2024 gegužės 30 d. ketvirtadienis, 10:41
Reklama  |  facebook

Sendvaryje bus tvarkoma infrastruktūra už beveik 2 mln. eurų

2020-01-06 10:18
Klaipėdos rajono savivaldybė į Sendvario infrastruktūrą papildomai investuos arti 2 milijonų eurų. Gyventojų patogumui planuojama pradėti tvarkyti ne vieną probleminę gatvę – kloti asfaltą, įrenginėti apšvietimą, šaligatvius ir lietaus tinklus.
nuotrauka
Klaipėdos r., Sendvaris. Klaipėdos r. sav. nuotr.


Minimos įmonės
Klaipėdos r. savivaldybė,
Sparčiai besiplečianti Sendvario seniūnija, kaip rašoma Klaipėdos rajono savivaldybės pranešime, susiduria ir su nemažai iššūkių – reikia apšvietimo, šaligatvių, nuotekų tinklų. Atsižvelgus į seniūnaičių ir seniūnijos sudėliotus prioritetus, bus pradėti ir paruošiamieji, ir jau realūs darbai skirtinguose kaimuose ir gatvėse. Jau baigiama projektuoti lietaus tinklus Gindulių kaime, o juos paklojus, bus galima pradėti visos Liepų gatvės rekonstrukciją – įrengti šaligatvius, apšvietimą. Taip pat Ginduliuose numatytas Aitvarų gatvės paprastasis kelio remontas, o Kalnelio gatvėje daugiau kaip pusės kilometro ruože pakloti asfaltą.

Mazūriškių kaime planuojama skelbti viešuosius pirkimus Šilelių / Jurgaičių gatvės lietaus tinklų projektavimui. Tai būtina, norit įrengti šaligatvį ir gatvės apšvietimą.

„Šioje gatvėje mes prieš keletą dienų sutvirtinome kelkraštį, gatvės ribas pažymėjome signaliniais stulpeliais su atšvaitais. Tai tik pirmi žingsniai, siekiant pagerinti gyventojų gyvenimo kokybę. Šių metų planuose – skelbti projektavimo ir rangos darbų pirkimą apšvietimui įrengti. Tad paklojus lietaus tinklus, įrengus apšvietimą ir šaligatvius, gatvė taps geriau matoma, kitaip tariant, saugesnė ir patogesnė žmonėms“, – sako pranešime cituojama Sendvario seniūnė Loreta Urbutė.

Apšvietimą planuojama įrengti ir Purmalių kaimo Naujojoje gatvėje. Dar vienas toks projektas bus Klemiškės II kaime Baukštininkų gatvėje. Iš įmonės IGNITIS gavus pritarimą, čia apšvietimas bus įrengtas ant jau esamų atramų, taip pat beveik 400 metrų ruože bus paklotas ir asfaltas. Šiemet planuojama pradėti asfaltuoti ir Sudmantų kaimo Žiedo bei Jakų kaimo Pašto gatvę, o kiek vėliau prijungti ir Mėtų gatvę.

Trušelių kaime Agilos gatvėje asfaltą planuojama pakloti daugiau kaip vieno kilometro ruože, taip sujungiant šiuo metu žvyruotą kelią su jau asfaltuotu. Rangovo, gavus statybų leidimą, bus ieškoma ir Danės gatvės rekonstrukcijai. Tikimasi darbus pradėti jau šiemet, vėliausiai – 2021-aisiais.

Šiuo metu su Lietuvos automobilių kelių direkcija savivaldybė derasi dėl apšvietimo projektavimo ir įrengimo bendradarbiavimo sutarties. Ją pasirašius, jau iki 2023-ųjų gatvės šalia regiono kelių būtų apšviestos Slengių kaime Dangaus, Ežero, Smeltaitės gatvėse, Mazūriškėse –Rasytės gatvė, Radailiuose – Šimkų, Smeltaitės gatvės link Baukštininkų, o Jakų kaime – Jubiliejaus gatvė iki Budrikų kaimo, praneša Klaipėdos rajono savivaldybė.
Statybunaujienos.ltSavivaldybėse

nuotrauka
2024-05-30 09:33
Šią savaitę Vilniaus Gedimino prospekte nukritęs balkonas dar kartą priminė apie prastos būklės balkonų keliamas grėsmes tiek praeiviams, tiek daugiabučių gyventojams. Daugiabučių priežiūra ir administravimu užsiimančios „Civinity Namai" statinių techninės priežiūros specialistas Povilas Lysiukas pe...
nuotrauka
2024-05-29 10:48
Šiandien įkasta simbolinė kapsulė ateities kartoms būsimo daugiafunkcio centro pamatuose Sendvaryje, Trušeliuose. Čia per artimiausius porą metų iškils net 8 tūkstančių kvadratinių metrų pastatas, kuriame veiks mokykla ir darželis. Taip pat atsiras universali sporto, treniruoklių ir kultūros salės, ...
nuotrauka
2024-05-27 14:43
Baisogaloje ir Šeduvoje atidaromos dvi naujos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės, į kurias Radviliškio rajono gyventojai atliekas galės pristatyti jau nuo šių metų gegužės 28 dienos.
nuotrauka
2024-05-27 09:51
Amaliuose šią savaitę atverta pusantro kilometro atkarpa su naujais viadukais ir žiedinėmis sankryžomis. Tai ženkli dalis pirmajame Pietrytinio aplinkkelio darbų etape. Įgyvendinus visą projektą, naujoji trasa taps patogia ir greita jungtimi tarp A1 ir „Via Baltica“ magistralių. Maža to, apvažiavima...
nuotrauka
2024-05-24 11:03
Netrukus bus tęsiami prieš dvejus metus pradėti ir vėliau sustabdyti gatvės, dubliuojančios Liepojos gatvę, privažiuojamojo kelio nuo Šiltnamių g. iki Klaipėdos g. statybos darbai. Tikimasi, kad eismas naujuoju keliu, iš kurio tikimasi geresnės saugumo situacijos, vyks dar šį rudenį.
nuotrauka
2024-05-23 13:50
Viena žaliausių Lietuvos savivaldybių Tauragė vadinama ne veltui: šią savaitę miestelyje persodinti dideli medžiai. Pasak savivaldybės atstovų, šis projektas yra ypač svarbus dėl sparčiai kintančio klimato bei vis dažnesnių karščio bangų mieste. Medžiai yra natūrali priemonė, kuri padeda sumažinti p...
nuotrauka
2024-05-22 17:09
Šiandien šalia Panevėžio aplinkkelio, ties Bliūdžių kaimu, oficialiai paskelbta didžiausio Baltijos šalyse elektromobilių parko statybų pradžia – įkasta laiko kapsulė. Projektą vystys elektromobilių įkrovimo stotelių operatorė UAB „Eldrive“.
nuotrauka
2024-05-22 15:56
Klaipėdos rajono darželiuose ypač trūkstant vietų mažiesiems gyventojams, Savivaldybė ir toliau investuoja į ugdymo įstaigų plėtrą. Žengtas dar vienas svarbus žingsnis – jau ieškoma rangovo, kuris statys naują modernų darželį Sendvario seniūnijoje, Mazūriškiuose.
nuotrauka
2024-05-22 14:22
Sparčiai augančiame Vilniaus Kalnėnų mikrorajone bus statomas darželis-pradinė mokykla. Architektūros projekto konkursų dalyviai pateikė net 12 idėjų, kaip galėtų atrodyti naujoji švietimo įstaiga. Iš jų bus renkamas nugalėtojas. Planuojama, kad nauja ugdymo įstaiga adresu Moravų g. 4, duris turėtų ...
nuotrauka
2024-05-22 09:29
Panevėžio miesto savivaldybės užsibrėžta ambicija mieste įkurti profesionalaus, šiuolaikinio meno erdvę, virsta realybe: jau kitą savaitę duris atvers pasaulinio garso menininko, daugiafunkcionalisto Stasio Eidrigevičiaus menų centras, pavadintas Stasys Museum.
nuotrauka
2024-05-21 10:00
Akcinė bendrovė „Via Lietuva" pasirašė sutartį, pagal kurią bus rekonstruojamas Ariogaloje, Raseinių rajono savivaldybėje, esantis tiltas per Dubysą. Tilto rekonstravimo darbai bus pradėti birželio mėnesį, baigti darbus planuojama iki 2025 m. spalio mėn.
nuotrauka
2024-05-21 09:54
Vilniaus savivaldybė pradeda Kazbėjų tilto per Vokės upę rekonstrukciją. Tikimasi, kad remonto darbai užtruks iki kitų metų pradžios ir vėl bus leidžiamas automobilių, dviračių ir pėsčiųjų eismas, kuris nuo 2018 metų buvo apribotas dėl tilto avarinės būklės.
nuotrauka
2024-05-20 14:37
Baigiami pagrindinės Klaipėdos miesto arterijos – Baltijos prospekto bei Šilutės ir Vilniaus plentų žiedinės sankryžos rekonstrukcijos darbai. Tam, kaip valstybei svarbiam vietinės reikšmės kelių projektui, šiemet skirta daugiau kaip 1 mln. eurų Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) lėšų.
nuotrauka
2024-05-20 14:31
Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai piktnaudžiavimu siekiant turtinės naudos, dokumentų klastojimu bei sukčiavimu pareikšti buvusiam Vilniaus miesto ...
nuotrauka
2024-05-20 14:25
Tankiai gyvenamame Vilniaus Pašilaičių rajone atsiras dar vienas valstybinis lopšelis-darželis, kurį galės lankyti 280 vaikų. Projektui jau išduotas statybą leidžiantis dokumentas ir, jei procesas vyks sklandžiai, statyba turėtų prasidėti iki kitų metų ir trukti apie dvejus metus. Priimti vaikus dar...
nuotrauka
2024-05-20 11:09
Oficialiai pažymėtas Tauragės daugiafunkcės arenos antrasis statybų etapas – į būsimus sporto ir kultūros centro pamatus įkasta simbolinė laiko kapsulė ateities kartoms. Tikimasi, kad itin laukta ir regionui svarbi arena įneš dar daugiau kultūros ir galimybių sportuoti į visos apskrities gyvenimą. ...
nuotrauka
2024-05-17 07:46
Rekonstruotas Kauno apskrities VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pastatas. Atlikti rekonstrukcijos darbai kainavo apie 1,2 mln. Eur.
nuotrauka
2024-05-17 06:10
Aplinkos ministerija praneša, kad 550 asmenų, turinčių teisę atkurti nuosavybės teises į žemės sklypus individualiai statybaiVilniaus mieste, iki š. m. gegužės 1 d. pasirinko sklypus. Planuojama, kad dar šiemet šie sklypai bus registruoti Nekilnojamojo turto registre kaip savininkų, laukusių nuosavy...
nuotrauka
2024-05-16 14:51
Dar šiais metais planuojama atnaujinti aikštę prie Klaipėdos santuokų rūmų. Darbai bus atliekami pagal anksčiau atliktą techninį projektą – įrengiant parkavimo vietas, daugiau žaliųjų zonų ir sukuriant vientisą vaizdą su M. Mažvydo alėja.
nuotrauka
2024-05-16 10:51
Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) kviečia savivaldybių administracijas ir regioninius atliekų tvarkymo centrus (RATC) teikti paraiškas dotacijoms namų ūkiuose susidariusioms asbestinio šiferio atliekoms tvarkyti. Kvietimui numatyta suma – 200 tūkst. eurų.

Statybunaujienos.lt » Savivaldybėse