2022 birželio 26 d. sekmadienis, 1:51
Reklama  |  facebook

„Hyundai“. Verslui – didesnė vertė, operatoriams – modernus ir patogus darbas

2018-03-28 07:29
Darbo efektyvumą, kalbant apie sunkiąją techniką, lemia ir techninės charakteristikos, ir ja dirbantis specialistas. Kompanija „Hyundai“, išleisdama į rinką naujus modelius, juos tobulina abiem šiomis kryptimis. Technikos teikiamą naudą, kaip pastebi įmonės HML direktorius Martynas Slovikas, nemaža dalimi lemia ir įrangos ar technikos naudojimo patogumas.
nuotrauka
Ratinis ekskavatorius. Bendrovės „HML“ nuotr.


Minimos įmonės
HML, UAB

Įmonė HML (UAB „HML“) yra oficiali sunkiosios technikos gamintojo „Hyundai“ bei „Mecalac“ atstovė Lietuvoje. HML į Lietuvos rinką tiekia itin platų profesionalios statybinės technikos asortimentą patraukliomis kainomis.

hyundai, martynas slovikas

HML direktorius Martynas Slovikas

„Visa „Hyundai“ technika pastaraisiais metais atnaujino savo modelius – dabar ši statybinė technika tapo dar pažangesne, – sako HML direktorius Martynas Slovikas. – Paminėtini naujai įdiegti kuro taupymo sprendimai, gamyklinė monitoringo sistema, leidžianti visa stebėti nuotoliniu būdu. Naujųjų modelių kabinos kur kas talpesnės, krautuvai turi svarstykles, kurios darbuotojams sudaro galimybes daug paprasčiau numatyti darbų krūvį. „Hyundai“ technika turi daugelį pranašumų, kurie darbą daro paprastesniu, lengvesniu.“

„Hyundai“ technikai būdingos mažos darbo ir degalų sąnaudos

„Hyundai“ statybinė technika pasižymi mažomis darbo sąnaudomis, itin taupiai naudoja degalus, taigi mažina ir neigiamą poveikį aplinkai. „Hyundai“ HX serijos ekskavatoriai, HL serijos ratiniai krautuvai bei HW serijos ratiniai ekskavatoriai, priklausomai nuo atliekamo darbo, degalų naudoja iki 19 proc. mažiau negu ankstesnės serijos mechanizmai.

Taip pat „Hyundai“ HX ir HW serijos mechanizmams būdingas mažesnis įvesties ir išvesties valdymo signalų skaičius, operatorius gali nustatyti savo įrangos valdymo prioritetus ar pasirinkti galios režimą, taip pat ir tris darbo režimus: P (galia), S (standartinis) ir E (ekonomiškas). Kelis mygtukus palietęs operatorius taip pat gali parinkti jo darbui patogiausius darbinių įrankių nustatymus. Elektroninio ventiliatoriaus sistema sumažina veikimo triukšmą, tiksliai valdydama sūkius, priklausančius nuo veikiančio mechanizmo hidraulinės alyvos ir aušinimo skysčio temperatūros, bei taip pat sumažina degalų sąnaudas.

„Taigi klientai, pasirinkę „Hyundai“, gauna patį taupiausią ir tyliai veikiantį mechanizmą su išskirtine galia ir eksploatacinėmis savybėmis“, – pastebi HML direktorius M. Slovikas.

Moderni ir komfortiška kabina tinka kiekvienam operatoriui

Pastaruoju metu daug dėmesio, kuriant naujus modelius, skiriama komfortiškoms darbo sąlygoms arba universalaus dizaino principams, kurių esmė – gaminiais, produktais, paslaugomis, taip pat ir mechanizmais bei technika, turi būti visiems naudotis paprasta, intuityvu, apsaugant nuo galimų klaidų. Daugelis „Hyundai“ modelių turi naujos kartos, modernias, apie 13 proc. didesnes kabinas. Šias itin komfortiškas kabinas palankiai įvertino operatoriai visame pasaulyje. Jie taip pat liko patenkinti kabinos komfortu, visiškai reguliuojama sėdyne ir porankiais, kuriuos galima pritaikyti bet kokiam operatoriui.

 LR vikšrinis ekskavatorius

Nauja visiškai automatinė pajėgi oro kondicionavimo sistema palaiko malonią darbo aplinką.

„Akcentuočiau ir kitus kabinos patogumus, kaip: skaidrus polikarbonatinis stogo gaubtas su integruotu ir lengvai valdomu skydeliu nuo saulės, patobulinta nauja garso sistema su USB grotuvu, AM/FM radijo imtuvu ir MP3 grotuvu. Patogiau, toliau įrengtos valdymo svirtys, kurios lengvesniu daro operatoriaus darbą. Beje, operatoriai gali kalbėtis, naudodamiesi įdiegta Bluetooth laisvų rankų mobiliojo ryšio telefono sistema. Triukšmą kabinos viduje dar labiau leido sumažinti specialus kabinos pakabos montavimas“, – sako M. Slovikas.

Patobulintame prietaisų skydelyje paprasčiau stebėti veiksmus

Moderniame 8 colių pločio kabinoje įrengtame liečiamame ekrane rodoma informacija, kurią operatorius įprastai matytų išmaniajame telefone. Šis ekranas yra trečdaliu didesnis, nei ankstesniuose modeliuose. Pagrindinis ekrano vaizdas gali būti reguliuojamas pagal operatoriaus prioritetus ir yra labai lengvai matomas. Jis gali būti valdomas prisilietimu ir/ar nauju liečiamu valdikliu.

„Hyundai“ žengia dar toliau: operatorius ekrane gali pasirinkti savo asmeninius mechanizmo nustatymus, taip pat ir darbo režimus, mechanizmo diagnostiką, techninės priežiūros kontrolinį sąrašą ir mechanizmo paleidimo saugos kodus. Be to, šiame ekrane galima stebėti galinio vaizdo kameros vaizdą. Taigi ir šiaip puikus mechanizmo matomumo laukas gali būti praplečiamas dar labiau“, – vardina įmonės HML direktorius M. Slovikas.

„Hyundai“ naujuose modeliuose įdiegė „Hi-Mate“ nuotolinio valdymo sistemą, kuri operatoriams ir pardavėjo serviso darbuotojams suteikia tiesioginę prieigą prie svarbios mechanizmo aptarnavimo ir diagnostikos informacijos iš bet kurio kompiuterio su interneto prieiga. Vartotojai gali aptikti mechanizmo buvimo vietą, naudodamiesi skaitmeniniais žemėlapiais, ir nustatyti mechanizmo darbo ribas, taip sumažinant skambučių dėl reikalingų paslaugų kiekį. „Hi-Mate“ sistema taupo savininko ir pardavėjo laiką bei pinigus, skatindama profilaktinę techninę priežiūrą ir sumažindama mechanizmo prastovų laiką.

Frontalinis krautuvas, hyundai

Frontalinis krautuvas

„Hyundai“ statybinei technikai būdinga:

• Patikimumas ir patogus aptarnavimas

Sustiprinti ilgesnio tarnavimo laiko kaiščiai ir įvorės su dėvėjimuisi atspariais polimeriniais tarpikliais ir naujai sukurta kabinos pakaba su dviguba amortizacija, sumažinančia vibraciją ir triukšmą bei pagerinančia operatoriaus darbo komfortą yra patobulintos naujos serijos mechanizmų patikimumo savybės.

Prieiga prie degalų filtro ir patogi prieiga iš išorės prie kabinos oro filtro yra patogaus aptarnavimo patobulinimai. Papildomi turėklai suteikia daugiau saugumo, atliekant priežiūrą ir patikrinimą viršutiniame konstrukcijos aukšte.

• Didesnis patvarumas

Mechanizmų konstrukcijos ir priedų patvarumas yra didesnis nei reikalaujama darbų objektuose. Tai buvo įrodyta daugelio bandymų metu, įskaitant kelio bandymus ir virtualią simuliaciją.

• Naujos ypatingos saugos priemonės ekskavatoriams

Naujos saugos priemonės apima pasirenkamą 360 laipsnių virtualaus darbo vaizdo AAVM (pažangaus aplinkinio vaizdo stebėjimo) sistemą. Ji rodo vaizdą 8 colių ekrane. Ši sistema yra sudaryta iš aplinkinio vaizdo stebėjimo (AVM) sistemos, pateikiančios 360 laipsnių virtualų darbo aplinkos vaizdą ir išmaniosios judančių objektų aptikimo (IMOD) sistemos, įspėjančios operatorių apie mechanizmo darbo plote atsiradusius objektus.

Kitos saugos priemonės: strėlės cilindro užrakto vožtuvas su reguliuojamu įspėjimo apie perkrovą įrenginiu ir peties cilindro užrakto vožtuvas.

• Europos statybinės įrangos rinkos lyderė

„Hyundai Construction Equipment“ yra pripažinta Europos statybinės įrangos rinkos lyderė. Naudodama pažangias gamyklos automatizavimo sistemas, nukrypimų netoleruojančią kokybės kontrolės patikrinimo sistemą ir naujos kartos inžineriją, kompanija siūlo platų statybinės įrangos asortimentą. Gaminama daugiau nei 100 modelių sunkiųjų mechanizmų, taip pat ir hidraulinius ekskavatorius, ratinius krautuvus, pramoninius krautuvus ir mini krautuvus. „Hyundai Construction Equipment“ pateikia savo produktus per 120 pardavėjų tinklą daugiau nei 30-je valstybių. Išsamiau – www.hyundai.eu.

---------------------------------------------------------

HML, būdama oficiali sunkiosios technikos gamintojo „HYUNDAI“ bei „Mecalac“ atstovė Lietuvoje, gali pasiūlyti gaminius patraukliomis kainomis ir galimybę įsigyti technikos BRC lizingo sąlygomis – be banko finansavimo ir pradinio įnašo. Visai technikai suteikiama trijų metų garantija, atliekama garantinė ir pogarantinė priežiūra net 24 val. per parą visoje Lietuvoje. HML padaliniai veikia didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Galimas technikos pirkimas arba keitimas su pirkėjų arba įmonės priemokomis.

Svarbu:
  • Standartinė 5 metų arba 10 000 motovalandų garantija;
  • Visapusiškas technikos aptarnavimas ir remontas;
  • Sandėlyje turi daugiau kaip 95 proc. atsarginių detalių ir medžiagų;
  • Galimas klientų technikos pirkimas arba keitimas su pardavėjo (HML) arba kliento priemoka;
  • Parduoda išsimokėtinai be banko. Pradinis įnašas nuo 0 procentų;
  • Statybinės technikos nuoma.

HML pranašumai:

  • Visada laikosi terminų.
  • Suteikia pakaitinę įrangą.
  • Servisas pasiekiamas 24/7 visoje Lietuvoje.
  • Suteikiami itin geri garantiniai laikotarpiai.

Bendrovėhmloficialus hmlatstovas Lietuvoje

Bendrovės HML nuotr. 

Statybunaujienos.lt
Statybinė ir kelių technika, įrankiai

nuotrauka
2022-06-20 06:30
Į krovos pajėgumų didinimą Malkų įlankos terminalas investavo 5 mln. Eur. Į terminalą pristatytas mobilus, elektra varomas hidraulins kranas „Mansinen 300 ER“, kuris šiuo metu yra didžiausias toks Baltijos šalių uostuose. Taip pat baigiamas statyti naujas 3200 kv. m dengtas sandėlis, o iki liepos pa...
nuotrauka
2022-05-09 12:03
Pjovimo bei gręžimo mašinų ir instrumentų rinka Lietuvoje demonstruoja aiškias tendencijas: naudojimo laiką pratęsti restauruojant, susigrąžinti senus, bet pasiteisinusius modelius, benzininius vidaus degimo variklius keisti elektriniais ir ekonomiškais dyzeliniais.
nuotrauka
2022-02-21 11:16
Net viena trečioji Europos Sąjungoje (ES) sunaudojamos energijos atitenka transporto sektoriui. Automobiliai, sunkvežimiai ir autobusai sukuria apie 70 proc. transporto sektoriaus šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio, likusią dalį – aviacija ir laivyba.
nuotrauka
2021-12-09 07:32
STORCH kuria ir gamina aukštos kokybės dažymo įrankius, skirtus profesionaliam naudojimui, jau daugiau nei 120 metų. Ilgametė patirtis reiškia patikimus gaminius.
nuotrauka
2021-09-29 07:16
Vokietijos CEDIMA GmbH jau šimtmetį deimantus „augina“ laboratorijose, kontroliuodama jų stiprumą, išmatavimus ir savybes, kokių reikia gaminant instrumentus ir specialias mašinas, paprastai naudojamas pjauti, gręžti ar atlikti panašius darbus.
nuotrauka
2021-09-22 06:25
Kiekvienas Europos ir Lietuvos keliais riedantis vilkikas jo savininkui yra didžiulė investicija. Visgi kartais vadovaujamasi klaidinga prielaida, jog kol transporto priemonė važiuoja – viskas gerai, ir per mažai dėmesio skiriama reguliariai jos priežiūrai.
nuotrauka
2021-08-30 07:30
Naujieji „Cat“ mini ekskavatorių modeliai 302.7 CR, 303 CR ir 303.5 CR – tai išties unikalios 2,7–3,5 t klasės kasimo mašinos, žymiai našesnės už ankstesnės kartos modelius. Minėti modeliai kuria papildomą pridėtinę vertę verslui – tiesioginę ir netiesioginę.
nuotrauka
2021-07-29 07:41
Statybos verslas sukasi kokybės ir terminų karuselėje, nes šie faktoriai lemia užsakymų portfelį ir pelną. Vienu iš itin svarbių faktorių, kurie gali garantuoti našumą arba lemti nemenkus nuostolius, tampa įrangos, technikos patikimumas. Ką daryti, kad technika taptų efektyvia pagalbininke, o ne gal...
nuotrauka
2021-05-04 07:05
Kad statybinė technika atlieptų konkurencinės rinkos iššūkius, ji turi būti ne tik efektyvi, bet taip pat ir patraukli ja dirbantiems žmonėms, nes visuotinai žinomos problemos dėl darbuotojų trūkumo. Todėl 125 metų patirtis, kurią sukaupė „Doosan Infracore Europe“ – Pietų Korėjos konglomeratui „Doos...
nuotrauka
2021-02-19 07:16
Vilniuje įsikūrusios įmonės „Trantera“ veikla yra susijusi su transporto priemonėmis. Todėl įmonės vadovas Aleksandr Lavrinovič įsitikinęs: verslo sėkmei ypač svarbu, kad mechanizmai ir transporto priemonės būtų ne tik patikimos, efektyvios, bet ir stiprintų įmonės įvaizdį. Neatsitiktinai jau beveik...
nuotrauka
2021-02-15 07:49
Idealu, kad būsimam šaltukui galima būtų pasirengti iš anksto. Tai ypač svarbu vairuotojams, kurie slidžiais keliais išbandomi kiekvieną žiemą, ir kelius prižiūrinčioms tarnyboms, kurios vis kaltinamos, kad „vėl nespėjo pasirengti“.
nuotrauka
2021-02-11 09:28
Esant stipriam snygiui, vis dažniau visuomenėje pasigirsta, kad keliai valomi prastai, labai retai. Tačiau ar žinojote, kad sniego valymo, barstymo eiga ir sparta priklauso nuo kelio ar gatvės reikšmės? Kuo kelias aukštesnės kategorijos, tuo priežiūros darbai vykdomi greičiau, reikalavimai atliekami...
nuotrauka
2020-10-01 08:00
Ekskavatorinis krautuvas – bene populiariausia mašina, atliekant įvairius žemės kasimo, krovimo, pervežimo ir kitus darbus. Ši technika sėkmingai dirba statybose – pirmoji atvyksta, paskutinė išvyksta.
nuotrauka
2020-09-30 09:16
Vienas iš civilizacijos rodiklių – rankų darbo keitimas mašinomis, mechanizmais. Ir ne tik. Pandemija rodo, kad mašinos yra nepakeičiamos mažinant užsikrėtimo koronavirusu grėsmes.
nuotrauka
2020-03-25 08:00
Vilniaus Pilaitės rajone pastatytas automatizuotos įrankių nuomos terminalas. Moduliniame statinyje su 200 užrakinamų dėžių galima nuomotis įrankius visą parą – naudojantis specialia kurts programėle. Išmanus bekontaktis nuomos būdas arti namų pasirodė esąs įžvalgus sprendimas.
nuotrauka
2020-01-28 09:11
Dar 1995 m. Švedijos bendrovė „Husqvarna“ žengė pirmą žingsnį į naują technikos segmentą – pristatė pirmąjį pasaulyje komercinį robotą vejapjovę – „Husqvarna Solar“, robotą vejapjovę su saulės baterijomis. Šis išradimas pradėjo keisti pasaulio požiūrį į vejos priežiūrą ir jį keičia iki šiol. Veją pr...
nuotrauka
2019-08-26 09:38
Nauji „Cat“ mini ekskavatoriai nuo didžiųjų ekskavatorių skiriasi dydžiu ir svoriu, tačiau išmanumu mažai kuo nusileidžia didžiosioms kasimo mašinoms. Tai universali ir nepamainoma smulkioji statybinė technika, kuri dabar dar efektyvesnė, taupesnė ir patogesnė nei bet kada.
nuotrauka
2019-08-14 14:36
Palangos paplūdimiuose triūsia nauja ir moderni smėlio valymo mašina „BeachTech Marina“. Ekonomiškai ir tyliai dirbanti savaeigė technika kol kas neturi analogo Baltijos jūros regione.
nuotrauka
2019-08-09 11:08
Atliekų tvarkymo įmonė „Ekonovus“ pirmoji šalyje pradeda dirbti su dujinėmis šiukšliavežėmis, kurios ne tik mažiau terš orą, bet ir veiks kur kas tyliau nei dyzelinės jų „kolegės“.
nuotrauka
2019-07-10 14:00,      papildyta 2019-07-10 14:57, papildyta nuotraukomis ir video
Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės ženklo mašinos. Renginio organizatorius – UAB „Avesco Lithuania“, oficialus „Cat“ technikos atstovas Lietuvoj...

Statybunaujienos.lt » Statybinė ir kelių technika, įrankiai