2024 vasario 29 d. ketvirtadienis, 11:33
Reklama  |  facebook

„LAUFEN“ inovacijos keičia vonios kambarį

2023-06-29 07:26
Išmaniųjų statybų ir tvarumo idėjos jau neatsiejamos nuo reikalavimų šiuolaikiniams ir ateities pastatams, todėl jos tvirtai įkėlė koją ir į vonios kambarį. Santechninės įrangos kompanija „LAUFEN“ šiemet pristatė naujas vonios kambario kolekcijas, kurios atspindi ne tik 130 veiklos metų patirtį, nepriekaištingai derinant estetiką ir funkcionalumą, bet ir moderniausias inovacijas išmaniam ir tvariam gyvenimui.
nuotrauka
LAUFEN / LAUFEN Baltics nuotr.


Minimos įmonės
Laufen Baltics, UAB

laufenNuo 1892 m. sėkmingai gyvuojanti šveicarų kompanija iki šių dienų vadovaujasi šūkiu, kad vonios kambarys skirtas ne tik kūnui, bet ir sielai. Tad kuria holistinę vonios kultūrą, daugiausiai dėmesio skiriant tvarumui, kokybiškam dizainui, inovacijoms ir meistrystei. Kompanijos gaminiai – nuo vonios keramikos iki baldų, aksesuarų ar instaliacijos sistemų – yra inovatyvūs, keliantys šiltas emocijas ir pasižymintys unikalia estetika.

LAUFEN

Programėlė „LAUFEN SmartControl“ 

Vis daugiau dėmesio skiriama ne tik estetiniam, bet ir skaitmeniniam įrenginių suderinamumui ir išmaniajam jų valdymui. Šiemet kompanijos pristatyta programėlė „LAUFEN SmartControl“ leidžia susieti įvairius santechnikos prietaisus skirtingose patalpose, centralizuotai juos valdyti, stebėti jų veikimo režimą, keisti tam tikrus parametrus pagal poreikius konkrečiame objekte. Ši technologija padeda sumažinti vandens ir elektros energijos suvartojimą, taupyti laiką ir finansinius išteklius. Sistema gali būti integruota į pastato valdymo sistemą arba naudojama atskirai. Į sąsajų kūrimą viena iš rinkos lyderių žvelgia daugiasluoksniškai. Siekiama ne tik sujungti vonios prietaisus su debesų technologijomis, bet ir kurti ryšį tarp žmonių, architektūros ir aplinkos.

Klasikinius gaminius į naują lygį perkelia inovatyvios technologijos

Naujoji vonios kambario kolekcija „MEDA“ yra vienas geriausių pavyzdžių, kaip šveicarų kompanija, pasitelkdama savo patirtį ir išgrynintą dizaino filosofiją, geba transformuoti vonios kambarį į erdvę, pritaikytą žmogui. Viskas sukurta taip, kad kasdienis naudojimasis vonios prietaisais būtų itin komfortiškas ir atlieptų individualius poreikius rūpinantis savo higiena, gerove ir sveikata. Ši kolekcija nepavaldi laikui ir atitinka visus šveicariško dizaino principus – formų grynumą, funkcionalumą, dėmesingumą detalėms.

LAUFEN

Naujoji vonios kambario kolekcija „MEDA“

Dėl modulinio dizaino kolekcijos gaminiai išsiskiria savo universaliomis pritaikymo galimybėmis. Skirtingų dydžių ir formų praustuvai, unitazai, bidė, vonios, čiaupai, maišytuvai ir baldai gali nesunkiai būti įkomponuojami į bet kokį vonios kambarį ir panaudojami individualiems vonios dizaino sprendimams. Kolekcijos asortimente ir wc su patobulinta naujos kartos „Silent Flush“ technologija, kuri ir taupo vandenį, ir unitaze jį nuleidžia gerokai tyliau. Kolekcijos autorius – žymus šveicarų dizaineris Peteris Wirzas, kurio prieš keletą dešimtmečių sukurta kolekcija PRO iškart išpopuliarėjo visame pasaulyje. Panašu, kad naujoji kolekcija taip pat užprogramuota sėkmei.

Kuria holistinę vonios kultūrą arba laiką pralenkusios idėjos

Kompanija šiais metais pristatė ir atnaujintą dar vienos itin sėkmingos savo kolekcijos „Il Bagno Alessi“, kuriai šiemet sukanka 20 metų, versiją. Žinomas italų dizaineris Stefano Giovannoni pagaliau galėjo įgyvendinti laiką pralenkusias idėjas: kolekciją papildė ne tik naujas kultinio praustuvo „Tuna“ modelis, bet ir du nauji itin elegantiški pastatomi praustuvai. Ypatingas kolekcijos akcentas – veidrodis tamsiai rudo aliuminio rėmu, kuriame integruoti 10 LED šviestuvų. Šviesos kryptį, šiltumą ir intensyvumą galima valdyti nuotoliniu būdu.

LAUFEN

Itin sėkminga kolekcija „Il Bagno Alessi“

Dar viena nauja kolekcija – „LUA“, sukurta prancūzų dizainerio Toan Nguyen. Tobulai suderinti elementai išlaiko balansą tarp formos, funkcionalumo ir sensorinių pojūčių.

LAUFEN LUA

Dar viena nauja kolekcija – „LUA“

Holistinės filosofijos įkvėpta kolekcija skatina į vonios procedūras žiūrėti kaip į malonų ritualą. O šio dizainerio sukurtas „LANI“ vonios kambario baldų komplektas ne tik žavi grakščiu dizainu ir tiesiomis linijomis, bet ir praktiškumu. Erdvūs stalčiai bei spintelės padeda vonioje išlaikyti ne tik stilių, bet ir tvarką.

Praktiški sprendimai greitesniam ir lengvesniam įrengimui

„LAUFEN“ rūpinasi ne tik galutinio vartotojo komfortu, bet ir siekia užtikrinti kuo efektyvesnį ir sklandesnį vonios kambario planavimo ir įrengimo procesą. Naujoji potinkinių montavimo sistemų linija „INEO“ kurta galvojant apie projektuotojų, dizainerių, pardavimų konsultantų darbo palengvinimą. Į sistemą įtrauktos visos reikalingos montavimo dalys, pradedant rėmu, bakeliais, profilinėmis montavimo detalėmis, baigiant skirtingo dizaino ir spalvų vandens nuleidimo klavišais. Tad įrengti ar atnaujinti vonios kambarį bus galima dar paprasčiau ir greičiau. Naujoji montavimo sistema „EasyFit 2.0“ pakabinamus klozetus leidžia sumontuoti lengvai, tam pakaks vieno santechnikos meistro, nebereikės asistentų pagalbos.

LAUFEN

Potinkinių montavimo sistemų linija „INEO“ 

Tarp naujienų – ir unitazo dangtis su integruota bidė funkcija SIT. Tai ypač patogus variantas, kai nėra galimybės bidė įrengti atskirai. SIT galima montuoti ant jau pastatyto unitazo – reikalingos tik vandens padavimo ir elektros šaltinio jungtys.

Tvari vandens panaudojimo kontrolė

Dar vienas dėmesio vertas šios linijos elementas – itin novatoriškas unitazas „Save!“ su šlapimo atskyrimo funkcija. Šis gaminys gali sukelti tikrą revoliuciją mažinant vandens vartojimą. Sistema sukurta taip, kad atskirtų vandenį, kurį galima vėl naudoti, ir kenksmingus elementus, kad jie nepatektų į aplinką. Šis įrenginys atskleidžia, kaip glaudžiai vonios kambarys susijęs su aplinka ir kokią didžiulę įtaką tvarūs sprendimai vonios kambaryje gali turėti visam pastatų valdymo ciklui. Ši naujiena – daugiau nei koncepcija ar bandymų objektas. Tai jau subrandintas gaminys, atitinkantis visus šios pramonės šakos reikalavimus ir normas.

LAUFEN

Kolekcija „LANI“

Inovatyvi, šiandienos vartotojų ir ateities kartų gerove besirūpinanti kompanija gaminių kokybės kartelę pakėlė ir higienos srityje. Užtikrinti maksimalią švarą bus dar paprasčiau. „LAUFEN“ vonios keramikos paviršiams naudoja itin inovatyvią antimikrobinę dangą. „LAUFEN Clean Coat Active“ ne tik padeda sumažinti purvo žymes ar kalkių nuosėdas, bet ir pasižymi antibakterinėmis ir antivirusinėmis savybėmis.

laufen

„LAUFEN Clean Coat Active“  pasižymi antibakterinėmis ir antivirusinėmis savybėmis.

Nepriklausomų laboratorijų tyrimai rodo, kad ant šios dangos per 24 val. žūsta mažiausiai 99,9% žinomų bakterijų ir virusų. Ši inovacija praustuvų, unitazų ir bidė higienos standartus pakėlė į iki šiol neregėtą lygį.

Vonia visam gyvenimui

Šimtametę patirtį turinčios kompanijos misija apima visapusišką atsakomybę renkantis ekonomiškai, socialiai ir ekologiškai tvarius sprendimus. Siekiant užtikrinti maksimalų švaros, grynumo ir saugumo pojūtį vonioje, „LAUFEN“ kuria savo gaminius taip, kad jie būtų maksimaliai draugiški aplinkai. Socialinės atsakomybės ir tvarumo principai taikomi visuose veiklos etapuose nuo žaliavų parinkimo ir gamybos iki produktų naudojimo ir perdirbimo. Šie procesai nuolat peržiūrimi ir tobulinami.

Tad tiek ilgamečiai kompanijos produkcijos gerbėjai, tiek nauji vartotojai, rinkdamiesi iš naujojo, dar platesne dydžių ir spalvų palete pasižyminčio produktų asortimento, gali sukurti ne tik stilingą, modernų, komfortišką vonios kambarį, bet ir būti tikri, kad įranga tarnaus kelioms kartoms, o išmanūs bei tvarūs sprendimai pasitarnaus ne tik taupant laiką ir pinigus, bet ir gamtos resursus.  

LAUFEN / LAUFEN Baltics nuotr.

Statybunaujienos.ltInžinerinės sistemos

nuotrauka
2024-02-13 07:46
Šilumos siurbliai jau tapo įprasta Lietuvos gyventojų namų dalimi. Įmonės INDUSTEK ekspertai pastebi, kad vartotojai vis sparčiau atsisako šildymo kietu kuru ir noriau renkasi šilumos siurblius. Bene populiariausi Lietuvoje yra universalieji „Daikin Altherma“ oras-vanduo šilumos siurbliai. Šis šildy...
nuotrauka
2024-02-12 12:12
Išmaniuosius skaitiklius gaminanti ir juos eksportuojanti lietuvių kompanija „Elgama-Elektronika" praėjusiais metais skaičiavo rekordinį grynąjį pelną, kuris augo daugiau nei 14 kartų ir siekė 4,6 mln. eurų (2022 m. – 0,32 mln. eurų), o apyvarta augo beveik du kartus iki 41,37 mln. eurų (2022 m. – 2...
nuotrauka
2024-02-07 07:27
Naujos kartos „hansgrohe iBox universal 2“ – tai patobulintas „hansgrohe iBox universal“, kuris nepraranda populiarumo jau 23-jus metus. Patobulinto įrenginio esmė – novatoriška paslėpta potinkinė technologija „iBox universal 2“, kuri idealiai tinka vonios kambariui įrengti.
nuotrauka
2024-02-06 10:38
Mus nuolat supa galybė ligų sukėlėjų bei bakterijų. Jie aktyvūs būna ten, kur lankosi daug žmonių, pavyzdžiui, ligoninėse, mokyklose, sporto klubuose, biuruose. Pasak specialistų, ypač šaltuoju metų laiku, kai gerokai padaugėja kosinčių ir čiaudinčių žmonių, užkrečiamų ligų prevencijai gali būti pan...
nuotrauka
2024-01-26 06:34
Prie nuosavų namų įprastai yra pristatomos ir lauko terasos, nes sėdėti namie užsidarius tarp keturių sienų nusibosta, todėl norisi ištrūkti ir į gryną orą. Vasarą tai nesukelia jokių nepatogumų, tačiau ankstyvą pavasarį ir vėlų rudenį, kai lauke vėsoka, nelabai jauku sėdėti terasoje. Bet vien dėl t...
nuotrauka
2024-01-24 13:40
Prognozuojama, kad iki 2035 m. elektromobilių skaičius pasaulyje išaugs septynis kartus nuo 10,5 mln. (2022 m.) iki 74,5 mln. (2035 m.). Ekspertų skaičiavimu, vien tik elektromobilių įkrovimui elektros poreikis 2030 m. pasaulyje sieks 655 TWh. Apie 45 proc. elektros pastatuose sunaudos elektromobili...
nuotrauka
2024-01-19 10:00
Prabėgus šventiniam šurmuliui ir prasidėjus naujiems kalendoriniams metams, daugelis ima vykdyti sau duotus pažadus: pradėti sportuoti, sveikai maitintis ar atsikratyti žalingų įpročių. Specialistų teigimu, vienas iš nepelnytai pamirštamų naujametinių įsipareigojimų – elektros energijos suvartojimo ...
nuotrauka
2024-01-08 09:45
Didesnis komfortas, efektyviai vartojama energija ir proporcingai mažėjančios komunalinės išlaidos. Tokie reikalavimai gali būti įgyvendinti, jei pastato įranga yra sujungta į bendrą naujos kartos išmanųjį skaitmeninės namų sistemos JUNG HOME tinklą. Pastarąjį Lietuvoje šiuo metu gali kvalifikuotai ...
nuotrauka
2024-01-03 09:39
Nors gyventojams žadėta, kad šiemet šildymo išlaidos bus mažesnės nei praėjusiais metais, sulauktos pirmosios sąskaitos signalizuoja atvirkščiai – mokėti kai kuriems teks netgi daugiau. Vienas iš būdų efektyviai mažinti energijos suvartojimą ir taupyti nepriklausomai nuo valdžios sprendimų, bute ar ...
nuotrauka
2023-12-27 13:06
Elektriniai katilai – tai alternatyva tradicinėms šildymo sistemoms. Šie katilai yra atsakas į šiuolaikinius energetikos iššūkius: jie mažina priklausomybę nuo iškastinio kuro, yra ekologiški ir gali būti efektyvus sprendimas daugelyje situacijų. Be to, dėl savo paprastos konstrukcijos ir saugumo, e...
nuotrauka
2023-12-05 09:54
Artėjant Kalėdoms, norisi namus papuošti elektrinėmis girliandomis ir dekoracijomis, tačiau dažną stabdo dvejonės, kaip tokios puošmenos gali išauginti sąskaitas už elektrą. Ekspertai sako, kad vienareikšmiškai pasakyti, kiek elektros sunaudos kalėdinės dekoracijos, yra sudėtinga, nes tai priklauso ...
nuotrauka
2023-11-29 09:57
Kaip tvariai su minimaliai neigiamu aplinkai poveikiu gaminti energiją iš atsinaujinančių šaltinių: saulės, vėjo ir vandens? Kaip išsisukti nenaudojant iškastinio kuro? Šiuos ir kitus klausimus praėjusią savaitę kėlė šalies inžinerinė bendruomenė Projektų ekspertizės ir gaisro saugos įmonių asociaci...
nuotrauka
2023-11-28 09:42
Vėstant orams gyventojams vėl pradeda kilti klausimai dėl šildymo – norima, kad kambariuose būtų komfortiška temperatūra, tačiau baiminamasi didesnių sąskaitų. Įtaką sąskaitų dydžiui daro ne tik šilumos suvartojimas, kurį lemia lauko oro temperatūra, drėgmė, vėjo stiprumas, pastato energetinis efekt...
nuotrauka
2023-11-10 11:26
Šviesos jungiklis, kištukinis lizdas ar termostatas ilgą laiką buvo svarbūs tik dėl savo funkcijų, neteikiant per daug reikšmės jų išvaizdai ir derėjimui interjere. Dizainerių teigimu, būtina griauti mitą, kad šie prietaisai privalo būti tik balti: jų spalvą ir formą apsprendžia vieta interjere.
nuotrauka
2023-10-30 11:36
Išmaniųjų namų sistemos daugeliui jau nėra naujiena. Jos vis dažniau yra diegiamos ne tik gyvenamuosiuose būstuose, bet ir biuruose, viešbučiuose ar kituose dideliuose pastatuose. Jungiklių ir protingų namų sistemų centras „JUNG Vilnius" kartu su įmone „SoulWood LT" nusprendė, jog protingo namo sist...
nuotrauka
2023-10-30 07:10
Viena didžiausių energetikos bendrovių Baltijos šalyse „Enefit“ pasirašė sutartį su prekybos tinklu „Norfa“ dėl viešojo įkrovimo stotelių įrengimo. 107 skirtingose prekybos tinklo stovėjimo aikštelėse visoje Lietuvoje iš viso bus įrengta mažiausiai naujų 250 įkroviklių, kuriuose vienu metu bus galim...
nuotrauka
2023-10-19 11:37
Namuose turime daug įvairių prietaisų, kuriuos tenka nuolat įkrauti – nuo telefonų, akumuliatorinių žoliapjovių, robotų iki automobilių. Milijonai žmonių įvairius prietaisus palieka įkrauti nakčiai ar net išėję iš namų. Energijos specialistas atskleidžia, kokius saugaus prietaisų įkrovimo aspektus t...
nuotrauka
2023-10-18 11:30
Vilniaus miesto savivaldybė dar šiais metais planuoja daugiau nei 20 švietimo, sporto, kultūros įstaigų, sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų įstaigų aprūpinti nutolusiomis saulės elektrinėmis. Žaliąją energija apsirūpins ir pati Savivaldybė, Vilniaus Rotušė bei Energetikos ir technikos muzie...
nuotrauka
2023-10-12 11:29
Atvėsus orams šilumos tiekėjai vis dažniau sulaukia klientų klausimų apie šildymo sezono pradžią. Šilumos poreikis – individualus, todėl gyventojams, kurių namuose pernelyg šalta, rekomenduojama pasinaudoti galimybe ir šildymo sezoną pradėti anksčiau.
nuotrauka
2023-10-10 16:40
Mikroklimato reguliavimas šiuolaikiniuose būstuose vis sparčiau automatizuojamas. Automatinis šildymo valdymas bei kitų optimalių mikroklimato rodiklių palaikymas galimas pasirinkus išmaniuosius namų sprendimus, kurie suteikia komforto, taupo laiką bei leidžia sumažinti sunaudojamos energijos kiekį.

Statybunaujienos.lt » Inžinerinės sistemos