2023 rugsėjo 26 d. antradienis, 10:03
Reklama  |  facebook

Pirmieji proginiai Lietuvos statybininkų asociacijos 30-mečio ženklai skirti LSA garbės prezidentui Adakrui Šeštakauskui ir Asociacijos steigėjams

2023-09-09 07:45
Lietuvos statybininkų asociacijos 30-mečio proga išleistas specialus proginis ženklas. Išskirtinei progai sukurta ribota – 50 – ženklų serija. Vakar, Statybininkų dienos šventės metu, buvo įteikti pirmieji ženklai.
nuotrauka
LSA 30-mečio ženklas, pažymėtas pirmuoju numeriu, skirtas Lietuvos statybininkų asociacijos steigėjui ir pirmajam Asociacijos prezidentui Adakrui Šeštakauskui. Alekso Jauniaus nuotr.


Minimos įmonės
LSA (Lietuvos savivaldybių asociacija),

LSA 30-mečio ženklas, pažymėtas pirmuoju numeriu, skirtas Lietuvos statybininkų asociacijos steigėjui ir pirmajam Asociacijos prezidentui Adakrui Šeštakauskui. Proginis ženklas taip pat įteiktas ir buvusam viceprezidentui Antanui Butkui.

Dėkojant už lojalumą, už ilgametę narystę Lietuvos statybininkų asociacijoje, šie ženklai įteikti LSA nariams, kurie steigė Lietuvos statybininkų asociaciją ir kurių narystė Asociacijoje tęsiasi daugiau kaip ketvirtį amžiaus, o tai yra UAB „YIT Lietuva“, AB „Panevėžio statybos trestas“, UAB „Arkada“, Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras (dabar – Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras (TECHIN), Vilniaus Gedimino technikos universitetas, UAB „Klaipėdos monolitas“, UAB „Kauno pramontažas“, UAB „Darbasta“, UAB „Paroc“, UAB „Megrame langai“, UAB „Žilinskio ir KO“, UAB „Plungės lagūna“, UAB „Giedra“, AB „Akmenės cementas“, UAB „Aldma“.

Antanas Butkus

Buvęs LSA viceprezidentas Antanas Butkus

LSA proginis medalisProginis LSA 30-mečio ženklas

„Nors 30 metų Asociacijai nėra itin ilga veiklos istorija, bet ji yra svarbi, esminga, patvirtinanti, kad tai buvo svarbus tuomet ir aktualus ilguoju laikotarpiu sprendimas, – sako LSA prezidentas Dalius Gedvilas. – Lietuvos statybos sektoriaus įmones į Asociaciją sujungė bendri tikslai, vertybės, kuriomis buvo grindžiama veikla tuomet ir kurios išlieka svarbios iki šiol. Dabartinė LSA Taryba, pripažindama įmonių, kurios stovėjo prie LSA ištakų ir kurios ištikimai su mumis yra daugiau kaip 25 metus, svarbą, nutarė įsteigti specialų LSA 30-mečio ženklą – kaip padėką ir gairę ateičiai.“

Proginiai ženklai taip pat įteikti Statybininkų dienos šventėje dalyvaujantiems svečiams iš užsienio, asociacijų, kurios tapo LSA narėmis, vadovams, Lietuvos pramonininkų asociacijai, LSA partneriams.

Proginis LSA 30-mečio ženklas – tai medalis, pagamintas iš specialiu metalo lydiniu padengtos bronzos. Ant kiekvieno medalio briaunos iškaldintas jo numeris. Proginį ženklą sukūrė ALTEROS dailininkai.

Kartu su ženklu įteiktas „Lietuvos statybininkų asociacijos jubiliejinio medalio sertifikatas“, kuriame įrašytas ženklo numeris, nurodyta įmonė, vardas, pavardė ir užrašas: „Už atsidavimą savo profesijai ir reikšmingą indėlį stiprinant Lietuvos statybos verslą“.  

Alekso Jauniaus nuotr.

Statybunaujienos.ltMetų nominacijos

nuotrauka
2023-09-22 07:39
Įveikęs pirmąjį rimtą karjeros iššūkį, konstruktorius Andrius Gudelis jautėsi geriausiu. Po 10 metų geriausiu jį pripažino ir statybos inžinierių bendruomenė: Lietuvos statybos inžinierių sąjungos (LSIS) apdovanojimuose Andrius Gudelis šiemet buvo išrinktas Metų statybos inžinieriumi-projektuotoju.
nuotrauka
2023-09-15 07:19
Karolis Kauklys yra UAB LAYHER BALTIC Finansų skyriaus vadovas (CFO). Prieš šešerius metus atėjęs į įmonę, jis įnešė naujovių, kurios buvo svarbios ne tik vokiško kapitalo įmonei, bet lemtingai pakeitė ir kelių LAYHER BALTIC klientų įmones.
nuotrauka
2023-09-11 07:08
Statybininkų dienos proga, kuri šiemet buvo švenčiama Druskininkuose, tradiciškai įteikti apdovanojimai geriausiems sektoriaus darbuotojams. Taip pat šiemet Lietuvos statybininkų asociacija švenčia 30-metį. Ta proga įteikti specialūs proginiai ženklai.
nuotrauka
2023-07-21 06:40
Lietuvos architektų „Trimonis architects“ suprojektuotas daugiafunkcis kompleksas „U40“, įsikūręs Užupio g. 40, atrinktas į vieno iš prestižiškiausių ir didžiausių pasaulio architektūros ir dizaino festivalių „World Architecture Festival“ (WAF) finalą.
nuotrauka
2023-07-17 07:58
Prikeliant naujam gyvenimui kultūros paveldo objektus, teisingiausia yra rasti būdą, kaip istorinę architektūrą tinkamai įveiklinti: tik įžvalgūs ir teisingi sprendimai lems, ar objektas bus išsaugotas ateities kartoms. Kad ir kokių iššūkių pasitaikytų šiame kelyje, UAB ARCHINOVA vadovo Aleksandro G...
nuotrauka
2023-07-01 07:51
Tarptautinės architektų dienos išvakarėse, birželio 30 d., įteikti Nacionaliniai architektūros apdovanojimai (NAA) – įvertinti geriausi per pastaruosius metus įgyvendinti architektūros kūriniai ir jų autoriai.
nuotrauka
2023-06-21 17:49
Paskelbti antrą kartą Lietuvoje vykusio nacionalinio konkurso „Metų pameistrys“, kurio globėja Lietuvos Pirmoji Ponia Diana Nausėdienė, nugalėtojai ir prizininkai.
nuotrauka
2023-06-20 08:10
Prasideda paraiškų teikimas Metų statybos inžinieriaus nominacijai.
nuotrauka
2023-06-13 14:10
Polocko gatvėje įsikūrusio Vilniaus Medinės miesto architektūros muziejaus rekonstrukcijai suteiktas tarptautinio kultūros paveldo išsaugojimo Europa Nostra apdovanojimas. Šį prestižinį apdovanojimą iki šiol yra gavę tik du Lietuvos objektai. Apdovanojimai sostinės muziejui bus įteikti šventinėje ce...
nuotrauka
2023-06-07 16:43
Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki pirmųjų Nacionalinių architektūros apdovanojimų (NAA), paskelbtas trumpasis nominantų sąrašas, kurį išrinko speciali komisija. Devynių NAA kategorijų ir Didžiojo prizo laimėtojai bus apdovanoti birželio 30-ąją – Tarptautinės architektų dienos išvakarėse.
nuotrauka
2023-06-04 15:55
Lietuvoje plėtojami nekilnojamojo turto (NT) projektai varžysis dėl geriausiųjų titulo Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) ir Darnios plėtros akademijos partnerių rengiamame konkurse „Už darnią plėtrą“.
nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-25 17:52
Aplinkos ministerijos organizuotame renginyje „Žaliųjų viešųjų pirkimų lyderių apdovanojimai“ įteiktos padėkos žaliausiai 2022-aisiais pirkusioms valstybės įstaigoms ir įmonėms bei daugiausiai žaliųjų pirkimų laimėjusiems verslo subjektams.
nuotrauka
2023-05-22 16:47
Netrukus bus paskelbti pirmųjų Nacionalinių architektūros apdovanojimų (NAA) devynių kategorijų trumpieji nominantų sąrašai. Šiuo metu komisijos nariai vertina pateiktas 127 paraiškas, kurių mažiausiai sulaukta kategorijoje „Tvarios inovacijos architektūroje“.
nuotrauka
2023-05-22 07:25
Konkurso „Lietuvos BIM projektai 2023“ nugalėtojais tapo 2 darnios miestų plėtros įmonės „YIT Lietuva“ Vilniuje įgyvendinti projektai. Verslo centras „Žalgirio 112“ pelnė geriausio visuomeninių pastatų BIM projekto vardą, o „Matau Vilnių“ tapo geriausiu gyvenamųjų pastatų BIM projektu.
nuotrauka
2023-04-19 11:43
Pirmieji Nacionaliniai architektūros apdovanojimai (NAA) oficialiai baigė paraiškų registraciją. Per kiek daugiau nei du mėnesius apdovanojimų organizatoriai sulaukė 127 paraiškų, iš kurių dabar komisija išrinks trumpąjį nominantų sąrašą, o liepos 1 d. –apdovanojimų vakarą – paskelbs nugalėtojus.
nuotrauka
2023-03-30 13:27
Išrinkta pirmųjų Nacionalinių architektūros apdovanojimų (NAA), kurie įvyks liepos 1-ąją, prizo idėja. Iš 11 vizualaus ir tarpdisciplininio meno bei dizaino kūrėjų, komisijos nuomone, geriausiai konkurso kriterijus atspindėjo šiuolaikinio meno kūrėjos, architektės ir dizainerės Aistės Ambrazevičiūtė...
nuotrauka
2023-03-29 12:04
SPA VILNIUS Druskininkai buvo įteiktas prestižinis „Žaliojo rakto“ sertifikatas už įsipareigojimą užtikrinti aplinkosauginę atsakomybę ir tvarią veiklą turizmo sektoriuje.
nuotrauka
2023-03-29 08:35
Paraiškas Nacionaliniams architektūros apdovanojimams (NAA), kurie įvyks liepos 1-ąją, bus galima teikti dar dvi savaites, iki balandžio 14 d. Architektai ir urbanistai gali pretenduoti į 9 apdovanojimų kategorijas ir didįjį prizą, kuriuo bus apdovanotas geriausias kūrinys, išrinktas iš visų kategor...
nuotrauka
2023-03-27 10:50
Jau aštuntus metus iš eilės „Skaitmeninė statyba“ tęsia tradiciją ir rengia kasmetinį konkursą „Lietuvos BIM projektai“, skirtą išrinkti geriausią šalies įmonių praktiką, taikant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją, o taip pat kviečia ir į viešą konkurso dalyvių pro...

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos