2023 birželio 1 d. ketvirtadienis, 9:20
Reklama  |  facebook

JUNG. Atsisveikinimas su laidų raizgalyne Fotogalerija

Justina MIKELIŪNAITĖ      2017-05-10 07:50
Šiuolaikiniuose namuose, siekiant komforto ir sutaupyti laiko bei energijos buities darbams, daugėja įvairių prietaisų ir modernių įrenginių. Jie išties palengvina kasdienybę, namų priežiūrą ir suteikia naujų galimybių dirbti, bendrauti ar pramogauti, tačiau kuo daugiau įrenginių, tuo daugiau laidų. Laidų raizgalynė tiek įsirenginėjant būstą, tiek vėliau kaupiantis daiktams, tampa galvos skausmu ne vienam namų šeimininkui. Automatizuotų namų valdymo sistemų mokymo bei techninės priežiūros centras JUNG VILNIUS siūlo problemą spręsti iš esmės.
nuotrauka
Nauji JUNG konstruktorių sumanyti gaminiai neužima vietos ir puikiai tinka turimai elektros įrangai modernizuoti. Bendrovės „Jung" nuotr.


Minimos įmonės
JUNG Vilnius, UAB

Sprendimo, kaip suvaldyti daugybę skirtingų gamintojų kroviklių, perjungiklių ar srovę reguliuojančių įrenginių, neapsikrauti prailgintuvais ir išvengti chaoso namuose, ieškojo ne viena įmonė. Kaip išeitis rinkoje siūlomos įvairios dėžutės ar panašūs įrenginiai, kuriuose galima paslėpti laidus, tačiau tuomet lieka klausimas, kur paslėpti dėžutes.

Kompaktiški sprendimai

Nauji JUNG gaminiai privers būsto elektros įrangą „skambėti“ visai naujai!

jung

Virtuvėje ir vonioje įtaisę į sieną montuojamą radiją galėsite net ir ruošdami pietus ar maudydamiesi klausytis mėgstamos muzikos. JUNG jungiklio dizaino mobiliųjų prietaisų USB įkroviklis leis pamiršti, regis, neišvengiamą laidų raizgalynę. Pagaliau tvarkingai ir stilingai atrodys ir turimų daugialypės terpės prietaisų jungtys, nes dabar jas galėsite montuoti visur ir kaip panorėję. Šie nauji JUNG konstruktorių sumanyti gaminiai neužima vietos ir puikiai tinka turimai elektros įrangai modernizuoti.

„Kone kiekvienuose namuose rastume daugybę elektra įkraunamų įrenginių, todėl dvigubi, trigubi kištukiniai lizdai reikalingi beveik ant kiekvienos sienos. Tokiu būdu išvengiama papildomų ilgintuvų ir namų vaizdo negadina per visas grindis pasklidusi laidų raizgalynė. Viename kambaryje dažnai tenka įrengti 4, 8 arba net 12 kištukinių lizdų plius mažiausiai vienas jungiklis. Tad siekiant darnaus ir estetiško vaizdo, svarbu jungiklius rinktis atsakingai, įvertinti jų dizainą, spalvą ir derėjimą prie namų interjero, nepriimti skubotų sprendimų, pagalvoti apie galutinį rezultatą“, – sako automatizuotų namų valdymo sistemų mokymo bei techninės priežiūros centro JUNG VILNIUS vadovas Raimundas Skurdenis.

Nematomi laidai

Multimedijų komponentų jungčių sistema sujungia prietaisus nematomai – sienoje, tad galėsite pamiršti kabelių chaosą savo namuose. Sistema sujungia analoginius, skaitmeninius ir mobiliuosius multimedijų prietaisus. Telefonas, kompiuteris, spausdintuvas, HiFi ir TV aparatūra: visiems šiems komponentams reikalingos tinkančios jungtys. Apgalvotos jungčių sistemos prietaisams ir multimedijų komponentams suteikia patogumo, lankstumo ir tvarkos tiek namuose, tiek viešbutyje, biure ar kitose erdvėse. Pagamintos pagal JUNG jungiklių dizainą, jos harmoningai integruojasi į visą kitą elektros instaliaciją. Siūloma plati protingų jungčių sprendimų gama – nuo paprastos jungties namams iki kompleksinės įrangos kontorai.

Dažniausiai visa aparatūra, buities prietaisai ir kiti modernūs įrenginiai namuose turi savo nuolatinę vietą. Darniam šių prietaisų sujungimui su likusia elektros instaliacija tarnauja multimedijų jungčių sistema. JUNG multimedijų komponentų jungčių sistema padeda išdėlioti prietaisus pageidaujamose vietose, sujungti ir derinti juos ten, kur yra reikalingi ir išvengti kabelių bei laidų painiavos. Kabeliai sujungiami sienoje, tad neblaško dėmesio ir negadina vaizdo interjere. Toli nuo pašalinių akių, jie užtikrina savo funkcijas, tačiau nesukelia papildomų nepatogumų. A, CD ir LS serijų dizaino rėmeliai padeda derinti jungtis. Stilingi, pageidaujamos spalvos jungiklių rėmeliai gali ne tik padėti palaikyti tvarką, bet ir tapti interjero puošmena ar moderniu akcentu.

R. Skurdenis akcentuoja, kad jungikliai – viena iš nedaugelio interjero detalių, kuri taip dažnai liečiama rankomis. Tad svarbu atsižvelgti ne tik į patogumą, įvertinti, ar medžiagą malonu liesti, bet ir kokybę. JUNG jungikliai dažomi aukščiausios kokybės dažais, pasižymi ilgaamžiškumu.

Išmanusis radijas

Dar vienas įrenginys, kuris padės namuose sukurti gerą atmosferą ir nepadidins laidų arsenalo – tai elegantiškas išmanusis radijas. Jis kiekvieną patalpą pripildys kokybiško muzikos skambesio. JUNG jungiklių dizaino į sieną montuojamas prietaisas akį traukia intuityviai valdomu juodos ar baltos spalvos liečiamu ekranu. Jame specialiais mygtukais įjungiamos mėgstamiausios radijo stotys, žadintuvo, miego laikmačio ir kitos funkcijos.

jung

Ekrano ir mygtukų ryškumą galima reguliuoti, atsižvelgiant į aplinkybes (veikiantį radiją ar nakties režimą), todėl šis radijas netrikdys miego ir įmontuotas greta lovos. RDS funkcija, išorinių šaltinių prijungimo ir papildomo valdymo jungtys dar labiau praplečia funkcines prietaiso galimybes. Išmanusis puikaus stereo garso radijas niekuo nesiskiria nuo patrauklaus dizaino JUNG jungiklių. Puikios kokybės garsą užtikrina speciali „bass reflex“ technologija.

Užpildyti namus muzika padės ir dar vienas JUNG produktas – į sieną montuojamas Bluetooth ryšio įrenginys. Šis gaminys bevieliu būdu (Bluetooth protokolu, kurį palaiko visi šiuolaikiniai telefonai ir planšetiniai kompiuteriai) gauna muziką iš telefono ar MP3 grotuvo ir groja per prijungtas kolonėles. Liečiamame įrenginio ekrane galima valdyti muzikos garsą, pasirinkti kitą dainą, sustabdyti ir pan., net jei telefonas yra toliau. Nebereikia kaskart atsidarinėti programėlės telefone. Sujungus įrenginį su JUNG kolonėlėmis, išgaunama dar didesnė garso kokybė ir malonumas klausytis mėgiamos muzikos.

Dviejų mobiliųjų įkrovimas su USB jungtimi

Praktiškus, kompaktiškus ir šiuolaikiškus sprendimus JUNG siūlo ir vienam iš dažniausiai kasdien naudojamų prietaisų – išmaniajam telefonui ir kitiems mobiliems įrenginiams. Vietos sutaupyti padės JUNG USB įkrovos stotelė. Galėsite įkrauti du savo mobiliuosius prietaisus su USB jungtimi vienu metu. Įkrovos stotelę galima sumontuoti vietoj seno kištukinio lizdo. Ji tinka iPhone, skaitmeninei kamerai lygiai taip pat, kaip ir žaidimų kolonėlei bei MP3 grotuvui.

Nebereikės vargti su „užimtomis“ rozetėmis dėl to, kad būtent tuo metu reikia įkrauti mobiliuosius prietaisus.

Kadangi mobiliojo ryšio telefonas, MP3 grotuvas ir kiti prietaisai naujo ES reglamento dėka ir ateityje bus parduodami su USB jungtimi, turėdami USB jungtį su įkrovos funkcija, būsite puikiai apsirūpinę ateičiai. Ji pakeičia esančius kištukinius kelių vietų lizdus. Tokie dažnai būna virš darbo vietos virtuvėje: pakeitę vieną lizdą USB įkrovos stotele, galėsite visada matyti įkrovos eigą ir lygiagrečiai naudotis kavos aparatu bei skrudintuvu.

Protingas pasirinkimas

Inovatyvūs ir veiksmingi JUNG sprendimai ne tik padeda išvengti laidų raizgalynės ir užtikrinti akiai malonų, estetišką vaizdą namuose.

Nuotraukoje –
R. Skurdenis

Kuo mažiau laidų – tuo paprastesni ir lengviau, greičiau įveikiami tampa buities darbai, paprasčiau tvarkyti kambarius, plauti grindis ar valyti dulkes. Tad namai taps ne tik gražesni, modernesni, bet ir bus efektyviau išnaudojamos visos erdvės, o nereikalingi laidai bei kabeliai neatkreips dėmesio ir bus paslėpti nuo pašalinių akių.

„Jungikliai ir jungčių sistemos ne visada pilnai paslepia absoliučiai visus namų laidus, tačiau jų panaudojimas ir tikslingas pritaikymas pagal savo poreikius ir namų ar kitų patalpų sąlygas padės sukurti daugiau tvarkos ir ją palaikyti. Be to, naudojantis šiais išmaniais sprendimais tiesiog patogiau pajungti įvairius prietaisus ir įrenginius, tai daroma kokybiškiau“, – kad namai be laidų raizgalynės – misija įmanoma patvirtina R. Skurdenis. 

Bendrovės nuotr. 
Reklama
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Architektūra. Interjeras

nuotrauka
2023-05-30 06:12
Turto bankas pristato pirmojo ministerijų miestelio etapo projektinius pasiūlymus: seną instituto pastatą A. Goštauto g. 11 Vilniuje ketinama paversti šiuolaikišku biuru su terasomis ant stogo, visuomenei atviru pirmuoju aukštu. Lygiagrečiai baigiama rengtis atviro tarptautinio architektūrinio-urban...
nuotrauka
2023-05-25 06:16
Šalia Vilniaus Konstitucijos prospekto iškils žinomos britų projektavimo įmonės „Rogers Stirk Harbour + Partners“ suprojektuotas 7 aukštų verslo centras su požemine dalimi. Po visuomenės pastabų Vilniaus miesto savivaldybė pritarė šio pastato projektiniams pasiūlymams.
nuotrauka
2023-05-22 16:47
Netrukus bus paskelbti pirmųjų Nacionalinių architektūros apdovanojimų (NAA) devynių kategorijų trumpieji nominantų sąrašai. Šiuo metu komisijos nariai vertina pateiktas 127 paraiškas, kurių mažiausiai sulaukta kategorijoje „Tvarios inovacijos architektūroje“.
nuotrauka
2023-05-19 09:51
Įsirenginėjant nedidelį būstą ar perprojektuojant dabartinį, gali kilti klausimų, kaip tinkamai susiplanuoti erdves, kad šios būtų kuo efektyviau išnaudotos bei atlieptų poreikius. Patariama atkreipti dėmesį į kelis dalykus: natūralų apšvietimą, elektros instaliacijos planą ir sudėlioti aiškius prio...
nuotrauka
2023-04-29 09:59
Terasa yra labiau jausmas nei statinys. Nes joje būti gera. Todėl planuodami terasą, pirmiausia galvokite apie save: ką joje veiksite, kiek daug ar mažiau vietos norite, kuo ji turi kvepėti, kokiomis spalvomis džiuginti, ar vaikščiosite joje basomis. Terasa turi būti jūsų oazė. Kaip tai įgyvendinti?
nuotrauka
2023-04-25 13:48
Visos šeimos susibūrimo vieta ir netgi pačių namų vizitinė kortelė, kuriai svarbi estetika, grožis, patogumas bei funkcionalumas. Tokį vaidmenį vienos iš instagramo tinklaraščių autorės ir nuomonės formuotojos Monikos Vilčinskaitės bei jos artimųjų gyvenime vaidina virtuvė. Todėl norėdama šią erdvę ...
nuotrauka
2023-04-24 07:10
Aplinkos ministras Simonas Gentvilas ir viceministrė Daiva Matusevičė, kartu su Aplinkos ministerijos komanda, susitiko su naujai išrinkta Lietuvos architektų rūmų taryba ir pirmininku. Susitikimo metu diskutuota apie teisėkūros procesus, architektų profesinės savivaldos įsitraukimą į juos kuo anksč...
nuotrauka
2023-04-19 14:00
Beveik prieš trejus metus miesto susigrąžinta ir jau iki šiol kosmetinių pokyčių sulaukusi Stoties turgaus teritorija ruošiasi kur kas ryškesniems pokyčiams. Balandžio 20 d. (ketvirtadienį) viešąjį konkursą laimėjusi architektų komanda rengia viešą projektinių pasiūlymų pristatymą visuomenei. Jų par...
nuotrauka
2023-04-19 11:43
Pirmieji Nacionaliniai architektūros apdovanojimai (NAA) oficialiai baigė paraiškų registraciją. Per kiek daugiau nei du mėnesius apdovanojimų organizatoriai sulaukė 127 paraiškų, iš kurių dabar komisija išrinks trumpąjį nominantų sąrašą, o liepos 1 d. –apdovanojimų vakarą – paskelbs nugalėtojus.
nuotrauka
2023-04-13 07:55
Chrestomatinė frazė apie velnią, slypintį detalėse, gerai žinoma ne tik architektams. Viena detalė gali sugadinti net ir patį įstabiausią pastatą. Bet detalė taip pat gali tapti patraukliu, vizualiai jungiančiu pastato elementu. Viena pastarųjų – nestandartinės žaliuzės, įrengtos Vilniaus Paupyje.
nuotrauka
2023-04-09 09:41
Nemažai gyventojų renkasi įsikurti kompaktiškuose, nedidelio ploto būstuose, kuriuose ypač svarbus protingas erdvių išplanavimas ir ergonomiškas, funkcionalus interjero dizainas. Anot interjero dizainerės Viktorijos Matulevičienės, siekiant tokį sukurti savo namuose reikia nepamiršti keleto pagrindi...
nuotrauka
2023-04-07 11:55
Šnipiškių rajonas istoriniuose šaltiniuose įvardinamas ne tik kaip Vilniaus statyboms reikalingų plytų gamintojas bei miesto kūrybinio potencialo lopšys, bet ir kaip kaip kelio iš Lietuvos sostinės į Vakarų Europą pradžia. Toks Šnipiškių santykis su miestu ir šiandien yra panašus, tik jau labiau per...
nuotrauka
2023-04-06 10:20
Šiuolaikinis miestas – gyvas organizmas, kuriame nuolat kyla nauji pastatai, o jo istoriją mena senamiestis, saugomas paveldo organizacijų. Tačiau kaip išsaugoti unikalų miesto kraštovaizdį leidžiant kilti naujiems statiniams? KTU Statybos ir architektūros fakulteto (SAF) mokslo prodekanė Aušra Mlin...
nuotrauka
2023-04-05 13:24
Miegamasis – ramiausia namų dalis, skirta poilsiui. Tinkamai įrengta miegamojo erdvė padeda atsipalaiduoti ir gerina miego kokybę. Nesvarbu, ar įsikuriate naujuose namuose, ar atnaujinate dabartinį miegamąjį, yra kelios pagrindinės sritys, į kurias turėtumėte sutelkti dėmesį.
nuotrauka
2023-03-30 13:27
Išrinkta pirmųjų Nacionalinių architektūros apdovanojimų (NAA), kurie įvyks liepos 1-ąją, prizo idėja. Iš 11 vizualaus ir tarpdisciplininio meno bei dizaino kūrėjų, komisijos nuomone, geriausiai konkurso kriterijus atspindėjo šiuolaikinio meno kūrėjos, architektės ir dizainerės Aistės Ambrazevičiūtė...
nuotrauka
2023-03-29 08:35
Paraiškas Nacionaliniams architektūros apdovanojimams (NAA), kurie įvyks liepos 1-ąją, bus galima teikti dar dvi savaites, iki balandžio 14 d. Architektai ir urbanistai gali pretenduoti į 9 apdovanojimų kategorijas ir didįjį prizą, kuriuo bus apdovanotas geriausias kūrinys, išrinktas iš visų kategor...
nuotrauka
2023-03-28 16:50
Turto banko skelbtą viešą atranką organizuoti A. Goštauto g. administracinio kvartalo architektūrinį konkursą laimėjo Lietuvos architektų sąjunga. Planuojama, kad kvartalo architektūrinis konkursas bus paskelbtas liepą. Jam įvykus paaiškės, kaip atrodys administracinis kompleksas, kuriame įsikurs da...
nuotrauka
2023-03-26 07:02
Sostinės širdyje, prie Bernardinų sodo, esantiems XVII a. pr. Kirdiejų rūmams, kuriuose įsikurs Vilniaus miesto muziejus, architektūrinio konkurso metu pasiūlytos keturios sutvarkymo ir įveiklinimo idėjos.
nuotrauka
2023-03-22 07:24
Moderni architektūra, saugumas, gera garso ir šilumos izoliacija. Tai yra savybės, kurias garantuoja profilių sistema GEALAN-LINEAR®. Dar vienas svarbus jos išskirtinumas šiuolaikinėje rinkoje – suderinamumas su kitomis sistemomis, galimybė panaudoti kitų sistemų priedus, iki minimumo sumažinant ski...
nuotrauka
2023-03-22 05:27
„Geros architektūros apibrėžimas nuolat kinta. Klimato kaitos kontekste gera architektūra yra ta, kuri padeda prisitaikyti prie naujų pokyčių. Karo Ukrainoje kontekste – ta, kuri visų pirma yra saugi. Tačiau šalia kintančių savybių yra ir nekintamų bruožų. Vienas jų – estetika. Gera architektūra vis...

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras