2023 rugsėjo 27 d. trečiadienis, 1:02
Reklama  |  facebook

HUSQVARNA CONSTRUCTION: kaip lengvai ir efektyviai pašalinti seną betoninių ir metalinių paviršių dangą

2023-06-09 07:30
Šalinant bet kokio tipo dangą, ypač nuo betoninių ir metalinių paviršių, svarbu yra tai atlikti kokybiškai, sparčiai ir patogiai dirbančiam žmogui. HUSQVARNA CONSTRUCTION atliepia šiuos poreikius, rinkai pasiūlydama ilgaamžes, tvarias grindų grandymo, frezavimo, skutimo, šlifavimo mašinas bei šratasroves.
nuotrauka
Dangos šalinimo mašinos. HUSQVARNA nuotr.


Minimos įmonės
Husqvarna Lietuva, UAB
„Husqvarna Construction“ gamina plataus panaudojimo įrangą: nuo grunto tankintuvų, betono grindų klojimo, vibravimo, glaistymo, pjovimo, gręžimo įrangos iki galutinio grindų šlifavimo ir poliravimo mašinų bei deimantinių įrankių.
 
„Šįkart apžvelgsiu paviršiaus paruošimo mašinas bei esamos dangos pašalinimą nuo betoninių ir metalinių paviršių, – sako Alvydas Mitkevičius, „Husqvarna Construction“ pardavimų atstovas Lietuvoje. – Dangos nuo betoninių grindų šalinimo darbams atlikti „Husqvarna Construction“ siūlo penkių skirtingų tipų mašinas: grandymo, frezavimo, skutimo, šlifavimo mašinas ir betono bei plieno šratasroves.“

Grandymo mašina nuvalo betoninę dangą 
 
Kai reikia efektyviai ir greitai pašalinti prie betoninių grindų priklijuotus linoleumą, kiliminę dangą, parketą ar keramines plyteles, verta rinktis HUSQVARNA grandymo mašinas. Pagrindinis darbinis šių mašinų įrankis yra kieta ir aštri specialaus plieno geležtė, kuri, mašinos spaudžiama žemyn ir stumiama į priekį, atplėšia priklijuotą prie betoninių grindų dangą. Efektyvesniam dangos šalinimui galima įjungti geležtės vibravimo funkciją, kuri yra kiekviename grandymo mašinų modelyje.
 
HUSQARNA grandymo mašinos 
HUSQVARNA grandymo mašina
 
Mašinomis dirbti lengva, nes visos jos yra savaeigės, o du didesnieji šių mašinų modeliai yra ir su sėdima vieta operatoriui.  
 
husqarna betono frezavimo mašina
 
Iš kairės: betono frezavimo mašina su frezomis ir paviršius po frezavimo                                                
 
„Darbui keliuose, kai reikia pašalinti kelio ženklinimus nuo važiuojamosios dalies, pašiurkštinti betoninį paviršių ar pašalinti 2–3 mm viršutinį jo sluoksnį, rekomenduojame betono frezavimo mašinas, kurių yra net 8 modeliai: stumiami, savaeigiai ar net valdomi nuotoliniu būdu, – pasakoja A.Mitkevičius. – Betono frezavimo mašinos turi besisukančius būgnus su daugybe frezų, kurios smūgiuoja į apdorojamą paviršių ir nukapoja viršutinę jo dalį. Tokiu būdu gaunamas šiurkštus betono paviršius.“
 
Lengvai transformuojama skutimo mašina suteikia lygų paviršių
 
Betono skutimo mašina BMC335, kurioje darbinis įrankis yra besisukantis būgnas su 80-čia deimantinių pjovimo diskų, garantuos lygesnį betono paviršių.
 
HUSQARNA skutimo mašinos

Iš kairės: Betono skutimo mašina – būgnas su diskais ir paviršius po skutimo 
 
Dirbant su pilnu būgnu, vienu pravažiavimu galima pašalinti iki 20 mm storio betono sluoksnį, o ant būgno keičiant diskų skaičių ir paliekant tarpus tarp jų, vienu metu betono grindyse galima išpjauti daug griovelių, kokių, pavyzdžiui, reikia fermose.
 
Skutimo mašiną HUSQVARNA BMC335 galima lengvai transformuoti į betono frezavimo mašiną,  būgną su diskais pakeičiant būgnu su frezomis. Operatoriui dirbti su šia mašina paprasta, nes ji lengvai valdoma: galima rinktis elektrinę, savaeigę arba valdomą nuotoliniu būdu.
 
HUSQARNA poliravimas
Nuotraukoje kairėje –
paviršius po poliravimo.
Šlifavimo mašinų
darbiniai įrankiai –
deimantiniai šlifavimo arba
poliravimo segmentai ir diskai.
 
„Gamintojas turi kelias dešimtis modelių betono grindų šlifavimo mašinų, kurios seną dangą pavers lygiu, glotniu ar net blizgančiu paviršiumi. Tarp vienfazių ir trifazių, planetinių ir vienadiskių mašinų, kurių darbinis plotis yra 280–2200 mm, surasite tinkamiausią numatomiems darbams“, – sako įmonės atstovas, akcentuodamas, kad mašinos gali būti tiek stumiamos, tiek ir valdomos nuotoliniu būdu. Šių šlifavimo mašinų pagrindiniai darbiniai įrankiai yra deimantiniai šlifavimo arba poliravimo segmentai ir diskai.
 
Šratasrovės tinka ne tik betonui ir metalui, bet ir horizontaliam bei vertikaliam paviršiui  
 
Visos minėtos mašinos yra skirtos darbams, paruošiant, renovuojant ar naujai įrengiant horizontalius betoninių grindų paviršius. Dar vieno tipo „Husqvarna Construction“ gaminamos dangos šalinimo mašinos – šratasrovės – skirtos pašalinti dangas tiek nuo horizontalių, tiek ir nuo vertikalių betoninių ir metalinių paviršių.
 
HUSQARNA šratavimo mašina
 
Iš kairės: šratasrovė darbo metu ir paviršius po šratavimo
 
Šratasrovės yra lengvai ir paprastai valdomos, turi vienfazius arba trifazius elektros variklius, yra savaeigės, o darbiniai įrankiai – plieno šratai. Galingų variklių sukamos iš specialaus metalo pagamintos sparnuotės didele jėga sviedžia šratus į apdorojamą paviršių, kurie atskelia norimą pašalinti paviršiaus sluoksnį. Šratasrovės naudojamos kartu su ypatingai didelį oro srautą sukuriančiais pramoniniais dulkių siurbliais.
 
Šios mašinos efektyviai šalina gumą nuo kilimo takų, žymėjimus ant kelio, epoksidines dangas, klijus, dažus.
 
Šratasrovės yra skirtingos pagal savo paskirtį: vienos skirtos betono paviršiams apdirbti, kitos – šalinti dažus ar rūdis nuo plieninių paviršių. Šratasrovės išskirtinės tuo, kad po apdirbimo jomis paviršiaus nereikia valyti papildomai – paviršius jau yra visiškai paruoštas padengti nauja danga.
 
Šių šratasrovių panaudojimas yra platesnis. Vienos jų yra skirtos darbui ant horizontalių paviršių ir naudojamos laivų denių ar kuro saugyklų talpų renovacijai. Dar du šratasrovių modeliai yra skirti darbams ant vertikalių paviršių, kai reikia pašalinti dažus ar rūdis nuo kuro saugyklų talpų sienų ar nuo vėjo jėgainių stiebų.
 
Patogus ir saugus darbas. Mašinos aptarnaujamos Lietuvoje
 
Šalinant senas dangas, neįmanoma išvengti dulkių. Todėl „Husqvarna Construction“ siūlo platų pramoninių dulkių siurblių, rinktuvų ir oro valytuvų asortimentą, iš kurio kiekvienam pjovimo, gręžimo ar dangos šalinimo mašinos modeliui galima parinkti tinkamiausią. Dauguma asortimente esančių siurblių yra H klasės, kurių HEPA filtrai sulaiko smulkiausias žmogaus sveikatai pavojingas dulkių daleles.
 
„Gamintojui HUSQVARNA svarbu, kad jos mašinomis ir įranga žmonėms būtų patogu ir saugu dirbti“, – akcentuoja kompanijos nuostatą „Husqvarna Construction“ pardavimų atstovas Lietuvoje A.Mitkevičius.HUSQARNA LOGO
 
Pasauliniai prekių ženklai kuria ilgaamžes, į tvarumą orientuotas mašinas, todėl mašinoms remontuoti atsarginės detalės tiekiamos tiesiai iš centrinio sandėlio Švedijoje. Įprastai, jei prekė yra centriniame sandėlyje, pirkėją Lietuvoje ji pasiekia per 3–5 darbo dienas.

HUSQVARNA mašinų ir jų priedų aptarnavimas bei garantinė ir pogarantinė mašinų priežiūra atliekama Lietuvoje. 

HUSQVARNA nuotr. 

Statybunaujienos.ltStatybinė ir kelių technika, įrankiai

nuotrauka
2023-09-13 16:03
Šiais metais Vilniaus miesto gatvės vėl bus skenuojamos siekiant įvertinti asfalto dangos nusidėvėjimą. Remiantis gautais duomenimis bus sudėlioti gatvių remonto prioritetai – tai leidžia ir kasmet sutaupyti apie 5 proc. gatvių remontui skiriamų lėšų.
nuotrauka
2023-09-01 07:52
Vokietijos CEDIMA GmbH, pasaulyje gerai žinomas deimantinių įrankių ir mašinų betonui apdirbti tiekėjas, pristato betono apdirbimo naujienas ir atnaujintas mašinas, kurios darbą daro efektyvesnį, nes, nepriklausomai nuo betono tipo, mašinos galingumo ar kitų savybių, leidžia greitai surasti optimalų...
nuotrauka
2023-07-21 06:50
Antrąjį šių metų ketvirtį elektroninių aukcionų ir varžytynių dalyviai tradiciškai pirko įvairų nekilnojamąjį turtą patraukliose šalies vietovėse, bet kartu pastebimai išaugo susidomėjimas įvairia kelių technika bei transporto priemonėmis, skelbia elektroninių varžytynių ir aukcionų portalą evarzyty...
nuotrauka
2023-06-15 12:51
MANITOU krovos technika puikiai darbuojasi statybų sektoriuje. Montuojant plieno konstrukcijas, karkasines konstrukcijas, atliekant apdailos ir mūrijimo darbus, visur, kur reikia pakelti sunkius krovinius į didelį aukštį ir padėti juos tiksliai į numatytą vietą. Visiems šiems darbams MANITOU turi sp...
nuotrauka
2023-04-24 07:51
Betono dažai, skiedinio likučiai ant fasadų, klojinių ar statybinių mašinų gali tapti rimtu iššūkiu, norint juos nuvalyti nepažeidžiant konstrukcijos ar sudėtingo pasiekiamumo. KARCHER siūlo sprendimą – 12 naujų šalto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginių superklasės segmente.
nuotrauka
2023-04-05 07:23
Įmonė RANDVEL į rinką tiekia žinomų pasaulyje prekinių ženklų statybų techniką – kokybišką ir įgijusią rinkos pasitikėjimą. Papildomos vertės šiai technikai suteikia tai, kad įmonės meistrai ją puikiai išmano ir geba remontuoti, o gamintojai į įmonės sandėlius tiekia atsargines detales. Tai yra fakt...
nuotrauka
2023-03-27 07:53
Kompanija „Doosan Infracore“ (HDI) paskelbė, kad keičia statybinės technikos DOOSAN prekės ženklą ir pristato naująjį prekės ženklą – DEVELON.
nuotrauka
2023-02-10 07:31
Vokietijos CEDIMA GmbH – jau šimtmetį pasaulyje gerai žinomas kaip deimantinių įrankių ir mašinų, skirtų betonui apdirbti, tiekėjas. Praėjusių metų pabaigoje Vokietijoje, Miunhene, įvykusioje tarptautinėje statybos parodoje „Bauma“ CEDIMA GmbH pristatė pagrindines technikos naujienas.
nuotrauka
2022-12-15 07:24
Ancenis (Prancūzija), 2022 m. gruodžio 6 d. „MANITOU Group“, pasaulinė statybų, pramonės ir žemės ūkio sektoriams skirtos krovos technikos, kėlimo platformų gamintoja, pristatė vandenilinių mašinų tyrimų ir plėtros planą bei pirmąjį teleskopinio krautuvo prototipą, kuris veikia, naudodamas žaliąjį v...
nuotrauka
2022-12-02 11:41
Atliekant skirtingus apdailos darbus, reikalingi specifiniai statybiniai įrankiai skirti šlifavimui, dažymui, pjovimui ar sienų matavimui. Nors dažnas skuba pirkti statybinius įrankius, tačiau tai nėra vienintelis sprendimo būdas. Būtent tokiais atvejais vertėtų apsvarstyti galimybę pasinaudoti įran...
nuotrauka
2022-11-04 06:27
Parodoje „Bauma 2022“, kuri vyko Miunchene (Vokietija) spalio 24–30 dienomis, DOOSAN pristatė pramonėje pirmaujančią naujų pažangiausių mašinų ir skaitmeninių technologijų ekspoziciją. UAB „INTRAC Lietuva“ – DOOSAN statybinės technikos atstovas Lietuvoje.
nuotrauka
2022-10-25 14:57
Miunchene (Vokietija) spalio 24 d. prasidėjusioje didžiausioje tarptautinėje statybos ir pramonės parodoje BAUMA (ekspozicijos stendas FS 908/1) kompanija MANITOU pristatė rekordinį naujų produktų skaičių.
nuotrauka
2022-09-16 07:24
Terasa tapo neatskiriama būsto dalimi. Kad šis statinys leistų patirti visus malonumus ne tik šiltuoju metų laiku, reikia pasidomėti statybos ypatumais.
nuotrauka
2022-08-30 12:26
Nesvarbu, turite nuosavą būstą ar nuomojatės butą, natūralu, kad kartais tenka atlikti remontą namuose. Yra labai lengva paskambinti santechnikui, elektrikui ar kitam meistrui, nors iš tikrųjų kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius būsto remonto darbus galima nesunkiai atlikti patiems. Be to, sutaup...
nuotrauka
2022-08-25 09:35
Įrankius, reikalingus būsto remontui, geriau pasiruošti dar prieš pradedant remontą, kad nesiblaškyti ieškant kokios nors smulkmenos, sujaukiančios visą suplanuotą darbo grafiką. Įrankių sąrašas sudaromas pagal suplanuotus darbų etapus, kuriuos reikės atlikti.
nuotrauka
2022-06-20 06:30
Į krovos pajėgumų didinimą Malkų įlankos terminalas investavo 5 mln. Eur. Į terminalą pristatytas mobilus, elektra varomas hidraulins kranas „Mansinen 300 ER“, kuris šiuo metu yra didžiausias toks Baltijos šalių uostuose. Taip pat baigiamas statyti naujas 3200 kv. m dengtas sandėlis, o iki liepos pa...
nuotrauka
2022-05-09 12:03
Pjovimo bei gręžimo mašinų ir instrumentų rinka Lietuvoje demonstruoja aiškias tendencijas: naudojimo laiką pratęsti restauruojant, susigrąžinti senus, bet pasiteisinusius modelius, benzininius vidaus degimo variklius keisti elektriniais ir ekonomiškais dyzeliniais.
nuotrauka
2022-02-21 11:16
Net viena trečioji Europos Sąjungoje (ES) sunaudojamos energijos atitenka transporto sektoriui. Automobiliai, sunkvežimiai ir autobusai sukuria apie 70 proc. transporto sektoriaus šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio, likusią dalį – aviacija ir laivyba.
nuotrauka
2021-12-09 07:32
STORCH kuria ir gamina aukštos kokybės dažymo įrankius, skirtus profesionaliam naudojimui, jau daugiau nei 120 metų. Ilgametė patirtis reiškia patikimus gaminius.
nuotrauka
2021-09-29 07:16
Vokietijos CEDIMA GmbH jau šimtmetį deimantus „augina“ laboratorijose, kontroliuodama jų stiprumą, išmatavimus ir savybes, kokių reikia gaminant instrumentus ir specialias mašinas, paprastai naudojamas pjauti, gręžti ar atlikti panašius darbus.

Statybunaujienos.lt » Statybinė ir kelių technika, įrankiai