2023 balandžio 1 d. šeštadienis, 10:08
Reklama  |  facebook

Elektrotechnikos specialistai kviečiami į tarptautinę parodą „Helso Electricity“

2022-05-03 07:12
Gegužės 13-ąją elektrotechnikos ir automatikos profesionalai bei visi tuo besidomintieji rinksis konferencijų ir parodų centre „Litexpo“ Vilniuje, kur jau 15-ąjį kartą vyks tarptautinė elektrotechnikos žinovų paroda „Helso Electricity“.
nuotrauka
UAB „Helso“ nuotr.


Minimos įmonės
Helso, UAB
LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centras, UAB
Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras (anksčiau Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras),
Schneider Electric,
Apsilankiusieji parodoje ne tik susipažins su rinkos naujovėmis, bet ir turės puikią progą pagilinti žinias bei gauti tai patvirtinantį, rinkoje vertinamą sertifikatą. Organizatoriai šiemet didelį dėmesį žada skirti vis labiau populiarėjančiai atsinaujinančiai energetikai, tad ieškantiems sprendimų tai bus puiki proga gauti patarimų tiesiai iš ekspertų.

Apsilankiusieji parodoje ne tik susipažins su rinkos naujovėmis, bet ir turės progą pagilinti žinias bei gauti tai patvirtinantį, rinkoje vertinamą sertifikatą. Organizatoriai šiemet didelį dėmesį žada skirti vis labiau populiarėjančiai atsinaujinančiai energetikai, tad ieškantiems sprendimų tai bus puiki proga gauti patarimų tiesiai iš ekspertų.

Dėmesys atsinaujinančiai energetikai

Parodą organizuojančios elektrotechnikos žinovų UAB „Helso“ direktorius Edvardas Tarasevičius džiaugiasi augančiu dėmesiu parodai ir sako, kad jį pavyksta išlaikyti laiku reaguojant į pokyčius ir pristatant naujoves.

„Dėl pandemijos teko daryti pertrauką ilgametes tradicijas turinčios parodos istorijoje. Iš partnerių ir klientų atsiliepimų jautėsi, kad susidarė tuštuma – Lietuvoje ne tiek ir daug elektros projektavimo ir montavimo specialistų bendruomenę vienijančių renginių, tad visi su nekantrumu laukė sugrįžtant šios parodos. Svarbu pabrėžti, kad elektrotechnikos sprendimai darosi vis labiau kompleksiški, jie jau peržengė vienos kompetencijos ribas – tad ir mes neatsiliekame supažindindami lankytojus su naujovėmis. Todėl šios parodos tokios populiarios tarp specialistų“, – pasakoja bene 1000 lankytojų pritraukiančios parodos organizatorius. 

„Helso“ direktorius Edvardas Tarasevičius

„Elektrotechnikos sprendimai darosi vis labiau kompleksiški,
jie jau peržengė vienos kompetencijos ribas
– tad ir mes neatsiliekame supažindindami lankytojus su naujovėmis.
Todėl šios parodos tokios populiarios
tarp specialistų“, –
sako UAB „Helso“ direktorius
Edvardas TARASEVIČIUS.

Šiemet parodoje išskirtiniais tampa atsinaujinančios energetikos sprendimai. Dėl aukštų energetikos išteklių kainų, karinio konflikto Ukrainoje keliamo neapibrėžtumo ir valstybės paramos saulės elektrinių statybai jaučiamas itin didelis susidomėjimas šia sritimi.

„Kviečiu ne tik specialistus, bet ir visus, kam aktuali energetinė nepriklausomybė ir tvarumas, susipažinti su siūlomais energetikos sprendimais ir pasikonsultuoti su ekspertais“, – sako „Helso“ įmonės generalinis direktorius.

Dalyvavimas parodoje – nemokamas. Lankytojai į ją kviečiami gegužės 13 d., penktadienį, nuo 10 val. iki 16 val.

Lankytojams – rinkoje vertinamas sertifikatas

Parodoje bus galima išgirsti pranešimus apie geoterminį šildymą, nepertraukiamus maitinimo šaltinius, elektromobilių krovimą, ekranuotų kabelių savybes, ugniai atsparių kabelių linijų įrengimą, modulines žymėjimo sistemas ir kt. Svarbu paminėti, kad seminarų klausytojai gaus kvalifikaciją tobulinančius pažymėjimus, juos suteiks Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras, su kuriuo bendradarbiaujama jau ne pirmus metus.

Lankytojai turėtų suskubti registruotis, nes seminarai sulaukia didelio populiarumo ir salių vietos sparčiai rezervuojamos. Užsiregistruoti lankytojai kviečiami parodos puslapyje www.helso.lt/paroda.

Parodoje – elektrikų varžytuvės, pramogos lankytojams

Renginyje bus didelė saulės energetikos zona su gausiais įrangos gamintojų pavyzdžiais, kuriuos papildys profesionalios UAB „Helso“ produktų vadybininkų konsultacijos saulės elektrinę įsirengti ketinantiems vartotojams.

helso Šiemet grįžta elektrikų čempionatas, organizuojamas kartu su „Schneider Electric“ ir Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centru. Varžytuvių dalyviams teks užduotis sujungti elektrinį skydą pagal paruoštą schemą bei išspręsti ten įpintų galvosūkių, tad elektrikams reikės pasukti galvą ir panaudoti sukauptus įgūdžius. Geriausiai pasirodžiusių laukia organizatorių įsteigti prizai.

Lankytojams taip pat ruošiamasi pristatyti tylius ir ekologiškus elektromobilius bei jiems krauti skirtas stoteles. Susisiekimo ministerijos duomenimis, iki 2025 m. M1 klasės elektromobilių skaičius turi sudaryti ne mažiau nei 10 proc., o N1 elektromobilių skaičius – ne mažiau nei 30 proc. metinių pirkimų sandorių. Tad akivaizdu, kad elektromobilių rinkos, o su ja ir infrastruktūros plėtra yra neišvengiama. Šios srities sprendimus gyvenamajam ir viešajam sektoriui irgi bus galima pamatyti parodoje.

Tie, kurie tik dabar pradeda domėtis ekologiško judėjimo tema, parodoje turės galimybę dalyvauti smagiuose virtualiuose žaidimuose ir laimėti elektrinį paspirtuką – šio prizo steigėjas yra instaliacijos produktų gamintojas „Obo Bettermann“.

Organizatoriai įsitikinę, kad į įvairius lankytojų poreikius orientuotas renginio scenarijus taps naudingas ne tik profesiniu požiūriu, bet ir pasitarnaus kaip kūrybiška aplinka, kurioje kyla puikių idėjų bei užmezgami perspektyvūs ryšiai.

Apie UAB „Helso“

Gegužės 13 d. konferencijų ir parodų centre „Litexpo” vykstantį renginį „Helso Electricity“ organizuoja UAB HELSO – jau 18 metų Lietuvoje veiklą vykdanti elektrotechnikos didmeninės prekybos bendrovė, tiekianti elektrotechnikos prekes statybų, elektros tinklų, pramonės, telekomunikacijų ir atsinaujinančios energetikos projektams. Įmonė yra prisidėjusi prie tokių objektų kaip „Continental“ gamykla Kaune, „Phillip Morris“ gamykla Klaipėdoje, Tarptautinio Vilniaus oro uosto rekonstrukcija, „IKEA Industry Lietuva“ gamyklos Kazlų Rūdoje ir kitų įgyvendinimo.

UAB „Helso“ nuotr.

Statybunaujienos.lt
Aktualijos

nuotrauka
2023-03-31 15:21
Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia 3,8 mln. eurų kvietimą, kurio investicijomis bus stiprinamas Lietuvos Vidurio ir vakarų regione veikiantis smulkusis ir vidutinis verslas. Tai dar viena priemonė iš numatyto beveik 1 mlrd. eurų plano, kuriuo siekiama sustiprinti Lietuvos ekonomiką.
nuotrauka
2023-03-31 14:27
Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) gavo pirmąsias paraiškas daugiabučiams atnaujinti pagal praėjusių metų gruodžio mėn. skelbtą kvietimą. Šiam kvietimui skirta 100 mln. eurų statybos rangos darbų pastato energinį efektyvumą didinančioms ir kitoms pastato atnaujinimo priemonėms.
nuotrauka
2023-03-31 11:11
Statybos sektoriaus vystymo agentūra (SSVA) informuoja apie numatomus pokyčius, kurie įsigalios nuo gegužės, teikiant registruoti pastatų energinio naudingumo sertifikatus.
nuotrauka
2023-03-31 10:21
Vilniaus apygardos teismas kovo 21 d. nutartimi atmetė uždarosios akcinės bendrovės „Oskierkų rūmai“ apeliacinį skundą ir paliko galioti Vilniaus miesto apylinkės teismo sprendimą, kuriuo buvo nuspręsta, kad Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos (Statybo...
nuotrauka
2023-03-31 09:57
Po 2022-ųjų metų, kurie pirminei būsto rinkai buvo prasčiausi nuo 2013-ųjų metų, į 2023-iuosius rinka žengė nusiteikus gerokai optimistiškiau: per 2022 m. II pusmetį Vilniuje buvo parduoti 673 butai, o vien per pirmąjį 2023 m. ketvirtį rinkoje buvo realizuoti 642 butai.
nuotrauka
2023-03-31 06:21
Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) baigė paraiškų vertinimą pagal kvietimą „Atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimas pramonės įmonėse, dalyvaujančiose ES apyvartinių taršos leidimų prekybos sistemoje“. Kvietimui buvo skirta 10 mln. eurų Modernizavimo fondo lėšų.
nuotrauka
2023-03-31 06:16
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas kovo 30 d. išnagrinėjo civilinę bylą, kurioje buvo sprendžiama dėl Lietuvos valstybės, atstovaujamos Energetikos ministerijos, teisės reikšti ieškinį Prancūzijos energetikos grupei „Veolia“, bendrovėms „Vilniaus energija“, „Litesko“, „ICOR“ ir kitiems fiziniams asmeni...
nuotrauka
2023-03-30 11:51
Lietuvos oro uostai pradeda rinkos konsultacijas dėl balandžio pabaigoje planuojamo skelbti tarptautinio viešojo pirkimo: bus ieškoma Kauno oro uosto keleivių terminalo plėtros darbų rangovo. Plėtros darbai planuojami jau antroje metų pusėje ir truks apie dvejus metus. Juos atlikus Kauno oro uosto i...
nuotrauka
2023-03-29 11:53
VDI primena, kad dirbant svarbu užtikrinti darbo ir poilsio laikui keliamų reikalavimų laikymąsi. Maksimaliojo darbo laiko ir minimaliojo poilsio laiko nesilaikymas yra darbo įstatymų pažeidimas.
nuotrauka
2023-03-28 11:24
Sparčiai besikeičiantis statybų sektorius, veikiamas daiktų interneto, pastatų informacinio modeliavimo ir skaitmeninių dvynių bei kitų naujovių, verčia nuolat tobulėti ir verslo įmones, ir akademinę bendruomenę. Efektyviai pritaikius šias naujas technologijas galima padidinti statybos sektoriaus ef...
nuotrauka
2023-03-27 10:50
Jau aštuntus metus iš eilės „Skaitmeninė statyba“ tęsia tradiciją ir rengia kasmetinį konkursą „Lietuvos BIM projektai“, skirtą išrinkti geriausią šalies įmonių praktiką, taikant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją, o taip pat kviečia ir į viešą konkurso dalyvių pro...
nuotrauka
2023-03-27 09:42
Energinio naudingumo sertifikavimas yra paslauga, kurią atlikus išduodamas sertifikatas – dokumentas, kuriame ne tik formali informacija, bet ir vertę keliantys statinio ypatumai.
nuotrauka
2023-03-24 13:49
Nors situacija, rodos, gerėja, tačiau nelaimingų atsitikimų darbe, pastebi Darbuotojų saugos ir sveikatos skyriaus vedėjas Saulius Balčiūnas, rodikliai vis dar prasti.
nuotrauka
2023-03-23 10:52
Statybos sektoriaus vystymo agentūra (SSVA) už pažeidimus trims fiziniams asmenims kovo mėnesį pritaikė drausmines nuobaudas bei apribojo pastatų energinio naudingumo sertifikavimo (PENS) eksperto kvalifikacijos atestatų galiojimus.
nuotrauka
2023-03-23 09:11
Profesinio mokymo įstaigos kartu su darbdaviais kviečiami dalyvauti projekte „Pameistrystė – nauja galimybė man!“ ir teikti paraiškas gauti finansavimą pameistrystei skatinti. Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės lėšomis, jam numatoma skirti virš 19 mln. eurų.
nuotrauka
2023-03-23 07:49
Sodininkų bendrijose prasideda aktyvusis metas: užmiesčio teritorijose esantys sodai vėl atgyja ir prisipildo besidarbuojančių žmonių. Prasidedant naujam sodininkystės sezonui, svarbu aptarti ne tik ūkio, bet ir teisės klausimus apie sodų bendrijas. Paanalizuokime, naudinga ar nenaudinga būti sodini...
nuotrauka
2023-03-23 07:45
Balandžio 28 d. apie infrastruktūros skaitmenizaciją ir jos tarptautinius gerosios praktikos pavyzdžius, Vilniaus metro idėją ir reikalingus pokyčius šalies infrastruktūros vystyme bus diskutuojama jau 12-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje...
nuotrauka
2023-03-22 17:19
Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas Vidmantas Janulevičius ir Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) prezidentas Mindaugas Sinkevičius pasirašė bendradarbiavimo susitarimą, kuriuo numatoma telkti abiejų organizacijų pastangas, atstovaujant savo narių interesams energetikos, valst...
nuotrauka
2023-03-22 11:58
2022 m. Lietuvos sutelktinio finansavimo rinka sparčiai augo nepaisant geopolitinės krizės, finansų rinkos svyravimų ir reguliacinių pokyčių. Reikšmingai padidėjo ir finansuojamų projektų skaičius, ir suteikiamas finansavimas, tačiau ir pradelsti mokėjimai.
nuotrauka
2023-03-22 06:13
Keturi asmenys įtariami sukčiaujant apgaule įgiję daugiau nei 640 tūkst. eurų iš Užimtumo tarnybos ir Nacionalinės mokėjimo agentūros. Asmenys, pasitelkę savo pačių įkurtus juridinius asmenis Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, galimai klastojo dokumentus ir vykdė fiktyvių sandorių grandines, siekdami...

Statybunaujienos.lt » Aktualijos