2024 vasario 25 d. sekmadienis, 7:09
Reklama  |  facebook

Naujas PENOSIL akrilinis užpildas – lengvai naudojamas ir itin greitai džiūstantis

2022-09-14 07:55
Saugius, energiją taupančius ir aplinkai nekenksmingus statybos sprendimus siūlantis prekės ženklas PENOSIL pristato naują produktą – akrilinį užpildą „Penosil LightFiller 620“. Šis produktas yra itin lengvas ir padeda atlikti remonto darbus ne tik lengviau, bet ir greičiau. Panaudojus užpildą, dažyti paviršių galima vos po 20 minučių.
nuotrauka
Wolf Group LT / PENOSIL nuotr.


Minimos įmonės
Wolf Group LT, UAB
Vieno iš pirmaujančių prekių ženklų Europoje energiją taupančių sandarinimo ir klijavimo sprendimų srityje asortimente atsiradęs naujasis užpildas pasižymi ypatingu lengvumu ir kokybe. Greitai džiūstantis lengvas akrilinis užpildas-glaistas yra skirtas greitam smulkių įtrūkimų ir ertmių užpildymui prieš dažymą. Paviršius po užpildymo tampa itin lygus, nesudumba.Penosil LightFiller 620

„Labai dažnai pasitaiko tokių situacijų, kai reikia greitai pašalinti įtrūkimą sienoje arba užpildyti varžtų skylės, o įprasti akrilai tam nėra tinkami. Su „Penosil LightFiller 620“ šiuos darbus galima padaryti kokybiškai, greitai ir lengvai. Tai produktas, kurio naudojimas nereikalauja specialių žinių ir didelių pastangų. Svarbiausia – dėl greito užpildo stingimo bei nesusitraukimo savybių susitaupo laikas atliekant kitus apdailos darbus“, – teigia „Penosil“ produktų ekspertas Marek Žukovski.

Greitiems remonto darbams

Naujausias PENOSIL produktas „Penosil LightFiller 620“ leidžia greitai ir efektyviai atlikti remontą prieš dažymą. Šis gaminys naudojamas smulkių įtrūkimų ir skylių užpildymui. Juo galima nesunkiai išlyginti ir pataisyti betono, gipso kartono plokštes, plytų ir tinko sluoksnį. Panaudojant armavimo juostą, galima užpildyti ir gipso plokščių jungtis.

Lengvas akrilinis užpildas tinka horizontaliems ir vertikaliems paviršiams, stingstant jis nesusitraukia. Jau po 20 minučių po užpildymo paviršių galima dažyti vandens pagrindo ir sintetiniais dažais. Kai produktas sustingsta, esant poreikiui, jį galima šlifuoti. Dar vienas šio gaminio privalumas – išdžiūvęs jis išsaugo ryškiai baltą spalvą.

Lengvai sukimba su įvairiais paviršiais

Naująjį akrilinį užpildą galima naudoti įvairiuose statiniuose. Jis puikiai sukimba su gipso kartono plokštėmis, betonu, mūru, mediena, apdorotais metalais. Vartotojų patogumui užpildas pakuojamas į 300 ml plastikinį patroną, dėžėje talpinama 12 vienetų. Užpildas pasižymi silpnu kvapu, neerzina kvėpavimo takų.

Norint, kad produktas būtų maksimaliai efektyvus, o rezultatai džiugintų ilgai, svarbu tinkamai pasiruošti įtrūkimų ir skylių užpildymui. Paviršiai turi būti sausi, ant jų neturi būti dulkių, atsilupusių dalelių ir jie turi būti nealyvuoti.

PENOSIL Penosil LightFiller 620
„Penosil LightFiller 620“
užpildą labai paprasta naudoti
net ir nepatyrusiems vartotojams. 
Wolf Group LT / PENOSIL nuotr.

Neporėtus paviršius reikėtų nuvalyti tirpikliu ir švaria, nesipūkuojančia medvilnine šluoste. Tirpiklio perteklių galima pašalinti švaria šluoste prieš jam išgaruojant.

Temperatūra darbo metu turi būti nuo +5 °C iki +40 °C.

Paprasta ir lengva naudoti

Šį produktą labai paprasta naudoti net ir nepatyrusiems vartotojams. Pirmiausia reikia nupjauti srieginį patrono galą ir užsukti aplikatorių, kuris yra skirtas užpildui nukreipti. Srieginį galą svarbu nukreipti taip, kad susidarytų tinkama anga. Tuomet patroną kartu su aplikatoriumi reikia įdėti į pistoletą ir, kelis kartus paspaudus pistoleto gaiduką, užpildyti aplikatorių užpildu.

Prireikus galima naudoti kelis užpildo sluoksnius. Pakartotinai tepti užpildą jungtyje reikia tolygiai spaudžiant pistoleto gaiduką ir tempiant antgalį išilgai jungties. Užteptą paviršių rekomenduojama išlyginti tinkamu įrankiu (pvz., mentele), taip pat reikia pašalinti medžiagos perteklių.

Kai užpildas galutinai sustingsta, galima šlifuoti ir dažyti. Stingimo laikas priklauso nuo jungties dydžio (2,5–3 mm per dieną). Pradėjus dažyti per anksti, dažai gali sutrūkinėti. Griežtai rekomenduojama užpildą padengti tinkamais dažais, kad būtų užtikrintas jo ilgaamžiškumas ir panašus spalvos atspalvis su fono paviršiumi.

Nesustingusį užpildą galima nuvalyti vandeniu arba „Penosil Cleaning Wipes“ valymo servetėlėmis. Sustingusį užpildą pirmiausia reikia pašalinti mechaniškai, o paskui nuvalyti drėgna šluoste. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad prieš dažymą nuo paviršių reikia nuvalyti šlifavimo dulkes.

Apribojimai, kurių laikantis pavyks išvengti naudojimo klaidų

Naujasis PENOSIL akrilinis užpildas netinka judančių jungčių sandarinimui bei naudojimui tokiose vietose, kuriose yra nuolatinis sąlytis su vandeniu ir drėgnais paviršiais. Taip pat nepatartina produktą naudoti neapdorotiems metalams, nes kyla oksidacijos pavojus. Svarbu laikytis rekomenduojamos darbinės temperatūros.

Negalima naudoti ant bitumo ar kitų statybinių medžiagų, iš kurių gali išsiskirti alyvos, plastifikatoriai ar tirpikliai (pvz., natūralios arba sintetinės gumos, chloropreno, EPDM arba lankstaus PVC).

PENOSIL

PENOSIL medžiagos ir sprendimai plačiai naudojami visame pasaulyje, daug produktų pritaikyti garsiuose architektūros ir statybų projektuose. 25 metų patirtis mažmeninės prekybos versle ir 45 metų patirtis pramoninėje sandarinimo sprendimų srityje leidžia kompanijai užtikrinti aukščiausią šio prekės ženklo produktų kokybę ir pasiūlyti rinkai vis naujų produktų, atsižvelgiant į griežtėjančius statybų reikalavimus ir augančius vartotojų poreikius.

Pristatydama naująjį užpildą „Penosil LightFiller 620“ kompanija tikisi, kad šis greitas ir efektyvus sprendimas taip pat prisidės prie energijos taupymo ir aukštesnės darbo ir gyvenimo kokybės. 
Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-02-23 08:44
Panevėžys atsinaujina ir jau šį pavasarį duris atvers dar vienas ambicingas ir perspektyvus miesto traukos objektas – Stasio Eidrigevičiaus menų centras. Šio projekto rangos darbai jau užbaigti, šiuo metu vyksta vidaus įrangos, baldų, ekspozicijos detalių montavimo, įrengimo ir kt. darbai.
nuotrauka
2024-02-23 07:15
Parduodamo arba nuomojamo objekto kainą lemia plotas. Tad užsakovai suinteresuoti turėti kuo daugiau ploto, bet neprarasti kokybiškos apdailos. Tradiciškai laikoma, kad kuo storesnis atitvarų ar perdangų apdailos sluoksnis, tuo geriau izoliuojamas garsas. Bet taip mažėja plotas, patalpų aukštis. Vok...
nuotrauka
2024-02-22 11:24
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ planuoja statyti gyvenamuosius namus Lenkijoje. Įmonė pasirašė preliminarias sutartis žemės sklypui Varšuvoje įsigyti, investicijos į projektą sieks 24 mln. eurų.
nuotrauka
2024-02-21 08:37
Pirmaujanti Latvijos medinių langų gamintoja „Arbo Windows" įsigijo vieną didžiausių Lietuvos medinių langų gamybos įmonių UAB „Arlanga Wood", kuri priklausė įmonių grupės „Arlanga Group" įkūrėjui Arūnui Mažoniui. Sandorį finansavo bankas „BluOr Bank" su Latvijos „Plėtros finansų įstaigos Altum" užt...
nuotrauka
2024-02-21 07:52
Lietuvos statybos sektorius, pakėlęs pastatų energinio efektyvumo lygį, vis daugiau dėmesio skiria, kad būtų sumažintas anglies dvideginio pėdsakas. Nors šalyje tai dar nėra reglamentuota, rinka nelaukia ir remiasi tarptautiniais standartais. Objektyviai palyginti skirtingų medžiagų ir gaminių povei...
nuotrauka
2024-02-20 10:40
Didžiausia prekybinių sandėlių (angl. stock office) plėtotoja Vilniuje „Darnu Group“ Gariūnų gatvėje pradeda antrojo „Vilniaus verslo parko“ etapo statybas. Šiuo metu baigiamą statyti 4700 kv. m. ploto I etapą papildys dar 3500 kv. m. patalpų, kuriose bus įrengta 12 savarankiškas inžinerines sistema...
nuotrauka
2024-02-20 07:51
Kaip statyti pastatus greitai, naudoti kuo mažiau darbo jėgos, bet užtikrinti kuo aukštesnę kokybę? Atsakas – didinti statybos darbų mechanizacijos lygį, o sienas statant naudoti stambiagabarites sienines plokštes, kurios tinka ne tik pramoninei, bet ir gyvenamųjų pastatų statybai. Šiems rinkos iššū...
nuotrauka
2024-02-19 12:02
Suomijoje, Joensuu Abloy gamykloje, sukurta „Abloy Cumulus“ – naujos kartos platforma įeigos sistemai be raktų. CUMULUS sujungia aukštos kokybės užraktus ir saugų įeigos teisių valdymą.
nuotrauka
2024-02-15 17:38
Sostinės biurų rinka pasipildė nauju verslo centru. Administracinės paskirties pastato, iškilusio Vilniaus centre, Sporto gatvėje, rangos darbus atliko tvarios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“. Naująjį verslo centrą rangovas pastatė už daugiau nei 12 mln. eurų nekilnojamojo turto plė...
nuotrauka
2024-02-12 16:09
Vykdydama verslo centro „Europa“ atnaujinimo ir modernizavimo planą, nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ baigė daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės renovacijos darbus. Jie truko vienerius metus, įmonės investicijos siekė 5 mln. eurų.
nuotrauka
2024-02-12 12:12
Išmaniuosius skaitiklius gaminanti ir juos eksportuojanti lietuvių kompanija „Elgama-Elektronika" praėjusiais metais skaičiavo rekordinį grynąjį pelną, kuris augo daugiau nei 14 kartų ir siekė 4,6 mln. eurų (2022 m. – 0,32 mln. eurų), o apyvarta augo beveik du kartus iki 41,37 mln. eurų (2022 m. – 2...
nuotrauka
2024-02-12 10:33
Lietuvos apeliacinis teismas iš dalies tenkino akcinės draudimo bendrovės „Gjensidige“ apeliacinį skundą ir konstatavo, kad UAB „Agromena lt“ ir BĮ Kultūros infrastruktūros centras, dėl kurių darbuotojų kaltės Tytuvėnų Bernardinų vienuolyne ir bažnyčioje 2012 m. kilo gaisras, šiuos pastatus apdraudu...
nuotrauka
2024-02-09 07:55
Rinkoje nuolat trūksta naujų kokybiškesnių izoliacinių gaminių. Poliuretano putos – tai medžiaga, turinti geriausias izoliacines savybes. Techniniu požiūriu tai reiškia, kad šie gaminiai turi mažiausią šilumos laidumą. Poliuretanas gali būti jau pagamintos plokštės arba aukšto ir žemo slėgio purškia...
nuotrauka
2024-02-08 08:04
Rinkoje vertinami sprendimai, kurie sudaro sąlygas statyti greitai, optimaliomis sąnaudomis bei gauti kokybišką rezultatą. Todėl itin populiarūs lego principu surenkami namai. Vieną tokių galimybių siūlo „ShellBau“ – karkasiniai namai iš patobulintų struktūrinių izoliacinių skydų (SIP).
nuotrauka
2024-02-07 14:39
Daugiau kaip dvejus metus sostinės prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama" intensyviai vykdyti atnaujinimo darbai oficialiai baigti. Pasak „Panoramos" vadovės Birutės Kalanovaitės, šie pokyčiai buvo didžiausi per 15 prekybos centro veiklos metų ir pareikalavo beveik 15 mln. eurų dydžio investicij...
nuotrauka
2024-02-07 13:23
Lietuvos bankas skelbia mūsų šalies ir kitų euro zonos šalių kredito įstaigų (bankų, kredito unijų) paskolų ir sutarto termino (terminuotųjų) indėlių palūkanų normų palyginimą 2023 m. gruodžio mėn. duomenimis. Į paveikslus įtrauktos tos euro zonos šalys, kurių duomenys skelbiami Europos Centrinio Ba...
nuotrauka
2024-02-07 09:42
Nekilnojamojo turto projektų vystytojas „Releven" gavo 20 mln. eurų finansavimą Vilniaus Senamiestyje plėtojamam gyvenamajam kvartalui „Sanguškų parkas", į kurį per visą statybų laikotarpį ketinama investuoti apie 40 mln. eurų. Finansavimą projektui suteikė specializuotas Estijos kapitalo bankas „Bi...
nuotrauka
2024-02-05 09:12
Pokyčiai Daugiafunkcio komplekso projekte: fondas „Baltcap" pasitraukia, bendrovė „Hanner" planuoja perimti projektą. Vasario pabaigoje dėl projekto statybos indeksavimo ir kitų pakeitimų balsuos Vilniaus miesto savivaldybės taryba.
nuotrauka
2024-02-05 07:41
Kaip patikimai užsandarinti konstrukcines ir išsiplečiančias siūles fasaduose, stoguose ar pėsčiųjų takuose? Sprendimas – naujos kartos hermetikas „Fome Flex ROOF & FAÇADE“, padedantis suformuoti ypatingai elastingą ir patvarią siūlę.
nuotrauka
2024-02-02 12:20
Išankstiniais „Citus" analitikų duomenimis, pirminės būsto rinkos Vilniuje ir Kaune pirmąjį naujų metų mėnesį pabaigė gan ryškiu spurtu: pagal sausį sudarytų sandorių skaičių Kaune tai buvo geriausias rezultatas per paskutinius 18 mėn., Vilniuje – trečias per tą patį laikotarpį. Tuo tarpu, Klaipėdoj...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas