2024 birželio 17 d. pirmadienis, 16:22
Reklama  |  facebook

Betono apdirbimas: CEDIMA naujovės bei „veikia, ir tiek“ efektas Fotogalerija

2023-09-01 07:52
Vokietijos CEDIMA GmbH, pasaulyje gerai žinomas deimantinių įrankių ir mašinų betonui apdirbti tiekėjas, pristato betono apdirbimo naujienas ir atnaujintas mašinas, kurios darbą daro efektyvesnį, nes, nepriklausomai nuo betono tipo, mašinos galingumo ar kitų savybių, leidžia greitai surasti optimalų sprendimą.
nuotrauka
CEDIMA nuotr.


Minimos įmonės
Cedima Vilnius, CEDIMA GMBH Filialas,

Atnaujinti betono gręžimo modeliai – tvirčiau, ilgiau ir efektyviau

Viena iš Vokietijos gamintojos CEDIMA naujovių – jau trečios kartos sauso betono gręžimo varikliai DKS15.1-L001 su vadinamąja minkšto smūgio funkcija. Šiais varikliais, taip pat montuojamais ant gręžimo stovo, vartotojai gali rankiniu būdu lengvai ir greitai (iki 2–3 kartų greičiau nei su standartiniais gręžimo varikliais, kaip, pvz., C-EBM33 FNT ar DK-17EL) gręžti net smarkiai armuotus betonus. Varikliai sukonstruoti tvirtame aliuminio lydinio korpuse, kuris suteikia varikliui patvarumo ir ilgaamžiškumo, jie praktiški ir gali būti naudojami gręžimo paslaugoms teikti. Didžiausias gręžimo skersmuo – 180 mm betone (iki 230 mm abrazyviose medžiagose). Stacionariai montuojamu varikliu DKS-32 gręžiamos iki 350 mm skersmens kiaurymės.

ALFONSAS VOLUNGEVIČIUS, CEDIMA

„Kompanija CEDIMA Lietuvoje atidarė
savo kompetencijų centrą-filialą,
per kurį pati gamykla teikia
remonto ir serviso paslaugas,
organizuoja ir koordinuoja
prekių bei paslaugų tiekimą Baltijos šalyse“, –
sako  „Cedima Vilnius“
direktorius Alfonsas VOLUNGEVIČIUS. 
 
CEDIMA
 

 

 

„Deimantinio gręžimo asortimentą papildėme betono purvo ir gręžimo kernų gaudytuvais, automatinėmis vandens tiekimo sistemomis, užstrigusių karūnų ir kernų išmušimo įrenginiais, kurie palengvina betono gręžėjo kasdieninį darbą ir padeda susidoroti su iškylančiais iššūkiais“, – akcentuoja filialo „Cedima Vilnius“ direktorius Alfonsas Volungevičius.

Automatinę betono gręžimo įrangos seriją CEDIMA atnaujino modeliu KS 50 su automatine pavara BA50 bei populiariausiu varikliu SR-38. Taip populiariausias komplektas leidžia operatoriui vienu metu dirbti su keliomis gręžimo staklėmis statybos aikštelėje ir gerokai palengvina fizinį darbą. Modernus SR-38 variklis yra su praktišku AL lydinio korpusu, aušinamas vandeniu, turi 9 pavarų sistemą, kurios parametrus galima reguliuoti darbo metu, naudoja 3,7 kW/230V galią iki didžiausio 500 mm skersmens.

Efektyvūs sprendimai betono paviršiams apdirbti

Betono paviršių apdirbimui CEDIMA siūlo deimantinius frezavimo, poliravimo ir kanalų bei nuožulų pjovimo sprendimus: pradedant kanalų pjovimo darbais fermose, baigiant ištisų betono aikščių išlyginimo, poliravimo arba kanalų formavimo sprendimais.

CF 246 CEDIMA
Nuotraukoje – 
frezavimo mašina
CF-246D
su ekonomišku ir
galingu dyzeliniu varikliu

Darbams lauko sąlygomis naudojamos frezavimo mašinos su vidaus degimo varikliais.

Frezavimo mašina CF-246D su ekonomišku ir galingu dyzeliniu varikliu yra populiariausias pasirinkimas mažo ir vidutinio dydžio objektuose. 40 cm darbiniame plotyje deimantinius diskus galima išdėstyti reikiamais atstumais ir paketais – tad galima greitai ir tiksliai pjauti atskirus įvairaus pločio bei gylio kanalus pagal pateiktą užsakovo projektą, pašiaušti paviršius, suformuoti naujus paviršius ištisinio nufrezavimo būdu aikštelėse, įvažiavimuose, oro uostuose, sandėliuose ar tiesiog fermose.

CEDIMA savaeigės, hidraulinės 6000 serijos frezavimo mašinos yra skirtos vidutinės ir didelės apimties darbams atlikti.

Šios mašinos vienu važiavimu geba suformuoti darbinius nuo 800 mm pločio paviršius.

DRS FLOOR „arkliukas“ – šlifavimo mašinos. Asortimente rasite nuo kampų šlifavimo iki savaeigės mašinos, galinčios dirbti visiškai autonomiškai su lazerinėmis nukreipimo sistemomis ir nuotoliniu valdymu – taip pasiekiamas didžiausias tikslumas ir našumas. Šios mašinos turi „amžinas“ krumpliaratines transmisijas ir magnetinę šlifavimo-poliravimo padų tvirtinimo sistemą, kuri leidžia labai greitai ir be įrankių keisti šlifavimo padus.

Platus CEDIMA asortimentas darbui su betonu – optimalaus sprendimo galimybė

A.Volungevičius pažymi, kad CEDIMA gamina ir tiekia daugiau nei 40 skirtingų modelių deimantinių pjovimo diskų vien tik betonui apdirbti. Asortimento dydis ir ilgametė darbo patirtis leidžia, nepriklausomai nuo betono tipo, mašinos galingumo, pjovimo greičio ar disko aušinimo tipo, greitai surasti optimalų sprendimą visiems vartotojams.

DBF-250 TWIN CEDIMA
Nuotraukoje –
dangų demontavimo
freza DBF-250-TWIN,
vadinamasis bebras,
vidutinio dydžio objektams 

Betono frezavimo darbams pastatų viduje atlikti yra skirta elektrinė DRS FLOOR frezavimo mašina DBF-380, kuri dar vadinama „du viename“. Šia ypač galinga 15 kW mašina galima suformuoti 380 mm pločio važiavimus vienu metu: frezuoti deimantiniais pjovimo diskais „projektinius piešinius“ arba, uždėjus būgną su kietlydinio žvaigždėmis, grandyti įvairius betono, epoksidinius, dažų bei įvairių kitų dangų paviršius. Kompanija gamina ir tiekia mažesnes dangų demontavimo frezas, vadinamuosius bebrus, su kietlydinio žvaigždėmis: vidutinio dydžio objektams skirtas 400V DBF-250-E400 ir DBF-250-TWIN, kurie pasižymi ypatingai dideliu darbiniu greičiu ir turi paviršių išlyginimo funkciją.

Mažiausiems projektams yra skirtos frezos DBF-200-E230/DBF-200-E400 ir frezos su benzininiu varikliu DBF-200-B.

DSBM-400

Nuotraukoje – 
DSBM-400
su automatiniu
dulkių filtro nukratymu

„Visoms aukščiau išvardintoms mašinoms aptarnauti tiekiame patvarias, tylias, efektyvias, įvairaus galingumo dulkių surinkimo sistemas, pvz., S23/360 M ir S35/540 M su mechaniniu, S35/540 A V2, S55/550A, V33/510 A-LP, DSBM-400 FU, DSBM-250 FU – su automatiniu dulkių filtro nukratymu. Dalis šių dulkių siurblių yra skirti ištisiniam – 7/24 – darbui su patogia LONGOPAC dulkių surinkimo sistema, su M ir HEPA H14 klasės didžiulio filtravimo ploto filtrais“, – sako A.Volungevičius.

Stebimas vis didesnis susidomėjimas ir auganti DRS FLOOR šratasrovių paklausa. Tai specifinės mašinos, galinčios atlikti šias funkcijas:

  • nuo betono greitai, lygiai bei kokybiškai nuimti gumos, epoksidines, kietintas dangas;
  • nuvalyti betono, asfalto, akmens ir metalinius paviršius;
  • šiurkštinti medžiagas, ruošiant jas atnaujinimui, – naujų dangų suformavimui arba sukibimo pagerinimui.

cedima

Mažiems ir vidutinio dydžio darbams atlikti rekomenduojama naudoti DSBM-250 modelį, vidutinio ir didelės apimties darbams atlikti – DSBM-400. Tai inovatyvios, patogios ir greitos mašinos, kurios darbo metu faktiškai nepalieka dulkių (naudojamos tik komplekte su dulkių surinkimo mašina). Mašinų konstrukcijoje naudojamos išskirtinai atsparios nusidėvėjimui medžiagos, su padidinto storio (12 mm) korpuso sienelėmis.

CEDIMA mašinos – dešimtims tūkstančių motovalandų

„Kompanija CEDIMA didelį dėmesį skiria būtent Lietuvai, – pastebi A.Volungevičius. – Čia įmonė investavo ir atidarė savo kompetencijų centrą-filialą, per kurį pati gamykla teikia remonto ir serviso paslaugas, organizuoja ir koordinuoja prekių bei paslaugų tiekimą Baltijos šalyse. Tai greitai įvertino mūsų klientai Lietuvoje – CEDIMA mašinas galite rasti įvairiose statybos aikštelėse: ar tai būtų oro uostas, kur dirba mūsų siūlių pjovimo, valymo bei dangų priežiūros mašinos; ar profesionalus samdomas betono demontavimo darbų vykdytojas (angl. k. contractor.); ar atominė elektrinė (IAE), kurioje jau 12 metų be sustojimo deimantinėmis lyninėmis mašinomis diena iš dienos yra demontuojamos įvairios metalinės ir betoninės konstrukcijos. Šios mašinos yra išdirbusios dešimtis tūkstančių motovalandų ir geriausiai demonstruoja CEDIMA mašinų tvarumą.“

cedimaĮ CEDIMA servisą vis dar atkeliauja HF (aukšto dažnio) deimantinių diskinių sienų pjovimo mašinų ir deimantinio gręžimo variklių, kurie jau skaičiuoja kelias dešimtis metų – seniausia užfiksuota atkeliavusi į servisą ir vis dar veikianti mašina yra siūlių pjovimo mašina, pagaminta 1986 m. Filialo „Cedima Vilnius“ direktoriaus A.Volungevičiaus žodžiais, tiesiog veikia, ir tiek. 

CEDIMA nuotr. 

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Statybinė ir kelių technika, įrankiai

nuotrauka
2024-01-25 11:09
Akumuliatoriniai darbo įrankiai populiarūs, nes jie ne tik patogūs naudoti, be ir puikiai pritaikomi tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Šios rūšies įrankio veikimas tiesiogiai priklauso nuo akumuliatoriaus galingumo, jo dydžio ir talpos. Jei nesinori darbo nutraukti todėl, kad išseko baterija, nau...
nuotrauka
2024-01-19 10:23
Pietų Korėjos statybinės technikos gamintoja DEVELON (naujas DOOSAN vardas) 2024 metus pradeda geromis naujienomis. Klientai, kurie pirks šios kompanijos mini ekskavatorius DX17Z ir DX19 sausio-kovo mėnesiais, galės pasinaudoti ne tik labai patraukliomis finansavimo sąlygomis (finansavimo palūkanos ...
nuotrauka
2023-12-04 13:10
Nuo šiol „INTRAC Lietuva“ gali pasiūlyti DEVELON buldozerius, kurie yra galingi ir lengvai valdomi. DEVELON buldozeriai turi efektyvią hidrostatinę pavarą, 2D sistemos reguliuojamus stūmimo peilius (verstuves), paprastą valdymą, ypač patogią operatoriaus kabiną ir puikų matomumą, kuris dar labiau pa...
nuotrauka
2023-11-21 10:26
DEVELON statybinės technikos asortimentą papildo gamykloje modifikuoti ekskavatoriai, kurie pritaikyti specifinių pramonės sričių poreikiams. Specialios paskirties ekskavatoriai gamykliškai pritaikyti įvairių medžiagų tvarkymo ir krovos darbams, yra ir specialūs modeliai, skirti griovimo darbams atl...
nuotrauka
2023-11-16 12:13
Nuo plaktuko, atsuktuvo ir replių iki skirtingų rūšių grąžtų bei suktuvų – kiekvieno meistro įrankių dėžėje galima sutikti pačius įvairiausius įrankius. Nors namų remonto ar kiti statybos darbai neįsivaizduojami be elektrinių įrankių, savo patvarumu ir funkcionalumu gali nustebinti ir šiuolaikiški a...
nuotrauka
2023-09-13 16:03
Šiais metais Vilniaus miesto gatvės vėl bus skenuojamos siekiant įvertinti asfalto dangos nusidėvėjimą. Remiantis gautais duomenimis bus sudėlioti gatvių remonto prioritetai – tai leidžia ir kasmet sutaupyti apie 5 proc. gatvių remontui skiriamų lėšų.
nuotrauka
2023-07-21 06:50
Antrąjį šių metų ketvirtį elektroninių aukcionų ir varžytynių dalyviai tradiciškai pirko įvairų nekilnojamąjį turtą patraukliose šalies vietovėse, bet kartu pastebimai išaugo susidomėjimas įvairia kelių technika bei transporto priemonėmis, skelbia elektroninių varžytynių ir aukcionų portalą evarzyty...
nuotrauka
2023-06-15 12:51
MANITOU krovos technika puikiai darbuojasi statybų sektoriuje. Montuojant plieno konstrukcijas, karkasines konstrukcijas, atliekant apdailos ir mūrijimo darbus, visur, kur reikia pakelti sunkius krovinius į didelį aukštį ir padėti juos tiksliai į numatytą vietą. Visiems šiems darbams MANITOU turi sp...
nuotrauka
2023-06-09 07:30
Šalinant bet kokio tipo dangą, ypač nuo betoninių ir metalinių paviršių, svarbu yra tai atlikti kokybiškai, sparčiai ir patogiai dirbančiam žmogui. HUSQVARNA CONSTRUCTION atliepia šiuos poreikius, rinkai pasiūlydama ilgaamžes, tvarias grindų grandymo, frezavimo, skutimo, šlifavimo mašinas bei šratas...
nuotrauka
2023-04-24 07:51
Betono dažai, skiedinio likučiai ant fasadų, klojinių ar statybinių mašinų gali tapti rimtu iššūkiu, norint juos nuvalyti nepažeidžiant konstrukcijos ar sudėtingo pasiekiamumo. KARCHER siūlo sprendimą – 12 naujų šalto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginių superklasės segmente.
nuotrauka
2023-04-05 07:23
Įmonė RANDVEL į rinką tiekia žinomų pasaulyje prekinių ženklų statybų techniką – kokybišką ir įgijusią rinkos pasitikėjimą. Papildomos vertės šiai technikai suteikia tai, kad įmonės meistrai ją puikiai išmano ir geba remontuoti, o gamintojai į įmonės sandėlius tiekia atsargines detales. Tai yra fakt...
nuotrauka
2023-03-27 07:53
Kompanija „Doosan Infracore“ (HDI) paskelbė, kad keičia statybinės technikos DOOSAN prekės ženklą ir pristato naująjį prekės ženklą – DEVELON.
nuotrauka
2023-02-10 07:31
Vokietijos CEDIMA GmbH – jau šimtmetį pasaulyje gerai žinomas kaip deimantinių įrankių ir mašinų, skirtų betonui apdirbti, tiekėjas. Praėjusių metų pabaigoje Vokietijoje, Miunhene, įvykusioje tarptautinėje statybos parodoje „Bauma“ CEDIMA GmbH pristatė pagrindines technikos naujienas.
nuotrauka
2022-12-15 07:24
Ancenis (Prancūzija), 2022 m. gruodžio 6 d. „MANITOU Group“, pasaulinė statybų, pramonės ir žemės ūkio sektoriams skirtos krovos technikos, kėlimo platformų gamintoja, pristatė vandenilinių mašinų tyrimų ir plėtros planą bei pirmąjį teleskopinio krautuvo prototipą, kuris veikia, naudodamas žaliąjį v...
nuotrauka
2022-12-02 11:41
Atliekant skirtingus apdailos darbus, reikalingi specifiniai statybiniai įrankiai skirti šlifavimui, dažymui, pjovimui ar sienų matavimui. Nors dažnas skuba pirkti statybinius įrankius, tačiau tai nėra vienintelis sprendimo būdas. Būtent tokiais atvejais vertėtų apsvarstyti galimybę pasinaudoti įran...
nuotrauka
2022-11-04 06:27
Parodoje „Bauma 2022“, kuri vyko Miunchene (Vokietija) spalio 24–30 dienomis, DOOSAN pristatė pramonėje pirmaujančią naujų pažangiausių mašinų ir skaitmeninių technologijų ekspoziciją. UAB „INTRAC Lietuva“ – DOOSAN statybinės technikos atstovas Lietuvoje.
nuotrauka
2022-10-25 14:57
Miunchene (Vokietija) spalio 24 d. prasidėjusioje didžiausioje tarptautinėje statybos ir pramonės parodoje BAUMA (ekspozicijos stendas FS 908/1) kompanija MANITOU pristatė rekordinį naujų produktų skaičių.
nuotrauka
2022-09-16 07:24
Terasa tapo neatskiriama būsto dalimi. Kad šis statinys leistų patirti visus malonumus ne tik šiltuoju metų laiku, reikia pasidomėti statybos ypatumais.
nuotrauka
2022-08-30 12:26
Nesvarbu, turite nuosavą būstą ar nuomojatės butą, natūralu, kad kartais tenka atlikti remontą namuose. Yra labai lengva paskambinti santechnikui, elektrikui ar kitam meistrui, nors iš tikrųjų kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius būsto remonto darbus galima nesunkiai atlikti patiems. Be to, sutaup...
nuotrauka
2022-08-25 09:35
Įrankius, reikalingus būsto remontui, geriau pasiruošti dar prieš pradedant remontą, kad nesiblaškyti ieškant kokios nors smulkmenos, sujaukiančios visą suplanuotą darbo grafiką. Įrankių sąrašas sudaromas pagal suplanuotus darbų etapus, kuriuos reikės atlikti.

Statybunaujienos.lt » Statybinė ir kelių technika, įrankiai