2024 birželio 14 d. penktadienis, 5:40
Reklama  |  facebook

SCHÖCK SCONNEX efektyviai blokuoja šalčio tiltus ir suteikia kūrybinę laisvę architektams Fotogalerija

2024-05-21 07:11
Apie 40 % visų šalčio tiltų pastate susidaro dėl sienų ir kolonų. Ir tai lemia apie 10 % šildymo energijos nuostolių. Vokietijos įmonė SCHÖCK BAUTEILE GmbH sukūrė ir rinkai pasiūlė tvarių, patogių ir aukštos kokybės sprendimų – SCHÖCK SCONNEX gaminių asortimentą, prisidedantį prie tvaraus pastato koncepcijos.
nuotrauka
SCHÖCK termodetalės yra sukurtos taip, kad nekenktų pastato estetinei išvaizdai. SCHÖCK BAUTEILE GmbH nuotr.


Minimos įmonės
Schöck Bauteile GmbH,

SCHÖCK termodetalės SCHÖCK SCONNEX gaminiai ne tik sumažina sienų ir kolonų šalčio tiltus (dar vadinamus šilumos tiltais), bet ir atveria architektams daugiau galimybių įgyvendinti savo kūrybines idėjas.

„Architektai paprastai kuria laibų konstrukcijų, vizualiai estetiškus pastatus, tačiau susiduria su šalčio tiltais, kurių poveikio mažinimas gali niekais paversti jų sumanymą. SCHÖCK BAUTEILE GmbH siūlo sprendinius, kurie vaidina svarbų vaidmenį modernioje architektūroje, mat padeda sukurti energiškai efektyvesnes, patogesnes ir tvarias gyvenamąsias bei komercines erdves“, – sako Mindaugas Ūmantas, SCHÖCK BAUTEILE GmbH Baltijos šalių regiono vadovas.

Taigi kaip išvengti energijos nuostolių, kurie gresia prie pastato jungiant atskiras jo dalis, ir tuo pat metu nesugadinti architektūrinės pastato estetikos? Vokietijos gamintojai rinkai pasiūlė trijų tipų SCHÖCK SCONNEX sprendimus, kurie yra integruoti į statybinius elementus, kad būtų užkirstas kelias šilumos nuostoliams per šalčio tiltus. Termodetalės yra pagamintos iš izoliacinių medžiagų, kurios efektyviai blokuoja šilumos srautą ir tai užtikrina, kad pastato vidus išliktų šiltesnis žiemą ir vėsesnis vasarą.

SCHÖCK SCONNEX tipai

SCHÖCK termodetalės

Vokietijos gamintojai rinkai pasiūlė trijų tipų SCHÖCK SCONNEX sprendimus, kurie yra integruoti į statybinius elementus, kad būtų užkirstas kelias šilumos nuostoliams per šalčio tiltus. SCHÖCK BAUTEILE GmbH nuotr.

• SCONNEX P – termiškai atskiriamos sistemos sprendimas gelžbetoninėms kolonoms

SCHÖCK SCONNEX P tipas – tai sprendimas, skirtas sumažinti šilumos praradimus per gelžbetonines kolonas. Gaminį sudaro du elementai – termoizoliacinis ir armatūros, – kurie abu yra būtini laikančiajai galiai užtikrinti. Termoizoliacinis elementas turi atraminę konstrukciją iš lengvo betono, kuris žymiai sumažina šilumos srautą, o tai reiškia, kad atskiros izoliacijos nebereikia. Naudojant SCHÖCK SCONNEX P, galima atsisakyti neestetiškos ir išlaidas didinančios šoninės izoliacijos, taip sutaupyti vietos ir netgi įrengti požemines automobilių stovėjimo aikšteles ar rūsius su atviro betono paviršiaus dizainu.

• SCONNEX W – termiškai atskiriamos sienos jungtis gelžbetoninėms sienoms

Termoizoliacinis elementas gelžbetoninėms sienoms SCHÖCK SCONNEX W perduoda labai dideles gniuždymo ir tempimo jėgas išilgine ir skersine sienos kryptimis, užtikrina patikimą apsaugą nuo konstrukcinių pažeidimų, kuriuos sukelia kondensatas ir pelėsis. Tokiu būdu gelžbetonines sienas galima suprojektuoti su vizualiai patraukliu atviru betonu, o tai, kad nereikia šoninės izoliacijos, optimizuoja išlaidas.

Abu termoizoliaciniai gaminiai – SCHÖCK SCONNEX P ir W – užtikrina efektyvią gelžbetoninių sienų ir kolonų, sujungtų su perdanga, šilumos izoliaciją, nes mažina šalčio tiltus. Be to, šitokiu būdu gerinamas ir pastatų energinis efektyvumas. Šių gaminių kokybę patvirtina Vokietijos Pasyviojo namo instituto sertifikatai.

• SCONNEX M – vandenį atstumiantys termoizoliaciniai elementai pastato pagrindui

Pastato sienų jungtis su cokoliu yra didžiulis šalčio tiltas. Kritiniai šilumos nuostoliai atsiranda dėl geometrijos ir medžiagos, ypač tarp pastato pamatų ir sienų. SCHÖCK SCONNEX M tipo sistema efektyviai atstumia vandenį ir neleidžia drėgmei patekti į sieną statybos darbų metu.

Efektyviai apšiltinus sienų pagrindą, galima ne tik išvengti pelėsių susidarymo ir konstrukcinių mūro pažeidimų, bet ir sumažinti šildymo išlaidas.

Architektams suteikia daugiau kūrybinės laisvės

Svarbus šios ir kitų šalčio tiltų mažinimo sistemų pranašumas – SCHÖCK suteikia architektams daugiau laisvės kurti įvairias fasado, parapetų ir balkonų konstrukcijas, neribojant kūrybinės laisvės dėl rizikos prarasti šilumą.

SCHÖCK termodetalės

Naudojant SCHÖCK, pastatai ne tik atrodo vizualiai patraukliai, bet ir atitinka aukščiausius tvarumo standartus. SCHÖCK BAUTEILE GmbH nuotr.

SCHÖCK termodetalės yra sukurtos taip, kad nekenktų pastato estetinei išvaizdai. Nors jos yra funkcionalus elementas, jų įtaka išoriniam vaizdui paprastai minimali: detalės įrengiamos taip, kad būtų kuo mažiau matomos. Tai leidžia architektams laisvai kurti ir realizuoti savo vizijas be didelių estetinių kompromisų. Todėl jie gali projektuoti iškilius arba pakabinamus architektūrinius elementus (išsikišusius balkonus, laiptus, stogelius), drąsiau eksperimentuoti su erdvėmis ir formomis, žinodami, kad šilumos efektyvumas ir konstrukcinė sauga yra užtikrinti.

Naudojant SCHÖCK, pastatai ne tik atrodo vizualiai patraukliai, bet ir atitinka aukščiausius tvarumo standartus. Tai reiškia, kad galima pasiekti estetinį patrauklumą kartu su energinio efektyvumo reikalavimais, kurie vis labiau tampa svarbūs šiuolaikinėje architektūroje.

Prisideda prie tvarios ir efektyvios architektūros kūrimo

SCHÖCK BAUTEILE GmbH specializuojasi gaminti statybinius komponentus, sprendžiančius šalčio tiltų ir akustinės izoliacijos problemas. SCHÖCK gaminių asortimentas apima įvairias termodetales skirtingoms konstrukcijoms ir poreikiams: nuo serijos, skirtos šalčio tiltams tarp balkonų ir fasadų, iki izoliacinių triukšmo ir vibracijos izoliacinių sistemų. Šie produktai yra specialiai sukurti siekiant užtikrinti, kad pastatų konstrukcijos, pvz., balkonai ar laiptai, būtų efektyviai atskirtos nuo pagrindinio pastato korpuso, taip sumažinant šilumos nutekėjimą ir užkertant kelią energijos nuostoliams. SCHÖCK BAUTEILE GmbH produktai plačiai naudojami visoje Europoje, gerai žinomi dėl savo novatoriškumo, aukštos kokybės bei efektyvumo.

SCHÖCK

SCHÖCK produktai yra specialiai sukurti siekiant užtikrinti, kad pastatų konstrukcijos, pvz., balkonai ar laiptai, būtų efektyviai atskirtos nuo pagrindinio pastato korpuso, taip sumažinant šilumos nutekėjimą ir užkertant kelią energijos nuostoliams. SCHÖCK BAUTEILE GmbH nuotr.

„SCHÖCK BAUTEILE GmbH termodetalės ir šalčio tiltų sprendimai yra svarbus veiksnys, kuriant efektyvius, tvarius ir komfortiškus pastatus, kurie atitinka šiuolaikinius šilumos izoliacijos ir energijos vartojimo standartus, leidžia kurti pastatus, atitinkančius modernios rinkos tendencijas, kurių viena – konstrukcijose palikti atvirą betoną, nes jo, eliminuojant šalčio tiltus, nebereikia dengti kitomis medžiagomis“, – akcentuoja SCHÖCK BAUTEILE GmbH Baltijos šalių regiono vadovas M.Ūmantas.

Tad SCHÖCK SCONNEX, kaip vienas iš pirmaujančių šalčio tiltų sprendimų, ir svariai prisideda prie tvarios ir efektyvios architektūros kūrimo, ir padeda įgyvendinti energijos taupymo siekius, ir užtikrina aukštesnę gyvenimo kokybę pastatuose. Inovatyvi sistema atitinka vis griežtėjančius statybos ir energinio naudingumo reglamentus ir standartus.

SCHÖCK SCONNEX sistemos pranašumai:

• Mažina šalčio tiltus (dar vadinamus šilumos tiltais) ir didina energijos vartojimo efektyvumą.
• Apsaugo nuo kondensacijos ir pelėsio.
• Galima projektuoti plonas sienas ir atramas, nes nebereikia izoliuoti pastato išorinių sienų.
• Suteikia didesnę kūrybinę laisvę, projektuojant sudėtingos architektūros pastatus.
• Mažina sąnaudas, nes nebereikia šoninės izoliacijos. 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-06-11 11:46
„Omniva LT“ baigė pirmąjį naujo Kauno logistikos centro statybos darbų etapą – jame užbaigtas biuro patalpų įrengimas, čia dirbti persikėlė administracijos darbuotojai iš Kauno. 2400 kv. m ploto patalpose sukurtos ne tik modernios darbo vietos, bet ir darbuotojų laisvalaikio bei poilsio erdvės. Suku...
nuotrauka
2024-06-11 10:49
Šiais metais grįžtančius į paskaitas studentus ar naują gyvenimo etapą Kaune pradedančius pirmakursius Kauno technologijos universitetas (KTU) pasitiks pasikeitęs. Šiemet užbaigta Studentų gatvės rekonstrukcija, šiuo metu daug dėmesio skiriama bendrabučių atnaujinimui, pastatų modernizavimui ir saul...
nuotrauka
2024-06-10 10:32
Naujuoju „Kärcher“ vadovu Lietuvoje paskirtas Mindaugas Levickas. Jis tapo atsakingas už Lietuvos padalinio tolesnę verslo plėtrą, veiklos strategijos planavimą ir įgyvendinimą, finansų bei personalo valdymą.
nuotrauka
2024-06-10 08:04
Karo kontekste, pažangios technologijos tampa svarbiu faktoriumi. Termovizoriai – įranga, gebanti atvaizduoti šilumą infraraudonųjų spindulių spektre – viena tokių technologijų. Ši įranga ne tik leidžia kariams identifikuoti priešus ir jų judėjimą teritorijoje, bet ir apsaugo jų gyvybes, padeda numa...
nuotrauka
2024-06-07 13:26
Lietuvoje pirmą kartą pradedama įgyvendinti „GovTech smėliadėžės" programa, skirta praktiškai išbandyti dirbtinio intelekto (DI) technologija grįstų sprendimų galimybes viešajame sektoriuje. Birželio 5 d. Vilniuje vykusiame programos atidarymo renginyje 14 viešojo sektoriaus institucijų pristatė sav...
nuotrauka
2024-06-07 10:54
SBA grupė, valdanti daugiau kaip 40 įmonių ir vienijanti 3 500 darbuotojų bendruomenę, personalo valdymą kelia į skaitmeninę sistemą „SAP SuccessFactors“.
nuotrauka
2024-06-07 09:56
Centrinėje sostinės dalyje esantis Šnipiškių rajonas, kuriame telkiasi didieji sostinės verslai ir neseniai duris atvėrė ramybe alsuojantis Vilniaus japoniškas sodas, pasipildė naujais daugiabučiais. Tvarios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ drauge su Čekijos investicijų grupe „RSJ In...
nuotrauka
2024-06-06 12:38
Su finansiniais sunkumais susidurianti pastatų vidaus inžinerinių sistemų montavimo ir projektavimo įmonė „Alinita“, priklausanti „Panevėžio statybos tresto“ grupei, planuoja pradėti restruktūrizavimo procesą.
nuotrauka
2024-06-06 10:40
UAB „Translinija", bendradarbiaudama su nekilnojamojo turto plėtros bendrove „EIKA Development", imasi naujo projekto – Utenoje planuoja statyti viešbutį su restoranu, konferencijų centru bei SPA zona. J. Basanavičiaus gatvėje, buvusio banko vietoje, iškilsiantį viešbutį planuojama baigti statyti 20...
nuotrauka
2024-06-05 14:50
Vienai iš didžiausių Lietuvoje NT plėtros bendrovių „Omberg group“, kartu su investiciniais fondais plėtojančiai gyvenamosios paskirties projektus Vilniuje ir komercinės – Kaune, vadovauti pradeda Deimantė Laumytė. Prie įmonių grupės vairo stojus ilgametę vadovavimo patirtį sukaupusiai verslo strate...
nuotrauka
2024-06-05 14:36
Šiemet praėjusių metų finansinę atskaitomybę laiku pateikė 103 882 bendrovės – tai penktadaliu (20,14 proc.) daugiau nei pernai (86 468). Nors savo 2023 m. rezultatus deklaravo daugiau įmonių, dalis sektorių patyrė pajamų mažėjimą palyginti su 2022 m., rodo kredito biuro „Creditinfo Lietuva" analizė...
nuotrauka
2024-06-05 13:23
Stiklo gamyba yra ne tik itin svarbus Europos pramonės sektorius, bet ir vienas iš pagrindinių energijos vartotojų bei aplinkos teršėjų. Vien 2021 metais jis į aplinką išmetė 17 mln. tonų anglies dvideginio, daugiausia dėl iškastinio kuro deginimo. Galimą šios problemos sprendimą netrukus gali pasiū...
nuotrauka
2024-06-04 09:46
Lietuvoje ketvirtadalis smulkių įmonių įvardija, kad susiduria su sunkumais ieškant darbuotojų. Ką daryti, kad darbuotojų paieškos procesas smulkioms įmonėms būtų lengvesnis ir kaip joms išsiskirti kitų darbdavių gausoje, pasakoja Užimtumo tarnybos ir „Luminor“ banko ekspertės.
nuotrauka
2024-06-04 08:57
Didžiausia Lietuvoje ekstremalaus sporto erdvė po stogu „Banga Ramp Park“ duris atvers rugpjūtį. Paspirtukų, BMX dviračių, riedlenčių ir riedučių sporto entuziastams skirtas 850 kv. m. rampų parkas įsikurs „SBA Urban“ plėtojamame projekte „Urban HUB“ šalia Ukmergės gatvės Avižieniuose, Vilniaus pašo...
nuotrauka
2024-06-04 08:51
Šiandien visame pasaulyje tvarumo klausimai tampa neatsiejama modernaus verslo dalimi. Dėl augančio vartotojų sąmoningumo ir tarptautinių teisinių reikalavimų, įmonės vis dažniau įdiegia tvarumo strategijas – Lietuvoje ši tendencija taip pat įgauna pagreitį.
nuotrauka
2024-06-03 10:05
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ pristatė 71 ha teritorijos Vilniaus pietinėje dalyje vystymo planus. Numatoma, kad tarp Eišiškių plento ir P. Joniko gatvės per 10 metų bus pastatytas naujas rajonas „Launagiai“, kuriame, bendrovės skaičiavimais, galės gyventi apie 13-15 tūkst. žmon...
nuotrauka
2024-05-30 08:03
Čerpės daugeliui asocijuojasi su raudonais senamiesčių stogais ir istoriniais objektais. Privačių namų savininkams čerpės atrodo patraukliai, bet kai kurie vengia jų dėl esą aukštos kainos ir apkrovos stogui. Tačiau čerpės būna ne tik keraminės, bet ir betoninės, kurios vizualiai nesiskiria nuo moli...
nuotrauka
2024-05-29 09:56
Šią savaitę užbaigti konstrukciniai „Sand Offices" verslo centro statybų darbai. Ta proga, tradiciškai, virš pastato iškeltas vainikas. Vilniaus Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankirtoje kylančio verslo centro statybos prasidėjo šių metų sausio mėnesį.
nuotrauka
2024-05-28 10:40
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ didina dukterinės bendrovės „Lvovo projektai“ įstatinį kapitalą nuo 300 tūkst. iki 50 mln. eurų. Šiuo žingsniu siekiama efektyvinti įmonių grupės struktūrą ir Latvijoje uždirbtą kapitalą reinvestuoti Lietuvoje.
nuotrauka
2024-05-28 09:57
Apsaugos paslaugas teikianti bendrovė „Eurocash1" ir „Panevėžio statybos tresto" (PST) valdoma įmonė „Šeškinės projektai" pasirašė sutartį dėl daugiau nei 800 kv. m ploto biuro erdvių verslo centre „U219", Vilniuje. Jose įsikurs „Eurocash1" pagrindinė būstinė Baltijos šalyse.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas