2023 gegužės 30 d. antradienis, 16:43
Reklama  |  facebook

„Rewo“ pernai skaičiavo rekordinius pardavimus

2023-01-13 09:05
Praėję metais nekilnojamojo turto rinkoje buvo itin permainingi – dauguma rinkos žaidėjų sumažino apsukas, tačiau laiku priimti strateginiai sprendimai leido NT plėtotojui „Rewo“ toliau augti. Pernai bendrovė pardavė 338 butus arba 11 proc. daugiau negu 2021 metais.
nuotrauka
„Rewo“ nuotr.


Minimos įmonės
Rewo, UAB
„Verslą stengiamės valdyti taip, kad rezultatai būtų tvarūs ir stabilūs. Įgyvendindami ilgalaikę savo strategiją ilgai rengėmės į rinką atnešti svarbių naujovių – pokyčiai prasidėjo pernai, kai dalį Vilniuje vystomo NT projekto „TALINO“ pardavėme Estijos investicijų fondui „EfTEN Capital“. Šiuo sandoriu visų pirma sau įrodėme, kad mūsų standartai atitinka užsienio investuotojų keliamus reikalavimus ir mūsų pasirinkta kryptis turi didelį potencialą“, – bendrovės „Rewo“ pranešime cituojamas vadovas Edvinas Malevskis. Sutartis su „EfTEN Capital“ pernai tapo didžiausiu gyvenamojo turto pardavimo investiciniam fondui sandoriu Vilniuje.

„Rewo“ nuotr. Nuotraukoje –
„Rewo“ vadovas
Edvinas Malevskis

Pasak E. Malevskio, būtent „Rewo“ susitarimas su investicijų fondu pernai užtikrino verslo augimą, kai tuo metu rinkoje įsivyravo mažėjimo tendencija. „TALINO“ projekte investuotojas įsigijo 145 butus. Kiti pirkėjai pernai įsigijo 186 butus „Žvėryno City“ ir 7 butus „Skvero namuose“, o iš viso NT vystytojo parduotų butų skaičius sudarė 338 ir buvo rekordinis, lyginant su ankstesniais metais.

Pernai intensyviai plėtotas „Skvero namų“ pirmasis statybų etapas, įpusėjo Žvėryno City“ ir „Talino“ pirmojo etapo, deleguoto „EfTEN Capital“ fondui, statybos. „Mo Garden“ nuspręsta pardavimus pradėti tik užbaigus statybos darbus.

Pripažindamas, kad dėl karo Ukrainoje išaugusios elektros energijos kainos, pabrangusios žaliavos, aukšta infliacija ir dėl jos auganti bazinė palūkanų norma šalies NT rinkoje apmalšino tiek pasiūlą, tiek paklausą, o dabar vyrauja atsargus bei nuosaikus požiūris į ateitį, „Rewo“ vadovas E. Malevskis pabrėžia, kad bendrovė vertina ilgesnę negu poros ateinančių metų perspektyvą ir išlaiko planus per artimiausius 4–6 metus rinkai pasiūlyti apie 2000– 2500 butų, iš kurių 20–25 proc. planuojami dedikuoti sandoriams su investicijų kampanijomis, ketinančioms gauti grąžą iš būstų nuomos.

„Institucinių investuotojų sprendimai rodo, kad ši NT sritis sparčiai augs ir ateityje dar galėsime išgirsti naujienų apie stambius gyvenamojo turto pardavimo sandorius investiciniams fondams“, – priduria E. Malevskis. Jis mano, kad nuomos rinką atvėrę instituciniai investuotojai sukels reikšmingų pokyčių: būsto nuomos rinkoje daugės skaidrumo, augs kokybės standartai, nuomininkai gaus didesnę naudą, daugiau garantijų bei papildomų paslaugų.

REWO, TURNIŠKĖS

Kalbėdamas apie šių metų planus, „Rewo“ vadovas E. Malevskis sako, kad bendrovė aktyviai rengiasi projektų planuojamų Bukčių, Turniškių ir Žygimantų gatvėse statyboms. Taip pat bus toliau vystomi „Talino“, „Skvero namai“ ir „Mo Garden“ projektai – prasidės antrųjų etapų statybos darbai. 

„Rewo“ nuotr. 

Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2023-05-29 14:50
Nekilnojamo turto plėtros kompanija „Hanner“ gavo leidimą verslo centro „Business Stadium Central“ sostinės Rinktinės gatvėje statyboms. Darbus įmonė planuoja pradėti iš karto, investicijos sieks 60 mln. eurų.
nuotrauka
2023-05-29 11:00
Skaitmeninius sprendimus statybos ir gamybos pramonei sėkmingai vysčiusios Lietuvos įmonės sutelkia jėgas naujam etapui prancūzų kapitalo grupėje.
nuotrauka
2023-05-23 14:49
Vilniaus daugiafunkcio komplekso Šeškinėje projektas keliasi į naują etapą – šiandien, gegužės 23 d., išduotas statybos leidimas Nacionaliniam stadionui ir jame įsikursiančiam sporto muziejui. Stadiono statybos darbai – kartu su visu Daugiafunkciniu kompleksu – turėtų būti baigti 2025 m. Projektą vy...
nuotrauka
2023-05-22 09:53
Estijos kapitalo bankas „Bigbank“ suteikė 9,8 mln. eurų finansavimą NT vystymo grupei „Lithome“, įgyvendinančiai aukštos klasės gyvenamąjį kompleksą Vilniaus Naujamiestyje – „Algirdo promenada“. Bendros investicijos į 119 butų ir 10 komercinių patalpų kompleksą sieks 14,5 mln. eurų, o komplekso dydi...
nuotrauka
2023-05-18 11:58
„Eika“ įmonių grupei priklausantis nutolęs saulės elektrinės parkas Klaipėdos rajone jau gamina elektros energiją. Nuo 2023 pavasario 5 megavatų bendros galios elektrinė aprūpina apie 85 proc. „Eika“ grupės dabartinio energijos poreikio.
nuotrauka
2023-05-18 08:04
Statybos pramonė ieško būdų, kaip pagaminti tokius gaminius, kurie pastatams padėtų kuo taupiau naudoti energiją ir būtų tvarūs – paliktų kuo mažesnį anglies dvideginio pėdsaką ir būtų perdirbami. Vienas tokių gaminių – BIOPORAS, kuris naudojamas kaip efektyvi termoizoliacinė medžiaga.
nuotrauka
2023-05-18 06:46
Vyriausybė pritarė Finansų ministerijos pateiktam A. Goštauto gatvės administracinio kvartalo konversijos pirmojo etapo investiciniam projektui. Šis projektas apima pastato, esančio A. Goštauto g. 11, kapitalinį remontą. Skaičiuojama darbų vertė siekia 16,185 mln. eurų, darbus ketinama baigti 2025 m...
nuotrauka
2023-05-18 06:20
Fondas „East Capital Real Estate Fund IV“ susitarė dėl dviejų Vilniuje esančių 10 aukštų biurų pastatų – „Duetto A“ ir „Duetto B“, kurių bendras nuomai skirtas plotas sudaro 17 260 kv. m. Sandoris bus užbaigtas 2023 m. birželio pradžioje.
nuotrauka
2023-05-15 09:39
Lietuvos zoologijos sodo renovacija jau beveik pasiekė tikslą – įgyvendinta daugiau nei 80 proc. numatytų darbų. Pastatyti daugumos gyvūnų vidaus bei žiemojimo pastatai, lauko voljerai, baigtas rekonstruoti senasis žirafų, zebrų pastatas, pastatytas apžvalgos bokštas su liftu, pilnai įrengtas takas ...
nuotrauka
2023-05-15 09:36
Pilnai rekonstravęs vieną universiteto bendrabutį, Kauno technologijos universitetas (KTU) toliau modernizuoja turimus gyvenamosios paskirties pastatus. Siekiant sukurti šiuolaikišką, studento poreikius atitinkančią gyvenamąją aplinką, šiuo metu ruošiami dar kelių KTU bendrabučių rekonstrukcijos pro...
nuotrauka
2023-05-10 13:57
Tradiciškai gegužės pradžioje Videniškių (Molėtų r.) Šv. Lauryno bažnyčioje ir vienuolyno muziejuje paminėta palaimintojo Mykolo Giedraičio diena. Kultūros infrastruktūros centro (KIC) užsakymu pernai buvo atlikti koplyčios ir zakristijų stogų, fasadų tvarkybos (remonto) darbai.
nuotrauka
2023-05-09 07:49
Pavasaris, kaip rodo ilgametė specialistų patirtis, yra geriausias metas apšiltinti sienas ir stogą. Itin svarbu, kad statybų ekspertams siūloma vis daugiau patikimų sprendimų, kurių vienas populiariausių – greičiausio stingimo putų klijai rinkoje „FOME FLEX 60 Seconds Fast Fix“.
nuotrauka
2023-05-08 09:18
„SBA Urban“ naujos koncepcijos verslo miestelio „Urban HUB“ pirmojo etapo statyboms partneriu pasirinko įmonę „YIT Lietuva“. Pasirašytos generalinės rangos sutarties vertė – 30 mln. eurų. Pirmojo etapo darbus numatoma baigti jau 2024 m. pradžioje.
nuotrauka
2023-05-05 11:35
Vilniaus oro uoste prasidėjęs darbų įkarštis vyksta ne tik naujojo terminalo statybų aikštelėje. Intensyviai planuojamas naujas oro uosto išplanavimas, naujos erdvės ir kiti pokyčiai. Pastačius naująjį terminalą ir sujungus jį su esamu, Vilniaus oro uoste keleiviai skrydžių lauks šiuolaikiškoje erdv...
nuotrauka
2023-05-05 10:48
Jau visai netrukus Vilniuje, Viršuliškių rajone, duris atvers naujas 18 aukštų „Sky Office“ verslo centras. Statybos darbus šiuo metu vykdanti darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ sostinės biuro erdvių rinką papildys 8800 kv. m nuomojamo ploto. Projektuodamas naująjį verslo centr...
nuotrauka
2023-05-03 10:08
Dronai skverbiasi į daugelį sričių. Jie reikalingi pramonės, karybos, žemės ūkio, privataus gyvenimo sferose. Statybos sektorius – viena iš sričių, kur vis daugiau ir plačiau naudojami dronai bei jų sistemos.
nuotrauka
2023-05-02 11:32
Buvusiame Subačiaus priemiestyje, šalia Vilniaus gynybinės sienos bastėjos, įsikūrusi rokoko stiliaus Vilniaus Misionierių vienuolyno ir Viešpaties Dangun Žengimo bažnyčia, dar žinoma Misionierių vardu, pasitinka savo grakščiais bokštais ir proporcijomis. Užpernai prasidėjo šio išskirtinio komplekso...
nuotrauka
2023-05-02 11:09
Bendrovės „Realco“ duomenimis, šių metų balandį Vilniaus pirminėje NT rinkoje parduoti 191 būstai ir fiksuota 40 sutarties nutraukimų. Didžioji dalis parduotų būstų yra pastatytuose projektuose. 95 būstai parduoti ekonominiame, 86 vidutiniame ir 10 prestižiniame segmente. Pasak ekspertų, pirkėjus nu...
nuotrauka
2023-05-01 20:20
Balandžio pabaigoje Turto bankas paskelbė apie aukcionuose parduodamus net keturis milijono eurų ir didesnės vertės valstybei nereikalingo turto objektus Vilniaus mieste. Vienas iš jų – buvusių ligoninės pastatų kompleksas su žemės sklypu prestižiniame sostinės Antakalnio rajone. Pradinė šio išskirt...
nuotrauka
2023-04-29 09:59
Terasa yra labiau jausmas nei statinys. Nes joje būti gera. Todėl planuodami terasą, pirmiausia galvokite apie save: ką joje veiksite, kiek daug ar mažiau vietos norite, kuo ji turi kvepėti, kokiomis spalvomis džiuginti, ar vaikščiosite joje basomis. Terasa turi būti jūsų oazė. Kaip tai įgyvendinti?

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas