2022 spalio 6 d. ketvirtadienis, 23:09
Reklama  |  facebook

Naujas PENOSIL akrilinis užpildas – lengvai naudojamas ir itin greitai džiūstantis

2022-09-14 07:55
Saugius, energiją taupančius ir aplinkai nekenksmingus statybos sprendimus siūlantis prekės ženklas PENOSIL pristato naują produktą – akrilinį užpildą „Penosil LightFiller 620“. Šis produktas yra itin lengvas ir padeda atlikti remonto darbus ne tik lengviau, bet ir greičiau. Panaudojus užpildą, dažyti paviršių galima vos po 20 minučių.
nuotrauka
Wolf Group LT / PENOSIL nuotr.


Minimos įmonės
Wolf Group LT, UAB
Vieno iš pirmaujančių prekių ženklų Europoje energiją taupančių sandarinimo ir klijavimo sprendimų srityje asortimente atsiradęs naujasis užpildas pasižymi ypatingu lengvumu ir kokybe. Greitai džiūstantis lengvas akrilinis užpildas-glaistas yra skirtas greitam smulkių įtrūkimų ir ertmių užpildymui prieš dažymą. Paviršius po užpildymo tampa itin lygus, nesudumba.Penosil LightFiller 620

„Labai dažnai pasitaiko tokių situacijų, kai reikia greitai pašalinti įtrūkimą sienoje arba užpildyti varžtų skylės, o įprasti akrilai tam nėra tinkami. Su „Penosil LightFiller 620“ šiuos darbus galima padaryti kokybiškai, greitai ir lengvai. Tai produktas, kurio naudojimas nereikalauja specialių žinių ir didelių pastangų. Svarbiausia – dėl greito užpildo stingimo bei nesusitraukimo savybių susitaupo laikas atliekant kitus apdailos darbus“, – teigia „Penosil“ produktų ekspertas Marek Žukovski.

Greitiems remonto darbams

Naujausias PENOSIL produktas „Penosil LightFiller 620“ leidžia greitai ir efektyviai atlikti remontą prieš dažymą. Šis gaminys naudojamas smulkių įtrūkimų ir skylių užpildymui. Juo galima nesunkiai išlyginti ir pataisyti betono, gipso kartono plokštes, plytų ir tinko sluoksnį. Panaudojant armavimo juostą, galima užpildyti ir gipso plokščių jungtis.

Lengvas akrilinis užpildas tinka horizontaliems ir vertikaliems paviršiams, stingstant jis nesusitraukia. Jau po 20 minučių po užpildymo paviršių galima dažyti vandens pagrindo ir sintetiniais dažais. Kai produktas sustingsta, esant poreikiui, jį galima šlifuoti. Dar vienas šio gaminio privalumas – išdžiūvęs jis išsaugo ryškiai baltą spalvą.

Lengvai sukimba su įvairiais paviršiais

Naująjį akrilinį užpildą galima naudoti įvairiuose statiniuose. Jis puikiai sukimba su gipso kartono plokštėmis, betonu, mūru, mediena, apdorotais metalais. Vartotojų patogumui užpildas pakuojamas į 300 ml plastikinį patroną, dėžėje talpinama 12 vienetų. Užpildas pasižymi silpnu kvapu, neerzina kvėpavimo takų.

Norint, kad produktas būtų maksimaliai efektyvus, o rezultatai džiugintų ilgai, svarbu tinkamai pasiruošti įtrūkimų ir skylių užpildymui. Paviršiai turi būti sausi, ant jų neturi būti dulkių, atsilupusių dalelių ir jie turi būti nealyvuoti.

PENOSIL Penosil LightFiller 620
„Penosil LightFiller 620“
užpildą labai paprasta naudoti
net ir nepatyrusiems vartotojams. 
Wolf Group LT / PENOSIL nuotr.

Neporėtus paviršius reikėtų nuvalyti tirpikliu ir švaria, nesipūkuojančia medvilnine šluoste. Tirpiklio perteklių galima pašalinti švaria šluoste prieš jam išgaruojant.

Temperatūra darbo metu turi būti nuo +5 °C iki +40 °C.

Paprasta ir lengva naudoti

Šį produktą labai paprasta naudoti net ir nepatyrusiems vartotojams. Pirmiausia reikia nupjauti srieginį patrono galą ir užsukti aplikatorių, kuris yra skirtas užpildui nukreipti. Srieginį galą svarbu nukreipti taip, kad susidarytų tinkama anga. Tuomet patroną kartu su aplikatoriumi reikia įdėti į pistoletą ir, kelis kartus paspaudus pistoleto gaiduką, užpildyti aplikatorių užpildu.

Prireikus galima naudoti kelis užpildo sluoksnius. Pakartotinai tepti užpildą jungtyje reikia tolygiai spaudžiant pistoleto gaiduką ir tempiant antgalį išilgai jungties. Užteptą paviršių rekomenduojama išlyginti tinkamu įrankiu (pvz., mentele), taip pat reikia pašalinti medžiagos perteklių.

Kai užpildas galutinai sustingsta, galima šlifuoti ir dažyti. Stingimo laikas priklauso nuo jungties dydžio (2,5–3 mm per dieną). Pradėjus dažyti per anksti, dažai gali sutrūkinėti. Griežtai rekomenduojama užpildą padengti tinkamais dažais, kad būtų užtikrintas jo ilgaamžiškumas ir panašus spalvos atspalvis su fono paviršiumi.

Nesustingusį užpildą galima nuvalyti vandeniu arba „Penosil Cleaning Wipes“ valymo servetėlėmis. Sustingusį užpildą pirmiausia reikia pašalinti mechaniškai, o paskui nuvalyti drėgna šluoste. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad prieš dažymą nuo paviršių reikia nuvalyti šlifavimo dulkes.

Apribojimai, kurių laikantis pavyks išvengti naudojimo klaidų

Naujasis PENOSIL akrilinis užpildas netinka judančių jungčių sandarinimui bei naudojimui tokiose vietose, kuriose yra nuolatinis sąlytis su vandeniu ir drėgnais paviršiais. Taip pat nepatartina produktą naudoti neapdorotiems metalams, nes kyla oksidacijos pavojus. Svarbu laikytis rekomenduojamos darbinės temperatūros.

Negalima naudoti ant bitumo ar kitų statybinių medžiagų, iš kurių gali išsiskirti alyvos, plastifikatoriai ar tirpikliai (pvz., natūralios arba sintetinės gumos, chloropreno, EPDM arba lankstaus PVC).

PENOSIL

PENOSIL medžiagos ir sprendimai plačiai naudojami visame pasaulyje, daug produktų pritaikyti garsiuose architektūros ir statybų projektuose. 25 metų patirtis mažmeninės prekybos versle ir 45 metų patirtis pramoninėje sandarinimo sprendimų srityje leidžia kompanijai užtikrinti aukščiausią šio prekės ženklo produktų kokybę ir pasiūlyti rinkai vis naujų produktų, atsižvelgiant į griežtėjančius statybų reikalavimus ir augančius vartotojų poreikius.

Pristatydama naująjį užpildą „Penosil LightFiller 620“ kompanija tikisi, kad šis greitas ir efektyvus sprendimas taip pat prisidės prie energijos taupymo ir aukštesnės darbo ir gyvenimo kokybės. 
Statybunaujienos.lt
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2022-10-06 18:00
Valstybės turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas pasirašė rangos sutartį dėl pastato Vilniuje Vivulskio g. 11 modernizavimo.
nuotrauka
2022-10-06 06:51
Kelių tiesimo įmonė „KTD group“ pastaruosius trejus metus naudoja voluojamą betoną su lietuviška dolomito skalda. Įmonės vadovas Giedrius Jocius įvardino tris priežastis, kodėl granitinę skaldą verta keisti dolomitine.
nuotrauka
2022-10-05 08:02
Po ketverių metų pertraukos į Dariaus ir Girėno stadioną sugrįžta lietuviško futbolo batalijos. Kaune iš pagrindų atstatyta istorinė erdvė ruošiasi iškilmingam atidarymui. Šventiniame šou – Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalo rungtynės ir populiarių šalies atlikėjų koncertas: Marijonas ...
nuotrauka
2022-10-04 10:07
Didėjanti infliacija bei augančios energijos išteklių kainos sumažino apsukas ir šalies būsto rinkoje. Tai rodo tvarios miestų plėtros bei statybų bendrovės „YIT Lietuva“ šių metų trečiojo ketvirčio būsto pardavimo rezultatai.
nuotrauka
2022-10-04 09:41
A. ŽILINSKIS IR KO UAB po 31-erių metų rinkai prisistato atsinaujinusi. Pagrindinė įmonė keičia logotipą ir po vienu stogu vizualiai – kaip ŽILINSKIS GROUP – sujungia savo antrines įmones.
nuotrauka
2022-10-04 09:02
Bendrovė „Sirin Development“ Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) pradeda pirmąjį čia suplanuotų objektų vystymo etapą. Per 2023 m. bendrovė planuoja pastatyti 16 tūkst. kv. m ploto sandėlį Jėgainės g. 1, Biruliškių kaime.
nuotrauka
2022-10-03 07:29
„Teltonikos“ Technologijų centro Molėtuose įkurtuvės planuojamos netrukus – vykdomi paskutinieji pastato aplinkos tvarkymo darbai. Technologijų centro gerbūvis turės tenkinti pusės tūkstančio čia dirbsiančių darbuotojų poreikius, tad įrengti aplinką patikėta 10 metų patirtį šioje srityje turinčiai į...
nuotrauka
2022-10-03 06:33
Laukti pokyčiai grįžta į Laisvės alėją – restauratoriai per mažiau nei metus užbaigs Šv. Mykolo Arkangelo (Įgulos) bažnyčios atnaujinimą. Pasibaigus viešųjų pirkimų procedūroms, darbus čia tęsia bendrovė „Verslo“. Rangovas fasadų tvarkybą, restauraciją, pastato pritaikymą neįgaliesiems įsipareigoja ...
nuotrauka
2022-09-30 07:36
Įgyvendinant „Teltonikos“ Technologijų centro statybos projektą, rangovai turėjo aiškias užduotis: aukšta kokybė ir preciziškas darbų kalendorius.
nuotrauka
2022-09-29 14:54
Jau artimiausiu metu Turto banko valdomo administracinio pastato, esančio J. Jablonskio g. 30, Anykščiuose, modernizacijos darbai. Valstybės turtą valdanti įmonė Turto bankas rangos darbų sutartį pasirašė su bendrove „Aukštaitijos ranga“. Bendros investicijos, kurios dengiamos Turto banko bei Europo...
nuotrauka
2022-09-29 13:26
Turbūt retas žmogus galėtų įsivaizduoti gyvenimą be navigacijos telefone, ar be galimybės žaibiškai surasti, kur skaniausi sušiai mieste. Vis labiau pasaulį užkariaujančios skaitmenizavimo inovacijos kuriamos ir Kaune. KTU Išmaniųjų miestų ir infrastruktūros centro (IMIC) komandos skaitmenizuotas KT...
nuotrauka
2022-09-29 11:36
Su klimato kaita augant tvaresnės statybos poreikiui, stiprėja paklausa mediniams daugiabučiams. Kol Lietuvoje aukštesnę nei 4 aukštų medinę statybą riboja teisės aktai, mūsų šalies ekspertai pavydžiai žiūri į Skandinavijos šalyse augančius medinius dangoraižius. Tačiau Švedijos medinių namų plėtoto...
nuotrauka
2022-09-29 09:38
Dėl karo Ukrainoje išaugusios statybinių medžiagų kainos, pabrangusi elektra ir dujos, sutrikęs žaliavų tiekimas privertė sustabdyti daug projektų. Naujos statybos būstų paleidimas į rinką pastaruoju metu buvo vis dažniau atidedamas, o darbų užbaigimo terminai nukeliami neapibrėžtam laikui. Kaip art...
nuotrauka
2022-09-29 07:00
„Teltonikos“ technologijų centras Molėtuose duris atvėrė dvigubai greičiau negu buvo planuota. 10,8 tūkst. kv. m pastatas, kuriame kuriasi telemedicinos ir tinklo įrangos projektavimo biuras, laboratorijos bei testavimo ir robotizuotos surinkimo linijos, iškilo per 10 mėnesių.
nuotrauka
2022-09-27 07:16
Statybininkų dienos proga apdovanoti du įmonės „Layher Baltic“ darbuotojai. Projektų vadybininkei Margaritai Leganovičiūtei įteikta Lietuvos statybininkų asociacijos padėka, o vyr. pastolių projektavimo inžinieriui Ramanui Dzikavitskiui – Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkės padėka.
nuotrauka
2022-09-26 07:14
Nusėdęs, pakrypęs, skylantis statinys – gal ir nedažna, bet labai sunki liga, galinti pasibaigti ir avarija ar pastato nugriovimu. Baltijos šalyse ir Lenkijoje lietuviško kapitalo bendrovė „Geolift Baltic“ siūlo konstrukcijų stabilizavimą ir pakėlimą geopolimerinėmis injekcijomis – greita ir elegant...
nuotrauka
2022-09-23 11:12
Sostinės būsto nuomos rinkoje paklausai ir toliau viršijant pasiūlą, visuomenei oficialiai buvo pristatytas pirmasis daugiabutis, skirtas tik nuomai. Vilniaus Šnipiškių rajone esančiame „Naujojo Skanseno“ kvartale, įsikūrusiame tarp Žalgirio ir Linkmenų gatvių, pirmuoju etapu pasiūlyti 124 įvairaus ...
nuotrauka
2022-09-23 07:10
Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro pastate tęsiami atnaujinimo darbai. Jau įrengtas pastato konstruktyvas, atlikta didžioji dalis fasado darbų. Pastato viduje atliekami apdailos darbai bei daug iššūkių keliantys technologiniai scenos mechanizmų, apšvietimo įrengimo darbai.
nuotrauka
2022-09-22 06:17
15 tūkstančių sėdimų vietų, stogas virš tribūnų, du didžiuliai ekranai, automatiškai laistoma ir šildoma žalia veja bei aukščiausios kokybės bėgimo takai. Visa tai – tik dalis nuo pamatų atstatyto naujutėlaičio Dariaus ir Girėno stadiono privalumų. Sportininkai ir žiūrovai juos išbandys jau netrukus...
nuotrauka
2022-09-22 05:54
Konstitucijos prospekte Vilniuje – vis ryškesni vieno ambicingiausių pastarojo dešimtmečio sostinėje statomų pastatų kontūrai. Pasaulinio garso architekto Danielio Libeskindo suprojektuoto verslo centro „Artery“ statybos Vilniaus centrinio verslo kvartalo širdyje žengia į finalinius etapus: jau past...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka

„Gerbūvio projektai“ darbams „Teltonikos“ Technologijų centre Molėtuose pasitelkė modernias technologijas ir išsaugojo senuosius medžius

„Teltonikos“ Technologijų centro Molėtuose įkurtuvės planuojamos netrukus – vykdomi paskutinieji pastato aplinkos tvarkymo darbai. Technologijų centro gerbūvis turės tenkinti pusės tūkstanči...
nuotrauka

Likviduojant istorinę taršą, bus išvalyta virš 6 tūkst. kub. m užteršto grunto

Teritorijos, dėl neatsakingos veiklos sovietmečiu užterštos cheminėmis medžiagomis, po sutvarkymo pamažu virsta poilsio zonomis.
nuotrauka

Pagal universalaus dizaino principus paklotas nestandartinių formų trinkelių grindinys Kulautuvoje

Grindinį žmonės paprastai pastebi tik dviem atvejais: kai už jo užkliūva arba grožėdamiesi negali atitraukti akių. Kauno rajono Kulautuvos miestelio Akacijų alėjoje ir V.Augausko gatvėje pak...