2023 spalio 3 d. antradienis, 17:38
Reklama  |  facebook

Naujos kartos dušo sistema atliepia modernią rinką, kurdama praktišką, tvarią ir estetišką kasdienybę Fotogalerija

2023-06-16 07:15
Belgijos kompanija „Ideal Standard“ rinkai pasiūlė dušo sistemų kolekciją ALU+, kuri atliepia karščiausias rinkos tendencijas – yra estetiška, taupi ir tvari. ALU+ kolekcija skirta šiuolaikiniam vonios kambariui: turi integruotą daiktų laikymo sistemą, modelius galima rinktis iš kelių modernių spalvų.
nuotrauka
Tvarumas, žiedinė ekonomika arba gamyba be atliekų nebėra vien gamintojų interesas – moderni visuomenė taip pat domisi, koks tvarus ir kaip tvariai pagamintas produktas. „Ideal Standard“ nuotr.


Minimos įmonės
Ideal Standard (Belgijos kompanija),

Vonios kambario estetika pagal žinomą italų dizainerį Roberto Palomba 

Dušo sistema yra vienas iš pagrindinių vonios kambario elementų, akcentuoja Ignas Jankauskas, „Ideal Standard“ atstovybės plėtros direktorius Baltijos šalims, ir priduria, kad būtent dušo sistema formuoja viso vonios kambario estetiką.

„Šiuo metu madingos minimalistinio dizaino, matinės juodos spalvos dušo sistemos. „Ideal Standard“, kaip vienas iš šios srities lyderių, prisideda prie ateities mados tendencijų: naująją dušo sistemų kolekciją ALU+ sukūrė žinomas italų dizaineris Roberto Palomba, – pasakoja I.Jankauskas. – Naujoji kolekcija atliepia ir kompanijos filosofiją – kuriama dizaino ir efektyvumo, praktiškumo sinergija.“ 

ideal standard ALU+

Moderniems ir naujų emocijų ieškantiems žmonėms sukurtos natūralaus šlifuoto aliuminio ir rožinio aliuminio spalvų dušo sistemos. 

Šiuolaikiškame interjere svarbų vaidmenį vaidina spalvos, nes jos kuria emociją. „Ideal Standard“ naujosios dušo sistemos taip pat gaminamos skirtingų spalvų. Kolekcijos akcentas yra išskirtinė matinė juoda spalva, kurianti elegancijos pojūtį. Ši spalva puikiai dera su optimaliu, kokybišku interjero dizainu. O moderniems ir naujų emocijų ieškantiems žmonėms yra sukurtos natūralaus šlifuoto aliuminio ir rožinio aliuminio spalvų dušo sistemos.

ALU+ kolekcijos autorius Roberto Palomba išsprendė ir buteliukų, be kurių neįmanoma apsieiti duše, problemą. Jis pasiūlė įvairių variantų lentynėlių, kurios skoningai integruotos į dušo sistemą. 

ideal standard ALU+Kaip taupyti vandenį ir energiją, neprarandant komforto

Kuriant naujus produktus, dėmesys yra skiriamas šios dienos aktualijoms. Dabartiniam klientui svarbu, kad dušo sistema būtų funkcionali ir patogi naudoti mažoje erdvėje. ALU+ kolekcija yra skirta taupyti vandenį ir energiją, tačiau komfortas duše išlieka svarbiausia. Kaip tai veikia?

Vandens taupymas ir efektyvumas yra pagrindinės kryptys, kuriomis vystosi dušo sistemos. Šiuolaikinė „Ideal Standard“ dušo sistema su didele vadinamąja lietaus galva naudoja tik 12 l/min. vandens, bet tuo pat metu sukuria malonią ir tvirtą srovę. Tokios srovės stiprumo pakanka išplauti šampūno putas iš plaukų.

„Vos prieš 5 metus tokio pat dydžio lietaus dušo galva naudodavo apie 20 l/min. vandens, o plovimo efektyvumas būdavo toks pat arba prastesnis nei dabartinių vandenį taupančių sprendimų“, – technologinę pažangą akcentuoja kompanijos atstovas. 

Tvarumas – nuo pat pradžių 

Tvarumas, žiedinė ekonomika arba gamyba be atliekų nebėra vien gamintojų interesas – moderni visuomenė taip pat domisi, koks tvarus ir kaip tvariai pagamintas produktas, kurį žmogus įsigyja.

Ne išimtis ir vonios kambario įranga. „Ideal Standard“ kompanija yra atsakinga ir stengiasi naudoti kuo mažiau išteklių, kuo žalesnės energijos. „Mūsų kompanija gamyboje naudoja elektrą, kurią pagamina saulės elektrinės. Šiuo metu dėmesys sutelktas į perdirbti tinkamas žaliavas. Aliuminis, kuris naudojamas naujai ALU+ kolekcijai – maišytuvams ir dušo sistemoms, – yra vienas iš tų metalų, kurį lengva perdirbti, kai gaminiai atitarnauja“, – sako I.Jankauskas.

Naujoji Belgijos kompanijos dušo sistema ALU+ yra pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio, kuriame naudojama net 84% perdirbto aliuminio ir didelio efektyvumo geriamojo vandens reikalavimus atitinkančių polimerų. Taip užtikrinamas ir tvarumas, ir švarus vanduo. 

Pagalvota ir apie gaminių įpakavimą. Tai yra perdirbamos vienkartinės pakuotės be plastiko.  

3 priežastys, kodėl verta rinktis ALU+

ideal standard ALU+

ideal standard

 

 

 

 1. 100 % suderintas dizainas iš 3 modernių spalvų
„Ideal Standard“ apklausa parodė, kad matinė juoda ir šaltas sidabras yra labiausiai geidžiamos spalvos, o persikų rožinę pirkėjai renkasi kaip labiausiai akį traukiantį atspalvį, kuriant išskirtinį vonios kambarį.

2. 100% be chromo, švino ir nikelio
• Nėra chrome-6.
• Pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio, kuriame – net 84% perdirbto aliuminio ir didelio efektyvumo geriamojo vandens reikalavimus atitinkantys polimerai. Taip užtikrinamas gaminio tvarumas ir švarus vanduo.
• Vienkartinė perdirbama pakuotė be plastiko.

3. Funkcionalus dizainas
Integruoti ALU+ priedai kasdienį ritualą daro praktišką, nes atsižvelgia į klientų išsakomus lūkesčius:
• siūlo lentynėles dušo priemonėms (to pageidauja 49% apklaustųjų).
• optimaliai išnaudoja vietą vonios kambaryje ir duše (to pageidauja 30% apklaustųjų).
• įrengia funkcionalias lentynėles duše (to pageidauja 50% apklaustųjų).

 „Ideal Standard“ nuotr.

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Inžinerinės sistemos

nuotrauka
2023-10-03 10:11
Planuojama, kad 2024 m. pradžioje Lietuvoje pradės veikti šiuo metu testuojama Nuotekų tvarkymo informacijos sistema, leisianti užtikrinti, kad į aplinką nepatektų nevalytos nuotekos. Taip pat sumažės administracinė našta nuotekų tvarkytojams ir jų veiklą prižiūrinčioms institucijoms.
nuotrauka
2023-09-28 11:53
Rengiantis Baltijos šalių elektros tinklų sinchronizacijai su kontinentinės Europos tinklais 2025 m. vasarį, Telšiuose ir Alytuje pradėti montuoti vieni svarbiausių sinchronizacijos įrenginių – sinchroniniai kompensatoriai. Jie padeda stabilizuoti elektros sistemos dažnį ir padidina tinklo dinaminį ...
nuotrauka
2023-09-27 11:17
Nuo rugsėjo 23 d. įsigaliojo Gaisrinės saugos pagrindinių reikalavimų pakeitimai, atveriantys galimybes statyti aukštesnius nei 5 aukštų visuomeninius pastatus, naudojant iš medienos ir organinių medžiagų pagamintus statybos produktus. Iki šiol maksimalus tokių pastatų aukštis negalėjo viršyti 5 auk...
nuotrauka
2023-09-26 12:09
Šildymo sezono metu kiekvienais metais padaugėja patalpose kylančių gaisrų, kurie pridaro didelių nuostolių. Kaip pažymi pranešime cituojamas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Valstybinės priešgaisrinės priežiūros organizavimo skyriaus viršininkas Aurimas Gudžiauskas, dažniausia gais...
nuotrauka
2023-09-25 07:16
Dviejų Vilniaus mokyklų moksleiviai naujuosius mokslo metus pradeda sportuodami moderniai apšviestose sporto salėse. LEDVANCE apšvietimas įrengtas Taikos progimnazijos ir Fabijoniškių gimnazijos sporto salėse.
nuotrauka
2023-09-20 14:03
AB Vilniaus šilumos tinklų valdomoje Vilniaus termofikacinėje elektrinėje Nr. 2 trečiadienį surengtos funkcinės civilinės saugos pratybos, kurių tikslas – stiprinti pasirengimo lygį ir įvertinti bendrovės ekstremaliųjų situacijų valdymo plano ir operacijų centro veiksmingumą, tobulinti reagavimo pro...
nuotrauka
2023-09-18 15:40
Lietuvos rinkai šiemet pristatyta inovatyvi skaitmeninė namų sistema JUNG HOME taps svarbiausiu akcentu specialiai tarptautinei parodai „Supernamai 2023“ sukurtame JUNG stende. Rugsėjo 29–spalio 1 d. „Litexpo“ parodų centro lankytojai, užsukę į šį interaktyvų stendą, turės unikalią galimybę ne tik i...
nuotrauka
2023-09-12 16:22
Valstybinė darbo inspekcija informuoja, kad Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu buvo patvirtintas „Nuolatinę potencialiai pavojingų įrenginių priežiūrą atliekančių asmenų kvalifikacijos arba specialiųjų žinių ir įgūdžių reikalavimų nustatymo aprašas".
nuotrauka
2023-09-07 07:38
Turto bankas pasirašė sutartį dėl 41 valstybės biurų pastato inžinerinių sistemų automatizavimo. Skaičiuojama, kad ši priemonė kasmet leis sutaupyti ne mažiau nei 10–13 proc. elektros ir šilumos energijos, o investicijos atsipirks vos per trejus metus.
nuotrauka
2023-08-22 15:21
Tikriausiai net nereikia pasakoti, kaip svarbu namuose užtikrinti malonią šilumą – šiam tikslui dažniausiai pasitelkiami šildymo katilai. Nusprendus tokią įrangą naudoti savo namuose, reikės susipažinti su skirtingais katilų tipais. Kaip ir galima tikėtis, kiekvienas iš jų turi tiek trūkumų, tiek ir...
nuotrauka
2023-06-29 07:26
Išmaniųjų statybų ir tvarumo idėjos jau neatsiejamos nuo reikalavimų šiuolaikiniams ir ateities pastatams, todėl jos tvirtai įkėlė koją ir į vonios kambarį. Santechninės įrangos kompanija „LAUFEN“ šiemet pristatė naujas vonios kambario kolekcijas, kurios atspindi ne tik 130 veiklos metų patirtį, nep...
nuotrauka
2023-06-06 07:17
Vienas iš esminių efektyvaus nuotekų tvarkymo dalykų – siurblinės. Jos turi būti parinktos pagal konkrečius poreikius ir atitikti aplinkosaugos standartus. Naujos kartos „Innovative Water Systems“ (IWS) siurblinės yra sandarios, atsparios smūgiams, todėl patikimos ir patogios montuoti.
nuotrauka
2023-05-24 08:00
Perjungimo vožtuvai gali būti naudojami šildymo terpės srautui perjungti tarp dviejų šilumos šaltinių arba imtuvų. Jie gerai veikia, pavyzdžiui, sistemose su šilumos siurbliais.
nuotrauka
2023-05-05 07:00
„Geberit FlowFit“ – tai inovatyvi vamzdynų sistema, skirta tiekti geriamąjį vandenį, tačiau ji gali būti naudojama ne tik atliekant įprastą funkciją – šildant vandenį, bet šaldyti, ar suspausti orą. Sistema sukurta siekiant išvengti montavimo klaidų, kasdien pasitaikančių statybvietėse, ir iš esmės ...
nuotrauka
2023-04-20 07:41
Tarptautinė kompanija „Omnis Power“ įkūrė būstinę Kaune ir į Baltijos šalių rinką ateina su naujos kartos dvipusiais saulės moduliais – „N-Type“.
nuotrauka
2023-04-18 07:45
Neseniai užbaigti apšvietimo sistemų įrengimo darbai dviejuose sporto paskirties objektuose – Kauno lengvosios atletikos manieže ir Vilniaus padelio teniso kortuose. Apšvietimo sprendinius jiems tiekė LEDVANCE, vienas iš didžiausių apšvietimo rinkos žaidėjų pasaulyje.
nuotrauka
2023-04-13 08:28
Energetikos ministerija primena, kad verslo įmonės dar gali kreiptis paramos diegiant aplinkai draugiškas, naujesnes ir mažiau energijos vartojančias technologijas.
nuotrauka
2023-04-12 07:33
Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas (ŠVOK) lemia patalpų mikroklimatą, nuo kurio priklauso komfortas, darbingumas ir sveikata. Tai yra aksioma, dėl kurios niekas nesiginčija. Tačiau sprendinių, kaip sukurti komfortišką patalpų mikroklimatą, ieškoma nuolat.
nuotrauka
2023-04-07 07:50
Pagrindinis uždavinys, rekonstruojant buvusio centrinio Vilniaus pašto pastatą, buvo pritaikyti jį šių dienų žmogaus poreikiams ir išsaugoti istorijos dvasią. Inžinerinių sistemų montavimo įmonei „Vartolita“ tai buvo pats didžiausias iššūkis, su kokiu teko susidurti per visą įmonės veiklos istoriją.
nuotrauka
2023-03-28 16:59
Energetikos ministerija kartu su Aplinkos projektų valdymo agentūra baigė įgyvendinti projektą „Neefektyviai biomasę naudojančių katilų keitimas namų ūkiuose“, finansuojamą 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų lėšomis.

Statybunaujienos.lt » Inžinerinės sistemos