2024 balandžio 18 d. ketvirtadienis, 20:42
Reklama  |  facebook

Naujos kartos YTONG plokštės lauko ir vidaus sienoms: žaibiška statyba, sutaupanti ir laiko, ir pinigų Fotogalerija

2024-02-20 07:51
Kaip statyti pastatus greitai, naudoti kuo mažiau darbo jėgos, bet užtikrinti kuo aukštesnę kokybę? Atsakas – didinti statybos darbų mechanizacijos lygį, o sienas statant naudoti stambiagabarites sienines plokštes, kurios tinka ne tik pramoninei, bet ir gyvenamųjų pastatų statybai. Šiems rinkos iššūkiams įveikti puikiai tinka inovatyvi „Ytong Panel SWE“ akytojo betono technologija.
nuotrauka
„Xella Group“ nuotr.


Minimos įmonės
Xella Group,
„Xella Group“ rinkai pristato naujos kartos technologiją – „Ytong Panel SWE“ stambiagabarites akytojo betono plokštes, kurios užtikrina ypač greitą lauko ir vidaus sienų montavimą. Ši sistema sujungia gatavų elementų pranašumus ir puikias akytojo betono savybes bei aukštą pertvarų šiluminę izoliaciją. „Ytong Panel SWE Ultra+“ leidžia statyti energiją taupančias vienasluoksnes sienas, kurios pagal technologiją nereikalauja papildomo apšiltinimo. „Ytong Panel GHT“ stambiagabaritės akytojo betono plokštės skirtos, kad būtų galima greitai įrengti vidaus pertvarines sienas. Naudojant šią „Xella Group“ technologiją, darbai vyksta 3–4 kartus sparčiau, nei naudojant įprastus sprendimus.

„Ytong Panel SWE“ ir „Ytong Panel SWE Ultra+“ lauko sienų plokštės greitai ir patikimai statybai

„Ytong Panel SWE“ ir „Ytong Panel SWE Ultra+“ yra stambiagabaritės plokštės lauko sienoms statyti. Ši sistema idealiai tinka greitai ir efektyviai statyti individualius, sublokuotus arba sudvejintus namus, taip pat kitus objektus, tokius kaip vaikų darželiai, komerciniai pastatai, paviljonai ir pan. Šios dvi serijos skiriasi išmatavimais ir šiluminiais parametrais.

YTONG XELLAYTONG XELLA

„Xella Group“ nuotr.

„Ytong Panel SWE“ yra 200 ir 240 mm pločio, šiluminiai parametrai atitinkamai – 0,56 ir 0,48 W/(m²K), o „Ytong Panel SWE Ultra+“ yra 365 mm pločio ir atitinka griežčiausius išorinėms pertvaroms nustatytus šiluminius reikalavimus – 0,20 W/(m²K). Plokščių aukštis gali varijuoti nuo 1800 mm iki 3000 mm, plotis 300–750 mm.

Plokščių matmenys ir šiluminės savybės sudaro sąlygas itin sparčiai statyti šiltus pastatus. Dviejų montuotojų komanda kartu su keltuvo operatoriumi per 8 val. gali įrengti net iki 150 kv. m sienų. Naudojant įprastas medžiagas, 3 žmonės per dieną gali sumūryti tik iki 40 kv. m sienų. Tad „Ytong Panel SWE“ ir „Ytong Panel SWE Ultra+“ leidžia statyti sienas net 4 kartus greičiau, nei naudojant tradicines mažų matmenų technologijas, o vietoj 3 mūrininkų prisireiks 2 žmonių ir keltuvo operatoriaus.

Plokščių apdailos lygis, tikslūs matmenys ir kruopšti logistika mažina rizikas

„Ytong“ plokštės rekomenduojamos, kai reikia statyti gyvenamosios paskirties pastatus iki 3 aukštų, tai būtų individualūs namai, kotedžai, sudvejinti pastatai ir pan. Elementai projektuojami tiksliai pagal konkretaus statinio projektą, pateikiami surinkimo planai. Tokiu būdu montavimas tampa aiškus ir paprastas. Kadangi plokščių nereikia pjaustyti, optimaliai sumažinamas atliekų kiekis ir taupoma įranga bei gamta.

YTONG XELLA

„Xella Group“ nuotr.

Sieninės plokštės pagaminamos labai tikslių matmenų ir lygaus paviršiaus, kurį galima lengviau, pigiau ir greičiau apdailinti. „Ytong Panel SWE“ plokštės turi A1 atsparumo ugniai klasę, nelaikančiosios sienos – iki EI 360 ir laikančiosios sienos – REI 120–240, todėl gali būti naudojamos ir kaip ugniasienės įvairios paskirties pastatuose.

Storis, kurio reikia koeficientui U ≤ 0,20 W/(m²K) pasiekti, „Ytong Panel SWE Ultra+“ elementuose yra pats mažiausias, lyginant su kitomis populiariomis technologijomis.

„Ytong Panel“ sistema pasižymi milžinišku darbo našumu ne tik dėl plokščių gabaritų, jų apdirbimo ir paruošimo statyti lygio (prefabrikacijos), bet ir dėl gamintojų – „Xella Group“ – kruopščiai planuojamos logistikos, taip minimizuojant ir vėlavimų statyboje riziką.

Plokštės „Ytong Panel GHT“ mažina vidinių pertvarų statybos laiką iki 75 proc.

Dar vienas gaminys – „Ytong Panel GHT“ – tai stambiagabaritės akytojo betono plokštės, kuriomis galima greitai įrengti vidaus pertvarines sienas. Šių plokščių paviršius yra glotnus, tad jo nebereikia papildomai tinkuoti. Galimi matmenys – 60 × 220–300 cm. Tokios plokštės gaminamos kiekvienam konkrečiam projektui, todėl pjaustyti pritaikant prie patalpų aukščio nebereikia. Apskaičiuota, jog toks sprendimas pertvaras leidžia įrengti net 4 kartus greičiau, nei naudojant tradicinę mūro technologiją. Plokštėms sumontuoti užtenka specialaus rankinio vežimėlio ir tik 1 darbininko, kuris per dieną gali sumontuoti iki 40 kv. m pertvarų.

YTONG XELLA

„Xella Group“ nuotr.

Naudojant mažo storio su plonu apdailos sluoksniu „Ytong Panel GHT“ plokštes, sutaupomas vidaus plotas. Kadangi pertvaros storis su apdaila siekia apie 10,5 cm, šios sistemos pasirinkimas akivaizdžiai suformuoja didesnį pastatų naudingąjį plotą – sutaupoma vidutiniškai 0,5 kv. m kiekvienam butui arba apie 11 kv. m kiekviename aukšte.

Kadangi gamykloje plokštės pagamintos ypač lygiu paviršiumi, tiesiai ant jų galima dengti ploną glaisto sluoksnį, klijuoti plyteles ar tapetus.

„Ytong Panel GHT“ plokščių vidaus sienos taip pat gali būti naudojamos kaip lengvos karkasinės struktūros pertvaros, užtikrinančios aukštą šilumos ir garso izoliaciją, kurios reikia statant daugiabučius namus. Akustinės sienos, pagamintos iš dvigubų 10 cm storio „Ytong Panel GHT“ plokščių G4/600 su mineralinės vatos užpildu, užtikrina ne tik trumpesnį statybos laiką, lyginant su tradicinėmis mūro technologijomis, bet ir mažesnes sąnaudas – nėra būtinybės papildomai apšiltinti sienas, skiriančias laiptinę nuo butų.

Dar vienas esminis privalumas – pertvarų plokštės į statybvietę pristatomos tuo metu, kai montuojamos atraminės sienos, bet ne vėliau, kai montuojama perdanga. Taip optimizuojamas darbo organizavimas statybvietėje.

ytong
Plokščių „Ytong Panel SWE“, „Ytong Panel SWE Ultra+“,
„Ytong Panel GHT“ pranašumai:
• Taupomas laikas
• Lengvai montuojama
• Didelis atsparumas ugniai
• Mažiau darbo jėgos
• Nereikia papildomai apšiltinti („Ytong Panel SWE Ultra+“ lauko sienos)
• Nereikia papildomai tinkuoti („Ytong Panel GHT“ vidaus pertvaros)

Kas yra „Xella Group“?

„Xella Group“ yra didžiausia pasaulyje statybinių medžiagų iš akytojo betono ir silikatų gamintoja, kuriai priklauso „Ytong“, „Silka“, „Multipor“ ir „Hebel“ prekiniai ženklai. Grupė yra susitelkusi į individualių sprendimų reikalaujančius statybos projektus, todėl reguliariai analizuoja produktų asortimentą, nuolat tobulina technologijas ir receptūras bei gerina savo gaminių poveikio aplinkai rodiklius.

75 įmonės padaliniai ir prekybos tinklas veikia daugiau kaip 22 šalyse. „Xella“ sėkmę užtikrina stiprūs prekių ženklai, priklausantys premium segmentui, puikios kokybės paslaugų pasiūla, solidus verslo modelis bei sistemingai vystoma kainų lyderystės strategija. Grupėje dirba daugiau kaip 5,2 tūkst. darbuotojų. „Xella Group“ statybinių ir izoliacinių medžiagų srityje yra viena iš lyderių pasaulyje.

www.xella.lt
Tadas Jakevičius,
svarbių klientų vadybininkas,
+370 626 30721,
tadas.jacevicius@xella.com  
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-04-18 15:01
KTU mokslininkai ir verslo atstovai sako, kad ieškant konkurencinio pranašumo ekonominėje erdvėje, padėti gali verslo skaitmenizavimas – vienas prioritetinių Pramonės 4.0 tikslų. Tuo tarpu skaitmenizacijai diegti ir palaikyti jau reikalingi naujos kartos specialistai.
nuotrauka
2024-04-18 14:49
Lietuvos nekilnojamojo turto rinkos situacija – bene daugiausiai diskusijų pastaruoju metu viešojoje erdvėje kelianti tema. Laukiama jos atsigavimo požymių, netyla kalbos apie būstų kainas, aptariami nauji reikalavimai statytojams. Tačiau kaip mūsų šalį ir jos sąlygas statybų vystymui mato čia jau n...
nuotrauka
2024-04-17 16:32
Didelę infrastruktūros pastatų statybos ir kultūros paveldo objektų atnaujinimo patirtį Baltijos šalyse turinti Lietuvos statybos bendrovė „HSC Baltic" pasirašė ilgalaikės nuomos sutartį su „Baltic Horizon" valdomais „Meraki" verslo namais.
nuotrauka
2024-04-17 08:53
Tai, apie ką kažkada svajojo vien rašytojai fantastai, tampa realybe. Dirbtinis intelektas milžinišku greičiu keičia mūsų gyvenimus – ne vien laisvalaikį ir pramogas, bet ir darbinę veiklą. Bendrovės „Emplonet" IT atrankų padalinio vadovė, dirbtinio intelekto personalo sprendimuose ekspertė Ieva Kil...
nuotrauka
2024-04-17 07:28
Užsienio kapitalo įmonė LAYHER BALTIC, kuri tiekia į rinką pastolių sistemas, Ukrainoje įkūrė antrinę įmonę. Karo sąlygomis gyvenančioje šalyje jau antrus metus veikianti įmonė planuoja plėtrą: iki metų pabaigos atidarys dar 2 pastolių sandėlius ir planuoja 10 mln. eurų apyvartą.
nuotrauka
2024-04-11 15:29
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Eika" pirmąjį 2024 m. ketvirtį naujų butų pardavimo rinkoje augo labiausiai ir užėmė rekordišką rinkos dalį – 12 proc. Sėkmingiausi visoje Vilniaus rinkoje pagal pardavimus buvo šios bendrovės vystomi projektai „Mėlyni vilkai" ir „Metų laikai".
nuotrauka
2024-04-10 08:42
Telekomunikacijų ir IT bendrovė „Telia“ šiemet nusprendė pakeisti įprastą komandų formavimo ir stiprinimo programą, į ją įtraukdama dronų gamybos mokymus. Bendrovės darbuotojų surinktas skraidykles ketina padovanoti Šaulių sąjungai. „Telia“ pirmame mokymų etape planuoja įsigyti apie 20 dronų komplek...
nuotrauka
2024-04-10 08:34
Ekonomikos ir inovacijų ministerija investuoja, kurdama naujas tvarias darbo vietas ir pritraukdama investuotojų į Akmenės, Jonavos ir Mažeikių rajonus. Tam bus paskirstytas 52,82 mln. eurų finansavimas 9 projektams. Taip pat planuojama skirti papildomą sumą kitiems teigiamai įvertintiems projektams...
nuotrauka
2024-04-10 08:27
2023 m. balandį bendro gyvenimo būsto („co-living“) projektą „WeLoft“ Vilniaus Viršuliškėse atidariusi NT vystytoja UAB „Business Plius“ per metus pasiekė 90-100 proc. užimtumą ir sostinėje planuoja naują šios koncepcijos objektą.
nuotrauka
2024-04-10 07:26
Ar galima pastatyti objektą be projekto valdytojo? Taip, galima. Tam reikia pakankamai kompetentingų, profesionalių užsakovų arba idealaus projekto bei rangovų, statančių be nuokrypių. Jeigu užsakovai neturi pakankamai statybinių kompetencijų, projekto valdytojų komanda yra būtina, nes nėra projektų...
nuotrauka
2024-04-09 11:16
Vilniaus neparduotų butų sandėlis pastaraisiais mėnesiais grįžo į priešpandeminę 5 tūkst. reikšmę, tad vystytojai lėtina naujų projektų plėtros tempus. Savo ruožtu investuotojus į NT sunkiau prognozuojama rinka glumina, tačiau pinigų masė rinkoje išlieka didelė, o patrauklūs objektai su ryškesne nuo...
nuotrauka
2024-04-09 07:44
Artėjant šiltajam metų sezonui, daugelis privačių ir daugiabučių namų įgauna naują išvaizdą. Dažnai būna keičiamos namų ar butų, lauko arba vidaus durys. Tačiau vienas iš pirmųjų žingsnių, renkantis duris, – apgalvoti ir nuspręsti, koks durų rakinimo sprendimas Jums bus tinkamiausias ir pateisins Jū...
nuotrauka
2024-04-08 11:02
Gegužės 15-17 d. Vilnius vėl taps inžinerijos ir technologijų inovacijų epicentru – čia vyks jau 32-oji LITEXPO tarptautinė specializuota technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda „Balttechnika 2024“. Organizatoriai tvirtina – renginys ne tik suburs specialistus iš šalies ir užsienio, ...
nuotrauka
2024-04-08 10:32
Atėjęs pavasaris daugiau gyvybės į pastaruoju metu gerokai aprimusią šalies nekilnojamojo turto (NT) sandorių rinką neįpūtė. Nepaisant kovą fiksuoto kiek padidėjusio įregistruotų sandorių skaičiaus, vis dar atsiliekama nuo pastaruosius kelerius metus stebėto sandorių kiekio vidurkio, skelbia įregist...
nuotrauka
2024-04-07 19:30
OC PAROC pristato naują šilumos izoliacijos plokštę vėdinamų sienų šilumos izoliacijai ir apsaugai nuo vėjo.
nuotrauka
2024-04-04 10:33
Nekilnojamojo turto rinkoje – vis daugiau augimo ženklų. Tvarios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ 2024-uosius pradėjo parduodama daugiau nei pusę šimto butų – ketvirtadaliu daugiau nei per pirmąjį praėjusių metų ketvirtį ir beveik dvigubai daugiau nei per tris paskutinius 2023-ųjų mė...
nuotrauka
2024-04-03 07:43
Statant ar remontuojant klijai yra svarbus elementas, nes jie gali labai paveikti darbo kokybę ir patvarumą. Tinkamai parinkti klijai gali padėti užtikrinti, kad konstrukcija bus tvirta, patvari, estetiška ir atitiks visus reikalavimus. Klijų pasirinkimas yra svarbus ir gali turėti didelę įtaką meis...
nuotrauka
2024-04-02 13:52
Didžiausias Lietuvos šilumos ir karšto vandens tiekėjas AB Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) užbaigė 100 proc. Klaipėdoje veikiančių bendrovių UAB „Miesto energija“ ir UAB „Pramonės energija“ bei 4,34 proc. uostamiesčio šilumos ūkį valdančios AB „Klaipėdos energija“ akcijų įsigijimo procesą. Sandoris, ...
nuotrauka
2024-04-02 10:16
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Realco“ duomenimis, šių metų kovą Vilniaus pirminėje NT rinkoje parduoti 234 būstai ir fiksuota 20 sutarčių nutraukimų. Palyginti su vasariu, kai parduoti 195 būstai, pardavimai išaugo apie 20 proc., tačiau su praėjusių metų kovu, kuomet pirkėjai įsigijo 3...
nuotrauka
2024-03-29 14:59
Sostinės Naujamiestyje siuvimo fabriko vietoje įsikursiantis didžiausias Europoje technologijų ir kūrybinių industrijų miestelis „Tech Zity Vilnius" gavo Vilniaus miesto savivaldybės leidimą pradėti pirmojo etapo statybos darbus. Šis leidimas žymi svarbų žingsnį projekte, kuris keis Vilniaus Naujam...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas