2024 gegužės 28 d. antradienis, 4:56
Reklama  |  facebook

Skaitmenizuojamoje „Civinity“ grupėje – NT technologijų įmonė „Smart Technologies“

2022-06-21 11:22
„Civinity“ grupės valdybai nusprendus transformuoti klasikiniu modeliu veikiančią pastatų priežiūros grupę į technologijų įmonę, pristatomi pirmieji darbai – įkurta nekilnojamojo turto technologijų įmonė „Smart Technologies“, kuriai vadovauti ėmėsi skaitmeninės rinkodaros ir finansinių technologijų specialistė Viltė Sabalienė.
nuotrauka
Viltė Sabalienė ir Vytenis Morkūnas. „Civinity“ nuotr.


Minimos įmonės
Civinity, AB
Smart Technologies, UAB
Taip pat paskirtas naujas „Civinity“ valdybos narys, Operacijų ir inovacijų vadovas Vytenis Morkūnas, kuris rūpinsis grupės įmonių skaitmenizacijos procesais bei jų optimizavimu.

Nauji skaitmeniniai įrankiai ir paslaugos


„Technologijoms ir skaitmenizacijai sparčiai skverbiantis į žmonių gyvenseną, „Proptech“ sritis, mano manymu, stagnuoja. Čia matau plačias verslo perspektyvas ir daug potencialo inovacijoms. Dirbdama drauge su „Smart Technologies“ komanda galėsiu panaudoti žinias ir patirtį įgytą „FinTech“ srityje: nuo produktų kūrimo iki jų paleidimo į rinką. Po skėtiniu prekės ženklu „HoomApps“ jau dabar kuriame eilę inovatyvių skaitmeninių produktų, palengvinsiančių su būsto administravimu susijusius kasdienius rūpesčius. Šį procesą matau kaip įdomų iššūkį, todėl džiaugiuosi prisijungus prie komandos“, – cituojama „Smart Technologies“ vadovė Viltė Sabalienė.

Anot V. Sabalienės, įmonė jau trečią šių metų ketvirtį planuoja pristatyti naujuosius skaitmeninius produktus, skirtus patogesniam kasdieninio gyvenimo organizavimui gyvenamosiose ir verslo erdvėse.

„Daug dėmesio skiriame miestų, ofisų ir būstų tvarumui. Vienas iš verslo sektoriui skirtų skaitmeninių produktų – BMS pastatų valdymo sistema – įgalins efektyviai panaudoti energiją ir reguliuoti sunaudojamus resursus patalpose. Nepertraukiamas duomenų fiksavimas, jų analizė ir 24/7 teikiamos įžvalgos bei operatyvi pagalba patalpų administratoriams taupys šilumos, vėdinimo, elektros ar vandens kaštus“, – pristato V. Sabalienė.

Šių metų birželio 9 dieną asociacija „Infobalt“ kartu su „Civinity“ įkūrė skaitmeninių technologijų plėtros nekilnojamo turto (NT) sektoriuje grupę „PropTech LT“, jungiančią NT plėtros ir valdymo, IT įmones, startuolius ir mokslo įstaigas. Ši grupė yra NT skaitmeninių inovacijų, kompetencijų centras ir bendradarbiavimo platforma.

Naujasis valdybos narys Vytenis Morkūnas

„Mūsų grupės nusibrėžtas kelias – iš klasikiniu modeliu veikiančios pastatų priežiūros įmonės tapti technologijų įmone – reikalauja peržiūrėti procesus. Pradžiai turime patys viduje būti pasirengę skaitmenizacijai ir „Smart Technologies“ kuriamų produktų integracijai į bazines grupės platformas“, – apie pirmuosius esminius darbus pasakoja pranešime cituojamas V. Morkūnas.

V. Morkūnas pažymi, kad įmonių grupės klientai išreiškia augantį poreikį ne tik klasikinės pastatų priežiūros paslaugoms, bet ir išmaniam resursų naudojimui, energijos ir kaštų taupymui. „Sieksime tapti „PropTech“ srities lyderiu ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos regione“, – teigia V.Morkūnas.

Pastaruosius kelerius metus V. Morkūnas vadovavo vienai didžiausių „Fintech“ įmonių Baltijos šalyse „Paysera“, taip pat dirbo startuolyje „kevin.“

„Civinity“ yra viena didžiausių pastatų priežiūros ir inžinierinių sprendimų grupių Baltijos šalyse. „Civinity“ grupės valdybą sudaro penki nariai, kurių tarpe ir naujasis grupės operacijų ir inovacijų vadovas V. Morkūnas. 2021 m. spalio viduryje „Civinity“ sėkmingai išplatino 8 mln. eurų vertes obligacijų emisiją, kurios yra listinguotos „Nasdaq Vilnius“ obligacijų sąraše. 
Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-05-27 14:50
Investicijų valdymo įmonė „Demus Asset Management“ valdomas uždarojo tipo fondas „Victory Development Venture“ įsigijo naują projektą – „Ežero takais by Citus“. Iš viso į projektą ketinama investuoti 8 mln. eurų, iš informuotųjų investuotojų „Demus Asset Management“ pritraukė 2 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-27 10:26
Naujausia, šių metų gegužės mėnesį atlikta Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių apklausa rodo, kad nekilnojamojo turto (NT) verslas labiausiai tiki būsto rinka ir būtent šiame sektoriuje kreips didesnę dalį savo investicijų. Neapibrėžtumo kupinoje rinkoje NT plėtotojai vis ...
nuotrauka
2024-05-27 09:40
Generalinė rangos įmonė „Conres“ pradėjo „Ukmergės pramonės parko“ plėtros I etapo statybos darbus. Penktadienį, simbolinės laiko kapsulės įkasimu, pažymėta šio projekto pradžia. Naujose gamybinėse patalpose įsikurs viena iš grupės įmonių – „Stansefabrikken“.
nuotrauka
2024-05-24 11:36
Per pirmąsias tris savaites nuo finansinės priemonės „Milijardas verslui" starto įmonės suskubo aktyviai teikti paraiškas finansavimui gauti. Nacionalinė plėtros įstaiga INVEGA sulaukė 25 paraiškų paskoloms, kurių bendra prašoma suma viršija 1 mlrd. eurų, tad nuo šiol klientų teikiamos paraiškos sko...
nuotrauka
2024-05-23 13:36
Didžiausia pasaulyje lanksčiai nuomojamų įrengtų darbo vietų kompanija IWG, kuriai priklauso biurų nuomos tinklas „Regus", verslo centre „U219" Vilniuje steigia naują darbo erdvę. Joje bus sukurtos hibridiniam darbui pritaikytos darbo vietos, privatūs biurai, posėdžių salės ir kūrybinės erdvės. Biur...
nuotrauka
2024-05-23 10:47
„Pro Kapital Lietuva" pasirinko finansinį partnerį plėtojamo aukščiausios klasės NT projekto Vilniaus senamiestyje įgyvendinimui – pasirašyta sutartis su „Šiaulių banku" dėl 13,2 mln. eurų paskolos.
nuotrauka
2024-05-22 17:24
„EIKA Development" valdomame, naujai statomame verslo centre „Jasinskio 2" daugiau nei pusė ploto jau yra išnuomota: čia įsikurs advokatų kontora „Ellex Valiūnas" bei į kokybiškas, modernias patalpas kelsis ir Nyderlandų karalystės ambasada, kuri sudarė sutartį dėl 552 kv. m ploto patalpų nuomos.
nuotrauka
2024-05-22 09:29
Panevėžio miesto savivaldybės užsibrėžta ambicija mieste įkurti profesionalaus, šiuolaikinio meno erdvę, virsta realybe: jau kitą savaitę duris atvers pasaulinio garso menininko, daugiafunkcionalisto Stasio Eidrigevičiaus menų centras, pavadintas Stasys Museum.
nuotrauka
2024-05-21 14:36
Investicija į nekilnojamąjį turtą (NT) lietuviams visada buvo viliojantis pasirinkimas, tai atskleidė ir pandemija, kai dažnas puolė ieškoti antro būsto pajūryje ar sodybos užmiestyje. Pranešime cituojamas NT ekspertas Marius Bružas sako, kad nors šis bumas jau praėjo, išskirtinio būsto poreikis yra...
nuotrauka
2024-05-21 13:13
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ verslo centro „Business Stadium Central“ vidaus inžinerinių sistemų montavimo rangovais pasirinko Lietuvos įmones „Aktinis“, „Todera“, „Ivalta“, „PoolPro“. Bendra su rangovais sudarytų sutarčių vertė – 5,6 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-21 12:56
Kada prekybos centras gali vadintis tvariu? Ar tam užtenka deramai surūšiuoti atliekas ir pakeisti lemputes? Vienas iš technologiškai pažangiausių „Nordika“ tvarumo aspektų – R8 tech įrankio, kuris paremtas dirbtiniu intelektu, naudojimas. Ši automatizavimo sistema valdo prekybos centro šildymo, vė...
nuotrauka
2024-05-21 09:50
Dar prieš kelerius metus prie rekordinio efektyvumo saulės elementų kūrimo prisidėję Kauno technologijos universiteto (KTU) chemikai šiemet išradimą dar patobulino. Pasak jų, tai – itin svarbus žingsnis link naujos kartos saulės elementų gamybos.
nuotrauka
2024-05-21 07:11
Apie 40 % visų šalčio tiltų pastate susidaro dėl sienų ir kolonų. Ir tai lemia apie 10 % šildymo energijos nuostolių. Vokietijos įmonė SCHÖCK BAUTEILE GmbH sukūrė ir rinkai pasiūlė tvarių, patogių ir aukštos kokybės sprendimų – SCHÖCK SCONNEX gaminių asortimentą, prisidedantį prie tvaraus pastato ko...
nuotrauka
2024-05-20 14:25
Tankiai gyvenamame Vilniaus Pašilaičių rajone atsiras dar vienas valstybinis lopšelis-darželis, kurį galės lankyti 280 vaikų. Projektui jau išduotas statybą leidžiantis dokumentas ir, jei procesas vyks sklandžiai, statyba turėtų prasidėti iki kitų metų ir trukti apie dvejus metus. Priimti vaikus dar...
nuotrauka
2024-05-20 11:09
Oficialiai pažymėtas Tauragės daugiafunkcės arenos antrasis statybų etapas – į būsimus sporto ir kultūros centro pamatus įkasta simbolinė laiko kapsulė ateities kartoms. Tikimasi, kad itin laukta ir regionui svarbi arena įneš dar daugiau kultūros ir galimybių sportuoti į visos apskrities gyvenimą. ...
nuotrauka
2024-05-20 10:51
Ekonomikos ir inovacijų ministerija investuoja į Lietuvoje veikiančių verslo paslaugų centrų modernizavimą. Skelbiamas 2,4 mln. eurų kvietimas teikti projektų įgyvendinimo planus verslo paslaugų centrams, norintiems automatizuoti savo veiklos procesus.
nuotrauka
2024-05-17 07:46
Rekonstruotas Kauno apskrities VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pastatas. Atlikti rekonstrukcijos darbai kainavo apie 1,2 mln. Eur.
nuotrauka
2024-05-15 08:46
Aukštaitijos sostinėje toliau tęsiami tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) standartus atitiksiančio daugiafunkcio sporto ir sveikatingumo centro „Aukštaitija“ rekonstravimo darbai. Kyla priestatas, kuriame bus įrengtas 10-ies takelių, 50 metrų ilgio tarptautinius standartus atitinkantis baseinas...
nuotrauka
2024-05-15 08:30
Vilniaus vakarinėje dalyje, šalia Buivydiškių tvenkinio, neseniai iškilęs modernus 5 aukštų biurų pastatas „Vestum" vilioja nuomininkus. Naujasis nekilnojamojo turto objektas vienoje iš pagrindinių Vilniaus miesto sankryžų, kur susikerta Šiaurinė gatvė ir Vakarinis aplinkkelis, pirmiausia domina pat...
nuotrauka
2024-05-14 10:50
Praėję metai UAB „Merko statyba“ buvo sėkmingi naujai pasirašytomis generalinės rangos sutartimis. Šiais metais jau matomi akivaizdūs jų rezultatai – 2024 metų pirmo ketvirčio UAB Merko statyba apyvarta iš generalinės rangos sutarčių pasiekė 49 mln. eurų. Palyginimui – 2023 metų pirmą ketvirtį šis s...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas