2023 birželio 10 d. šeštadienis, 0:11
Reklama  |  facebook

Naujas PENOSIL akrilinis užpildas – lengvai naudojamas ir itin greitai džiūstantis

2022-09-14 07:55
Saugius, energiją taupančius ir aplinkai nekenksmingus statybos sprendimus siūlantis prekės ženklas PENOSIL pristato naują produktą – akrilinį užpildą „Penosil LightFiller 620“. Šis produktas yra itin lengvas ir padeda atlikti remonto darbus ne tik lengviau, bet ir greičiau. Panaudojus užpildą, dažyti paviršių galima vos po 20 minučių.
nuotrauka
Wolf Group LT / PENOSIL nuotr.


Minimos įmonės
Wolf Group LT, UAB
Vieno iš pirmaujančių prekių ženklų Europoje energiją taupančių sandarinimo ir klijavimo sprendimų srityje asortimente atsiradęs naujasis užpildas pasižymi ypatingu lengvumu ir kokybe. Greitai džiūstantis lengvas akrilinis užpildas-glaistas yra skirtas greitam smulkių įtrūkimų ir ertmių užpildymui prieš dažymą. Paviršius po užpildymo tampa itin lygus, nesudumba.Penosil LightFiller 620

„Labai dažnai pasitaiko tokių situacijų, kai reikia greitai pašalinti įtrūkimą sienoje arba užpildyti varžtų skylės, o įprasti akrilai tam nėra tinkami. Su „Penosil LightFiller 620“ šiuos darbus galima padaryti kokybiškai, greitai ir lengvai. Tai produktas, kurio naudojimas nereikalauja specialių žinių ir didelių pastangų. Svarbiausia – dėl greito užpildo stingimo bei nesusitraukimo savybių susitaupo laikas atliekant kitus apdailos darbus“, – teigia „Penosil“ produktų ekspertas Marek Žukovski.

Greitiems remonto darbams

Naujausias PENOSIL produktas „Penosil LightFiller 620“ leidžia greitai ir efektyviai atlikti remontą prieš dažymą. Šis gaminys naudojamas smulkių įtrūkimų ir skylių užpildymui. Juo galima nesunkiai išlyginti ir pataisyti betono, gipso kartono plokštes, plytų ir tinko sluoksnį. Panaudojant armavimo juostą, galima užpildyti ir gipso plokščių jungtis.

Lengvas akrilinis užpildas tinka horizontaliems ir vertikaliems paviršiams, stingstant jis nesusitraukia. Jau po 20 minučių po užpildymo paviršių galima dažyti vandens pagrindo ir sintetiniais dažais. Kai produktas sustingsta, esant poreikiui, jį galima šlifuoti. Dar vienas šio gaminio privalumas – išdžiūvęs jis išsaugo ryškiai baltą spalvą.

Lengvai sukimba su įvairiais paviršiais

Naująjį akrilinį užpildą galima naudoti įvairiuose statiniuose. Jis puikiai sukimba su gipso kartono plokštėmis, betonu, mūru, mediena, apdorotais metalais. Vartotojų patogumui užpildas pakuojamas į 300 ml plastikinį patroną, dėžėje talpinama 12 vienetų. Užpildas pasižymi silpnu kvapu, neerzina kvėpavimo takų.

Norint, kad produktas būtų maksimaliai efektyvus, o rezultatai džiugintų ilgai, svarbu tinkamai pasiruošti įtrūkimų ir skylių užpildymui. Paviršiai turi būti sausi, ant jų neturi būti dulkių, atsilupusių dalelių ir jie turi būti nealyvuoti.

PENOSIL Penosil LightFiller 620
„Penosil LightFiller 620“
užpildą labai paprasta naudoti
net ir nepatyrusiems vartotojams. 
Wolf Group LT / PENOSIL nuotr.

Neporėtus paviršius reikėtų nuvalyti tirpikliu ir švaria, nesipūkuojančia medvilnine šluoste. Tirpiklio perteklių galima pašalinti švaria šluoste prieš jam išgaruojant.

Temperatūra darbo metu turi būti nuo +5 °C iki +40 °C.

Paprasta ir lengva naudoti

Šį produktą labai paprasta naudoti net ir nepatyrusiems vartotojams. Pirmiausia reikia nupjauti srieginį patrono galą ir užsukti aplikatorių, kuris yra skirtas užpildui nukreipti. Srieginį galą svarbu nukreipti taip, kad susidarytų tinkama anga. Tuomet patroną kartu su aplikatoriumi reikia įdėti į pistoletą ir, kelis kartus paspaudus pistoleto gaiduką, užpildyti aplikatorių užpildu.

Prireikus galima naudoti kelis užpildo sluoksnius. Pakartotinai tepti užpildą jungtyje reikia tolygiai spaudžiant pistoleto gaiduką ir tempiant antgalį išilgai jungties. Užteptą paviršių rekomenduojama išlyginti tinkamu įrankiu (pvz., mentele), taip pat reikia pašalinti medžiagos perteklių.

Kai užpildas galutinai sustingsta, galima šlifuoti ir dažyti. Stingimo laikas priklauso nuo jungties dydžio (2,5–3 mm per dieną). Pradėjus dažyti per anksti, dažai gali sutrūkinėti. Griežtai rekomenduojama užpildą padengti tinkamais dažais, kad būtų užtikrintas jo ilgaamžiškumas ir panašus spalvos atspalvis su fono paviršiumi.

Nesustingusį užpildą galima nuvalyti vandeniu arba „Penosil Cleaning Wipes“ valymo servetėlėmis. Sustingusį užpildą pirmiausia reikia pašalinti mechaniškai, o paskui nuvalyti drėgna šluoste. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad prieš dažymą nuo paviršių reikia nuvalyti šlifavimo dulkes.

Apribojimai, kurių laikantis pavyks išvengti naudojimo klaidų

Naujasis PENOSIL akrilinis užpildas netinka judančių jungčių sandarinimui bei naudojimui tokiose vietose, kuriose yra nuolatinis sąlytis su vandeniu ir drėgnais paviršiais. Taip pat nepatartina produktą naudoti neapdorotiems metalams, nes kyla oksidacijos pavojus. Svarbu laikytis rekomenduojamos darbinės temperatūros.

Negalima naudoti ant bitumo ar kitų statybinių medžiagų, iš kurių gali išsiskirti alyvos, plastifikatoriai ar tirpikliai (pvz., natūralios arba sintetinės gumos, chloropreno, EPDM arba lankstaus PVC).

PENOSIL

PENOSIL medžiagos ir sprendimai plačiai naudojami visame pasaulyje, daug produktų pritaikyti garsiuose architektūros ir statybų projektuose. 25 metų patirtis mažmeninės prekybos versle ir 45 metų patirtis pramoninėje sandarinimo sprendimų srityje leidžia kompanijai užtikrinti aukščiausią šio prekės ženklo produktų kokybę ir pasiūlyti rinkai vis naujų produktų, atsižvelgiant į griežtėjančius statybų reikalavimus ir augančius vartotojų poreikius.

Pristatydama naująjį užpildą „Penosil LightFiller 620“ kompanija tikisi, kad šis greitas ir efektyvus sprendimas taip pat prisidės prie energijos taupymo ir aukštesnės darbo ir gyvenimo kokybės. 
Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2023-06-09 07:08
Verslo miestelių plėtrą Lietuvoje vykdanti „SBA Urban“ startavo su pirmojo „Urban HUB“ statybų darbais Kauno rajone. Numatoma, kad didžiausias Baltijos šalyse prekybos, biurų ir logistikos (ang. stock-office) projektas bus baigtas per rekordiškai trumpą laiką. Daugiau nei 70 tūkst. kv. m ploto miest...
nuotrauka
2023-06-06 12:36
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Realco“ pasirašė sutartį su „Veikmės statyba“ dėl sostinės centriniame verslo rajone plėtojamo verslo centro „Hero“ statybų. Bendrovė pasirinkta verslo centro konstruktyvo statyboms, kurias numatyta baigti kitų metų spalio mėnesį. Užbaigti statyti verslo ce...
nuotrauka
2023-06-05 13:26
Per balandį ir gegužę pasirašius sutartis su projektuotojais, iki 2026 m. Vilniuje atsidarys dar keturios naujos įvairaus amžiaus vaikams skirtos švietimo įstaigos: darželis Balsiuose (Aušrinės g. 10A), darželis Šnipiškėse (Kernavės g. 82), progimnazija Pavilnyje (S. Lozoraičio g. 95) bei progimnazi...
nuotrauka
2023-06-02 11:31
Sostinės gyventojai ir miesto svečiai jau gali išvysti beveik išbaigtą JAV architekto Danielio Libeskindo projektuoto, Konstitucijos prospekte kylančio verslo centro „Artery“ išorės vaizdą. Pastate vyksta užbaigiamieji, daugiau nei metus trukę, fasado stiklinimo darbai. Pasak projekto vystytojų, sta...
nuotrauka
2023-06-02 10:15
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, atidarė didžiausią Baltijos šalyse „BAUMIT Life“ fasadų centrą - bendradarbystės erdvę, kuri veikia naujose įmonės patalpose Vilniuje, Ukmergės g. 364.
nuotrauka
2023-06-01 14:50
Darželių laukiančioms jaunoms vilniečių šeimoms džiugi žinia – pasirašyta rangos sutartis dėl darželio augančiame Pilaitės rajone. Planuojama, kad mažieji darželį galės pradėti lankyti 2026-aisiais. Numatoma, kad ugdymo įstaigą galės lankyti iki 320 vaikų: 16 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo ...
nuotrauka
2023-06-01 12:22
Nesandari stogo danga ir vandens nuvedimo sistema, savaiminiai augalai ant pastato, drėgmės pažeisti konstrukcijų elementai – tokios ir panašios problemos kamuoja daugelį vertingų istorinių Lietuvos pastatų. Šią situaciją gerai žino Kultūros infrastruktūros centro Kultūros paveldo prevencinės prieži...
nuotrauka
2023-05-31 09:49
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Realco“ rinkoje ketina pasiskolinti apie 60 proc., arba iki 67 mln. eurų, lėšų Vilniaus centrinėje dalyje statomam verslo centrui „Hero“, į kurį iš viso investuos 112 mln. eurų.
nuotrauka
2023-05-29 14:50
Nekilnojamo turto plėtros kompanija „Hanner“ gavo leidimą verslo centro „Business Stadium Central“ sostinės Rinktinės gatvėje statyboms. Darbus įmonė planuoja pradėti iš karto, investicijos sieks 60 mln. eurų.
nuotrauka
2023-05-29 11:00
Skaitmeninius sprendimus statybos ir gamybos pramonei sėkmingai vysčiusios Lietuvos įmonės sutelkia jėgas naujam etapui prancūzų kapitalo grupėje.
nuotrauka
2023-05-23 14:49
Vilniaus daugiafunkcio komplekso Šeškinėje projektas keliasi į naują etapą – šiandien, gegužės 23 d., išduotas statybos leidimas Nacionaliniam stadionui ir jame įsikursiančiam sporto muziejui. Stadiono statybos darbai – kartu su visu Daugiafunkciniu kompleksu – turėtų būti baigti 2025 m. Projektą vy...
nuotrauka
2023-05-22 09:53
Estijos kapitalo bankas „Bigbank“ suteikė 9,8 mln. eurų finansavimą NT vystymo grupei „Lithome“, įgyvendinančiai aukštos klasės gyvenamąjį kompleksą Vilniaus Naujamiestyje – „Algirdo promenada“. Bendros investicijos į 119 butų ir 10 komercinių patalpų kompleksą sieks 14,5 mln. eurų, o komplekso dydi...
nuotrauka
2023-05-18 11:58
„Eika“ įmonių grupei priklausantis nutolęs saulės elektrinės parkas Klaipėdos rajone jau gamina elektros energiją. Nuo 2023 pavasario 5 megavatų bendros galios elektrinė aprūpina apie 85 proc. „Eika“ grupės dabartinio energijos poreikio.
nuotrauka
2023-05-18 08:04
Statybos pramonė ieško būdų, kaip pagaminti tokius gaminius, kurie pastatams padėtų kuo taupiau naudoti energiją ir būtų tvarūs – paliktų kuo mažesnį anglies dvideginio pėdsaką ir būtų perdirbami. Vienas tokių gaminių – BIOPORAS, kuris naudojamas kaip efektyvi termoizoliacinė medžiaga.
nuotrauka
2023-05-18 06:46
Vyriausybė pritarė Finansų ministerijos pateiktam A. Goštauto gatvės administracinio kvartalo konversijos pirmojo etapo investiciniam projektui. Šis projektas apima pastato, esančio A. Goštauto g. 11, kapitalinį remontą. Skaičiuojama darbų vertė siekia 16,185 mln. eurų, darbus ketinama baigti 2025 m...
nuotrauka
2023-05-18 06:20
Fondas „East Capital Real Estate Fund IV“ susitarė dėl dviejų Vilniuje esančių 10 aukštų biurų pastatų – „Duetto A“ ir „Duetto B“, kurių bendras nuomai skirtas plotas sudaro 17 260 kv. m. Sandoris bus užbaigtas 2023 m. birželio pradžioje.
nuotrauka
2023-05-15 09:39
Lietuvos zoologijos sodo renovacija jau beveik pasiekė tikslą – įgyvendinta daugiau nei 80 proc. numatytų darbų. Pastatyti daugumos gyvūnų vidaus bei žiemojimo pastatai, lauko voljerai, baigtas rekonstruoti senasis žirafų, zebrų pastatas, pastatytas apžvalgos bokštas su liftu, pilnai įrengtas takas ...
nuotrauka
2023-05-15 09:36
Pilnai rekonstravęs vieną universiteto bendrabutį, Kauno technologijos universitetas (KTU) toliau modernizuoja turimus gyvenamosios paskirties pastatus. Siekiant sukurti šiuolaikišką, studento poreikius atitinkančią gyvenamąją aplinką, šiuo metu ruošiami dar kelių KTU bendrabučių rekonstrukcijos pro...
nuotrauka
2023-05-10 13:57
Tradiciškai gegužės pradžioje Videniškių (Molėtų r.) Šv. Lauryno bažnyčioje ir vienuolyno muziejuje paminėta palaimintojo Mykolo Giedraičio diena. Kultūros infrastruktūros centro (KIC) užsakymu pernai buvo atlikti koplyčios ir zakristijų stogų, fasadų tvarkybos (remonto) darbai.
nuotrauka
2023-05-09 07:49
Pavasaris, kaip rodo ilgametė specialistų patirtis, yra geriausias metas apšiltinti sienas ir stogą. Itin svarbu, kad statybų ekspertams siūloma vis daugiau patikimų sprendimų, kurių vienas populiariausių – greičiausio stingimo putų klijai rinkoje „FOME FLEX 60 Seconds Fast Fix“.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas