2024 birželio 17 d. pirmadienis, 23:59
Reklama  |  facebook

JUNG. Atsisveikinimas su laidų raizgalyne Fotogalerija

Justina MIKELIŪNAITĖ      2017-05-10 07:50
Šiuolaikiniuose namuose, siekiant komforto ir sutaupyti laiko bei energijos buities darbams, daugėja įvairių prietaisų ir modernių įrenginių. Jie išties palengvina kasdienybę, namų priežiūrą ir suteikia naujų galimybių dirbti, bendrauti ar pramogauti, tačiau kuo daugiau įrenginių, tuo daugiau laidų. Laidų raizgalynė tiek įsirenginėjant būstą, tiek vėliau kaupiantis daiktams, tampa galvos skausmu ne vienam namų šeimininkui. Automatizuotų namų valdymo sistemų mokymo bei techninės priežiūros centras JUNG VILNIUS siūlo problemą spręsti iš esmės.
nuotrauka
Nauji JUNG konstruktorių sumanyti gaminiai neužima vietos ir puikiai tinka turimai elektros įrangai modernizuoti. Bendrovės „Jung" nuotr.


Minimos įmonės
JUNG Vilnius, UAB

Sprendimo, kaip suvaldyti daugybę skirtingų gamintojų kroviklių, perjungiklių ar srovę reguliuojančių įrenginių, neapsikrauti prailgintuvais ir išvengti chaoso namuose, ieškojo ne viena įmonė. Kaip išeitis rinkoje siūlomos įvairios dėžutės ar panašūs įrenginiai, kuriuose galima paslėpti laidus, tačiau tuomet lieka klausimas, kur paslėpti dėžutes.

Kompaktiški sprendimai

Nauji JUNG gaminiai privers būsto elektros įrangą „skambėti“ visai naujai!

jung

Virtuvėje ir vonioje įtaisę į sieną montuojamą radiją galėsite net ir ruošdami pietus ar maudydamiesi klausytis mėgstamos muzikos. JUNG jungiklio dizaino mobiliųjų prietaisų USB įkroviklis leis pamiršti, regis, neišvengiamą laidų raizgalynę. Pagaliau tvarkingai ir stilingai atrodys ir turimų daugialypės terpės prietaisų jungtys, nes dabar jas galėsite montuoti visur ir kaip panorėję. Šie nauji JUNG konstruktorių sumanyti gaminiai neužima vietos ir puikiai tinka turimai elektros įrangai modernizuoti.

„Kone kiekvienuose namuose rastume daugybę elektra įkraunamų įrenginių, todėl dvigubi, trigubi kištukiniai lizdai reikalingi beveik ant kiekvienos sienos. Tokiu būdu išvengiama papildomų ilgintuvų ir namų vaizdo negadina per visas grindis pasklidusi laidų raizgalynė. Viename kambaryje dažnai tenka įrengti 4, 8 arba net 12 kištukinių lizdų plius mažiausiai vienas jungiklis. Tad siekiant darnaus ir estetiško vaizdo, svarbu jungiklius rinktis atsakingai, įvertinti jų dizainą, spalvą ir derėjimą prie namų interjero, nepriimti skubotų sprendimų, pagalvoti apie galutinį rezultatą“, – sako automatizuotų namų valdymo sistemų mokymo bei techninės priežiūros centro JUNG VILNIUS vadovas Raimundas Skurdenis.

Nematomi laidai

Multimedijų komponentų jungčių sistema sujungia prietaisus nematomai – sienoje, tad galėsite pamiršti kabelių chaosą savo namuose. Sistema sujungia analoginius, skaitmeninius ir mobiliuosius multimedijų prietaisus. Telefonas, kompiuteris, spausdintuvas, HiFi ir TV aparatūra: visiems šiems komponentams reikalingos tinkančios jungtys. Apgalvotos jungčių sistemos prietaisams ir multimedijų komponentams suteikia patogumo, lankstumo ir tvarkos tiek namuose, tiek viešbutyje, biure ar kitose erdvėse. Pagamintos pagal JUNG jungiklių dizainą, jos harmoningai integruojasi į visą kitą elektros instaliaciją. Siūloma plati protingų jungčių sprendimų gama – nuo paprastos jungties namams iki kompleksinės įrangos kontorai.

Dažniausiai visa aparatūra, buities prietaisai ir kiti modernūs įrenginiai namuose turi savo nuolatinę vietą. Darniam šių prietaisų sujungimui su likusia elektros instaliacija tarnauja multimedijų jungčių sistema. JUNG multimedijų komponentų jungčių sistema padeda išdėlioti prietaisus pageidaujamose vietose, sujungti ir derinti juos ten, kur yra reikalingi ir išvengti kabelių bei laidų painiavos. Kabeliai sujungiami sienoje, tad neblaško dėmesio ir negadina vaizdo interjere. Toli nuo pašalinių akių, jie užtikrina savo funkcijas, tačiau nesukelia papildomų nepatogumų. A, CD ir LS serijų dizaino rėmeliai padeda derinti jungtis. Stilingi, pageidaujamos spalvos jungiklių rėmeliai gali ne tik padėti palaikyti tvarką, bet ir tapti interjero puošmena ar moderniu akcentu.

R. Skurdenis akcentuoja, kad jungikliai – viena iš nedaugelio interjero detalių, kuri taip dažnai liečiama rankomis. Tad svarbu atsižvelgti ne tik į patogumą, įvertinti, ar medžiagą malonu liesti, bet ir kokybę. JUNG jungikliai dažomi aukščiausios kokybės dažais, pasižymi ilgaamžiškumu.

Išmanusis radijas

Dar vienas įrenginys, kuris padės namuose sukurti gerą atmosferą ir nepadidins laidų arsenalo – tai elegantiškas išmanusis radijas. Jis kiekvieną patalpą pripildys kokybiško muzikos skambesio. JUNG jungiklių dizaino į sieną montuojamas prietaisas akį traukia intuityviai valdomu juodos ar baltos spalvos liečiamu ekranu. Jame specialiais mygtukais įjungiamos mėgstamiausios radijo stotys, žadintuvo, miego laikmačio ir kitos funkcijos.

jung

Ekrano ir mygtukų ryškumą galima reguliuoti, atsižvelgiant į aplinkybes (veikiantį radiją ar nakties režimą), todėl šis radijas netrikdys miego ir įmontuotas greta lovos. RDS funkcija, išorinių šaltinių prijungimo ir papildomo valdymo jungtys dar labiau praplečia funkcines prietaiso galimybes. Išmanusis puikaus stereo garso radijas niekuo nesiskiria nuo patrauklaus dizaino JUNG jungiklių. Puikios kokybės garsą užtikrina speciali „bass reflex“ technologija.

Užpildyti namus muzika padės ir dar vienas JUNG produktas – į sieną montuojamas Bluetooth ryšio įrenginys. Šis gaminys bevieliu būdu (Bluetooth protokolu, kurį palaiko visi šiuolaikiniai telefonai ir planšetiniai kompiuteriai) gauna muziką iš telefono ar MP3 grotuvo ir groja per prijungtas kolonėles. Liečiamame įrenginio ekrane galima valdyti muzikos garsą, pasirinkti kitą dainą, sustabdyti ir pan., net jei telefonas yra toliau. Nebereikia kaskart atsidarinėti programėlės telefone. Sujungus įrenginį su JUNG kolonėlėmis, išgaunama dar didesnė garso kokybė ir malonumas klausytis mėgiamos muzikos.

Dviejų mobiliųjų įkrovimas su USB jungtimi

Praktiškus, kompaktiškus ir šiuolaikiškus sprendimus JUNG siūlo ir vienam iš dažniausiai kasdien naudojamų prietaisų – išmaniajam telefonui ir kitiems mobiliems įrenginiams. Vietos sutaupyti padės JUNG USB įkrovos stotelė. Galėsite įkrauti du savo mobiliuosius prietaisus su USB jungtimi vienu metu. Įkrovos stotelę galima sumontuoti vietoj seno kištukinio lizdo. Ji tinka iPhone, skaitmeninei kamerai lygiai taip pat, kaip ir žaidimų kolonėlei bei MP3 grotuvui.

Nebereikės vargti su „užimtomis“ rozetėmis dėl to, kad būtent tuo metu reikia įkrauti mobiliuosius prietaisus.

Kadangi mobiliojo ryšio telefonas, MP3 grotuvas ir kiti prietaisai naujo ES reglamento dėka ir ateityje bus parduodami su USB jungtimi, turėdami USB jungtį su įkrovos funkcija, būsite puikiai apsirūpinę ateičiai. Ji pakeičia esančius kištukinius kelių vietų lizdus. Tokie dažnai būna virš darbo vietos virtuvėje: pakeitę vieną lizdą USB įkrovos stotele, galėsite visada matyti įkrovos eigą ir lygiagrečiai naudotis kavos aparatu bei skrudintuvu.

Protingas pasirinkimas

Inovatyvūs ir veiksmingi JUNG sprendimai ne tik padeda išvengti laidų raizgalynės ir užtikrinti akiai malonų, estetišką vaizdą namuose.

Nuotraukoje –
R. Skurdenis

Kuo mažiau laidų – tuo paprastesni ir lengviau, greičiau įveikiami tampa buities darbai, paprasčiau tvarkyti kambarius, plauti grindis ar valyti dulkes. Tad namai taps ne tik gražesni, modernesni, bet ir bus efektyviau išnaudojamos visos erdvės, o nereikalingi laidai bei kabeliai neatkreips dėmesio ir bus paslėpti nuo pašalinių akių.

„Jungikliai ir jungčių sistemos ne visada pilnai paslepia absoliučiai visus namų laidus, tačiau jų panaudojimas ir tikslingas pritaikymas pagal savo poreikius ir namų ar kitų patalpų sąlygas padės sukurti daugiau tvarkos ir ją palaikyti. Be to, naudojantis šiais išmaniais sprendimais tiesiog patogiau pajungti įvairius prietaisus ir įrenginius, tai daroma kokybiškiau“, – kad namai be laidų raizgalynės – misija įmanoma patvirtina R. Skurdenis. 

Bendrovės nuotr. 
Reklama
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Architektūra. Interjeras

nuotrauka
2024-06-14 12:18
Paskelbti prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ kviestinio architektūrinio projekto konkurso nugalėtojai, žadantys dideles šalia prekybos centro esančios teritorijos transformacijas. Konkursui savo projektus pateikė penki architektų biurai iš Lietuvos bei užsienio šalių, o geriausiais išrinkti ...
nuotrauka
2024-06-14 10:40
Turto bankas baigė derybas ir pasirašė projektavimo sutartį su „Studija Archispektras“, laimėjusia tarptautinį A. Goštauto kvartalo architektūrinį-urbanistinį konkursą. Projektas „Demokratijos uostas“ apima senų kvartalo pastatų atnaujinimą, naują statybą ir aplinkos sutvarkymą. Sutarties vertė siek...
nuotrauka
2024-06-14 08:40
Interjero dizainas – tai ne vien tik gražūs baldai ir sienų spalvos. Norint sukurti harmoningą ir jaukią erdvę, net ir tokia smulki detalė kaip jungiklis ar kištukinis lizdas tampa labai svarbia. Todėl kartais įprastų sprendimų – paprastų plastikinių elektros instaliacijos elementų – neužtenka. Namų...
nuotrauka
2024-06-12 11:01
Baigėsi nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Darnu Group“ inicijuotų trijų kviestinių architektūrinių konkursų pasiūlymų teikimo terminas pirmiesiems dviem „Launagių“ rajono etapams. Kviestiniuose konkursuose dalyvavo 19 Lietuvos architektūros įmonių, kurios pasiūlė savo vizijas, kaip vystyti dalį...
nuotrauka
2024-06-12 10:29
MB „Lapukas ir pieštukas“, kaip mozaikinio betono tiekimo ir įrengimo lyderė Lietuvoje, buvo vienintelė Baltijos šalių regiono įmonė, pakviesta į didžiausio Europoje mozaikinio betono (terrazzo) gamintojo (AGGLOTECH) organizuojamą išskirtinį renginį Italijoje.
nuotrauka
2024-06-11 12:37
Lietui ir tiesioginiams saulės spinduliams atsparūs lauko baldai gali būti ne tik funkcionalūs, bet ir stilingi. Jie gali tapti išskirtiniu jūsų kiemo akcentu ir sukurti erdvę patogiai bei jaukiai leisti laisvalaikį.
nuotrauka
2024-06-05 11:16
Kultūros ministerijos konkursą vadovauti naujai įsteigtam Nacionaliniam architektūros institutui laimėjo menotyrininkas ir kuratorius Kęstutis Kuizinas. Iš konkurse dalyvavusių aštuonių pretendentų jis surinko daugiausiai komisijos balų.
nuotrauka
2024-06-03 16:26
Nuo metų pradžios Vilniaus miesto savivaldybė kvietė pastatų savininkus dalyvauti paveldotvarkos programoje ir pasinaudoti parama susitvarkyti namų, tarp jų ir daugiabučių, išorę, balkonus, atkurti senus medinius langus ir duris. Iš viso gauti 145 prašymai, paramos vertė siekia apie 10 mln. Eur.
nuotrauka
2024-05-31 14:39
Klaipėdos miesto savivaldybė pradeda rengti uostamiesčio centrinio pašto įveiklinimo koncepciją. Pasirašyta paslaugų teikimo sutartis dėl Frydricho Vilhelmo Augusto Argelanderio mokslo ir meno centro – buvusio Klaipėdos centrinio pašto – įveiklinimo koncepcijos parengimo tarp Klaipėdos miesto saviv...
nuotrauka
2024-05-30 14:38
Sostinės A. Goštauto kvartalas, kur Turto bankas plėtoja didžiausią valstybės biurų projektą, šiuo metu atrodo nykiai, tačiau, pasak vyriausiosios Vilniaus architektės Lauros Kairienės, turi didžiulį potencialą sukurti reprezentatyvią valdžios institucijų būstinę, kokybiškai išplėsti vaikščiojamąją ...
nuotrauka
2024-05-30 10:04
Šiuolaikiniuose namuose, biuruose ir komercinėse patalpose interjero sprendimai vis labiau prisideda prie tvaresnės ir gražesnės ateities kūrimo. Tai apima LED apšvietimo, energiją taupančių prietaisų ir kitų gaminių, pagamintų iš perdirbtų medžiagų, diegimą. Tačiau dažnai pamirštamas vienas aspekta...
nuotrauka
2024-05-29 15:09
Kiekvienas savo namuose norime jaustis saugiai, o kur nors išvykę – būti ramūs, kad saugūs išliks ir jie. Interjero dizainerė dalijasi keturiais paprastais ir nebrangiais sprendimais, kurie padės užtikrinti namų saugumą atostogų metu.
nuotrauka
2024-05-29 11:02
Lietuvos oro uostai (LTOU) ir Lietuvos architektų sąjunga pasirašė architektūrinių idėjų konkurso organizavimo paslaugų sutartį. LTOU kartu su šalies ekspertais iki šių metų pabaigos arba kitų pradžioje siekia atrinkti ir vėliau įgyvendinti geriausias architektų idėjas iki 2028 metų pabaigos planuoj...
nuotrauka
2024-05-23 10:29
Tvarumas nekilnojamojo turto (NT) ir statybų rinkai šiandien aktualus kaip niekada. Tačiau tvari sektoriaus strategija gali būti sutelkta ne tik į atliekų, neigiamo poveikio aplinkai ir CO2 mažinimą, žaliųjų sprendimų bei atsinaujinančios energijos naudojimą, bet ir teritorijų konversiją. Tai – tars...
nuotrauka
2024-05-23 10:01
2024 m. padėtas pagrindas ilgai lauktam architektūros ir urbanistikos kokybės proveržiui Lietuvoje. Sukurti įrankiai savivaldybėms, regioninėms architektų taryboms, architektams ir projektuotojams, kurie suteikia daugiau aiškumo, skaidrumo verslui, įtvirtina gyventojų ir bendruomenių lūkesčius.
nuotrauka
2024-05-22 14:22
Sparčiai augančiame Vilniaus Kalnėnų mikrorajone bus statomas darželis-pradinė mokykla. Architektūros projekto konkursų dalyviai pateikė net 12 idėjų, kaip galėtų atrodyti naujoji švietimo įstaiga. Iš jų bus renkamas nugalėtojas. Planuojama, kad nauja ugdymo įstaiga adresu Moravų g. 4, duris turėtų ...
nuotrauka
2024-05-14 10:59
XX a. architektūros tyrimai Lietuvoje įgauna naujų atspalvių – Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Architektūros fakultete gegužės 9-10 dienomis vyko tarptautinė mokslinė konferencija „Netobulas Modernizmas".
nuotrauka
2024-05-09 08:58
Virtuvė sujungta kartu su valgomuoju ir svetaine jau seniai tapo norma naujuose būstuose. Tam priežasčių yra įvairių. Vieni tokį namų planą renkasi norėdami erdvesnės virtuvės zonos, o kiti – dėl galimybės vienu metu bendrauti su kitais šeimos nariais, kol ruošiamas maistas. Tad jeigu svarstote įren...
nuotrauka
2024-05-06 13:00
Į parodą atvežėte gerą gaminį, norėjote pristatyti įdomią naujovę, bet prie ekspozicijos priėjo vos vienas kitas žmogus. Priešais įsikūrusioje ekspozicijoje nebuvo nieko naujo, bet žmonės nuolat prie jos būriavosi. Kaip įminti buvimo parodos dalyviu mįslę, kad išleisti pinigai sugrįžtų padidėjusiu ž...
nuotrauka
2024-05-06 09:01
Išmanūs namai – tai pastatas ar butas, suprantantis savininko poreikius. Jame visos valdymo sistemos bendrauja tarpusavyje, o pats valdymas yra labai paprastas. Ar daugiau komforto suteikianti bei sutaupyti leidžianti moderni namų valdymo sistema yra tokia pat patikima ir saugi?

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras