2021 rugsėjo 20 d. pirmadienis, 14:07
Reklama  |  facebook

Panevėžio butų ūkis – geriausia paslaugų įmonė apskrityje

2021-01-22 06:58
Daugiau nei 50 metų veikianti AB „Panevėžio butų ūkis“ yra viena iš didžiausių paslaugas teikiančių šalies įmonių. 2020 m. pabaigoje ji pelnė Panevėžio apskrities geriausios paslaugų įmonės vardą.
nuotrauka
AB „Panevėžio butų ūkis“ nuotr.


Minimos įmonės
Panevėžio butų ūkis, AB
Geriausios Aukštaitijos regiono paslaugų įmonės konkursą nuo 2003 m. organizuoja Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai. „Džiugu, kad šio konkurso nugalėtojais tapome jau antrą kartą, pirmą kartą laimėjome 2008-aisiais“, – neslėpė pasididžiavimo AB „Panevėžio butų ūkis“ direktorius Vidmantas Žukauskas. Jis akcentavo, kad laimėti aukštą apdovanojimą padėjo visų bendrovės darbuotojų susitelkimas, lojalumas, patirtis, motyvacija, ilgametės sutartys su klientais ir bendrovės techninės bazės atnaujinimas. Įmonės pajamos 2020 m. išaugo 5 proc., lyginant su 2019-aisiais. Net ir pandemijos sąlygomis pavyko išlaikyti stabilų darbuotojų skaičių. Šiuo metu bendrovėje dirba 166 žmonės, nors per pirmąjį karantiną buvo laikinai uždarytos 8 mokesčių surinkimo kasos ir įmonė prarado dalį klientų.

Sėkmingesnius finansinius rezultatus lėmė paslaugų kokybė bei padidėjęs užsakymų skaičius. Sudaryta nemažai naujų sutarčių su daugiabučių namų savininkų bendrijomis dėl visiškos ar dalinės namo bendrojo naudojimo objektų techninės priežiūros. Bendrovės vadovas pabrėžia, kad gautas apdovanojimas įpareigoja kolektyvą susitelkti tobulinant ne tik visą bendrovės darbą, bet ir kiekvieną darbo procesą, kad šis būtų dar kokybiškesnis ir efektyvesnis. Ambicingą tikslą – tapti palankiausiai klientų vertinama pastatų administravimo ir priežiūros paslaugų teikimo įmone Panevėžio apskrityje – bendrovės atstovai išsikėlė pernai surengtoje strateginėje moderavimo sesijoje „AB „Panevėžio butų ūkis“ vizijos bei strategijos dirbtuvėlės“.

Vadovai, atsakingi darbuotojai ir valdybos nariai diskutavo apie organizacijos patirtį bei kūrė ateities projekcijas ir bendrą viziją. Taip pat bandė rasti darbo spragas ir išsiaiškinti, ką galėtų daryti dar geriau, ko tikisi klientai ir kaip įgyvendinti jų lūkesčius. Dar 2020 m. darbuotojams buvo surengti mokymai apie laiko planavimą. Gebėjimas laiku ir kokybiškai atlikti paslaugą ar vykdyti kitus įsipareigojimus padeda kurti patikimos įmonės įvaizdį, o pripažinimas – pritraukti naujų klientų ir plėsti veiklos geografiją, didinant žinomumą ir kituose regiono miestuose ir miesteliuose.

Kairėje –
„Panevėžio butų ūkiui“ įteikta
V. Tallat-Kelpšos statulėlė „Verslo skrydis“ 

AB „Panevėžio butų ūkis“ gamybos skyriaus vadovė Bela Gavėnienė teigia, kad šiandieninis klientas turi labai aiškią nuomonę, kokio produkto ir aptarnavimo nori. Todėl aišku: siekiant sėkmingai teikti paslaugas, būtina atsižvelgti į kliento įpročius, gyvenimo tempą, galiausiai – dienos planus. Šiandieninis vartotojas kartais disponuoja žymiai platesne informacija negu tiekėjas. Klientų reiklumą lemia žinios ir įsitraukimas. Bendrovės komanda stengiasi atidžiai klausytis vartotojų, ko jie pageidauja šiuo metu ir kas jiems bus svarbu artimiausioje ateityje. Klientui svarbiausia – kaina, aukšta paslaugos kokybė ir greitas aptarnavimas. Įmonės specialistai yra atsidavę savo darbui ir tiki tuo, ką daro, todėl įmonė nuolat keliasi ambicingus tikslus – žino, kad su patikima komanda viską, kas planuojama, padarys.

Pasitempti verčia ir rinkoje nuolat vykstantys pokyčiai, nauji konkurentai. 81 proc. bendrovės paslaugų pirkėjų šiuo metu sudaro daugiabučių namų savininkų bendrijos. 2020 m. užsakovai daugiausia pirko pastato šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemų priežiūros, pastato inžinerinių tinklų avarijų likvidavimo ir lokalizavimo, daugiabučių namų savininkų bendrijų buhalterinės apskaitos tvarkymo, kreditų administravimo ir mokesčių surinkimo paslaugas.

 2021 m. bendrovė planuoja atnaujinti automobilių parką, suaktyvinti paslaugų siūlymo darbą ir pritraukti naujų gyvenamųjų namų, kuriems būtų teikiama bendrojo naudojimo konstrukcijų ir šilumos punktų priežiūra. Siekdama klientams kuo efektyviau teikti naudingiausias paslaugas, bendrovė kasmet sudaro sąlygas darbuotojų kvalifikacijai kelti. Tokios priemonės lemia palankias sąlygas veiklai plėtoti – bendrovė paslaugas gali siūlyti platesniam verslo įmonių ratui.

Nors įmonės paslaugos prieinamos visiems norintiems, individualūs klientai, pasak B.Gavėnienės, dar ieško pigumo. Jie nenori suprasti, kad per pažįstamus rastas meistras, sutaisęs, pvz., vandens maišytuvą, už darbą paims mažiau, tačiau dažnu atveju nesumokės mokesčių, tad išleisti pinigai nepadės sumokėti atlyginimo vaiko auklėtojai darželyje ar mokytojai mokykloje, gydytojai, policininkui ar gaisrininkui. Ateityje įmonė tikisi perprasti ir individualių vartotojų pageidavimus ir siekti abiem pusėms naudingo bendradarbiavimo. 
Statybunaujienos.lt




Savivaldybėse

nuotrauka
2021-09-18 07:12
Pernai pradėjusioje veikti patalpų ir sporto erdvių nuomos sistemoje „Active Vilnius“ Vilniaus miesto savivaldybė vėl organizuoja viešus nuomos aukcionus. Po pirmojo aukciono, skirto komercinei patalpų ir aikštynų nuomai, sulaukusi partnerių pastebėjimų savivaldybė atliko aukcionų vykdymo tvarkos pa...
nuotrauka
2021-09-17 10:20
Klaipėdos apygardos teismo teisėjų kolegija nusprendė kreiptis į Regionų apygardos administracinį teismą su prašymu ištirti, ar Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintos Klaipėdos tvarkymo ir švaros taisyklės neprieštarauja įstatymams.
nuotrauka
2021-09-16 14:14
Rudenį sostinė pasitiko atnaujinusi 6 tiltus ir viadukus, kurie tapo patogesni pėstiesiems, turintiems individualių poreikių, bei tėvams su vežimėliais. Dar vienam tiltui, kuris po rekonstrukcijos bus pritaikytas dviratininkams ir pėstiesiems, atlikta ekspertizė, o darbai bus pradėti jau kitąmet.
nuotrauka
2021-09-14 12:55
Baigtos naujojo Klaipėdos miesto bendrojo plano derinimo procedūros. Sulaukus teigiamos Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos (VTPSI) išvados, nebeliko kliūčių baigiamajam etapui – plano svarstymui Savivaldybės tarybos komitetuose ir tvirtinimui taryboje.
nuotrauka
2021-09-14 06:32
Klaipėdoje atidaryta atnaujinta, šiuolaikinius reikalavimus atitinkanti ir moderni sporto bazė – Paryžiaus Komunos gatvėje esanti Klaipėdos futbolo mokykla.
nuotrauka
2021-09-10 06:12
Iki spalio 1 d. Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) priima paraiškas paramai, skirtai gyvenamiesiems būstams prijungti prie centralizuotų nuotekų tvarkymo sistemų aglomeracijose, turinčiose daugiau kaip 2 tūkst. gyventojų. Jas gali teikti viešieji geriamojo vandens tiekėjai ir nuotekų tvarkyto...
nuotrauka
2021-09-10 05:31
Po teisminių ginčų RUAB „Šiaulių plentas“ ir RUAB „Žemaitijos keliai“ savo jėgomis, medžiagomis ir lėšomis atliks rangos darbus Naujosios Akmenės centre – bus šalinami defektai.
nuotrauka
2021-09-08 17:07
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atliko Vilniaus miesto savivaldybės teisės aktų, reglamentuojančių statytojų atleidimą nuo savivaldybės infrastruktūros plėtros įmokos mokėjimo arba jos sumažinimo, antikorupcinį vertinimą. Nustatyta, kad kriterijai, kuomet nuo įmokos gali būti atleidžiama arba įmoka...
nuotrauka
2021-09-07 10:12
Pramoninėms sostinės vietoms transformuojantis į darnias miesto zonas, Drujos g. 2 esantį pramoninės paskirties pastatą rengiamasi rekonstruoti į administracinį, o jo projektiniai pasiūlymai netrukus nuotoliniu būdu bus pristatyti visuomenei.
nuotrauka
2021-09-06 06:55
Beveik 36 km ilgio dviračių tako Kuršių nerijoje ruožą planuojama rekonstruoti per kelerius metus – tai bus didžiausias visų Lietuvoje per artimiausius kelerius metus numatomų dviračių takų rekonstrukcijos projektų.
nuotrauka
2021-09-06 06:25
Panevėžio rajone daugėja fotovoltinių elektrinių, įrengtų ant visuomeninės paskirties pastatų. Birželio pradžioje pradėjo veikti 30 kW galios fotovoltinė elektrinė ant Raguvos gimnazijos stogo, o rugpjūčio 26 dienos posėdyje Panevėžio rajono savivaldybės taryba pritarė Klimato kaitos programos proje...
nuotrauka
2021-09-03 15:47
Buvusio Šv. Jokūbo ligoninės komplekso teritorijoje tarp Vasario 16-osios, J. Tumo-Vaižganto, A. Goštauto g. ir Lukiškių a. prasideda rekonstrukcijos ir statybos darbai, kuriuos baigus duris atvers viešbučio pastatų kompleksas, administracinės paskirties pastatai, restoranai, kavinės ir parduotuvės....
nuotrauka
2021-09-02 15:39
Skaičiuojama, kad Kretingos miesto ir rajono teritorijoje yra 37 statiniai, kurių techninė būklė neatitinka esminių statiniams keliamų techninių reikalavimų. Todėl šiems objektams siūloma taikyti maksimalų 3 proc. tarifą nuo nekilnojamojo turto mokestinės vertės.
nuotrauka
2021-09-01 17:24
Naujuosius mokslo metus pradėjo daugiau kaip 10 tūkst. Kauno rajono moksleivių, o Užliedžių ir Ramučių pradinių bei Šlienavos pagrindinės mokyklos bendruomenės įžengė į naujas patalpas.
nuotrauka
2021-08-31 09:57
Vasaros pradžioje prasidėjęs intensyvus vadinamojo Kauno pilies žiedo ir jo prieigų kapitalinis remontas sparčiai artėja pabaigos link. Kaip ir buvo planuota, dar pirmąją rudens dieną eismas bus paleistas pačioje žiedinėje sankryžoje ir P. Vileišio tiltu.
nuotrauka
2021-08-30 08:05
Savivaldybei intensyviai atliekant miesto atnaujinimo darbus prie jų aktyviai prisideda ir verslas. Panevėžio miesto savivaldybė priėmė UAB „Harju Elekter“ paramą – įmonė parengė Tinklų g. dviračių – pėsčiųjų tako rekonstravimo techninį projektą ir perdavė jį Savivaldybei.
nuotrauka
2021-08-27 07:24
Kad UAB „Ekornes Lithuania“ (buvęs IMG Lithuania) Panevėžio laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) galėtų plėstis ir pradėti vykdyti naujo gamybinio pastato statybas, Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė sanitarinės apsaugos zonos ribų nustatymui.
nuotrauka
2021-08-27 07:22
Kultūros paveldo departamentui leidus atlikti archeologinius tyrimus, jau kitą savaitę prasidės darbai Klaipėdos senamiestyje esančioje Sukilėlių gatvėje. Ją atnaujins viešųjų pirkimų konkursus laimėjusi UAB VVARFF.
nuotrauka
2021-08-26 12:29
Vilniaus miesto savivaldybės Taryba pritarė tvarkos pateikimui, kuri leis efektyviau tvarkyti sodų bendrijų kelius. Sodininkų bendrijų teritorijose nuolat gyvenančių gyventojų skaičius auga ir jose esantys keliai vis intensyviau naudojami.
nuotrauka
2021-08-25 16:25
Vilniaus miesto Taryba pritarė sprendimui pirkti beveik hektaro ploto žemės sklypo dalį Perkūnkiemio kvartale, Girulių gatvėje 5. Suformavus atskirą sklypą, jis bus skirtas įrengti viešąjį želdyną.

Statybunaujienos.lt » Savivaldybėse