2023 spalio 4 d. trečiadienis, 5:35
Reklama  |  facebook

Elektrotechnikos specialistai kviečiami į tarptautinę parodą „Helso Electricity“

2022-05-03 07:12
Gegužės 13-ąją elektrotechnikos ir automatikos profesionalai bei visi tuo besidomintieji rinksis konferencijų ir parodų centre „Litexpo“ Vilniuje, kur jau 15-ąjį kartą vyks tarptautinė elektrotechnikos žinovų paroda „Helso Electricity“.
nuotrauka
UAB „Helso“ nuotr.


Minimos įmonės
Helso, UAB
LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centras, UAB
Apsilankiusieji parodoje ne tik susipažins su rinkos naujovėmis, bet ir turės puikią progą pagilinti žinias bei gauti tai patvirtinantį, rinkoje vertinamą sertifikatą. Organizatoriai šiemet didelį dėmesį žada skirti vis labiau populiarėjančiai atsinaujinančiai energetikai, tad ieškantiems sprendimų tai bus puiki proga gauti patarimų tiesiai iš ekspertų.

Apsilankiusieji parodoje ne tik susipažins su rinkos naujovėmis, bet ir turės progą pagilinti žinias bei gauti tai patvirtinantį, rinkoje vertinamą sertifikatą. Organizatoriai šiemet didelį dėmesį žada skirti vis labiau populiarėjančiai atsinaujinančiai energetikai, tad ieškantiems sprendimų tai bus puiki proga gauti patarimų tiesiai iš ekspertų.

Dėmesys atsinaujinančiai energetikai

Parodą organizuojančios elektrotechnikos žinovų UAB „Helso“ direktorius Edvardas Tarasevičius džiaugiasi augančiu dėmesiu parodai ir sako, kad jį pavyksta išlaikyti laiku reaguojant į pokyčius ir pristatant naujoves.

„Dėl pandemijos teko daryti pertrauką ilgametes tradicijas turinčios parodos istorijoje. Iš partnerių ir klientų atsiliepimų jautėsi, kad susidarė tuštuma – Lietuvoje ne tiek ir daug elektros projektavimo ir montavimo specialistų bendruomenę vienijančių renginių, tad visi su nekantrumu laukė sugrįžtant šios parodos. Svarbu pabrėžti, kad elektrotechnikos sprendimai darosi vis labiau kompleksiški, jie jau peržengė vienos kompetencijos ribas – tad ir mes neatsiliekame supažindindami lankytojus su naujovėmis. Todėl šios parodos tokios populiarios tarp specialistų“, – pasakoja bene 1000 lankytojų pritraukiančios parodos organizatorius. 

„Helso“ direktorius Edvardas Tarasevičius

„Elektrotechnikos sprendimai darosi vis labiau kompleksiški,
jie jau peržengė vienos kompetencijos ribas
– tad ir mes neatsiliekame supažindindami lankytojus su naujovėmis.
Todėl šios parodos tokios populiarios
tarp specialistų“, –
sako UAB „Helso“ direktorius
Edvardas TARASEVIČIUS.

Šiemet parodoje išskirtiniais tampa atsinaujinančios energetikos sprendimai. Dėl aukštų energetikos išteklių kainų, karinio konflikto Ukrainoje keliamo neapibrėžtumo ir valstybės paramos saulės elektrinių statybai jaučiamas itin didelis susidomėjimas šia sritimi.

„Kviečiu ne tik specialistus, bet ir visus, kam aktuali energetinė nepriklausomybė ir tvarumas, susipažinti su siūlomais energetikos sprendimais ir pasikonsultuoti su ekspertais“, – sako „Helso“ įmonės generalinis direktorius.

Dalyvavimas parodoje – nemokamas. Lankytojai į ją kviečiami gegužės 13 d., penktadienį, nuo 10 val. iki 16 val.

Lankytojams – rinkoje vertinamas sertifikatas

Parodoje bus galima išgirsti pranešimus apie geoterminį šildymą, nepertraukiamus maitinimo šaltinius, elektromobilių krovimą, ekranuotų kabelių savybes, ugniai atsparių kabelių linijų įrengimą, modulines žymėjimo sistemas ir kt. Svarbu paminėti, kad seminarų klausytojai gaus kvalifikaciją tobulinančius pažymėjimus, juos suteiks Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras, su kuriuo bendradarbiaujama jau ne pirmus metus.

Lankytojai turėtų suskubti registruotis, nes seminarai sulaukia didelio populiarumo ir salių vietos sparčiai rezervuojamos. Užsiregistruoti lankytojai kviečiami parodos puslapyje www.helso.lt/paroda.

Parodoje – elektrikų varžytuvės, pramogos lankytojams

Renginyje bus didelė saulės energetikos zona su gausiais įrangos gamintojų pavyzdžiais, kuriuos papildys profesionalios UAB „Helso“ produktų vadybininkų konsultacijos saulės elektrinę įsirengti ketinantiems vartotojams.

helso Šiemet grįžta elektrikų čempionatas, organizuojamas kartu su „Schneider Electric“ ir Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centru. Varžytuvių dalyviams teks užduotis sujungti elektrinį skydą pagal paruoštą schemą bei išspręsti ten įpintų galvosūkių, tad elektrikams reikės pasukti galvą ir panaudoti sukauptus įgūdžius. Geriausiai pasirodžiusių laukia organizatorių įsteigti prizai.

Lankytojams taip pat ruošiamasi pristatyti tylius ir ekologiškus elektromobilius bei jiems krauti skirtas stoteles. Susisiekimo ministerijos duomenimis, iki 2025 m. M1 klasės elektromobilių skaičius turi sudaryti ne mažiau nei 10 proc., o N1 elektromobilių skaičius – ne mažiau nei 30 proc. metinių pirkimų sandorių. Tad akivaizdu, kad elektromobilių rinkos, o su ja ir infrastruktūros plėtra yra neišvengiama. Šios srities sprendimus gyvenamajam ir viešajam sektoriui irgi bus galima pamatyti parodoje.

Tie, kurie tik dabar pradeda domėtis ekologiško judėjimo tema, parodoje turės galimybę dalyvauti smagiuose virtualiuose žaidimuose ir laimėti elektrinį paspirtuką – šio prizo steigėjas yra instaliacijos produktų gamintojas „Obo Bettermann“.

Organizatoriai įsitikinę, kad į įvairius lankytojų poreikius orientuotas renginio scenarijus taps naudingas ne tik profesiniu požiūriu, bet ir pasitarnaus kaip kūrybiška aplinka, kurioje kyla puikių idėjų bei užmezgami perspektyvūs ryšiai.

Apie UAB „Helso“

Gegužės 13 d. konferencijų ir parodų centre „Litexpo” vykstantį renginį „Helso Electricity“ organizuoja UAB HELSO – jau 18 metų Lietuvoje veiklą vykdanti elektrotechnikos didmeninės prekybos bendrovė, tiekianti elektrotechnikos prekes statybų, elektros tinklų, pramonės, telekomunikacijų ir atsinaujinančios energetikos projektams. Įmonė yra prisidėjusi prie tokių objektų kaip „Continental“ gamykla Kaune, „Phillip Morris“ gamykla Klaipėdoje, Tarptautinio Vilniaus oro uosto rekonstrukcija, „IKEA Industry Lietuva“ gamyklos Kazlų Rūdoje ir kitų įgyvendinimo.

UAB „Helso“ nuotr.

Statybunaujienos.ltAktualijos

nuotrauka
2023-10-03 13:54
Statybos sektoriaus vystymo agentūra (SSVA) už peržiūrai reikalingų dokumentų nepateikimą šešiems mėnesiams sustabdė UAB „Banduva“ kvalifikacijos atestato galiojimą.
nuotrauka
2023-10-03 13:02
Klaipėdoje paskutinius žingsnius žengia sveikatos centro įkūrimo procesas, pradėtas siekiant didesnio sveikatos paslaugų prieinamumo gyventojams. Galimybe dalyvauti kuriant sveikatos centrą Klaipėdoje jau susidomėjo daugiau nei trys dešimtys gydymo įstaigų visame uostamiestyje.
nuotrauka
2023-10-03 11:01
Lietuvos energetikos agentūra (LEA) paskelbė antrą kvietimų etapą juridiniams asmenims teikti paraiškas kompensuoti dalį jų įrengiamų elektromobilių privačių įkrovimo prieigų išlaidų. Šiame etape kvietimams suplanuota skirti 19,57 mln. eurų. Bendrai jungtinio projekto metu siekiama iki 2026 m. įre...
nuotrauka
2023-10-03 10:11
Planuojama, kad 2024 m. pradžioje Lietuvoje pradės veikti šiuo metu testuojama Nuotekų tvarkymo informacijos sistema, leisianti užtikrinti, kad į aplinką nepatektų nevalytos nuotekos. Taip pat sumažės administracinė našta nuotekų tvarkytojams ir jų veiklą prižiūrinčioms institucijoms.
nuotrauka
2023-10-03 07:21
Nuo praėjusių metų pradžios Lietuvoje įsigaliojo statybos techninis reglamentas (STR), iš esmės keičiantis vėdinamo fasado naudojimą. Pagal STR, vėdinamam fasadui sukurti nebeužtenka to, kad visi komponentai būtų sertifikuoti. Dabar jis turi būti tiekiamas kaip vieno gamintojo elementas ir turėti ET...
nuotrauka
2023-10-02 16:23
Anot architektų, Vilniaus plėtra iki vieno milijono įmanoma nebent darant miestą kompaktiškesnį. Seime diskusiją apie milijoninį miestą surengusio Ateities komiteto pirmininko Raimundo Lopatos teigimu, apie Lietuvos sostinę verta mąstyti ir futuristiškai.
nuotrauka
2023-10-02 15:36
Rugsėjo 29 d. Mickūnuose, Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės teritorijoje, atidarytas pirmasis, pilotinis, Inžinerinių priemonių parkas. Pradedama kurti valstybės gynybos metu kritiškai svarbi nauja kontrmobilumo sistema, kurią sudarys 18-ka tokio pobūdžio Inžinerinių priem...
nuotrauka
2023-10-02 10:47
Nors apie technologinio pramonės perversmo įtaką šalies verslams kalbama jau daugiau nei dešimtmetį, ekspertai prognozuoja, jog Lietuvos įmonių laukia dar didesni pasikeitimai. Anot Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto (KTU EVF) dekanės, profesorės dr. Editos Gimžauskienės...
nuotrauka
2023-10-02 10:36
Kauniečiams seniai pažįstamo studentų laisvalaikio klubo „Kolegos“ vietoje iškilo naujas unikalus pastatas – Kauno technologijos universiteto (KTU) tarpdisciplininis prototipavimo laboratorijų centras „M-Lab“. KTU Studentų miestelio vaizdą pakeitęs pastatas ne tik leido išsaugoti buvusio pastato arc...
nuotrauka
2023-10-02 07:48
Stogo langai įneša 3 kartus daugiau dienos šviesos negu fasadiniai langai. Kai kalbama apie stogo langus, dažniausiai pagalvojame apie šlaitinius stogus, bet ar žinojote, kad yra sprendimų, praplečiančių erdvės pojūtį namuose bei leidžiančių mėgautis puikiu vaizdu į dangų, ir plokštiems stogams?
nuotrauka
2023-09-30 14:29
Aplinkos ministerija parengė Statybinių atliekų tvarkymo taisyklių pakeitimus, kurie paskatins perdirbtas statybines atliekas naudoti kaip antrinę žaliavą, užtikrins aiškesnį teisinį statybinių atliekų tvarkymo reguliavimą. Siūloma nustatyti kriterijų sistemą, kuri užtikrintų tinkamą inertinių staty...
nuotrauka
2023-09-29 15:56
Aplinkos ministerija patikslino, kokios institucijos nagrinės strateginio poveikio aplinkai vertinimo (SPAV) dokumentus, ir suteikė visuomenei daugiau galimybių dalyvauti SPAV procesuose bei į juos įsitraukti.
nuotrauka
2023-09-28 15:09
Mūsų visuomenėje yra išties įprasta praktika, kuomet būsto paskolos galimybėmis žmonės naudojasi prireikus naujo būsto – dažnai didesnio, erdvesnio ar tiesiog patogesnėje lokacijoje. Gauta suma panaudojama nekilnojamojo turto įsigyjimui ar būsto statymui, taip sukuriant visiškai naujas sąlygas komfo...
nuotrauka
2023-09-28 13:58
Nacionalinio stadiono vietoje intensyviai vyksta pasiruošimo darbai – sunkiasvorė technika kasa žemę ir ruošia vietą pamatams, įrengiami bandomieji pamatų poliai, gaminamos ir montuojamos statybinės konstrukcijos.
nuotrauka
2023-09-28 13:28
Aplinkos ministerijos apklausa atskleidė, kad žaliuosius pirkimus, t.y. darančius kuo mažesnį poveikį aplinkai visuose produkto gyvavimo ciklo etapuose, Lietuvoje vykdyti tampa vis paprasčiau.
nuotrauka
2023-09-28 12:07
Nuspręsta, kad fizinis barjeras gali būti įrengiamas ir prie valstybės sienos esančiose valstybės saugomų teritorijų šlapiose bei pelkėtose vietose.
nuotrauka
2023-09-28 11:53
Rengiantis Baltijos šalių elektros tinklų sinchronizacijai su kontinentinės Europos tinklais 2025 m. vasarį, Telšiuose ir Alytuje pradėti montuoti vieni svarbiausių sinchronizacijos įrenginių – sinchroniniai kompensatoriai. Jie padeda stabilizuoti elektros sistemos dažnį ir padidina tinklo dinaminį ...
nuotrauka
2023-09-27 12:48
Valstybės duomenų agentūra praneša, kad šių metų rugpjūtį statybos sąnaudų elementų kainos, palyginti su liepa, sumažėjo 0,3 procento, bet nuo pernai vasaros jos iš viso paaugo 2,9 proc.
nuotrauka
2023-09-27 12:18
Pernai Lietuvoje įvyko daugiau kaip 130 tūkst. nekilnojamojo turto (NT) sandorių, o turto įsigijimams su paskola prireikė profesionaliai įvertinti, kokia objektyvi įsigyjamo turto vertė. „Spinter tyrimų" atliktos apklausos duomenimis, už tai, kad turtą vertintų tik kvalifikuoti specialistai, pasisak...
nuotrauka
2023-09-27 11:17
Nuo rugsėjo 23 d. įsigaliojo Gaisrinės saugos pagrindinių reikalavimų pakeitimai, atveriantys galimybes statyti aukštesnius nei 5 aukštų visuomeninius pastatus, naudojant iš medienos ir organinių medžiagų pagamintus statybos produktus. Iki šiol maksimalus tokių pastatų aukštis negalėjo viršyti 5 auk...

Statybunaujienos.lt » Aktualijos