2022 rugpjūčio 9 d. antradienis, 16:55
Reklama  |  facebook

Stogo dangų rinkoje „BMI Lietuva“ – didžiausios kokybės garantija Fotogalerija

2022-02-25 07:11
Vieni žinomiausių ir didžiausių stogo dangų gamybos srityje rinkos žaidėjų – plokščių stogų ir hidroizoliacijos sprendimų gamintojai ir tiekėjai „Icopal“ ir šlaitinių stogų sprendimų lyderė „Monier“ – sujungė savo jėgas. Įmonių susijungimas į „BMI Lietuva“ leis klientams aukščiausios kokybės šiaurės šalių oro sąlygoms pritaikytus produktus įsigyti iš vienų rankų.
nuotrauka
„BMI Lietuva“ nuotr.


Minimos įmonės
BMI Lietuva („Schiedel“, „Icopal“ ir „Monier“),
Jungtinė įmonė siūlo didžiausią Lietuvoje stogo dangų asortimentą ir hidroizoliacinius sprendimus plokštiems ir šlaitiniams stogams, skirtus privatiems, verslo ir pramonės objektams. Ne pirmus metus kaip komanda dirbusios įmonės ir juridiškai susijungė po to, kai abi jas įsigijo JAV kompanija „Standart Industries“. 80-yje šalių veikianti ir daugiau nei 20 tūkst. darbuotojų turinti bendrovė yra stambiausias žaidėjas pasaulinėje hidroizoliacijos sprendimų ir stogo dangų gamybos rinkoje.

BMI Lietuva“ gaminių asortimentas apima tradicinius čerpinius stogus, bitumines čerpeles, ritinines bitumines ir PVC, TPO dangas plokštiems stogams bei plieninę stogo dangą „AeroDek“ su visais reikalingais priedais. Taip pat kompanija siūlo sprendimus žaliesiems stogams ir pamatų hidroizoliacijai atlikti.

15 metų stogo sandarumo garantija

Beveik dvigubai pabrangus metalo dangai, šiuo metu Lietuvos rinkoje itin išaugo betoninių čerpių paklausa. Pasak „BMI Lietuva“ direktoriaus Eduardo Jurevičiaus, šis produktas siūlo geriausią kainos, kokybės ir išvaizdos santykį šlaitinių stogų rinkoje.

BMI stogaiPagrindiniai betoninės čerpių dangos privalumai – patvarumas, stabilumas ir 30 metų stogo garantija. Net siaučiant stipriausiems vėjams, įmonė nesusidūrė nė su vienu atveju, kad būtų nupūstas čerpių stogas. E. Jurevičius atkreipia dėmesį, kad kartais baiminamasi šios dangos svorio. Iš tiesų čerpių stogui pakanka standartinės konstrukcijos ir nereikia jokių papildomų sustiprinimų.

Vienas iš šiuo metu populiariausių produktų – plokščia betoninė daugiasluoksnė čerpė. „Cisar“ technologija leidžia išgauti idealiai lygų čerpės paviršių. Tad klientas gauna keramikos kokybę už betono kainą. Analogo šioms čerpėms kol kas nėra ne tik Lietuvoje, bet ir, pavyzdžiui, Skandinavijos šalyse. Plokščias betonines čerpes vis dažniau renkasi NT vystytojai, jomis uždengiami ištisi naujų namų kvartalai.

BMI Lietuva garantijaBMI Monier“ siūlo ne tik visas šlaitinių stogų įrengimui reikalingas medžiagas, bet ir vieninteliai rinkoje gali atlikti individualius skaičiavimus kiekvienam stogui bei turi internetinę skaičiuoklę cerpe.lt, kur klientai, suvedę stogo parametrus, gali gauti individualų jiems tinkamiausio komplekto pasiūlymą. Įsigijus visą komplektą, suteikiama 15 metų stogo sistemos sandarumo garantija. Pasitikinti savo dangų ir priedų aukšta kokybe kompanija neabejoja, kad klientai ilgus metus neturės jokių rūpesčių dėl stogo sandarumo, todėl drąsiai suteikia didesnę garantiją nei numato galiojantys reglamentai.

Kokybiški hidroizoliacijos sprendimai stogams ir pamatams

„BMI Lietuva“ siūlo ir platų hidroizoliacinių medžiagų asortimentą plokštiems stogams bei pamatams (pilną sistemą, užtikrinančią pamatų atsparumą vandeniui) bei bituminių dangų paletę nuo standartinės klasės iki Premium. Vidutinės klasės bituminė danga dažniausiai naudojama gamykloms, sandėliams, logistikos terminalams, prekybos centrams ir kitiems pastatams su didelės apimties stogais, o premium klasė puikiai tinka individualiems namams, kurių taip pat vis daugiau statoma su plokščiais stogais.

Pramoninei statybai naudojamos PVC ir TPO dangos. TPO dangos pasižymi ilgesniu tarnavimo laiku, o norėdami sutaupyti, užsakovai gali rinktis iš įvairių storių, spalvų ir šviesumo PVC dangų. Gamintojas siūlo ne tik „Icopal“ dangas, bet ir visus priedus, reikalingus, kad stogas būtų visiškai hidroizoliuotas ir į pastatą nepatektų vanduo.

„BMI Lietuva“ verslo plėtros vadovas Ramūnas Pajarskas pastebi, kad stogai šviesėja ir sparčiai auga bituminių dangų su šviesiu padengimu paklausa. Reaguodama į šį rinkos poreikį, kompanija pernai į savo asortimentą įtraukė ir bitumines dangas su baltu pabarstu, kurias naudojant saulėtomis dienomis stogas ne taip įkaista.

4 kartus lengvesnis žaliųjų stogų sprendimas

Pastebėjusi augantį klientų susidomėjimą, „BMI Icopal“ daugiau dėmesio skiria ir apželdintų stogų sprendimams vystyti.

BMI LIETUVA stogai

Žalieji stogai sušvelnina klimatą urbanizuotose vietovėse, sunaudoja apie 50 proc. lietaus vandens (perpus sumažėja nutekamojo vandens kiekiai), mažina triukšmą ir sugeria apie 20 proc. kenksmingų aplinkos dalelių. Įrengus apželdintą stogą, sklype padidėja biologiškai aktyvaus paviršiaus plotas, kuris sugeria drėgmę ir leidžia kvėpuoti grynesniu oru.

„BMI Icopal“ siūlo visą apželdintų stogų sistemą su hidroizoliacinėmis medžiagomis, drenažiniais lakštais, absorbuojančiu ir ekstensyviu apželdintu sluoksniu. Tokie stogai beveik nereikalauja priežiūros, palaistyti gali tekti tik retais atvejais per sausrą. Apželdinta dalis tiekiama jau išaugusi (išsivynioja tarsi kilimas). 

Šis apželdintų stogų sprendimas rinkoje išsiskiria žymiai mažesniu konstrukcijos svoriu. Lyginant su tradiciniais žalių stogų sprendimais, „BMI Icopal“ sistema yra maždaug keturis kartus lengvesnė. Be to, užsakovas gauna 20–25 metų garantiją iš vieno gamintojo. Patyrusi komanda gali suteikti techninę pagalbą projektavimo metu, parinkti tinkamiausią sprendimą, atlikti techninę priežiūrą įrengimo metu bei pasiūlyti savo atestuotus meistrus montavimo darbams atlikti.

Vieni įdomiausių projektų, kur jau pritaikyti hidroizoliacijos sprendimai apželdintiems stogams – „Žalgirio“ arenos vandens sporto centras Nemuno saloje Kaune ir verslo parkas „Business Garden Vilnius“, kuriame buvo panaudota kompanijos pamatų ir apželdintų zonų hidroizoliacijos sistema.

„Schiedel“ kaminai – taupi šildymo alternatyva

Dar viena kompanijos siūloma gaminių grupė – „Schiedel“ kaminai. E. Jurevičius pastebi tendenciją, kad stipriai išaugus dujų ir elektros kainoms, nemažai žmonių grįžta prie papildomo šildymo krosnele ar židiniu. „Schiedel“ siūlo itin platų asortimentą nuo individualiai projektuojamų pramoninių kaminų iki įvairiems poreikiams pritaikytų kaminų, skirtų katilinėms, židiniams, pirtims. Kompanija turi sprendimų įvairaus tipo ir energinių klasių pastatams.

BMI LIETUVA Schiedel

E. Jurevičius nurodo bent keturias priežastis, kodėl kiekvienuose namuose verta turėti židinį ar krosnelę. Alternatyvus šildymo būdas padeda išgyventi netikėtai nutrūkus elektros ar dujų tiekimui, pavyzdžiui, dėl stipraus vėjo, snygio arba sugedus šildymo sistemai, kurios pakeitimas neretai gali užtrukti savaitę ar ilgiau. O staigiai keliolika laipsnių nukritus temperatūrai leidžia išvengti diskomforto pusę paros laukiant kol sušils namai. Užkūrus krosnelę ar židinį 3 laipsniais temperatūra pakyla vos per valandą. Tai patogus būdas reguliuoti mikroklimatą ir taupyti energiją. Pavyzdžiui, jei didžiąją dienos dalį gyventojai praleidžia darbe, jie gali nustatyti keletu laipsnių mažesnę temperatūrą, o grįžus vos per valandą vėl ją padidinti iki įprastos. Be to, židinys ar krosnelė suteikia namams jaukumo ir gali tapti visos šeimos traukos vieta, ypač rudens ar pavasario vakarais, kai pagrindinis šildymas nenaudojamas.

BMI Lietuva logotipasLietuvoje apsisaugoti nuo netikėtumų ir turėti alternatyvą gyventojai renkasi savanoriškai, tačiau kai kuriose šalyse (Lenkijoje, Austrijoje, Norvegijoje ir kitose) alternatyvų šildymą įsirengti privaloma. Tokie reikalavimai įvesti po nelaimių, kai dingus elektrai buvo rasta mirtinai namuose sušalusių žmonių. Pasirinkti geriausią sprendimą savo būstui visuomet pasiruošę patyrę „BMI Lietuva“ specialistai.

Profesionalų komanda konsultuoja ir renkantis kaminą, ir ieškant geriausio stogo ar pamatų sprendimo. O jei itin plačiame asortimente nepavyktų rasti reikalingo produkto, kompanija pasiruošusi ir individualiai gamybai pagal specifinius poreikius. Pasaulyje stipriausių gamintojų produktai, techninės žinios ir sukaupta patirtis leidžia kiekvienu atveju parinkti geriausią sprendimą.

„BMI Lietuva“ nuotr. 

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2022-08-09 13:28
Arkikatedros bazilikos, Žemutinės ir Aukštutinės pilių pastatų, jų liekanų ir kitų statinių komplekso Pilininko namas stovi šiaurės vakarinėje Pilies kalno papėdėje, teritorijos dalyje, kurioje, kaip manoma, XVI a. viduryje stovėję tarnybiniai kunigaikščių rūmų pastatai. Pilininko namas su keturiais...
nuotrauka
2022-08-09 08:12
UAB Merko statyba apyvarta iš generalinės rangos sutarčių 2022 metų pirmą pusmetį pasiekė 34 mln. eurų ir buvo 42 proc. didesnė nei pernai tuo pačiu laiku (24 mln. eurų).
nuotrauka
2022-08-05 10:11
Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai vykdant uosto kanalo gilinimo darbus, dalis smėlio bus panaudota povandeniniam pylimui ties I Melnrage suformuoti. Šios krantotvarkos priemonės įgyvendinimas jau įgavo pagreitį, beveik pusė planuojamo supilti smėlio kiekio nugulė formuojamame povandeniniam...
nuotrauka
2022-08-04 14:01
2022 m. rugpjūčio 2 d. Lietuvos banko Priežiūros tarnyba pritarė uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirto fondo „Eika Green Energy Fund“ (toliau EGEF) steigimo dokumentams. Tai bus jau ketvirtasis UAB „Eika Asset Management“ (toliau EAM) valdomas investicinis fondas, steigiamas siekiant ...
nuotrauka
2022-08-04 09:48
Sostinės savivaldybė netrukus pradės Vilniaus miesto moksleivių sveikatos centro rekonstrukciją. Savivaldybės valdoma įmonė „Vilniaus vystymo kompanija" paskelbė Žirmūnuose esančio baseino rangos darbų konkursą.
nuotrauka
2022-08-04 09:37
SBA grupės investicijų valdymo įmonė „Capitalica Asset Management“ įkūrė naują uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtą komercinio nekilnojamojo turto fondą „Capitalica Z114 Real Estate Fund“. Jo veiklai liepos mėn. pritarė Lietuvos Bankas.
nuotrauka
2022-08-03 16:46
Gerindama ir plėsdama Lietuvos kariuomenės infrastruktūrą, Krašto apsaugos ministerija įgyvendina ypatingos svarbos projektus – Lietuvoje statys tris naujus karinius miestelius. Jau gautas statybų leidimas kariniam miesteliui Šilalės rajone, o artimiausiu metu statybos prasidės ir Vilniaus rajone be...
nuotrauka
2022-08-03 11:26
AB „Panevėžio statybos trestas“ per Nasdaq Baltic šiandien, rugpjūčio 3 d., pranešė apie naujai gautą užsakymą AB „ORLEN Lietuva“ naftos perdirbimo gamykloje.
nuotrauka
2022-08-02 10:37
Didysis baseinas Lazdynų daugiafunkciame komplekse pilnai užpildytas vandeniu ir pradėtas šildyti. Vilniaus miesto savivaldybė skelbia, kad užbaigta didžioji dalis – 90 proc. – komplekso rangos darbų.
nuotrauka
2022-08-02 08:43
Plėtojant žaliausią Rygos biurų kompleksą „Verde“ pasiektas šiuo metu svarbiausias projekto plėtros etapas – užbaigtas statyti ir jau atiduotas eksploatuoti pirmasis komplekso pastatas. Komplekso vystytoja SBA grupės bendrovė „Capitalica Asset Management“ įgyvendino pirmąją investicinio Latvijos sos...
nuotrauka
2022-08-01 11:24
Liepos mėnesį Tvarkybos darbų priėmimo komisija priėmė Veliuonos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčios tvarkybos darbus.
nuotrauka
2022-07-29 12:02
Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą, investavimo periodu pasirašė 2 mln. eurų vertės finansavimo sutartį su inžinerinius sprendimus pramonės ir šilumos gamybos įmonėms teikiančia bendrove „Energijos taupymo centras“.
nuotrauka
2022-07-28 14:50
Trys Krašto apsaugos ministerijai pavaldžios įstaigos – Gynybos resursų agentūra, Infrastruktūros valdymo agentūra bei Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas – persikėlė į naujas patalpas „Cloud Offices“ biurų pastate, Vilniaus Šnipiškių mikrorajone.
nuotrauka
2022-07-28 11:42
Šiaulių bankas suteikė 3,6 mln. eurų kreditą Klaipėdos Malūno parko teritorijoje plėtojamam „Parko pakrantės" daugiabučių namų kompleksui. Projektą vystanti nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eriadas" uostamiesčio būsto rinkai pasiūlys 100 įvairaus ploto butų.
nuotrauka
2022-07-27 14:57
Valstybės turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas jau netrukus pradės pastato, esančio Vytauto g. 28, Marijampolėje kapitalinį remontą bei modernizaciją. Bendros investicijos, kurios dengiamos Turto banko bei Europos Sąjungos fondų lėšomis, sieks 2,7 mln. eurų, o ats...
nuotrauka
2022-07-27 08:46
Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą (Fondą), suteiks papildomą 5 mln. eurų finansavimą vienai didžiausių inžinerinių sprendimų, pramoninių įrenginių gamybos ir statybos įmonei „Montuotojas“. Remiantis Fondo investavimo periodu pasirašyta sutartimi, Fondas p...
nuotrauka
2022-07-26 08:42
SBA grupės investicijų valdymo įmonė „Capitalica Asset Management“ įsigijo logistikos centrą Rygoje, šalia oro uosto. Tai jau trečioji fondo „Capitalica Green Logistics Fund“ investicija pastaraisiais metais. Fondas ir toliau tęsia plėtrą Baltijos šalių logistikos rinkoje ir per ateinančius metus ke...
nuotrauka
2022-07-22 13:48
Rudenį į KTU studentų miestelį sugrįžtantys studentai ir pirmakursiai galės mėgautis modernizuotomis universiteto erdvėmis: šiemet duris atvėrė naujasis studentų infocentras, daugiafunkcis centras su integruota biblioteka, o dvylikaaukščio bendrabučio atnaujinimo darbų pabaiga – ranka pasiekiama.
nuotrauka
2022-07-22 09:46
Fondų valdymo įmonės UAB „Eika Asset Management“ (EAM) valdomas nekilnojamojo turto fondas UAB „Eika Real Estate Fund“ (EREF) užbaigė sandorį dėl prekybos centro įsigijimo Rygoje, tai yra pirmoji fondo investicija kaimyninėje Latvijoje. Prekybos centre įsikūrę trys inkariniai nuomininkai – Maxima, P...
nuotrauka
2022-07-21 10:49
SEB bankas finansavo biurų komplekso „Verde” statybą Latvijos sostinės Skanstes verslo rajone. Projektą įgyvendinančiai SBA grupės investicijų valdymo įmonei „Capitalica Asset Management“ suteiktas 60 mln. eurų kreditas penkerių metų terminui.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas