2024 birželio 15 d. šeštadienis, 14:21
Reklama  |  facebook

Naujos kartos dušo sistema atliepia modernią rinką, kurdama praktišką, tvarią ir estetišką kasdienybę Fotogalerija

2023-06-16 07:15
Belgijos kompanija „Ideal Standard“ rinkai pasiūlė dušo sistemų kolekciją ALU+, kuri atliepia karščiausias rinkos tendencijas – yra estetiška, taupi ir tvari. ALU+ kolekcija skirta šiuolaikiniam vonios kambariui: turi integruotą daiktų laikymo sistemą, modelius galima rinktis iš kelių modernių spalvų.
nuotrauka
Tvarumas, žiedinė ekonomika arba gamyba be atliekų nebėra vien gamintojų interesas – moderni visuomenė taip pat domisi, koks tvarus ir kaip tvariai pagamintas produktas. „Ideal Standard“ nuotr.


Minimos įmonės
Ideal Standard (Belgijos kompanija),

Vonios kambario estetika pagal žinomą italų dizainerį Roberto Palomba 

Dušo sistema yra vienas iš pagrindinių vonios kambario elementų, akcentuoja Ignas Jankauskas, „Ideal Standard“ atstovybės plėtros direktorius Baltijos šalims, ir priduria, kad būtent dušo sistema formuoja viso vonios kambario estetiką.

„Šiuo metu madingos minimalistinio dizaino, matinės juodos spalvos dušo sistemos. „Ideal Standard“, kaip vienas iš šios srities lyderių, prisideda prie ateities mados tendencijų: naująją dušo sistemų kolekciją ALU+ sukūrė žinomas italų dizaineris Roberto Palomba, – pasakoja I.Jankauskas. – Naujoji kolekcija atliepia ir kompanijos filosofiją – kuriama dizaino ir efektyvumo, praktiškumo sinergija.“ 

ideal standard ALU+

Moderniems ir naujų emocijų ieškantiems žmonėms sukurtos natūralaus šlifuoto aliuminio ir rožinio aliuminio spalvų dušo sistemos. 

Šiuolaikiškame interjere svarbų vaidmenį vaidina spalvos, nes jos kuria emociją. „Ideal Standard“ naujosios dušo sistemos taip pat gaminamos skirtingų spalvų. Kolekcijos akcentas yra išskirtinė matinė juoda spalva, kurianti elegancijos pojūtį. Ši spalva puikiai dera su optimaliu, kokybišku interjero dizainu. O moderniems ir naujų emocijų ieškantiems žmonėms yra sukurtos natūralaus šlifuoto aliuminio ir rožinio aliuminio spalvų dušo sistemos.

ALU+ kolekcijos autorius Roberto Palomba išsprendė ir buteliukų, be kurių neįmanoma apsieiti duše, problemą. Jis pasiūlė įvairių variantų lentynėlių, kurios skoningai integruotos į dušo sistemą. 

ideal standard ALU+Kaip taupyti vandenį ir energiją, neprarandant komforto

Kuriant naujus produktus, dėmesys yra skiriamas šios dienos aktualijoms. Dabartiniam klientui svarbu, kad dušo sistema būtų funkcionali ir patogi naudoti mažoje erdvėje. ALU+ kolekcija yra skirta taupyti vandenį ir energiją, tačiau komfortas duše išlieka svarbiausia. Kaip tai veikia?

Vandens taupymas ir efektyvumas yra pagrindinės kryptys, kuriomis vystosi dušo sistemos. Šiuolaikinė „Ideal Standard“ dušo sistema su didele vadinamąja lietaus galva naudoja tik 12 l/min. vandens, bet tuo pat metu sukuria malonią ir tvirtą srovę. Tokios srovės stiprumo pakanka išplauti šampūno putas iš plaukų.

„Vos prieš 5 metus tokio pat dydžio lietaus dušo galva naudodavo apie 20 l/min. vandens, o plovimo efektyvumas būdavo toks pat arba prastesnis nei dabartinių vandenį taupančių sprendimų“, – technologinę pažangą akcentuoja kompanijos atstovas. 

Tvarumas – nuo pat pradžių 

Tvarumas, žiedinė ekonomika arba gamyba be atliekų nebėra vien gamintojų interesas – moderni visuomenė taip pat domisi, koks tvarus ir kaip tvariai pagamintas produktas, kurį žmogus įsigyja.

Ne išimtis ir vonios kambario įranga. „Ideal Standard“ kompanija yra atsakinga ir stengiasi naudoti kuo mažiau išteklių, kuo žalesnės energijos. „Mūsų kompanija gamyboje naudoja elektrą, kurią pagamina saulės elektrinės. Šiuo metu dėmesys sutelktas į perdirbti tinkamas žaliavas. Aliuminis, kuris naudojamas naujai ALU+ kolekcijai – maišytuvams ir dušo sistemoms, – yra vienas iš tų metalų, kurį lengva perdirbti, kai gaminiai atitarnauja“, – sako I.Jankauskas.

Naujoji Belgijos kompanijos dušo sistema ALU+ yra pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio, kuriame naudojama net 84% perdirbto aliuminio ir didelio efektyvumo geriamojo vandens reikalavimus atitinkančių polimerų. Taip užtikrinamas ir tvarumas, ir švarus vanduo. 

Pagalvota ir apie gaminių įpakavimą. Tai yra perdirbamos vienkartinės pakuotės be plastiko.  

3 priežastys, kodėl verta rinktis ALU+

ideal standard ALU+

ideal standard

 

 

 

 1. 100 % suderintas dizainas iš 3 modernių spalvų
„Ideal Standard“ apklausa parodė, kad matinė juoda ir šaltas sidabras yra labiausiai geidžiamos spalvos, o persikų rožinę pirkėjai renkasi kaip labiausiai akį traukiantį atspalvį, kuriant išskirtinį vonios kambarį.

2. 100% be chromo, švino ir nikelio
• Nėra chrome-6.
• Pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio, kuriame – net 84% perdirbto aliuminio ir didelio efektyvumo geriamojo vandens reikalavimus atitinkantys polimerai. Taip užtikrinamas gaminio tvarumas ir švarus vanduo.
• Vienkartinė perdirbama pakuotė be plastiko.

3. Funkcionalus dizainas
Integruoti ALU+ priedai kasdienį ritualą daro praktišką, nes atsižvelgia į klientų išsakomus lūkesčius:
• siūlo lentynėles dušo priemonėms (to pageidauja 49% apklaustųjų).
• optimaliai išnaudoja vietą vonios kambaryje ir duše (to pageidauja 30% apklaustųjų).
• įrengia funkcionalias lentynėles duše (to pageidauja 50% apklaustųjų).

 „Ideal Standard“ nuotr.

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Inžinerinės sistemos

nuotrauka
2024-05-29 14:51
JUNG KNX išmaniųjų namų sistema (angl. JUNG KNX system arba JUNG KNX smart home) iš naujo apibrėžia mūsų santykį su erdvėmis, kuriose gyvename ar dirbame. Ši sistema leidžia ne tik valdyti ir automatizuoti įvairias išmaniųjų namų funkcijas, bet ir padeda ženkliai sumažinti energijos vartojimą bei ku...
nuotrauka
2024-05-24 13:37
Nors elektromobilių naudojimas Lietuvoje kasmet auga, vienas iš didžiausių iššūkių, su kuriuo susiduria daugiabučių namų gyventojai, yra elektromobilių įkrovimo infrastruktūros prieinamumas. Kokias galimybes turi vairuotojai, gyvenantys daugiabutyje, pasakoja daugiabučių priežiūra ir administravimu ...
nuotrauka
2024-05-23 10:39
Nuo 2025 m. daugiau nei du aukštus turinčiuose daugiabučiuose namuose SND balionai negalės būti naudojami. Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) primena apie galimybę pasinaudoti valstybės parama ir daugiabučiuose namuose atsisakyti suskystintų naftos dujų (SND) balionų, juos pakeičiant kitais e...
nuotrauka
2024-05-22 17:09
Šiandien šalia Panevėžio aplinkkelio, ties Bliūdžių kaimu, oficialiai paskelbta didžiausio Baltijos šalyse elektromobilių parko statybų pradžia – įkasta laiko kapsulė. Projektą vystys elektromobilių įkrovimo stotelių operatorė UAB „Eldrive“.
nuotrauka
2024-05-21 13:13
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ verslo centro „Business Stadium Central“ vidaus inžinerinių sistemų montavimo rangovais pasirinko Lietuvos įmones „Aktinis“, „Todera“, „Ivalta“, „PoolPro“. Bendra su rangovais sudarytų sutarčių vertė – 5,6 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-21 12:56
Kada prekybos centras gali vadintis tvariu? Ar tam užtenka deramai surūšiuoti atliekas ir pakeisti lemputes? Vienas iš technologiškai pažangiausių „Nordika“ tvarumo aspektų – R8 tech įrankio, kuris paremtas dirbtiniu intelektu, naudojimas. Ši automatizavimo sistema valdo prekybos centro šildymo, vė...
nuotrauka
2024-05-20 10:26
Ministrai iš Lietuvos, Latvijos, Austrijos, Kipro, Danijos, Estijos, Prancūzijos, Airijos, Graikijos, Liuksemburgo, Maltos, Portugalijos, Slovakijos, Slovėnijos ir Ispanijos kartu kreipėsi į Europos Komisiją raginant parengti Europos Sąjungos strategiją dėl šilumos ir vėsumos ūkio dekarbonizacijos i...
nuotrauka
2024-05-14 09:40
Gegužės 15–17 d. Vilniaus LITEXPO parodų centras taps vieta, kur bus galima susipažinti su pažangiausiomis technologijomis ir inovacijomis, skirtomis pramonei, verslui bei vartotojams. Čia vyks ir nemažai specializuotų renginių. Viename jų – konferencijoje „Ateities energetika Baltijos šalyse 2024“...
nuotrauka
2024-04-16 07:24
KOMFOVENT jau daug metų realizuoja vėdinimo ir šildymo technologijas, o šiandien daromas naujas žingsnis valdant namų mikroklimatą – pristatomas visas šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo funkcijas atliekantis KOMBI.
nuotrauka
2024-04-03 09:39
Atlikus kasmetę A. Goštauto g. estakados virš Geležinio Vilko g. apžiūrą, specialistai nustatė, jog reikia atlikti tilto sujungimo siūlių ir lietaus nuvedimo tinklo remontą. Kol kas remonto apimtys ir trukmė nėra žinomi, tam būtina atlikti detalesnį konstrukcijų vertinimą.
nuotrauka
2024-03-30 08:30
Kai atsirado šviesa, žmonės būrėsi aplink ją. Prisijaukinęs šviesą, 21-ojo amžiaus žmogus nori, kad ji sektų paskui jį ir keistųsi pagal jo poreikius. „LEMONA electronics“ siūlo išmanius apšvietimo sprendimus, kurie atliepia modernios visuomenės poreikį – būste, spintoje, net virtuvinės spintelės st...
nuotrauka
2024-03-29 10:05
„Ignitis", valdanti didžiausią greito elektromobilių įkrovimo tinklą Lietuvoje „Ignitis ON", neapleidžia lyderio pozicijų elektromobilių įkrovimo tinklo plėtros srityje – sudarė sutartį su „Baltic Shopping Centers", valdančia Kaune įsikūrusį prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega", dėl iš viso 20 ele...
nuotrauka
2024-03-25 15:47
Tarptautinė žaliosios energetikos bendrovė „Ignitis renewables" pasirašė 82 mln. eurų finansavimo sutartį su Europos investicijų banku (EIB) ir Šiaurės investicijų banku (NIB) dėl 94 megavatų (MW) Pomeranijos vėjo parko Lenkijoje.
nuotrauka
2024-03-22 12:06
Netinkami pastatų projektavimo sprendimai vėliau gali lemti ne tik dar didesnes išlaidas, bet ir sveikatos problemas. Dėl prastai suprojektuotų vėdinimo sistemų gyventojai gali susidurti su pelėsiu, kurio išnaikinimas neretai tampa neįmanomas.
nuotrauka
2024-02-13 07:46
Šilumos siurbliai jau tapo įprasta Lietuvos gyventojų namų dalimi. Įmonės INDUSTEK ekspertai pastebi, kad vartotojai vis sparčiau atsisako šildymo kietu kuru ir noriau renkasi šilumos siurblius. Bene populiariausi Lietuvoje yra universalieji „Daikin Altherma“ oras-vanduo šilumos siurbliai. Šis šildy...
nuotrauka
2024-02-12 12:12
Išmaniuosius skaitiklius gaminanti ir juos eksportuojanti lietuvių kompanija „Elgama-Elektronika" praėjusiais metais skaičiavo rekordinį grynąjį pelną, kuris augo daugiau nei 14 kartų ir siekė 4,6 mln. eurų (2022 m. – 0,32 mln. eurų), o apyvarta augo beveik du kartus iki 41,37 mln. eurų (2022 m. – 2...
nuotrauka
2024-02-07 07:27
Naujos kartos „hansgrohe iBox universal 2“ – tai patobulintas „hansgrohe iBox universal“, kuris nepraranda populiarumo jau 23-jus metus. Patobulinto įrenginio esmė – novatoriška paslėpta potinkinė technologija „iBox universal 2“, kuri idealiai tinka vonios kambariui įrengti.
nuotrauka
2024-02-06 10:38
Mus nuolat supa galybė ligų sukėlėjų bei bakterijų. Jie aktyvūs būna ten, kur lankosi daug žmonių, pavyzdžiui, ligoninėse, mokyklose, sporto klubuose, biuruose. Pasak specialistų, ypač šaltuoju metų laiku, kai gerokai padaugėja kosinčių ir čiaudinčių žmonių, užkrečiamų ligų prevencijai gali būti pan...
nuotrauka
2024-01-26 06:34
Prie nuosavų namų įprastai yra pristatomos ir lauko terasos, nes sėdėti namie užsidarius tarp keturių sienų nusibosta, todėl norisi ištrūkti ir į gryną orą. Vasarą tai nesukelia jokių nepatogumų, tačiau ankstyvą pavasarį ir vėlų rudenį, kai lauke vėsoka, nelabai jauku sėdėti terasoje. Bet vien dėl t...
nuotrauka
2024-01-24 13:40
Prognozuojama, kad iki 2035 m. elektromobilių skaičius pasaulyje išaugs septynis kartus nuo 10,5 mln. (2022 m.) iki 74,5 mln. (2035 m.). Ekspertų skaičiavimu, vien tik elektromobilių įkrovimui elektros poreikis 2030 m. pasaulyje sieks 655 TWh. Apie 45 proc. elektros pastatuose sunaudos elektromobili...

Statybunaujienos.lt » Inžinerinės sistemos