2020 spalio 29 d. ketvirtadienis, 18:38
Reklama  |  facebook

Šiaulių miesto savivaldybė įspėjo miesto gatves valančią bendrovę  1

2019-01-22 13:45
Šiaulių miesto savivaldybės vadovai pakvietė į pokalbį miesto gatves ir šaligatvius prižiūrinčios bendrovės UAB „Ecoservice projektai“ atstovus. Kalbėta apie praėjusios savaitės pabaigoje tekusius oro sąlygų išbandymus ir apie tai, kaip teritorijų prižiūrėtojams pavyko su jais susidoroti. Savivaldybė nėra patenkinta rangovų darbu, dėl kai kurių teritorijų valymo pareikšti įspėjimai.
nuotrauka
Šiauliai. V. Lebedžio nuotr.


Minimos įmonės
Šiaulių m. savivaldybė,
Ecoservice projektai, UAB
Po bendrovės UAB „Ecoservice projektai“ vadovo ir Savivaldybės vadovų susitikimo pas Šiaulių miesto merą Artūrą Visocką praėjusios savaitės situacija pristatyta spaudos konferencijoje. Ketvirtadienis šiauliečius pasitiko slidžiomis gatvėmis ir šaligatviais, penktadienis – sunkiai išbrendamu sniegu. Savivaldybės atstovai įsitikinę, kad rangovai ne viską padarė, jog suvaldytų sudėtingą situaciją.

„Oro sąlygos buvo tikrai neeilinės, penktadienį snygis baigėsi tik apie aštuntą valandą ryto, tačiau tikrai matome trūkumų ir valytojų darbe. Šį kartą rangovams sankcijų dar netaikysime, tačiau juos perspėjome, pasakėme, kokių problemų matome. Stebėsime, jeigu situacija kartosis, tada jau eisime prie baudų“, – išplatintame pranešime cituojamas laikinai Savivaldybės administracijos direktorius pareigas einantis Gintautas Sitnikas.

Šiaulių mieste yra apie 230 kilometrų pagal nustatytą eilės tvarką valomų gatvių.

„Ši žiema yra gerokai sudėtingesnė, iki šio laiko jau gatvėse esame išbėrę tiek druskos, kiek per visą praėjusį šaltąjį sezoną – per 2000 tonų. Mūsų žmonės pastarąjį mėnesį dirba kiekvieną dieną ir kiekvieną naktį. Druską barstome artėjant sniegui, kad nesusidarytų apledėjimas – kol kas mums šią užduotį pavykdavo atlikti. Didžiausia problema – kai reikia išvalyti tokį didelį kiekį sniego. Penktadienio duomenimis, iškrito apie 25 cm sniego sluoksnis. Tą rytą snigti baigė 8 val., kadangi prieš tai gatves buvome pabarstę, valyti pradėjome apie 9 val., nenorėjome piko valandomis gatvių dar apsunkinti savo technika. Pagrindines miesto gatves turime nuvalyti per penkias valandas, taip ir padarėme, B kategorijos – per 6 val. Gyventojams būtų patogiausia, kad visas gatves nuvalytume iš karto, bet, deja, to negaliu pažadėti. Kai kas lygina valymo kokybę magistraliniuose keliuose ir mieste, bet mieste tą darbą atlikti daug sudėtingiau. Keliuose valymo mašinos gali važiuoti dideliu greičiu, o miesto gatvės ne tokios lygios, todėl darbas čia lėtesnis ir sudėtingesnis, čia daug sankryžų, stovinčių automobilių, kitų kliūčių“ , – sakė UAB „Ecoservice projektai“ generalinis direktorius Artūras Prokarenka.

kaip skelbiama Savivaldybės pranešime, šaligatviams valyti UAB „Ecoservice projektai“ turi 8 specialias transporto priemones, priklausomai nuo oro sąlygų, mieste dirba 40–50 žmonių, kurie rankiniu būdu valo ir barsto takus. Barstymui naudojamas druskos ir skaldelės mišinys.

Daugiabučių kiemų valymu rūpinasi namų bendrijos arba administruojančios įmonės. Per 200 kiemų prižiūrinčios bendrovės „Mano būsto valdymas“ Šiaulių regiono vadovė Roma Janušonienė sakė, kad įprastai namų teritorijas valo kas dvi savaites, tačiau gamtos iššūkiai privertė pakoreguoti grafiką. Sunkiausia diena buvo penktadienis – dirbo visos brigados su visa turima technika, dalį darbų teko užbaigti šeštadienį. Pirmiausia valomi priėjimai prie takų, o privažiavimai ir stovėjimo aikštelės valomos vėliau, darbo dienomis – kai kiemuose mažiausia automobilių.
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

Jonas
2019-01-23 13:37
Sniegas - pusė bėdos, bet ketvirtadienio šaligatviai - tragedija.

Savivaldybėse

nuotrauka
2020-10-29 08:51
Vilniaus miesto taryba sukūrė prielaidas įsisenėjusios Giedraičių gatvės problemos sprendimui. Miesto savivaldybei atsisakius negyvenamosios patalpos Giedraičių g. 2, atšaukus Tarybos sprendimą perimti žemės sklypą visuomenės poreikiams, pakoregavus detalųjį planą, bus pasirašomas ketinimų protokola...
nuotrauka
2020-10-28 12:43
2020 m. spalio 27 dieną buvo įleista laiko kapsulė į naujo SMK (Socialinių mokslų kolegijos) studijų komplekso pamatus, simboliškai pradedant Baltic Tech Park antrąjį plėtros etapą.
nuotrauka
2020-10-26 07:34
Baigta rekonstruoti viena svarbiausių Šnipiškių seniūnijos susisiekimo arterijų – Giedraičių gatvė – tapo saugesnė ir draugiškesnė judėti visiems. Atnaujinta gatvė susisiekimo prasme svarbi ne tik Giedraičių ir S. Fino gatvių gyventojams, bet ir šalia esantiems biurų darbuotojams. Skaičiuojama, kad ...
nuotrauka
2020-10-23 14:29
Spalio 23 d. įvyko Vidaus reikalų ministerijos inicijuoto projekto „Regionų magnetai“ iškilmingas renginys – VRM finansuojamų regioninės plėtros projektų 2014–2020 apdovanojimai. Renginio metu apdovanoti geriausi infrastruktūros projektai šalies regionuose.
nuotrauka
2020-10-23 14:17
Vidaus reikalų ministerijos inicijuoto projekto „Regionų magnetai“ iškilmingame renginyje įteikti VRM finansuojamų regioninės plėtros projektų 2014-2020 apdovanojimai.
nuotrauka
2020-10-23 08:55
Kaune pradėtos pirmojo Lietuvoje mokslo ir inovacijų sklaidos centro „Mokslo sala“ statybos. Išskirtinio dizaino 11,5 tūkst. kv. m ploto muziejaus pastate išsiteks interaktyvios nuolatinės ir kintančios ekspozicijos, unikali virtualių projekcijų erdvė, STEAM laboratorijos bei kavinės. Bendra projekt...
nuotrauka
2020-10-22 07:43
Vilniuje naktimis pradėta remontuoti judraus Laisvės prospekto atkarpa Viršuliškėse – nuo Viršuliškių gatvės iki Spaudos rūmų. Beveik 700 m prospekto dalyje klojamas ištisinis asfaltas, keičiami kelio bortai, atnaujinamos net 5 viešojo transporto stotelės, po darbų bus ir naujas gatvės ženklinimas. ...
nuotrauka
2020-10-21 09:30
Vilniaus miesto savivaldybė pasirašė fasadų tvarkybos darbų sutartį dėl Benediktinių vienuolyno ansambliui priklausančios Šv. Kotrynos bažnyčios. Šv. Kotrynos bažnyčia yra kultūros paveldo objektas, todėl ją tvarkant rangovas privalės vadovautis net 13 paveldo tvarkybos reglamentų.
nuotrauka
2020-10-21 08:43
Kauno miesto savivaldybė siekia užtikrinti, kad mažieji kauniečiai lankytų darželius arčiau namų. Augant poreikiui, senosios įstaigų patalpos atnaujinamos ir modernizuojamos, o Šilainiuose jau ryškėja pirmųjų plyno lauko statybų kontūrai – Kuršių gatvėje kyla 200 vietų darželis. Jo atidarymas planuo...
nuotrauka
2020-10-20 14:23
Panevėžio miesto savivaldybė baigė įgyvendinti dar vieną ES finansuojamą projektą – atnaujinti ir visuomenės poreikiams pritaikyti Kraštotyros muziejaus Moigių pastatų kompleksą.
nuotrauka
2020-10-20 12:21
Sostinės Naujamiesčio rajone iškils naujas ligoninės pastatas. Šiandien, spalio 20 d., Mykolo Marcinkevičiaus ligoninės bendruomenei istorinis įvykis – naujo priestato statybvietėje įkasta simbolinė kapsulė su laišku ateities kartoms apie ambicingą viziją.
nuotrauka
2020-10-20 11:32
Sparčiai keičiasi tarp Kauno ir Paryžiaus komunos gatvių esantis parkas Klaipėdoje – Ąžuolyno giraitė. Pernai vasarą startavusius darbus planuojama baigti dar šiais metais. Ąžuolyno giraitės tvarkomas plotas siekia net 8,5597 ha. Nors darbų dar liko, parkas neatpažįstamai pasikeitęs atrodo jau dabar...
nuotrauka
2020-10-20 09:29
Vilniaus miesto savivaldybės administracija pasirašė rekonstravimo projekto parengimo sutartį dėl dalies Vilniaus Mokytojų namų patalpų. Perkamos paslaugos – daugiau nei 1 tūkst. kv. m remonto darbų projektas, patalpų pritaikymas žmonėms su negalia ir lifto įrengimo projektavimas.
nuotrauka
2020-10-19 08:45
Oficialiai atidaryti pirmieji savarankiško gyvenimo namai Kėdainių rajono savivaldybėje − Josvainių socialinio ir ugdymo centro naujame priestate įrengta 10 kambarių su baldais ir atskirais vonios kambariais bei laisvalaikio erdvėmis. Jau šiandien, splaio 19 d., viename iš jų įsikurs pirmasis gyvent...
nuotrauka
2020-10-18 09:03
Prieš kelerius metus atkurta Palangos kurhauzo mūrinė dalis, dabar prie pabaigos artėja medinės dalies restauracijos darbai. Projektą įgyvendina Kultūros ministerijos biudžetinė įstaiga Kultūros infrastruktūros centras (KIC), prie jo inicijavimo prisidėjo ir Kultūros paveldo departamentas.
nuotrauka
2020-10-16 09:30
Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) praėjusią savaitę savivaldybę pranešė, kad Druskininkų savivaldybės gatvių apšvietimo sistemai skirta 333,5 tūkst. eurų ES struktūrinių fondų lėšų. Ne mažesnę sumą savivaldybė skirs iš savo biudžeto – bendra projekto vertė sudarys apie 700 tūkst. eurų.
nuotrauka
2020-10-15 16:03
Panevėžio miesto savivaldybės administracija gavo gyventojų pranešimą, kad įgriuvo dalis Klaipėdos g. 164 namo. Nuvykę į vietą specialistai užfiksavo, kaip pranešė savivaldybė, kad viename iš buto kambarių įvyko mansardos perdangos griūtis.
nuotrauka
2020-10-15 10:15
Šeštadienis Palangoje iš pelenų prikelta medinė Kurhauzo dalis atvers duris visuomenei. Per pustrečių metų atgimė restauruota medinė Kurhauzo dalis. Mediniais raižiniais sujungta su dar 2013 m. restauruota mūrine dalimi, iš pelenų prikelta medinė pastato dalis Kurhauzui pagaliau grąžino pirminį jo v...
nuotrauka
2020-10-14 14:00
Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) rengiamų apdovanojimų ceremonijoje tradiciškai visų 14 šalies ministerijų, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje bei Lietuvos verslo konfederacijos vadovai įteikė „Auksinės Krivūlės“ statulėles konkrečiose srityse nusipelniusioms savivaldybėms.
nuotrauka
2020-10-13 15:25
Nemuno saloje duotas simbolinis startas įsibėgėjantiems statybų darbams. Kaune kyla Daugiafunkcis vandens sporto centras su aukščiausių standartų 50 metrų 10 takelių baseinu bei sporto, laisvalaikio ir pramogų zonomis. Išskirtinę miesto vietą prie „Žalgirio“ arenos papildysiantis kompleksas pretendu...

Statybunaujienos.lt » Savivaldybėse

nuotrauka

Betono armavimas naudojant polipropileno fibrą – pigesnis ir ekologiškesnis pasirinkimas

Betonas yra viena energijai imliausių statybų sektoriuje naudojamų medžiagų. Taupant lėšas, laiką ir ieškant gamtai draugiškų sprendimų, betono darbams vis dažniau naudojama ne metalinė arma...
nuotrauka

Patalpų valymas po statybų – ar įveiksime patys?

Nors užbaigus statyti ar renovuoti pastatą, rodos, rangovų bendrovė jau gali atsipalaiduoti, tačiau iki pastato pridavimo akimirkos turi būti atliktas dar vienas svarbus įsipareigojimas – pa...