2024 birželio 14 d. penktadienis, 6:06
Reklama  |  facebook

Įvairioms oro sąlygoms atsparūs lauko baldai: užmiesčio namams, terasoms ir vasarnamiams

2024-06-11 12:37
Lietui ir tiesioginiams saulės spinduliams atsparūs lauko baldai gali būti ne tik funkcionalūs, bet ir stilingi. Jie gali tapti išskirtiniu jūsų kiemo akcentu ir sukurti erdvę patogiai bei jaukiai leisti laisvalaikį.
nuotrauka
Senukai.lt nuotr.


Minimos įmonės
Kesko Senukai Lithuania, UAB
Kokybiški ir ilgaamžiai lauko baldai, pavėsinės bei gultai gali būti tinkami įvairaus tipo erdvėms – tiek terasoms, tiek nuosavų namų arba vasarnamių kiemams. Kokius lauko baldus rinktis ir į ką atsižvelgti, ieškant tinkamiausio varianto?

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis lauko baldus?

Senukai.lt lauko baldai

Senukai.lt nuotr.  

Be abejo, norint įsirengti patogią poilsio erdvę lauke, itin svarbu tinkamai pasirinkti lauko baldus bei pavėsines. Štai į ką verta atsižvelgti:
Medžiagos kokybė ir atsparumas oro sąlygoms. Lauko baldai ir pavėsinės nuolat stovi po atviru dangumi, todėl baldus dažnai skalauja lietus ir kaitina saulė. Renkantis svarbu įsitikinti, kad baldai yra pagaminti iš aukštos kokybės ir oro sąlygoms atsparių medžiagų, kaip aliuminis, tvirtas metalo lydinys, polipropilenas, poliesteris ir pan.

Stilius ir suderinamumas. Atsižvelkite į savo namų eksterjerą ir pasirinkite harmoningai derančius lauko baldus. Jeigu įrenginėjate kiemą, lauko baldus galite derinti prie namo architektūros ar formų.

Paskirtis ir funkcionalumas. apgalvokite baldų stovėjimo vietą ir kaip juos daugiausia naudosite. Jie turi atlikti jums reikalingas funkcijas, tad prieš įsigydami atidžiai įvertinkite savo šeimos poreikius. Jeigu planuojate valgyti lauke su visa šeima ar svečiais, apsvarstykite, ar nereiktų pasirinkti didesnio stalo. Jei terasos erdvė nedidelė, tuomet verčiau rinktis jaukesnį ir mažesnį lauko baldų komplektą.

Priežiūra. Taip pat renkantis lauko baldus vienas svarbiausių aspektų – paviršiai, kurie nereikalautų daug priežiūros. Rekomenduojama rinktis lauko baldus ir pavėsines, kurių paviršiai yra lygūs bei lengvai valomi.
Nors galutinis pasirinkimas priklauso nuo asmeninių poreikių, biudžeto bei konkrečių erdvės išmatavimų, nepamirškite, kad lauko baldai turi prisidėti kuriant bendrą jaukumo jausmą jūsų kieme ar terasoje.

Lauko baldai ir pavėsinės: patvarūs komplektai jūsų kiemui

Kad ir kaip mėgstate leisti laiką lauke, deja, veiklas gryname ore dažnai tenka keisti dėl pasikeitusių oro sąlygų. Todėl nuo lietuviško klimato neatsiejama lauko erdvė yra pavėsinės. Jose galima ne tik laikyti kieme esantį baldų komplektą ar lauko gultą, bet ir lyjant vasaros lietui toliau leisti laiką lauke ir neskubėti keltis į namus.

Įsigydami patvarų lauko baldų komplektą ir kokybišką pavėsinę suteikiate sau galimybę atsipalaiduoti lauke nepriklausomai nuo oro sąlygų. Dalinamės keliais pavėsinių, lauko baldų ir apsauginių skėčių modeliais, kurie tinka ieškantiems puikaus kokybės bei dizaino santykio.

„Domoletti“ pavėsinė „Ruby“

Senukai.lt lauko baldaiSenukai.lt nuotr. 

Prekinio ženklo „Domoletti“ pavėsinė „Ruby“ jaukumo suteiks bet kokiam kiemui. Šios uždaro tipo pavėsinės yra 3 metrų ilgio ir 3 metrų pločio, todėl po jomis vietos pakaks visai šeimai ar draugų kompanijai. Šios pavėsinės yra puikus pasirinkimas norintiems organizuoti patogius susibūrimus savo kieme.

Pavėsinės „Ruby“ danga pagaminta iš patvaraus ir drėgmei atsparaus poliesterio audinio, tad jos priežiūra nekelia didelių rūpesčių – pakaks retkarčiais nuplauti su muiluotu vandeniu. Patikima metalo lydinio konstrukcija užtikrina stabilumą net ir pučiant stipresniam vėjui.

Lauko baldų komplektas „Net/Rio 8/210“

senukai.lt lauko baldai

Senukai.lt nuotr. 

Stilingą antracito spalvos lauko baldų komplektą sudaro 8 kėdės ir reguliuojamo ilgio stalas, prie kurio galima sutalpinti net ir labai gausią šeimyną. Be to, jis praktiškas, nereikalauja daug priežiūros ir yra lengvai valomas.

Lauko baldų komplektas „Net/Rio 8/210“ yra pagamintas iš aukštos kokybės 100 proc. polipropileno, o karkasas – iš aliuminio, dažyto milteliniu būdu. Būtent dėl šių savybių lauko baldai yra ne tik patvarūs, bet ir lengvi. Tai leidžia juos lengvai perstumti ar pervežti į kitą vietą.

Sodo skėtis „Mirpol Kazuar M“

senukai.lt lauko baldai

Senukai.lt nuotr. 

Norite savo kieme pasistatyti lauko gultą ir degintis? O gal turite lauko baldus terasoje, bet kaitinant saulei nesinori ten ilgai būti? Lauko gultas arba baldai yra puiki idėja, tačiau atėjus karštajam sezonui pradeda kaitinti itin stipri saulė ir tokiose erdvėse praleisti ilgesnį laiką tampa tiesiog per karšta, todėl skėtis tampa nepamainomas.

Stilingas ir praktiškas sodo skėtis „Mirpol Kazuar M“ suteiks pavėsį ir apsaugos nuo saulės spindulių bei karščio. Šis reguliuojamas sodo skėtis yra 3 metrų skersmens, todėl puikiai tiks tiek sode, tiek terasoje. Dėl 8 briaunų stogelyje ir tvirto skersinio pagrindo skėčio konstrukcija yra ypač stabili. Ji yra pagaminta iš korozijai atsparaus aliuminio, o audinys – iš drėgmei atsparaus poliesterio. Tai – idealus pasirinkimas visiems, ieškantiems tvirto ir stilingo lauko skėčio nuo saulės.

Sukurkite stilingą, originalią ir praktišką kiemo atmosferą

senukai.lt lauko baldai

Senukai.lt nuotr. 

Ieškote būdų, kaip sukurti originalią ir praktišką kiemo aplinką? Mūsų aptarti lauko baldai yra atsparūs įvairioms oro sąlygoms, todėl puikiai tinka užmiesčio namams, terasoms ir vasarnamiams.

Visada pradėkite nuo savo poreikių ir lūkesčių įsivertinimo, kad išsirinktumėte sau tinkamiausius baldus. Tai padės sukurti tokį eksterjerą, kuris taps įkvėpimu mėgautis gamtos grožiu ir atsipalaiduoti su artimaisiais bei draugais. Jei ieškote lauko baldų komplekto, lauko gulto ar pavėsinės, platų jų asortimentą rasite Senukai.lt el. parduotuvėje. 

Partnerio turinys

Statybunaujienos.ltArchitektūra. Interjeras

nuotrauka
2024-06-12 11:01
Baigėsi nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Darnu Group“ inicijuotų trijų kviestinių architektūrinių konkursų pasiūlymų teikimo terminas pirmiesiems dviem „Launagių“ rajono etapams. Kviestiniuose konkursuose dalyvavo 19 Lietuvos architektūros įmonių, kurios pasiūlė savo vizijas, kaip vystyti dalį...
nuotrauka
2024-06-12 10:29
MB „Lapukas ir pieštukas“, kaip mozaikinio betono tiekimo ir įrengimo lyderė Lietuvoje, buvo vienintelė Baltijos šalių regiono įmonė, pakviesta į didžiausio Europoje mozaikinio betono (terrazzo) gamintojo (AGGLOTECH) organizuojamą išskirtinį renginį Italijoje.
nuotrauka
2024-06-05 11:16
Kultūros ministerijos konkursą vadovauti naujai įsteigtam Nacionaliniam architektūros institutui laimėjo menotyrininkas ir kuratorius Kęstutis Kuizinas. Iš konkurse dalyvavusių aštuonių pretendentų jis surinko daugiausiai komisijos balų.
nuotrauka
2024-06-03 16:26
Nuo metų pradžios Vilniaus miesto savivaldybė kvietė pastatų savininkus dalyvauti paveldotvarkos programoje ir pasinaudoti parama susitvarkyti namų, tarp jų ir daugiabučių, išorę, balkonus, atkurti senus medinius langus ir duris. Iš viso gauti 145 prašymai, paramos vertė siekia apie 10 mln. Eur.
nuotrauka
2024-05-31 14:39
Klaipėdos miesto savivaldybė pradeda rengti uostamiesčio centrinio pašto įveiklinimo koncepciją. Pasirašyta paslaugų teikimo sutartis dėl Frydricho Vilhelmo Augusto Argelanderio mokslo ir meno centro – buvusio Klaipėdos centrinio pašto – įveiklinimo koncepcijos parengimo tarp Klaipėdos miesto saviv...
nuotrauka
2024-05-30 14:38
Sostinės A. Goštauto kvartalas, kur Turto bankas plėtoja didžiausią valstybės biurų projektą, šiuo metu atrodo nykiai, tačiau, pasak vyriausiosios Vilniaus architektės Lauros Kairienės, turi didžiulį potencialą sukurti reprezentatyvią valdžios institucijų būstinę, kokybiškai išplėsti vaikščiojamąją ...
nuotrauka
2024-05-30 10:04
Šiuolaikiniuose namuose, biuruose ir komercinėse patalpose interjero sprendimai vis labiau prisideda prie tvaresnės ir gražesnės ateities kūrimo. Tai apima LED apšvietimo, energiją taupančių prietaisų ir kitų gaminių, pagamintų iš perdirbtų medžiagų, diegimą. Tačiau dažnai pamirštamas vienas aspekta...
nuotrauka
2024-05-29 15:09
Kiekvienas savo namuose norime jaustis saugiai, o kur nors išvykę – būti ramūs, kad saugūs išliks ir jie. Interjero dizainerė dalijasi keturiais paprastais ir nebrangiais sprendimais, kurie padės užtikrinti namų saugumą atostogų metu.
nuotrauka
2024-05-29 11:02
Lietuvos oro uostai (LTOU) ir Lietuvos architektų sąjunga pasirašė architektūrinių idėjų konkurso organizavimo paslaugų sutartį. LTOU kartu su šalies ekspertais iki šių metų pabaigos arba kitų pradžioje siekia atrinkti ir vėliau įgyvendinti geriausias architektų idėjas iki 2028 metų pabaigos planuoj...
nuotrauka
2024-05-23 10:29
Tvarumas nekilnojamojo turto (NT) ir statybų rinkai šiandien aktualus kaip niekada. Tačiau tvari sektoriaus strategija gali būti sutelkta ne tik į atliekų, neigiamo poveikio aplinkai ir CO2 mažinimą, žaliųjų sprendimų bei atsinaujinančios energijos naudojimą, bet ir teritorijų konversiją. Tai – tars...
nuotrauka
2024-05-23 10:01
2024 m. padėtas pagrindas ilgai lauktam architektūros ir urbanistikos kokybės proveržiui Lietuvoje. Sukurti įrankiai savivaldybėms, regioninėms architektų taryboms, architektams ir projektuotojams, kurie suteikia daugiau aiškumo, skaidrumo verslui, įtvirtina gyventojų ir bendruomenių lūkesčius.
nuotrauka
2024-05-22 14:22
Sparčiai augančiame Vilniaus Kalnėnų mikrorajone bus statomas darželis-pradinė mokykla. Architektūros projekto konkursų dalyviai pateikė net 12 idėjų, kaip galėtų atrodyti naujoji švietimo įstaiga. Iš jų bus renkamas nugalėtojas. Planuojama, kad nauja ugdymo įstaiga adresu Moravų g. 4, duris turėtų ...
nuotrauka
2024-05-14 10:59
XX a. architektūros tyrimai Lietuvoje įgauna naujų atspalvių – Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Architektūros fakultete gegužės 9-10 dienomis vyko tarptautinė mokslinė konferencija „Netobulas Modernizmas".
nuotrauka
2024-05-09 08:58
Virtuvė sujungta kartu su valgomuoju ir svetaine jau seniai tapo norma naujuose būstuose. Tam priežasčių yra įvairių. Vieni tokį namų planą renkasi norėdami erdvesnės virtuvės zonos, o kiti – dėl galimybės vienu metu bendrauti su kitais šeimos nariais, kol ruošiamas maistas. Tad jeigu svarstote įren...
nuotrauka
2024-05-06 13:00
Į parodą atvežėte gerą gaminį, norėjote pristatyti įdomią naujovę, bet prie ekspozicijos priėjo vos vienas kitas žmogus. Priešais įsikūrusioje ekspozicijoje nebuvo nieko naujo, bet žmonės nuolat prie jos būriavosi. Kaip įminti buvimo parodos dalyviu mįslę, kad išleisti pinigai sugrįžtų padidėjusiu ž...
nuotrauka
2024-05-06 09:01
Išmanūs namai – tai pastatas ar butas, suprantantis savininko poreikius. Jame visos valdymo sistemos bendrauja tarpusavyje, o pats valdymas yra labai paprastas. Ar daugiau komforto suteikianti bei sutaupyti leidžianti moderni namų valdymo sistema yra tokia pat patikima ir saugi?
nuotrauka
2024-05-03 10:44
Dar aštuoni moksliniai tyrimai atvers iki šiol nepažintus Vilniaus istorijos sluoksnius. 45 tūkst. eurų šiemet paskirstyti vienuolikai mokslininkų, kurie tirs sostinės istorinę, architektūrinę praeitį. Per visą stipendijų istoriją mokslininkų tyrimams paskirstyta didžiausia paramos suma. Šiemet moks...
nuotrauka
2024-04-29 17:04
Lietuvos architektų rūmų Tarybos sprendimu šiais metais rūmų garbės ženklas „Žiedas" skiriamas architektui, architektūros istorikui, profesoriui Jonui Minkevičiui. Apdovanojimas įteiktas Vilniuje, visuotinio Lietuvos architektų rūmų susirinkimo metu.
nuotrauka
2024-04-29 16:05
Tyrimas apie gyvenimą namuose atskleidžia, kad kas penktam Lietuvos gyventojui vienas iš svarbiausių idealių namų aspektų yra ryšys su gamta. Deja, daugelis žmonių neturi nuosavos lauko erdvės. Todėl interjero dizainerė dalinasi praktiškais patarimais, kaip pajusti ryšį su gamta, būnant namuose.
nuotrauka
2024-04-26 10:08
Įsitikinti, kaip įvairiai interjerą mato ir kokias emocijas juo gali perteikti skirtingi žmonės, galima užsukus į LITEXPO parodos „Baldai ir dizaino sprendimai" garsių nuomonės formuotojų erdvę. Joje dizaineris Robertas Kalinkinas, menininkė Monika Dirsytė ir tinklaraščio susitvarkyk.lt autorė Toma ...

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras