2023 vasario 5 d. sekmadienis, 13:57
Reklama  |  facebook

„Baltled“ pramoninių šviestuvų serija „Fulmar“ – dar vienas inovatyvus pasiūlymas Fotogalerija

2017-02-07 08:24
Efektyvus, inovatyvus ir patikimas apšvietimas. Šios rinkoje itin vertinamos savybės būdingos bendrovės „Baltled“ pramoninių šviestuvų serijai „Fulmar“, įvertintai aukso medaliu konkurse „Lietuvos metų gaminys 2016“.
nuotrauka
„Fulmar“ šviestuvų serija pasižymi tuo, kad yra efektyvi, tolygiai apšviečia ir todėl patikimai gerina darbo sąlygas. „Baltled“ iliustr.


Minimos įmonės
Baltled, UAB
Auksą pelniusi šviestuvų serija jau užsitarnavo kompanijos klientų palankumą ir pasitikėjimą. Bendrovės „Vilma“, kompanijos LED šviestuvus naudojančios jau daugiau kaip dvejus metus, vyr. energetikas Stanislovas Karalkevičius kaip vieną iš pranašumų mini tai, kad nebereikia šviestuvų aptarnauti keičiant lempas ar droselius. Specialistas pažymi, kad sandėliams, gamybiniams cechams ir ekspozicijų salei bei koridoriams naudojami šviestuvai skleidžia tolygų, nemirgantį ir darbui netrukdantį apšvietimą.

Jam pritaria ir bendrovės „Girteka“ NT valdymo skyriaus vadovas Gytis Janušauskas, tikindamas, kad daugiau nei metus bendradarbiaujant su „Baltled“ komanda pavyko įgyvendinti ne vieną didelį projektą ir pritaikyti ekonomiškai naudingus apšvietimo sprendimus. Įvertinusi techninius ir ekonominius įvairių galimų sprendimų rodiklius, savo sandėlio apšvietimui modernizuoti kompanija pasirinko naująją „Fulmar“ šviestuvų liniją.

Švies 60 tūkst. valandų

„Fulmar“ šviestuvų serija pasižymi tuo, kad yra efektyvi, tolygiai apšviečia ir todėl patikimai gerina darbo sąlygas. „Išskirtiniai energiją taupantys ir ilgaamžiai šviestuvai – patikimas ir ekonomiškas būdas apšviesti komercines ir pramonines patalpas, pradedant automobilių stovėjimo aikštelėmis, autobusų, traukinių stotimis, oro uostais, baigiant stadionais, sandėliais, degalinėmis ir kitais objektais“, – sako bendrovės „Baltled“ direktorius Kęstutis Lukoševičius. 

Sumažinti ir kontroliuoti elektros sąnaudas leidžia DALI valdymo galimybės. Dėl aukšto spindėjimo-elektros santykiо (120 Lm/W) šie šviestuvai sunaudoja mažiau elektros energijos tam pačiam šviesos srautui sukurti. Šviestuvų gamintojai šio produkto veikimui, šviesos intensyvumui ir atspalviui suteikia penkerių metų garantiją. „Fulmar“, gamintojų tvirtinimu, tarnauja 60 tūkst. valandų ir atsiperka greičiau nei analogiški produktai.

Ši šviestuvų serija turi funkciją, kuri sudaro galimybes jungtis į bendrą išmanųjį apšvietimo tinklą, tokiu būdu niekada nebus švaistomi pinigai nereikalingam apšvietimui. Natūraliai dienos šviesai sklindant pro langus į patalpą, kurioje įdiegta tokia „Fulmar“ šviestuvų funkcija, šie pritems iki komfortiško lygio. O saulei nusileidus, pasislėpus ar pasisukus, šviesos ryškumas vėl padidės. Tokiu būdu patalpose galima nuolat palaikyti vienodą apšvietimo lygį. Kai iš patalpos, kurioje naudojama ši išmanioji apšvietimo sistema, išeis žmonės, šviestuvai kaipmat nustos švietę.

„Fulmar“ yra keturių skirtingų ilgių: 0,5; 1; 1,5 ir 2 m, tad juos galima pasirinkti pagal patalpų plotą, jų išdėstymą.

Išskirtinumas – sistemos funkcionalumas

„Fulmar“ šviestuvų linija pasižymi ir aukštu atsparumu (IP65 atsparumo klasė) aplinkos veiksniams – temperatūrų svyravimams, dulkėms. Rekomenduojama darbinė temperatūra – nuo –25 iki +50 laipsnių Celcijaus. Ilgaamžiškumo prideda ir patikima, tvirta aliuminio konstrukcija. Šviestuvus lengva montuoti ant lubų, sienų arba juos nuleidžiant. Naudojami „LG“, „Samsung“, LED diodai. „Fulmar“ serija buvo baigta kurti ir išleista į rinką 2016 m. pradžioje. UAB „Baltled“ profesionalų komanda šią pramoninių šviestuvų liniją pristatė po daugiau kaip pusantrų metų trukusių tyrimų ir eksperimentinės plėtros.

Iš kairės: ūkio ministras M. Sinkevičius, „Baltled“ direktorius K. Lukoševičius ir LPK prezidentas R. Dargis

„Pramoninių šviestuvų seriją „Fulmar“ kūrėme, norėdami padėti savo klientams nešvaistyti pinigų elektros energijai“, – sako K. Lukoševičius. 

„Fulmar“ išskirtinumą lemia sistemos funkcionalumas: vienodo minimalistinio dizaino šviestuvai tinka apšviesti patalpoms su įvairaus aukščio lubomis – nuo 2 iki 30 metrų – skirtingomis aplinkos sąlygomis. Tačiau svarbiausi yra optiniai sprendimai. „Naudojant šešias skirtingas optikas, galima tolygiai ir nešvaistant šviesos ten, kur jos nereikia, apšviesti patalpas, kurių lubų aukštis siekia net iki 30 metrų, – pasakoja bendrovės direktorius K. Lukoševičius. – Visa šviestuvų serija yra vientisa, keičiasi tik šviestuvo ilgis, galia ar optinės spindėjimo savybės.“

Šių šviestuvų Lietuvoje ir užsienyje jau yra parduota daugiau nei 2000 vienetų.

Apšviečia patalpas itin aukštomis lubomis

Pramoninių šviestuvų „Fulmar“ seriją sudaro penki bendro dizaino modeliai. 

Šviestuvas „Fulmar 25“ yra sukurtas patalpoms su labai aukštomis lubomis – nuo 16 iki 25 metrų – apšviesti. Tai yra vidutinio šviesos kampo šviestuvas (25 laipsnių) su įmontuotais LG LED diodais. Efektyviai atviras erdves apšviesti „Baltled“ inžinieriai sukūrė „Fulmar 60“ modelį. Jis tinkamas naudoti tiek viduje, tiek lauko sąlygomis, kai nėra tiesioginio sąlyčio su vandeniu. Tai yra plataus šviesos kampo šviestuvas su įmontuotais LG LED diodais. Labai plataus šviesos kampo (95 laipsnių) „Fulmar 60“ šviestuvas skirtas patalpoms, kurių lubos nuo 6 iki 12 m aukščio. Jis sukurtas efektyviai apšviesti ne tik aukštalubes patalpas, bet ir išorines erdves.

Kai reikia apšviesti sandėlius su aukštais stelažais, puikus pasirinkimas gali būti „Fulmar 30x105“. Dėl dvilypės optikos šie šviestuvai paskirsto šviesą taip, kad tolygiai apšviestų tiek aukštai esančias lentynas ar stelažus, tiek praėjimą tarp jų. Rekomenduojamas montavimo aukštis – nuo 8 iki 16 metrų. „Fulmar 130“ šviestuvas sukurtas tolygiai apšviesti atskiras vietas iki 6 m aukščio.

Kuria vienoje iš pažangiausių laboratorijų Europoje

Naujausios serijos šviestuvai, kaip ir visi kompanijos produktai, kuriami, tobulinami ir gaminami nuosavoje „Baltled“ šviesos laboratorijoje, kuri yra viena iš pažangiausių Europoje. Nauji technologiniai sprendimai kruopščiai testuojami. Kompanijos šviesos laboratorijoje dirba aštuoni inžinieriai, kasdien tobulinantys ir kuriantys naujus produktus, kurie sudarytų sąlygas kuo efektyviau panaudoti apšvietimo resursus. Taip prisidedama ne tik prie energijos tausojimo, bet ir prie gamtos saugojimo. Tam įmonės komanda naudoja 11 įvairių įrenginių, kuriais galima atlikti per 100 įvairiausių šviesos parametrų testų. Iki šiol „Baltled“ jau pavyko sukurti ir įgyvendinti daugiau kaip 20 įvairių naujų technologinių sprendimų ir produktų.

„Aiškiai jutome poreikį pasiūlyti rinkai vienodo dizaino šviestuvų, kuriais būtų galima apšviesti visas komercines ir pramonines patalpas, liniją. „Fulmar“ kūrėme kaip patikimą ir ilgaamžį sprendimą, pasinaudodami visais LED technologijos pranašumais. Šie šviestuvai nepriekaištingai veikia dideliame aukščių ruože, esant skirtingoms aplinkos temperatūroms, drėgmei ir dulkėms“, – naujausio produkto kūrimo užkulisius ir pagrindinius pranašumus atskleidžia bendrovės „Baltled“ direktorius K. Lukoševičius.

Inovatyvių produktų pasiūlo kasmet

Pramoninių šviestuvų serija „Fulmar“ nėra vienintelė efektyvi naujovė, kurią rinkai pasiūlė bendrovės „Baltled“ profesionalai. Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurse „Lietuvos metų gaminys 2015“ aukso medalį pelnė „Baltled“ sukurta LED šviesos diodų panelė. Šis inovatyvusis produktas sunaudoja iki 3 kartų mažiau energijos, yra daug ekonomiškesnis už analogiškus ankstesnės kartos šviestuvus. LED šviesos diodų panelėje nėra kenksmingų medžiagų, šviesa nevargina žmonių akių, ji atrodo solidžiau, o tarnauja kelis kartus ilgiau už įprastus šviestuvus. Biurų, viešbučių bei kitų viešųjų patalpų naudotojai jau įvertino šio gaminio teikiamus privalumus. Ir ne tik dėl paminėtų savybių, bet ir dėl to, jog šias paneles galima montuoti jau esančių senų šviestuvų vietoje neardant lubų.

Kompanija „Baltled“ buvo įkurta prieš daugiau nei 11 metų. Nuo pat įsikūrimo pagrindinis įmonės tikslas buvo LED (šviesos diodų) produktų gamyba bei kūrimas. Dabar įmonėje dirba 43 šviesos profesionalai, kurie kasdien rūpinasi šimtais nuolatinių ir naujų įmonės klientų. Apie 90 proc. kompanijos apyvartos sudaro eksporto sandoriai. „Baltled“ produktai keliauja į daugiau nei 40 pasaulio šalių – nuo Pietų Afrikos iki Japonijos.

Pastaruosius ketverius metus kompanija kasmet pasiekia 30 proc. augimą ir jau įgyvendino daugiau nei 500 tūkst. projektų visame pasaulyje.

Reklama

„Baltled“ iliustr.

 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Inžinerinės sistemos

nuotrauka
2023-01-31 07:31
Pastatų vidaus nuotekų sistemoms įrengti pilkojo ketaus vamzdžiai naudojami jau nuo seno. Dabar Lietuvoje juos jau baigia išstumti pigesni ir lengvesni plastikiniai vamzdžiai. Vis dėlto eksploatacinėmis – ypač akustinėmis bei priešgaisrinėmis – savybėmis plastikiniai smarkiai nusileidžia ketaus vamz...
nuotrauka
2023-01-23 07:17
Net 85–95 % Europoje esančių pastatų dar bus eksploatuojami 2050 m., tad senesniems pastatams reikės iki 20 kartų daugiau energijos nei naujesniems, energiškai efektyviems pastatams. Kadangi per metus renovuojama tik 1 % šių pastatų, būtina ieškoti energiją taupančių priemonių, kurios ne tik sudaryt...
nuotrauka
2023-01-14 07:22
Viešųjų investicijų plėtros agentūros (VIPA) kartu su Europos energijos efektyvumo fondu (EEEF) įsteigta KŪB „Tvarių investicijų plėtros skatinimas” (TIPS) pasirašė paskolos sutartį su UAB „Venteos“, kuri viešosios–privačios partnerystės būdu įgyvendins Kauno rajono gatvių apšvietimo sistemos modern...
nuotrauka
2023-01-13 07:57
Statant modernią 19 tūkst. kv. m ploto Vokietijos polimerų milžinės REHAU gamyklą, ypatingas dėmesys buvo skiriamas priešgaisrinei saugai. Įgyvendinant pagrindinius užsakovo reikalavimus dėl saugumo, inovatyvumo ir tvarumo, buvo parinktos padidinto atsparumo ugniai medžiagos, įdiegtos efektyvios sau...
nuotrauka
2023-01-06 07:54
„CityCharge V2“ elektromobilių įkrovimo stotelė pelnė konkurso „Lietuvos metų gaminys 2022“ aukso medalį. Tai elektromobilių įkrovimo stotelių gamintojo „Elinta Charge“ naujos kartos gaminys, išskirtinis savo dizainu, inžineriniais sprendimais bei išmaniosiomis funkcijomis.
nuotrauka
2022-12-02 11:05
Didžiausia Lietuvoje vandentvarkos bendrovė „Vilniaus vandenys“ skelbia pradedanti naują išmanaus vandentiekio sostinėje diegimo etapą, kurio metu vilniečių namuose mechaniniai šalto vandens skaitikliai bus keičiami išmaniaisiais įrenginiais. Skaitiklių keitimą gyventojų namuose bendrovė ketina prad...
nuotrauka
2022-12-01 09:25
Kiekvieno miesto puošmena – seni, praeitį menantys statiniai kultūros paveldo vietovėse. Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija) primena nusprendusiems ant tokių pastatų fasado įsirengti kondicionierių ar kitą inžinerinį įrenginį, kad š...
nuotrauka
2022-11-24 06:14
Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) vykdo didžiausią išmaniosios apskaitos projektą Baltijos šalyse – diegia išmaniuosius elektros energijos apskaitos prietaisus. Kas dieną Lietuvoje virš 2 tūkst. senųjų elektros skaitiklių yra pakeičiami į naujuosius, išmaniuosius. Prieš vykdant keitim...
nuotrauka
2022-11-16 07:25
Rotaciniai vožtuvai turi daug skirtingų pritaikymų. Pavyzdžiui, kartu su pavara arba valdikliu jie apsaugo grindinį šildymą nuo per aukštos terpės temperatūros. Ką dar verta apie tai žinoti?
nuotrauka
2022-11-15 07:36
Įmonės TECHNOGAJA sukurti AMAZING KIS vėdinimo sistemų filtrai sėkmingai naudojami tiek vietos rinkoje, tiek Vokietijoje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, žengia ir į kitas rinkas. Tokį AMAZING KIS filtrų populiarumą lemia ne tik tiesioginės, bet ir pridėtinės vertės šiuos filtrus naudojančiam bei...
nuotrauka
2022-11-11 12:02
Prieš tris mėnesius startavęs kvietimas teikti paraiškas daugiabučių namų vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų modernizavimui įgauna pagreitį – nuo kvietimo pradžios gautos 66 paraiškos už 2,3 mln. eurų. Iš viso šiai priemonei finansuoti iš Klimato kaitos programos lėšų skirta 4 mln. eurų. Progr...
nuotrauka
2022-11-08 14:36
Pastaraisiais metais išmaniosios namų technologijos sparčiai tobulėja, jos neaplenkia ir namų apšvietimo sprendimų. Išmanusis apšvietimas ne tik padeda susikurti inovatyvius namus, bet ir sunaudoja mažiau energijos, tausoja aplinką.
nuotrauka
2022-11-04 08:31
Lapkričio 3 d. baigėsi jau antrasis šiais metais kvietimas teikti paraiškas iškastinį kurą naudojančių katilų keitimui į šilumos siurblius ar biokuro katilus. Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) sulaukė dar daugiau kaip 2 tūkst. gyventojų paraiškų už 6,64 mln. eurų. Viso kvietimui buvo skirta ...
nuotrauka
2022-10-12 11:08
Bene daugiausia žalų būstuose draudikai priskaičiuoja dėl užlietų patalpų. Pastebima, kad tokios nelaimės nutinka ne tik trūkus seniems vandentiekio vamzdžiams sovietmečiu statytuose daugiabučiuose. Tokių atvejų būna ir pasirinkus mažiau kokybiškas vandentiekio sistemas arba montuotojams netinkamai ...
nuotrauka
2022-10-11 06:41
Per Europą ritantis vienai didžiausių pastarųjų metų energetikos krizių, verslas ir paprasti Lietuvos gyventojai su nerimu laukia artėjančios žiemos. Kylančios elektros energijos kainos ir baimė dėl galimų jos tiekimo sutrikimų skatina ieškoti naujų sprendimų, kurie padėtų mažinti vartojimą ir su ju...
nuotrauka
2022-10-10 07:11
Lietuvos šilumos siurblių gamintojas UAB „IGLU TECH“ šį rudenį rinkai pristato naują oras-vanduo siurblių seriją „IGLU Inuit“. Iki šiol rinkai siūliusi tik inovatyvius geoterminius šilumos siurblius „IGLU Aleut“, šiandien įmonė džiaugiasi, kad pavyko prisitaikyti prie vartotojų poreikių ir pasiūlyti...
nuotrauka
2022-10-03 15:26
Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), išnagrinėjusi vartotojo ir AB „Vilniaus šilumos tinklai“ ginčą dėl galimai nepagrįstai skaičiuotų mokesčių už šilumos energiją bendrosioms reikmėms, priėmė sprendimą vartotojo reikalavimą atmesti.
nuotrauka
2022-09-22 10:47
Netrukus bus metai, kaip Simona ir Jonas Nainiai gyvena ilgai kurtuose svajonių namuose. Prieš čia įsikeliant teko ne vieną mėnesį jaustis be vietos, nors ir puikioje kompanijoje, glaudžiantis po draugų stogu – kantriai laukti kaip taisyklė užsitęsusios būsto statybų ir finalinių įrengimo darbų paba...
nuotrauka
2022-09-20 07:44
Termostatiniai maišymo vožtuvai yra aukštos kokybės jungiamosios detalės, būtinos palyginti pigioje ir lengvai montuojamoje instaliacijoje. Vožtuvai užtikrina energijos vartojimo efektyvumą ir naudojimo patogumą buitinio karšto vandens įrenginiuose. Dėl daugybės privalumų ir ilgalaikės naudos termos...
nuotrauka
2022-09-19 07:02
Nuolat tobulėjančiame statybos ir inovacijų pasaulyje KAN, Lenkijos vandens tiekimo ir paviršinio šildymo sistemų gamintojas ir tiekėjas, yra vienas iš pripažintų lyderių tiek Lenkijoje, tiek tarptautiniu mastu.

Statybunaujienos.lt » Inžinerinės sistemos