2024 gegužės 22 d. trečiadienis, 23:06
Reklama  |  facebook

Elektrotechnikos specialistai kviečiami į tarptautinę parodą „Helso Electricity“

2022-05-03 07:12
Gegužės 13-ąją elektrotechnikos ir automatikos profesionalai bei visi tuo besidomintieji rinksis konferencijų ir parodų centre „Litexpo“ Vilniuje, kur jau 15-ąjį kartą vyks tarptautinė elektrotechnikos žinovų paroda „Helso Electricity“.
nuotrauka
UAB „Helso“ nuotr.


Minimos įmonės
Helso, UAB
LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centras, UAB
Apsilankiusieji parodoje ne tik susipažins su rinkos naujovėmis, bet ir turės puikią progą pagilinti žinias bei gauti tai patvirtinantį, rinkoje vertinamą sertifikatą. Organizatoriai šiemet didelį dėmesį žada skirti vis labiau populiarėjančiai atsinaujinančiai energetikai, tad ieškantiems sprendimų tai bus puiki proga gauti patarimų tiesiai iš ekspertų.

Apsilankiusieji parodoje ne tik susipažins su rinkos naujovėmis, bet ir turės progą pagilinti žinias bei gauti tai patvirtinantį, rinkoje vertinamą sertifikatą. Organizatoriai šiemet didelį dėmesį žada skirti vis labiau populiarėjančiai atsinaujinančiai energetikai, tad ieškantiems sprendimų tai bus puiki proga gauti patarimų tiesiai iš ekspertų.

Dėmesys atsinaujinančiai energetikai

Parodą organizuojančios elektrotechnikos žinovų UAB „Helso“ direktorius Edvardas Tarasevičius džiaugiasi augančiu dėmesiu parodai ir sako, kad jį pavyksta išlaikyti laiku reaguojant į pokyčius ir pristatant naujoves.

„Dėl pandemijos teko daryti pertrauką ilgametes tradicijas turinčios parodos istorijoje. Iš partnerių ir klientų atsiliepimų jautėsi, kad susidarė tuštuma – Lietuvoje ne tiek ir daug elektros projektavimo ir montavimo specialistų bendruomenę vienijančių renginių, tad visi su nekantrumu laukė sugrįžtant šios parodos. Svarbu pabrėžti, kad elektrotechnikos sprendimai darosi vis labiau kompleksiški, jie jau peržengė vienos kompetencijos ribas – tad ir mes neatsiliekame supažindindami lankytojus su naujovėmis. Todėl šios parodos tokios populiarios tarp specialistų“, – pasakoja bene 1000 lankytojų pritraukiančios parodos organizatorius. 

„Helso“ direktorius Edvardas Tarasevičius

„Elektrotechnikos sprendimai darosi vis labiau kompleksiški,
jie jau peržengė vienos kompetencijos ribas
– tad ir mes neatsiliekame supažindindami lankytojus su naujovėmis.
Todėl šios parodos tokios populiarios
tarp specialistų“, –
sako UAB „Helso“ direktorius
Edvardas TARASEVIČIUS.

Šiemet parodoje išskirtiniais tampa atsinaujinančios energetikos sprendimai. Dėl aukštų energetikos išteklių kainų, karinio konflikto Ukrainoje keliamo neapibrėžtumo ir valstybės paramos saulės elektrinių statybai jaučiamas itin didelis susidomėjimas šia sritimi.

„Kviečiu ne tik specialistus, bet ir visus, kam aktuali energetinė nepriklausomybė ir tvarumas, susipažinti su siūlomais energetikos sprendimais ir pasikonsultuoti su ekspertais“, – sako „Helso“ įmonės generalinis direktorius.

Dalyvavimas parodoje – nemokamas. Lankytojai į ją kviečiami gegužės 13 d., penktadienį, nuo 10 val. iki 16 val.

Lankytojams – rinkoje vertinamas sertifikatas

Parodoje bus galima išgirsti pranešimus apie geoterminį šildymą, nepertraukiamus maitinimo šaltinius, elektromobilių krovimą, ekranuotų kabelių savybes, ugniai atsparių kabelių linijų įrengimą, modulines žymėjimo sistemas ir kt. Svarbu paminėti, kad seminarų klausytojai gaus kvalifikaciją tobulinančius pažymėjimus, juos suteiks Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras, su kuriuo bendradarbiaujama jau ne pirmus metus.

Lankytojai turėtų suskubti registruotis, nes seminarai sulaukia didelio populiarumo ir salių vietos sparčiai rezervuojamos. Užsiregistruoti lankytojai kviečiami parodos puslapyje www.helso.lt/paroda.

Parodoje – elektrikų varžytuvės, pramogos lankytojams

Renginyje bus didelė saulės energetikos zona su gausiais įrangos gamintojų pavyzdžiais, kuriuos papildys profesionalios UAB „Helso“ produktų vadybininkų konsultacijos saulės elektrinę įsirengti ketinantiems vartotojams.

helso Šiemet grįžta elektrikų čempionatas, organizuojamas kartu su „Schneider Electric“ ir Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centru. Varžytuvių dalyviams teks užduotis sujungti elektrinį skydą pagal paruoštą schemą bei išspręsti ten įpintų galvosūkių, tad elektrikams reikės pasukti galvą ir panaudoti sukauptus įgūdžius. Geriausiai pasirodžiusių laukia organizatorių įsteigti prizai.

Lankytojams taip pat ruošiamasi pristatyti tylius ir ekologiškus elektromobilius bei jiems krauti skirtas stoteles. Susisiekimo ministerijos duomenimis, iki 2025 m. M1 klasės elektromobilių skaičius turi sudaryti ne mažiau nei 10 proc., o N1 elektromobilių skaičius – ne mažiau nei 30 proc. metinių pirkimų sandorių. Tad akivaizdu, kad elektromobilių rinkos, o su ja ir infrastruktūros plėtra yra neišvengiama. Šios srities sprendimus gyvenamajam ir viešajam sektoriui irgi bus galima pamatyti parodoje.

Tie, kurie tik dabar pradeda domėtis ekologiško judėjimo tema, parodoje turės galimybę dalyvauti smagiuose virtualiuose žaidimuose ir laimėti elektrinį paspirtuką – šio prizo steigėjas yra instaliacijos produktų gamintojas „Obo Bettermann“.

Organizatoriai įsitikinę, kad į įvairius lankytojų poreikius orientuotas renginio scenarijus taps naudingas ne tik profesiniu požiūriu, bet ir pasitarnaus kaip kūrybiška aplinka, kurioje kyla puikių idėjų bei užmezgami perspektyvūs ryšiai.

Apie UAB „Helso“

Gegužės 13 d. konferencijų ir parodų centre „Litexpo” vykstantį renginį „Helso Electricity“ organizuoja UAB HELSO – jau 18 metų Lietuvoje veiklą vykdanti elektrotechnikos didmeninės prekybos bendrovė, tiekianti elektrotechnikos prekes statybų, elektros tinklų, pramonės, telekomunikacijų ir atsinaujinančios energetikos projektams. Įmonė yra prisidėjusi prie tokių objektų kaip „Continental“ gamykla Kaune, „Phillip Morris“ gamykla Klaipėdoje, Tarptautinio Vilniaus oro uosto rekonstrukcija, „IKEA Industry Lietuva“ gamyklos Kazlų Rūdoje ir kitų įgyvendinimo.

UAB „Helso“ nuotr.

Statybunaujienos.lt



Aktualijos

nuotrauka
2024-05-22 15:16
Vyriausybės kanceliarija, bendradarbiaudama su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra (LIAA), paskelbė dizaino konkursą dėl bendro Baltijos (Latvijos ir Lietuvos) paviljono statybos tarptautinėje parodoje „Expo 2025 Osaka“, kuri vyks nuo 2025 m. balandžio 13 d. iki spalio 13 d. Osakoje, Kansai reg...
nuotrauka
2024-05-21 14:36
Investicija į nekilnojamąjį turtą (NT) lietuviams visada buvo viliojantis pasirinkimas, tai atskleidė ir pandemija, kai dažnas puolė ieškoti antro būsto pajūryje ar sodybos užmiestyje. Pranešime cituojamas NT ekspertas Marius Bružas sako, kad nors šis bumas jau praėjo, išskirtinio būsto poreikis yra...
nuotrauka
2024-05-21 13:26
Seimas po pateikimo pritarė Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymo ir Geležinkelių transporto kodekso pataisoms, kurios geriau suderina gyventojų ir ūkio subjektų interesus, aiškiau reglamentuoja žemės naudojimo ir ūkinės veiklos vykdymo galimybes teritorijose, kuriose taikomos specialiosios že...
nuotrauka
2024-05-21 07:11
Apie 40 % visų šalčio tiltų pastate susidaro dėl sienų ir kolonų. Ir tai lemia apie 10 % šildymo energijos nuostolių. Vokietijos įmonė SCHÖCK BAUTEILE GmbH sukūrė ir rinkai pasiūlė tvarių, patogių ir aukštos kokybės sprendimų – SCHÖCK SCONNEX gaminių asortimentą, prisidedantį prie tvaraus pastato ko...
nuotrauka
2024-05-20 14:31
Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai piktnaudžiavimu siekiant turtinės naudos, dokumentų klastojimu bei sukčiavimu pareikšti buvusiam Vilniaus miesto ...
nuotrauka
2024-05-17 08:39
Ketvirtadienį, gegužės 16 d., Seime pritarta Krašto apsaugos ministerijos inicijuotam Gynybos ir saugumo pramonės įstatymo projektui, sudarančiam palankesnes sąlygas šios srities pramonės augimui, kartu stiprinant šalies saugumą, gynybos technologijų pažangą ir Lietuvos pramonės tarptautinį konkuren...
nuotrauka
2024-05-17 07:58
Turto bankas sostinėje, J. Kairiūkščio g. 10, įgyvendins atnaujinimo projektą, kurio metu bus pastatyti keli modernūs pastatai. Planuojama, kad bendras pastatų plotas sudarys apie 6 200 kv. m, o jų statyba kainuos apie 16,7 mln. Eur. Atnaujinimo projektui gegužės pradžioje pritarė LR Vyriausybė, sta...
nuotrauka
2024-05-17 06:35
Seimas priėmė Aplinkos apsaugos įstatymo, Aplinkos oro apsaugos įstatymo ir Administracinių nusižengimų kodekso pataisas, kurios padės spręsti lokalias taršos problemas gyvenamosiose vietovėse ir sustiprins savivaldybių galias įgyvendinant funkcijas aplinkos apsaugos srityje.
nuotrauka
2024-05-17 06:30
Vilniaus miesto apylinkės teismas, išnagrinėjęs Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroro pareiškimus dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamaisiais įsakymais, skyrė baudas dėl korupcijos teritorijų planavimo ir statybų valstybinės priežiūros srityse. Kaltais dėl kyšininkavimo pripažinti 2 asmenys, ji...
nuotrauka
2024-05-17 06:14
Aplinkos ministerija kartu su Ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir teikia derinti Medžiagų ar daiktų priskyrimo prie šalutinių produktų kriterijų nustatymo ir priskyrimo šalutiniams produktams tvarkos aprašą. Jame siūloma šalutiniams produktams priskirti visose ūkio šakose, ne tik apdirbam...
nuotrauka
2024-05-16 10:43
Vyriausybė nutarė papildyti nutarimą, kuris reglamentuoja Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatus. Šis sprendimas atitinka praėjusių metų pabaigoje priimtas Teritorijų planavimo įstatymo pataisas ir aiškiau detalizuoja teritorijų plan...
nuotrauka
2024-05-16 10:35
Trečiadienį Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos pareigūnai UAB „Geovika" priklausančiame sklype nustatė, kad po žeme yra įrengtas pastatas, surašė faktinių duomenų patvirtinimo aktą, užfiksavo inžinerines kondicionavimo sistemas bei šviežiai žole uždengtas dangas.
nuotrauka
2024-05-16 10:20
Vilniaus miesto savivaldybės taryba pritarė Daugiafunkcio komplekso statybų projekto pakeitimų patikslinimui. Jų buvo imtasi po gautos Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) nuomonės ir derybų su kitomis projekto šalimis. Pakoreguotas projektas Savivaldybei yra 20 tūkst. eurų pigesnis nei tas, kuriam Taryba...
nuotrauka
2024-05-15 12:51
Statybos sektoriaus vystymo agentūra (SSVA) su Ukrainos Kalytos savivaldybės atstovais antradienį nuotoliu aptarė bendradarbiavimo galimybes padedant joms parengti savo teritorijų žemės inventorizaciją ir bendruosius planus.
nuotrauka
2024-05-15 08:37
Šiandien Seime po pateikimo pritarta Finansų ministerijos kartu su Lietuvos banku parengtiems įstatymų projektams – perkantiems nekilnojamąjį turtą su būsto paskola suteikti realią galimybę rinktis palūkanų normos rūšį, įpareigojant kredito įstaigas siūlyti tiek fiksuotas, tiek ir kintamas palūkanų ...
nuotrauka
2024-05-15 07:53
Didžiausios Lietuvoje vandentvarkos bendrovės „Vilniaus vandenys" ekspertai Vilniuje išbandė inovatyvų vamzdynų valymo ledu metodą (angl. Ice Pigging), kuris gali tapti efektyvia ir inovatyvia alternatyva šiuo metu naudojamoms priemonėms. Bandymų metu siekta įvertinti galimybes pasaulyje populiarėja...
nuotrauka
2024-05-14 20:17
Alytaus profesinio rengimo centre įvyko konferencija-susitikimas, kuriame Alytaus regiono statybos įmonės aptarė abipusius lūkesčius su tame pačiame regione dirbančiais statybos inžinieriais. Pastaruosius atstovavo Lietuvos statybos inžinierių sąjungos Alytaus apskrities bendrija. Rangovų atstovai i...
nuotrauka
2024-05-14 13:28
Kauno oro uoste oficialiai atidarytas jau antrasis kompanijos „Ryanair“ valdomas orlaivių techninės priežiūros ir remonto (angl.: „Maintenance, Repair, and Overhaul (MRO)“) paslaugų angaras. Teigiama, kad šis oro bendrovės sprendimas sustiprins antrojo pagal dydį Lietuvoje oro uosto esamą lyderystę ...
nuotrauka
2024-05-14 10:59
XX a. architektūros tyrimai Lietuvoje įgauna naujų atspalvių – Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Architektūros fakultete gegužės 9-10 dienomis vyko tarptautinė mokslinė konferencija „Netobulas Modernizmas".
nuotrauka
2024-05-14 10:50
Praėję metai UAB „Merko statyba“ buvo sėkmingi naujai pasirašytomis generalinės rangos sutartimis. Šiais metais jau matomi akivaizdūs jų rezultatai – 2024 metų pirmo ketvirčio UAB Merko statyba apyvarta iš generalinės rangos sutarčių pasiekė 49 mln. eurų. Palyginimui – 2023 metų pirmą ketvirtį šis s...

Statybunaujienos.lt » Aktualijos