2024 liepos 25 d. ketvirtadienis, 9:57
Reklama  |  facebook

40-metės CEDIMA faktorius: darbai tiksliai, švariai ir greitai

2024-07-03 07:55
Liepos 3-ąją CEDIMA – kaip įmonė, pradėjusi eksportuoti mašinas ir įrankius į užsienio rinkas, – mini 40 metų veiklos sukaktį ir siūlo klientams specialią programą. Sukakties išvakarėse Baltijos šalių rinką taip pat pasiekė daugiafunkcės, visiškai hidraulinės CEDIMA mašinos profesionaliems betono apdirbimo darbams. Bet nemažėja ir kitų CEDIMA gaminių paklausa – rinka įvertino jų teikiamą naudą.
nuotrauka
CEDIMA daugiafunkcė mašina CF-6030. CEDIMA iiustr.


Minimos įmonės
Cedima Vilnius, CEDIMA GMBH Filialas,

CEDIMARinkos naujovė – CEDIMA daugiafunkcė mašina CF-6030

Pagaliau Baltijos šalis, taip pat ir Lietuvą, pasiekė daugiafunkcės, visiškai hidraulinės CEDIMA mašinos profesionaliems darbams.

Šių mašinų pranašumas – tiksliai, greitai ir švariai atliekami betono dangų frezavimo, pjovimo, gręžimo ir kitos technologinės operacijos. Tai CEDIMA daugiafunkcė mašina CF-6030, kuri iki šiol buvo naudojama tik Vokietijoje ir kai kurių kitų pasaulio šalių rinkose.

CEDIMA daugiafunkcė mašina CF-6030 monitorius

CF-6030 monitorius

Ši keturiais ratais varoma mašina sugeba pjauti iki 630 mm gylio (su 1500 mm standartiniu deimantinio pjovimo disku) ir pramoniniais greičiais. Visiškai hidraulinis mašinos valdymas, naudojant papildomą įrangą leidžia pjaustyti medžiagas įvairiais kampais ir atlikti operacijas, kaip, pavyzdžiui, kelio bortelių horizontalus pjaustymas ar kelkraščių atpjovimas įvairiais kampais, – iki šiol tai buvo neįmanoma.

Tačiau pagrindinis tokios mašinos pranašumas – darbo metu susidariusią pulpą (betono ir vandens suspensiją) mašina pati surenka, taip nebelieka problemos valyti purvą, ir galima iš karto atlikti kitas betono dangos statybos operacijas, pavyzdžiui, siūlių sandarinimo ir nuožulnų nupjovimo.

DRS FLOOR paklausa poliruoto betono produktams tebeauga

„Džiugina vis dar auganti sauso betono gręžimo variklių ir gręžimo karūnų paklausa. Trečiosios kartos sauso gręžimo rankiniai varikliai su „minkštu kalimu“ DKS15.1-L001 komplektuojami su ilgaamžiais aliuminio lydinio korpusais, derinant su deimantinio gręžimo karūnomis BK SYNCRO, yra technologiškai pažangiausias derinys sausam betonui gręžti su minkšto perforavimo funkcija. DKS15.1-L001 varikliui nėra lygių rinkoje nei pagal gręžimo spartą, nei pagal ilgaamžiškumą ir kainą“, – privalumus vardija filialo „Cedima Vilnius“ direktorius Alfonsas Volungevičius.

CEDIMA sauso gręžimo karūnos, jų elementai

 

Sauso betono gręžimo karūnos ir jų elementai

Gerokai išaugo ir DRS FLOOR paklausa poliruoto betono produktams: šlifavimo mašinos, poliravimo ir šlifavimo instrumentai bei medžiagos poliruotam betonui. Įmonė parduoda vis daugiau vidutinės ir didelės galios HF šlifavimo mašinų: DBS-510-3H ir DBS-650-4H EV (savaeigė šlifavimo mašina), kurios pasižymi puikia ergonomika, universalumu ir didžiuliu patvarumu.

CEDIMA VILNIUS ALFONSAS VOLUNGEVIČIUS

„Cedima Vilnius“
direktorius
Alfonsas Volungevičius

 

DRS FLOOR produktas tapo tiek populiarus, kad yra įmonių, ypač naujai įsikūrusių, kurios veikloje naudoje vien DRS FLOOR mašinas, instrumentus ir technologijas, tuo užtikrindamos savo klientams ilgaamžius sprendimus: betono dangoms, sukurtoms naudojant DRS FLOOR technologiją, suteikiama iki 50 metų kokybės garantija!

„Matome, kad sandėliavimo, pramonės, automobilių remonto bei biurų pastatų savininkai vis dažniau įvertina grindų dangų tarnavimo sąnaudas dešimtmečiais ir supranta, kokią naudą jie gaus eksploatuodami DRS FLOOR poliruoto betono dangas“, – dalijasi įžvalgomis A.Volungevičius.

DRS Floor

Taupo klientų sąnaudas – įsteigtas ekspress servisas

CEDIMA investavo į papildomus klientų aptarnavimo pajėgumus ir Vilniuje jau siūlo deimantinio gręžimo įrangos bei deimantinių gręžimo karūnų ekspress servisą. Galvojant apie CEDIMA įrangos naudotojų laiko ir lėšų sąnaudas, siūloma restauruoti sugadintas ar sudilusias deimantinio gręžimo karūnas, vos jas pristačius į servisą, arba tiesiog greitai atstatyti gręžimo variklių darbingumą: paveržti prabuksuojančias sankabas, tarpines, šepetėlius ir kitas greitai besidėvinčias detales.

Daugiametė patirtis ir kompetencija sudaro sąlygas prižiūrėti ir remontuoti faktiškai visų ES gamintojų tiekiamus elektrinius gręžimo variklius (WEKA, Dr. Bender, Dr. Schulze, EIBENSTOCK ir kitus).

Proginė CC TOOLS deimantinių instrumentų programa

Minėdama veiklos sukaktį, CEDIMA savo klientams sukūrė specialią CC TOOLS (Celle Carbon Tools) deimantinių instrumentų programą.

  • Šioje programoje greta jau žinomų pjovimo diskų betonui ir asfaltui pjauti, yra ir deimantiniai pjovimo diskai TSU SUPRA, skirti visoms statybinėms medžiagoms pjauti sausai ir dideliu greičiu. Šio tipo deimantinius diskus naudoja gelbėjimo darbų metu, autoavarijų padariniams likviduoti ir pan.
  • KOMBI FRASER diskas yra skirtas vienu metu atpjauti plastikinius vamzdžius ir suformuoti nuožulną. Tai patogus sprendimas lauko ir vidaus tinklų montuotojams.Epoksidinių dangų, klijų bei kt. polimerinių paviršių nufrezavimui tiekiamos deimantinės STE PKD ir STK PKD frezavimo lėkštės.
  • Universalios deimantinio gręžimo karūnėlės BKB PRO yra labai patogus kiaurymių gręžimo sprendimas įvairiose patalpose su standartiniais perforatoriais ir suktuvais. Tiekiama tiek komplektais, tiek atskiromis pozicijomis, D 32–132 mm.
  • Įvairioms plytelėms (akmens masė, klinkeris, akmuo) gręžti siūloma BKF-SUPRA tipo gręžimo karūnėles D 5–150 mm. FINGERFRASER pirštukine freza galima lengvai sukurti reikalingas formas ir ovalumus kiaurymėse ir plytelių kraštuose.

„Mes švenčiame kartu su savo klientais, kuriems siūlome ir dar pasiūlysime CEDIMA produktų proginėmis kainomis – mūsų partnerių ir atstovų prekybos vietose“, – sako filialo „Cedima Vilnius“ direktorius Alfonsas Volungevičius.

Apie kompanijos ištakas

1984-aisiais trijų gamyklų savininkai Celės (Celle, Vokietija) mieste („Cedima“ – pagal „Celle Diamant Machinen“) sutarė eksportui į užsienį įkurti naują įmonę, kuri tieks visą asortimentą deimantinių mašinų ir instrumentų statybos pramonei. Iki tol kelio dangų pjovimo, sieninės diskinės mašinos, deimantiniai diskai ir gręžimo karūnos, staliniai pjaustytuvai buvo gaminami vien Vokietijos rinkai ir kitų tiekėjų užsakymu (pvz., įmonei NORTON).

Celė yra gerai žinomas naftininkų miestas, kuriame daugiau kaip prieš 120 metų įsikūrė pirmosios įmonės, iki šiol gaminančios ir tiekiančios gręžimo įrangą naftos pramonei visame pasaulyje. Gręžimo karūnų galvos buvo dengiamos deimantų kristalais, siekiant padidinti jų ilgaamžiškumą. Praeito amžiaus 5-ajame dešimtmetyje įvykus deimantų sintetinimo revoliucijai – išauginus sintetinius deimantus, kurie buvo dešimtimis kartų patvaresni nei natūralūs, įvyko ir deimantinių instrumentų gamybos statybos pramonei revoliucija.

40 metų veiklos sukaktį mini ir DRS FLOOR deimantinio betono šlifavimo bei poliravimo mašinų Dr. Schulze gamybinis padalinys.

CEDIMA iiustr. 

Statybunaujienos.ltStatybinė ir kelių technika, įrankiai

nuotrauka
2024-01-25 11:09
Akumuliatoriniai darbo įrankiai populiarūs, nes jie ne tik patogūs naudoti, be ir puikiai pritaikomi tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Šios rūšies įrankio veikimas tiesiogiai priklauso nuo akumuliatoriaus galingumo, jo dydžio ir talpos. Jei nesinori darbo nutraukti todėl, kad išseko baterija, nau...
nuotrauka
2024-01-19 10:23
Pietų Korėjos statybinės technikos gamintoja DEVELON (naujas DOOSAN vardas) 2024 metus pradeda geromis naujienomis. Klientai, kurie pirks šios kompanijos mini ekskavatorius DX17Z ir DX19 sausio-kovo mėnesiais, galės pasinaudoti ne tik labai patraukliomis finansavimo sąlygomis (finansavimo palūkanos ...
nuotrauka
2023-12-04 13:10
Nuo šiol „INTRAC Lietuva“ gali pasiūlyti DEVELON buldozerius, kurie yra galingi ir lengvai valdomi. DEVELON buldozeriai turi efektyvią hidrostatinę pavarą, 2D sistemos reguliuojamus stūmimo peilius (verstuves), paprastą valdymą, ypač patogią operatoriaus kabiną ir puikų matomumą, kuris dar labiau pa...
nuotrauka
2023-11-21 10:26
DEVELON statybinės technikos asortimentą papildo gamykloje modifikuoti ekskavatoriai, kurie pritaikyti specifinių pramonės sričių poreikiams. Specialios paskirties ekskavatoriai gamykliškai pritaikyti įvairių medžiagų tvarkymo ir krovos darbams, yra ir specialūs modeliai, skirti griovimo darbams atl...
nuotrauka
2023-11-16 12:13
Nuo plaktuko, atsuktuvo ir replių iki skirtingų rūšių grąžtų bei suktuvų – kiekvieno meistro įrankių dėžėje galima sutikti pačius įvairiausius įrankius. Nors namų remonto ar kiti statybos darbai neįsivaizduojami be elektrinių įrankių, savo patvarumu ir funkcionalumu gali nustebinti ir šiuolaikiški a...
nuotrauka
2023-09-13 16:03
Šiais metais Vilniaus miesto gatvės vėl bus skenuojamos siekiant įvertinti asfalto dangos nusidėvėjimą. Remiantis gautais duomenimis bus sudėlioti gatvių remonto prioritetai – tai leidžia ir kasmet sutaupyti apie 5 proc. gatvių remontui skiriamų lėšų.
nuotrauka
2023-09-01 07:52
Vokietijos CEDIMA GmbH, pasaulyje gerai žinomas deimantinių įrankių ir mašinų betonui apdirbti tiekėjas, pristato betono apdirbimo naujienas ir atnaujintas mašinas, kurios darbą daro efektyvesnį, nes, nepriklausomai nuo betono tipo, mašinos galingumo ar kitų savybių, leidžia greitai surasti optimalų...
nuotrauka
2023-07-21 06:50
Antrąjį šių metų ketvirtį elektroninių aukcionų ir varžytynių dalyviai tradiciškai pirko įvairų nekilnojamąjį turtą patraukliose šalies vietovėse, bet kartu pastebimai išaugo susidomėjimas įvairia kelių technika bei transporto priemonėmis, skelbia elektroninių varžytynių ir aukcionų portalą evarzyty...
nuotrauka
2023-06-15 12:51
MANITOU krovos technika puikiai darbuojasi statybų sektoriuje. Montuojant plieno konstrukcijas, karkasines konstrukcijas, atliekant apdailos ir mūrijimo darbus, visur, kur reikia pakelti sunkius krovinius į didelį aukštį ir padėti juos tiksliai į numatytą vietą. Visiems šiems darbams MANITOU turi sp...
nuotrauka
2023-06-09 07:30
Šalinant bet kokio tipo dangą, ypač nuo betoninių ir metalinių paviršių, svarbu yra tai atlikti kokybiškai, sparčiai ir patogiai dirbančiam žmogui. HUSQVARNA CONSTRUCTION atliepia šiuos poreikius, rinkai pasiūlydama ilgaamžes, tvarias grindų grandymo, frezavimo, skutimo, šlifavimo mašinas bei šratas...
nuotrauka
2023-04-24 07:51
Betono dažai, skiedinio likučiai ant fasadų, klojinių ar statybinių mašinų gali tapti rimtu iššūkiu, norint juos nuvalyti nepažeidžiant konstrukcijos ar sudėtingo pasiekiamumo. KARCHER siūlo sprendimą – 12 naujų šalto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginių superklasės segmente.
nuotrauka
2023-04-05 07:23
Įmonė RANDVEL į rinką tiekia žinomų pasaulyje prekinių ženklų statybų techniką – kokybišką ir įgijusią rinkos pasitikėjimą. Papildomos vertės šiai technikai suteikia tai, kad įmonės meistrai ją puikiai išmano ir geba remontuoti, o gamintojai į įmonės sandėlius tiekia atsargines detales. Tai yra fakt...
nuotrauka
2023-03-27 07:53
Kompanija „Doosan Infracore“ (HDI) paskelbė, kad keičia statybinės technikos DOOSAN prekės ženklą ir pristato naująjį prekės ženklą – DEVELON.
nuotrauka
2023-02-10 07:31
Vokietijos CEDIMA GmbH – jau šimtmetį pasaulyje gerai žinomas kaip deimantinių įrankių ir mašinų, skirtų betonui apdirbti, tiekėjas. Praėjusių metų pabaigoje Vokietijoje, Miunhene, įvykusioje tarptautinėje statybos parodoje „Bauma“ CEDIMA GmbH pristatė pagrindines technikos naujienas.
nuotrauka
2022-12-15 07:24
Ancenis (Prancūzija), 2022 m. gruodžio 6 d. „MANITOU Group“, pasaulinė statybų, pramonės ir žemės ūkio sektoriams skirtos krovos technikos, kėlimo platformų gamintoja, pristatė vandenilinių mašinų tyrimų ir plėtros planą bei pirmąjį teleskopinio krautuvo prototipą, kuris veikia, naudodamas žaliąjį v...
nuotrauka
2022-12-02 11:41
Atliekant skirtingus apdailos darbus, reikalingi specifiniai statybiniai įrankiai skirti šlifavimui, dažymui, pjovimui ar sienų matavimui. Nors dažnas skuba pirkti statybinius įrankius, tačiau tai nėra vienintelis sprendimo būdas. Būtent tokiais atvejais vertėtų apsvarstyti galimybę pasinaudoti įran...
nuotrauka
2022-11-04 06:27
Parodoje „Bauma 2022“, kuri vyko Miunchene (Vokietija) spalio 24–30 dienomis, DOOSAN pristatė pramonėje pirmaujančią naujų pažangiausių mašinų ir skaitmeninių technologijų ekspoziciją. UAB „INTRAC Lietuva“ – DOOSAN statybinės technikos atstovas Lietuvoje.
nuotrauka
2022-10-25 14:57
Miunchene (Vokietija) spalio 24 d. prasidėjusioje didžiausioje tarptautinėje statybos ir pramonės parodoje BAUMA (ekspozicijos stendas FS 908/1) kompanija MANITOU pristatė rekordinį naujų produktų skaičių.
nuotrauka
2022-09-16 07:24
Terasa tapo neatskiriama būsto dalimi. Kad šis statinys leistų patirti visus malonumus ne tik šiltuoju metų laiku, reikia pasidomėti statybos ypatumais.
nuotrauka
2022-08-30 12:26
Nesvarbu, turite nuosavą būstą ar nuomojatės butą, natūralu, kad kartais tenka atlikti remontą namuose. Yra labai lengva paskambinti santechnikui, elektrikui ar kitam meistrui, nors iš tikrųjų kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius būsto remonto darbus galima nesunkiai atlikti patiems. Be to, sutaup...

Statybunaujienos.lt » Statybinė ir kelių technika, įrankiai