2023 birželio 6 d. antradienis, 3:06
Reklama  |  facebook

„Omnis Power“ į Lietuvos rinką ateina su naujos kartos saulės moduliais

2023-04-20 07:41
Tarptautinė kompanija „Omnis Power“ įkūrė būstinę Kaune ir į Baltijos šalių rinką ateina su naujos kartos dvipusiais saulės moduliais – „N-Type“.
nuotrauka
„Omnispower Baltic“ nuotr.


Minimos įmonės
Omnispower Baltic, UAB
Sinergija LT, UAB
Solman, UAB
ITP Solar, UAB
Saulės modulius, baterijas bei inverterius gaminanti įmonių grupė „Omnis Power“, kurios pagrindinis biuras yra Italijoje, įsitvirtino technologijų tyrimų ir konkurencingų produktų kūrimo priešakyje, tapo vienu iš inovatyviausių ir patikimiausių saulės energetikos prekių gamintojų pasaulyje.

Saulės moduliams suteikia 25–30 metų garantiją

„Omnis Power“ plečia gamybą: rinkai pristatė naujos kartos dvipusius saulės modulius „N-Type“. Šie „N-Type“ moduliai neturi pirmiems metams paprastai būdingo staigaus gamybos efektyvumo mažėjimo, vadinamosios degradacijos. Vienas iš esminių šių naujos kartos saulės modulių savybių – per metus modulių efektyvumas sumažėja vos iki 0,4%, tokiu būdu užtikrinant efektyvesnę elektros energijos gamybą.

„N-Type“ moduliai taip pat yra atsparesni aukštoms temperatūroms ir elektrą gamina tolygiai – net ir karščiausiomis dienomis. Šie saulės moduliai yra efektyvūs ir prie prastesnio apšvietimo bei pasižymi aukštesniu naudingumo koeficientu nei senesnės kartos „Perc type“ moduliai.

„Omnis Power“ saulės modulių gamyboje naudojamas tik aukštos kokybės „Saint-Gobain“ stiklas bei DU PONT plėvelė, tokiu būdu užtikrinant modulių ilgaamžiškumą. Tai yra faktoriai, dėl kurių „Omnis Power“ gaminiams suteikia net 25–30 metų garantiją.

Aukštos kokybės stiklas leidžia „Omnis Power“ naujos kartos dvipusius saulės modulius „N-Type“ gaminti kur kas lengvesnius nei kitų gamintojų.

Įdarbins dirbtinį intelektą

Per tūkstantį darbo vietų visame pasaulyje sukūrusi „Omnis Power“, kuri veiklą plėtoja nuo Amerikos iki Australijos, nuo Europos iki Azijos, stiprina savo pozicijas. Iki metų pabaigos Italijoje bus atidaryta pirmoji fotovoltinių plokščių gamykla, kurios gamybinis pajėgumas sieks 500 MW per metus.

Čia veiks didelių investicijų pareikalavusios išskirtinės gamybos linijos, kurios bus visiškai automatizuotos ir robotizuotos. Kompanija planuoja įdarbinti dirbtinį intelektą, kuris padės valdyti fotovoltines sistemas tiek namų ūkiams, tiek pramonės ir energetikos bendruomenėms. Tikimasi, kad toks sprendimas optimaliai sumažins žmogaus įsikišimą. Tokiu būdu rinkai bus siūlomas didesnis ir įvairesnių gaminių pagal poreikius pasirinkimas.

Dar vieną gamyklą kitais metais kompanija „Omnis Power“ planuoja Estijoje.

Padalinys Lietuvoje orientuotas į naujausius sprendimus

„Omnispower Baltic“ būstinė įsikūrusi Kaune. Padalinio Lietuvoje veikla orientuojama į atsinaujinančią energetiką ir naujausius sprendimus atsinaujinančiųjų išteklių rinkoje. „Omnispower Baltic“ intensyviai bendradarbiauja su šalies įmonėmis, dalyvauja įvairiuose energetikos projektuose, plėtoja savo saulės jėgainių parkus ir kitas veiklas, susijusias su atsinaujinančia energetika.

Lietuvoje plačiau susipažinti su kompanijos „Omnis Power“ veikla ir gaminiais galima bus parodoje RESTA, kur „Omnispower Baltic“ dalyvaus kartu su savo partneriais: „ITP Solar“, „Solman“, „Sinergija LT“ bei kitais.

RESTA įvyks balandžio 27–29 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.
„Omnispower Baltic“ rasite 3 salėje, 18 stende.
 
UAB „Omnispower Baltic“,
Ringuvos g. 74, Kaunas
+370 699 21000
info@omnispower.lt
www.omnispower.com 
Statybunaujienos.ltInžinerinės sistemos

nuotrauka
2023-05-24 08:00
Perjungimo vožtuvai gali būti naudojami šildymo terpės srautui perjungti tarp dviejų šilumos šaltinių arba imtuvų. Jie gerai veikia, pavyzdžiui, sistemose su šilumos siurbliais.
nuotrauka
2023-05-05 07:00
„Geberit FlowFit“ – tai inovatyvi vamzdynų sistema, skirta tiekti geriamąjį vandenį, tačiau ji gali būti naudojama ne tik atliekant įprastą funkciją – šildant vandenį, bet šaldyti, ar suspausti orą. Sistema sukurta siekiant išvengti montavimo klaidų, kasdien pasitaikančių statybvietėse, ir iš esmės ...
nuotrauka
2023-04-18 07:45
Neseniai užbaigti apšvietimo sistemų įrengimo darbai dviejuose sporto paskirties objektuose – Kauno lengvosios atletikos manieže ir Vilniaus padelio teniso kortuose. Apšvietimo sprendinius jiems tiekė LEDVANCE, vienas iš didžiausių apšvietimo rinkos žaidėjų pasaulyje.
nuotrauka
2023-04-13 08:28
Energetikos ministerija primena, kad verslo įmonės dar gali kreiptis paramos diegiant aplinkai draugiškas, naujesnes ir mažiau energijos vartojančias technologijas.
nuotrauka
2023-04-12 07:33
Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas (ŠVOK) lemia patalpų mikroklimatą, nuo kurio priklauso komfortas, darbingumas ir sveikata. Tai yra aksioma, dėl kurios niekas nesiginčija. Tačiau sprendinių, kaip sukurti komfortišką patalpų mikroklimatą, ieškoma nuolat.
nuotrauka
2023-04-07 07:50
Pagrindinis uždavinys, rekonstruojant buvusio centrinio Vilniaus pašto pastatą, buvo pritaikyti jį šių dienų žmogaus poreikiams ir išsaugoti istorijos dvasią. Inžinerinių sistemų montavimo įmonei „Vartolita“ tai buvo pats didžiausias iššūkis, su kokiu teko susidurti per visą įmonės veiklos istoriją.
nuotrauka
2023-03-28 16:59
Energetikos ministerija kartu su Aplinkos projektų valdymo agentūra baigė įgyvendinti projektą „Neefektyviai biomasę naudojančių katilų keitimas namų ūkiuose“, finansuojamą 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų lėšomis.
nuotrauka
2023-03-13 07:46
Augant įrenginių, naudojančių, pvz., šilumos siurblius, paklausai, didėja susidomėjimas perjungimo vožtuvais. Jie dažniausiai naudojami šildymo sistemose, kai reikia perjungti du skirtingus šilumos šaltinius arba du skirtingus imtuvus.
nuotrauka
2023-02-27 11:43
Ar gali universitete pradėtos veiklos, gimusios idėjos ir projektai tapti pelną nešančiu verslu? Taip. Pasak Virgilijaus Pamakščio, „Axioma Metering“ Inovacijų ir technikos departamento direktoriaus, bendras skaitiklių projektas su KTU prasidėjo dar 1991 m., o dabar įmonė yra vienintelis ultragarsin...
nuotrauka
2023-02-24 07:44
Vyraujant šaltiems orams, namų vėdinimas atvėrus langus tampa ne itin malonus, tačiau turint efektyvią rekuperacinę vėdinimo sistemą to daryti nereikia. Bendrovės „Realco statyba“ ekspertas atkreipia dėmesį, kad Lietuvoje dar nemažai žmonių yra linkę vėdinti namus atidarydami langus, nors gyvena auk...
nuotrauka
2023-02-15 06:30
Dušo patirtis stilingai: dieną pradėkite atgaivinančiu maloniu dušu ryte, o dienos stresą nuplaukite švelnia dušo srove vakare.
nuotrauka
2023-02-08 07:02
Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) diegia išmaniuosius elektros skaitiklius, leidžiančius klientams sekti detalų elektros energijos suvartojimą ir pamiršti būtinybę nurašinėti skaitiklių duomenis. Nors naujovės ilgalaikėje perspektyvoje padės taupyti elektrą ir koreguoti vartojimo įpro...
nuotrauka
2023-01-31 07:31
Pastatų vidaus nuotekų sistemoms įrengti pilkojo ketaus vamzdžiai naudojami jau nuo seno. Dabar Lietuvoje juos jau baigia išstumti pigesni ir lengvesni plastikiniai vamzdžiai. Vis dėlto eksploatacinėmis – ypač akustinėmis bei priešgaisrinėmis – savybėmis plastikiniai smarkiai nusileidžia ketaus vamz...
nuotrauka
2023-01-23 07:17
Net 85–95 % Europoje esančių pastatų dar bus eksploatuojami 2050 m., tad senesniems pastatams reikės iki 20 kartų daugiau energijos nei naujesniems, energiškai efektyviems pastatams. Kadangi per metus renovuojama tik 1 % šių pastatų, būtina ieškoti energiją taupančių priemonių, kurios ne tik sudaryt...
nuotrauka
2023-01-14 07:22
Viešųjų investicijų plėtros agentūros (VIPA) kartu su Europos energijos efektyvumo fondu (EEEF) įsteigta KŪB „Tvarių investicijų plėtros skatinimas” (TIPS) pasirašė paskolos sutartį su UAB „Venteos“, kuri viešosios–privačios partnerystės būdu įgyvendins Kauno rajono gatvių apšvietimo sistemos modern...
nuotrauka
2023-01-13 07:57
Statant modernią 19 tūkst. kv. m ploto Vokietijos polimerų milžinės REHAU gamyklą, ypatingas dėmesys buvo skiriamas priešgaisrinei saugai. Įgyvendinant pagrindinius užsakovo reikalavimus dėl saugumo, inovatyvumo ir tvarumo, buvo parinktos padidinto atsparumo ugniai medžiagos, įdiegtos efektyvios sau...
nuotrauka
2023-01-06 07:54
„CityCharge V2“ elektromobilių įkrovimo stotelė pelnė konkurso „Lietuvos metų gaminys 2022“ aukso medalį. Tai elektromobilių įkrovimo stotelių gamintojo „Elinta Charge“ naujos kartos gaminys, išskirtinis savo dizainu, inžineriniais sprendimais bei išmaniosiomis funkcijomis.
nuotrauka
2022-12-02 11:05
Didžiausia Lietuvoje vandentvarkos bendrovė „Vilniaus vandenys“ skelbia pradedanti naują išmanaus vandentiekio sostinėje diegimo etapą, kurio metu vilniečių namuose mechaniniai šalto vandens skaitikliai bus keičiami išmaniaisiais įrenginiais. Skaitiklių keitimą gyventojų namuose bendrovė ketina prad...
nuotrauka
2022-12-01 09:25
Kiekvieno miesto puošmena – seni, praeitį menantys statiniai kultūros paveldo vietovėse. Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija) primena nusprendusiems ant tokių pastatų fasado įsirengti kondicionierių ar kitą inžinerinį įrenginį, kad š...
nuotrauka
2022-11-24 06:14
Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) vykdo didžiausią išmaniosios apskaitos projektą Baltijos šalyse – diegia išmaniuosius elektros energijos apskaitos prietaisus. Kas dieną Lietuvoje virš 2 tūkst. senųjų elektros skaitiklių yra pakeičiami į naujuosius, išmaniuosius. Prieš vykdant keitim...

Statybunaujienos.lt » Inžinerinės sistemos