2023 vasario 7 d. antradienis, 9:48
Reklama  |  facebook

„Cyber City“ pastatus ir darbo vietas valdys išmaniai: pradeda partnerystę su komercinių erdvių valdymo startuoliais

2022-07-21 10:11
Vilniuje, buvusioje industrinėje „Spartos“ gamyklos teritorijoje, plėtojamo bendradarbystės (angl. co-working), komercinių bei inovatyvių rekreacinių erdvių technologijų miestelio „Cyber City“ plėtotojai pasirašė sutartį su lietuviško kapitalo startuoliu „Pingin Space“, kuris teikia kompleksinius, išmanius pastatų ir darbo vietų valdymo sprendimus. Planuojama, kad beveik 2 ha ploto miestelio teritorijoje bus sukurta apie 35 tūkst. kv. m ploto darbo ir laisvalaikio erdvių.
nuotrauka
„Cyber City“ miestelis. „Pingin Space“ nuotr.


Minimos įmonės
Gigsis (Pingin Space), UAB
Komercinio pastatų valdymo startuolis „Pingin Space“ dar šiais metais investavo ir sujungė pajėgumus su kitu startuoliu „Flanco“, kuris sprendžia konkrečių darbo vietų užimtumo valdymo bei administravimo iššūkius.

„Nuo to laiko, kai sujungėme dviejų startuolių kompetencijas ir galimybes, tapome tikru viso spektro išmanaus komercinio turto paslaugų teikėju. Manau, kad būtent kompleksinis požiūris į komercinį turtą kaip vietą, kurioje svarbu sukurti patogią, efektyvią ir klientams draugišką aplinką leido mums pradėti partnerystę su jau šį rudenį duris atversiančiu technologijų miesteliu „Cyber City“. Mūsų plėtojami sprendimai yra pažengę gerokai toliau nei tiesiog patogus pastatų valdymas visuose lygmenyse, o tai, tvirtai tikiu, sutampa su šių erdvių plėtotojų strateginiu požiūriu į kuriamą produktą ir jo būsimas pridėtines vertes“, – „Pingin Space“ pranešime cituojamas šios platformos įkūrėjas Mindaugas Juška.

Naujoji erdvė ketina sutelkti Lietuvos technologijų įmones, o vienas iš pagrindinių „Cyber City“ projekto investuotojų ir nuomininkų yra informacinių technologijų akceleratorius „Tesonet“, kurios atstovė, pirkimų ir efektyvumo vadovė Evelina Žvinytė teigia, kad savo valdymo sprendimais naujieji „Tesonet“ bendruomenės namai iškels naują biurų standartą.

Mindaugas JuškaMindaugas Juška. „Pingin Space“ nuotr. 

„Savo darbuotojams norime suteikti saugias, multifunkcionalias bei skaitmeniniais sprendimais praturtintas erdves. Visa tai darome norint sukurti geriausią įmanomą aplinką mūsų talentams kurti inovacijas ir globalius produktus. Norint tai įgyvendinti reikia kompleksinių skaitmeninių sprendimų, kurie kasdienį biurų gyvenimą paverstų lengvesniu nei bet kada anksčiau“, - cituojama E. Žvinytė.

Visoje „Cyber City“ teritorijoje bus keturi pastatai, kuriuose didelis dėmesys jau juos planuojant buvo skiriamas skaitmeniniams sprendimams. Anot M.Juškos, būtent šis plėtotojų siekis atspindi ir pagrindinį startuolių „Pingin Space“ bei „Flanco“ siūlomą komercinio turto valdymo pokytį.

„Šiuo metu matome, kad nemažai rinkoje veikiančių verslo centrų, bendradarbystės erdvių administratorių sunkokai perima skaitmeninius sprendimus, kurie galėtų iš esmės sumažinti darbo krūvį administruojant, pagreitinti procesus ir eliminuotų didžiąją dalį klaidų, kurios sukuria darbuotojų ar nuomininkų nepasitenkinimą darbo erdve. Kalbant apie mūsų galimybes, mes visada akcentuojame, kad siūlome automatizuotus, lanksčius sprendimus, todėl kiekvienas pastatas ar net konkretus biuras gali valdymo platformą susikurti idealiai sau tinkančiu būdu, įdiegti tik reikiamas funkcijas, tačiau kartu turėti vietos paslaugų plėtrai, jei tik poreikis atsirastų, tarkime, iš darbuotojų pusės“, - komentuoja M.Juška.

Teigiama, kad startuolio „Flanco“ platforma yra skirta administruoti konkretaus biuro poreikius, planuoti ir išmaniai valdyti galima net atskiras darbo vietas, jas rezervuoti, sekti užimtumą, planuoti poreikius, o įdiegti paslaugą nereikia sudėtingų procesų ar investicijų į fizines priemones. Startuolis „Flanco“ jau veikia ne tik Lietuvos, tačiau turi patirties ir užsienio rinkose.

Tuo tarpu „Pingin Space“ platforma skirta automatizuoti didžiąją dalį pastatų valdymo sprendimų. Produktas siūlo visapusišką nuomininkų sutarčių administravimą, visas valdymas atliekamas vienoje ir toje pačioje vietoje, yra galimybės sukurti ir redaguoti bendrą nuomininkų registrą, matyti panaudojimo ir efektyvumo ataskaitas bei administruoti sutarties detales. Taip pat siūlomas patogus sprendimas techninėms nuomininkų užklausoms valdyti, ataskaitoms kurti, praėjimo kontrolei vykdyti. Platformoje realiu laiku galima stebėti patalpų užimtumą, praėjimų apkrovas bei srautų judėjimą, rezervacijas, papildomų paslaugų ir produktų panaudojimą.

„Pingin.Space“ yra asociacijos „Infobalt“ narys, startuolis taip pat yra „PropTech“ (angl. property technology) grupės narys – tai nekilnojamo turto (NT) plėtros ir valdymo, IT įmones ir mokslo įstaigas vienijanti grupė, siekianti tapti NT skaitmeninių inovacijų, kompetencijų centru ir bendradarbiavimo platforma. 
Statybunaujienos.lt
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2023-02-07 07:28
Įmonė „Ekobazė“ verčiasi atliekų tvarkymu, tačiau prieš porą metų rinkai pateikė naują prekinį ženklą EKOFINA, kuris pretenduoja aktyviai dalyvauti žiedinėje ekonomikoje: įmonė iš atliekų gamina inovatyvius, pažangius ir aktualius gaminius, kurie taip pat naudojami ir statyboje.
nuotrauka
2023-02-06 08:29
Įmonės „Grinda“ pradėta Vilniaus gyvūnų globos namų komplekso L. Giros gatvėje rekonstrukcija padidins beglobiams skiriamų vietų skaičių, leis atnaujinti ir išplėsti neatidėliotinų veterinarijos paslaugų spektrą, pagerins prieglaudos gyventojų buities sąlygas. Rekonstrukciją numatyta užbaigti iki me...
nuotrauka
2023-02-03 11:00
Dėl didėjančio automobilių skaičiaus ir su tuo susijusios būtinybės naujai statomuose objektuose užtikrinti reikiamą stovėjimo vietų skaičių, projektuojamos vis gilesnės automobilių stovėjimo aikštelės. Dažnai dėl tankaus miesto užstatymo, įskaitant ir senamiesčius, užstatymo teritorijose su nuolydž...
nuotrauka
2023-02-02 08:10
Atgimsta dar vienas Kauno miesto istorinis pastatas – architekto Karolio Reisono projektuota Evangelikų reformatų bažnyčia (E. Ožeškienės g. 41). Jau parengti architektų grupės UAB „Senamiesčio projektai“ tvarkybos darbų projektiniai pasiūlymai, pagal kuriuos bus restauruota Evangelikų reformatų baž...
nuotrauka
2023-02-02 07:21
Statinio statybos techninis prižiūrėtojas turi turėti ne tik reikiamų kompetencijų, išsilavinimą, bet ir praktinės patirties, įsitikinęs inžinierius Ridas Verpečinskas, MB „Gorikliai“ statybų techninės priežiūros vadovas.
nuotrauka
2023-02-02 06:11
Vilniaus oro uoste pradėtos naujo išvykimo terminalo statybos: startavo visai Lietuvos aviacijai strategiškai svarbus projektas. Apie tai paskelbta sausio 31 dieną oficialios ceremonijos metu. Teigiama, kad didelio masto projektas truks dvejus metus, visi darbai vyks veikiančiame oro uoste, o pirmie...
nuotrauka
2023-02-01 14:14
Transporto priemonėms judėti nuo Molėtų iki Pabradės miesto ir atgal taps dar saugiau, patogiau bei greičiau. Tvarios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ atliks šio kelio virš 5 km ilgio ruožo kapitalinį remontą. Darbus, kurie prasidės pasibaigus technologinei pertraukai, planuo...
nuotrauka
2023-02-01 07:38
Baseinų, šaldymo patalpų stogai yra veikiami drėgmės, garų, cheminių medžiagų, specifinės temperatūros. Tokia agresyvi aplinka verčia atidžiai rinktis stogo sistemas. Taigi ko reikia vengti ir kuo keisti tradicinius gaminius?
nuotrauka
2023-02-01 05:51
Aplinkos ministras Simonas Gentvilas lankėsi Kaune statomame specializuotame Laukinių gyvūnų globos centre (LGGC). Planuojama, kad centras, steigiamas prie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU), pradės veikti šių metų pabaigoje. Iki kovo pabaigos bus pastatyti ir įrengti pagrindiniai pastata...
nuotrauka
2023-01-31 15:06
Augant vilniečių galimybėms patekti į pirmuoju prioritetu pasirinktus darželius (pernai pateko apie 80 proc. vaikų), jaunų šeimų pamėgtame sostinės rajone per 20 mėnesių nuo kapsulės įkasimo pastatytas modernus 14 grupių 240 vietų lopšelis-darželis. Šiuo metu jį lanko 133 vaikai, netrukus pradės lan...
nuotrauka
2023-01-31 10:15
Sostinės senamiestyje, šalia S. Moniuškos skvero, restauruota šv. Kotrynos bažnyčia. Atnaujintas vėlyvojo baroko laikų pastatas, pagal restauravimo programas sutvarkyti kryžiai ir fasadinės skulptūros, o bažnyčia apšviesta specialiais, meno vertybes tausojančiais LED šviestuvais.
nuotrauka
2023-01-31 06:43
Ignalinos atominėje elektrinėje (IAE) įvykdytas projektas, kurio metu nuo branduolinio kuro dalių (nuobirų) išvalytas kuro išlaikymo baseinų dugnas.
nuotrauka
2023-01-30 13:24
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ šiemet į NT projektus Lietuvoje investuos 114 mln. eurų – apie 13 mln. eurų daugiau nei 2022 metais. Didžioji dalis investicijų – 89 mln. eurų – bus nukreiptos į negyvenamosios paskirties projektus – prekybinius sandėlius (stock-office) bei viešosio...
nuotrauka
2023-01-30 09:26
Statydami naujus pastatus, tiek daugiabučius, tiek ir individualius gyvenamuosius namus, siekiame, kad jie būtų energiškai efektyvūs, kokybiški ir ilgaamžiai. Siekiame, kad išlaidos būsto šildymui būtų kuo mažesnės, o gyvenamoji aplinka sveika ir patogi.
nuotrauka
2023-01-30 04:49
Pernai Druskininkuose pradėti ir šiuo metu tęsiami vilos „Oazė“, esančios V. Krėvės g. 6, tvarkybos darbai. Darbus vykdo UAB „Paveldo sprendimai LT“. Sausį ši įmonė pradėjo ir Vilos pastatų kompleksui priklausančios medinės vilos tvarkybos darbus pagal architektės Marijos Nemunienės parengtą projekt...
nuotrauka
2023-01-27 15:24
Lazdynų daugiafunkcio komplekso statyba oficialiai baigėsi – Vilniaus miesto savivaldybė gavo Statybos inspekcijos patvirtintą statybos užbaigimo aktą, o tai reiškia, kad rangos darbai Lazdynų baseine baigti.
nuotrauka
2023-01-26 04:44
Industrinio nekilnojamojo turto (NT) vystymo ir valdymo bendrovė „Sirin Development“ įdiegė kokybės valdymo sistemos (9001) ir aplinkosaugos valdymo sistemos (14001) ISO standartus bei gavo tai patvirtinančius sertifikatus. Tokiu būdu bendrovė siekia gerinti įmonės vadybos ir paslaugų teikimo proces...
nuotrauka
2023-01-25 06:29
Praėjusių metų „Eikos statybos“ apyvarta, palyginus su 2021 m., išaugo daugiau kaip dvigubai. Verslui tai didžiulė grėsmė neįvykdyti įsipareigojimų. Tačiau laiku priimti įmonės valdymo sprendimai, stipri komanda ir principas „Statome kaip sau“ leido visus įsipareigojimus įvykdyti laiku ir išvengti n...
nuotrauka
2023-01-24 09:28
NT plėtros bendrovių grupė „Omberg group“ gavo statybų leidimą projektui „Stockholm“ Kaune ir pradeda paruošiamuosius statybų darbus. 7 tūkst. kv. m ploto daugiafunkcės paskirties patalpų kompleksas (angl. „stock-office“) sujungs sandėliavimo patalpas, pardavimo erdves ir biurus, o rinkoje išsiskirs...
nuotrauka
2023-01-24 07:24
Elektrėnuose įvyko iškilminga naujai statomo Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pastato kapsulės įleidimo ceremonija. Naujajame pastate ugniagesiai gelbėtojai dirbs modernioje, erdvioje, šiuolaikinėje gaisrinėje, kur bus įrengta 20 darbo vietų, poilsio patalpos darbuotojams, sporto salė, er...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas