2023 rugsėjo 26 d. antradienis, 21:14
Reklama  |  facebook

MANITOU pristatė vandeniliu varomo teleskopinio krautuvo prototipą

2022-12-15 07:24
Ancenis (Prancūzija), 2022 m. gruodžio 6 d. „MANITOU Group“, pasaulinė statybų, pramonės ir žemės ūkio sektoriams skirtos krovos technikos, kėlimo platformų gamintoja, pristatė vandenilinių mašinų tyrimų ir plėtros planą bei pirmąjį teleskopinio krautuvo prototipą, kuris veikia, naudodamas žaliąjį vandenilį.
nuotrauka
UAB „INTRAC Lietuva“ nuotr.


Minimos įmonės
INTRAC Lietuva, UAB

Pasaulinė statybų, pramonės ir žemės ūkio sektoriams skirtos krovos technikos, kėlimo platformų gamintoja MANITOU, laikydamasi įsipareigojimų, susijusių su anglies dioksido kiekio mažinimo technologijų diegimu, apie tai buvo paskelbta 2022 m. sausio mėn., o planai patvirtinti liepos mėn., siekdama kiekvienai savo gaminamos technikos naudojimo valandai 34 % mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą, žengė ambicingu keliu.

Po to, kai neseniai buvo elektrifikuotas visureigių kėlimo platformų ir teleskopinių krautuvų asortimentas, kompanija taip pat ieško sprendimų naudojant vandenilio technologijas. „MANITOU Group“ mato savo elektra ir vandeniliu varomos technikos asortimentą greta, atsižvelgiant į kiekvieno vartotojo poreikius, ir turi tikslą siekti, kad nuo 2030 m. būtų parduodama 43 % mažiau teršalų išmetanti technika.

Vandenilinių technologijų panaudojimas

MANITOU grupė pristatė naują vandeniliu varomą teleskopinį krautuvą. Įrengusi savo bandymų centrą su ekologiško vandenilio stotimi, MANITOU dabar galės išbandyti visiškai naują teleskopinio krautuvo prototipą.

Pirmasis šio plano žingsnis – garantuoti technikos patikimumą realiomis sąlygomis, kartu išbandant komponentų patvarumą. Šį pirmąjį prototipą MANITOU sukūrė remdamasi esamu teleskopinių krautuvų modeliu iš savo statybinių mašinų asortimento. Krautuvas gali kelti krovinius į 14 m aukštį. Mašina bus išbandyta ir išsiųsta į statybvietes iki 2023 m. pabaigos, siekiant surinkti vertingų vartotojų atsiliepimų, norint sužinoti kaip reiktų patobulinti šį prototipą.

Šiuo metu rinkoje vertinamos dviejų tipų vandenilio technologijos – su vidaus degimo varikliu ir su kuro elementais. Pirmasis grupės prototipas sukurtas panaudojus kuro elementą, tačiau grupė pasirinks tuos sprendimus, kurie geriausiai atitiks klientų poreikius. Šis prototipas yra tik pirmas žingsnis. Per ateinančius mėnesius bus sukurtas antrasis, rotacinio teleskopinio krautuvo, prototipas.

Yra daug žaliojo vandenilio pranašumų, nes jį galima gaminti naudojant vėjo energiją, kuri visiškai neišskiria šiltnamio efektą sukeliančių dujų. Tai puikiai dera su MANITOU siekiu gaminti aplinkos neteršiančią techniką.

Su šiais naujais įrenginiais „ MANITOU Group“ tikisi pasiūlyti savo klientams novatoriškų sprendimų. Iki 2026 m. rinkoje pasirodys 100 % vandeniliu varomas teleskopinis krautuvas.

MANITOU investicijos į pažangą

„ MANITOU Group“ nuolat diegia naujoves. Siekdama sėkmės, grupė investuoja beveik 60 milijonų eurų per metus į visus 10 savo tyrimų ir plėtros centrų visame pasaulyje. Siekiant užtikrinti galimybę diegti naujoves, labai svarbus gamybos padalinių modernizavimas. Neseniai paskelbtas 150 mln. eurų investicijų planas gamybos modernizavimui JAV ir Prancūzijoje. 2022 m. atidaryta naujausia kėlimo platformų gamykla.

Nesvarbu, ar tai susiję su komponentų pasirinkimu, vartotojo komfortu ar darbiniais priedais technikai, naujovės yra visur. Autonominis užsakymų surinkimo robotas logistikos ir sandėliavimo sektoriui, elektrinės visureigės kėlimo platformos ir 100 % elektra varomi teleskopiniai krautuvai – visa tai yra MANITOU naujovių pavyzdžiai.

MANITOU atstovas Lietuvoje – UAB „INTRAC Lietuva“.

Daugiau informacijos apie MANITOU krovos techniką rasite ČIA.
Statybunaujienos.ltStatybinė ir kelių technika, įrankiai

nuotrauka
2023-09-13 16:03
Šiais metais Vilniaus miesto gatvės vėl bus skenuojamos siekiant įvertinti asfalto dangos nusidėvėjimą. Remiantis gautais duomenimis bus sudėlioti gatvių remonto prioritetai – tai leidžia ir kasmet sutaupyti apie 5 proc. gatvių remontui skiriamų lėšų.
nuotrauka
2023-09-01 07:52
Vokietijos CEDIMA GmbH, pasaulyje gerai žinomas deimantinių įrankių ir mašinų betonui apdirbti tiekėjas, pristato betono apdirbimo naujienas ir atnaujintas mašinas, kurios darbą daro efektyvesnį, nes, nepriklausomai nuo betono tipo, mašinos galingumo ar kitų savybių, leidžia greitai surasti optimalų...
nuotrauka
2023-07-21 06:50
Antrąjį šių metų ketvirtį elektroninių aukcionų ir varžytynių dalyviai tradiciškai pirko įvairų nekilnojamąjį turtą patraukliose šalies vietovėse, bet kartu pastebimai išaugo susidomėjimas įvairia kelių technika bei transporto priemonėmis, skelbia elektroninių varžytynių ir aukcionų portalą evarzyty...
nuotrauka
2023-06-15 12:51
MANITOU krovos technika puikiai darbuojasi statybų sektoriuje. Montuojant plieno konstrukcijas, karkasines konstrukcijas, atliekant apdailos ir mūrijimo darbus, visur, kur reikia pakelti sunkius krovinius į didelį aukštį ir padėti juos tiksliai į numatytą vietą. Visiems šiems darbams MANITOU turi sp...
nuotrauka
2023-06-09 07:30
Šalinant bet kokio tipo dangą, ypač nuo betoninių ir metalinių paviršių, svarbu yra tai atlikti kokybiškai, sparčiai ir patogiai dirbančiam žmogui. HUSQVARNA CONSTRUCTION atliepia šiuos poreikius, rinkai pasiūlydama ilgaamžes, tvarias grindų grandymo, frezavimo, skutimo, šlifavimo mašinas bei šratas...
nuotrauka
2023-04-24 07:51
Betono dažai, skiedinio likučiai ant fasadų, klojinių ar statybinių mašinų gali tapti rimtu iššūkiu, norint juos nuvalyti nepažeidžiant konstrukcijos ar sudėtingo pasiekiamumo. KARCHER siūlo sprendimą – 12 naujų šalto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginių superklasės segmente.
nuotrauka
2023-04-05 07:23
Įmonė RANDVEL į rinką tiekia žinomų pasaulyje prekinių ženklų statybų techniką – kokybišką ir įgijusią rinkos pasitikėjimą. Papildomos vertės šiai technikai suteikia tai, kad įmonės meistrai ją puikiai išmano ir geba remontuoti, o gamintojai į įmonės sandėlius tiekia atsargines detales. Tai yra fakt...
nuotrauka
2023-03-27 07:53
Kompanija „Doosan Infracore“ (HDI) paskelbė, kad keičia statybinės technikos DOOSAN prekės ženklą ir pristato naująjį prekės ženklą – DEVELON.
nuotrauka
2023-02-10 07:31
Vokietijos CEDIMA GmbH – jau šimtmetį pasaulyje gerai žinomas kaip deimantinių įrankių ir mašinų, skirtų betonui apdirbti, tiekėjas. Praėjusių metų pabaigoje Vokietijoje, Miunhene, įvykusioje tarptautinėje statybos parodoje „Bauma“ CEDIMA GmbH pristatė pagrindines technikos naujienas.
nuotrauka
2022-12-02 11:41
Atliekant skirtingus apdailos darbus, reikalingi specifiniai statybiniai įrankiai skirti šlifavimui, dažymui, pjovimui ar sienų matavimui. Nors dažnas skuba pirkti statybinius įrankius, tačiau tai nėra vienintelis sprendimo būdas. Būtent tokiais atvejais vertėtų apsvarstyti galimybę pasinaudoti įran...
nuotrauka
2022-11-04 06:27
Parodoje „Bauma 2022“, kuri vyko Miunchene (Vokietija) spalio 24–30 dienomis, DOOSAN pristatė pramonėje pirmaujančią naujų pažangiausių mašinų ir skaitmeninių technologijų ekspoziciją. UAB „INTRAC Lietuva“ – DOOSAN statybinės technikos atstovas Lietuvoje.
nuotrauka
2022-10-25 14:57
Miunchene (Vokietija) spalio 24 d. prasidėjusioje didžiausioje tarptautinėje statybos ir pramonės parodoje BAUMA (ekspozicijos stendas FS 908/1) kompanija MANITOU pristatė rekordinį naujų produktų skaičių.
nuotrauka
2022-09-16 07:24
Terasa tapo neatskiriama būsto dalimi. Kad šis statinys leistų patirti visus malonumus ne tik šiltuoju metų laiku, reikia pasidomėti statybos ypatumais.
nuotrauka
2022-08-30 12:26
Nesvarbu, turite nuosavą būstą ar nuomojatės butą, natūralu, kad kartais tenka atlikti remontą namuose. Yra labai lengva paskambinti santechnikui, elektrikui ar kitam meistrui, nors iš tikrųjų kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius būsto remonto darbus galima nesunkiai atlikti patiems. Be to, sutaup...
nuotrauka
2022-08-25 09:35
Įrankius, reikalingus būsto remontui, geriau pasiruošti dar prieš pradedant remontą, kad nesiblaškyti ieškant kokios nors smulkmenos, sujaukiančios visą suplanuotą darbo grafiką. Įrankių sąrašas sudaromas pagal suplanuotus darbų etapus, kuriuos reikės atlikti.
nuotrauka
2022-06-20 06:30
Į krovos pajėgumų didinimą Malkų įlankos terminalas investavo 5 mln. Eur. Į terminalą pristatytas mobilus, elektra varomas hidraulins kranas „Mansinen 300 ER“, kuris šiuo metu yra didžiausias toks Baltijos šalių uostuose. Taip pat baigiamas statyti naujas 3200 kv. m dengtas sandėlis, o iki liepos pa...
nuotrauka
2022-05-09 12:03
Pjovimo bei gręžimo mašinų ir instrumentų rinka Lietuvoje demonstruoja aiškias tendencijas: naudojimo laiką pratęsti restauruojant, susigrąžinti senus, bet pasiteisinusius modelius, benzininius vidaus degimo variklius keisti elektriniais ir ekonomiškais dyzeliniais.
nuotrauka
2022-02-21 11:16
Net viena trečioji Europos Sąjungoje (ES) sunaudojamos energijos atitenka transporto sektoriui. Automobiliai, sunkvežimiai ir autobusai sukuria apie 70 proc. transporto sektoriaus šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio, likusią dalį – aviacija ir laivyba.
nuotrauka
2021-12-09 07:32
STORCH kuria ir gamina aukštos kokybės dažymo įrankius, skirtus profesionaliam naudojimui, jau daugiau nei 120 metų. Ilgametė patirtis reiškia patikimus gaminius.
nuotrauka
2021-09-29 07:16
Vokietijos CEDIMA GmbH jau šimtmetį deimantus „augina“ laboratorijose, kontroliuodama jų stiprumą, išmatavimus ir savybes, kokių reikia gaminant instrumentus ir specialias mašinas, paprastai naudojamas pjauti, gręžti ar atlikti panašius darbus.

Statybunaujienos.lt » Statybinė ir kelių technika, įrankiai