2022 liepos 1 d. penktadienis, 2:06
Reklama  |  facebook

Skaitmenizuojamoje „Civinity“ grupėje – NT technologijų įmonė „Smart Technologies“

2022-06-21 11:22
„Civinity“ grupės valdybai nusprendus transformuoti klasikiniu modeliu veikiančią pastatų priežiūros grupę į technologijų įmonę, pristatomi pirmieji darbai – įkurta nekilnojamojo turto technologijų įmonė „Smart Technologies“, kuriai vadovauti ėmėsi skaitmeninės rinkodaros ir finansinių technologijų specialistė Viltė Sabalienė.
nuotrauka
Viltė Sabalienė ir Vytenis Morkūnas. „Civinity“ nuotr.


Minimos įmonės
Civinity, AB
Smart Technologies, UAB
Taip pat paskirtas naujas „Civinity“ valdybos narys, Operacijų ir inovacijų vadovas Vytenis Morkūnas, kuris rūpinsis grupės įmonių skaitmenizacijos procesais bei jų optimizavimu.

Nauji skaitmeniniai įrankiai ir paslaugos


„Technologijoms ir skaitmenizacijai sparčiai skverbiantis į žmonių gyvenseną, „Proptech“ sritis, mano manymu, stagnuoja. Čia matau plačias verslo perspektyvas ir daug potencialo inovacijoms. Dirbdama drauge su „Smart Technologies“ komanda galėsiu panaudoti žinias ir patirtį įgytą „FinTech“ srityje: nuo produktų kūrimo iki jų paleidimo į rinką. Po skėtiniu prekės ženklu „HoomApps“ jau dabar kuriame eilę inovatyvių skaitmeninių produktų, palengvinsiančių su būsto administravimu susijusius kasdienius rūpesčius. Šį procesą matau kaip įdomų iššūkį, todėl džiaugiuosi prisijungus prie komandos“, – cituojama „Smart Technologies“ vadovė Viltė Sabalienė.

Anot V. Sabalienės, įmonė jau trečią šių metų ketvirtį planuoja pristatyti naujuosius skaitmeninius produktus, skirtus patogesniam kasdieninio gyvenimo organizavimui gyvenamosiose ir verslo erdvėse.

„Daug dėmesio skiriame miestų, ofisų ir būstų tvarumui. Vienas iš verslo sektoriui skirtų skaitmeninių produktų – BMS pastatų valdymo sistema – įgalins efektyviai panaudoti energiją ir reguliuoti sunaudojamus resursus patalpose. Nepertraukiamas duomenų fiksavimas, jų analizė ir 24/7 teikiamos įžvalgos bei operatyvi pagalba patalpų administratoriams taupys šilumos, vėdinimo, elektros ar vandens kaštus“, – pristato V. Sabalienė.

Šių metų birželio 9 dieną asociacija „Infobalt“ kartu su „Civinity“ įkūrė skaitmeninių technologijų plėtros nekilnojamo turto (NT) sektoriuje grupę „PropTech LT“, jungiančią NT plėtros ir valdymo, IT įmones, startuolius ir mokslo įstaigas. Ši grupė yra NT skaitmeninių inovacijų, kompetencijų centras ir bendradarbiavimo platforma.

Naujasis valdybos narys Vytenis Morkūnas

„Mūsų grupės nusibrėžtas kelias – iš klasikiniu modeliu veikiančios pastatų priežiūros įmonės tapti technologijų įmone – reikalauja peržiūrėti procesus. Pradžiai turime patys viduje būti pasirengę skaitmenizacijai ir „Smart Technologies“ kuriamų produktų integracijai į bazines grupės platformas“, – apie pirmuosius esminius darbus pasakoja pranešime cituojamas V. Morkūnas.

V. Morkūnas pažymi, kad įmonių grupės klientai išreiškia augantį poreikį ne tik klasikinės pastatų priežiūros paslaugoms, bet ir išmaniam resursų naudojimui, energijos ir kaštų taupymui. „Sieksime tapti „PropTech“ srities lyderiu ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos regione“, – teigia V.Morkūnas.

Pastaruosius kelerius metus V. Morkūnas vadovavo vienai didžiausių „Fintech“ įmonių Baltijos šalyse „Paysera“, taip pat dirbo startuolyje „kevin.“

„Civinity“ yra viena didžiausių pastatų priežiūros ir inžinierinių sprendimų grupių Baltijos šalyse. „Civinity“ grupės valdybą sudaro penki nariai, kurių tarpe ir naujasis grupės operacijų ir inovacijų vadovas V. Morkūnas. 2021 m. spalio viduryje „Civinity“ sėkmingai išplatino 8 mln. eurų vertes obligacijų emisiją, kurios yra listinguotos „Nasdaq Vilnius“ obligacijų sąraše. 
Statybunaujienos.lt
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2022-06-30 10:09
Vieno didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje „Iki“ administracijos darbuotojai netrukus persikels į naująjį biurą Vilniuje, Pilaitės prospekte. Statybų ir įrengimo darbai jau eina į pabaigą, o dirbti naujajame biure planuojama nuo rugsėjo pradžios.
nuotrauka
2022-06-29 10:01
Didėjant verslo centrų pasiūlai jų projektuotojai ir vystytojai ieško vis originalesnių ir nuomininkams patrauklesnių architektūrinių sprendimų. Tuo pačiu šiuolaikiniams verslo centrams vis daugiau įtakos turi augantis supratimas apie aplinkos įtaką darbuotojų savijautai ir gerovei. Vienas iš šias t...
nuotrauka
2022-06-23 11:09
Remiantis Aplinkos projektų valdymo agentūros (toliau – APVA) duomenimis, šiuo metu šalyje vykdoma daugiau kaip 600 daugiabučių atnaujinimo projektų, kuriuos įgyvendina arti 150 statybų sektoriaus bendrovių.
nuotrauka
2022-06-22 14:19
Šįryt, birželio 22 d., Gedimino kalno šiaurės rytiniame šlaite po visą parą trukusio itin intensyvaus lietaus užfiksuota nuošliauža. Įvykusi paviršinio grunto nuošliauža nekelia grėsmės kalno stabilumui, o avarijos likvidavimo darbai jau yra pradėti. Istorinis takas į Gedimino kalną nuo Vilnios upės...
nuotrauka
2022-06-22 06:42
Šimtmečio idėja virsta realybe – jau baigiamas rengti Nacionalinės koncertų salės – „Tautos namų" techninis projektas. Įvertinus ekspertams, maždaug lapkričio mėnesį, tikimasi gauti statybos leidimą. Dar šiemet bus pradėtas tvarkyti ir Tauro kalno parkas, o Liuteronų sode, prie kurio prisišlies „Tau...
nuotrauka
2022-06-21 10:39
Šiaurės Europos investicinis fondas (ŠEIF) dviem etapais išplatino 7 mln. eurų vertės obligacijas. Pritrauktos lėšos skirtos fondo kartu su NT bendrove „Omberg group“ sostinės Viršuliškėse plėtojamo projekto „Skylum“ statyboms.
nuotrauka
2022-06-17 11:50
„Luminor“ bankas fondui „Lords LB Special Fund I Subfund B“ suteikė 35,4 mln. eurų finansavimą A klasės „Lvivo“ verslo centro Vilniuje projektui.
nuotrauka
2022-06-17 09:41
Pirmajame „Eika“ verslo centre CBD (ang. Central Business District) teritorijoje, Konstitucijos pr., 2023 m. III ketv. įsikurs neobankas „PayRay Bank“ bei oro transporto sektoriuje veikianti įmonė. Šiuo metu intensyviai deramasi dėl daugiau nei pusės verslo centre nuomojamo biurų ploto.
nuotrauka
2022-06-16 11:23
Tvarių miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ imasi modernaus administracinės paskirties pastato Vilniaus Žirmūnų mikrorajone statybų. Sporto gatvėje iškilsiantį beveik 5,5 tūkst. kv. m ploto biurų projektą vysto nekilnojamojo turto investicinių projektų bendrovė „Sporto 18“. „YIT Lietuva“...
nuotrauka
2022-06-15 16:33
Antstolis privalės perskaičiuoti įmonei Panevėžio statybos trestas (PST) priskaičiuotas palūkanas už Konkurencijos tarybos baudą, nes palūkanos, teismo nuomone, buvo skaičiuojamos per ilgai.
nuotrauka
2022-06-13 12:01
Vilniaus Senamiestyje, Paupyje, baigtos 5.600 kv. m. verslo centro „Paupio Darboteka“ statybos. Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ į projektą investavo 12 mln. eurų ir rinkai pasiūlė visiškai įrengtus biurus.
nuotrauka
2022-06-13 07:29
Lietuvoje ir pasaulyje vis sparčiau populiarėjantys žmogui ir aplinkai draugiški produktai apima įvairias sritis, ne išimtis ir statybos sektorius. Žaliojo kurso vystymo srityje Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VILNIUS TECH) aktyviai plėtoja mokslo ir verslo bendradarbiavimą.
nuotrauka
2022-06-13 07:04
Kompleksinio statybų konsultavimo bendrovės „Be Live“, veikiančios juridiniu pavadinimu UAB „Baltic Engineers“, metinė apyvarta pernai siekė 2,78 mln. eurų. Palyginti su 2020-aisiais metais, ji augo 44 proc. Įmonės grynasis pelnas šiemet sudarė 150 tūkst. eurų.
nuotrauka
2022-06-10 08:36
Žaliakalnio sporto ir laisvalaikio komplekse vienus darbus veja kiti. Kol skaičiuojamos paskutinės savaitės iki oficialaus Dariaus ir Girėno stadiono bei Sporto halės atgimimo, šalia dirbanti sunkioji technika jau kloja pamatus uždaro Lengvojo atletikos maniežo statyboms. Čia prasideda didelio kruop...
nuotrauka
2022-06-09 13:42
Sostinės Lazdynų daugiafunkciame komplekse pirmą kartą vandeniu užpildytas olimpinis baseinas. Atskiras baseino dalis užpildant vandeniu, šiuo metu išbandomas baseino sandarumas.
nuotrauka
2022-06-09 13:26
Bankas „Bigbank“ finansavo vieną didžiausių Lietuvoje bendro gyvenimo (angl. co-living) projektų „Chapters”, įsikūrusį Vilniuje. Jį išplėtojo nekilnojamojo turto projektų vystytojas „Baltic Asset Management“, kuriam bankas suteikė 12 mln. eurų finansavimą.
nuotrauka
2022-06-09 11:29
Nenaudojamos ir apleistos dvarų sodybos, unikalūs medinės architektūros pavyzdžiai ar Ukrainoje nuo karo nukentėję istoriniai statiniai greitu metu gali tapti prarastu paveldu. Jį išsaugoti skaitmeniniu pagrindu ir sukaupti duomenis vėlesniam tokių objektų atstatymui ar rekonstravimui gali padėti ši...
nuotrauka
2022-06-08 09:11
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group" baigė „Decathlon" parduotuvės statybas Klaipėdoje, o per ateinantį pusmetį pastatys „stock-office" komercinių pastatų komplekso „STOCK-O“ pirmąjį etapą.
nuotrauka
2022-06-02 10:18
NT fondas „GROA Real Estate Fund I“, valdomas „GROA Capital“, susitarė su nekilnojamojo turto plėtros bendrove „Galio Group“ dėl A+ klasės verslo centro Vilniuje „Freedom 36/Girteka park“ įsigijimo. Tai didžiausias 2022 m. sudarytas investicinis NT sandoris Lietuvoje, kurio vertė siekia beveik 40 ml...
nuotrauka
2022-06-02 09:03
„INVL Baltic Real Estate“ informuoja, kad birželio 1 d. buvo sudaryta akcijų pirkimo-pardavimo sutartis dėl UAB „RE 1“ 100 proc. akcijų įsigijimo. Pažymėtina, kad RE 1 nuosavybės teise priklauso negyvenamoji patalpa-kavinė, esanti Vilniaus g. 37, Vilnius.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas