2021 rugsėjo 20 d. pirmadienis, 15:25
Reklama  |  facebook

„Baltled“ pramoninių šviestuvų serija „Fulmar“ – dar vienas inovatyvus pasiūlymas Fotogalerija

2017-02-07 08:24
Efektyvus, inovatyvus ir patikimas apšvietimas. Šios rinkoje itin vertinamos savybės būdingos bendrovės „Baltled“ pramoninių šviestuvų serijai „Fulmar“, įvertintai aukso medaliu konkurse „Lietuvos metų gaminys 2016“.
nuotrauka
„Fulmar“ šviestuvų serija pasižymi tuo, kad yra efektyvi, tolygiai apšviečia ir todėl patikimai gerina darbo sąlygas. „Baltled“ iliustr.


Minimos įmonės
Baltled, UAB
Auksą pelniusi šviestuvų serija jau užsitarnavo kompanijos klientų palankumą ir pasitikėjimą. Bendrovės „Vilma“, kompanijos LED šviestuvus naudojančios jau daugiau kaip dvejus metus, vyr. energetikas Stanislovas Karalkevičius kaip vieną iš pranašumų mini tai, kad nebereikia šviestuvų aptarnauti keičiant lempas ar droselius. Specialistas pažymi, kad sandėliams, gamybiniams cechams ir ekspozicijų salei bei koridoriams naudojami šviestuvai skleidžia tolygų, nemirgantį ir darbui netrukdantį apšvietimą.

Jam pritaria ir bendrovės „Girteka“ NT valdymo skyriaus vadovas Gytis Janušauskas, tikindamas, kad daugiau nei metus bendradarbiaujant su „Baltled“ komanda pavyko įgyvendinti ne vieną didelį projektą ir pritaikyti ekonomiškai naudingus apšvietimo sprendimus. Įvertinusi techninius ir ekonominius įvairių galimų sprendimų rodiklius, savo sandėlio apšvietimui modernizuoti kompanija pasirinko naująją „Fulmar“ šviestuvų liniją.

Švies 60 tūkst. valandų

„Fulmar“ šviestuvų serija pasižymi tuo, kad yra efektyvi, tolygiai apšviečia ir todėl patikimai gerina darbo sąlygas. „Išskirtiniai energiją taupantys ir ilgaamžiai šviestuvai – patikimas ir ekonomiškas būdas apšviesti komercines ir pramonines patalpas, pradedant automobilių stovėjimo aikštelėmis, autobusų, traukinių stotimis, oro uostais, baigiant stadionais, sandėliais, degalinėmis ir kitais objektais“, – sako bendrovės „Baltled“ direktorius Kęstutis Lukoševičius. 

Sumažinti ir kontroliuoti elektros sąnaudas leidžia DALI valdymo galimybės. Dėl aukšto spindėjimo-elektros santykiо (120 Lm/W) šie šviestuvai sunaudoja mažiau elektros energijos tam pačiam šviesos srautui sukurti. Šviestuvų gamintojai šio produkto veikimui, šviesos intensyvumui ir atspalviui suteikia penkerių metų garantiją. „Fulmar“, gamintojų tvirtinimu, tarnauja 60 tūkst. valandų ir atsiperka greičiau nei analogiški produktai.

Ši šviestuvų serija turi funkciją, kuri sudaro galimybes jungtis į bendrą išmanųjį apšvietimo tinklą, tokiu būdu niekada nebus švaistomi pinigai nereikalingam apšvietimui. Natūraliai dienos šviesai sklindant pro langus į patalpą, kurioje įdiegta tokia „Fulmar“ šviestuvų funkcija, šie pritems iki komfortiško lygio. O saulei nusileidus, pasislėpus ar pasisukus, šviesos ryškumas vėl padidės. Tokiu būdu patalpose galima nuolat palaikyti vienodą apšvietimo lygį. Kai iš patalpos, kurioje naudojama ši išmanioji apšvietimo sistema, išeis žmonės, šviestuvai kaipmat nustos švietę.

„Fulmar“ yra keturių skirtingų ilgių: 0,5; 1; 1,5 ir 2 m, tad juos galima pasirinkti pagal patalpų plotą, jų išdėstymą.

Išskirtinumas – sistemos funkcionalumas

„Fulmar“ šviestuvų linija pasižymi ir aukštu atsparumu (IP65 atsparumo klasė) aplinkos veiksniams – temperatūrų svyravimams, dulkėms. Rekomenduojama darbinė temperatūra – nuo –25 iki +50 laipsnių Celcijaus. Ilgaamžiškumo prideda ir patikima, tvirta aliuminio konstrukcija. Šviestuvus lengva montuoti ant lubų, sienų arba juos nuleidžiant. Naudojami „LG“, „Samsung“, LED diodai. „Fulmar“ serija buvo baigta kurti ir išleista į rinką 2016 m. pradžioje. UAB „Baltled“ profesionalų komanda šią pramoninių šviestuvų liniją pristatė po daugiau kaip pusantrų metų trukusių tyrimų ir eksperimentinės plėtros.

Iš kairės: ūkio ministras M. Sinkevičius, „Baltled“ direktorius K. Lukoševičius ir LPK prezidentas R. Dargis

„Pramoninių šviestuvų seriją „Fulmar“ kūrėme, norėdami padėti savo klientams nešvaistyti pinigų elektros energijai“, – sako K. Lukoševičius. 

„Fulmar“ išskirtinumą lemia sistemos funkcionalumas: vienodo minimalistinio dizaino šviestuvai tinka apšviesti patalpoms su įvairaus aukščio lubomis – nuo 2 iki 30 metrų – skirtingomis aplinkos sąlygomis. Tačiau svarbiausi yra optiniai sprendimai. „Naudojant šešias skirtingas optikas, galima tolygiai ir nešvaistant šviesos ten, kur jos nereikia, apšviesti patalpas, kurių lubų aukštis siekia net iki 30 metrų, – pasakoja bendrovės direktorius K. Lukoševičius. – Visa šviestuvų serija yra vientisa, keičiasi tik šviestuvo ilgis, galia ar optinės spindėjimo savybės.“

Šių šviestuvų Lietuvoje ir užsienyje jau yra parduota daugiau nei 2000 vienetų.

Apšviečia patalpas itin aukštomis lubomis

Pramoninių šviestuvų „Fulmar“ seriją sudaro penki bendro dizaino modeliai. 

Šviestuvas „Fulmar 25“ yra sukurtas patalpoms su labai aukštomis lubomis – nuo 16 iki 25 metrų – apšviesti. Tai yra vidutinio šviesos kampo šviestuvas (25 laipsnių) su įmontuotais LG LED diodais. Efektyviai atviras erdves apšviesti „Baltled“ inžinieriai sukūrė „Fulmar 60“ modelį. Jis tinkamas naudoti tiek viduje, tiek lauko sąlygomis, kai nėra tiesioginio sąlyčio su vandeniu. Tai yra plataus šviesos kampo šviestuvas su įmontuotais LG LED diodais. Labai plataus šviesos kampo (95 laipsnių) „Fulmar 60“ šviestuvas skirtas patalpoms, kurių lubos nuo 6 iki 12 m aukščio. Jis sukurtas efektyviai apšviesti ne tik aukštalubes patalpas, bet ir išorines erdves.

Kai reikia apšviesti sandėlius su aukštais stelažais, puikus pasirinkimas gali būti „Fulmar 30x105“. Dėl dvilypės optikos šie šviestuvai paskirsto šviesą taip, kad tolygiai apšviestų tiek aukštai esančias lentynas ar stelažus, tiek praėjimą tarp jų. Rekomenduojamas montavimo aukštis – nuo 8 iki 16 metrų. „Fulmar 130“ šviestuvas sukurtas tolygiai apšviesti atskiras vietas iki 6 m aukščio.

Kuria vienoje iš pažangiausių laboratorijų Europoje

Naujausios serijos šviestuvai, kaip ir visi kompanijos produktai, kuriami, tobulinami ir gaminami nuosavoje „Baltled“ šviesos laboratorijoje, kuri yra viena iš pažangiausių Europoje. Nauji technologiniai sprendimai kruopščiai testuojami. Kompanijos šviesos laboratorijoje dirba aštuoni inžinieriai, kasdien tobulinantys ir kuriantys naujus produktus, kurie sudarytų sąlygas kuo efektyviau panaudoti apšvietimo resursus. Taip prisidedama ne tik prie energijos tausojimo, bet ir prie gamtos saugojimo. Tam įmonės komanda naudoja 11 įvairių įrenginių, kuriais galima atlikti per 100 įvairiausių šviesos parametrų testų. Iki šiol „Baltled“ jau pavyko sukurti ir įgyvendinti daugiau kaip 20 įvairių naujų technologinių sprendimų ir produktų.

„Aiškiai jutome poreikį pasiūlyti rinkai vienodo dizaino šviestuvų, kuriais būtų galima apšviesti visas komercines ir pramonines patalpas, liniją. „Fulmar“ kūrėme kaip patikimą ir ilgaamžį sprendimą, pasinaudodami visais LED technologijos pranašumais. Šie šviestuvai nepriekaištingai veikia dideliame aukščių ruože, esant skirtingoms aplinkos temperatūroms, drėgmei ir dulkėms“, – naujausio produkto kūrimo užkulisius ir pagrindinius pranašumus atskleidžia bendrovės „Baltled“ direktorius K. Lukoševičius.

Inovatyvių produktų pasiūlo kasmet

Pramoninių šviestuvų serija „Fulmar“ nėra vienintelė efektyvi naujovė, kurią rinkai pasiūlė bendrovės „Baltled“ profesionalai. Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurse „Lietuvos metų gaminys 2015“ aukso medalį pelnė „Baltled“ sukurta LED šviesos diodų panelė. Šis inovatyvusis produktas sunaudoja iki 3 kartų mažiau energijos, yra daug ekonomiškesnis už analogiškus ankstesnės kartos šviestuvus. LED šviesos diodų panelėje nėra kenksmingų medžiagų, šviesa nevargina žmonių akių, ji atrodo solidžiau, o tarnauja kelis kartus ilgiau už įprastus šviestuvus. Biurų, viešbučių bei kitų viešųjų patalpų naudotojai jau įvertino šio gaminio teikiamus privalumus. Ir ne tik dėl paminėtų savybių, bet ir dėl to, jog šias paneles galima montuoti jau esančių senų šviestuvų vietoje neardant lubų.

Kompanija „Baltled“ buvo įkurta prieš daugiau nei 11 metų. Nuo pat įsikūrimo pagrindinis įmonės tikslas buvo LED (šviesos diodų) produktų gamyba bei kūrimas. Dabar įmonėje dirba 43 šviesos profesionalai, kurie kasdien rūpinasi šimtais nuolatinių ir naujų įmonės klientų. Apie 90 proc. kompanijos apyvartos sudaro eksporto sandoriai. „Baltled“ produktai keliauja į daugiau nei 40 pasaulio šalių – nuo Pietų Afrikos iki Japonijos.

Pastaruosius ketverius metus kompanija kasmet pasiekia 30 proc. augimą ir jau įgyvendino daugiau nei 500 tūkst. projektų visame pasaulyje.

Reklama

„Baltled“ iliustr.

 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Inžinerinės sistemos

nuotrauka
2021-09-01 15:46
Mažas pajamas gaunantys gyventojai nuo trečiadienio, rugsėjo 1 d., jau gali teikti paraiškas kompensacijoms atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimui elektros energijos reikmėms ir iškastinį kurą naudojančių šilumos įrenginių pakeitimui.
nuotrauka
2021-08-19 14:46
Gaisrai pramonės įmonėse ir komerciniuose pastatuose kasmet sukelia milžiniškų nuostolių visame pasaulyje. Ekspertų skaičiavimais, tokiuose objektuose įsiplieskusi ugnis vidutiniškai padaro nuostolių už 100 tūkst. eurų, tačiau kilęs gaisras neretai gali baigtis visišku verslo žlugimu.
nuotrauka
2021-06-30 09:32
Efektyviau ir tvariau: sostinėje startavo pilotinis AB Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) projektas, kurio pirmame etape temperatūra centrinio šildymo tinkle bus palaipsniui žeminama nuo 70 iki 65 laipsnių, o antrame – tol, kol temperatūra tolimiausiose tinklo vietose pasieks 55 laipsnius.
nuotrauka
2021-05-27 18:17
„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) ir Prancūzijos bendrovė „Sagemcom Energy and Telecom“ SAS pasirašė išmaniosios apskaitos infrastruktūros pirkimo sutartį, kuria bus įsigyjama ir diegiama apie 1,2 mln. naujos kartos – išmaniųjų – elektros energijos skaitiklių bei sistemos duomenų valdymo ir ry...
nuotrauka
2021-05-13 16:27
Vilniuje, Lvovo g. 37 duris jau atvėrė vienas inovatyviausių verslo centrų Lietuvoje. Šiuolaikiškiems A+ energinės klasės pastato reikalavimams, užsakovo bei nuomininkų poreikiams ir lūkesčiams atliepti, „Caverion Lietuva“ 8 aukštų, 23.000 kv. m bendro ploto pastate įrengė didelės apimties ateities ...
nuotrauka
2021-04-21 11:54
Didžiausia Lietuvoje vandentvarkos bendrovė „Vilniaus vandenys“, kurianti išmanųjį vandentiekį, artėja prie pirmojo etapo darbų pabaigos. Jau įdiegta daugiau nei 6 300 vnt. išmaniųjų nuotolinio nuskaitymo skaitiklių šuliniuose ir daugiabučių pastatų įvaduose.
nuotrauka
2021-01-25 07:34
Specifiniai virtuvės kvapai ir gaisru gresiantys ortakiuose susikaupę riebalai yra nuolatinės maitinimo įstaigų problemos. Rinkoje esama ir nemažai sprendimų. Tačiau tiek inžinerinių sistemų montuotojai, tiek pačios maitinimo įstaigos ieško būdų, kad problemos būtų sprendžiamos kuo paprasčiau, bet e...
nuotrauka
2021-01-21 11:26
Kiekviena būsto apdailos smulkmena ar, atrodytų, pakoreguota nereikšminga detalė gali būsto šeimininkams sukelti įvairių nepatogumų. Nekilnojamojo turto plėtotojai naujakuriams rekomenduoja būsto apdailos projektą parodyti statybų inžinieriams ir pasikonsultuoti su jais dėl techninių galimybių.
nuotrauka
2020-11-24 10:44
Aplinkos apsaugos departamento (AAD) Panevėžio valdybos pareigūnai, tikrindami, kaip gyventojai tvarko buitines nuotekas, Panevėžio, Kupiškio, Rokiškio, Pasvalio, Biržų rajonuose jau atliko 22 reidus ir aplankė per 200 privačių namų valdų. Rezultatai ne itin džiugina – nustatytas 41 nuotekų tvarkymo...
nuotrauka
2020-10-20 07:45
Dėl nuolat griežtėjančių standartų ir tobulėjančių technologijų kiekvienais metais nauji pastatai tampa vis taupesni. Siekiant atitikti augančius reikalavimus, statomuose objektuose naudojami vis efektyvesni izoliavimo sprendimai. Taip pastatai tampa vis sandaresni, bet dažnai ima kelti asociacijų s...
nuotrauka
2020-10-19 07:30
Pasirenkant pastato vidaus vamzdynų sistemas, svarbi ne tik jų kokybė, kuri užtikrintų efektyvų ir nepriekaištingą veikimą. Aktualu, kad tokios sistemos būtų paprastai ir greitai montuojamos, lengvai aptarnaujamos ir nekeltų rūpesčių bent keliasdešimt metų. „Wavin“ siūlo kaip tik tokius variantus, k...
nuotrauka
2020-10-08 10:04
Netrukus dalyje Vilniaus pastatų karštas vanduo gali nusidažyti skaisčiai žalia spalva – tai reiškia, kad pastate įrengtas šilumokaitis nesandarus ir jį reikia nedelsiant keisti, siekiant užtikrinti kokybišką karšto vandens tiekimą.
nuotrauka
2020-09-10 07:30
Covid-19 priminė, kad virusai ir bakterijos yra pavojingi. Jeigu nuo koronaviruso ginamės kaukėmis, tai legionelės, sukeliančios sunkią plaučių uždegimo formą, gali tykoti kiekvienuose namuose ir bet kur, kur įrengtas vandentiekis.
nuotrauka
2020-09-08 10:31
Ar taupote energiją, vandenį kavai šildydami ant dujinės viryklės, o ne elektriniu arbatiniu? O galbūt jau renkate parašus savo daugiabučio renovacijai, nepaisydami nemažų išlaidų?
nuotrauka
2020-08-28 11:44
Vasarą, gulėdami ant lieptelio prie ežero, turbūt daugelis pasvajoja apie tai, kaip būtų galima vasaros šilumą ir energiją išsaugoti žiemos šildymo laikotarpiui. Pasak KTU Elektros ir elektronikos fakulteto (EEF) dėstytojo dr. Artūro Barono, toks uždavinys išsprendžiamas tiek teoriškai, tiek praktiš...
nuotrauka
2020-08-20 11:46
Rugsėjo mėnesį moksleiviai grįžta į mokyklas, tačiau šis grįžimas bus ne toks, kaip kiekvienais metais. SARS-COV-2 viruso plitimas įveda nemažai apribojimų, siekiant minimizuoti viruso sklidimo tarp moksleivių riziką. Apie virusų plitimą, oro užterštumą mokyklose ir priemones šioms rizikoms valdyti ...
nuotrauka
2020-05-07 08:32
Ketverius metus veikiančių ozono technologijų profesionalų „AirPLUS1 Lituanica“ klientai – nuo vandenvalos įmonių, pramonės objektų, iki didžiųjų prekybos centrų ir valstybinių įstaigų. Vienas pagrindinių ozono panaudojimo tikslų iki šiol buvo kvapų naikinimas, o pastaruoju metu išmanias ozonavimo s...
nuotrauka
2020-04-20 09:20
Aplinkos ministerija skirs kompensacines išmokas individualių gyvenamųjų namų savininkams, keičiantiems iškastinį kurą naudojančius šildymo katilus atsinaujinančius energijos išteklius naudojančiais įrenginiais.
nuotrauka
2020-03-31 10:51
Mokslininkai jau seniai yra įrodę, kad biurų pastatuose, kurie vėdinami prasčiau, žmonės serga dažniau. Tas pats galioja ir namams bei butams. Šiandieninės pandemijos akivaizdoje, siekiant likti sveikiems bei nesukelti pavojaus kitiems, norime paraginti daugiau dėmesio skirti patalpų vėdinimui ir at...
nuotrauka
2020-02-21 11:24
Senų baldų dalys, tuščios plastikinės pakuotės ar atliekų likučiai po remonto žiemos metu dažnai atsiduria gyventojų buitiniuose katiluose ar židiniuose. Nereikalingus daiktus tautiečiai degina tikėdami, kad taip tausos aplinką – sumažins atliekų kiekį, išvengs nelegalių sąvartynų. Tačiau ekspertai ...

Statybunaujienos.lt » Inžinerinės sistemos