2024 liepos 13 d. šeštadienis, 9:28
Reklama  |  facebook

Į LPK šventę rinkosi verslo ir politikos elitas: vakaras dedikuotas Žemaitijai

2023-12-15 09:03
Kasmet pasitikdama didžiąsias metų šventes Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) sukviečia verslo bendruomenę, visuomenės, politikos ir mokslo lyderius į kalėdinį LPK vakarą. Gruodžio 13 d. iškilmingoje „Pirklių klube“ vykusioje apdovanojimų ceremonijoje skambėjo ne tik padėkos ir sveikinimai artėjančių švenčių proga, bet ir žemaitiškai Austiejos ir grupės atliekamos dainos.
nuotrauka
LPK Garbės aukso ženklai įteikti Mariui Vaščėgai ir Kaziui Starkevičiui. Gabrieliaus Jauniškio nuotr.


Minimos įmonės
LPK (Lietuvos pramonininkų konfederacija),
Neatsitiktinai vakaro svečių pasveikinti atvyko ir žymus žemaitis, istorikas, profesorius Alfredas Bumblauskas. Kaip susirinkusiems svečiams sakė vakaro šeimininkas LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius, šiemet nuspręstą pradėti naują tradiciją – nuo šių metų kiekvieną kalėdinę LPK šventę dedikuoti vis kitam Lietuvos regionui.

„Nusprendėme pradėti nuo Žemaitijos – juk šie metai išties pareikalavo sveiko užsispyrimo. Juk nuolat pažymime kaip svarbu išlipti iš sostinės „burbulo“ – atsigręžti į regionus, juos stiprinti. Ir pačiam paskutiniu metu vis daugiau tenka pakeliauti po Lietuvą. Visur – daug atrastų ir neatrastų lobių, visur – didžiulis potencialas“, – sakė LPK pranešime cituojamas V. Janulevičius, pažymėdamas, kad ir šviesaus atminimo Bronislovas Lubys, pirmasis LPK prezidentas, buvo žemaitis iš Plungės.

Prisimintas ir kitų į istoriją įėjusių Lietuvos verslo ir pramonės atstovų indėlis. Tradiciškai, pabrėžiant Petro Vileišio nuopelnus, buvo įteiktos P. Vileišio vardo nominacijos, LPK Garbės aukso ženklai.

Įteikdamas apdovanojimus V. Janulevičius dėkojo verslo bendruomenei ir partneriams už darbo įnašą ir atsidavimą.

„Tai jūs šiemet palaikėte Lietuvos pramonės gyvybę, tai jūs keitėtės ir keitėte pasaulį savo naujais, novatoriškais sprendimais, tai jūs darėte Lietuvą stipresnę savo investicijomis, savo rūpesčiu darbuotojais ir savo drąsa žvelgti pirmyn ir matyti užtikrintą Lietuvos ateitį. Jūs recesijos metu rūpinotės, kad nepaisant mažėjančių pelnų, Lietuvos neištiko nedarbo krizė, ir tik jūsų dėka galime sau leisti nedrąsias viltis, kad kiti metai bus geresni“, – sakė LPK prezidentas.

LPK Garbės aukso ženklas už bendradarbiavimą su verslu ir gebėjimą Europai pristatyti Lietuvos pramonei svarbias problemas įteiktas Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovui Mariui Vaščėgai bei Kaziui Starkevičiui už Lietuvos pramonei svarbų platų požiūrį į Lietuvos verslą, Lietuvos pramonės indėlio ir svarbos supratimą, politikos ir pramonės interesų derinimą kasdienėje Ekonomikos komiteto veikloje.

P. Vileišio vardo nominacija bei piniginės premijos taip pat įteiktos Vilniaus Gedimino technikos universiteto Mechanikos fakulteto Mechatronikos, robotikos ir skaitmeninės gamybos katedros doktorantui Antanui Zinovičiui ir Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos ketvirtos klasės mokiniui Rokui Slančiauskui. O Klaipėdos Vydūno gimnazijos ekonomikos mokytoja metodininkė ir vyresnioji etikos mokytoja, VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ ekonomikos ir verslumo mokytoja Vaida Janavičienė pagerbta LPK Profesijos Riterio apdovanojimu.

Verslo bendruomenę pasveikinti atvyko Lietuvos Prezidentūros atstovai, Seimo nariai, ministrai, merai, universitetų rektoriai ir kiti garbingi svečiai. 
Statybunaujienos.lt
Žymės  ApdovanojimaiMetų nominacijos

nuotrauka
2024-06-21 08:49
Praėjusią savaitę, ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įvykusios Baltijos šalių šeimos verslo instituto (BFFI) ir Europos bendrovių valdysenos instituto (ECGI) organizuotos konferencijos „Šeimos įmonių vaidmuo ilgalaikio tvarumo kontekste“ metu buvo išrinkti geriausi regiono šeimos verslai. Tarp ...
nuotrauka
2024-06-19 11:05
Paėjusią savaitę ambasadoje Vilniuje įteikti Suomijos valstybiniai apdovanojimai nusipelniusiems lietuviams. Suomijos Liūto ordino riterio kryžiumi apdovanotas architektas, LAS Tarybos narys, prof. Gintaras Čaikauskas.
nuotrauka
2024-06-05 14:00
Aplinkos ministerija trečiadienį Prezidentūroje įteikė apdovanojimus žaliausiai Lietuvos savivaldybei. Šiemet ja tapo Panevėžio miesto savivaldybė. Taip pat apdovanota Jurbarko rajono savivaldybė. Ji per metus padarė didžiausią pažangą ir reitinge pakilo per 34 pozicijas, lyginant su 2023 m. rezulta...
nuotrauka
2024-05-29 15:32
Jau 23-iąjį kartą paskelbti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų eksportuotojas“ nominantai. 2023 m. eksporto lyderiais pripažintos 7 įmonės dvejose įmonių grupėse pagal jų dydį.
nuotrauka
2024-04-29 17:04
Lietuvos architektų rūmų Tarybos sprendimu šiais metais rūmų garbės ženklas „Žiedas" skiriamas architektui, architektūros istorikui, profesoriui Jonui Minkevičiui. Apdovanojimas įteiktas Vilniuje, visuotinio Lietuvos architektų rūmų susirinkimo metu.
nuotrauka
2024-04-29 16:39
Balandžio 26 d. didžiausiame skaitmeninės statybos forume Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius" – paskelbti ir apdovanoti geriausi praėjusiais metais Lietuvos įmonių įgyvendinti skaitmeninės statybos projektai.
nuotrauka
2024-04-17 10:48
Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Viešųjų pirkimų tarnyba penktąjį kartą kviečia organizacijas dalyvauti konkurse – pristatyti savo pasiektus rezultatus šių metų efektyviausių viešųjų pirkimų rinkimuose.
nuotrauka
2024-04-11 15:22
Balandžio 16 d. visi BIM entuziastai turi galimybę iš arti susipažinti su Lietuvos skaitmeninės statybos lyderiais: jau devintus metus „Skaitmeninė statyba“ drauge su Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) kviečia į konkurso „Lietuvos BIM projektai“ dalyvių projektų pristatymo renginį.
nuotrauka
2024-04-10 13:46
Ketvirtus metus vykstančios kampanijos „Ateitis – elektronikams" iniciatoriai, vienijantys lyderiaujančias sektoriaus įmones ir aukštąsias mokyklas Kaune, skelbia konkursą mokytojams-elektronikos entuziastams. Konkursu siekiama įvertinti mokytojų, skatinančių moksleivius domėtis perspektyvia elektro...
nuotrauka
2024-03-26 15:09
Mančesteryje vykusioje „Civic Trust Awards“ apdovanojimų ceremonijoje verslo ir laisvalaikio kompleksas „Bokšto skveras“ pripažintas nugalėtoju ir specialaus prizo laimėtoju, kuris įteikiamas išskirtiniams rekonstrukcijos projektams, įgyvendintiems saugomose teritorijose.
nuotrauka
2024-03-21 10:30
Kovo 20 d. paskelbtas kvietimas teikti paraiškas Žaliųjų pirkimų lyderių apdovanojimams, kurie skirti viešojo sektoriaus įmonėms, organizacijoms ir institucijoms, taip pat prekių ir paslaugų tiekėjams, tiekėjus vienijančioms organizacijoms ar viešuosiuose pirkimuose dalyvaujančioms organizacijoms, į...
nuotrauka
2024-03-13 09:28
Didžiausioje pasaulyje nekilnojamojo turto parodoje „MIPIM" Kanuose, Vilniui įteikti iš viso 5 apdovanojimai už pasiekimus Europos perspektyviausio miesto rinkimuose. Bendroje vidutinio dydžio miestų kategorijoje sostinė užėmė 3-ją vietą. Apdovanojimus kasmet rengia dienraščio „Financial Times" inve...
nuotrauka
2024-02-22 09:17
Devintus metus „Skaitmeninė statyba“ drauge su Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) organizuoja unikalų konkursą „Lietuvos BIM projektai“. Konkursu siekiama išrinkti geriausią šalies įmonių praktiką skaitmeninės statybos srityje – taikant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir me...
nuotrauka
2024-01-26 07:59
Jau daugiau nei 20 metų sostinės gimtadienį vainikuoja Vilniaus garsinančių lyderių apdovanojimai. Už idėjas ir darbus Vilniui, miesto puoselėjimą ir garsinimą kasmet Šv. Kristoforo statulėlėmis apdovanojami iškiliausi vilniečiai. Reikšmingiausi miesto apdovanojimai įteikt dešimt laureatų.
nuotrauka
2024-01-19 14:46
Baltijos-Amerikos laisvės fondas (BAFF) ir JAV ambasada Lietuvoje kartu su Inovacijų agentūra kviečia teikti paraiškas Lietuvos-Amerikos inovacijų apdovanojimui laimėti. Pretenduoti gali Lietuvos verslai, aukštojo mokslo įstaigos ir kitos organizacijos ar fiziniai asmenys, kurie bendradarbiaudami su...
nuotrauka
2024-01-19 07:58
Vienas ambicingiausių 2023 m. projektų – daugiau nei 500 bunų, įrengtų Nemuno vagoje. Pagrindinė bunų įrengimo Nemuno atkarpoje paskirtis – išlaikyti gilią ir laivybai tinkamą upės vagą. Specialiai šiam svarbiam Vidaus vandens kelių direkcijos vykdytam projektui įmonių grupė „Milsa“ sukūrė naują gam...
nuotrauka
2023-12-13 17:48
Gruodžio 13 d., Vilniuje 27-ąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimai. Šiais metais konkurse dalyvavo 50 lietuvišką produkciją gaminančių įmonių. Aukščiausio įvertinimo aštuoniose vertinimo kategorijose siekė 81 ga...
nuotrauka
2023-12-07 15:43
Trečiadienį Vilniuje iškilmingoje konkurso „Už darnią plėtrą“ ceremonijoje paskelbti ir apdovanoti geriausi 2023 metų NT projektai Lietuvoje. Geriausiųjų NT projektų rinkimus Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) ir Darnios plėtros akademija organizuoja jau 16 metus.
nuotrauka
2023-12-07 14:24
Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje pastatas pripažintas geriausiu 2022 metais šalyje pastatytu visuomeniniu objektu. Apie tai gruodžio 6 d. paskelbė Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija su Darnios plėtros akademija ir Tarptautinei Amerikos mokyklai Vilniuje (AISV) įteikė pagrindinį m...
nuotrauka
2023-12-04 16:23
Aplinkos ministerija pirmadienį įteikė apdovanojimus žaliausioms Lietuvos savivaldybėms. Jomis tapo Utenos rajono, Vilniaus ir Klaipėdos miestų savivaldybės. Visos trys tapo jau antrą kartą sudaryto Lietuvos savivaldybių aplinkosaugos reitingo lyderėmis.

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos

nuotrauka

Įmonės GERBŪVIO PROJEKTAI apyvartas augina plečiamas paslaugų paketas ir kelių projektai

Įmonė „Gerbūvio projektai“ įgyja pagreitį. Jau trečius metus sparčiai auga užsakymų portfelis, o nuo 2020 m. apyvarta kasmet auga kone dvigubai. 2023-aisiais įmonė tempo nemažino.