2024 vasario 26 d. pirmadienis, 13:02
Reklama  |  facebook

Į LPK šventę rinkosi verslo ir politikos elitas: vakaras dedikuotas Žemaitijai

2023-12-15 09:03
Kasmet pasitikdama didžiąsias metų šventes Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) sukviečia verslo bendruomenę, visuomenės, politikos ir mokslo lyderius į kalėdinį LPK vakarą. Gruodžio 13 d. iškilmingoje „Pirklių klube“ vykusioje apdovanojimų ceremonijoje skambėjo ne tik padėkos ir sveikinimai artėjančių švenčių proga, bet ir žemaitiškai Austiejos ir grupės atliekamos dainos.
nuotrauka
LPK Garbės aukso ženklai įteikti Mariui Vaščėgai ir Kaziui Starkevičiui. Gabrieliaus Jauniškio nuotr.


Minimos įmonės
LPK (Lietuvos pramonininkų konfederacija),
Neatsitiktinai vakaro svečių pasveikinti atvyko ir žymus žemaitis, istorikas, profesorius Alfredas Bumblauskas. Kaip susirinkusiems svečiams sakė vakaro šeimininkas LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius, šiemet nuspręstą pradėti naują tradiciją – nuo šių metų kiekvieną kalėdinę LPK šventę dedikuoti vis kitam Lietuvos regionui.

„Nusprendėme pradėti nuo Žemaitijos – juk šie metai išties pareikalavo sveiko užsispyrimo. Juk nuolat pažymime kaip svarbu išlipti iš sostinės „burbulo“ – atsigręžti į regionus, juos stiprinti. Ir pačiam paskutiniu metu vis daugiau tenka pakeliauti po Lietuvą. Visur – daug atrastų ir neatrastų lobių, visur – didžiulis potencialas“, – sakė LPK pranešime cituojamas V. Janulevičius, pažymėdamas, kad ir šviesaus atminimo Bronislovas Lubys, pirmasis LPK prezidentas, buvo žemaitis iš Plungės.

Prisimintas ir kitų į istoriją įėjusių Lietuvos verslo ir pramonės atstovų indėlis. Tradiciškai, pabrėžiant Petro Vileišio nuopelnus, buvo įteiktos P. Vileišio vardo nominacijos, LPK Garbės aukso ženklai.

Įteikdamas apdovanojimus V. Janulevičius dėkojo verslo bendruomenei ir partneriams už darbo įnašą ir atsidavimą.

„Tai jūs šiemet palaikėte Lietuvos pramonės gyvybę, tai jūs keitėtės ir keitėte pasaulį savo naujais, novatoriškais sprendimais, tai jūs darėte Lietuvą stipresnę savo investicijomis, savo rūpesčiu darbuotojais ir savo drąsa žvelgti pirmyn ir matyti užtikrintą Lietuvos ateitį. Jūs recesijos metu rūpinotės, kad nepaisant mažėjančių pelnų, Lietuvos neištiko nedarbo krizė, ir tik jūsų dėka galime sau leisti nedrąsias viltis, kad kiti metai bus geresni“, – sakė LPK prezidentas.

LPK Garbės aukso ženklas už bendradarbiavimą su verslu ir gebėjimą Europai pristatyti Lietuvos pramonei svarbias problemas įteiktas Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovui Mariui Vaščėgai bei Kaziui Starkevičiui už Lietuvos pramonei svarbų platų požiūrį į Lietuvos verslą, Lietuvos pramonės indėlio ir svarbos supratimą, politikos ir pramonės interesų derinimą kasdienėje Ekonomikos komiteto veikloje.

P. Vileišio vardo nominacija bei piniginės premijos taip pat įteiktos Vilniaus Gedimino technikos universiteto Mechanikos fakulteto Mechatronikos, robotikos ir skaitmeninės gamybos katedros doktorantui Antanui Zinovičiui ir Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos ketvirtos klasės mokiniui Rokui Slančiauskui. O Klaipėdos Vydūno gimnazijos ekonomikos mokytoja metodininkė ir vyresnioji etikos mokytoja, VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ ekonomikos ir verslumo mokytoja Vaida Janavičienė pagerbta LPK Profesijos Riterio apdovanojimu.

Verslo bendruomenę pasveikinti atvyko Lietuvos Prezidentūros atstovai, Seimo nariai, ministrai, merai, universitetų rektoriai ir kiti garbingi svečiai. 
Statybunaujienos.lt
Žymės  ApdovanojimaiMetų nominacijos

nuotrauka
2024-02-22 09:17
Devintus metus „Skaitmeninė statyba“ drauge su Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) organizuoja unikalų konkursą „Lietuvos BIM projektai“. Konkursu siekiama išrinkti geriausią šalies įmonių praktiką skaitmeninės statybos srityje – taikant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir me...
nuotrauka
2024-01-26 07:59
Jau daugiau nei 20 metų sostinės gimtadienį vainikuoja Vilniaus garsinančių lyderių apdovanojimai. Už idėjas ir darbus Vilniui, miesto puoselėjimą ir garsinimą kasmet Šv. Kristoforo statulėlėmis apdovanojami iškiliausi vilniečiai. Reikšmingiausi miesto apdovanojimai įteikt dešimt laureatų.
nuotrauka
2024-01-19 14:46
Baltijos-Amerikos laisvės fondas (BAFF) ir JAV ambasada Lietuvoje kartu su Inovacijų agentūra kviečia teikti paraiškas Lietuvos-Amerikos inovacijų apdovanojimui laimėti. Pretenduoti gali Lietuvos verslai, aukštojo mokslo įstaigos ir kitos organizacijos ar fiziniai asmenys, kurie bendradarbiaudami su...
nuotrauka
2024-01-19 07:58
Vienas ambicingiausių 2023 m. projektų – daugiau nei 500 bunų, įrengtų Nemuno vagoje. Pagrindinė bunų įrengimo Nemuno atkarpoje paskirtis – išlaikyti gilią ir laivybai tinkamą upės vagą. Specialiai šiam svarbiam Vidaus vandens kelių direkcijos vykdytam projektui įmonių grupė „Milsa“ sukūrė naują gam...
nuotrauka
2023-12-13 17:48
Gruodžio 13 d., Vilniuje 27-ąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimai. Šiais metais konkurse dalyvavo 50 lietuvišką produkciją gaminančių įmonių. Aukščiausio įvertinimo aštuoniose vertinimo kategorijose siekė 81 ga...
nuotrauka
2023-12-07 15:43
Trečiadienį Vilniuje iškilmingoje konkurso „Už darnią plėtrą“ ceremonijoje paskelbti ir apdovanoti geriausi 2023 metų NT projektai Lietuvoje. Geriausiųjų NT projektų rinkimus Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) ir Darnios plėtros akademija organizuoja jau 16 metus.
nuotrauka
2023-12-07 14:24
Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje pastatas pripažintas geriausiu 2022 metais šalyje pastatytu visuomeniniu objektu. Apie tai gruodžio 6 d. paskelbė Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija su Darnios plėtros akademija ir Tarptautinei Amerikos mokyklai Vilniuje (AISV) įteikė pagrindinį m...
nuotrauka
2023-12-04 16:23
Aplinkos ministerija pirmadienį įteikė apdovanojimus žaliausioms Lietuvos savivaldybėms. Jomis tapo Utenos rajono, Vilniaus ir Klaipėdos miestų savivaldybės. Visos trys tapo jau antrą kartą sudaryto Lietuvos savivaldybių aplinkosaugos reitingo lyderėmis.
nuotrauka
2023-11-28 10:10
Šiandien vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius įteikė apdovanojimus savivaldybių administracijų atstovams už sėkmingiausiai įgyvendintus VRM administruojamus 2014-2020 metų laikotarpiu ir Europos Sąjungos lėšomis finansuotus infrastruktūros projektus regionuose.
nuotrauka
2023-10-18 11:16
Jeigu jūs rūpinatės savo įmonės darbuotojų saugumu ir gerove, emocine būsena ir palankia atmosfera kolektyve, skatinate įvairovę, tausojate aplinką ar stiprinate bendruomenes – jūsų įmonę kviečiame dalyvauti Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų 2023 konkurse ir iki lapkričio 21 d. teikti parai...
nuotrauka
2023-10-16 11:21
Ilgalaikė Lietuvos medinės statybos patirtis ir tradicija sėkmingai pasireiškia ir šiuolaikinėje architektūroje. Vienas tokių pavyzdžių – architektūros estetikos studijos „Arches“ projektuotas gyvenamasis namas vienai šeimai – „Kedro namai“. Slovėnijoje rengiamame BIG SEE Wood Design Award’23 šis pr...
nuotrauka
2023-10-16 09:47
ARCHzona parodos metu paskelbtas trumpasis sąrašas architektų, patekusių į prestižinį geriausios Europos apdovanojimų EUmies Awards sąrašas.
nuotrauka
2023-10-06 05:55
Europos Komisijos įsteigtų Žaliosios sostinės apdovanojimų finale Vilnius tituluotas žaliąja Europos sostine 2025. Konkurso finale Taline Vilnius nugalėjo du finalininkus – Portugalijos Gimarainsą bei Austrijos Gracą.
nuotrauka
2023-09-22 07:39
Įveikęs pirmąjį rimtą karjeros iššūkį, konstruktorius Andrius Gudelis jautėsi geriausiu. Po 10 metų geriausiu jį pripažino ir statybos inžinierių bendruomenė: Lietuvos statybos inžinierių sąjungos (LSIS) apdovanojimuose Andrius Gudelis šiemet buvo išrinktas Metų statybos inžinieriumi-projektuotoju.
nuotrauka
2023-09-15 07:19
Karolis Kauklys yra UAB LAYHER BALTIC Finansų skyriaus vadovas (CFO). Prieš šešerius metus atėjęs į įmonę, jis įnešė naujovių, kurios buvo svarbios ne tik vokiško kapitalo įmonei, bet lemtingai pakeitė ir kelių LAYHER BALTIC klientų įmones.
nuotrauka
2023-09-11 07:08
Statybininkų dienos proga, kuri šiemet buvo švenčiama Druskininkuose, tradiciškai įteikti apdovanojimai geriausiems sektoriaus darbuotojams. Taip pat šiemet Lietuvos statybininkų asociacija švenčia 30-metį. Ta proga įteikti specialūs proginiai ženklai.
nuotrauka
2023-09-09 07:45
Lietuvos statybininkų asociacijos 30-mečio proga išleistas specialus proginis ženklas. Išskirtinei progai sukurta ribota – 50 – ženklų serija. Vakar, Statybininkų dienos šventės metu, buvo įteikti pirmieji ženklai.
nuotrauka
2023-07-21 06:40
Lietuvos architektų „Trimonis architects“ suprojektuotas daugiafunkcis kompleksas „U40“, įsikūręs Užupio g. 40, atrinktas į vieno iš prestižiškiausių ir didžiausių pasaulio architektūros ir dizaino festivalių „World Architecture Festival“ (WAF) finalą.
nuotrauka
2023-07-17 07:58
Prikeliant naujam gyvenimui kultūros paveldo objektus, teisingiausia yra rasti būdą, kaip istorinę architektūrą tinkamai įveiklinti: tik įžvalgūs ir teisingi sprendimai lems, ar objektas bus išsaugotas ateities kartoms. Kad ir kokių iššūkių pasitaikytų šiame kelyje, UAB ARCHINOVA vadovo Aleksandro G...
nuotrauka
2023-07-01 07:51
Tarptautinės architektų dienos išvakarėse, birželio 30 d., įteikti Nacionaliniai architektūros apdovanojimai (NAA) – įvertinti geriausi per pastaruosius metus įgyvendinti architektūros kūriniai ir jų autoriai.

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos