2021 kovo 9 d. antradienis, 2:39
Reklama  |  facebook

Panevėžio butų ūkis – geriausia paslaugų įmonė apskrityje

2021-01-22 06:58
Daugiau nei 50 metų veikianti AB „Panevėžio butų ūkis“ yra viena iš didžiausių paslaugas teikiančių šalies įmonių. 2020 m. pabaigoje ji pelnė Panevėžio apskrities geriausios paslaugų įmonės vardą.
nuotrauka
AB „Panevėžio butų ūkis“ nuotr.


Minimos įmonės
Panevėžio butų ūkis, AB
Geriausios Aukštaitijos regiono paslaugų įmonės konkursą nuo 2003 m. organizuoja Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai. „Džiugu, kad šio konkurso nugalėtojais tapome jau antrą kartą, pirmą kartą laimėjome 2008-aisiais“, – neslėpė pasididžiavimo AB „Panevėžio butų ūkis“ direktorius Vidmantas Žukauskas. Jis akcentavo, kad laimėti aukštą apdovanojimą padėjo visų bendrovės darbuotojų susitelkimas, lojalumas, patirtis, motyvacija, ilgametės sutartys su klientais ir bendrovės techninės bazės atnaujinimas. Įmonės pajamos 2020 m. išaugo 5 proc., lyginant su 2019-aisiais. Net ir pandemijos sąlygomis pavyko išlaikyti stabilų darbuotojų skaičių. Šiuo metu bendrovėje dirba 166 žmonės, nors per pirmąjį karantiną buvo laikinai uždarytos 8 mokesčių surinkimo kasos ir įmonė prarado dalį klientų.

Sėkmingesnius finansinius rezultatus lėmė paslaugų kokybė bei padidėjęs užsakymų skaičius. Sudaryta nemažai naujų sutarčių su daugiabučių namų savininkų bendrijomis dėl visiškos ar dalinės namo bendrojo naudojimo objektų techninės priežiūros. Bendrovės vadovas pabrėžia, kad gautas apdovanojimas įpareigoja kolektyvą susitelkti tobulinant ne tik visą bendrovės darbą, bet ir kiekvieną darbo procesą, kad šis būtų dar kokybiškesnis ir efektyvesnis. Ambicingą tikslą – tapti palankiausiai klientų vertinama pastatų administravimo ir priežiūros paslaugų teikimo įmone Panevėžio apskrityje – bendrovės atstovai išsikėlė pernai surengtoje strateginėje moderavimo sesijoje „AB „Panevėžio butų ūkis“ vizijos bei strategijos dirbtuvėlės“.

Vadovai, atsakingi darbuotojai ir valdybos nariai diskutavo apie organizacijos patirtį bei kūrė ateities projekcijas ir bendrą viziją. Taip pat bandė rasti darbo spragas ir išsiaiškinti, ką galėtų daryti dar geriau, ko tikisi klientai ir kaip įgyvendinti jų lūkesčius. Dar 2020 m. darbuotojams buvo surengti mokymai apie laiko planavimą. Gebėjimas laiku ir kokybiškai atlikti paslaugą ar vykdyti kitus įsipareigojimus padeda kurti patikimos įmonės įvaizdį, o pripažinimas – pritraukti naujų klientų ir plėsti veiklos geografiją, didinant žinomumą ir kituose regiono miestuose ir miesteliuose.

Kairėje –
„Panevėžio butų ūkiui“ įteikta
V. Tallat-Kelpšos statulėlė „Verslo skrydis“ 

AB „Panevėžio butų ūkis“ gamybos skyriaus vadovė Bela Gavėnienė teigia, kad šiandieninis klientas turi labai aiškią nuomonę, kokio produkto ir aptarnavimo nori. Todėl aišku: siekiant sėkmingai teikti paslaugas, būtina atsižvelgti į kliento įpročius, gyvenimo tempą, galiausiai – dienos planus. Šiandieninis vartotojas kartais disponuoja žymiai platesne informacija negu tiekėjas. Klientų reiklumą lemia žinios ir įsitraukimas. Bendrovės komanda stengiasi atidžiai klausytis vartotojų, ko jie pageidauja šiuo metu ir kas jiems bus svarbu artimiausioje ateityje. Klientui svarbiausia – kaina, aukšta paslaugos kokybė ir greitas aptarnavimas. Įmonės specialistai yra atsidavę savo darbui ir tiki tuo, ką daro, todėl įmonė nuolat keliasi ambicingus tikslus – žino, kad su patikima komanda viską, kas planuojama, padarys.

Pasitempti verčia ir rinkoje nuolat vykstantys pokyčiai, nauji konkurentai. 81 proc. bendrovės paslaugų pirkėjų šiuo metu sudaro daugiabučių namų savininkų bendrijos. 2020 m. užsakovai daugiausia pirko pastato šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemų priežiūros, pastato inžinerinių tinklų avarijų likvidavimo ir lokalizavimo, daugiabučių namų savininkų bendrijų buhalterinės apskaitos tvarkymo, kreditų administravimo ir mokesčių surinkimo paslaugas.

 2021 m. bendrovė planuoja atnaujinti automobilių parką, suaktyvinti paslaugų siūlymo darbą ir pritraukti naujų gyvenamųjų namų, kuriems būtų teikiama bendrojo naudojimo konstrukcijų ir šilumos punktų priežiūra. Siekdama klientams kuo efektyviau teikti naudingiausias paslaugas, bendrovė kasmet sudaro sąlygas darbuotojų kvalifikacijai kelti. Tokios priemonės lemia palankias sąlygas veiklai plėtoti – bendrovė paslaugas gali siūlyti platesniam verslo įmonių ratui.

Nors įmonės paslaugos prieinamos visiems norintiems, individualūs klientai, pasak B.Gavėnienės, dar ieško pigumo. Jie nenori suprasti, kad per pažįstamus rastas meistras, sutaisęs, pvz., vandens maišytuvą, už darbą paims mažiau, tačiau dažnu atveju nesumokės mokesčių, tad išleisti pinigai nepadės sumokėti atlyginimo vaiko auklėtojai darželyje ar mokytojai mokykloje, gydytojai, policininkui ar gaisrininkui. Ateityje įmonė tikisi perprasti ir individualių vartotojų pageidavimus ir siekti abiem pusėms naudingo bendradarbiavimo. 
Statybunaujienos.lt
Savivaldybėse

nuotrauka
2021-03-08 16:00
Šv. Jokūbo ligoninės teritorijoje ketinama įrengti švietimo įstaigą, viešbutį ir naujas viešąsias erdves. Vilniaus miesto savivaldybė patvirtino techninį projektą ir išdavė leidimą rekonstruoti buvusios ligoninės pastatus.
nuotrauka
2021-03-08 10:10
Lentvaryje dar šiais metais turėtų išdygti išskirtinis pastatas – Lentvario pradinės mokyklos sporto salė. Ji turės tokiems pastatams įprastai nebūdingus apvalios formos langus. Anot projekto autoriaus, sporto salėms įspūdingų architektūrinių sprendimų nepritaikysi, tačiau norėjosi, jog ji neprimint...
nuotrauka
2021-03-08 07:55
Sparčiai besikeičiantys ir vis daugiau naujakurių dėmesio sulaukiantys Kauno Žemieji Šančiai greitai sulauks teigiamų pokyčių. Atsižvelgus į vietos bendruomenės pastabas, kaip praneša Kauno savivaldybė, parengtas naujas teritorijos palei Nemuną sutvarkymo projektas.
nuotrauka
2021-03-05 11:43
Kultūros ministerija ir Finansų ministerija ragina Panevėžio savivaldybę atsakyti į kylančius esminius klausimus dėl Stasio Eidrigevičiaus menų centro (SEMC), nes jie turės lemtingos įtakos tolesnei šio projekto eigai, ir nesiimti jokių statybos darbų, kol nėra užtikrintas projekto finansavimas.
nuotrauka
2021-03-04 08:57
Valstybės turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas atnaujins kelias dešimtis administracinės paskirties pastatų, kuriuose veikia valstybės institucijos. Į pastatų modernizavimą visoje Lietuvoje bus investuota 55 mln. Eur.
nuotrauka
2021-03-03 15:01
Savivaldybės įmonė „Vilniaus vystymo kompanija" atrinko Tolminkiemio gimnazijos statybos darbų konkurso laimėtoją. Septynių rangovų pasiūlymų sulaukusiame konkurse tarptautinės vertės pirkimą laimėjo UAB „Jungtiniai projektai". Parengti projektą ir pastatyti mokyklą bendrovė „Jungtiniai projektai" į...
nuotrauka
2021-03-03 14:05
Aplinkos ministerija, siekdama, kad žmonės su negalia galėtų naudotis pritaikytais statiniais visą jų naudojimo laiką, patikslino statinių naudojimo priežiūros tvarką ir priežiūrą atliekančių institucijų funkcijas.
nuotrauka
2021-03-02 07:39
2019 m. pabaigoje liberalizuotas savivaldybių vidaus sandorių reguliavimas gali grįžti bumerangu. Nepraėjo nei metai, kai teismus pasiekė pirmosios bylos dėl savivaldybių sudarytų sutarčių su joms pačioms priklausančiomis įmonėmis. O šių metų vasario 24 d. ir Konstitucinis Teismas nutarė ištirti nau...
nuotrauka
2021-02-25 09:41
Nepaisant COVID-19 sukeltų iššūkių praėjusiais metais Kauno gatvės tapo dar šviesesnės bei saugesnės – fiksuotas rekordinis įrengtų modernių LED šviestuvų skaičius. Tai reiškia ne tik geresnį matomumą ir didesnį saugumą keliuose, bet ir pastebimai taupomą elektros energiją ir gerokai mažesnę taršą a...
nuotrauka
2021-02-23 14:08
Vilniaus miesto savivaldybė kartu su įmone „Vilniaus planas“ pristato 2020 m. požeminio vandens kokybės analizę, kurioje atsispindi duomenys iš 32-jų skirtingų požeminio ir šaltinio vandens monitoringo vietų, esančių įvairiame gylyje.
nuotrauka
2021-02-22 17:42
Lazdynų baseino statybas tęs naujas rangovas – šiandien, vasario 22 d., Vilniaus miesto savivaldybė pasirašė sutartį su viešąjį konkursą laimėjusia akcine bendrove Panevėžio statybos trestu. Baseino statybos darbai turėtų būti atnaujinti artimiausiu metu. Ankstesni rangovai buvo atlikę apie 40 proc....
nuotrauka
2021-02-22 12:10
Kovo mėnesį visuomenei bus pristatytas daugiau kaip 30 ha teritorijos tarp Panerių, Geležinkelio, Stoties ir Seinų gatvių detalusis planas, kuriuo siekiama modernizuoti ir humanizuoti teritoriją. Vilniaus miesto savivaldybė kartu su SĮ „Vilniaus planas" kviečia susipažinti su Geležinkelio stoties ir...
nuotrauka
2021-02-20 07:07
Lietuvoje pradedamas įgyvendinti vandens ūkio pertvarkos projektas. Stambinant vandentvarkos įmonių veiklą, projektą vykdys Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO), bendradarbiaudama su Aplinkos ministerija.
nuotrauka
2021-02-19 15:47
Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorė Lina Matutienė, gindama viešąjį interesą, teismui pateikė ieškinį, kuriuo prašo pripažinti negaliojančia vienos Raseinių mieste esančios aikštelės pirkimo – pardavimo sutartį ir tuo pačiu taikyti restituciją. Sutartis buvo pasirašyta praėjusių metų rugsėjį ta...
nuotrauka
2021-02-19 14:27
Panevėžio apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Mykolas Račkauskas kaltinamas prekyba poveikiu bei piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi. Kartu su juo į teisiamųjų suolą sės vieno krepšinio klubo prezidentas...
nuotrauka
2021-02-18 16:41
Daugelį dešimtmečių Klaipėdos švyturys, buvęs uždaru objektu uosto teritorijoje, dar šiemet gali būti atvertas visuomenei. Seniausią ir pagrindinį Lietuvos švyturį valdanti Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) norėtų jį perduoti Klaipėdos miesto savivaldybei.
nuotrauka
2021-02-18 11:30
Regionų apygardos administracinio teismo Kauno rūmuose 2021 m. vasario 15 d. išnagrinėta administracinė byla pagal UAB „K26“ skundą atsakovei Kauno miesto savivaldybės administracijai dėl sprendimo panaikinimo, įpareigojimo atlikti veiksmus ir žalos atlyginimo.
nuotrauka
2021-02-15 07:49
Idealu, kad būsimam šaltukui galima būtų pasirengti iš anksto. Tai ypač svarbu vairuotojams, kurie slidžiais keliais išbandomi kiekvieną žiemą, ir kelius prižiūrinčioms tarnyboms, kurios vis kaltinamos, kad „vėl nespėjo pasirengti“.
nuotrauka
2021-02-12 10:04
Kaip įveikti vėlavimą įgyvendinant visus Miesto nuotekų valymo direktyvos reikalavimus ir iki 2023 m. ištaisyti šį pažeidimą, aplinkos viceministras Darius Kvedaravičius aptarė su savivaldybių ir jų kontroliuojamų įmonių, teikiančių nuotekų tvarkymo paslaugas, atstovais.
nuotrauka
2021-02-11 17:32
Vasario 11 d. Šiaulių apylinkės teismo Kelmės rūmai Kelmės rajono savivaldybės merą Vaclovą Andrulį pripažino kaltu dėl kyšininkavimo (Baudžiamojo kodekso 225 str. 1 d.). Teismas jam skyrė 25 tūkst. eurų baudą ir 5 metus atėmė teisę dirbti valstybės tarnyboje.

Statybunaujienos.lt » Savivaldybėse

nuotrauka

BETONO MOZAIKA. Naujas požiūris – nuo 2020-ųjų veikloje taiko „Co-Create“ modelį

2020 metai verslui buvo tikras iššūkis, nes pareikalavo skubios esamų strategijų ir planų peržiūros bei greitų sprendimų ir ryžtingų pokyčių. Tačiau šie metai mūsų įmonei buvo ir augimo bei ...