2023 vasario 7 d. antradienis, 13:24
Reklama  |  facebook

Naujas PENOSIL akrilinis užpildas – lengvai naudojamas ir itin greitai džiūstantis

2022-09-14 07:55
Saugius, energiją taupančius ir aplinkai nekenksmingus statybos sprendimus siūlantis prekės ženklas PENOSIL pristato naują produktą – akrilinį užpildą „Penosil LightFiller 620“. Šis produktas yra itin lengvas ir padeda atlikti remonto darbus ne tik lengviau, bet ir greičiau. Panaudojus užpildą, dažyti paviršių galima vos po 20 minučių.
nuotrauka
Wolf Group LT / PENOSIL nuotr.


Minimos įmonės
Wolf Group LT, UAB
Vieno iš pirmaujančių prekių ženklų Europoje energiją taupančių sandarinimo ir klijavimo sprendimų srityje asortimente atsiradęs naujasis užpildas pasižymi ypatingu lengvumu ir kokybe. Greitai džiūstantis lengvas akrilinis užpildas-glaistas yra skirtas greitam smulkių įtrūkimų ir ertmių užpildymui prieš dažymą. Paviršius po užpildymo tampa itin lygus, nesudumba.Penosil LightFiller 620

„Labai dažnai pasitaiko tokių situacijų, kai reikia greitai pašalinti įtrūkimą sienoje arba užpildyti varžtų skylės, o įprasti akrilai tam nėra tinkami. Su „Penosil LightFiller 620“ šiuos darbus galima padaryti kokybiškai, greitai ir lengvai. Tai produktas, kurio naudojimas nereikalauja specialių žinių ir didelių pastangų. Svarbiausia – dėl greito užpildo stingimo bei nesusitraukimo savybių susitaupo laikas atliekant kitus apdailos darbus“, – teigia „Penosil“ produktų ekspertas Marek Žukovski.

Greitiems remonto darbams

Naujausias PENOSIL produktas „Penosil LightFiller 620“ leidžia greitai ir efektyviai atlikti remontą prieš dažymą. Šis gaminys naudojamas smulkių įtrūkimų ir skylių užpildymui. Juo galima nesunkiai išlyginti ir pataisyti betono, gipso kartono plokštes, plytų ir tinko sluoksnį. Panaudojant armavimo juostą, galima užpildyti ir gipso plokščių jungtis.

Lengvas akrilinis užpildas tinka horizontaliems ir vertikaliems paviršiams, stingstant jis nesusitraukia. Jau po 20 minučių po užpildymo paviršių galima dažyti vandens pagrindo ir sintetiniais dažais. Kai produktas sustingsta, esant poreikiui, jį galima šlifuoti. Dar vienas šio gaminio privalumas – išdžiūvęs jis išsaugo ryškiai baltą spalvą.

Lengvai sukimba su įvairiais paviršiais

Naująjį akrilinį užpildą galima naudoti įvairiuose statiniuose. Jis puikiai sukimba su gipso kartono plokštėmis, betonu, mūru, mediena, apdorotais metalais. Vartotojų patogumui užpildas pakuojamas į 300 ml plastikinį patroną, dėžėje talpinama 12 vienetų. Užpildas pasižymi silpnu kvapu, neerzina kvėpavimo takų.

Norint, kad produktas būtų maksimaliai efektyvus, o rezultatai džiugintų ilgai, svarbu tinkamai pasiruošti įtrūkimų ir skylių užpildymui. Paviršiai turi būti sausi, ant jų neturi būti dulkių, atsilupusių dalelių ir jie turi būti nealyvuoti.

PENOSIL Penosil LightFiller 620
„Penosil LightFiller 620“
užpildą labai paprasta naudoti
net ir nepatyrusiems vartotojams. 
Wolf Group LT / PENOSIL nuotr.

Neporėtus paviršius reikėtų nuvalyti tirpikliu ir švaria, nesipūkuojančia medvilnine šluoste. Tirpiklio perteklių galima pašalinti švaria šluoste prieš jam išgaruojant.

Temperatūra darbo metu turi būti nuo +5 °C iki +40 °C.

Paprasta ir lengva naudoti

Šį produktą labai paprasta naudoti net ir nepatyrusiems vartotojams. Pirmiausia reikia nupjauti srieginį patrono galą ir užsukti aplikatorių, kuris yra skirtas užpildui nukreipti. Srieginį galą svarbu nukreipti taip, kad susidarytų tinkama anga. Tuomet patroną kartu su aplikatoriumi reikia įdėti į pistoletą ir, kelis kartus paspaudus pistoleto gaiduką, užpildyti aplikatorių užpildu.

Prireikus galima naudoti kelis užpildo sluoksnius. Pakartotinai tepti užpildą jungtyje reikia tolygiai spaudžiant pistoleto gaiduką ir tempiant antgalį išilgai jungties. Užteptą paviršių rekomenduojama išlyginti tinkamu įrankiu (pvz., mentele), taip pat reikia pašalinti medžiagos perteklių.

Kai užpildas galutinai sustingsta, galima šlifuoti ir dažyti. Stingimo laikas priklauso nuo jungties dydžio (2,5–3 mm per dieną). Pradėjus dažyti per anksti, dažai gali sutrūkinėti. Griežtai rekomenduojama užpildą padengti tinkamais dažais, kad būtų užtikrintas jo ilgaamžiškumas ir panašus spalvos atspalvis su fono paviršiumi.

Nesustingusį užpildą galima nuvalyti vandeniu arba „Penosil Cleaning Wipes“ valymo servetėlėmis. Sustingusį užpildą pirmiausia reikia pašalinti mechaniškai, o paskui nuvalyti drėgna šluoste. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad prieš dažymą nuo paviršių reikia nuvalyti šlifavimo dulkes.

Apribojimai, kurių laikantis pavyks išvengti naudojimo klaidų

Naujasis PENOSIL akrilinis užpildas netinka judančių jungčių sandarinimui bei naudojimui tokiose vietose, kuriose yra nuolatinis sąlytis su vandeniu ir drėgnais paviršiais. Taip pat nepatartina produktą naudoti neapdorotiems metalams, nes kyla oksidacijos pavojus. Svarbu laikytis rekomenduojamos darbinės temperatūros.

Negalima naudoti ant bitumo ar kitų statybinių medžiagų, iš kurių gali išsiskirti alyvos, plastifikatoriai ar tirpikliai (pvz., natūralios arba sintetinės gumos, chloropreno, EPDM arba lankstaus PVC).

PENOSIL

PENOSIL medžiagos ir sprendimai plačiai naudojami visame pasaulyje, daug produktų pritaikyti garsiuose architektūros ir statybų projektuose. 25 metų patirtis mažmeninės prekybos versle ir 45 metų patirtis pramoninėje sandarinimo sprendimų srityje leidžia kompanijai užtikrinti aukščiausią šio prekės ženklo produktų kokybę ir pasiūlyti rinkai vis naujų produktų, atsižvelgiant į griežtėjančius statybų reikalavimus ir augančius vartotojų poreikius.

Pristatydama naująjį užpildą „Penosil LightFiller 620“ kompanija tikisi, kad šis greitas ir efektyvus sprendimas taip pat prisidės prie energijos taupymo ir aukštesnės darbo ir gyvenimo kokybės. 
Statybunaujienos.lt
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2023-02-07 10:29
Žirmūnuose planuojamas statyti Lengvosios atletikos maniežas jau baigiamas projektuoti, iki statybos liko paskutinis žingsnis – gauti statybą leidžiantį dokumentą.
nuotrauka
2023-02-07 09:54
„Eika“ grupės valdoma įmonė „Samogitia miestelis“ pasirašė generalinės rangos sutartį su „Gilesta“. Pagal generalinės rangos sutartį įmonė įsipareigoja atlikti visus Šiaulių karinio miestelio rangos darbus nuo sutarties pasirašymo momento iki 2024 m. kovo mėnesio. Sutarties suma neskelbiama.
nuotrauka
2023-02-07 07:28
Įmonė „Ekobazė“ verčiasi atliekų tvarkymu, tačiau prieš porą metų rinkai pateikė naują prekinį ženklą EKOFINA, kuris pretenduoja aktyviai dalyvauti žiedinėje ekonomikoje: įmonė iš atliekų gamina inovatyvius, pažangius ir aktualius gaminius, kurie taip pat naudojami ir statyboje.
nuotrauka
2023-02-06 08:29
Įmonės „Grinda“ pradėta Vilniaus gyvūnų globos namų komplekso L. Giros gatvėje rekonstrukcija padidins beglobiams skiriamų vietų skaičių, leis atnaujinti ir išplėsti neatidėliotinų veterinarijos paslaugų spektrą, pagerins prieglaudos gyventojų buities sąlygas. Rekonstrukciją numatyta užbaigti iki me...
nuotrauka
2023-02-03 11:00
Dėl didėjančio automobilių skaičiaus ir su tuo susijusios būtinybės naujai statomuose objektuose užtikrinti reikiamą stovėjimo vietų skaičių, projektuojamos vis gilesnės automobilių stovėjimo aikštelės. Dažnai dėl tankaus miesto užstatymo, įskaitant ir senamiesčius, užstatymo teritorijose su nuolydž...
nuotrauka
2023-02-02 08:10
Atgimsta dar vienas Kauno miesto istorinis pastatas – architekto Karolio Reisono projektuota Evangelikų reformatų bažnyčia (E. Ožeškienės g. 41). Jau parengti architektų grupės UAB „Senamiesčio projektai“ tvarkybos darbų projektiniai pasiūlymai, pagal kuriuos bus restauruota Evangelikų reformatų baž...
nuotrauka
2023-02-02 07:21
Statinio statybos techninis prižiūrėtojas turi turėti ne tik reikiamų kompetencijų, išsilavinimą, bet ir praktinės patirties, įsitikinęs inžinierius Ridas Verpečinskas, MB „Gorikliai“ statybų techninės priežiūros vadovas.
nuotrauka
2023-02-02 06:11
Vilniaus oro uoste pradėtos naujo išvykimo terminalo statybos: startavo visai Lietuvos aviacijai strategiškai svarbus projektas. Apie tai paskelbta sausio 31 dieną oficialios ceremonijos metu. Teigiama, kad didelio masto projektas truks dvejus metus, visi darbai vyks veikiančiame oro uoste, o pirmie...
nuotrauka
2023-02-01 14:14
Transporto priemonėms judėti nuo Molėtų iki Pabradės miesto ir atgal taps dar saugiau, patogiau bei greičiau. Tvarios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ atliks šio kelio virš 5 km ilgio ruožo kapitalinį remontą. Darbus, kurie prasidės pasibaigus technologinei pertraukai, planuo...
nuotrauka
2023-02-01 07:38
Baseinų, šaldymo patalpų stogai yra veikiami drėgmės, garų, cheminių medžiagų, specifinės temperatūros. Tokia agresyvi aplinka verčia atidžiai rinktis stogo sistemas. Taigi ko reikia vengti ir kuo keisti tradicinius gaminius?
nuotrauka
2023-02-01 05:51
Aplinkos ministras Simonas Gentvilas lankėsi Kaune statomame specializuotame Laukinių gyvūnų globos centre (LGGC). Planuojama, kad centras, steigiamas prie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU), pradės veikti šių metų pabaigoje. Iki kovo pabaigos bus pastatyti ir įrengti pagrindiniai pastata...
nuotrauka
2023-01-31 15:06
Augant vilniečių galimybėms patekti į pirmuoju prioritetu pasirinktus darželius (pernai pateko apie 80 proc. vaikų), jaunų šeimų pamėgtame sostinės rajone per 20 mėnesių nuo kapsulės įkasimo pastatytas modernus 14 grupių 240 vietų lopšelis-darželis. Šiuo metu jį lanko 133 vaikai, netrukus pradės lan...
nuotrauka
2023-01-31 10:15
Sostinės senamiestyje, šalia S. Moniuškos skvero, restauruota šv. Kotrynos bažnyčia. Atnaujintas vėlyvojo baroko laikų pastatas, pagal restauravimo programas sutvarkyti kryžiai ir fasadinės skulptūros, o bažnyčia apšviesta specialiais, meno vertybes tausojančiais LED šviestuvais.
nuotrauka
2023-01-31 06:43
Ignalinos atominėje elektrinėje (IAE) įvykdytas projektas, kurio metu nuo branduolinio kuro dalių (nuobirų) išvalytas kuro išlaikymo baseinų dugnas.
nuotrauka
2023-01-30 13:24
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ šiemet į NT projektus Lietuvoje investuos 114 mln. eurų – apie 13 mln. eurų daugiau nei 2022 metais. Didžioji dalis investicijų – 89 mln. eurų – bus nukreiptos į negyvenamosios paskirties projektus – prekybinius sandėlius (stock-office) bei viešosio...
nuotrauka
2023-01-30 09:26
Statydami naujus pastatus, tiek daugiabučius, tiek ir individualius gyvenamuosius namus, siekiame, kad jie būtų energiškai efektyvūs, kokybiški ir ilgaamžiai. Siekiame, kad išlaidos būsto šildymui būtų kuo mažesnės, o gyvenamoji aplinka sveika ir patogi.
nuotrauka
2023-01-30 04:49
Pernai Druskininkuose pradėti ir šiuo metu tęsiami vilos „Oazė“, esančios V. Krėvės g. 6, tvarkybos darbai. Darbus vykdo UAB „Paveldo sprendimai LT“. Sausį ši įmonė pradėjo ir Vilos pastatų kompleksui priklausančios medinės vilos tvarkybos darbus pagal architektės Marijos Nemunienės parengtą projekt...
nuotrauka
2023-01-27 15:24
Lazdynų daugiafunkcio komplekso statyba oficialiai baigėsi – Vilniaus miesto savivaldybė gavo Statybos inspekcijos patvirtintą statybos užbaigimo aktą, o tai reiškia, kad rangos darbai Lazdynų baseine baigti.
nuotrauka
2023-01-26 04:44
Industrinio nekilnojamojo turto (NT) vystymo ir valdymo bendrovė „Sirin Development“ įdiegė kokybės valdymo sistemos (9001) ir aplinkosaugos valdymo sistemos (14001) ISO standartus bei gavo tai patvirtinančius sertifikatus. Tokiu būdu bendrovė siekia gerinti įmonės vadybos ir paslaugų teikimo proces...
nuotrauka
2023-01-25 06:29
Praėjusių metų „Eikos statybos“ apyvarta, palyginus su 2021 m., išaugo daugiau kaip dvigubai. Verslui tai didžiulė grėsmė neįvykdyti įsipareigojimų. Tačiau laiku priimti įmonės valdymo sprendimai, stipri komanda ir principas „Statome kaip sau“ leido visus įsipareigojimus įvykdyti laiku ir išvengti n...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas