2024 liepos 25 d. ketvirtadienis, 9:46
Reklama  |  facebook

PIPELIFE pristato vieną efektyviausių triukšmą slopinančių nuotekų sistemų Europoje Fotogalerija

2024-07-04 07:44
Nuotekų šalinimo garsai, pavyzdžiui, nuleidžiant vandenį tualete ar išleidžiant iš vonios, gali būti itin stiprūs ir trikdantys gyventojų ir net kaimynų ramybę bei komfortą. Pirmaujanti tarptautinė plastikinių vamzdynų sprendimų gamintoja „Pipelife“ sukūrė sistemą „Master3Plus“, kuri itin efektyviai slopina nuotekų šalinimo metu generuojamą konstrukcijomis ir oru sklindantį triukšmą.
nuotrauka
„Pipelife“ nuotr.


Minimos įmonės
Pipelife Eesti AS Vilniaus filialas,
Pipelife

Vokietijoje, Fraunhoferio institute, atlikti bandymai įrodo, kad „Master3Plus“ nuotekų sistema yra viena geriausiai triukšmą slopinančių Europoje. Ši sistema gerokai viršija VDI 400 keliamus reikalavimus ir garso lygį sumažina net iki mažiau negu 10 dB. Tai reiškia, kad tinkamai įrengus sistemą, gretimoje patalpoje esantys žmonės tualete nuleistą vandenį (4 l/s greitis) girdės tyliai, kaip kvėpavimą.

Nuo rinkoje esančių panašių sprendimų „Pipelife“ sukurta sistema skiriasi itin efektyvia garso izoliacija, dideliu standumu ir atsparumu, plačiu jungčių ir priedų asortimentu, paprastu montavimu, tėkmę optimizuojančiu dizainu ir ilgaamžiškumu. Tad šios sistemos įsirengimas ne tik užtikrina geresnę gyvenimo kokybę, bet ir gali padidinti turto vertę.

Efektingai sumažinamas garso lygis

„Master3Plus“ vidaus nuotekų sistema slopina konstrukcijomis ir oru sklindantį triukšmą. Vienas pagrindinių šios sistemos privalumų – speciali trisluoksnė vamzdžių sienelės struktūra, veiksmingai sumažinanti oru sklindančio triukšmo lygį. Ypač lygus vidinis vamzdžių sluoksnis ir hidrauliškai optimizuotos jungtys užtikrina didelį tekėjimo greitį ir nesuardo vandens stulpo, todėl generuojama mažiau triukšmo. Mineralais sustiprintas vidurinysis sluoksnis suteikia išskirtinio standumo, o smūgiams atsparus išorinis vamzdžių sluoksnis sudaro galimybę šią sistemą saugiai montuoti net ir esant neigiamai aplinkos temperatūrai.

Konstrukcijomis sklindantis triukšmas atsiranda dėl vibracijos vamzdžiuose ir jų tvirtinimo prie sienos vietose. Siekiant išvengti šio tipo triukšmo, reikia naudoti specialias jungtis ir laikiklius.

pipelife

Trisluoksnė vamzdžių sienelės struktūra, jos storis ir aukščiausios kokybės žaliavos reikšmingai sumažina garso lygį. O vibraciją ir garso sklidimą per sienas ir lubas ženkliai sumažina specialiai tam suprojektuoti laikikliai.

Sistema išsiskiria ypatingu atsparumu

Ši triukšmą slopinanti nuotekų sistema yra itin saugi. „Master3Plus“ vidaus nuotekų sistema pasižymi dideliu atsparumu smūgiams, temperatūrai ir cheminėms medžiagoms. Aukštos kokybės žaliavos ir speciali vamzdžių sienelės konstrukcija lemia didelį atsparumą smūgiams.

„Master3Plus“ sistema atitinka standarto EN 1451 reikalavimus ir gali būti montuojama esant neigiamai (minus 10 °C) temperatūrai. Sistemos darbinė temperatūra yra 60 °C, o trumpalaikė – 95 °C. Be to, ši sistema yra atspari rūgštims ir šarmams nuo pH 2 iki pH 12. „Master3Plus“ reakcija į ugnį ir dūmus išbandyta pagal standartą EN 13501.

Plačios pritaikymo galimybės ir lengvas montavimas

Ši triukšmą slopinanti nuotekų šalinimo sistema puikiai tinka gyvenamųjų ir komercinės paskirties pastatų vidaus nuotekų, požeminių nuotekų (taikymo sritis pagal standartą EN 1451-1: BD, ≥ 75 DN/OD), ventiliacijos bei centrinių dulkių siurbimo sistemoms įrengti. Buityje „Master3Plus“ dažniausiai naudojama kaip karštam vandeniui atspari vidaus nuotekų, o pramonėje – kaip pilkojo, juodojo vandens ar lietaus nuotekų sistema.pipelife

Dėl itin plataus, daugiau nei 200 pozicijų apimančio jungčių asortimento, nuotekų sistemos montavimas yra paprastas ir efektyvus. Greitai ir saugiai sumontuoti ją galima tiek naudojant standartines jungtis, tiek pasirinkus jungtis su movomis visuose galuose.

Platus jungčių ir priedų asortimentas palengvina bet kokios konfigūracijos vidaus nuotekų sistemos įrengimą. Specialiai suprojektuotas sandarinimo žiedo profilis užtikrina greitą, efektyvų montavimą bei garantuoja sistemos sandarumą, o įstatymo gylio žymuo ir standumo briaunos palengvina ir supaprastina jungimą. 

Tarnaus mažiausiai 50 metų

Jau 35 metus veikiančios austrų kompanijos „Pipelife“ ekspertai savo klientams, besirenkantiems garsą slopinančią sistemą, rekomenduoja atsižvelgti į visos sistemos akustines savybes, taip pat hidraulines savybes ir dizainą.

pipelife

Garsą akumuliuoja oru arba medžiagomis sklindantys virpesiai. Pastatų akustikoje šis reiškinys vadinamas oru arba konstrukcijomis sklindančiu triukšmu.

Gera vamzdžių izoliacija ženkliai sumažina triukšmo perdavimą erdvėje, tačiau konstrukcijomis sklindantį triukšmą sulaikyti yra sudėtingiau, nes į kitas patalpas jis perduodamas sienomis ir kitomis pastato konstrukcijomis.

„Master3Plus“ sistema yra viena tyliausių vidaus nuotekų sistemų Europoje. Savo funkcionalumu, aukščiausia žaliavų kokybe ir gerai apgalvotu dizainu ši sistema suteikia apčiuopiamą naudą projektuotojams, investuotojams, montuotojams ir gyventojams.

Aukščiausios kokybės žaliavos, naudojamos visų sistemos elementų gamybai, ir išskirtinis jungčių sandarumas lemia, kad „Master3Plus“ vidaus nuotekų sistema tarnaus mažiausiai 50 metų, o priežiūros jai reikės minimaliai. 

„Pipelife“ padaliniai veikia 24 šalyse, todėl ekspertai visame pasaulyje yra ranka pasiekiami, nuolat pasirengę įgyvendinti klientų poreikius ir konsultuoti viso proceso metu nuo projektavimo iki sistemos įrengimo. Pasaulinė patirtis ir vietinių specialistų įžvalgos leidžia užtikrinti aukščiausią kokybę ir sprendimų adaptavimą geriausiai atliepiant vietinės rinkos poreikius ir reikalavimus.

„Pipelife“ nuotr.  

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Inžinerinės sistemos

nuotrauka
2024-07-22 11:37
Namų jaukumą galima kurti ne tik gražiais interjero dizaino sprendimais. Tai tik viena dalis – likusioji yra techniniai sprendimai, leidžiantys namų šeimininkams kontroliuoti apšvietimą bei patalpų klimatą. Optimalios temperatūros palaikymas yra aktualus ištisus metus, tačiau tai reikalauja nemažų e...
nuotrauka
2024-07-19 08:32
Aplinkos projektų valdymo agentūros duomenimis, šiuo metu Lietuvoje renovuojama per 1200 daugiabučių, o jau surenovuota – kiek daugiau nei 3700. Tai siekia vos 12,4 proc. šalies daugiabučių, tad norint pasiekti klimato kaitos padarinių švelninimo tikslus, būtina spartinti renovacijos tempą. Atnaujin...
nuotrauka
2024-07-16 12:50
Aplinkos ministerija primena individualių nuotekų valymo įrenginių savininkams, kad nuo 2030 m. pradžios nuotekose, išleidžiamose iš šių įrenginių, turės būti valomas fosforas ir azotas. Tokia tvarka nebus taikoma rezervuaro tipo individualiems nuotekų tvarkymo įrenginiams, nes jie neišleidžia nuote...
nuotrauka
2024-07-16 09:30
Vasarą, kai karščiai pasiekia piką, oro kondicionieriai tampa nepakeičiamais pagalbininkais, užtikrinančiais komfortą ir gaivą namuose. Vis dėlto, jų naudojimas reikalauja priežiūros, kuri ne tik padeda išvengti gedimų, bet ir užtikrina švarų orą patalpose, sumažindama alergijų bei kvėpavimo takų li...
nuotrauka
2024-07-10 09:42
Ar žinojote, kad UAB „Traidenis“ yra ne tik nuotekų valymo sektoriaus ekspertė? Įmonė pagal individualių talpų užsakymų gamybą lyderiauja visoje Europoje. „Traidenis“ kuria gaminius pagal konkrečius klientų reikalavimus, garantuodamas produkto unikalumą ir aukščiausią kokybę.
nuotrauka
2024-07-04 09:20
Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) nuo liepos 4 d. kviečia įmones, turinčias jau veikiančią elektrinę ar dar tik ketinančias jas vystyti, teikti paraiškas paramai gauti, įsirengiant kaupimo įrenginius. Energetikos ministerijos inicijuotam kvietimui numatyta skirti 48 mln. eurų.
nuotrauka
2024-07-01 15:14
Išmanių namų sprendimų paklausa nuolat auga – namų šeimininkai nori gyventi ne tik gražiau, bet ir išmaniau. Viena populiariausių sistemų, galinčių atliepti net ir sudėtingiausius išmanesnių namų poreikius, yra KNX. Tad jei ketinate rinktis būtent tokį sprendimą, šiame straipsnyje sužinosite svarbia...
nuotrauka
2024-06-28 14:11
Išlaikyti vėsą namuose pačiame vasaros įkarštyje gali būti tikras iššūkis. Čia gali padėti išmanesnių namų sistema JUNG HOME. Vienas iš šios sistemos produktų yra specialus valdiklis, kuris gali automatiškai kontroliuoti ne tik žaliuzes, bet ir užuolaidas, roletus nuo saulės bei markizes. Tai inovat...
nuotrauka
2024-06-19 10:35
Europos Parlamentas šį balandį priėmė direktyvą, kuria įsipareigojama palaipsniui mažinti pastatų sektoriuje suvartojamos energijos ir išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį. Nuo 2028 m. valstybei priklausantys, o nuo 2030 m. – visi nauji pastatai turės būti netaršūs, nuo 2050-ųjų – klimat...
nuotrauka
2024-05-29 14:51
JUNG KNX išmaniųjų namų sistema (angl. JUNG KNX system arba JUNG KNX smart home) iš naujo apibrėžia mūsų santykį su erdvėmis, kuriose gyvename ar dirbame. Ši sistema leidžia ne tik valdyti ir automatizuoti įvairias išmaniųjų namų funkcijas, bet ir padeda ženkliai sumažinti energijos vartojimą bei ku...
nuotrauka
2024-05-24 13:37
Nors elektromobilių naudojimas Lietuvoje kasmet auga, vienas iš didžiausių iššūkių, su kuriuo susiduria daugiabučių namų gyventojai, yra elektromobilių įkrovimo infrastruktūros prieinamumas. Kokias galimybes turi vairuotojai, gyvenantys daugiabutyje, pasakoja daugiabučių priežiūra ir administravimu ...
nuotrauka
2024-05-23 10:39
Nuo 2025 m. daugiau nei du aukštus turinčiuose daugiabučiuose namuose SND balionai negalės būti naudojami. Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) primena apie galimybę pasinaudoti valstybės parama ir daugiabučiuose namuose atsisakyti suskystintų naftos dujų (SND) balionų, juos pakeičiant kitais e...
nuotrauka
2024-05-22 17:09
Šiandien šalia Panevėžio aplinkkelio, ties Bliūdžių kaimu, oficialiai paskelbta didžiausio Baltijos šalyse elektromobilių parko statybų pradžia – įkasta laiko kapsulė. Projektą vystys elektromobilių įkrovimo stotelių operatorė UAB „Eldrive“.
nuotrauka
2024-05-21 13:13
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ verslo centro „Business Stadium Central“ vidaus inžinerinių sistemų montavimo rangovais pasirinko Lietuvos įmones „Aktinis“, „Todera“, „Ivalta“, „PoolPro“. Bendra su rangovais sudarytų sutarčių vertė – 5,6 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-21 12:56
Kada prekybos centras gali vadintis tvariu? Ar tam užtenka deramai surūšiuoti atliekas ir pakeisti lemputes? Vienas iš technologiškai pažangiausių „Nordika“ tvarumo aspektų – R8 tech įrankio, kuris paremtas dirbtiniu intelektu, naudojimas. Ši automatizavimo sistema valdo prekybos centro šildymo, vė...
nuotrauka
2024-05-20 10:26
Ministrai iš Lietuvos, Latvijos, Austrijos, Kipro, Danijos, Estijos, Prancūzijos, Airijos, Graikijos, Liuksemburgo, Maltos, Portugalijos, Slovakijos, Slovėnijos ir Ispanijos kartu kreipėsi į Europos Komisiją raginant parengti Europos Sąjungos strategiją dėl šilumos ir vėsumos ūkio dekarbonizacijos i...
nuotrauka
2024-05-14 09:40
Gegužės 15–17 d. Vilniaus LITEXPO parodų centras taps vieta, kur bus galima susipažinti su pažangiausiomis technologijomis ir inovacijomis, skirtomis pramonei, verslui bei vartotojams. Čia vyks ir nemažai specializuotų renginių. Viename jų – konferencijoje „Ateities energetika Baltijos šalyse 2024“...
nuotrauka
2024-04-16 07:24
KOMFOVENT jau daug metų realizuoja vėdinimo ir šildymo technologijas, o šiandien daromas naujas žingsnis valdant namų mikroklimatą – pristatomas visas šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo funkcijas atliekantis KOMBI.
nuotrauka
2024-04-03 09:39
Atlikus kasmetę A. Goštauto g. estakados virš Geležinio Vilko g. apžiūrą, specialistai nustatė, jog reikia atlikti tilto sujungimo siūlių ir lietaus nuvedimo tinklo remontą. Kol kas remonto apimtys ir trukmė nėra žinomi, tam būtina atlikti detalesnį konstrukcijų vertinimą.
nuotrauka
2024-03-30 08:30
Kai atsirado šviesa, žmonės būrėsi aplink ją. Prisijaukinęs šviesą, 21-ojo amžiaus žmogus nori, kad ji sektų paskui jį ir keistųsi pagal jo poreikius. „LEMONA electronics“ siūlo išmanius apšvietimo sprendimus, kurie atliepia modernios visuomenės poreikį – būste, spintoje, net virtuvinės spintelės st...

Statybunaujienos.lt » Inžinerinės sistemos