2024 liepos 16 d. antradienis, 9:33
Reklama  |  facebook

Naujos kartos YTONG plokštės lauko ir vidaus sienoms: žaibiška statyba, sutaupanti ir laiko, ir pinigų Fotogalerija

2024-02-20 07:51
Kaip statyti pastatus greitai, naudoti kuo mažiau darbo jėgos, bet užtikrinti kuo aukštesnę kokybę? Atsakas – didinti statybos darbų mechanizacijos lygį, o sienas statant naudoti stambiagabarites sienines plokštes, kurios tinka ne tik pramoninei, bet ir gyvenamųjų pastatų statybai. Šiems rinkos iššūkiams įveikti puikiai tinka inovatyvi „Ytong Panel SWE“ akytojo betono technologija.
nuotrauka
„Xella Group“ nuotr.


Minimos įmonės
Xella Group,
„Xella Group“ rinkai pristato naujos kartos technologiją – „Ytong Panel SWE“ stambiagabarites akytojo betono plokštes, kurios užtikrina ypač greitą lauko ir vidaus sienų montavimą. Ši sistema sujungia gatavų elementų pranašumus ir puikias akytojo betono savybes bei aukštą pertvarų šiluminę izoliaciją. „Ytong Panel SWE Ultra+“ leidžia statyti energiją taupančias vienasluoksnes sienas, kurios pagal technologiją nereikalauja papildomo apšiltinimo. „Ytong Panel GHT“ stambiagabaritės akytojo betono plokštės skirtos, kad būtų galima greitai įrengti vidaus pertvarines sienas. Naudojant šią „Xella Group“ technologiją, darbai vyksta 3–4 kartus sparčiau, nei naudojant įprastus sprendimus.

„Ytong Panel SWE“ ir „Ytong Panel SWE Ultra+“ lauko sienų plokštės greitai ir patikimai statybai

„Ytong Panel SWE“ ir „Ytong Panel SWE Ultra+“ yra stambiagabaritės plokštės lauko sienoms statyti. Ši sistema idealiai tinka greitai ir efektyviai statyti individualius, sublokuotus arba sudvejintus namus, taip pat kitus objektus, tokius kaip vaikų darželiai, komerciniai pastatai, paviljonai ir pan. Šios dvi serijos skiriasi išmatavimais ir šiluminiais parametrais.

YTONG XELLAYTONG XELLA

„Xella Group“ nuotr.

„Ytong Panel SWE“ yra 200 ir 240 mm pločio, šiluminiai parametrai atitinkamai – 0,56 ir 0,48 W/(m²K), o „Ytong Panel SWE Ultra+“ yra 365 mm pločio ir atitinka griežčiausius išorinėms pertvaroms nustatytus šiluminius reikalavimus – 0,20 W/(m²K). Plokščių aukštis gali varijuoti nuo 1800 mm iki 3000 mm, plotis 300–750 mm.

Plokščių matmenys ir šiluminės savybės sudaro sąlygas itin sparčiai statyti šiltus pastatus. Dviejų montuotojų komanda kartu su keltuvo operatoriumi per 8 val. gali įrengti net iki 150 kv. m sienų. Naudojant įprastas medžiagas, 3 žmonės per dieną gali sumūryti tik iki 40 kv. m sienų. Tad „Ytong Panel SWE“ ir „Ytong Panel SWE Ultra+“ leidžia statyti sienas net 4 kartus greičiau, nei naudojant tradicines mažų matmenų technologijas, o vietoj 3 mūrininkų prisireiks 2 žmonių ir keltuvo operatoriaus.

Plokščių apdailos lygis, tikslūs matmenys ir kruopšti logistika mažina rizikas

„Ytong“ plokštės rekomenduojamos, kai reikia statyti gyvenamosios paskirties pastatus iki 3 aukštų, tai būtų individualūs namai, kotedžai, sudvejinti pastatai ir pan. Elementai projektuojami tiksliai pagal konkretaus statinio projektą, pateikiami surinkimo planai. Tokiu būdu montavimas tampa aiškus ir paprastas. Kadangi plokščių nereikia pjaustyti, optimaliai sumažinamas atliekų kiekis ir taupoma įranga bei gamta.

YTONG XELLA

„Xella Group“ nuotr.

Sieninės plokštės pagaminamos labai tikslių matmenų ir lygaus paviršiaus, kurį galima lengviau, pigiau ir greičiau apdailinti. „Ytong Panel SWE“ plokštės turi A1 atsparumo ugniai klasę, nelaikančiosios sienos – iki EI 360 ir laikančiosios sienos – REI 120–240, todėl gali būti naudojamos ir kaip ugniasienės įvairios paskirties pastatuose.

Storis, kurio reikia koeficientui U ≤ 0,20 W/(m²K) pasiekti, „Ytong Panel SWE Ultra+“ elementuose yra pats mažiausias, lyginant su kitomis populiariomis technologijomis.

„Ytong Panel“ sistema pasižymi milžinišku darbo našumu ne tik dėl plokščių gabaritų, jų apdirbimo ir paruošimo statyti lygio (prefabrikacijos), bet ir dėl gamintojų – „Xella Group“ – kruopščiai planuojamos logistikos, taip minimizuojant ir vėlavimų statyboje riziką.

Plokštės „Ytong Panel GHT“ mažina vidinių pertvarų statybos laiką iki 75 proc.

Dar vienas gaminys – „Ytong Panel GHT“ – tai stambiagabaritės akytojo betono plokštės, kuriomis galima greitai įrengti vidaus pertvarines sienas. Šių plokščių paviršius yra glotnus, tad jo nebereikia papildomai tinkuoti. Galimi matmenys – 60 × 220–300 cm. Tokios plokštės gaminamos kiekvienam konkrečiam projektui, todėl pjaustyti pritaikant prie patalpų aukščio nebereikia. Apskaičiuota, jog toks sprendimas pertvaras leidžia įrengti net 4 kartus greičiau, nei naudojant tradicinę mūro technologiją. Plokštėms sumontuoti užtenka specialaus rankinio vežimėlio ir tik 1 darbininko, kuris per dieną gali sumontuoti iki 40 kv. m pertvarų.

YTONG XELLA

„Xella Group“ nuotr.

Naudojant mažo storio su plonu apdailos sluoksniu „Ytong Panel GHT“ plokštes, sutaupomas vidaus plotas. Kadangi pertvaros storis su apdaila siekia apie 10,5 cm, šios sistemos pasirinkimas akivaizdžiai suformuoja didesnį pastatų naudingąjį plotą – sutaupoma vidutiniškai 0,5 kv. m kiekvienam butui arba apie 11 kv. m kiekviename aukšte.

Kadangi gamykloje plokštės pagamintos ypač lygiu paviršiumi, tiesiai ant jų galima dengti ploną glaisto sluoksnį, klijuoti plyteles ar tapetus.

„Ytong Panel GHT“ plokščių vidaus sienos taip pat gali būti naudojamos kaip lengvos karkasinės struktūros pertvaros, užtikrinančios aukštą šilumos ir garso izoliaciją, kurios reikia statant daugiabučius namus. Akustinės sienos, pagamintos iš dvigubų 10 cm storio „Ytong Panel GHT“ plokščių G4/600 su mineralinės vatos užpildu, užtikrina ne tik trumpesnį statybos laiką, lyginant su tradicinėmis mūro technologijomis, bet ir mažesnes sąnaudas – nėra būtinybės papildomai apšiltinti sienas, skiriančias laiptinę nuo butų.

Dar vienas esminis privalumas – pertvarų plokštės į statybvietę pristatomos tuo metu, kai montuojamos atraminės sienos, bet ne vėliau, kai montuojama perdanga. Taip optimizuojamas darbo organizavimas statybvietėje.

ytong
Plokščių „Ytong Panel SWE“, „Ytong Panel SWE Ultra+“,
„Ytong Panel GHT“ pranašumai:
• Taupomas laikas
• Lengvai montuojama
• Didelis atsparumas ugniai
• Mažiau darbo jėgos
• Nereikia papildomai apšiltinti („Ytong Panel SWE Ultra+“ lauko sienos)
• Nereikia papildomai tinkuoti („Ytong Panel GHT“ vidaus pertvaros)

Kas yra „Xella Group“?

„Xella Group“ yra didžiausia pasaulyje statybinių medžiagų iš akytojo betono ir silikatų gamintoja, kuriai priklauso „Ytong“, „Silka“, „Multipor“ ir „Hebel“ prekiniai ženklai. Grupė yra susitelkusi į individualių sprendimų reikalaujančius statybos projektus, todėl reguliariai analizuoja produktų asortimentą, nuolat tobulina technologijas ir receptūras bei gerina savo gaminių poveikio aplinkai rodiklius.

75 įmonės padaliniai ir prekybos tinklas veikia daugiau kaip 22 šalyse. „Xella“ sėkmę užtikrina stiprūs prekių ženklai, priklausantys premium segmentui, puikios kokybės paslaugų pasiūla, solidus verslo modelis bei sistemingai vystoma kainų lyderystės strategija. Grupėje dirba daugiau kaip 5,2 tūkst. darbuotojų. „Xella Group“ statybinių ir izoliacinių medžiagų srityje yra viena iš lyderių pasaulyje.

www.xella.lt
Tadas Jakevičius,
svarbių klientų vadybininkas,
+370 626 30721,
tadas.jacevicius@xella.com  
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-07-12 07:55
Viena ryškiausių pastarojo meto tendencijų – atsinaujinančios energijos naudojimas namų ūkiuose. KONTESTA, bendradarbiaudama su saulės modulius į rinką tiekiančia įmone AUTONOMECO, jau antrus metus gamina automobiliams statyti skirtas stogines, terasas su saulės moduliais. Tokias stogines įmonės dem...
nuotrauka
2024-07-11 13:45
Trečia pagal dydį Estijos statybos bendrovė „Mapri Ehitus" įsigijo 72 proc. Lietuvos statybos bendrovės „Bauschmidt" akcijų. Statybos bendrovė, iki šiol daugiausia užsiėmusi žemės ūkio statybomis, pakeitė pavadinimą į „Mapri Statyba" ir šiuo metu plečia savo veiklą kitose statybos srityse.
nuotrauka
2024-07-11 09:34
SBA grupės plėtojamame prekybos ir verslo mieste „Urban HUB“ Kaune pasirašyta sutartis dėl 3900 kv. m erdvių nuomos su „Energijos skirstymo operatoriumi“ (ESO). Į greta Kauno laisvosios ekonominės zonos įsikūrusį miestelį ESO komanda, planuojama, persikels jau 2025 m. I ketvirtį.
nuotrauka
2024-07-10 13:31
Perdegimo sindromas gali užklupti dėl pernelyg didelio darbo krūvio, užimtumo bei menko poilsio ir darbo balanso. Nors perdegimas niekaip nesusijęs su metų laikais, ekspertai įspėja, kad vasarą reikėtų būti atidesniems ir stebėti savo psichologinę sveikatą. Pasak jų, vasaros grafikas dažniausiai ku...
nuotrauka
2024-07-10 07:24
Įmonė „Gerbūvio projektai“ įgyja pagreitį. Jau trečius metus sparčiai auga užsakymų portfelis, o nuo 2020 m. apyvarta kasmet auga kone dvigubai. 2023-aisiais įmonė tempo nemažino.
nuotrauka
2024-07-09 08:02
Po dvejus metus trukusių atnaujinimo (kapitalinio remonto) darbų prekybos ir laisvalaikio centras PANORAMA tapo vienu iš įstabiausių centrų ne tik Vilniuje, bet ir regione. Aštuoniais etapais sėkmingai įvykdyti darbai proceso dalyviams suteikė patirties, kuri dėl santykinai nedidelės Lietuvos prekyb...
nuotrauka
2024-07-08 15:46
NT plėtros bendrovė „Homa Group“ buvusio Panevėžio mėsos kombinato teritorijoje Smėlynės g. 85 ketvirtadienį oficialiai pradės beveik 9000 kv. m ploto prekybos parko „TOWER" statybas. Kompanija jau yra susitarusi dėl didesnės dalies ploto nuomos, o 14 mln. Eur vertės projektą planuojama atidaryti ki...
nuotrauka
2024-07-08 14:40
Investicijų valdymo įmonės „Demus Asset Management" valdomo nekilnojamojo turto projekto „Ežero takais by Citus" plėtrai užtikrintas 4,2 mln. eurų finansavimas. Į projektą iš viso ketinama investuoti 7,95 mln. eurų – dalį šios sumos, 2 mln. eurų „Demus Asset Management" jau anksčiau pritraukė iš in...
nuotrauka
2024-07-08 14:19
Prieš dvejus metus Kauno Laisvoji ekonominė zona (LEZ) paskelbė apie pirmąjį pritrauktų investicijų milijardą, šiuo metu investicijų suma jau artėja prie antrojo milijardo – ji siekia 1,56 milijardo eurų. Šios investicijos artimiausiu metu leis sukurti beveik 10 tūkst. aukštos kvalifikacijos darbo v...
nuotrauka
2024-07-08 07:23
Dėl įmonės INTERSURGICAL kitos paskirties inžinerinio statinio (automatizuotų sandėliavimo sistemų statinys), kurį RASEINIŲ STATYBA pastatė Švenčionių rajone, Statybos inspekcija kreipėsi į teismą, reikalaudama panaikinti statybą leidžiantį dokumentą (SLD) ir statinį nugriauti. Po beveik dvejus metu...
nuotrauka
2024-07-05 07:59
Siekiant užtikrinti gyventojų komfortą ir gerovę, akustikos ir garso reikalavimai pastatų projektuose tampa vis svarbesni. Akustikos kokybė turi didelę reikšmę ne tik gyvenamosiose patalpose, bet ir biuruose, mokyklose, ligoninėse, kt. pastatuose. Garso izoliacija padeda sumažinti triukšmo lygį, užt...
nuotrauka
2024-07-03 13:51
„EIKA" grupei priklausanti investicijų valdymo įmonė „Eika Asset Management" (EAM), 2023 m. valdžiusi keturis investicijų fondus, sako, kad tai buvo naujų rinkų ir naujų produktų paieškos metai. Jau padarytų investicijų grąža džiugino, tad įmonė skyrė laiką nagrinėti naujoms galimybėms, kai kurios j...
nuotrauka
2024-07-02 13:39
Nuo liepos 2 d. Nidoje duris atveria pirmoji bendradarbystės (angl. coworking) erdvė „Out of Office“. Susimokėję už dieną, savaitę, mėnesį ar net visą vasarą ja pasinaudoti galimybę turės visi Kuršių Nerijoje dirbantys poilsiautojai. Nauja erdvė įsikūrė buvusio restorano „Bo House“ patalpose ant Kur...
nuotrauka
2024-07-01 16:45
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Realco" duomenimis, birželį NT sostinės pirminėje rinkoje parduoti 204 būstai ir fiksuoti 7 sutarčių nutraukimai. Palyginti su geguže, kuomet buvo parduoti 247 būstai, pardavimai sumažėjo kiek daugiau nei 17 proc.
nuotrauka
2024-06-28 14:59
Sostinės Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankryžoje iškilusį ir vidaus įrengimo darbus jau pradėjusį „Sand Offices" verslo centrą pasirinko pirmieji nuomininkai. Tai – internetinė finansavimo platforma „CapitalBox", restoranas „Laurus" ir buitinės technikos studija „Prenta studio". Verslo centro statybų...
nuotrauka
2024-06-28 14:02
Vilniuje duris atvėręs „Artery" verslo centras pelnė pasaulinį tvarumo įvertinimą – pagal tarptautinę sistemą BREEAM jam suteiktas „Outstanding" sertifikatas naujos statybos pastatų kategorijoje. Šiuo metu tokį aukščiausios kartelės pripažinimą, įrodantį žaliajam pastatui keliamų reikalavimų atitiki...
nuotrauka
2024-06-27 09:35
Būsto pirkėjams labai svarbus aspektas yra žalia namų aplinka ir vaizdas pro langą. Nekilnojamojo turto (NT) plėtotojai pastebi, kad ypač geidžiami yra būstai, šalia kurių yra miškas, parkas, kita žalioji erdvė ar vandens telkinys. Tačiau miestuose natūralios gamtos „pasiūla“ yra ribota, tad urbanis...
nuotrauka
2024-06-26 14:24
Rygos biurų nuomos kompleksui „Elemental Business Centre" suteiktas aukščiausias BREEAM New Construction „Outstanding" įvertinimas. Tai yra pirmasis nekilnojamojo turto (NT) projektas Latvijoje, gavęs tokio aukšto lygio įvertinimą. Tuo tarpu „Outstanding" įvertinimą Lietuvoje jau turi du verslo cent...
nuotrauka
2024-06-26 13:18
VšĮ „Klaipėdos licėjus“ dar šiemet pradės naujojo darželio pastato statybas, kuriame veiks ir modernus vaiko sveikatos centras. Pasak licėjaus atstovų, naujojo sveikatos centro paslaugos bus plačiai prieinamos ne tik licėjaus mokiniams, bet šis bus atviras visoms miesto šeimoms.
nuotrauka
2024-06-26 09:08
Didžiausiai Suomijos finansinių paslaugų grupei „OP Financial Group" priklausantis verslo bankas „OP Corporate Bank" pagerino Lietuvos kitų metų ekonomikos augimo prognozę iki 3%, o šių metų paliko nepakeistą. Banko ekonomistai prognozuoja, kad šiemet Lietuvos bendrasis vidaus produktas (BVP) augs 1...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka

Įmonės GERBŪVIO PROJEKTAI apyvartas augina plečiamas paslaugų paketas ir kelių projektai

Įmonė „Gerbūvio projektai“ įgyja pagreitį. Jau trečius metus sparčiai auga užsakymų portfelis, o nuo 2020 m. apyvarta kasmet auga kone dvigubai. 2023-aisiais įmonė tempo nemažino.