2024 liepos 25 d. ketvirtadienis, 10:30
Reklama  |  facebook

Įmonės GERBŪVIO PROJEKTAI apyvartas augina plečiamas paslaugų paketas ir kelių projektai Fotogalerija

2024-07-10 07:24
Įmonė „Gerbūvio projektai“ įgyja pagreitį. Jau trečius metus sparčiai auga užsakymų portfelis, o nuo 2020 m. apyvarta kasmet auga kone dvigubai. 2023-aisiais įmonė tempo nemažino.
nuotrauka
GERBŪVIO PROJEKTAI aplinkos įrengimo darbus vykdė viename iš įstabiausių pastarojo meto sostinės projektų – „Artery“. Įmonės nuotr.


Minimos įmonės
Gerbūvio projektai, UAB

Įmonė „Gerbūvio projektai“   jau 13 metų specializuojasi asfaltavimo, betonavimo, kelių statybos, trinkelių klojimo, mažosios architektūros, inžinerinių tinklų statybos, spec. technikos nuomos, grindinio elementų pardavimo ir kitų gerbūvio darbų srityse. Įmonės vadovas Antanas Magrinas pasakoja, kad anksčiau įmonė per metus įgyvendindavo po 2–3 stambesnius projektus, o 2023 m. užsakymų portfelyje buvo jau 15 projektų, kurių kiekvieno vertė – nuo 100 tūkst. eurų iki 1,5 mln. eurų. Per 2024 m. planuojama įgyvendinti dvigubai daugiau projektų nei praėjusiais metais. Įmonės proveržį lėmė susitelkimas į Lietuvos automobilių kelių direkcijos (Kelių direkcija) projektus, kuriuose dalyvauja kaip rangovai.

Tarp aplinkos projektų – išskirtiniai objektai

Įmonė dalyvauja svarbiuose visuomeniniuose projektuose. Vienas iš tokių yra Tauro kalno Vilniuje tvarkymo darbai. Sutvarkius kalno aplinką, ji bus pritaikyta miestiečių laisvalaikiui: bus renovuota senoji vaikų žaidimo aikštelė bei statoma nauja, įrengiamos ramaus poilsio ir sporto zonos su lauko treniruokliais, automobilių stovėjimo aikštelė. Kitas išskirtinis projektas – JAV architekto D.Libeskindo suprojektuotas ir sostinės Konstitucijos prospekte pastatytas „Artery“ verslo centras, kur įmonė įrengė apie 6,5 tūkst. kv. m dangos – nuo trinkelių iki masyvių betoninių ir granitinių grindinio plokščių, kurių svoris siekė ir 100 kg. Tai buvo ne tik naujos dangos įrengimo, bet ir demontavimo darbai, atliekami sudėtingomis sąlygomis, dideliame gylyje laviruojant tarp sostinės komunikacinių tinklų. Įmonės specialistai pademonstravo gebėjimą preciziškai įrengti posūkių zonas.

Gerbūvio projektai ARTERY

Vienas iš didžiausių pagal apimtis ir bene sudėtingiausių įmonės aplinkos įrengimo projektų buvo 2022 m. įgyvendintas projektas Molėtuose, „Teltonikos“ Technologijų centre, kai teko ne tik sutvarkyti aplinką – pakloti net 9 tūkst. kv. m betoninių trinkelių dangų, apželdinti, bet ir paruošti pagrindus 7 tūkst. kv. m ploto pastato grindims betonuoti. Tarp darbų – gerbūvio sukūrimas aplink modernų Kauno „Doko“ verslo centrą, atnaujinta Lietuvos sveikatos mokslų universiteto aplinka, įgyvendinta nemažai kitų projektų, kur, be tradicinių aplinkos darbų, įrengti ir lietaus inžineriniai tinklai, automobilių stovėjimo aikštelės.

Įmonė dirba su vienais iš didžiausių statybos darbų rangovų Lietuvoje. Vienas iš jų yra UAB „Baltijos pašvaistė“. Pagal užsakovo reikalavimus buvo atliktas Raudondvario pl. 131C, Kaune, esamų automobilių stovėjimo aikštelių su pėsčiųjų takais įrengimas: nuo žemės darbų iki skirtingų raštų betono plytelių bei plastikinio korio suklojimo. Įrengta virš 3 km rūdinto plieno, gatvės bei vejos bortų, suklota arti 7 tūkst. kv. m betoninių trinkelių bei plastikinio korio dangos.

Šiuo metu pagal to paties užsakovo reikalavimus Kauno rajone (Kampiškių kaimas, Alšėnų g. 10) įgyvendinamas sudėtingas ir kruopštumo reikalaujantis BLS („Baltic Logistic Solutions“) sandėliavimo pastatų rekonstravimo projektas, kur atliekami žemės kasimo ir planiravimo, pagrindų įrengimo darbai, kelio dangos konstrukcijos įrengimas, asfaltavimas, dangos ženklinimas, teritorijos apželdinimas ir kiti gerbūvio darbai.„Džiaugiuosi mūsų darbuotojais, kurie dirba kokybiškai, sparčiai. Vienas tokių projektų, kuris buvo įgyvendintas itin greitai – per 3 savaites – „Švaros brolių“ automobilių plovyklos Kaune (Baltų pr. 22) įrengimas bei aplinkos sutvarkymas. Sudėtingus darbus atlikome kartu su partneriais“, – pasakoja A.Magrinas.

Taip pat įmonė tvarkė KTU inžinerijos licėjaus aplinką, įrengė Elektrėnų centrinę aikštę, paveldo statusą turinčiame projekte „Kaunakiemio apartamentai“ įrengė Kaišiadorių bendrąsias erdves, atnaujino daugiabučių kvartalo Topolių g. 2, Kaune aplinką, taip pat rekonstravo Vilniuje esančios Kareivių gatvės pėsčiųjų takus.

Šiemet pradėtas ir VNO Vilniaus oro uosto rekonstravimo projektas, kuriame „Gerbūvio projektai“ kloja trinkeles, montuoja vejos bei betoninius ir granitinius kelio bortus. Įmonė sulaukė kvietimo teikti pasiūlymus rekonstruoti Kauno ir Palangos oro uostus.

Sukaupusi patirties, įmonė gręžiasi į kelių projektus

2015 m. įmonė „Gerbūvio projektai“ gavo ypatingo statinio statybos rangovo atestatą, jai suteikta teisė vykdyti įvairios apimties kelių statybos, lauko inžinerinių tinklų statybos, kultūros paveldo ir kitus bendrastatybinius darbus. Įmonėje sutelkta aukšto lygio specialistų komanda, todėl darbai vykdomi pagal svarbiausią dabartinės rinkos formulę: greitai, profesionaliai, minimaliomis/optimaliomis sąnaudomis, užtikrinant aukščiausią darbų kokybę per trumpiausią įmanomą terminą.

Susisiekimo infrastruktūros projektų aprėptis – nuo kelių, gatvių tiesimo, teikiant pilną paslaugos paketą, kuriame darbai atliekami nuo pagrindo paruošimo iki asfalto paklojimo. Tai taip pat ir kelių remonto, kelkraščių sutvirtinimo, statybinių aikštelių įrengimo ir kitos gerbūvio įrengimo paslaugos.

Kelių direkcijos projektuose įmonė „Gerbūvio projektai“ vykdo kompleksinius darbus: nuo kelio statybos iki kelio gerbūvio darbų.

Šiuo metu įmonė atlieka rekonstravimo darbus viename iš magistralinio kelio A14 Vilnius‒Utena ruožų ir ruošiasi II etapo darbams, kuomet dar šiais metais bus atliktas to paties kelio kito ruožo darbai – kapitalinis remontas. Šiame projekte įrengiamos sudėtingos žiedinės sankryžos iš specialiai šiam projektui užsakomų granito bortų ir trinkelių. Įmonė sprendžia ne tik valdymo iššūkius, kylančius, kai objekte dirba daug brigadų, bet ir gaminių logistikos iššūkius, kuomet jų atgabenimą lemia pasaulinėje rinkoje esančios problemos, kaip vykstantys karai ar stringantys laivai, kuomet ieškoma geriausių alternatyvių sprendimų, norint užtikrinti projekto įgyvendinimą laiku.

Nors pastaruoju metu įmonė susitelkė į didžiuosius susisiekimo infrastruktūros projektus, užsakymų portfelyje taip pat yra dviračių takų, aikštelių, privačių gatvių projektai, montuojami lietaus nuotekų šuliniai, įrengiami kelio ar vejos borteliai bei teikiamos kitos susijusios paslaugos. Įmonė yra pasirengusi bendradarbiauti su partneriais, įrengiant kelius, drenažą ir atliekant kitus gerbūvio darbus.

„Mūsų atrama – kaupiamoji įmonės patirtis, kurios įgijome vykdydami įvairius projektus, tarp kurių – Kačerginėje rekonstruotos J.Janonio ir J.Zikaro gatvės kartu su šaligatviais bei pėsčiųjų takais, Kauno P.Kalpoko gatvėje įrengti betoniniai bortai ir trinkelės. Patirties suteikė ir darbai valstybinės reikšmės keliuose, pvz., rekonstruota apie 600 m kelio Kaunas-Jurbarkas-Šilutė atkarpa, kur įrengėme bortus, paruošėme pagrindus betoninių trinkelių dangai ir ją išklojome. Taip pat dar pernai pradėtas valstybinės reikšmės rajoninio kelio Giraitė–Užliedžiai vieno iš ruožų kapitalinis remontas, sutvarkant sankryžas, praplatinant eismo juostą, renovuojant esamą kelią, įrengiant saugumo saleles, pėsčiųjų takus, sutvarkant kelkraščius, įrengiant kelio ženklus. Buvo atliekami ne tik statybos darbai, bet ir laboratoriniai bandymai, geodeziniai matavimai, laikino eismo organizavimas ir kitos statybos darbų procedūros“, – vardina įmonės vadovas A.Magrinas.

Pildo paslaugų paketą individualių namų aplinkai įrengti

„Pildome paslaugų paketą individualių namų aplinkai įrengti. Tad esame pasirengę ne tik tverti tvorą, sutvarkyti kiemą, įrengdami trinkelių dangas, apželdindami, įrengdami laistymo sistemą, bet galime sumontuoti terasą, kartu su partneriais įrengti šildomą baseiną“, – vardija A.Magrinas. Šias paslaugas įmonė teikia Vilniaus ir Kauno regionuose.

Lauko darbai paprastai sustoja šaltuoju metų laiku. Kad tuos mėnesius, kurie paprastai tampa priverstine pertrauka, būtų galima išnaudoti efektyviai, įmonė imasi naujos srities – vykdys vidaus apdailos darbus. Įmonėje dirba įvairios patirties specialistų, kurie taip pat geba atlikti ir šiuos darbus. Tad sezoniškumo įtakos įmonei pavyks išvengti.

Investuoja į įmonės pertvarką ir darbuotojus

Didėjantis užsakymų portfelis, sparčiai augančios apyvartos verčia imtis ir pačios įmonės pertvarkų. Įmonės vadovas ir savininkas A.Magrinas versle yra nuo 18 metų. Dirbęs ne tik vietos, bet ir užsienio rinkose, įgijęs įvairios patirties, jis susitelkė į įmonės „Gerbūvio projektai“ plėtrą. Tam pasirinko vadinamąjį organinį augimą – augimą iš vidinių resursų, užimant vis didesnę rinkos dalį. Tai yra augimas, kuriam reikia mažiau investicijų, nei pareikalautų kiti augimo būdai.

„Didelį dėmesį skiriu naujų darbuotojų paieškai, nes darbų apimtys ir jų pobūdis reikalauja investuoti į protus. Džiaugiuosi jaunais, išsilavinusiai žmonėmis, kurie ateina su idėjomis, pasiūlymais, su kuriais diskutuojame apie įmonės plėtrą ir kelius jai realizuoti, – sako A.Magrinas. – Mes suteikiame galimybę dirbti savarankiškai, realizuoti savo sumanymus ir prisidėti prie įmonės augimo.“

A.Magrinas versle vadovaujasi efektyviu principu: „matau siauras vietas – darau sprendimus“. Tokiu būdu įmonė plečia savo kompetencijas vykdyti bet kokios apimties statybos, remonto, rekonstrukcijos ar kultūros paveldo tvarkomuosius darbus, įgyvendinti projektus – nuo valstybinės reikšmės kelių iki miestų aikščių ir kitų viešųjų erdvių. Dar vienas įmonės principų – rūpestingai vykdomi projektai, tarp kurių – minėtas „Artery“ projektas, kur darbas žiemos sezonu buvo organizuotas dviem pamainom per parą, gruntas šildytas specialia įranga, įrengtas galingas apšvietimas, pastatytos didžiulės palapinės, taip užtikrinant, kad projektas bus įvykdytas laiku, pagal kliento nustatytus terminus.

Veržli, jaunatviška ir kvalifikuota komanda, kurią vienija bendros vertybės, atsakingas ir kūrybiškas požiūris, bendradarbiaujant su partneriais, užtikrina aukščiausią darbų kokybę, todėl įmonė „Gerbūvio projektai“ sulaukia pasiūlymų ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir iš Vokietijos, Skandinavijos bei kitų šalių.

Įmonės „Gerbūvio projektai“ nuotr.

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Infrastruktūra

nuotrauka
2024-07-25 09:41
Vienos didžiausių agroverslo ir maisto gamybos bendrovių Baltijos regione Akola group valdomas Kaišiadorių paukštynas planuoja statyti biometano dujų jėgainę, kurioje perdirbs maisto gamybos veikloje susidarančias organines atliekas. Į šią biojėgainę planuojama investuoti 19,4 mln. Eur, projektui įg...
nuotrauka
2024-07-24 16:56
Vilniaus pakraštyje įsikūrusi „Amžinybė“ tapo turbūt pirmaisiais sostinės laidojimo namais, šildomais ir vėsinamais žaliąja elektros energija.
nuotrauka
2024-07-23 10:48
Klaipėdos uoste įgyvendinamas vieną didžiausių projektų jo istorijoje – bus suformuota ir įveiklinta 100 hektarų apimanti teritorija. Naujos sausumos teritorijos pietinėje Klaipėdos uosto dalyje kūrimui pritarė Aplinkos apsaugos agentūros specialistai, baigtos visos poveikio aplinkai vertinimo proce...
nuotrauka
2024-07-19 10:10
Lietuvos ir tarptautiniam susisiekimui strategiškai svarbaus magistralinio kelio „Via Baltica“ paskutinės atkarpos nuo Marijampolės iki Lenkijos sienos rekonstrukcijai Europos Komisija (EK) šią savaitę papildomai skyrė 48 mln. eurų Europos infrastruktūros tinklų priemonės (Connecting Europe Facility...
nuotrauka
2024-07-18 11:06
Nuo 2023 metų pabaigos plėtojamas Kauno oro uosto šiaurinio perono projektas pasiekė tarpinį finišą ir nuo liepos vidurio orlaivių riedėjimui jau atidaryta būsimo naujojo perono dalis (orlaivių riedėjimo maršrutas).
nuotrauka
2024-07-17 09:27
Vilniaus miesto savivaldybė tęsia senamiesčio gatvių atnaujinimą. Šiais metais tvarkomos Subačiaus, Paupio, V. Šopeno, Vingrių, Žygimantų, T. Kosciuškos, Seinų, M. Daukšos, Aušros Vartų gatvės, dalis Pylimo gatvės šaligatvių. Ateinančiais metais bus pradėtos tvarkyti Trakų, Barboros Radvilaitės ir M...
nuotrauka
2024-07-15 13:09
Siekiant išsiaiškinti, kaip ateityje būtų galima pagreitinti Utenos rajono savivaldybei priklausančių vietinės reikšmės kelių su žvyro danga asfaltavimo darbus, Utenoje išbandyta nauja technologija – kelio pagrindo stabilizavimas ligninu.
nuotrauka
2024-07-12 11:19
Liepos 15 d. pradedami fiziniai tilto per Dubysą rekonstravimo darbai. Siekiant užtikrinti eismo dalyvių saugumą, keisis eismo organizavimo tvarka – transporto eismas vyks apylanka, pėsčiųjų ir dviratininkų – laikinu tiltu. Planuojama, kad tilto rekonstravimo darbai bus baigti keliais mėnesiais anks...
nuotrauka
2024-07-12 09:45
Tarptautinė žaliosios energetikos bendrovė „Ignitis renewables" Tauragės rajone baigė saulės elektrinės statybas prie jau veikiančio vėjo parko, taip sukuriant pirmąjį bendrovės hibridinį saulės ir vėjo elektrinių parką ir atveriant didesnes galimybes efektyviau išnaudoti valdomą infrastruktūrą ir ž...
nuotrauka
2024-07-12 09:38
Viena populiariausių vasaros atostogų vietų – Kunigiškių priemiestis Palangoje – nuo šiol dar patogiau pasiekiama kurorto gyventojams bei svečiams. Miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ pabaigė į šį rajoną vedančio kelio remontą.
nuotrauka
2024-07-11 13:28
Siekiant nukreipti tranzitinį transportą nuo miesto centrinės dalies, Tauragėje šiemet toliau tiesiamas pietinis aplinkkelis. Šiuo metu darbai vyksta ruože nuo Vytauto gatvės iki Dariaus ir Girėno gatvės.
nuotrauka
2024-07-11 13:21
Atsinaujinančios energetikos investicinių fondų valdymo įmonė „Modus Asset Management", vykdanti veiklą Baltijos bei Vidurio Rytų Europos šalyse, ir bankas „Swedbank AS" susitarė dėl 20 mln. eurų finansavimo 57 MW galios saulės jėgainių portfelio statyboms Latvijoje.
nuotrauka
2024-07-11 09:38
Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) birželio 11 d. paskelbusi 4 paramos kvietimus gyventojams, norintiems įsirengti saulės elektrines arba padidinti jau turimų saulės elektrinių galią, jau sulaukė virš 13 tūkst. gyventojų paraiškų. Iš Energetikos ministerijos skirtų 40 mln. eurų, jau rezervuot...
nuotrauka
2024-07-09 11:03
Praėjusią savaitę didmeninė elektros kaina Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse didėjo 5 proc. ir vidutiniškai siekė 99,70 Eur/MWh.
nuotrauka
2024-07-09 09:52
Antakalnio seniūnijos teritorijoje pradedami Moliakalnio ir P. Morkūno gatvių dalių atnaujinimo darbai. Šiose Dvarčionių gyvenamajame rajone esančiose gatvėse, užtikrinant saugų tiek pėsčiųjų, tiek automobilių judėjimą, bus paklota nauja asfalto danga, įrengti šaligatviai, pakeistas apšvietimas.
nuotrauka
2024-07-09 09:45
Didėjant vandenilio gamybos apimtims ir susiduriant su jo saugojimo problemomis, KTU mokslininkai siekia ištirti požeminio vandenilio saugojimo Lietuvoje galimybes. Projekto tikslas – prisidėti prie vandenilio energijos saugojimo infrastruktūros kūrimo ir skatinti švarios bei tvarios energijos spren...
nuotrauka
2024-07-05 14:13
„Via Lietuva“ toliau vykdo darnaus judumo infrastruktūros plėtrą šalyje – iki šių metų pabaigos planuojama įrengti daugiau nei 40 km naujų bei suremontuoti netoli 30 km pėsčiųjų ir dviračių takų visoje Lietuvoje.
nuotrauka
2024-07-04 13:50
Prieš dešimtmetį įvykęs Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų sujungimas buvo tarsi Lietuvos aviacijos pakilimas naujam skrydžiui. Dešimtmetį skaičiuojanti Lietuvos oro uostų kelionė buvo pažymėta įspūdingų projektų. Visi jie stiprina Lietuvos aviacijos pozicijas regione, padeda auginti ekonomiką ir...
nuotrauka
2024-07-04 13:29
Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Inovacijų agentūra ir Aplinkos projektų valdymų agentūra kviečia įmones ir toliau konsultuotis dėl naujų finansavimo priemonių investicijoms į atsinaujinančių energijos išteklių bei švaresnės gamybos, energijos vartojimo efektyvumo technologijų diegimo pr...
nuotrauka
2024-07-04 09:36
Iki liepos 1 d. Lietuvos verslo įmonės buvo kviečiamos teikti paraiškas įgyvendinti klimato kaitos švelninimo projektus besivystančiose šalyse, diegiant atsinaujinančius energijos išteklius ir perduodant gerąją Lietuvos patirtį. Per tris mėnesius Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) sulaukė 10 ...

Statybunaujienos.lt » Infrastruktūra