2023 birželio 6 d. antradienis, 3:46
Reklama  |  facebook

Statybų technika. Renkantis svarbu įvertinti prekinius ženklus, servisą ir atsarginių detalių tiekimą

2023-04-05 07:23
Įmonė RANDVEL į rinką tiekia žinomų pasaulyje prekinių ženklų statybų techniką – kokybišką ir įgijusią rinkos pasitikėjimą. Papildomos vertės šiai technikai suteikia tai, kad įmonės meistrai ją puikiai išmano ir geba remontuoti, o gamintojai į įmonės sandėlius tiekia atsargines detales. Tai yra faktoriai, garantuojantys patikimą ir naudingą partnerystę visoms pusėms.
nuotrauka
UAB RANDVEL direktorius Almantas Šarakauskas. Alekso Jauniaus nuotr.


Minimos įmonės
RANDVEL, UAB
Cramo, UAB
RAMIRENT Baltic AS Vilniaus filialas,
Storent, UAB
Įrankis.lt, UAB
Per 13 metų įmonė RANDVEL rinkoje įsitvirtino kaip statybų technikos serviso paslaugas teikianti įmonė, kuri taip pat prekiauja atsarginėmis detalėmis ir nauja mažąja mechanizacija, statybų įranga.

Pagrindiniai klientai – nuomos įmonės, kurios išbando techniką

Pagrindiniai RANDVEL klientai – statybų technikos nuomos įmonės, kaip CRAMO, RAMIRENT, STORENT, ĮRANKIS.LT. Tokia partnerystė įmonei sukuria patikimą platformą, nes įranga yra ne tik gerai žinomų pasaulyje prekinių ženklų, bet ir išbandyta vietos rinkoje. Kita klientų grupė – statybos įmonės: kelininkai, inžinerinių tinklų statytojai, tinklus klojantys elektrikai, bendrųjų statybos darbų įmonės.

RANDVEL prekiauja mažosios mechanizacijos įranga, kurių didžiausia – Japonijos statybų įrangos gamintojo MIKASA grunto tankintuvai arba vibroplokštės su HONDA ar HATZ varikliu. RANDVEL Lietuvoje atstovauja apie 40 žinomiausių pasaulyje prekinių ženklų – statybų technikos gamintojų.

Tarp jų – naudinga 12 metų bendrystė su Švedijos koncernu HUSQARNA, kuris iš mažo pjūklų gamintojo išaugo iki pasaulinio lygio statybų technikos gamintojo; Ispanijos gamintojas SIMA, tiekiantis armatūros lankstymo sprendimus; Belgijos gamintojas INDUPLATES (įmonė yra šio gamintojo atstovė ne tik Lietuvai, bet ir Baltijos šalims), tiekiantis patikimas laikinąsias kelio plokštes, bei daugelis kitų gamintojų, kaip: REMKO, EL BJORN, BETON TROWEL, GRINDEX, RHINO, SCHAKE, RUBI ir kt.

randvel

RANDVEL asortimente – ir nišiniai gaminiai. Vieni tokių – Vokietijos įmonės REMKO gaminami dujiniai, dyzeliniai ir elektriniai šildytuvai. EL BJORN užima lyderio poziciją termofikacinių šildytuvų, kurie veikia nuo centrinio šildymo, todėl idealiai tinka, pvz., statomuose daugiabučiuose, rinkoje. Rankinės benzininės RHINO poliakalės jau buvo sėkmingai išbandytos įrengiant fizinį barjerą Lietuvos pasienyje su Baltarusija, vietose, kur dėl nestabilaus grunto neįmanoma įvažiuoti su technika.

Tiekia atsargines detales stambiajai vikšrinei technikai

RANDVEL nuo 2015 m. tiekia atsargines detales stambiajai vikšrinei technikai – ekskavatoriams ir buldozeriams.

RANDVEL

RANDVEL atstovauja Švedijos koncernui ENTRACK, todėl už priimtiną kainą klientams gali pasiūlyti statybų technikos važiuoklės detalių su garantija: nuo guminių vikšrų iki varžtų.

Bet kurias užsakytas detales įmonė jau kitą dieną gali pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą.

Kadangi šio koncerno gaminiai pritaikyti kietam Švedijos gruntui, tai Lietuvoje, kur minkštesnis gruntas, jie garantuoja kokybišką darbą.

„Ekskavatoriai ir buldozeriai – brangi technika, tad jų remontas yra labai aktualus, kaip ir detalių paklausa, ypač dabar, kai technika dar tik ruošiama darbui, – sako UAB RANDVEL direktorius Almantas Šarakauskas. – Mes turime išsamius detalių katalogus, todėl esame pajėgūs patenkinti įvairius poreikius. Ypač svarbu tai, kad mūsų vadybininkai sugeba atrinkti tą detalę, kurios konkrečiai reikia, kurią galima gauti nedelsiant, nes turime didelius detalių sandėlius.“

Pasaulio statybų technikos lyderiai skatina remontą

Pasaulio statybų technikos gamybos lyderiai, su kuriais dirba RANDVEL, gamina taip, kad techniką galima būtų remontuoti, pvz., atlikti kapitalinį variklio remontą net kelis kartus. O detalių konkrečiam mechanizmui, įrangai, technikai galima gauti bent 10 metų. Tokiu būdu sukuriamas ilgas gyvavimo ciklas, kuris pateisina ir technikos kainą: profesionalus pardavimas – aptarnavimas – atsarginės detalės, tad skatinamas ne vartotojiškumas, o ilgas to paties gaminio eksploatavimas, jį tinkamai prižiūrint, naudojant pagal paskirtį ir remontuojant net po kelis kartus.

RANDVEL

Įmonės vadovas A.Šarakauskas pastebi, kad remontuojama, todėl ir ilgai eksploatuojama technika, yra gera patirtis ir su ja dirbantiems operatoriams, nes apsaugo nuo streso, kuris neretai lydi pradėjus dirbti su nauja įranga, mašinomis; taupo laiką, kurio reikėtų mokantis dirbti su naujais mechanizmais.

„Remontas turi ribas: kai jo sąmata viršija 70 proc. technikos vertės, remontuoti neracionalu. Dėl remonto reikia gerai pagalvoti ir tuomet, kai jis siekia 50 proc. vertės. O kai mažiau – be abejo, remontuoti verta“, – sako A.Šarakauskas ir akcentuoja, kad pati geriausia ekonomija – tinkama priežiūra.

RANDVEL remontuoja visą techniką, nepriklausomai nuo to, kur ji pirkta, koks prekinis ženklas. Meistrai kvalifikaciją kelia pas gamintojus, todėl geba greitai ir teisingai diagnozuoti gedimą, atlikti remontą. Tam padeda ir dideli atsarginių detalių sandėliai, kuriuos turi ir pati RANDVEL, ir gamintojai. Šiuo metu remonto paslaugos teikiamos įmonės bazėje Kaune, kur mechanizmai atvežami ir grąžinami suremontuoti, naudojantis siuntų tarnybomis. Planuojamas ir mobilus servisas.

Siūlo platų gaminių asortimentą

Per 13 metų RANDVEL įspūdingai išaugino savo asortimentą – tai patogu klientui, naudinga ir pačiai įmonei. Gausus gaminių asortimentas įmonei padeda išvengti sezoninių pardavimų svyravimų. Todėl sandėliai papildomi vis naujais gaminiais.

RANDVEL

„Mes važinėjame po parodas, ieškome tiekėjų, parsivežame naujovių, teikiame pasiūlymus nuomos įmonėms, o tada – statybos kompanijoms, – aiškina verslo taktiką vadovas. – Neretai mūsų atvežtos naujovės tampa nepakeičiamomis rinkoje. Viena tokių – laikinosios kelio plokštės, kurių vietos įmonės nenaudojo, nelabai ir žinojo, o dabar retai kurioje statybvietėje jų nepamatysi. Arba dulkių nusodintuvas SPRAYSTREAM, kuris padeda palaikyti švaresnę statybvietę. Tad mes ir tenkiname poreikius, ir patys juos kuriame, ir darome įtaką darbo kultūrai.“

RANDVEL LOGO

Patikimi RANDVEL tiekėjai leido išvengti įtampų ir per pandemiją, ir prasidėjus karui Ukrainoje, nes pasaulinio lygio gamintojai reaguoja globaliai, iš to – didesnės galimybės ir RANDVEL klientams.

RANDVEL parduoda patikimą, kokybišką ir patikrintą techniką, kurią gerai išmano ir geba remontuoti įmonės meistrai. O gamintojai įmonės sandėlius papildo atsarginėmis detalėmis. Tai yra faktoriai, kurie garantuoja patikimą technikos partnerystę be streso.  

Alekso Jauniaus nuotr.

Statybunaujienos.ltStatybinė ir kelių technika, įrankiai

nuotrauka
2023-04-24 07:51
Betono dažai, skiedinio likučiai ant fasadų, klojinių ar statybinių mašinų gali tapti rimtu iššūkiu, norint juos nuvalyti nepažeidžiant konstrukcijos ar sudėtingo pasiekiamumo. KARCHER siūlo sprendimą – 12 naujų šalto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginių superklasės segmente.
nuotrauka
2023-03-27 07:53
Kompanija „Doosan Infracore“ (HDI) paskelbė, kad keičia statybinės technikos DOOSAN prekės ženklą ir pristato naująjį prekės ženklą – DEVELON.
nuotrauka
2023-02-10 07:31
Vokietijos CEDIMA GmbH – jau šimtmetį pasaulyje gerai žinomas kaip deimantinių įrankių ir mašinų, skirtų betonui apdirbti, tiekėjas. Praėjusių metų pabaigoje Vokietijoje, Miunhene, įvykusioje tarptautinėje statybos parodoje „Bauma“ CEDIMA GmbH pristatė pagrindines technikos naujienas.
nuotrauka
2022-12-15 07:24
Ancenis (Prancūzija), 2022 m. gruodžio 6 d. „MANITOU Group“, pasaulinė statybų, pramonės ir žemės ūkio sektoriams skirtos krovos technikos, kėlimo platformų gamintoja, pristatė vandenilinių mašinų tyrimų ir plėtros planą bei pirmąjį teleskopinio krautuvo prototipą, kuris veikia, naudodamas žaliąjį v...
nuotrauka
2022-12-02 11:41
Atliekant skirtingus apdailos darbus, reikalingi specifiniai statybiniai įrankiai skirti šlifavimui, dažymui, pjovimui ar sienų matavimui. Nors dažnas skuba pirkti statybinius įrankius, tačiau tai nėra vienintelis sprendimo būdas. Būtent tokiais atvejais vertėtų apsvarstyti galimybę pasinaudoti įran...
nuotrauka
2022-11-04 06:27
Parodoje „Bauma 2022“, kuri vyko Miunchene (Vokietija) spalio 24–30 dienomis, DOOSAN pristatė pramonėje pirmaujančią naujų pažangiausių mašinų ir skaitmeninių technologijų ekspoziciją. UAB „INTRAC Lietuva“ – DOOSAN statybinės technikos atstovas Lietuvoje.
nuotrauka
2022-10-25 14:57
Miunchene (Vokietija) spalio 24 d. prasidėjusioje didžiausioje tarptautinėje statybos ir pramonės parodoje BAUMA (ekspozicijos stendas FS 908/1) kompanija MANITOU pristatė rekordinį naujų produktų skaičių.
nuotrauka
2022-09-16 07:24
Terasa tapo neatskiriama būsto dalimi. Kad šis statinys leistų patirti visus malonumus ne tik šiltuoju metų laiku, reikia pasidomėti statybos ypatumais.
nuotrauka
2022-08-30 12:26
Nesvarbu, turite nuosavą būstą ar nuomojatės butą, natūralu, kad kartais tenka atlikti remontą namuose. Yra labai lengva paskambinti santechnikui, elektrikui ar kitam meistrui, nors iš tikrųjų kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius būsto remonto darbus galima nesunkiai atlikti patiems. Be to, sutaup...
nuotrauka
2022-08-25 09:35
Įrankius, reikalingus būsto remontui, geriau pasiruošti dar prieš pradedant remontą, kad nesiblaškyti ieškant kokios nors smulkmenos, sujaukiančios visą suplanuotą darbo grafiką. Įrankių sąrašas sudaromas pagal suplanuotus darbų etapus, kuriuos reikės atlikti.
nuotrauka
2022-06-20 06:30
Į krovos pajėgumų didinimą Malkų įlankos terminalas investavo 5 mln. Eur. Į terminalą pristatytas mobilus, elektra varomas hidraulins kranas „Mansinen 300 ER“, kuris šiuo metu yra didžiausias toks Baltijos šalių uostuose. Taip pat baigiamas statyti naujas 3200 kv. m dengtas sandėlis, o iki liepos pa...
nuotrauka
2022-05-09 12:03
Pjovimo bei gręžimo mašinų ir instrumentų rinka Lietuvoje demonstruoja aiškias tendencijas: naudojimo laiką pratęsti restauruojant, susigrąžinti senus, bet pasiteisinusius modelius, benzininius vidaus degimo variklius keisti elektriniais ir ekonomiškais dyzeliniais.
nuotrauka
2022-02-21 11:16
Net viena trečioji Europos Sąjungoje (ES) sunaudojamos energijos atitenka transporto sektoriui. Automobiliai, sunkvežimiai ir autobusai sukuria apie 70 proc. transporto sektoriaus šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio, likusią dalį – aviacija ir laivyba.
nuotrauka
2021-12-09 07:32
STORCH kuria ir gamina aukštos kokybės dažymo įrankius, skirtus profesionaliam naudojimui, jau daugiau nei 120 metų. Ilgametė patirtis reiškia patikimus gaminius.
nuotrauka
2021-09-29 07:16
Vokietijos CEDIMA GmbH jau šimtmetį deimantus „augina“ laboratorijose, kontroliuodama jų stiprumą, išmatavimus ir savybes, kokių reikia gaminant instrumentus ir specialias mašinas, paprastai naudojamas pjauti, gręžti ar atlikti panašius darbus.
nuotrauka
2021-09-22 06:25
Kiekvienas Europos ir Lietuvos keliais riedantis vilkikas jo savininkui yra didžiulė investicija. Visgi kartais vadovaujamasi klaidinga prielaida, jog kol transporto priemonė važiuoja – viskas gerai, ir per mažai dėmesio skiriama reguliariai jos priežiūrai.
nuotrauka
2021-08-30 07:30
Naujieji „Cat“ mini ekskavatorių modeliai 302.7 CR, 303 CR ir 303.5 CR – tai išties unikalios 2,7–3,5 t klasės kasimo mašinos, žymiai našesnės už ankstesnės kartos modelius. Minėti modeliai kuria papildomą pridėtinę vertę verslui – tiesioginę ir netiesioginę.
nuotrauka
2021-07-29 07:41
Statybos verslas sukasi kokybės ir terminų karuselėje, nes šie faktoriai lemia užsakymų portfelį ir pelną. Vienu iš itin svarbių faktorių, kurie gali garantuoti našumą arba lemti nemenkus nuostolius, tampa įrangos, technikos patikimumas. Ką daryti, kad technika taptų efektyvia pagalbininke, o ne gal...
nuotrauka
2021-05-04 07:05
Kad statybinė technika atlieptų konkurencinės rinkos iššūkius, ji turi būti ne tik efektyvi, bet taip pat ir patraukli ja dirbantiems žmonėms, nes visuotinai žinomos problemos dėl darbuotojų trūkumo. Todėl 125 metų patirtis, kurią sukaupė „Doosan Infracore Europe“ – Pietų Korėjos konglomeratui „Doos...
nuotrauka
2021-02-19 07:16
Vilniuje įsikūrusios įmonės „Trantera“ veikla yra susijusi su transporto priemonėmis. Todėl įmonės vadovas Aleksandr Lavrinovič įsitikinęs: verslo sėkmei ypač svarbu, kad mechanizmai ir transporto priemonės būtų ne tik patikimos, efektyvios, bet ir stiprintų įmonės įvaizdį. Neatsitiktinai jau beveik...

Statybunaujienos.lt » Statybinė ir kelių technika, įrankiai