2020 rugsėjo 27 d. sekmadienis, 19:50
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

„Hyundai“. Verslui – didesnė vertė, operatoriams – modernus ir patogus darbas

2018-03-28 07:29
Darbo efektyvumą, kalbant apie sunkiąją techniką, lemia ir techninės charakteristikos, ir ja dirbantis specialistas. Kompanija „Hyundai“, išleisdama į rinką naujus modelius, juos tobulina abiem šiomis kryptimis. Technikos teikiamą naudą, kaip pastebi įmonės HML direktorius Martynas Slovikas, nemaža dalimi lemia ir įrangos ar technikos naudojimo patogumas.
nuotrauka
Ratinis ekskavatorius. Bendrovės „HML“ nuotr.


Minimos įmonės
HML, UAB

Įmonė HML (UAB „HML“) yra oficiali sunkiosios technikos gamintojo „Hyundai“ bei „Mecalac“ atstovė Lietuvoje. HML į Lietuvos rinką tiekia itin platų profesionalios statybinės technikos asortimentą patraukliomis kainomis.

hyundai, martynas slovikas

HML direktorius Martynas Slovikas

„Visa „Hyundai“ technika pastaraisiais metais atnaujino savo modelius – dabar ši statybinė technika tapo dar pažangesne, – sako HML direktorius Martynas Slovikas. – Paminėtini naujai įdiegti kuro taupymo sprendimai, gamyklinė monitoringo sistema, leidžianti visa stebėti nuotoliniu būdu. Naujųjų modelių kabinos kur kas talpesnės, krautuvai turi svarstykles, kurios darbuotojams sudaro galimybes daug paprasčiau numatyti darbų krūvį. „Hyundai“ technika turi daugelį pranašumų, kurie darbą daro paprastesniu, lengvesniu.“

„Hyundai“ technikai būdingos mažos darbo ir degalų sąnaudos

„Hyundai“ statybinė technika pasižymi mažomis darbo sąnaudomis, itin taupiai naudoja degalus, taigi mažina ir neigiamą poveikį aplinkai. „Hyundai“ HX serijos ekskavatoriai, HL serijos ratiniai krautuvai bei HW serijos ratiniai ekskavatoriai, priklausomai nuo atliekamo darbo, degalų naudoja iki 19 proc. mažiau negu ankstesnės serijos mechanizmai.

Taip pat „Hyundai“ HX ir HW serijos mechanizmams būdingas mažesnis įvesties ir išvesties valdymo signalų skaičius, operatorius gali nustatyti savo įrangos valdymo prioritetus ar pasirinkti galios režimą, taip pat ir tris darbo režimus: P (galia), S (standartinis) ir E (ekonomiškas). Kelis mygtukus palietęs operatorius taip pat gali parinkti jo darbui patogiausius darbinių įrankių nustatymus. Elektroninio ventiliatoriaus sistema sumažina veikimo triukšmą, tiksliai valdydama sūkius, priklausančius nuo veikiančio mechanizmo hidraulinės alyvos ir aušinimo skysčio temperatūros, bei taip pat sumažina degalų sąnaudas.

„Taigi klientai, pasirinkę „Hyundai“, gauna patį taupiausią ir tyliai veikiantį mechanizmą su išskirtine galia ir eksploatacinėmis savybėmis“, – pastebi HML direktorius M. Slovikas.

Moderni ir komfortiška kabina tinka kiekvienam operatoriui

Pastaruoju metu daug dėmesio, kuriant naujus modelius, skiriama komfortiškoms darbo sąlygoms arba universalaus dizaino principams, kurių esmė – gaminiais, produktais, paslaugomis, taip pat ir mechanizmais bei technika, turi būti visiems naudotis paprasta, intuityvu, apsaugant nuo galimų klaidų. Daugelis „Hyundai“ modelių turi naujos kartos, modernias, apie 13 proc. didesnes kabinas. Šias itin komfortiškas kabinas palankiai įvertino operatoriai visame pasaulyje. Jie taip pat liko patenkinti kabinos komfortu, visiškai reguliuojama sėdyne ir porankiais, kuriuos galima pritaikyti bet kokiam operatoriui.

 LR vikšrinis ekskavatorius

Nauja visiškai automatinė pajėgi oro kondicionavimo sistema palaiko malonią darbo aplinką.

„Akcentuočiau ir kitus kabinos patogumus, kaip: skaidrus polikarbonatinis stogo gaubtas su integruotu ir lengvai valdomu skydeliu nuo saulės, patobulinta nauja garso sistema su USB grotuvu, AM/FM radijo imtuvu ir MP3 grotuvu. Patogiau, toliau įrengtos valdymo svirtys, kurios lengvesniu daro operatoriaus darbą. Beje, operatoriai gali kalbėtis, naudodamiesi įdiegta Bluetooth laisvų rankų mobiliojo ryšio telefono sistema. Triukšmą kabinos viduje dar labiau leido sumažinti specialus kabinos pakabos montavimas“, – sako M. Slovikas.

Patobulintame prietaisų skydelyje paprasčiau stebėti veiksmus

Moderniame 8 colių pločio kabinoje įrengtame liečiamame ekrane rodoma informacija, kurią operatorius įprastai matytų išmaniajame telefone. Šis ekranas yra trečdaliu didesnis, nei ankstesniuose modeliuose. Pagrindinis ekrano vaizdas gali būti reguliuojamas pagal operatoriaus prioritetus ir yra labai lengvai matomas. Jis gali būti valdomas prisilietimu ir/ar nauju liečiamu valdikliu.

„Hyundai“ žengia dar toliau: operatorius ekrane gali pasirinkti savo asmeninius mechanizmo nustatymus, taip pat ir darbo režimus, mechanizmo diagnostiką, techninės priežiūros kontrolinį sąrašą ir mechanizmo paleidimo saugos kodus. Be to, šiame ekrane galima stebėti galinio vaizdo kameros vaizdą. Taigi ir šiaip puikus mechanizmo matomumo laukas gali būti praplečiamas dar labiau“, – vardina įmonės HML direktorius M. Slovikas.

„Hyundai“ naujuose modeliuose įdiegė „Hi-Mate“ nuotolinio valdymo sistemą, kuri operatoriams ir pardavėjo serviso darbuotojams suteikia tiesioginę prieigą prie svarbios mechanizmo aptarnavimo ir diagnostikos informacijos iš bet kurio kompiuterio su interneto prieiga. Vartotojai gali aptikti mechanizmo buvimo vietą, naudodamiesi skaitmeniniais žemėlapiais, ir nustatyti mechanizmo darbo ribas, taip sumažinant skambučių dėl reikalingų paslaugų kiekį. „Hi-Mate“ sistema taupo savininko ir pardavėjo laiką bei pinigus, skatindama profilaktinę techninę priežiūrą ir sumažindama mechanizmo prastovų laiką.

Frontalinis krautuvas, hyundai

Frontalinis krautuvas

„Hyundai“ statybinei technikai būdinga:

• Patikimumas ir patogus aptarnavimas

Sustiprinti ilgesnio tarnavimo laiko kaiščiai ir įvorės su dėvėjimuisi atspariais polimeriniais tarpikliais ir naujai sukurta kabinos pakaba su dviguba amortizacija, sumažinančia vibraciją ir triukšmą bei pagerinančia operatoriaus darbo komfortą yra patobulintos naujos serijos mechanizmų patikimumo savybės.

Prieiga prie degalų filtro ir patogi prieiga iš išorės prie kabinos oro filtro yra patogaus aptarnavimo patobulinimai. Papildomi turėklai suteikia daugiau saugumo, atliekant priežiūrą ir patikrinimą viršutiniame konstrukcijos aukšte.

• Didesnis patvarumas

Mechanizmų konstrukcijos ir priedų patvarumas yra didesnis nei reikalaujama darbų objektuose. Tai buvo įrodyta daugelio bandymų metu, įskaitant kelio bandymus ir virtualią simuliaciją.

• Naujos ypatingos saugos priemonės ekskavatoriams

Naujos saugos priemonės apima pasirenkamą 360 laipsnių virtualaus darbo vaizdo AAVM (pažangaus aplinkinio vaizdo stebėjimo) sistemą. Ji rodo vaizdą 8 colių ekrane. Ši sistema yra sudaryta iš aplinkinio vaizdo stebėjimo (AVM) sistemos, pateikiančios 360 laipsnių virtualų darbo aplinkos vaizdą ir išmaniosios judančių objektų aptikimo (IMOD) sistemos, įspėjančios operatorių apie mechanizmo darbo plote atsiradusius objektus.

Kitos saugos priemonės: strėlės cilindro užrakto vožtuvas su reguliuojamu įspėjimo apie perkrovą įrenginiu ir peties cilindro užrakto vožtuvas.

• Europos statybinės įrangos rinkos lyderė

„Hyundai Construction Equipment“ yra pripažinta Europos statybinės įrangos rinkos lyderė. Naudodama pažangias gamyklos automatizavimo sistemas, nukrypimų netoleruojančią kokybės kontrolės patikrinimo sistemą ir naujos kartos inžineriją, kompanija siūlo platų statybinės įrangos asortimentą. Gaminama daugiau nei 100 modelių sunkiųjų mechanizmų, taip pat ir hidraulinius ekskavatorius, ratinius krautuvus, pramoninius krautuvus ir mini krautuvus. „Hyundai Construction Equipment“ pateikia savo produktus per 120 pardavėjų tinklą daugiau nei 30-je valstybių. Išsamiau – www.hyundai.eu.

---------------------------------------------------------

HML, būdama oficiali sunkiosios technikos gamintojo „HYUNDAI“ bei „Mecalac“ atstovė Lietuvoje, gali pasiūlyti gaminius patraukliomis kainomis ir galimybę įsigyti technikos BRC lizingo sąlygomis – be banko finansavimo ir pradinio įnašo. Visai technikai suteikiama trijų metų garantija, atliekama garantinė ir pogarantinė priežiūra net 24 val. per parą visoje Lietuvoje. HML padaliniai veikia didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Galimas technikos pirkimas arba keitimas su pirkėjų arba įmonės priemokomis.

Svarbu:
  • Standartinė 5 metų arba 10 000 motovalandų garantija;
  • Visapusiškas technikos aptarnavimas ir remontas;
  • Sandėlyje turi daugiau kaip 95 proc. atsarginių detalių ir medžiagų;
  • Galimas klientų technikos pirkimas arba keitimas su pardavėjo (HML) arba kliento priemoka;
  • Parduoda išsimokėtinai be banko. Pradinis įnašas nuo 0 procentų;
  • Statybinės technikos nuoma.

HML pranašumai:

  • Visada laikosi terminų.
  • Suteikia pakaitinę įrangą.
  • Servisas pasiekiamas 24/7 visoje Lietuvoje.
  • Suteikiami itin geri garantiniai laikotarpiai.

Bendrovėhmloficialus hmlatstovas Lietuvoje

Bendrovės HML nuotr. 

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2020-09-24 15:00
Izoliacinių sprendimų kompanija „Paroc“ atnaujino savo statybinės izoliacijos iš akmens vatos gaminių grupę.
nuotrauka
2020-09-22 07:33
Betonas yra viena energijai imliausių statybų sektoriuje naudojamų medžiagų. Taupant lėšas, laiką ir ieškant gamtai draugiškų sprendimų, betono darbams vis dažniau naudojama ne metalinė armatūra, o polipropileno fibros. Viso gyvavimo ciklo metu šis pasirinkimas į aplinką išmetamo anglies dvideginio ...
nuotrauka
2020-09-21 09:24
Vilniaus „Grinda“ užbaigė sostinės judrios T. Narbuto gatvės lietaus nuotekų kolektoriaus rekonstrukciją. Įgyvendinant šį projektą, pirmą kartą Lietuvoje panaudoti inovatyvūs sprendimai aukštai iškėlė panašių inžinerinių projektų vadybos kartelę.
nuotrauka
2020-09-18 08:38
„Continental Automotive Lithuania“ paskelbė, jog įmonės gamykla Kaune buvo apdovanota LEED aukso sertifikatu. Tai aukščiausias LEED įvertinimas gamykliniam pastatui Lietuvoje iki šiol. Gamykla Kaune tapo ir pirmąja „Continental“ korporacijos lokacija pasaulyje gavusia tokį aukštą įvertinimą pastato ...
nuotrauka
2020-09-17 07:50
3D erdvėje galima ne tik atvaizduoti atskirus statinius, bet ir itin tiksliai atgaminti miestus su visomis kultūrinėmis vertybėmis. Tokią galimybę jiems suteikia DRONETEAM.lt komanda.
nuotrauka
2020-09-15 11:05
Penktadienį, rugsėjo 11 d., virtualaus susitikimo metu Turto banko, įvairių ministerijų, Vilniaus miesto savivaldybės ir kitų suinteresuotų organizacijų atstovai aptarė tolesnius veiksmus, siekiant Lukiškių komplekso dalies panaudojimo edukacijai švietimo, kultūros, inovacijų ir technologijų srityse...
nuotrauka
2020-09-14 09:00
Pradėti rekonstruoti Klaipėdos uosto simboliai – bangolaužiai. Nuo jūros bangų uostą saugantys bangolaužiai pastatyti prieš pusantro šimto metų. Juos atnaujinus bei išgilinus laivybos kanalą iki 17 metrų gylio, Klaipėdos uostas atsivers didžiausiems laivams, galintiems įplaukti į Baltijos jūrą.
nuotrauka
2020-09-14 08:30
Energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas pasirašė įsakymus, kurias skiriamas finansavimas kogeneracijos projektams Jonavoje, Vilniuje, Visagine bei Alytuje. Visiems šiems projektams skirta suma siekia daugiau nei 19 mln. eurų ir prisideda prie Ateities ekonomikos DNR plano skatinimo.
nuotrauka
2020-09-14 07:51
Lietuviška konstrukcijų projektavimo bendrovė „INHUS Engineering“, priklausanti „INHUS“ įmonių grupei bei eksportuojanti inžinerines paslaugas į įvairias šalis, naujausia plėtros kryptimi pasirinko egzotišką ir kultūros požiūriu visai kitokią Pietų Korėjos rinką.
nuotrauka
2020-09-10 09:23
Klaipėdiečiai, „Baltic Tech Park“ įkūrėjai, įgyvendina ambicingą plėtros viziją – 2020 rugpjūčio mėn. patvirtintas 5,47 mln. vertės projektas Baltijos skaitmeninių inovacijų centro statyboms. Dalinis finansavimas – ES fondų lėšomis.
nuotrauka
2020-09-10 07:30
Covid-19 priminė, kad virusai ir bakterijos yra pavojingi. Jeigu nuo koronaviruso ginamės kaukėmis, tai legionelės, sukeliančios sunkią plaučių uždegimo formą, gali tykoti kiekvienuose namuose ir bet kur, kur įrengtas vandentiekis.
nuotrauka
2020-09-09 14:57
Naujojo Registrų centro duomenų centro įrengimo projektas juda į priekį - trečiadienį Vyriausybė oficialiai įmonei perdavė Vilniuje, Studentų g., esančias patalpas. Šiose patalpose pagrindinius šalies registrus ir informacines sistemas tvarkantis Registrų centras ketina įrengti šiuolaikinius saugumo...
nuotrauka
2020-09-08 10:05
Kaune veikiantis Vytauto Didžiojo karo muziejus šią vasarą pasirašė dvišalę sutartį su konkursą laimėjusia įmone UAB „Statybų laikas“. Pagal sutartį bus pradedami svarbaus muziejaus akcento – kariliono bokšto ir arkados remonto darbai. Remonto darbams Krašto apsaugos ministerija skyrė 455 tūkst. eur...
nuotrauka
2020-09-08 09:54
Rugsėjo 7 d. Krašto apsaugos ministerijoje viceministras Eimutis Misiūnas ir Vokietijos ambasadorius Lietuvoje Matthias Sonn pasirašė sutartį, pagal kurią Vokietija Lietuvai skirs iki 500 tūkst. eurų naujų amunicijos sandėlių Lietuvos kariuomenėje projektuoti. Šios lėšos Lietuvai neatlygintinai skir...
nuotrauka
2020-09-07 16:07
Vyriausybės kanceliarijoje buvo pristatyta futbolo stadiono Vilniuje, Žvėryno rajone (J. I. Kraševskio g. 2) galimybių studija.
nuotrauka
2020-09-07 14:58
Naujai kylančiame S. Dariaus ir S. Girėno stadione Kaune įsibėgėja veiksmas: į teritoriją jau atvyko bendrovės „Autokausta“ technika. Aplink tarptautinius standartus atitiksiantį stadioną iš esmės pasikeis visa plačiai aprėpianti Žaliakalnio erdvė.
nuotrauka
2020-09-07 09:58
Ilgai lauktas gyventojų ir miesto svečių, rugsėjo 4-ąją Tauragėje atidarytas pirmasis baseinas su pirčių erdve. Modernus suaugusiųjų, šeimų su vaikais bei senjorų pramogoms bei laisvalaikiui pritaikytas kompleksas bus skirtas ir gyventojų plaukimo bei sveikatinimo užsiėmimams organizuoti.
nuotrauka
2020-09-04 08:12
Vilniaus pataisos namuose baigiama pertvarkyti iš uždaryto Lukiškių kalėjimo perkelto tardymo izoliatoriaus infrastruktūrą. Rekonstruotos patalpos nuteistiesiems užtikrins aukščiausius tokioms įstaigoms taikomus higienos, sanitarijos, buitinių sąlygų standartus.
nuotrauka
2020-09-02 15:06
AB Panevėžio statybos trestas (PST) pateikė prašymą Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui atnaujinti teisminį procesą dėl konkurencijos įstatymo pažeidimo. Bendrovė pažymi, kad nepaisant šio žingsnio, jau vykdo paskirtos baudos mokėjimus pagal sutartą grafiką.
nuotrauka
2020-09-02 08:30
UAB „Concretus group“, valdanti vieną didžiausių aplinkotvarkos produktų gamintojų Lietuvoje UAB „Betono mozaika“ bei SIA „Betono mozaika“ Latvijoje, įsigijo 100 proc. Latvijos kompanijos AS „NordBrik“ akcijų. Šis žingsnis leis sustiprinti prekinio ženklo pozicijas Latvijos rinkoje.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka

Betono armavimas naudojant polipropileno fibrą – pigesnis ir ekologiškesnis pasirinkimas

Betonas yra viena energijai imliausių statybų sektoriuje naudojamų medžiagų. Taupant lėšas, laiką ir ieškant gamtai draugiškų sprendimų, betono darbams vis dažniau naudojama ne metalinė arma...