2022 lapkričio 30 d. trečiadienis, 18:31
Reklama  |  facebook

Elektrotechnikos specialistai kviečiami į tarptautinę parodą „Helso Electricity“

2022-05-03 07:12
Gegužės 13-ąją elektrotechnikos ir automatikos profesionalai bei visi tuo besidomintieji rinksis konferencijų ir parodų centre „Litexpo“ Vilniuje, kur jau 15-ąjį kartą vyks tarptautinė elektrotechnikos žinovų paroda „Helso Electricity“.
nuotrauka
UAB „Helso“ nuotr.


Minimos įmonės
Helso, UAB
LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centras, UAB
Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras, VŠĮ
Schneider Electric,
Apsilankiusieji parodoje ne tik susipažins su rinkos naujovėmis, bet ir turės puikią progą pagilinti žinias bei gauti tai patvirtinantį, rinkoje vertinamą sertifikatą. Organizatoriai šiemet didelį dėmesį žada skirti vis labiau populiarėjančiai atsinaujinančiai energetikai, tad ieškantiems sprendimų tai bus puiki proga gauti patarimų tiesiai iš ekspertų.

Apsilankiusieji parodoje ne tik susipažins su rinkos naujovėmis, bet ir turės progą pagilinti žinias bei gauti tai patvirtinantį, rinkoje vertinamą sertifikatą. Organizatoriai šiemet didelį dėmesį žada skirti vis labiau populiarėjančiai atsinaujinančiai energetikai, tad ieškantiems sprendimų tai bus puiki proga gauti patarimų tiesiai iš ekspertų.

Dėmesys atsinaujinančiai energetikai

Parodą organizuojančios elektrotechnikos žinovų UAB „Helso“ direktorius Edvardas Tarasevičius džiaugiasi augančiu dėmesiu parodai ir sako, kad jį pavyksta išlaikyti laiku reaguojant į pokyčius ir pristatant naujoves.

„Dėl pandemijos teko daryti pertrauką ilgametes tradicijas turinčios parodos istorijoje. Iš partnerių ir klientų atsiliepimų jautėsi, kad susidarė tuštuma – Lietuvoje ne tiek ir daug elektros projektavimo ir montavimo specialistų bendruomenę vienijančių renginių, tad visi su nekantrumu laukė sugrįžtant šios parodos. Svarbu pabrėžti, kad elektrotechnikos sprendimai darosi vis labiau kompleksiški, jie jau peržengė vienos kompetencijos ribas – tad ir mes neatsiliekame supažindindami lankytojus su naujovėmis. Todėl šios parodos tokios populiarios tarp specialistų“, – pasakoja bene 1000 lankytojų pritraukiančios parodos organizatorius. 

„Helso“ direktorius Edvardas Tarasevičius

„Elektrotechnikos sprendimai darosi vis labiau kompleksiški,
jie jau peržengė vienos kompetencijos ribas
– tad ir mes neatsiliekame supažindindami lankytojus su naujovėmis.
Todėl šios parodos tokios populiarios
tarp specialistų“, –
sako UAB „Helso“ direktorius
Edvardas TARASEVIČIUS.

Šiemet parodoje išskirtiniais tampa atsinaujinančios energetikos sprendimai. Dėl aukštų energetikos išteklių kainų, karinio konflikto Ukrainoje keliamo neapibrėžtumo ir valstybės paramos saulės elektrinių statybai jaučiamas itin didelis susidomėjimas šia sritimi.

„Kviečiu ne tik specialistus, bet ir visus, kam aktuali energetinė nepriklausomybė ir tvarumas, susipažinti su siūlomais energetikos sprendimais ir pasikonsultuoti su ekspertais“, – sako „Helso“ įmonės generalinis direktorius.

Dalyvavimas parodoje – nemokamas. Lankytojai į ją kviečiami gegužės 13 d., penktadienį, nuo 10 val. iki 16 val.

Lankytojams – rinkoje vertinamas sertifikatas

Parodoje bus galima išgirsti pranešimus apie geoterminį šildymą, nepertraukiamus maitinimo šaltinius, elektromobilių krovimą, ekranuotų kabelių savybes, ugniai atsparių kabelių linijų įrengimą, modulines žymėjimo sistemas ir kt. Svarbu paminėti, kad seminarų klausytojai gaus kvalifikaciją tobulinančius pažymėjimus, juos suteiks Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras, su kuriuo bendradarbiaujama jau ne pirmus metus.

Lankytojai turėtų suskubti registruotis, nes seminarai sulaukia didelio populiarumo ir salių vietos sparčiai rezervuojamos. Užsiregistruoti lankytojai kviečiami parodos puslapyje www.helso.lt/paroda.

Parodoje – elektrikų varžytuvės, pramogos lankytojams

Renginyje bus didelė saulės energetikos zona su gausiais įrangos gamintojų pavyzdžiais, kuriuos papildys profesionalios UAB „Helso“ produktų vadybininkų konsultacijos saulės elektrinę įsirengti ketinantiems vartotojams.

helso Šiemet grįžta elektrikų čempionatas, organizuojamas kartu su „Schneider Electric“ ir Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centru. Varžytuvių dalyviams teks užduotis sujungti elektrinį skydą pagal paruoštą schemą bei išspręsti ten įpintų galvosūkių, tad elektrikams reikės pasukti galvą ir panaudoti sukauptus įgūdžius. Geriausiai pasirodžiusių laukia organizatorių įsteigti prizai.

Lankytojams taip pat ruošiamasi pristatyti tylius ir ekologiškus elektromobilius bei jiems krauti skirtas stoteles. Susisiekimo ministerijos duomenimis, iki 2025 m. M1 klasės elektromobilių skaičius turi sudaryti ne mažiau nei 10 proc., o N1 elektromobilių skaičius – ne mažiau nei 30 proc. metinių pirkimų sandorių. Tad akivaizdu, kad elektromobilių rinkos, o su ja ir infrastruktūros plėtra yra neišvengiama. Šios srities sprendimus gyvenamajam ir viešajam sektoriui irgi bus galima pamatyti parodoje.

Tie, kurie tik dabar pradeda domėtis ekologiško judėjimo tema, parodoje turės galimybę dalyvauti smagiuose virtualiuose žaidimuose ir laimėti elektrinį paspirtuką – šio prizo steigėjas yra instaliacijos produktų gamintojas „Obo Bettermann“.

Organizatoriai įsitikinę, kad į įvairius lankytojų poreikius orientuotas renginio scenarijus taps naudingas ne tik profesiniu požiūriu, bet ir pasitarnaus kaip kūrybiška aplinka, kurioje kyla puikių idėjų bei užmezgami perspektyvūs ryšiai.

Apie UAB „Helso“

Gegužės 13 d. konferencijų ir parodų centre „Litexpo” vykstantį renginį „Helso Electricity“ organizuoja UAB HELSO – jau 18 metų Lietuvoje veiklą vykdanti elektrotechnikos didmeninės prekybos bendrovė, tiekianti elektrotechnikos prekes statybų, elektros tinklų, pramonės, telekomunikacijų ir atsinaujinančios energetikos projektams. Įmonė yra prisidėjusi prie tokių objektų kaip „Continental“ gamykla Kaune, „Phillip Morris“ gamykla Klaipėdoje, Tarptautinio Vilniaus oro uosto rekonstrukcija, „IKEA Industry Lietuva“ gamyklos Kazlų Rūdoje ir kitų įgyvendinimo.

UAB „Helso“ nuotr.

Statybunaujienos.lt
Aktualijos

nuotrauka
2022-11-30 09:24
VšĮ Telšių regioniniame profesinio mokymo centre lapkritį įvyko respublikinis konkursas „Apdailininkas 2022“, kuriame dalyvavo rekordiškai daug komandų. Pirmoji vieta atiteko telšiškiams.
nuotrauka
2022-11-29 17:00
Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija) 2022-11-17 paskyrė 12 tūkst. eurų baudą UAB „Statybos investicija“, kuri V. Kavoliuko ir J. Matuso gatvėse Kaune, neturėdama statybą leidžiančių dokumentų (SLD) vykdė dešimties gyvenamųjų namų sta...
nuotrauka
2022-11-29 16:24
Mokestinių ginčų komisija, atsižvelgdama į ginčų praktiką, pristato, kokias klaidas daro verslas, pripažindamas nuostolius, ir pateikia patarimus, kaip šių klaidų išvengti.
nuotrauka
2022-11-29 14:50
2023 m. bus pradėtas įgyvendinti valstybinės reikšmės magistralinio kelio A16 Vilnius–Prienai–Marijampolė 16,017 km viaduko kapitalinio remonto projektas. Remonto darbai turės būti atlikti per 13 mėn. nuo sutarties įsigaliojimo. VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcija) ir ...
nuotrauka
2022-11-29 13:32
„Laikai, kai įmonės rungėsi dėl biurų išskirtinumo, pamažu lieka praeityje. Dabar, įsigalėjus lanksčiam hibridinio darbo modeliui, pagrindinė konkurencija vyksta tarp savo namų ir biuro. Čia viskas turi būti šiek tiek geriau negu namuose – ir kava skanesnė, ir stiklai švaresni, ir kėdė ergonomiškesn...
nuotrauka
2022-11-29 11:37
Siekiant patikrinti, ar darbuotojas tinka sulygtam darbui, o sulygtas darbas – darbuotojui, sudarydamos darbo sutartį darbo sutarties šalys, t. y. darbdavys ir darbuotojas, gali sulygti dėl išbandymo. Dėl išbandymo laikotarpio šalys gali susitarti tik sudarydamos darbo sutartį, vadinasi, galimybių s...
nuotrauka
2022-11-29 07:16
Įmonė „Kauno šilas“, į rinką tiekianti šiltinimo medžiagas, specialistams pasiūlė ir konkrečių šiltinimo sprendinių – sukurti du katalogai – „Energiškai efektyvus šiltinimas Šiloporu. Brėžinių katalogas, A+, A++ klasė“ ir „Skydiniai namai. A+, A++ klasė“. Didžioji šių katalogų vertė – ilgametė patir...
nuotrauka
2022-11-29 05:21
Gruodžio 2 d., penktadienį, Aplinkos ministerijos kartu su asociacija „Lietuvos urbanistinių inovacijų tinklas“ rengia XVI Lietuvos urbanistinį forumą, kuris kvies pažvelgti į Lietuvos miestų problemas ir jų ateitį. Visą šią savaitę dar galite į jį registruotis.
nuotrauka
2022-11-28 15:18
Utenoje baigtas įgyvendinti dar vienas miestui ir jo gyventojams svarbus projektas – Utenos miesto darnaus judumo plano priemonių diegimo pirmasis etapas. Jo metu mieste įrengta 21 nauja autobusų sustojimo stotelė, kurios pritaikytos ir žmonėms su negalia.
nuotrauka
2022-11-28 12:05
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), atlikusi Kauno miesto savivaldybės (Savivaldybė) infrastruktūros objektų viešųjų pirkimų procesų korupcijos rizikos analizę, nustatė korupcijos rizikos veiksnius. Nustatyta, kad Savivaldybės infrastruktūros objektų viešųjų pirkimų procesams trūksta aiškumo, skaidrum...
nuotrauka
2022-11-28 11:21
Apie tvarumą kalbų apstu: juo susirūpinusi švietimo bendruomenė, verslininkai, valdantieji ir pati visuomenė. Augantis sąmoningumas ir rūpestis ateities kartomis – sveikintinas, tačiau ar iš tikrųjų visi vienodai suprantame, kokia yra tvari visuomenė, tvari gamyba, tvarus verslas? Kas nustato taisyk...
nuotrauka
2022-11-27 06:39
Vartotojų aljansas pradėjo kolektyvinio nutolusios saulės elektrinės pirkimo kampaniją. Tai pirma tokia kampanija, kurią Lietuvoje įgyvendina nevyriausybinė organizacija. Kolektyvinis pirkimas reiškia, kad vartotojai kviečiami ne po vieną, o visi kartu, kolektyviai, įsigyti nutolusią saulės elektrin...
nuotrauka
2022-11-27 06:29
Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Viešųjų pirkimų tarnyba išrinko 2022 m. geriausiai ir profesionaliausiai organizuotus pirkimus. Iš viso tarp laimėtojų pateko net 13 Lietuvos organizacijų.
nuotrauka
2022-11-25 08:56
Nuo 2023 m. sausio 1 d. šeimos turės daugiau galimybių derinti darbą, karjerą ir vaikų auginimą, mat įsigalios Darbo kodekso 112, 133 ir 134 straipsnių pakeitimai.
nuotrauka
2022-11-25 06:58
Seimas pritarė Želdynų įstatymo pataisoms įstatyme įtvirtindamas, kad savivaldybių atstovaujamosios institucijos galės pačios spręsti dėl didesnių atkuriamosios vertės įkainių nustatymo savo sprendimu saugotinais paskelbtiems želdiniams.
nuotrauka
2022-11-24 16:15
Ketvirtadienį, lapkričio 24 d., Seimas pritarė Gėlo požeminio vandens gavybos gręžinių įteisinimo laikinojo įstatymo pataisoms, numatančioms palengvinimus gyventojams. Nuo 2023 m. įteisinti gręžinius bus dar paprasčiau, o įteisinimo procedūros tais atvejais, kai požeminio vandens išteklių naudojimui...
nuotrauka
2022-11-24 14:37
Ketvirtadienį, lapkričio 24 d., Seimas priėmė Planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo įstatymo pakeitimus. Jiems įsigaliojus poveikio aplinkai vertinimas bus efektyvesnis ir skaidresnis, pagerės procedūrų kokybė.
nuotrauka
2022-11-24 11:45
Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija) laimėjo dar vieną bylą dėl valstybės patirtos žalos priteisimo iš buvusių Klaipėdos apskrities viršininko administracijos darbuotojų, dėl kurių netinkamai atliktų funkcijų Kuršių nerijos teritorij...
nuotrauka
2022-11-24 09:55
Į valstybės remiamų daugiabučio namo atnaujinimo (modernizavimo) priemonių sąrašą bus įtrauktas elektromobilių įkrovimo infrastruktūros įrengimas daugiabučiam namui priklausančiose automobilių saugyklose. Tam pritarė Vyriausybė.
nuotrauka
2022-11-24 08:26
Vyriausybė patvirtino Modernizavimo fondo projektų atrankos ir finansavimo aprašo pakeitimus. Nuo šiol iš Europos Sąjungos Modernizavimo fondo finansuojamų projektų atrankos procesas bus aiškesnis ir efektyvesnis. Kiekvienam konkrečiam investicijų projektui bus rengiamas atskiras ministro įsakymu tv...

Statybunaujienos.lt » Aktualijos