2021 lapkričio 29 d. pirmadienis, 7:19
Reklama  |  facebook

Pirmasis Plungės universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso statybos darbų etapas eina į pabaigą

2021-10-20 08:31
Viena iš didžiausių investicijų Plungės krašte – milijoninės vertės universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso statybos Mendeno gatvėje.
nuotrauka
Plungės r. sav. nuotr.


Minimos įmonės
Plungės r. savivaldybė,
Brosta, UAB
Pirmojo etapo komplekso statybos darbų sutartį Plungės rajono savivaldybė pasirašė prieš pusantrų metų – praėjusių metų gegužę. Rangos darbų vertė – beveik 5,5 mln. eurų. Statybos darbai, kaip praneeša savivaldybė, jau įsibėgėjo, planuojama pradėti antrąjį darbų etapą.

Beveik visi šalies rajonai turi po baseiną, kaimyniniai Mažeikiai – net du. Telšiuose 1996 m. įrengtas baseinas rekonstruojamas į modernią poilsio zoną, tačiau plungiškiai universalios bei profesionalios poilsio ir laisvalaikio zonos neturi: priversti vykti į kitus rajonus arba naudotis verslininkų teikiamomis paslaugomis – tokias išlaidas sau gali leisti ne kiekviena šeima.

Statomas sporto ir sveikatingumo kompleksas pirmiausia yra skirtas kiekvienam Plungės rajono žmogui. Šiuo objektu, kaip rašoma pranešime, nebus siekiama pelno. Šiuo objektu siekiama gerinti gyvenimo kokybę kiekvienam, nepriklausomai nuo jo pajamų.

„Investuojame į šaligatvius, pastatus, remiame bendruomenes, kultūrą ir kitas sritis, tačiau svarbiausia yra tiesioginė investicija į žmogų: jo ir jam brangių žmonių sveikatą, suteiktą galimybę sportuoti ar pailsėti. Sporto ir sveikatingumo kompleksas reikalingas ne tik įvairiomis ligomis sergantiems asmenims, bet ir senjorams, sportininkams bei augančiai kartai – vaikams. Įgyvendinus projektą, visi plungiškiai ir rajono svečiai turės galimybę sportuoti baseine, sveikatintis pirtyse ar tiesiog pramogauti", – cituojamas Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas.

Sporto ir sveikatingumo kompleksas privalo būti pastatytas ir įrengtas kokybiškai, laikantis maksimalių saugumo reikalavimų. Universaliame sporto ir sveikatingumo komplekse veiks ne tik plaukimo baseinas, bet ir vandens pramogų bei SPA zonos. Taip pat suplanuota įrengti poilsio barą-kavinę lankytojams.

25 m ilgio plaukimo baseinas atitiks FINA (tarptautinės plaukimo federacijos) reikalavimus – čia puikią galimybę treniruotis ar vykdyti varžybas turės sportininkai. Baseinu galės naudotis ir neįgalieji – bus įrengtas mobilus neįgaliųjų keltuvas. Veiks vaikų baseinas su pramogomis bei sūkurine vonia, nusileidimo kalnelis. Pirties mėgėjai galės sveikatintis kelių skirtingų tipų pirtyse, atsigaivinti ledo kambaryje. Apie 12 tūkst. kv. m kompleksas bus pritaikytas įvairioms gyventojų grupėms. 

Viena iš galimybių išnaudoti sporto ir sveikatingumo komplekso privalumus – darbuotojų motyvacija. Plungės rajone gana stipriai išvystyta pramonė, į mūsų kraštą iš kitų rajonų važinėja dirbti tūkstančiai žmonių, kuriems, kaip ir vietiniams darbuotojams, darbdaviai galės suteikti galimybę atgauti jėgas sporto ir sveikatingumo komplekse. Be to, Plungėje šį rudenį atidarytas modernus viešbutis, kuriame nėra SPA pramogų, tad šio ar kitų viešbučių svečiai galėtų sveikatintis ar pramogauti naujajame komplekse.

Planuojama, kad Plungės miesto universalus sporto ir sveikatingumo kompleksas, kurį stato UAB „Brosta“, bus vienas iš moderniausių Lietuvoje. 
Statybunaujienos.lt
Savivaldybėse

nuotrauka
2021-11-26 08:36
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdyba atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimo kyšininkavimo, papirkimo ir piktnaudžiavimo Biržų rajono savivaldybėje. Įtarimai pareikšti 5 asmenims, tarp kurių – Biržų rajono savivaldybės meras, buvęs savivaldybės administracijos direktorius ir buvęs Seimo...
nuotrauka
2021-11-25 08:00
Šilutės rajono savivaldybė vykdo Būsto (aplinkos) pritaikymo programą neįgaliesiems ir šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimą pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką bei kompensuoja sensorinių pagalbos priemonių įsigijimą.
nuotrauka
2021-11-25 07:40
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdyba, gavusi Neringos mero pranešimą apie pasiūlytą kyšį, pradėjo ikiteisminį tyrimą. Šį ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai, o jį atlieka STT...
nuotrauka
2021-11-23 14:55
Artėjant žiemai, Neries dešinės krantinės ruožas ruošiamas naujiems rangovams, kurie pavasarį užbaigs tvarkyti teritoriją ties Olimpiečių gatve. Šią savaitę darbus atlikusi įmonė „Skominta“ išveš dalį nepasodintų želdynų ir statybines medžiagas, krantinėje likusias nutrūkus rangos sutarčiai.
nuotrauka
2021-11-23 07:09
Lietuva per ateinantį dešimtmetį yra įsipareigojusi daugelį sričių, tarp jų ir susisiekimą, transformuoti žaliojo kurso kryptimi. Tą galima padaryti tik sukūrus bendras sistemas. Susisiekimo ministerija šiuo metu rengia bendrą dviračių infrastruktūros schemą, viešojo transporto, elektromobilių įkrov...
nuotrauka
2021-11-20 07:11
Savivaldybių administracijos ir regioniniai atliekų tvarkymo centrai (RATC) jau gali teikti paraiškas individualiems antrinių žaliavų konteineriams įsigyti. Tam iš Atliekų prevencijos ir tvarkymo programos skirta 1,6 mln. eurų.
nuotrauka
2021-11-19 11:12
Vilniaus savivaldybės Taryba pritarė naujos mokyklos Tarandėje statybai reikalingo sklypo, esančio tarp Benykštaičių ir Bendorių gatvių, pirkimui. 0,0558 ha ploto sklypas būtų prijungtas prie anksčiau įsigyti suplanuoto 1,3700 ha ploto sklypo.
nuotrauka
2021-11-18 09:04
Regionuose trūksta patogios ir modernios infrastruktūros sportui bei kultūros veikloms, kuri užtikrintų patrauklesnes gyvenimo sąlygas ir padėtų šiems sėkmingiau varžytis su didmiesčiais. Šiai problemai spręsti Tauragės rajono savivaldybė užsimojo pastatyti daugiafunkcį sporto ir kultūros centrą, o ...
nuotrauka
2021-11-17 16:06
Vilniaus miesto savivaldybė kartu su UAB „Vilniaus vystymo kompanija" užbaigė krepšinio arenos, įsikūrusios šalia Vilniaus Žemynos progimnazijos, statybas. Komplekso operavimą taryba nusprendė perduoti savivaldybės įstaigai „Active Vilnius".
nuotrauka
2021-11-17 16:02
Panevėžyje duris atvėrė Pusiaukelės namai, įkurti buvusio policijos pastato patalpose. Pusiaukelės namai – tai pataisos įstaigos specialus, atviro tipo padalinys.
nuotrauka
2021-11-17 15:20
Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje piktnaudžiavimu tarnyba ir dokumentų klastojimu kaltinamas Alytaus miesto savivaldybės administracijos Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėjo pa...
nuotrauka
2021-11-17 15:08
Vilniaus Taryba nutarė daugiau nei 25 metus miesto infrastruktūrą planuojančią ir inovatyvius sprendimus miestui teikiančią įstaigą „Vilniaus planas" pertvarkyti į uždarąją akcinę bendrovę.
nuotrauka
2021-11-16 13:40
Seimo priimti Savivaldybių infrastruktūros plėtros įstatymo pakeitimai sumažins administracinę naštą savivaldybėms. Jos galės panaudoti „užšaldytas“ infrastruktūros plėtros įmokų lėšas, turės ruošti mažiau dokumentų, bus aiškesnis jų turinys.
nuotrauka
2021-11-16 11:48
Kasmet paskutinėmis lapkričio dienomis Europoje minima atliekų mažinimo savaitė, kurios metu visose Europos valstybėse atkreipiamas dėmesys į atliekų mažinimą ir rūšiavimą. Šia proga Sostinės savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų tvarkymo administratorius“ (VASA) kviečia šalies įmones atsisakyti pavi...
nuotrauka
2021-11-15 17:03
Kauno miesto savivaldybės administracija teimą prašo stabdyti Kultūros paveldo departamento (KPD) reikalavimą Vilniaus gatvę grįsti tašytais akmenimis.
nuotrauka
2021-11-15 16:44
Energetikos ministerija kreipėsi į savivaldybes, ragindama šilumos gamyboje naudoti daugiau vietinių miško kirtimo atliekų – pigiausio biokuro iš medienos skiedrų. Ministerijos skaičiavimais, tai leistų galutinę šilumos kainą vartotojams sumažinti daugiau nei 10 proc., taip pat skatintų vietinį vers...
nuotrauka
2021-11-15 12:57
Naujojoje Akmenėje planuojamas naujas daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalas. Akmenės rajono savivaldybės vadovai pokalbio susitiko su grupe architektų, teritorijų planavimo, investicijų ir kitų sričių specialistų aptarti, kur ir kaip jis galėtų būti suprojektuotas.
nuotrauka
2021-11-09 18:35
Po trumpos pertraukos į Vilnių sugrįžta viena ryškiausių žiemos tradicijų – lauko čiuožykla. Šiemet ji įsikurs naujoje vietoje – Baltojo tilto prieigose, kur jau pradėti pirmieji statybos darbai. Vilniaus miesto savivaldybės iniciatyvą šiemet įgyvendins VšĮ „Sporto namų grupė".
nuotrauka
2021-11-09 10:41
Stoties turgus – ne vien prekyvietė, bet ir savotiški Kauno vartai, pirmiausia matomi traukiniais atvykstantiems miesto svečiams. Per pastarąjį pusmetį ši vieta ženkliai atsinaujino ir tai tėra dalis numatomų pokyčių.
nuotrauka
2021-11-08 06:56
Panevėžys rengiasi statyti naują miesto savivaldybės pastatą, kuriam parinktas neužstatytas sklypas miesto centrinėje dalyje, Savanorių a. 3A, greta autobusų stoties.

Statybunaujienos.lt » Savivaldybėse

nuotrauka

„Business Garden“ projekte – aplinkotvarkos elementų ir augalų dermė

Vilniuje baigiamas statyti „Do architects“ projektuotas biuro pastatų kompleksas „Business Garden Vilnius“, kurio aplinkos sutvarkymo klausimus spręsti ir įgyvendinti padėjo UAB „Betono moza...