2024 balandžio 16 d. antradienis, 16:54
Reklama  |  facebook

Nemokami elektros instaliacijos sistemos mokymai – galimybė susirasti naujų klientų

2024-01-08 09:45
Didesnis komfortas, efektyviai vartojama energija ir proporcingai mažėjančios komunalinės išlaidos. Tokie reikalavimai gali būti įgyvendinti, jei pastato įranga yra sujungta į bendrą naujos kartos išmanųjį skaitmeninės namų sistemos JUNG HOME tinklą. Pastarąjį Lietuvoje šiuo metu gali kvalifikuotai sumontuoti per 300 šalies elektrikų, pasak specialistų, per šiuos mokymus ne tik praktikoje išbandomas visas įrangos asortimentas, bet ir atsiranda galimybė susirasti naujų klientų, ketinančių įsirengti šią vis labiau populiarėjančią protingų namų sistemą.
nuotrauka
Praktiniai nemokami mokymai. JUNG nuotr.


Minimos įmonės
JUNG Vilnius, UAB
Pasak nemokamus mokymus pabaigusio elektros instaliacijos specialisto Vidmanto Morkvėno, tokie praktiniai užsiėmimai yra itin naudingi, nes vienoje vietoje leidžia susipažinti ir išbandyti beveik visus JUNG HOME išmaniuosius įrenginius.

Praktiniai mokymai – galimybė ištestuoti sistemą

„Šių kursų esmė yra praktika: stendai, kur pats gali sujungti ir prisukti skaitmeninę sistemą, jungiklius, juos suprogramuoti, ir per mobiliąją programėlę savo telefone pasižiūrėti kaip veikia viena ar kita funkcija, scenarijus, kokios klaidos diegiant galimai buvo padarytos bei kaip jas lengviausia ištaisyti", – pasakoja mokymuose dalyvavęs specialistas.

JUNG Išmanių namų
diegėjų mokymai.
JUNG nuotr.
 
„Svarbu ir tai, kad be teorinių patarimų, vienoje vietoje gali išbandyti kaip veikia praktiškai visas išmanios įrangos asortimentas: jungtukai, kištukiniai lizdai, termostatai – realybėje ištestuoti jų sąveikos galimybes bei funkcionalumus", – priduria pranešime cituojamas V. Morkvėnas.

Elektriko teigimu, tokie praktiniai eksperimentai yra labai svarbūs, nes išmanioji sistema yra santykinai nauja ir brangi.

„Nesusipažinus su šia sistema, nežinant kaip veikia vienas ar kitas prietaisas ar jų grupė, galima padaryti klaidų tiek perkant pačią įrangą, tiek ją montuojant. Galiausiai, juk nesipraktikuosi ant kliento iš jo gavęs užsakymą", – sako V. Morkvėnas.

Vardinis sertifikatas – papildoma proga susirasti naujų klientų

Pasak keletą JUNG HOME projektų pilnai įgyvendinusio V. Morkvėno, nemažas privalumas yra ir tai, jog pabaigus mokymus, elektrikų pageidavimu, jie gali būti nemokamai įtraukiami į JUNG tinklalapyje esantį sistemos diegėjų sąrašą, todėl sertifikuotiems elektros meistrams atsiranda galimybė būti lengviau surandamiems potencialių klientų.

„Mokymų sertifikatas yra savotiškas kokybės ženklas ir, ko gero, svarbus klientui, nes parodo, kad jį gavęs elektrikas supranta ir moka dirbti su šia sistema, jog rangovas tikrai išmano ką daro. Buvimas oficialiame partnerių sąraše padidina ir galimybes gauti naujų užsakymų, o papildoma nemokama reklama dar niekam nepamaišė", – teigia elektrikas.

Anot „JUNG Vilnius" Techninio skyriaus vadovo Artūro Kriukovo, bendrovės siūlomi mokymai didina elektrikų kvalifikaciją ir rinkos vertę – leidžia diegėjams įgyti naujų žinių ir gebėjimų, suteikiančių jiems konkurencinį pranašumą.

„Ši skaitmenizuota sistema yra viena iš rinkos naujienų – patrauklus ir santykinai brangus produktas, todėl ją įvaldžiusiems diegėjams atsiranda galimybių ateityje bendrauti su mokiais klientais, dalyvauti brangesniuose projektuose bei atitinkamai gauti didesnį užmokestį", – sako vienas iš mokymų kuratorių.

Pranešime cituojamo A. Kriukovo teigimu, vienos dienos koncentruoti sistemos diegimo kursai yra pritaikyti prie praktinių elektrikų poreikių.

„Pavyzdžiui, Vilniuje turime aštuonis mobiliuosius stendus, prie kurių gali dirbti nedidelės, iki 10 žmonių grupės. Taip siekiame, kad kiekvienas mokymų dalyvis gerai įsisavintų informaciją bei turėtų galimybių atlikti jam numatytas užduotis. Trečdalis mokymų laiko yra skiriama teoriniam produktų pristatymui, o du trečdaliai – praktikai. Jos metu elektrikai savarankiškai montuoja jungiklius, juos perprogramuoja, keičia jų parametrus, mobiliojoje programėlėje išbando tikėtinus, darbinius sistemos taikymo scenarijus", – pasakoja bendrovės techninio skyriaus vadovas.

JUNG nuotr.

Išmanių namų diegėjų – jau per 300

Pasak A. Kriukovo, nuo pavasario iki žiemos pradžios, tokius mokymus yra pabaigę ir atitinkamus sistemos diegėjų sertifikatus jau yra gavę per 300 šalies elektrikų ne tik iš didžiųjų miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, bet ir iš Alytaus, Kėdainių, Marijampolės, Jurbarko, Kuršėnų ar Druskininkų.

Naujos kartos skaitmeninė sistema yra skirta šiuolaikiniam namų apšvietimo, šildymo, vėsinimo, energijos vartojimo, saugumo sistemų valdymui. Ji padeda tiek senos statybos, tiek naujus namus transformuoti į išmanesnius.

Paprastus šviesos jungiklius ar kištukinius lizdus pakeitę į atitinkamus išmanius prietaisus, protingų namų savininkai gali matuoti ir stebėti elektros suvartojimą, integruoti įvairius patalpų temperatūros valdiklius, žaliuzių ir šviesos valdymo mygtukus, kurti įvairius šių prietaisų įjungimo bei išjungimo scenarijus bei taip tikslingai valdyti energiją.

Šios sistemos planavimui ir montavimui tinka įprasta 230 voltų elektros instaliacija, elektros skydelyje nereikia papildomų įrenginių. Ši išmani sistema neturi jokio centrinio mazgo, serverio – gali veikti visiškai lokaliai, komponentams automatiškai tarpusavyje susisiejant saugiu šifruotu „Bluetooth® Mesh" ryšiu. Programėlė ir sistema gali veikti be interneto ryšio, o jos paleidimas, valdymas bei atnaujinimai atliekami per programėlę JUNG HOME. Tačiau svarbu nepamiršti, jog nebūtinai visi jungikliai turi būti iš karto JUNG HOME – projektuojant naują ar atnaujinant seną instaliaciją, tik reikiamose vietose galima sumontuoti elementus, o kitus palikti paprastus, mechaninius, tokiu būdu dėl vieningo dizaino vizualiai nebus galima įžiūrėti skirtumo. 
Statybunaujienos.ltInžinerinės sistemos

nuotrauka
2024-04-16 09:52
Nenuostabu, kad apšvietimas tapo svarbiu aspektu ne tik funkcine, tačiau ir estetine prasme. Sumanius įnešti daugiau jaukumo, žaismingumo, pabrėžti išskirtines architektūros detales ar padidinti pastato vizualinį patrauklumą kyla klausimas: ar šviestuvų įrengimas ant pastato fasado (dekoratyviniam a...
nuotrauka
2024-04-16 07:24
KOMFOVENT jau daug metų realizuoja vėdinimo ir šildymo technologijas, o šiandien daromas naujas žingsnis valdant namų mikroklimatą – pristatomas visas šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo funkcijas atliekantis KOMBI.
nuotrauka
2024-04-03 09:39
Atlikus kasmetę A. Goštauto g. estakados virš Geležinio Vilko g. apžiūrą, specialistai nustatė, jog reikia atlikti tilto sujungimo siūlių ir lietaus nuvedimo tinklo remontą. Kol kas remonto apimtys ir trukmė nėra žinomi, tam būtina atlikti detalesnį konstrukcijų vertinimą.
nuotrauka
2024-03-30 08:30
Kai atsirado šviesa, žmonės būrėsi aplink ją. Prisijaukinęs šviesą, 21-ojo amžiaus žmogus nori, kad ji sektų paskui jį ir keistųsi pagal jo poreikius. „LEMONA electronics“ siūlo išmanius apšvietimo sprendimus, kurie atliepia modernios visuomenės poreikį – būste, spintoje, net virtuvinės spintelės st...
nuotrauka
2024-03-29 10:05
„Ignitis", valdanti didžiausią greito elektromobilių įkrovimo tinklą Lietuvoje „Ignitis ON", neapleidžia lyderio pozicijų elektromobilių įkrovimo tinklo plėtros srityje – sudarė sutartį su „Baltic Shopping Centers", valdančia Kaune įsikūrusį prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega", dėl iš viso 20 ele...
nuotrauka
2024-03-25 15:47
Tarptautinė žaliosios energetikos bendrovė „Ignitis renewables" pasirašė 82 mln. eurų finansavimo sutartį su Europos investicijų banku (EIB) ir Šiaurės investicijų banku (NIB) dėl 94 megavatų (MW) Pomeranijos vėjo parko Lenkijoje.
nuotrauka
2024-03-22 12:06
Netinkami pastatų projektavimo sprendimai vėliau gali lemti ne tik dar didesnes išlaidas, bet ir sveikatos problemas. Dėl prastai suprojektuotų vėdinimo sistemų gyventojai gali susidurti su pelėsiu, kurio išnaikinimas neretai tampa neįmanomas.
nuotrauka
2024-02-13 07:46
Šilumos siurbliai jau tapo įprasta Lietuvos gyventojų namų dalimi. Įmonės INDUSTEK ekspertai pastebi, kad vartotojai vis sparčiau atsisako šildymo kietu kuru ir noriau renkasi šilumos siurblius. Bene populiariausi Lietuvoje yra universalieji „Daikin Altherma“ oras-vanduo šilumos siurbliai. Šis šildy...
nuotrauka
2024-02-12 12:12
Išmaniuosius skaitiklius gaminanti ir juos eksportuojanti lietuvių kompanija „Elgama-Elektronika" praėjusiais metais skaičiavo rekordinį grynąjį pelną, kuris augo daugiau nei 14 kartų ir siekė 4,6 mln. eurų (2022 m. – 0,32 mln. eurų), o apyvarta augo beveik du kartus iki 41,37 mln. eurų (2022 m. – 2...
nuotrauka
2024-02-07 07:27
Naujos kartos „hansgrohe iBox universal 2“ – tai patobulintas „hansgrohe iBox universal“, kuris nepraranda populiarumo jau 23-jus metus. Patobulinto įrenginio esmė – novatoriška paslėpta potinkinė technologija „iBox universal 2“, kuri idealiai tinka vonios kambariui įrengti.
nuotrauka
2024-02-06 10:38
Mus nuolat supa galybė ligų sukėlėjų bei bakterijų. Jie aktyvūs būna ten, kur lankosi daug žmonių, pavyzdžiui, ligoninėse, mokyklose, sporto klubuose, biuruose. Pasak specialistų, ypač šaltuoju metų laiku, kai gerokai padaugėja kosinčių ir čiaudinčių žmonių, užkrečiamų ligų prevencijai gali būti pan...
nuotrauka
2024-01-26 06:34
Prie nuosavų namų įprastai yra pristatomos ir lauko terasos, nes sėdėti namie užsidarius tarp keturių sienų nusibosta, todėl norisi ištrūkti ir į gryną orą. Vasarą tai nesukelia jokių nepatogumų, tačiau ankstyvą pavasarį ir vėlų rudenį, kai lauke vėsoka, nelabai jauku sėdėti terasoje. Bet vien dėl t...
nuotrauka
2024-01-24 13:40
Prognozuojama, kad iki 2035 m. elektromobilių skaičius pasaulyje išaugs septynis kartus nuo 10,5 mln. (2022 m.) iki 74,5 mln. (2035 m.). Ekspertų skaičiavimu, vien tik elektromobilių įkrovimui elektros poreikis 2030 m. pasaulyje sieks 655 TWh. Apie 45 proc. elektros pastatuose sunaudos elektromobili...
nuotrauka
2024-01-19 10:00
Prabėgus šventiniam šurmuliui ir prasidėjus naujiems kalendoriniams metams, daugelis ima vykdyti sau duotus pažadus: pradėti sportuoti, sveikai maitintis ar atsikratyti žalingų įpročių. Specialistų teigimu, vienas iš nepelnytai pamirštamų naujametinių įsipareigojimų – elektros energijos suvartojimo ...
nuotrauka
2024-01-03 09:39
Nors gyventojams žadėta, kad šiemet šildymo išlaidos bus mažesnės nei praėjusiais metais, sulauktos pirmosios sąskaitos signalizuoja atvirkščiai – mokėti kai kuriems teks netgi daugiau. Vienas iš būdų efektyviai mažinti energijos suvartojimą ir taupyti nepriklausomai nuo valdžios sprendimų, bute ar ...
nuotrauka
2023-12-27 13:06
Elektriniai katilai – tai alternatyva tradicinėms šildymo sistemoms. Šie katilai yra atsakas į šiuolaikinius energetikos iššūkius: jie mažina priklausomybę nuo iškastinio kuro, yra ekologiški ir gali būti efektyvus sprendimas daugelyje situacijų. Be to, dėl savo paprastos konstrukcijos ir saugumo, e...
nuotrauka
2023-12-05 09:54
Artėjant Kalėdoms, norisi namus papuošti elektrinėmis girliandomis ir dekoracijomis, tačiau dažną stabdo dvejonės, kaip tokios puošmenos gali išauginti sąskaitas už elektrą. Ekspertai sako, kad vienareikšmiškai pasakyti, kiek elektros sunaudos kalėdinės dekoracijos, yra sudėtinga, nes tai priklauso ...
nuotrauka
2023-11-29 09:57
Kaip tvariai su minimaliai neigiamu aplinkai poveikiu gaminti energiją iš atsinaujinančių šaltinių: saulės, vėjo ir vandens? Kaip išsisukti nenaudojant iškastinio kuro? Šiuos ir kitus klausimus praėjusią savaitę kėlė šalies inžinerinė bendruomenė Projektų ekspertizės ir gaisro saugos įmonių asociaci...
nuotrauka
2023-11-28 09:42
Vėstant orams gyventojams vėl pradeda kilti klausimai dėl šildymo – norima, kad kambariuose būtų komfortiška temperatūra, tačiau baiminamasi didesnių sąskaitų. Įtaką sąskaitų dydžiui daro ne tik šilumos suvartojimas, kurį lemia lauko oro temperatūra, drėgmė, vėjo stiprumas, pastato energetinis efekt...
nuotrauka
2023-11-10 11:26
Šviesos jungiklis, kištukinis lizdas ar termostatas ilgą laiką buvo svarbūs tik dėl savo funkcijų, neteikiant per daug reikšmės jų išvaizdai ir derėjimui interjere. Dizainerių teigimu, būtina griauti mitą, kad šie prietaisai privalo būti tik balti: jų spalvą ir formą apsprendžia vieta interjere.

Statybunaujienos.lt » Inžinerinės sistemos