2022 rugpjūčio 11 d. ketvirtadienis, 17:33
Reklama  |  facebook

Panevėžio butų ūkis – geriausia paslaugų įmonė apskrityje

2021-01-22 06:58
Daugiau nei 50 metų veikianti AB „Panevėžio butų ūkis“ yra viena iš didžiausių paslaugas teikiančių šalies įmonių. 2020 m. pabaigoje ji pelnė Panevėžio apskrities geriausios paslaugų įmonės vardą.
nuotrauka
AB „Panevėžio butų ūkis“ nuotr.


Minimos įmonės
Panevėžio butų ūkis, AB
Geriausios Aukštaitijos regiono paslaugų įmonės konkursą nuo 2003 m. organizuoja Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai. „Džiugu, kad šio konkurso nugalėtojais tapome jau antrą kartą, pirmą kartą laimėjome 2008-aisiais“, – neslėpė pasididžiavimo AB „Panevėžio butų ūkis“ direktorius Vidmantas Žukauskas. Jis akcentavo, kad laimėti aukštą apdovanojimą padėjo visų bendrovės darbuotojų susitelkimas, lojalumas, patirtis, motyvacija, ilgametės sutartys su klientais ir bendrovės techninės bazės atnaujinimas. Įmonės pajamos 2020 m. išaugo 5 proc., lyginant su 2019-aisiais. Net ir pandemijos sąlygomis pavyko išlaikyti stabilų darbuotojų skaičių. Šiuo metu bendrovėje dirba 166 žmonės, nors per pirmąjį karantiną buvo laikinai uždarytos 8 mokesčių surinkimo kasos ir įmonė prarado dalį klientų.

Sėkmingesnius finansinius rezultatus lėmė paslaugų kokybė bei padidėjęs užsakymų skaičius. Sudaryta nemažai naujų sutarčių su daugiabučių namų savininkų bendrijomis dėl visiškos ar dalinės namo bendrojo naudojimo objektų techninės priežiūros. Bendrovės vadovas pabrėžia, kad gautas apdovanojimas įpareigoja kolektyvą susitelkti tobulinant ne tik visą bendrovės darbą, bet ir kiekvieną darbo procesą, kad šis būtų dar kokybiškesnis ir efektyvesnis. Ambicingą tikslą – tapti palankiausiai klientų vertinama pastatų administravimo ir priežiūros paslaugų teikimo įmone Panevėžio apskrityje – bendrovės atstovai išsikėlė pernai surengtoje strateginėje moderavimo sesijoje „AB „Panevėžio butų ūkis“ vizijos bei strategijos dirbtuvėlės“.

Vadovai, atsakingi darbuotojai ir valdybos nariai diskutavo apie organizacijos patirtį bei kūrė ateities projekcijas ir bendrą viziją. Taip pat bandė rasti darbo spragas ir išsiaiškinti, ką galėtų daryti dar geriau, ko tikisi klientai ir kaip įgyvendinti jų lūkesčius. Dar 2020 m. darbuotojams buvo surengti mokymai apie laiko planavimą. Gebėjimas laiku ir kokybiškai atlikti paslaugą ar vykdyti kitus įsipareigojimus padeda kurti patikimos įmonės įvaizdį, o pripažinimas – pritraukti naujų klientų ir plėsti veiklos geografiją, didinant žinomumą ir kituose regiono miestuose ir miesteliuose.

Kairėje –
„Panevėžio butų ūkiui“ įteikta
V. Tallat-Kelpšos statulėlė „Verslo skrydis“ 

AB „Panevėžio butų ūkis“ gamybos skyriaus vadovė Bela Gavėnienė teigia, kad šiandieninis klientas turi labai aiškią nuomonę, kokio produkto ir aptarnavimo nori. Todėl aišku: siekiant sėkmingai teikti paslaugas, būtina atsižvelgti į kliento įpročius, gyvenimo tempą, galiausiai – dienos planus. Šiandieninis vartotojas kartais disponuoja žymiai platesne informacija negu tiekėjas. Klientų reiklumą lemia žinios ir įsitraukimas. Bendrovės komanda stengiasi atidžiai klausytis vartotojų, ko jie pageidauja šiuo metu ir kas jiems bus svarbu artimiausioje ateityje. Klientui svarbiausia – kaina, aukšta paslaugos kokybė ir greitas aptarnavimas. Įmonės specialistai yra atsidavę savo darbui ir tiki tuo, ką daro, todėl įmonė nuolat keliasi ambicingus tikslus – žino, kad su patikima komanda viską, kas planuojama, padarys.

Pasitempti verčia ir rinkoje nuolat vykstantys pokyčiai, nauji konkurentai. 81 proc. bendrovės paslaugų pirkėjų šiuo metu sudaro daugiabučių namų savininkų bendrijos. 2020 m. užsakovai daugiausia pirko pastato šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemų priežiūros, pastato inžinerinių tinklų avarijų likvidavimo ir lokalizavimo, daugiabučių namų savininkų bendrijų buhalterinės apskaitos tvarkymo, kreditų administravimo ir mokesčių surinkimo paslaugas.

 2021 m. bendrovė planuoja atnaujinti automobilių parką, suaktyvinti paslaugų siūlymo darbą ir pritraukti naujų gyvenamųjų namų, kuriems būtų teikiama bendrojo naudojimo konstrukcijų ir šilumos punktų priežiūra. Siekdama klientams kuo efektyviau teikti naudingiausias paslaugas, bendrovė kasmet sudaro sąlygas darbuotojų kvalifikacijai kelti. Tokios priemonės lemia palankias sąlygas veiklai plėtoti – bendrovė paslaugas gali siūlyti platesniam verslo įmonių ratui.

Nors įmonės paslaugos prieinamos visiems norintiems, individualūs klientai, pasak B.Gavėnienės, dar ieško pigumo. Jie nenori suprasti, kad per pažįstamus rastas meistras, sutaisęs, pvz., vandens maišytuvą, už darbą paims mažiau, tačiau dažnu atveju nesumokės mokesčių, tad išleisti pinigai nepadės sumokėti atlyginimo vaiko auklėtojai darželyje ar mokytojai mokykloje, gydytojai, policininkui ar gaisrininkui. Ateityje įmonė tikisi perprasti ir individualių vartotojų pageidavimus ir siekti abiem pusėms naudingo bendradarbiavimo. 
Statybunaujienos.lt
Savivaldybėse

nuotrauka
2022-08-11 10:13
Senuosius Vilniaus miegamuosius rajonus gaivins nauja takų infrastruktūra, kuri jų kasdienybę padarys patogesnę ir jaukesnę. Struktūrinių pokyčių paketą kartu su programa „Miestas+" ruošia Vilniaus miesto savivaldybė. Pradedamai nuo 5–7 projektų realizavimo, vietas parenkant pagal didžiausią gyvento...
nuotrauka
2022-08-10 10:09
Tankiai gyvenamame Vilniaus Pašilaičių rajone bus statomas lopšelis-darželis, kurį galės lankyti 280 vaikų. Naujasis darželis atitiks šiuolaikinės ugdymo įstaigos standartus, bus universalaus dizaino, kompleksiškas ir funkcionalus, pastate bus projektuojamas ir nedidelis baseinas vaikams.
nuotrauka
2022-08-09 12:00
Vilniuje užbaigtas pirmasis išmanaus vandentiekio diegimo etapas ir dar šiemet išmanieji vandens skaitikliai pasieks sostinės gyventojų namus. Galutinai įdiegus pirmąjį tokį regione išmanųjį vandentiekį, gyventojams nebereikės patiems fiksuoti ir deklaruoti vandens skaitiklių rodmenų, o nauja sistem...
nuotrauka
2022-08-04 09:48
Sostinės savivaldybė netrukus pradės Vilniaus miesto moksleivių sveikatos centro rekonstrukciją. Savivaldybės valdoma įmonė „Vilniaus vystymo kompanija" paskelbė Žirmūnuose esančio baseino rangos darbų konkursą.
nuotrauka
2022-08-02 16:43
Ekonomikos ir inovacijų ministerija Lietuvos savivaldybių infrastruktūros projektams skiria 10 mln. eurų. Pasinaudojusios šiomis lėšomis, jos galės įrengti ir tobulinti Lietuvos laisvosiose ekonominėse zonose (LEZ), pramonės parkuose ir kitose pramoninėse teritorijose esančią infrastruktūrą. Paraišk...
nuotrauka
2022-07-28 15:34
Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) nuo rugpjūčio 4 d. kviečia savivaldybių pastatų valdytojus teikti paraiškas 50 proc. kompensacinei išmokai gauti. Šis finansavimas skirtas savivaldybių išlaidoms, kurios patirtos atnaujinant savivaldybei priklausantį viešąjį pastatą, padengti, kai jo kitai d...
nuotrauka
2022-07-27 08:25
Konkurencijos taryba davė sutikimą Druskininkų savivaldybei patikėti slidinėjimo paslaugų teikimo ir slidinėjimo trasų eksploatavimo veiklą savo valdomai įmonei „Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA“.
nuotrauka
2022-07-25 14:42
Vietines buitinių nuotekų sistemas savo namų ūkiuose naudojantys kauniečiai per artimiausius kelerius metus galės prisijungti prie centralizuotų tinklų be jokių papildomų išlaidų. Miestas pasirengęs finansuoti vandentiekio bei nuotekų infrastruktūros įvedimą į gyventojų namus. Iš viso numatyta skirt...
nuotrauka
2022-07-25 08:23
Vilniaus miesto savivaldybė ir VšĮ „Active Vilnius" Naujojoje Vilnioje įrengs visiškai naują riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parką. Numatyta, kad parku bendruomenė galės pradėti naudotis dar šiemet.
nuotrauka
2022-07-21 09:45
Vilniaus miesto savivaldybės taryba priėmė sprendimą įpareigoti sostinės įstaigas imtis žaliosios elektros energijos gamybos. 318 kultūros, ugdymo, globos, sveikatos priežiūros įstaigų, bibliotekų pradės saulės elektrinių įrengimo darbus ant savo stogų arba įsigys nutolusias saulės elektrines.
nuotrauka
2022-07-20 13:16
Kontrastingosios Šnipiškės keičia savo veidą ir tampa ne tik verslui patraukliu rajonu, bet ir jaukia, nuo seno čia gyvenančią bendruomenę ir naujakurius jungiančia oaze. Neseniai čia buvo rekonstruota Kernavės gatvė, dabar šnipiškiečiams atidaroma atnaujinta „Drakonų pieva“.
nuotrauka
2022-07-20 09:26
Nors sostinės atliekų tvarkymo taisyklės draudžia palikti bet kokias atliekas prie konteinerių, per 2021 m. atliekų konteinerių aikštelėse vilniečiai paliko net 1516 tonų atliekų. „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ (VASA) sudarė pačių netvarkingiausių sostinės aikštelių dvidešimtuką pagal ...
nuotrauka
2022-07-19 16:55
Siekdamos informuoti plačiąją visuomenę apie teisę dalyvauti kuriant viešųjų erdvių želdynus, projekto „Kurk Lietuvai“ dalyvės kartu su Aplinkos ministerija paruošė dvilapį, kuriame supaprastintai pateikė Želdyno įstatymo suteikiamas teises gyventojams. Taip skatinama piliečius pasinaudoti savo teis...
nuotrauka
2022-07-19 16:40
Geros žinios sostinės sporto bendruomenei – Vilniaus Žirmūnų gimnazijos teritorijoje netrukus bus rekonstruotas sporto aikštynas ir iškils visų matmenų futbolo aikštė. Vilniaus savivaldybės bendrovė „Vilniaus vystymo kompanija" šiuo metu paskelbė projektavimo ir rangos darbams įsigyti.
nuotrauka
2022-07-19 16:39
Po išsamios analizės ir parengtos strategijos iki 2029 metų Kaunas nusprendė steigti Kompetencijų centrą, valdysiantį ir apdorosiantį visą svarbiausią informaciją.
nuotrauka
2022-07-19 13:22
Prieš ketverius metus Kauno Ašigalio gatvėje įrengta žiedinė sankryža ir atverta jungtis su A1 magistrale palengvino kauniečių susisiekimą su Kalniečių ir Eigulių mikrorajonais bei suteikė naują išvažiavimą Vilniaus kryptimi. Rengiamasi suprojektuoti ir pastatyti viaduką, iš Ašigalio gatvės vedantį ...
nuotrauka
2022-07-14 09:38
Širvintų r. savivaldybės ir Lietuvos automobilių ir kelių direkcijos lėšomis finansuotas pagrindinės miesto gatvės kapitalinio remonto projektas apima 2,815 km atkarpą nuo regioninio kelio Kabaldos k. Paširvinčio g. iki Mindaugo g. sankryžos Širvintose.
nuotrauka
2022-07-13 13:57
Vilniuje darbus vykdančios statybos įmonės nuo šiol turės skirti gerokai didesnį dėmesį brandiems medžiams – sostinės savivaldybė patvirtino brandžių ir senų medžių tvarkymo rekomendacijas.
nuotrauka
2022-07-12 12:13
Vilniaus miesto savivaldybė kviečia nuomotis patalpas sostinės centre – Gedimino pr. 13. Tikimasi, kad naujos idėjos ir pasiūlymai vilniečių ir miesto svečių dar labiau sustiprins šią vietą. Neatmetama galimybė, kad po konkurso čia ir toliau veiks knygynas.
nuotrauka
2022-07-07 13:23
Klaipėdos miesto savivaldybė pradeda beprecedentį procesą – sieks, kad būtų nutraukta valstybinės žemės nuomos sutartis prieš terminą, už žemės sklype esantį pastatą atlyginant teisės aktų nustatyta tvarka. Tokiu būdu siekiama išspręsti įsisenėjusią problemą dėl Klaipėdos senamiestyje, nekilnojamųjų...

Statybunaujienos.lt » Savivaldybėse