2024 liepos 16 d. antradienis, 8:59
Reklama  |  facebook

Nemokami elektros instaliacijos sistemos mokymai – galimybė susirasti naujų klientų

2024-01-08 09:45
Didesnis komfortas, efektyviai vartojama energija ir proporcingai mažėjančios komunalinės išlaidos. Tokie reikalavimai gali būti įgyvendinti, jei pastato įranga yra sujungta į bendrą naujos kartos išmanųjį skaitmeninės namų sistemos JUNG HOME tinklą. Pastarąjį Lietuvoje šiuo metu gali kvalifikuotai sumontuoti per 300 šalies elektrikų, pasak specialistų, per šiuos mokymus ne tik praktikoje išbandomas visas įrangos asortimentas, bet ir atsiranda galimybė susirasti naujų klientų, ketinančių įsirengti šią vis labiau populiarėjančią protingų namų sistemą.
nuotrauka
Praktiniai nemokami mokymai. JUNG nuotr.


Minimos įmonės
JUNG Vilnius, UAB
Pasak nemokamus mokymus pabaigusio elektros instaliacijos specialisto Vidmanto Morkvėno, tokie praktiniai užsiėmimai yra itin naudingi, nes vienoje vietoje leidžia susipažinti ir išbandyti beveik visus JUNG HOME išmaniuosius įrenginius.

Praktiniai mokymai – galimybė ištestuoti sistemą

„Šių kursų esmė yra praktika: stendai, kur pats gali sujungti ir prisukti skaitmeninę sistemą, jungiklius, juos suprogramuoti, ir per mobiliąją programėlę savo telefone pasižiūrėti kaip veikia viena ar kita funkcija, scenarijus, kokios klaidos diegiant galimai buvo padarytos bei kaip jas lengviausia ištaisyti", – pasakoja mokymuose dalyvavęs specialistas.

JUNG Išmanių namų
diegėjų mokymai.
JUNG nuotr.
 
„Svarbu ir tai, kad be teorinių patarimų, vienoje vietoje gali išbandyti kaip veikia praktiškai visas išmanios įrangos asortimentas: jungtukai, kištukiniai lizdai, termostatai – realybėje ištestuoti jų sąveikos galimybes bei funkcionalumus", – priduria pranešime cituojamas V. Morkvėnas.

Elektriko teigimu, tokie praktiniai eksperimentai yra labai svarbūs, nes išmanioji sistema yra santykinai nauja ir brangi.

„Nesusipažinus su šia sistema, nežinant kaip veikia vienas ar kitas prietaisas ar jų grupė, galima padaryti klaidų tiek perkant pačią įrangą, tiek ją montuojant. Galiausiai, juk nesipraktikuosi ant kliento iš jo gavęs užsakymą", – sako V. Morkvėnas.

Vardinis sertifikatas – papildoma proga susirasti naujų klientų

Pasak keletą JUNG HOME projektų pilnai įgyvendinusio V. Morkvėno, nemažas privalumas yra ir tai, jog pabaigus mokymus, elektrikų pageidavimu, jie gali būti nemokamai įtraukiami į JUNG tinklalapyje esantį sistemos diegėjų sąrašą, todėl sertifikuotiems elektros meistrams atsiranda galimybė būti lengviau surandamiems potencialių klientų.

„Mokymų sertifikatas yra savotiškas kokybės ženklas ir, ko gero, svarbus klientui, nes parodo, kad jį gavęs elektrikas supranta ir moka dirbti su šia sistema, jog rangovas tikrai išmano ką daro. Buvimas oficialiame partnerių sąraše padidina ir galimybes gauti naujų užsakymų, o papildoma nemokama reklama dar niekam nepamaišė", – teigia elektrikas.

Anot „JUNG Vilnius" Techninio skyriaus vadovo Artūro Kriukovo, bendrovės siūlomi mokymai didina elektrikų kvalifikaciją ir rinkos vertę – leidžia diegėjams įgyti naujų žinių ir gebėjimų, suteikiančių jiems konkurencinį pranašumą.

„Ši skaitmenizuota sistema yra viena iš rinkos naujienų – patrauklus ir santykinai brangus produktas, todėl ją įvaldžiusiems diegėjams atsiranda galimybių ateityje bendrauti su mokiais klientais, dalyvauti brangesniuose projektuose bei atitinkamai gauti didesnį užmokestį", – sako vienas iš mokymų kuratorių.

Pranešime cituojamo A. Kriukovo teigimu, vienos dienos koncentruoti sistemos diegimo kursai yra pritaikyti prie praktinių elektrikų poreikių.

„Pavyzdžiui, Vilniuje turime aštuonis mobiliuosius stendus, prie kurių gali dirbti nedidelės, iki 10 žmonių grupės. Taip siekiame, kad kiekvienas mokymų dalyvis gerai įsisavintų informaciją bei turėtų galimybių atlikti jam numatytas užduotis. Trečdalis mokymų laiko yra skiriama teoriniam produktų pristatymui, o du trečdaliai – praktikai. Jos metu elektrikai savarankiškai montuoja jungiklius, juos perprogramuoja, keičia jų parametrus, mobiliojoje programėlėje išbando tikėtinus, darbinius sistemos taikymo scenarijus", – pasakoja bendrovės techninio skyriaus vadovas.

JUNG nuotr.

Išmanių namų diegėjų – jau per 300

Pasak A. Kriukovo, nuo pavasario iki žiemos pradžios, tokius mokymus yra pabaigę ir atitinkamus sistemos diegėjų sertifikatus jau yra gavę per 300 šalies elektrikų ne tik iš didžiųjų miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, bet ir iš Alytaus, Kėdainių, Marijampolės, Jurbarko, Kuršėnų ar Druskininkų.

Naujos kartos skaitmeninė sistema yra skirta šiuolaikiniam namų apšvietimo, šildymo, vėsinimo, energijos vartojimo, saugumo sistemų valdymui. Ji padeda tiek senos statybos, tiek naujus namus transformuoti į išmanesnius.

Paprastus šviesos jungiklius ar kištukinius lizdus pakeitę į atitinkamus išmanius prietaisus, protingų namų savininkai gali matuoti ir stebėti elektros suvartojimą, integruoti įvairius patalpų temperatūros valdiklius, žaliuzių ir šviesos valdymo mygtukus, kurti įvairius šių prietaisų įjungimo bei išjungimo scenarijus bei taip tikslingai valdyti energiją.

Šios sistemos planavimui ir montavimui tinka įprasta 230 voltų elektros instaliacija, elektros skydelyje nereikia papildomų įrenginių. Ši išmani sistema neturi jokio centrinio mazgo, serverio – gali veikti visiškai lokaliai, komponentams automatiškai tarpusavyje susisiejant saugiu šifruotu „Bluetooth® Mesh" ryšiu. Programėlė ir sistema gali veikti be interneto ryšio, o jos paleidimas, valdymas bei atnaujinimai atliekami per programėlę JUNG HOME. Tačiau svarbu nepamiršti, jog nebūtinai visi jungikliai turi būti iš karto JUNG HOME – projektuojant naują ar atnaujinant seną instaliaciją, tik reikiamose vietose galima sumontuoti elementus, o kitus palikti paprastus, mechaninius, tokiu būdu dėl vieningo dizaino vizualiai nebus galima įžiūrėti skirtumo. 
Statybunaujienos.ltInžinerinės sistemos

nuotrauka
2024-07-10 09:42
Ar žinojote, kad UAB „Traidenis“ yra ne tik nuotekų valymo sektoriaus ekspertė? Įmonė pagal individualių talpų užsakymų gamybą lyderiauja visoje Europoje. „Traidenis“ kuria gaminius pagal konkrečius klientų reikalavimus, garantuodamas produkto unikalumą ir aukščiausią kokybę.
nuotrauka
2024-07-04 09:20
Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) nuo liepos 4 d. kviečia įmones, turinčias jau veikiančią elektrinę ar dar tik ketinančias jas vystyti, teikti paraiškas paramai gauti, įsirengiant kaupimo įrenginius. Energetikos ministerijos inicijuotam kvietimui numatyta skirti 48 mln. eurų.
nuotrauka
2024-07-04 07:44
Nuotekų šalinimo garsai, pavyzdžiui, nuleidžiant vandenį tualete ar išleidžiant iš vonios, gali būti itin stiprūs ir trikdantys gyventojų ir net kaimynų ramybę bei komfortą. Pirmaujanti tarptautinė plastikinių vamzdynų sprendimų gamintoja „Pipelife“ sukūrė sistemą „Master3Plus“, kuri itin efektyviai...
nuotrauka
2024-07-01 15:14
Išmanių namų sprendimų paklausa nuolat auga – namų šeimininkai nori gyventi ne tik gražiau, bet ir išmaniau. Viena populiariausių sistemų, galinčių atliepti net ir sudėtingiausius išmanesnių namų poreikius, yra KNX. Tad jei ketinate rinktis būtent tokį sprendimą, šiame straipsnyje sužinosite svarbia...
nuotrauka
2024-06-28 14:11
Išlaikyti vėsą namuose pačiame vasaros įkarštyje gali būti tikras iššūkis. Čia gali padėti išmanesnių namų sistema JUNG HOME. Vienas iš šios sistemos produktų yra specialus valdiklis, kuris gali automatiškai kontroliuoti ne tik žaliuzes, bet ir užuolaidas, roletus nuo saulės bei markizes. Tai inovat...
nuotrauka
2024-06-19 10:35
Europos Parlamentas šį balandį priėmė direktyvą, kuria įsipareigojama palaipsniui mažinti pastatų sektoriuje suvartojamos energijos ir išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį. Nuo 2028 m. valstybei priklausantys, o nuo 2030 m. – visi nauji pastatai turės būti netaršūs, nuo 2050-ųjų – klimat...
nuotrauka
2024-05-29 14:51
JUNG KNX išmaniųjų namų sistema (angl. JUNG KNX system arba JUNG KNX smart home) iš naujo apibrėžia mūsų santykį su erdvėmis, kuriose gyvename ar dirbame. Ši sistema leidžia ne tik valdyti ir automatizuoti įvairias išmaniųjų namų funkcijas, bet ir padeda ženkliai sumažinti energijos vartojimą bei ku...
nuotrauka
2024-05-24 13:37
Nors elektromobilių naudojimas Lietuvoje kasmet auga, vienas iš didžiausių iššūkių, su kuriuo susiduria daugiabučių namų gyventojai, yra elektromobilių įkrovimo infrastruktūros prieinamumas. Kokias galimybes turi vairuotojai, gyvenantys daugiabutyje, pasakoja daugiabučių priežiūra ir administravimu ...
nuotrauka
2024-05-23 10:39
Nuo 2025 m. daugiau nei du aukštus turinčiuose daugiabučiuose namuose SND balionai negalės būti naudojami. Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) primena apie galimybę pasinaudoti valstybės parama ir daugiabučiuose namuose atsisakyti suskystintų naftos dujų (SND) balionų, juos pakeičiant kitais e...
nuotrauka
2024-05-22 17:09
Šiandien šalia Panevėžio aplinkkelio, ties Bliūdžių kaimu, oficialiai paskelbta didžiausio Baltijos šalyse elektromobilių parko statybų pradžia – įkasta laiko kapsulė. Projektą vystys elektromobilių įkrovimo stotelių operatorė UAB „Eldrive“.
nuotrauka
2024-05-21 13:13
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ verslo centro „Business Stadium Central“ vidaus inžinerinių sistemų montavimo rangovais pasirinko Lietuvos įmones „Aktinis“, „Todera“, „Ivalta“, „PoolPro“. Bendra su rangovais sudarytų sutarčių vertė – 5,6 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-21 12:56
Kada prekybos centras gali vadintis tvariu? Ar tam užtenka deramai surūšiuoti atliekas ir pakeisti lemputes? Vienas iš technologiškai pažangiausių „Nordika“ tvarumo aspektų – R8 tech įrankio, kuris paremtas dirbtiniu intelektu, naudojimas. Ši automatizavimo sistema valdo prekybos centro šildymo, vė...
nuotrauka
2024-05-20 10:26
Ministrai iš Lietuvos, Latvijos, Austrijos, Kipro, Danijos, Estijos, Prancūzijos, Airijos, Graikijos, Liuksemburgo, Maltos, Portugalijos, Slovakijos, Slovėnijos ir Ispanijos kartu kreipėsi į Europos Komisiją raginant parengti Europos Sąjungos strategiją dėl šilumos ir vėsumos ūkio dekarbonizacijos i...
nuotrauka
2024-05-14 09:40
Gegužės 15–17 d. Vilniaus LITEXPO parodų centras taps vieta, kur bus galima susipažinti su pažangiausiomis technologijomis ir inovacijomis, skirtomis pramonei, verslui bei vartotojams. Čia vyks ir nemažai specializuotų renginių. Viename jų – konferencijoje „Ateities energetika Baltijos šalyse 2024“...
nuotrauka
2024-04-16 07:24
KOMFOVENT jau daug metų realizuoja vėdinimo ir šildymo technologijas, o šiandien daromas naujas žingsnis valdant namų mikroklimatą – pristatomas visas šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo funkcijas atliekantis KOMBI.
nuotrauka
2024-04-03 09:39
Atlikus kasmetę A. Goštauto g. estakados virš Geležinio Vilko g. apžiūrą, specialistai nustatė, jog reikia atlikti tilto sujungimo siūlių ir lietaus nuvedimo tinklo remontą. Kol kas remonto apimtys ir trukmė nėra žinomi, tam būtina atlikti detalesnį konstrukcijų vertinimą.
nuotrauka
2024-03-30 08:30
Kai atsirado šviesa, žmonės būrėsi aplink ją. Prisijaukinęs šviesą, 21-ojo amžiaus žmogus nori, kad ji sektų paskui jį ir keistųsi pagal jo poreikius. „LEMONA electronics“ siūlo išmanius apšvietimo sprendimus, kurie atliepia modernios visuomenės poreikį – būste, spintoje, net virtuvinės spintelės st...
nuotrauka
2024-03-29 10:05
„Ignitis", valdanti didžiausią greito elektromobilių įkrovimo tinklą Lietuvoje „Ignitis ON", neapleidžia lyderio pozicijų elektromobilių įkrovimo tinklo plėtros srityje – sudarė sutartį su „Baltic Shopping Centers", valdančia Kaune įsikūrusį prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega", dėl iš viso 20 ele...
nuotrauka
2024-03-25 15:47
Tarptautinė žaliosios energetikos bendrovė „Ignitis renewables" pasirašė 82 mln. eurų finansavimo sutartį su Europos investicijų banku (EIB) ir Šiaurės investicijų banku (NIB) dėl 94 megavatų (MW) Pomeranijos vėjo parko Lenkijoje.
nuotrauka
2024-03-22 12:06
Netinkami pastatų projektavimo sprendimai vėliau gali lemti ne tik dar didesnes išlaidas, bet ir sveikatos problemas. Dėl prastai suprojektuotų vėdinimo sistemų gyventojai gali susidurti su pelėsiu, kurio išnaikinimas neretai tampa neįmanomas.

Statybunaujienos.lt » Inžinerinės sistemos

nuotrauka

Įmonės GERBŪVIO PROJEKTAI apyvartas augina plečiamas paslaugų paketas ir kelių projektai

Įmonė „Gerbūvio projektai“ įgyja pagreitį. Jau trečius metus sparčiai auga užsakymų portfelis, o nuo 2020 m. apyvarta kasmet auga kone dvigubai. 2023-aisiais įmonė tempo nemažino.