2024 birželio 25 d. antradienis, 8:49
Reklama  |  facebook

Panevėžyje gamyklą įkūrusi ARGINTA ENGINEERING: „Nesibaimindami krizės prognozių ėmėme plėstis"

2023-12-06 10:27
Nestandartinių inžinerinių įrenginių ir mechanizmų projektavimo bei gamybos įmonė „Arginta Engineering" plečiasi ir ieško net 50 naujų darbuotojų. „Į naują gamyklą Panevėžyje investavome daugiau nei 8 mln. eurų. O per pastaruosius dvejus metus mūsų komanda Lietuvoje papildė daugiau nei 100 naujų specialistų (Vilniuje ir Panevėžyje). Šiuo metu daugiausiai darbo vietų siūlome suvirintojams ir programinių staklių operatoriams", – komentuoja įmonės „Arginta Engineering" personalo vadovė Ugnė Jasinskaitė.
nuotrauka
Ugnė Jasinskaitė, bendrovės „Arginta Engineering" nuotr.


Minimos įmonės
VILNIUS TECH / Vilniaus Gedimino technikos universitetas,
Arginta Engineering, UAB
Panevėžio kolegija,
Panevėžio mokymo centras, VŠĮ
TECHIN (Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras), VŠĮ

Naujai įrengtoje Panevėžio gamykloje, pasak jos atstovų, darbuotojus pasitiks Vilniaus miesto atlyginimai bei moderni darbo aplinka.

„Panevėžio pramonės įmonėse dažniausiai pasigendama šiuolaikiškumo, o štai naujoji „Arginta Engineering" gamykla gali pasigirti naujausiais įrenginiais, technologiniais procesais, apranga ir kitomis būtiniausiomis darbo priemonėmis, prilygstančiomis Skandinavijos darbo kultūrai. Šiuo metu naujajai gamyklai labiausiai ieškome suvirintojų ir CNC (programinių) staklių operatorių. Pastarųjų atlygis yra toks pats kaip ir Vilniuje. Taip pat ieškome darbų saugos specialisto, pjovimo staklių operatoriaus. Bendrovėje dirbančių specialistų darbo užmokestis, priklausomai nuo jų atliekamų pareigų ir turimų kompetencijų, šiuo metu siekia 2400 eurų „į rankas", – sako pranešime cituojama U. Jasinskaitė.

„Arginta Engineering" ieško kvalifikuotų savo srities specialistų. Tačiau ne bėda, jei potencialūs darbuotojai nesijaučia iki galo tvirti savo norimai užimti pozicijai.

„Plačiai bendradarbiaujame su Užimtumo tarnyba, „Panevėžio mokymų centru", „Panevėžio kolegija", „VILNIUS TECH", „Vilniaus komunalinių paslaugų mokykla", „TECHIN" ir kitomis švietimo įstaigomis. Studentai, įgiję bazinių žinių, po studijų toliau tobulėja mūsų įmonėje. Kiekvienam naujokui skiriame kuratorių, kuris individualiai moko, padėdamas įgyti reikiamų kompetencijų. Taip užtikriname efektyvų, saugų ir tobulėti skatinantį darbo procesą. Šiais apmokymais yra suinteresuotos visos pusės. Kuratorius už apmokymą gauna priedą, o dirbti savarankiškai pradėjęs naujokas – garantuotą darbo užmokesčio padidėjimą", – pasakoja „Arginta Engineering" personalo vadovė.

Tapo tarptautine komanda

„Įmonė yra diferencijavusi savo veiklą, t.y. mūsų paslaugos teikiamos skirtingiems verslo sektoriams, o gaminiai naudojami visuose pasaulio žemynuose. Tad, jei vienas sektorius susiduria su sunkmečiu, tai nedaro didelės įtakos mūsų bendrovei. Nesibaimindami prognozuojamos ekonominės krizės ėmėme plėstis", – teigia U. Jasinskaitė. 

Pasak jos, bendrovė įsigijo ir dar vieną gamyklę: ši įsikūrusi Outokumpu mieste Suomijoje.

„Šiais metais dalis kolegų jau vyko į Suomiją vykdyti suvirinimo, surinkimo darbų. Lietuvių ir suomių kultūrinius bei darbo skirtumus matome kaip galimybę mokytis vieniems iš kitų. Todėl greitu metu mūsų staklių operatoriai vyks į Suomiją mokytis dirbti su Lietuvoje dar nenaudojamomis staklėmis. Tai ateityje leis dar labiau modernizuoti gamybą mūsų krašte, o darbuotojams sugrįžus iš mokymų bus keliami atlyginimai. Taip pat labai palaikome motyvuotų darbuotojų norą persikvalifikuoti. Turime daug pavyzdžių, kai suvirintojai tampa programinių staklių operatoriais, kokybės inžinieriais, technologais, o kokybės inžinieriai tampa pardavimų projektų vadovais ir panašiai", – pasakoja U. Jasinskaitė.

Vilniečiai keliasi į Panevėžį

Dažniausiai girdime apie iš aplinkinių regionų į didžiuosius miestus (Vilnius, Kaunas) besikeliančius gyventojus. O štai „Arginta Engineering" pavyko įgyvendinti atvirkštinį judėjimą. Jie „priviliojo" vilniečius keltis dirbti ir apsigyventi Panevėžyje, kur suteikė galimybę persikelti gyventi Vilniaus gamykloje dirbantiems kolegoms į ramesnį miestą.

„Atlyginimai mūsų abiejų miestų padaliniuose yra tokie patys. O iš sostinės į Panevėžį keliamasi todėl, kad čia gyventi pigiau ir patogiau, ypač šeimoms su vaikais: mažesnės nekilnojamojo turto kainos, mažesni atstumai, minimalūs kamščiai. Besikeliantiems darbuotojams iš sostinės į Panevėžį – padėsime finansiškai, skirdami persikėlimo išmoką 500 eurų „į rankas". Taip jų persikėlimas tampa finansiškai lengvesnis", – sako U. Jasinskaitė.

Pasak įmonės atstovės, darbuotojai naudojasi šiuo pasiūlymu ir jau iš sostinės keliasi į naująją „Arginta Engineering" gamyklą Panevėžyje.
Statybunaujienos.ltPramoninė statyba

nuotrauka
2024-06-21 15:09
Pradėta pirmojo regioninio logistikos centro Kėdainių rajone, Aristavos kaime, statyba. Čia per porą metų bus įrengtas itin modernus 1414,42 kv. m logistikos centras su prekybinėmis patalpomis, kuris padės žemdirbiams vykdyti trumpųjų maisto tiekimo grandinių veiklą.
nuotrauka
2024-06-19 06:31
Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Erika Kuročkina Paryžiuje susitiko su Vokietijos gynybos pramonės įmonės „Rheinmetall“ vadovybe ir aptarė tolimesnius veiksmus dėl Lietuvoje planuojamos statyti amunicijos gamyklos. Birželio pradžioje Ekonomikos ir inovacijų ministerija su vokiečių įmone pasirašė...
nuotrauka
2024-06-10 15:28
Vilniuje vystomame „Teltonika High-Tech Hill“ technologijų parke iškils plastiko ir mechanikos komponentų gamykla su sandėliu – šiam projektui išduotas statybos leidimas. Tai bus viena didžiausių tokio tipo gamyklų Lietuvoje.
nuotrauka
2024-06-06 09:56
Gargžduose į statybinių sausų mišinių gamyklos plėtrą investuojanti Prancūzijos statybinių medžiagų gamintoja „Saint Gobain“ projekto generaliniais rangovais pasirinko Vakarų Lietuvos statybos darbų bendrovę „Mirigita“.
nuotrauka
2024-06-06 09:30
„Vilniaus duona" pradėjo įgyvendinti šilumogrąžos sistemos projektą Panevėžio kepykloje. Duonos gamybos metu susidaranti energija, anksčiau leidžiama per kaminus vėjais, virs nauda: šildys karštą vandenį ir patalpas. Taip bus taupoma šilumos reikmėms skirta energija ir mažinama CO2 emisija. Į projek...
nuotrauka
2024-06-06 09:15
Vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ užsakymu nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ Vilniuje, Zigmantiškių g., pradeda naujo logistikos centro statybas. Planuojama, jog naujajame 11,8 tūkst. kv. m ploto A++ energinės efektyvumo klasės pastate ateinančių metų vasarą įsikurs kone moderniausias...
nuotrauka
2024-06-05 11:05
Pasvalio rajone veikianti bioetanolio ir biodujų gamintoja „Kurana“ įrengs gamyklą, kurioje iš maisto ar pašarų tiekimo grandinėje netinkamų naudoti pramoninių atliekų, pavyzdžiui, krakmolo suspensijos atliekų bei maisto atliekų, bus gaminamas antros kartos bioetanolis. Gamykla turėtų pradėti veikti...
nuotrauka
2024-06-05 09:49
Vilniaus paukštyną pasiekė dar pernai gruodį įsigyta mobilioji oro taršos ir kvapų stebėjimo stotis, į kurią investuota daugiau kaip 30 tūkst. eurų. Stotis šiuo metu įrengiama ir testuojama. Planuojama, kad ji įmonės teritorijoje visa apimtimi veikti pradės liepą.
nuotrauka
2024-06-03 10:30
Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė pasirašė susitarimą su Vokietijos karinės pramonės milžine „Rheinmetall“ dėl jos plėtros Lietuvoje. Projektui suteiktas stambaus projekto statusas.
nuotrauka
2024-06-03 09:33
Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) duotas oficialus startas biodyzelino gamintojos UAB „Mestilla“ 60 mln. Eur investicijai į naują modernią rapsų perdirbimo gamyklą ir pažangių biodegalų technologiją esamos gamyklos teritorijoje. Iki 2025 m. pabaigos įgyvendinus šiuos projektus, „Mestilla...
nuotrauka
2024-05-27 09:40
Generalinė rangos įmonė „Conres“ pradėjo „Ukmergės pramonės parko“ plėtros I etapo statybos darbus. Penktadienį, simbolinės laiko kapsulės įkasimu, pažymėta šio projekto pradžia. Naujose gamybinėse patalpose įsikurs viena iš grupės įmonių – „Stansefabrikken“.
nuotrauka
2024-05-17 08:39
Ketvirtadienį, gegužės 16 d., Seime pritarta Krašto apsaugos ministerijos inicijuotam Gynybos ir saugumo pramonės įstatymo projektui, sudarančiam palankesnes sąlygas šios srities pramonės augimui, kartu stiprinant šalies saugumą, gynybos technologijų pažangą ir Lietuvos pramonės tarptautinį konkuren...
nuotrauka
2024-05-14 13:28
Kauno oro uoste oficialiai atidarytas jau antrasis kompanijos „Ryanair“ valdomas orlaivių techninės priežiūros ir remonto (angl.: „Maintenance, Repair, and Overhaul (MRO)“) paslaugų angaras. Teigiama, kad šis oro bendrovės sprendimas sustiprins antrojo pagal dydį Lietuvoje oro uosto esamą lyderystę ...
nuotrauka
2024-05-08 13:32
Pagiriuose netrukus testavimo rėžimu veiklą ketinanti pradėti medžio plokščių gamykla „Homanit Lietuva" palaiko glaudų ryšį su vietos bendruomenės lyderiais. Gamyklos administracijos teigimu, susitikimuose viena pagrindinių temų – pramoninio objekto skleidžiamas triukšmas, kuris neišvengiamai atsira...
nuotrauka
2024-05-08 09:33
Ekonomikos ir inovacijų ministerija skirs 13,4 mln. eurų finansavimą laisvosioms ekonominėms zonoms, pramonės parkams ir kitoms pramoninėms teritorijoms vystyti. Savivaldybės kviečiamos teikti paraiškas šiems projektams įgyvendinti.
nuotrauka
2024-05-07 12:37
„EIKA" įmonių grupei priklausanti nekilnojamojo turto projektų plėtojimo ir valdymo įmonė UAB „EIKA Development" Klaipėdoje pradėjo aliejinių augalų perdirbimo ir biodyzelino gamintojos UAB „MESTILLA" gamyklos statybos darbus. Planuojama, kad darbai bus baigti 2025 metų rudenį.
nuotrauka
2024-04-29 17:16
Bendrovė „YIT Lietuva“ Radviliškio rajone, Bebrujų kaime, statys modernų 52,6 mln. eurų vertės „Agrokoncerno grupės“ karvių fermų kompleksą. 53 ha ploto sklype plėtojamas kompleksas apims skirtingos paskirties pastatus bei infrastruktūros objektus ir bus aprūpintas moderniais inžineriniais sprendima...
nuotrauka
2024-04-22 10:06
Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos (LEZ) įsteigta NT vystymo įmonė UAB „Flex Start Three“ gavo statybą leidžiantį dokumentą 8,8 tūkst. kv. m ploto šešių segmentų nuomininkų poreikiams itin greitai pritaikomam gamybiniam pastatui „FlexStart 03“. Tai – jau trečias tarptautinius apdovanojimus pelni...
nuotrauka
2024-04-17 14:26
Vilniaus paukštyno akcininkai patvirtino investicijų į poveikio aplinkai mažinimą planą. Šiam planui įgyvendinti įmonė skirs 852 tūkst. eurų. Skaičiuojama, kad įgyvendinus numatytas priemones Vilniaus rajone, Rudaminoje, veikiančiuose bendrovės objektuose kvapų sklaida gali mažėti 40 proc.
nuotrauka
2024-04-17 08:01
Antradienį pasirašytas Lietuvos institucijų ir Vokietijos gynybos pramonės įmonės „Rheinmetall“ ketinimo protokolas dėl amunicijos gamyklos Lietuvoje statybų. Dokumentą, rodantį Lietuvos pasirengimą stiprinti savo ir regiono saugumą bei glaudžią partnerystę su Vokietija, pasirašė ekonomikos ir inova...

Statybunaujienos.lt » Pramoninė statyba