2023 gruodžio 3 d. sekmadienis, 13:55
Reklama  |  facebook

„Baltled“ pramoninių šviestuvų serija „Fulmar“ – dar vienas inovatyvus pasiūlymas Fotogalerija

2017-02-07 08:24
Efektyvus, inovatyvus ir patikimas apšvietimas. Šios rinkoje itin vertinamos savybės būdingos bendrovės „Baltled“ pramoninių šviestuvų serijai „Fulmar“, įvertintai aukso medaliu konkurse „Lietuvos metų gaminys 2016“.
nuotrauka
„Fulmar“ šviestuvų serija pasižymi tuo, kad yra efektyvi, tolygiai apšviečia ir todėl patikimai gerina darbo sąlygas. „Baltled“ iliustr.


Minimos įmonės
Baltled, UAB
Auksą pelniusi šviestuvų serija jau užsitarnavo kompanijos klientų palankumą ir pasitikėjimą. Bendrovės „Vilma“, kompanijos LED šviestuvus naudojančios jau daugiau kaip dvejus metus, vyr. energetikas Stanislovas Karalkevičius kaip vieną iš pranašumų mini tai, kad nebereikia šviestuvų aptarnauti keičiant lempas ar droselius. Specialistas pažymi, kad sandėliams, gamybiniams cechams ir ekspozicijų salei bei koridoriams naudojami šviestuvai skleidžia tolygų, nemirgantį ir darbui netrukdantį apšvietimą.

Jam pritaria ir bendrovės „Girteka“ NT valdymo skyriaus vadovas Gytis Janušauskas, tikindamas, kad daugiau nei metus bendradarbiaujant su „Baltled“ komanda pavyko įgyvendinti ne vieną didelį projektą ir pritaikyti ekonomiškai naudingus apšvietimo sprendimus. Įvertinusi techninius ir ekonominius įvairių galimų sprendimų rodiklius, savo sandėlio apšvietimui modernizuoti kompanija pasirinko naująją „Fulmar“ šviestuvų liniją.

Švies 60 tūkst. valandų

„Fulmar“ šviestuvų serija pasižymi tuo, kad yra efektyvi, tolygiai apšviečia ir todėl patikimai gerina darbo sąlygas. „Išskirtiniai energiją taupantys ir ilgaamžiai šviestuvai – patikimas ir ekonomiškas būdas apšviesti komercines ir pramonines patalpas, pradedant automobilių stovėjimo aikštelėmis, autobusų, traukinių stotimis, oro uostais, baigiant stadionais, sandėliais, degalinėmis ir kitais objektais“, – sako bendrovės „Baltled“ direktorius Kęstutis Lukoševičius. 

Sumažinti ir kontroliuoti elektros sąnaudas leidžia DALI valdymo galimybės. Dėl aukšto spindėjimo-elektros santykiо (120 Lm/W) šie šviestuvai sunaudoja mažiau elektros energijos tam pačiam šviesos srautui sukurti. Šviestuvų gamintojai šio produkto veikimui, šviesos intensyvumui ir atspalviui suteikia penkerių metų garantiją. „Fulmar“, gamintojų tvirtinimu, tarnauja 60 tūkst. valandų ir atsiperka greičiau nei analogiški produktai.

Ši šviestuvų serija turi funkciją, kuri sudaro galimybes jungtis į bendrą išmanųjį apšvietimo tinklą, tokiu būdu niekada nebus švaistomi pinigai nereikalingam apšvietimui. Natūraliai dienos šviesai sklindant pro langus į patalpą, kurioje įdiegta tokia „Fulmar“ šviestuvų funkcija, šie pritems iki komfortiško lygio. O saulei nusileidus, pasislėpus ar pasisukus, šviesos ryškumas vėl padidės. Tokiu būdu patalpose galima nuolat palaikyti vienodą apšvietimo lygį. Kai iš patalpos, kurioje naudojama ši išmanioji apšvietimo sistema, išeis žmonės, šviestuvai kaipmat nustos švietę.

„Fulmar“ yra keturių skirtingų ilgių: 0,5; 1; 1,5 ir 2 m, tad juos galima pasirinkti pagal patalpų plotą, jų išdėstymą.

Išskirtinumas – sistemos funkcionalumas

„Fulmar“ šviestuvų linija pasižymi ir aukštu atsparumu (IP65 atsparumo klasė) aplinkos veiksniams – temperatūrų svyravimams, dulkėms. Rekomenduojama darbinė temperatūra – nuo –25 iki +50 laipsnių Celcijaus. Ilgaamžiškumo prideda ir patikima, tvirta aliuminio konstrukcija. Šviestuvus lengva montuoti ant lubų, sienų arba juos nuleidžiant. Naudojami „LG“, „Samsung“, LED diodai. „Fulmar“ serija buvo baigta kurti ir išleista į rinką 2016 m. pradžioje. UAB „Baltled“ profesionalų komanda šią pramoninių šviestuvų liniją pristatė po daugiau kaip pusantrų metų trukusių tyrimų ir eksperimentinės plėtros.

Iš kairės: ūkio ministras M. Sinkevičius, „Baltled“ direktorius K. Lukoševičius ir LPK prezidentas R. Dargis

„Pramoninių šviestuvų seriją „Fulmar“ kūrėme, norėdami padėti savo klientams nešvaistyti pinigų elektros energijai“, – sako K. Lukoševičius. 

„Fulmar“ išskirtinumą lemia sistemos funkcionalumas: vienodo minimalistinio dizaino šviestuvai tinka apšviesti patalpoms su įvairaus aukščio lubomis – nuo 2 iki 30 metrų – skirtingomis aplinkos sąlygomis. Tačiau svarbiausi yra optiniai sprendimai. „Naudojant šešias skirtingas optikas, galima tolygiai ir nešvaistant šviesos ten, kur jos nereikia, apšviesti patalpas, kurių lubų aukštis siekia net iki 30 metrų, – pasakoja bendrovės direktorius K. Lukoševičius. – Visa šviestuvų serija yra vientisa, keičiasi tik šviestuvo ilgis, galia ar optinės spindėjimo savybės.“

Šių šviestuvų Lietuvoje ir užsienyje jau yra parduota daugiau nei 2000 vienetų.

Apšviečia patalpas itin aukštomis lubomis

Pramoninių šviestuvų „Fulmar“ seriją sudaro penki bendro dizaino modeliai. 

Šviestuvas „Fulmar 25“ yra sukurtas patalpoms su labai aukštomis lubomis – nuo 16 iki 25 metrų – apšviesti. Tai yra vidutinio šviesos kampo šviestuvas (25 laipsnių) su įmontuotais LG LED diodais. Efektyviai atviras erdves apšviesti „Baltled“ inžinieriai sukūrė „Fulmar 60“ modelį. Jis tinkamas naudoti tiek viduje, tiek lauko sąlygomis, kai nėra tiesioginio sąlyčio su vandeniu. Tai yra plataus šviesos kampo šviestuvas su įmontuotais LG LED diodais. Labai plataus šviesos kampo (95 laipsnių) „Fulmar 60“ šviestuvas skirtas patalpoms, kurių lubos nuo 6 iki 12 m aukščio. Jis sukurtas efektyviai apšviesti ne tik aukštalubes patalpas, bet ir išorines erdves.

Kai reikia apšviesti sandėlius su aukštais stelažais, puikus pasirinkimas gali būti „Fulmar 30x105“. Dėl dvilypės optikos šie šviestuvai paskirsto šviesą taip, kad tolygiai apšviestų tiek aukštai esančias lentynas ar stelažus, tiek praėjimą tarp jų. Rekomenduojamas montavimo aukštis – nuo 8 iki 16 metrų. „Fulmar 130“ šviestuvas sukurtas tolygiai apšviesti atskiras vietas iki 6 m aukščio.

Kuria vienoje iš pažangiausių laboratorijų Europoje

Naujausios serijos šviestuvai, kaip ir visi kompanijos produktai, kuriami, tobulinami ir gaminami nuosavoje „Baltled“ šviesos laboratorijoje, kuri yra viena iš pažangiausių Europoje. Nauji technologiniai sprendimai kruopščiai testuojami. Kompanijos šviesos laboratorijoje dirba aštuoni inžinieriai, kasdien tobulinantys ir kuriantys naujus produktus, kurie sudarytų sąlygas kuo efektyviau panaudoti apšvietimo resursus. Taip prisidedama ne tik prie energijos tausojimo, bet ir prie gamtos saugojimo. Tam įmonės komanda naudoja 11 įvairių įrenginių, kuriais galima atlikti per 100 įvairiausių šviesos parametrų testų. Iki šiol „Baltled“ jau pavyko sukurti ir įgyvendinti daugiau kaip 20 įvairių naujų technologinių sprendimų ir produktų.

„Aiškiai jutome poreikį pasiūlyti rinkai vienodo dizaino šviestuvų, kuriais būtų galima apšviesti visas komercines ir pramonines patalpas, liniją. „Fulmar“ kūrėme kaip patikimą ir ilgaamžį sprendimą, pasinaudodami visais LED technologijos pranašumais. Šie šviestuvai nepriekaištingai veikia dideliame aukščių ruože, esant skirtingoms aplinkos temperatūroms, drėgmei ir dulkėms“, – naujausio produkto kūrimo užkulisius ir pagrindinius pranašumus atskleidžia bendrovės „Baltled“ direktorius K. Lukoševičius.

Inovatyvių produktų pasiūlo kasmet

Pramoninių šviestuvų serija „Fulmar“ nėra vienintelė efektyvi naujovė, kurią rinkai pasiūlė bendrovės „Baltled“ profesionalai. Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurse „Lietuvos metų gaminys 2015“ aukso medalį pelnė „Baltled“ sukurta LED šviesos diodų panelė. Šis inovatyvusis produktas sunaudoja iki 3 kartų mažiau energijos, yra daug ekonomiškesnis už analogiškus ankstesnės kartos šviestuvus. LED šviesos diodų panelėje nėra kenksmingų medžiagų, šviesa nevargina žmonių akių, ji atrodo solidžiau, o tarnauja kelis kartus ilgiau už įprastus šviestuvus. Biurų, viešbučių bei kitų viešųjų patalpų naudotojai jau įvertino šio gaminio teikiamus privalumus. Ir ne tik dėl paminėtų savybių, bet ir dėl to, jog šias paneles galima montuoti jau esančių senų šviestuvų vietoje neardant lubų.

Kompanija „Baltled“ buvo įkurta prieš daugiau nei 11 metų. Nuo pat įsikūrimo pagrindinis įmonės tikslas buvo LED (šviesos diodų) produktų gamyba bei kūrimas. Dabar įmonėje dirba 43 šviesos profesionalai, kurie kasdien rūpinasi šimtais nuolatinių ir naujų įmonės klientų. Apie 90 proc. kompanijos apyvartos sudaro eksporto sandoriai. „Baltled“ produktai keliauja į daugiau nei 40 pasaulio šalių – nuo Pietų Afrikos iki Japonijos.

Pastaruosius ketverius metus kompanija kasmet pasiekia 30 proc. augimą ir jau įgyvendino daugiau nei 500 tūkst. projektų visame pasaulyje.

Reklama

„Baltled“ iliustr.

 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Inžinerinės sistemos

nuotrauka
2023-11-29 09:57
Kaip tvariai su minimaliai neigiamu aplinkai poveikiu gaminti energiją iš atsinaujinančių šaltinių: saulės, vėjo ir vandens? Kaip išsisukti nenaudojant iškastinio kuro? Šiuos ir kitus klausimus praėjusią savaitę kėlė šalies inžinerinė bendruomenė Projektų ekspertizės ir gaisro saugos įmonių asociaci...
nuotrauka
2023-11-28 09:42
Vėstant orams gyventojams vėl pradeda kilti klausimai dėl šildymo – norima, kad kambariuose būtų komfortiška temperatūra, tačiau baiminamasi didesnių sąskaitų. Įtaką sąskaitų dydžiui daro ne tik šilumos suvartojimas, kurį lemia lauko oro temperatūra, drėgmė, vėjo stiprumas, pastato energetinis efekt...
nuotrauka
2023-11-10 11:26
Šviesos jungiklis, kištukinis lizdas ar termostatas ilgą laiką buvo svarbūs tik dėl savo funkcijų, neteikiant per daug reikšmės jų išvaizdai ir derėjimui interjere. Dizainerių teigimu, būtina griauti mitą, kad šie prietaisai privalo būti tik balti: jų spalvą ir formą apsprendžia vieta interjere.
nuotrauka
2023-10-30 11:36
Išmaniųjų namų sistemos daugeliui jau nėra naujiena. Jos vis dažniau yra diegiamos ne tik gyvenamuosiuose būstuose, bet ir biuruose, viešbučiuose ar kituose dideliuose pastatuose. Jungiklių ir protingų namų sistemų centras „JUNG Vilnius" kartu su įmone „SoulWood LT" nusprendė, jog protingo namo sist...
nuotrauka
2023-10-30 07:10
Viena didžiausių energetikos bendrovių Baltijos šalyse „Enefit“ pasirašė sutartį su prekybos tinklu „Norfa“ dėl viešojo įkrovimo stotelių įrengimo. 107 skirtingose prekybos tinklo stovėjimo aikštelėse visoje Lietuvoje iš viso bus įrengta mažiausiai naujų 250 įkroviklių, kuriuose vienu metu bus galim...
nuotrauka
2023-10-19 11:37
Namuose turime daug įvairių prietaisų, kuriuos tenka nuolat įkrauti – nuo telefonų, akumuliatorinių žoliapjovių, robotų iki automobilių. Milijonai žmonių įvairius prietaisus palieka įkrauti nakčiai ar net išėję iš namų. Energijos specialistas atskleidžia, kokius saugaus prietaisų įkrovimo aspektus t...
nuotrauka
2023-10-18 11:30
Vilniaus miesto savivaldybė dar šiais metais planuoja daugiau nei 20 švietimo, sporto, kultūros įstaigų, sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų įstaigų aprūpinti nutolusiomis saulės elektrinėmis. Žaliąją energija apsirūpins ir pati Savivaldybė, Vilniaus Rotušė bei Energetikos ir technikos muzie...
nuotrauka
2023-10-12 11:29
Atvėsus orams šilumos tiekėjai vis dažniau sulaukia klientų klausimų apie šildymo sezono pradžią. Šilumos poreikis – individualus, todėl gyventojams, kurių namuose pernelyg šalta, rekomenduojama pasinaudoti galimybe ir šildymo sezoną pradėti anksčiau.
nuotrauka
2023-10-10 16:40
Mikroklimato reguliavimas šiuolaikiniuose būstuose vis sparčiau automatizuojamas. Automatinis šildymo valdymas bei kitų optimalių mikroklimato rodiklių palaikymas galimas pasirinkus išmaniuosius namų sprendimus, kurie suteikia komforto, taupo laiką bei leidžia sumažinti sunaudojamos energijos kiekį.
nuotrauka
2023-09-27 11:17
Nuo rugsėjo 23 d. įsigaliojo Gaisrinės saugos pagrindinių reikalavimų pakeitimai, atveriantys galimybes statyti aukštesnius nei 5 aukštų visuomeninius pastatus, naudojant iš medienos ir organinių medžiagų pagamintus statybos produktus. Iki šiol maksimalus tokių pastatų aukštis negalėjo viršyti 5 auk...
nuotrauka
2023-09-26 12:09
Šildymo sezono metu kiekvienais metais padaugėja patalpose kylančių gaisrų, kurie pridaro didelių nuostolių. Kaip pažymi pranešime cituojamas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Valstybinės priešgaisrinės priežiūros organizavimo skyriaus viršininkas Aurimas Gudžiauskas, dažniausia gais...
nuotrauka
2023-09-25 07:16
Dviejų Vilniaus mokyklų moksleiviai naujuosius mokslo metus pradeda sportuodami moderniai apšviestose sporto salėse. LEDVANCE apšvietimas įrengtas Taikos progimnazijos ir Fabijoniškių gimnazijos sporto salėse.
nuotrauka
2023-09-20 14:03
AB Vilniaus šilumos tinklų valdomoje Vilniaus termofikacinėje elektrinėje Nr. 2 trečiadienį surengtos funkcinės civilinės saugos pratybos, kurių tikslas – stiprinti pasirengimo lygį ir įvertinti bendrovės ekstremaliųjų situacijų valdymo plano ir operacijų centro veiksmingumą, tobulinti reagavimo pro...
nuotrauka
2023-09-18 15:40
Lietuvos rinkai šiemet pristatyta inovatyvi skaitmeninė namų sistema JUNG HOME taps svarbiausiu akcentu specialiai tarptautinei parodai „Supernamai 2023“ sukurtame JUNG stende. Rugsėjo 29–spalio 1 d. „Litexpo“ parodų centro lankytojai, užsukę į šį interaktyvų stendą, turės unikalią galimybę ne tik i...
nuotrauka
2023-09-12 16:22
Valstybinė darbo inspekcija informuoja, kad Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu buvo patvirtintas „Nuolatinę potencialiai pavojingų įrenginių priežiūrą atliekančių asmenų kvalifikacijos arba specialiųjų žinių ir įgūdžių reikalavimų nustatymo aprašas".
nuotrauka
2023-09-07 07:38
Turto bankas pasirašė sutartį dėl 41 valstybės biurų pastato inžinerinių sistemų automatizavimo. Skaičiuojama, kad ši priemonė kasmet leis sutaupyti ne mažiau nei 10–13 proc. elektros ir šilumos energijos, o investicijos atsipirks vos per trejus metus.
nuotrauka
2023-08-22 15:21
Tikriausiai net nereikia pasakoti, kaip svarbu namuose užtikrinti malonią šilumą – šiam tikslui dažniausiai pasitelkiami šildymo katilai. Nusprendus tokią įrangą naudoti savo namuose, reikės susipažinti su skirtingais katilų tipais. Kaip ir galima tikėtis, kiekvienas iš jų turi tiek trūkumų, tiek ir...
nuotrauka
2023-06-29 07:26
Išmaniųjų statybų ir tvarumo idėjos jau neatsiejamos nuo reikalavimų šiuolaikiniams ir ateities pastatams, todėl jos tvirtai įkėlė koją ir į vonios kambarį. Santechninės įrangos kompanija „LAUFEN“ šiemet pristatė naujas vonios kambario kolekcijas, kurios atspindi ne tik 130 veiklos metų patirtį, nep...
nuotrauka
2023-06-16 07:15
Belgijos kompanija „Ideal Standard“ rinkai pasiūlė dušo sistemų kolekciją ALU+, kuri atliepia karščiausias rinkos tendencijas – yra estetiška, taupi ir tvari. ALU+ kolekcija skirta šiuolaikiniam vonios kambariui: turi integruotą daiktų laikymo sistemą, modelius galima rinktis iš kelių modernių spalv...
nuotrauka
2023-06-06 07:17
Vienas iš esminių efektyvaus nuotekų tvarkymo dalykų – siurblinės. Jos turi būti parinktos pagal konkrečius poreikius ir atitikti aplinkosaugos standartus. Naujos kartos „Innovative Water Systems“ (IWS) siurblinės yra sandarios, atsparios smūgiams, todėl patikimos ir patogios montuoti.

Statybunaujienos.lt » Inžinerinės sistemos