2023 rugsėjo 26 d. antradienis, 21:46
Reklama  |  facebook

„Cyber City“ pastatus ir darbo vietas valdys išmaniai: pradeda partnerystę su komercinių erdvių valdymo startuoliais

2022-07-21 10:11
Vilniuje, buvusioje industrinėje „Spartos“ gamyklos teritorijoje, plėtojamo bendradarbystės (angl. co-working), komercinių bei inovatyvių rekreacinių erdvių technologijų miestelio „Cyber City“ plėtotojai pasirašė sutartį su lietuviško kapitalo startuoliu „Pingin Space“, kuris teikia kompleksinius, išmanius pastatų ir darbo vietų valdymo sprendimus. Planuojama, kad beveik 2 ha ploto miestelio teritorijoje bus sukurta apie 35 tūkst. kv. m ploto darbo ir laisvalaikio erdvių.
nuotrauka
„Cyber City“ miestelis. „Pingin Space“ nuotr.


Minimos įmonės
Gigsis (Pingin Space), UAB
Flanco, UAB
Komercinio pastatų valdymo startuolis „Pingin Space“ dar šiais metais investavo ir sujungė pajėgumus su kitu startuoliu „Flanco“, kuris sprendžia konkrečių darbo vietų užimtumo valdymo bei administravimo iššūkius.

„Nuo to laiko, kai sujungėme dviejų startuolių kompetencijas ir galimybes, tapome tikru viso spektro išmanaus komercinio turto paslaugų teikėju. Manau, kad būtent kompleksinis požiūris į komercinį turtą kaip vietą, kurioje svarbu sukurti patogią, efektyvią ir klientams draugišką aplinką leido mums pradėti partnerystę su jau šį rudenį duris atversiančiu technologijų miesteliu „Cyber City“. Mūsų plėtojami sprendimai yra pažengę gerokai toliau nei tiesiog patogus pastatų valdymas visuose lygmenyse, o tai, tvirtai tikiu, sutampa su šių erdvių plėtotojų strateginiu požiūriu į kuriamą produktą ir jo būsimas pridėtines vertes“, – „Pingin Space“ pranešime cituojamas šios platformos įkūrėjas Mindaugas Juška.

Naujoji erdvė ketina sutelkti Lietuvos technologijų įmones, o vienas iš pagrindinių „Cyber City“ projekto investuotojų ir nuomininkų yra informacinių technologijų akceleratorius „Tesonet“, kurios atstovė, pirkimų ir efektyvumo vadovė Evelina Žvinytė teigia, kad savo valdymo sprendimais naujieji „Tesonet“ bendruomenės namai iškels naują biurų standartą.

Mindaugas JuškaMindaugas Juška. „Pingin Space“ nuotr. 

„Savo darbuotojams norime suteikti saugias, multifunkcionalias bei skaitmeniniais sprendimais praturtintas erdves. Visa tai darome norint sukurti geriausią įmanomą aplinką mūsų talentams kurti inovacijas ir globalius produktus. Norint tai įgyvendinti reikia kompleksinių skaitmeninių sprendimų, kurie kasdienį biurų gyvenimą paverstų lengvesniu nei bet kada anksčiau“, - cituojama E. Žvinytė.

Visoje „Cyber City“ teritorijoje bus keturi pastatai, kuriuose didelis dėmesys jau juos planuojant buvo skiriamas skaitmeniniams sprendimams. Anot M.Juškos, būtent šis plėtotojų siekis atspindi ir pagrindinį startuolių „Pingin Space“ bei „Flanco“ siūlomą komercinio turto valdymo pokytį.

„Šiuo metu matome, kad nemažai rinkoje veikiančių verslo centrų, bendradarbystės erdvių administratorių sunkokai perima skaitmeninius sprendimus, kurie galėtų iš esmės sumažinti darbo krūvį administruojant, pagreitinti procesus ir eliminuotų didžiąją dalį klaidų, kurios sukuria darbuotojų ar nuomininkų nepasitenkinimą darbo erdve. Kalbant apie mūsų galimybes, mes visada akcentuojame, kad siūlome automatizuotus, lanksčius sprendimus, todėl kiekvienas pastatas ar net konkretus biuras gali valdymo platformą susikurti idealiai sau tinkančiu būdu, įdiegti tik reikiamas funkcijas, tačiau kartu turėti vietos paslaugų plėtrai, jei tik poreikis atsirastų, tarkime, iš darbuotojų pusės“, - komentuoja M.Juška.

Teigiama, kad startuolio „Flanco“ platforma yra skirta administruoti konkretaus biuro poreikius, planuoti ir išmaniai valdyti galima net atskiras darbo vietas, jas rezervuoti, sekti užimtumą, planuoti poreikius, o įdiegti paslaugą nereikia sudėtingų procesų ar investicijų į fizines priemones. Startuolis „Flanco“ jau veikia ne tik Lietuvos, tačiau turi patirties ir užsienio rinkose.

Tuo tarpu „Pingin Space“ platforma skirta automatizuoti didžiąją dalį pastatų valdymo sprendimų. Produktas siūlo visapusišką nuomininkų sutarčių administravimą, visas valdymas atliekamas vienoje ir toje pačioje vietoje, yra galimybės sukurti ir redaguoti bendrą nuomininkų registrą, matyti panaudojimo ir efektyvumo ataskaitas bei administruoti sutarties detales. Taip pat siūlomas patogus sprendimas techninėms nuomininkų užklausoms valdyti, ataskaitoms kurti, praėjimo kontrolei vykdyti. Platformoje realiu laiku galima stebėti patalpų užimtumą, praėjimų apkrovas bei srautų judėjimą, rezervacijas, papildomų paslaugų ir produktų panaudojimą.

„Pingin.Space“ yra asociacijos „Infobalt“ narys, startuolis taip pat yra „PropTech“ (angl. property technology) grupės narys – tai nekilnojamo turto (NT) plėtros ir valdymo, IT įmones ir mokslo įstaigas vienijanti grupė, siekianti tapti NT skaitmeninių inovacijų, kompetencijų centru ir bendradarbiavimo platforma. 
Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2023-09-26 11:49
Žaliakalnio karūna tituluojamoje laikinosios sostinės vietoje išskirtinių būsto projektų ir NT paslaugų kompanijos „Citus“ valdomame projekte „Radio City by CITUS“ baigtas pirmasis etapas. Į jį investuota daugiau nei 8,3 mln. eurų.
nuotrauka
2023-09-26 08:36
Užsienio kapitalo įmonė LAYHER BALTIC jau 11 metų dalyvauja Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA), kuriai šiemet suėjo 30 metų, veikloje. Įmonės vadovas Viktoras Voroncovas sako, kad tapusi įtakinga, LSA turi žengti dar toliau – jungti kuo daugiau statybininkų: ne tik statybos ir susijusias įmones...
nuotrauka
2023-09-22 12:59
Diskusijose apie kvalifikuotų darbuotojų stoką bei jų pritraukimo galimybes vis dažniau atsigręžiama į emigracijoje gyvenančius ir į Lietuvą sugrįžti svajojančius mūsų piliečius. Juolab, kad grįžtančių į gimtinę ar rimtai ketinančių tai daryti skaičiai kasmet auga. Emigrantų, ypač kvalifikuotų darbu...
nuotrauka
2023-09-22 11:30
Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Homa Group“ keičia 2021 m. įsigyto viešbučio „Simple Plus“ pastato koncepciją ir pavadinimą. Šiuo metu Ševčenkos g. 21, Vilniaus Naujamiesčio rajone, atliekami paprastojo remonto darbai.
nuotrauka
2023-09-21 09:30
Pasaulyje gerai žinomas SIKA prekinis ženklas, kuriuo žymimos specifinės cheminės medžiagos, skirtos statybai, turi 113 metų patirtį, kuri prasidėjo Šveicarijoje. Šimtametė kompanijos istorija yra pagrindas, ant kurio kuriami modernios rinkos produktai ir kuris liudija šimtmečio patikrintą patikimum...
nuotrauka
2023-09-20 13:35
Tvarių miestų plėtros ir statybų bendrovės „YIT Lietuva“ sostinės Viršuliškių rajone baigiamą vystyti naują 18 aukštų „Sky Office“ verslo centrą savo naujiesiems biurams jau pasirinko keletas nuomininkų.
nuotrauka
2023-09-19 20:06
Viena didžiausių šalies statybos bendrovių „Naresta“ pasirašė generalinės rangos sutartį dėl nacionalinio stadiono komplekso Vilniuje pirmojo etapo statybų. Sutartis pasirašyta su stadiono projektą įgyvendinančiu koncesininku – „BaltCap Infrastructure Fund“ valdoma įmone „Vilniaus daugiafunkcinis ko...
nuotrauka
2023-09-18 13:47
Turto bankas paskelbė du aukcionus ir siūlo įsigyti patalpas Vilniaus Naujamiesčio rajone – Algirdo ir Vytenio gatvėse esančiuose pastatuose – iš viso daugiau nei 1,6 tūkst. kv. m ploto.
nuotrauka
2023-09-18 07:17
Statyba tradiciškai laikoma inertiška, ją sunku įsivaizduoti be sunkiasvorės technikos, kalno medžiagų. Bet statyba taip pat įgyja vis daugiau lankstumo, kurio jai suteikia naujos technologijos. Viena tokių – geopolimerų injekcijų technologija.
nuotrauka
2023-09-15 15:41
2022 m. pabaigoje Lietuvos banko licenciją gavęs Uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtas investicinis fondas „Reverest Baltic Opportunity Fund“ pradėjo įgyvendinti nekilnojamojo turto projektus, siekdamas skirti išskirtinį dėmesį miesto pridėtinės vertės kūrimui ir objektų plėtrai be...
nuotrauka
2023-09-15 11:17
Visuomenės nuomonės tyrimai rodo, kad Lietuvos verslui pavyksta auginti pasitikėjimą darbdaviais. Šalies vadybos ekspertai sako, kad šis laimėjimas džiugina, bet kartu ir užkrauna didesnes atsakomybes.
nuotrauka
2023-09-14 14:17
Turto valdymo bendrovės „BRAITIN" valdomai investicijų bendrovei „Verslo trikampis" Šiaulių bankas skolina 25,7 mln. eurų. Bendrovė, Vilniuje valdanti to paties pavadinimo biurų kompleksą, naujai gautas lėšas naudos anksčiau prisiimtų įsipareigojimų refinansavimui bei kasdienės veiklos poreikiams.
nuotrauka
2023-09-14 14:01
Pradedamas įgyvendinti naujas tvarus projektas „Sand Offices". Naujas verslo centras iškils sostinės Žalgirio ir Linkmenų gatvėse esančio seno administracinio pastato vietoje ir pasiūlys modernius inovatyvaus dizaino biurus.
nuotrauka
2023-09-14 13:31
Šią vasarą vos per du mėnesius – liepą ir rugpjūtį – investuotojai į naujus „Estateguru" sutelktinio finansavimo projektus investavo 18,9 mln. eurų.
nuotrauka
2023-09-14 07:57
Nuo praėjusių metų gegužės atsisakyta deklaracijų apie neypatingų statinių statybos užbaigimą tvirtinimo Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje (Statybos inspekcija), perduodant šią funkciją statinio ekspertizės rangovams. Tačiau pokyčiai įnešė į rinką sumaišties.
nuotrauka
2023-09-12 16:47
Modernizuodama verslo centrą „Europa“, nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ atnaujina ir daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikštelę. Tūkstančio parkavimo vietų aikštelės atnaujinimo darbus planuojama užbaigti iki šių metų pabaigos, investicijos sieks apie 6 mln. eurų.
nuotrauka
2023-09-12 16:38
Šalia Vilniaus, Avižieniuose oficialiai pradėtos prekybinių sandėlių (angl. stock-office) projekto „Urban HUB" statybos.
nuotrauka
2023-09-11 12:28
Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje pristatytas NATO itin aukštos parengties greitojo reagavimo pajėgų poreikiams skirtos infrastruktūros vystymo projektas.
nuotrauka
2023-09-08 07:10
UKMERGĖS GELŽBETONIS – įmonė, gaminanti ne tik gelžbetonio gaminius, bet ir polistireninį putplastį, kurio gaminimo patirtis – 27 metai. Anksčiau didžiausios įmonės apyvartos buvo susijusios su polistireniniu putplasčiu, o per pastaruosius 5 metus gelžbetonio gaminių gamyba išaugo apie 3 kartus ir d...
nuotrauka
2023-09-07 08:08
Siekiant sudaryti tinkamas tarnybos ir gyvenimo sąlygas sąjungininkams ir Lietuvos kariams Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione Marijampolėje atidaryta nuolatinė modulinė stovykla, kurioje įrengta visa jai reikalinga karinė infrastruktūra. Ši stovykla bus na...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas