2023 spalio 3 d. antradienis, 18:10
Reklama  |  facebook

„LAUFEN“ inovacijos keičia vonios kambarį

2023-06-29 07:26
Išmaniųjų statybų ir tvarumo idėjos jau neatsiejamos nuo reikalavimų šiuolaikiniams ir ateities pastatams, todėl jos tvirtai įkėlė koją ir į vonios kambarį. Santechninės įrangos kompanija „LAUFEN“ šiemet pristatė naujas vonios kambario kolekcijas, kurios atspindi ne tik 130 veiklos metų patirtį, nepriekaištingai derinant estetiką ir funkcionalumą, bet ir moderniausias inovacijas išmaniam ir tvariam gyvenimui.
nuotrauka
LAUFEN / LAUFEN Baltics nuotr.


Minimos įmonės
Laufen Baltics, UAB

laufenNuo 1892 m. sėkmingai gyvuojanti šveicarų kompanija iki šių dienų vadovaujasi šūkiu, kad vonios kambarys skirtas ne tik kūnui, bet ir sielai. Tad kuria holistinę vonios kultūrą, daugiausiai dėmesio skiriant tvarumui, kokybiškam dizainui, inovacijoms ir meistrystei. Kompanijos gaminiai – nuo vonios keramikos iki baldų, aksesuarų ar instaliacijos sistemų – yra inovatyvūs, keliantys šiltas emocijas ir pasižymintys unikalia estetika.

LAUFEN

Programėlė „LAUFEN SmartControl“ 

Vis daugiau dėmesio skiriama ne tik estetiniam, bet ir skaitmeniniam įrenginių suderinamumui ir išmaniajam jų valdymui. Šiemet kompanijos pristatyta programėlė „LAUFEN SmartControl“ leidžia susieti įvairius santechnikos prietaisus skirtingose patalpose, centralizuotai juos valdyti, stebėti jų veikimo režimą, keisti tam tikrus parametrus pagal poreikius konkrečiame objekte. Ši technologija padeda sumažinti vandens ir elektros energijos suvartojimą, taupyti laiką ir finansinius išteklius. Sistema gali būti integruota į pastato valdymo sistemą arba naudojama atskirai. Į sąsajų kūrimą viena iš rinkos lyderių žvelgia daugiasluoksniškai. Siekiama ne tik sujungti vonios prietaisus su debesų technologijomis, bet ir kurti ryšį tarp žmonių, architektūros ir aplinkos.

Klasikinius gaminius į naują lygį perkelia inovatyvios technologijos

Naujoji vonios kambario kolekcija „MEDA“ yra vienas geriausių pavyzdžių, kaip šveicarų kompanija, pasitelkdama savo patirtį ir išgrynintą dizaino filosofiją, geba transformuoti vonios kambarį į erdvę, pritaikytą žmogui. Viskas sukurta taip, kad kasdienis naudojimasis vonios prietaisais būtų itin komfortiškas ir atlieptų individualius poreikius rūpinantis savo higiena, gerove ir sveikata. Ši kolekcija nepavaldi laikui ir atitinka visus šveicariško dizaino principus – formų grynumą, funkcionalumą, dėmesingumą detalėms.

LAUFEN

Naujoji vonios kambario kolekcija „MEDA“

Dėl modulinio dizaino kolekcijos gaminiai išsiskiria savo universaliomis pritaikymo galimybėmis. Skirtingų dydžių ir formų praustuvai, unitazai, bidė, vonios, čiaupai, maišytuvai ir baldai gali nesunkiai būti įkomponuojami į bet kokį vonios kambarį ir panaudojami individualiems vonios dizaino sprendimams. Kolekcijos asortimente ir wc su patobulinta naujos kartos „Silent Flush“ technologija, kuri ir taupo vandenį, ir unitaze jį nuleidžia gerokai tyliau. Kolekcijos autorius – žymus šveicarų dizaineris Peteris Wirzas, kurio prieš keletą dešimtmečių sukurta kolekcija PRO iškart išpopuliarėjo visame pasaulyje. Panašu, kad naujoji kolekcija taip pat užprogramuota sėkmei.

Kuria holistinę vonios kultūrą arba laiką pralenkusios idėjos

Kompanija šiais metais pristatė ir atnaujintą dar vienos itin sėkmingos savo kolekcijos „Il Bagno Alessi“, kuriai šiemet sukanka 20 metų, versiją. Žinomas italų dizaineris Stefano Giovannoni pagaliau galėjo įgyvendinti laiką pralenkusias idėjas: kolekciją papildė ne tik naujas kultinio praustuvo „Tuna“ modelis, bet ir du nauji itin elegantiški pastatomi praustuvai. Ypatingas kolekcijos akcentas – veidrodis tamsiai rudo aliuminio rėmu, kuriame integruoti 10 LED šviestuvų. Šviesos kryptį, šiltumą ir intensyvumą galima valdyti nuotoliniu būdu.

LAUFEN

Itin sėkminga kolekcija „Il Bagno Alessi“

Dar viena nauja kolekcija – „LUA“, sukurta prancūzų dizainerio Toan Nguyen. Tobulai suderinti elementai išlaiko balansą tarp formos, funkcionalumo ir sensorinių pojūčių.

LAUFEN LUA

Dar viena nauja kolekcija – „LUA“

Holistinės filosofijos įkvėpta kolekcija skatina į vonios procedūras žiūrėti kaip į malonų ritualą. O šio dizainerio sukurtas „LANI“ vonios kambario baldų komplektas ne tik žavi grakščiu dizainu ir tiesiomis linijomis, bet ir praktiškumu. Erdvūs stalčiai bei spintelės padeda vonioje išlaikyti ne tik stilių, bet ir tvarką.

Praktiški sprendimai greitesniam ir lengvesniam įrengimui

„LAUFEN“ rūpinasi ne tik galutinio vartotojo komfortu, bet ir siekia užtikrinti kuo efektyvesnį ir sklandesnį vonios kambario planavimo ir įrengimo procesą. Naujoji potinkinių montavimo sistemų linija „INEO“ kurta galvojant apie projektuotojų, dizainerių, pardavimų konsultantų darbo palengvinimą. Į sistemą įtrauktos visos reikalingos montavimo dalys, pradedant rėmu, bakeliais, profilinėmis montavimo detalėmis, baigiant skirtingo dizaino ir spalvų vandens nuleidimo klavišais. Tad įrengti ar atnaujinti vonios kambarį bus galima dar paprasčiau ir greičiau. Naujoji montavimo sistema „EasyFit 2.0“ pakabinamus klozetus leidžia sumontuoti lengvai, tam pakaks vieno santechnikos meistro, nebereikės asistentų pagalbos.

LAUFEN

Potinkinių montavimo sistemų linija „INEO“ 

Tarp naujienų – ir unitazo dangtis su integruota bidė funkcija SIT. Tai ypač patogus variantas, kai nėra galimybės bidė įrengti atskirai. SIT galima montuoti ant jau pastatyto unitazo – reikalingos tik vandens padavimo ir elektros šaltinio jungtys.

Tvari vandens panaudojimo kontrolė

Dar vienas dėmesio vertas šios linijos elementas – itin novatoriškas unitazas „Save!“ su šlapimo atskyrimo funkcija. Šis gaminys gali sukelti tikrą revoliuciją mažinant vandens vartojimą. Sistema sukurta taip, kad atskirtų vandenį, kurį galima vėl naudoti, ir kenksmingus elementus, kad jie nepatektų į aplinką. Šis įrenginys atskleidžia, kaip glaudžiai vonios kambarys susijęs su aplinka ir kokią didžiulę įtaką tvarūs sprendimai vonios kambaryje gali turėti visam pastatų valdymo ciklui. Ši naujiena – daugiau nei koncepcija ar bandymų objektas. Tai jau subrandintas gaminys, atitinkantis visus šios pramonės šakos reikalavimus ir normas.

LAUFEN

Kolekcija „LANI“

Inovatyvi, šiandienos vartotojų ir ateities kartų gerove besirūpinanti kompanija gaminių kokybės kartelę pakėlė ir higienos srityje. Užtikrinti maksimalią švarą bus dar paprasčiau. „LAUFEN“ vonios keramikos paviršiams naudoja itin inovatyvią antimikrobinę dangą. „LAUFEN Clean Coat Active“ ne tik padeda sumažinti purvo žymes ar kalkių nuosėdas, bet ir pasižymi antibakterinėmis ir antivirusinėmis savybėmis.

laufen

„LAUFEN Clean Coat Active“  pasižymi antibakterinėmis ir antivirusinėmis savybėmis.

Nepriklausomų laboratorijų tyrimai rodo, kad ant šios dangos per 24 val. žūsta mažiausiai 99,9% žinomų bakterijų ir virusų. Ši inovacija praustuvų, unitazų ir bidė higienos standartus pakėlė į iki šiol neregėtą lygį.

Vonia visam gyvenimui

Šimtametę patirtį turinčios kompanijos misija apima visapusišką atsakomybę renkantis ekonomiškai, socialiai ir ekologiškai tvarius sprendimus. Siekiant užtikrinti maksimalų švaros, grynumo ir saugumo pojūtį vonioje, „LAUFEN“ kuria savo gaminius taip, kad jie būtų maksimaliai draugiški aplinkai. Socialinės atsakomybės ir tvarumo principai taikomi visuose veiklos etapuose nuo žaliavų parinkimo ir gamybos iki produktų naudojimo ir perdirbimo. Šie procesai nuolat peržiūrimi ir tobulinami.

Tad tiek ilgamečiai kompanijos produkcijos gerbėjai, tiek nauji vartotojai, rinkdamiesi iš naujojo, dar platesne dydžių ir spalvų palete pasižyminčio produktų asortimento, gali sukurti ne tik stilingą, modernų, komfortišką vonios kambarį, bet ir būti tikri, kad įranga tarnaus kelioms kartoms, o išmanūs bei tvarūs sprendimai pasitarnaus ne tik taupant laiką ir pinigus, bet ir gamtos resursus.  

LAUFEN / LAUFEN Baltics nuotr.

Statybunaujienos.ltInžinerinės sistemos

nuotrauka
2023-10-03 10:11
Planuojama, kad 2024 m. pradžioje Lietuvoje pradės veikti šiuo metu testuojama Nuotekų tvarkymo informacijos sistema, leisianti užtikrinti, kad į aplinką nepatektų nevalytos nuotekos. Taip pat sumažės administracinė našta nuotekų tvarkytojams ir jų veiklą prižiūrinčioms institucijoms.
nuotrauka
2023-09-28 11:53
Rengiantis Baltijos šalių elektros tinklų sinchronizacijai su kontinentinės Europos tinklais 2025 m. vasarį, Telšiuose ir Alytuje pradėti montuoti vieni svarbiausių sinchronizacijos įrenginių – sinchroniniai kompensatoriai. Jie padeda stabilizuoti elektros sistemos dažnį ir padidina tinklo dinaminį ...
nuotrauka
2023-09-27 11:17
Nuo rugsėjo 23 d. įsigaliojo Gaisrinės saugos pagrindinių reikalavimų pakeitimai, atveriantys galimybes statyti aukštesnius nei 5 aukštų visuomeninius pastatus, naudojant iš medienos ir organinių medžiagų pagamintus statybos produktus. Iki šiol maksimalus tokių pastatų aukštis negalėjo viršyti 5 auk...
nuotrauka
2023-09-26 12:09
Šildymo sezono metu kiekvienais metais padaugėja patalpose kylančių gaisrų, kurie pridaro didelių nuostolių. Kaip pažymi pranešime cituojamas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Valstybinės priešgaisrinės priežiūros organizavimo skyriaus viršininkas Aurimas Gudžiauskas, dažniausia gais...
nuotrauka
2023-09-25 07:16
Dviejų Vilniaus mokyklų moksleiviai naujuosius mokslo metus pradeda sportuodami moderniai apšviestose sporto salėse. LEDVANCE apšvietimas įrengtas Taikos progimnazijos ir Fabijoniškių gimnazijos sporto salėse.
nuotrauka
2023-09-20 14:03
AB Vilniaus šilumos tinklų valdomoje Vilniaus termofikacinėje elektrinėje Nr. 2 trečiadienį surengtos funkcinės civilinės saugos pratybos, kurių tikslas – stiprinti pasirengimo lygį ir įvertinti bendrovės ekstremaliųjų situacijų valdymo plano ir operacijų centro veiksmingumą, tobulinti reagavimo pro...
nuotrauka
2023-09-18 15:40
Lietuvos rinkai šiemet pristatyta inovatyvi skaitmeninė namų sistema JUNG HOME taps svarbiausiu akcentu specialiai tarptautinei parodai „Supernamai 2023“ sukurtame JUNG stende. Rugsėjo 29–spalio 1 d. „Litexpo“ parodų centro lankytojai, užsukę į šį interaktyvų stendą, turės unikalią galimybę ne tik i...
nuotrauka
2023-09-12 16:22
Valstybinė darbo inspekcija informuoja, kad Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu buvo patvirtintas „Nuolatinę potencialiai pavojingų įrenginių priežiūrą atliekančių asmenų kvalifikacijos arba specialiųjų žinių ir įgūdžių reikalavimų nustatymo aprašas".
nuotrauka
2023-09-07 07:38
Turto bankas pasirašė sutartį dėl 41 valstybės biurų pastato inžinerinių sistemų automatizavimo. Skaičiuojama, kad ši priemonė kasmet leis sutaupyti ne mažiau nei 10–13 proc. elektros ir šilumos energijos, o investicijos atsipirks vos per trejus metus.
nuotrauka
2023-08-22 15:21
Tikriausiai net nereikia pasakoti, kaip svarbu namuose užtikrinti malonią šilumą – šiam tikslui dažniausiai pasitelkiami šildymo katilai. Nusprendus tokią įrangą naudoti savo namuose, reikės susipažinti su skirtingais katilų tipais. Kaip ir galima tikėtis, kiekvienas iš jų turi tiek trūkumų, tiek ir...
nuotrauka
2023-06-16 07:15
Belgijos kompanija „Ideal Standard“ rinkai pasiūlė dušo sistemų kolekciją ALU+, kuri atliepia karščiausias rinkos tendencijas – yra estetiška, taupi ir tvari. ALU+ kolekcija skirta šiuolaikiniam vonios kambariui: turi integruotą daiktų laikymo sistemą, modelius galima rinktis iš kelių modernių spalv...
nuotrauka
2023-06-06 07:17
Vienas iš esminių efektyvaus nuotekų tvarkymo dalykų – siurblinės. Jos turi būti parinktos pagal konkrečius poreikius ir atitikti aplinkosaugos standartus. Naujos kartos „Innovative Water Systems“ (IWS) siurblinės yra sandarios, atsparios smūgiams, todėl patikimos ir patogios montuoti.
nuotrauka
2023-05-24 08:00
Perjungimo vožtuvai gali būti naudojami šildymo terpės srautui perjungti tarp dviejų šilumos šaltinių arba imtuvų. Jie gerai veikia, pavyzdžiui, sistemose su šilumos siurbliais.
nuotrauka
2023-05-05 07:00
„Geberit FlowFit“ – tai inovatyvi vamzdynų sistema, skirta tiekti geriamąjį vandenį, tačiau ji gali būti naudojama ne tik atliekant įprastą funkciją – šildant vandenį, bet šaldyti, ar suspausti orą. Sistema sukurta siekiant išvengti montavimo klaidų, kasdien pasitaikančių statybvietėse, ir iš esmės ...
nuotrauka
2023-04-20 07:41
Tarptautinė kompanija „Omnis Power“ įkūrė būstinę Kaune ir į Baltijos šalių rinką ateina su naujos kartos dvipusiais saulės moduliais – „N-Type“.
nuotrauka
2023-04-18 07:45
Neseniai užbaigti apšvietimo sistemų įrengimo darbai dviejuose sporto paskirties objektuose – Kauno lengvosios atletikos manieže ir Vilniaus padelio teniso kortuose. Apšvietimo sprendinius jiems tiekė LEDVANCE, vienas iš didžiausių apšvietimo rinkos žaidėjų pasaulyje.
nuotrauka
2023-04-13 08:28
Energetikos ministerija primena, kad verslo įmonės dar gali kreiptis paramos diegiant aplinkai draugiškas, naujesnes ir mažiau energijos vartojančias technologijas.
nuotrauka
2023-04-12 07:33
Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas (ŠVOK) lemia patalpų mikroklimatą, nuo kurio priklauso komfortas, darbingumas ir sveikata. Tai yra aksioma, dėl kurios niekas nesiginčija. Tačiau sprendinių, kaip sukurti komfortišką patalpų mikroklimatą, ieškoma nuolat.
nuotrauka
2023-04-07 07:50
Pagrindinis uždavinys, rekonstruojant buvusio centrinio Vilniaus pašto pastatą, buvo pritaikyti jį šių dienų žmogaus poreikiams ir išsaugoti istorijos dvasią. Inžinerinių sistemų montavimo įmonei „Vartolita“ tai buvo pats didžiausias iššūkis, su kokiu teko susidurti per visą įmonės veiklos istoriją.
nuotrauka
2023-03-28 16:59
Energetikos ministerija kartu su Aplinkos projektų valdymo agentūra baigė įgyvendinti projektą „Neefektyviai biomasę naudojančių katilų keitimas namų ūkiuose“, finansuojamą 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų lėšomis.

Statybunaujienos.lt » Inžinerinės sistemos