects“ suprojektuotas daugiafunkcis kompleksas „U40“, įsikūręs Užupio g. 40, atrinktas į vieno iš prestižiškiausių ir didžiausių pasaulio architektūros ir dizaino festivalių „World Architecture Festival“ (WAF) finalą.
nuotrauka
2023-07-17 07:58
Prikeliant naujam gyvenimui kultūros paveldo objektus, teisingiausia yra rasti būdą, kaip istorinę architektūrą tinkamai įveiklinti: tik įžvalgūs ir teisingi sprendimai lems, ar objektas bus išsaugotas ateities kartoms. Kad ir kokių iššūkių pasitaikytų šiame kelyje, UAB ARCHINOVA vadovo Aleksandro G...
nuotrauka
2023-07-01 07:51
Tarptautinės architektų dienos išvakarėse, birželio 30 d., įteikti Nacionaliniai architektūros apdovanojimai (NAA) – įvertinti geriausi per pastaruosius metus įgyvendinti architektūros kūriniai ir jų autoriai.
nuotrauka
2023-06-21 17:49
Paskelbti antrą kartą Lietuvoje vykusio nacionalinio konkurso „Metų pameistrys“, kurio globėja Lietuvos Pirmoji Ponia Diana Nausėdienė, nugalėtojai ir prizininkai.
nuotrauka
2023-06-20 08:10
Prasideda paraiškų teikimas Metų statybos inžinieriaus nominacijai.
nuotrauka
2023-06-13 14:10
Polocko gatvėje įsikūrusio Vilniaus Medinės miesto architektūros muziejaus rekonstrukcijai suteiktas tarptautinio kultūros paveldo išsaugojimo Europa Nostra apdovanojimas. Šį prestižinį apdovanojimą iki šiol yra gavę tik du Lietuvos objektai. Apdovanojimai sostinės muziejui bus įteikti šventinėje ce...
nuotrauka
2023-06-07 16:43
Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki pirmųjų Nacionalinių architektūros apdovanojimų (NAA), paskelbtas trumpasis nominantų sąrašas, kurį išrinko speciali komisija. Devynių NAA kategorijų ir Didžiojo prizo laimėtojai bus apdovanoti birželio 30-ąją – Tarptautinės architektų dienos išvakarėse.
nuotrauka
2023-06-04 15:55
Lietuvoje plėtojami nekilnojamojo turto (NT) projektai varžysis dėl geriausiųjų titulo Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) ir Darnios plėtros akademijos partnerių rengiamame konkurse „Už darnią plėtrą“.
nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-25 17:52
Aplinkos ministerijos organizuotame renginyje „Žaliųjų viešųjų pirkimų lyderių apdovanojimai“ įteiktos padėkos žaliausiai 2022-aisiais pirkusioms valstybės įstaigoms ir įmonėms bei daugiausiai žaliųjų pirkimų laimėjusiems verslo subjektams.
nuotrauka
2023-05-22 16:47
Netrukus bus paskelbti pirmųjų Nacionalinių architektūros apdovanojimų (NAA) devynių kategorijų trumpieji nominantų sąrašai. Šiuo metu komisijos nariai vertina pateiktas 127 paraiškas, kurių mažiausiai sulaukta kategorijoje „Tvarios inovacijos architektūroje“.

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos